Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KS MIESZKO Gniezno - PROMIEŃ Opalenica 28.03.2009 (Sobota)
Autor Wiadomość
kaczmar 

Wysłany: Sro Mar 25, 2009 20:37   KS MIESZKO Gniezno - PROMIEŃ Opalenica 28.03.2009 (Sobota)

W sobotę piłkarze Mieszka Gniezno rozegrają pierwsze w tym roku spotkanie ligowe w Gnieźnie. Przeciwnikiem biało - niebieskich będzie Remes Promień Opalenica. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na ten mecz! Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00. Już wcześniej na kibiców będą czekać niespodzianki. O 14.30 rozpocznie się koncert zespołu Rajlender.

Oto co można przeczytać o tym zespole na jego stronie internetowej:

Zespół RAJLENDER przedstawia muzykę autorską opartą głównie na tekstach źródłowych z obszaru Wielkopolski. Kompozycje wykonywane przez formację RAJLENDER to np. energetyczna, etno-folkowa Szczypana, folk-rockowy
Kozioł w Ogrodzie, porywające Fox Polka czy Posłała mnie Matka.

RAJLENDER przeplata swój występ wieloma znanymi polskimi melodiami np. Gdybym miał gitarę, W piwnicznej izbie, Sokoły, Zielony mosteczek, Szła Dzieweczka ... WE WŁASNYCH NIEPOWTARZALNYCH AUTORSKICH ARANŻACJACH!

onar1992 

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 07:20   

A wiadomo w jakiej cenie będą bilety??

Hannet 

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 08:01   

Ceny biletów:
Wejściówka - 5 zł
Karnet na wszystkie mecze w rundzie wiosennej - 25 zł
Młodzież szkolna i Kobiety wstęp wolny

kaczmar 

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 10:09   

Studenci GWSHM Milenium i PWSZ w Gniezźnie wstęp wolny po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej

44 

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 15:52   

A co ze studentami CEG i PWSD?

1 liga 

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 17:42   

Hannet napisał/a:
Młodzież szkolna i Kobiety wstęp wolny
Młodzież szkolna czyli? Podstawówka, Gimnazjum, Liceum?

kaczmar 

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 19:28   

Uczelnie PWSZ w Gnieźnie i GWSHM Milenium są partnerami Mieszka od kilku sezonów i w zamian za bardzo dobrze funkcjonującą współprace studenci tych szkól za okazaniem ważnej legitymacji wchodzą na mecz za darmo. Jeśli uczniowie innych szkól są zainteresowani kupnem biletów grypowych bądź karnetów po niższej cenie proszę o kontakt na mail biuroprasowe@mieszkogniezno.pl, na pewno klub wyjdzie z atrakcyjna ofertą cenową kupna biletów bądź karnetów tak, aby zbytnio nie nadwyrężać studenckich portfeli. Młodzież szkolna tzn. uczniowie szkól podstawowych, gimnazjum i szkół średnich również za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Pozdrawiam i zapraszam na mecz w sobotę o godz. 14.30.

dober 
American Football Player :)

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:50   

będzie można kupić szaliki na meczu bo już ktoś pisał na forum ze będą pamiątki ??

44 

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 22:59   

Dzięki kaczmar. Mnie to już nie dotyczy - pytałem z ciekawości, ale może komuś przyda się odpowiedź i studenci coś wymyślą.

kaczmar 

Wysłany: Czw Mar 26, 2009 23:49   

Cytat:
będzie można kupić szaliki na meczu bo już ktoś pisał na forum ze będą pamiątki ??

Niestety jeśli chodzi o pamiątki to firma nie wyprodukowała ich jeszcze. Szalik na pewno będą dostępne na kolejnym meczu przy ulicy Strumykowej. Będą prawdopodobnie dwa rodzaje, pasiaki z haftem Mieszka i dziane. Pozdrawiam

dober 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 01:08   

kaczmar napisał/a:
Niestety jeśli chodzi o pamiątki to firma nie wyprodukowała ich jeszcze. Szalik na pewno będą dostępne na kolejnym meczu przy ulicy Strumykowej. Będą prawdopodobnie dwa rodzaje, pasiaki z haftem Mieszka i dziane. Pozdrawiam

dzięki za info ;]

kajo 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 19:10   

To jakieś dobre weselicho pewnie było przed maczem. Zespół Rajlander i muzyka do kotleta. A na inauguracje mogli przywitać zawodników chlebem i solą. Dobre. Jak było? Kto wygrał ?

Dawcio 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 20:06   

Mieszko - Promień 0:1

Mieszko gra jakby bez środka pomocy. Obaj zawodnicy z tej formacji nie grają tak jak powinni. Mało odbiorów piłek. Może defensywny pomocnik? Dużo błędów i chaosu w grze.

Szkoda niewykorzystanych sytuacji. Mecz może potoczył by się inaczej.

kajo 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 20:34   

O jezu :ups: A jak Rajlander ?

Dawcio 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 20:36   

A nie wiem nie byłem ;]

kaczmar 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 21:27   

Niestety mecz zakończył się rezultatem 0-1. Szkoda niewykorzystanych sytuacji Mieszkowców, ale trzeba przyznać, że Promień Opalenica jest zespołem wyżej notowanym w tabeli. Mimo to nasi piłkarze stoczyli wyrównany pojedynek i za to należy im podziękować. Miecho do boju !! !

Dawcio 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 21:45   

Mieszko było lepsze. Jednak nie umiało uspokoić swojej gry.

dober 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 23:35   

Mieszko bardzo dużo marnowało sytuacji gdyby nie te zepsute sytuacje kto wie może by uratowali remis.A ta orkiestra przed meczem była fatalna!!

piotrek92gno 

Wysłany: Sob Mar 28, 2009 23:38   

Wystarczyło grać oboma skrzydłami a nie tylko prawym, kto był zapewne dostrzegł że na lewej stronie był zdecydowanie lepszy ofensywny pomocnik (chyba Kryszak) a uruchamiany był bardzo rzadko.

kaczmar 

Wysłany: Nie Mar 29, 2009 09:17   

Cytat:
A ta orkiestra przed meczem była fatalna!!

Nie orkiestra, a zespół. Fatalna dla Ciebie, ale odbiór na trybunach był troszeczke inny(przynajmniej starsza część osób tak twierdziła :yes: )
No niestety folklorystyczne utwory w stylu rockowym nie każdemu wpadają do ucha. Należy jednak podziękować chłopakom z Rajlender ponieważ tylko oni zdecydowali się na koncert w takich warunkach. Decyzja o tym, że na inauguracje będzie występ jakiegoś zespołu zapadła z dnia na dzień także dużo czasu na próby itp. nie było.

Co do przebiegu i wyniku spotkania to już na zimno mogę stwierdzić jedno: stać nas (mimo iż mamy młody skład opierający się na wychowankach) na walkę z najlepszymi !! !! Przegraliśmy 0-1 z zespołem który zajmuje 4 miejsce w tabeli !! !!
Wart również dodać, że z powodu kontuzji nie zagrali K.Jackowiak, P.Urbaniak czy A.Bartkowiak. Panowie mecz z Górnikiem Konin zakończył się wynikiem 3-1. Przypomnę, że w poprzedniej rundzie Promień wygrał z KSG aż 7-3 !! !! i to na terenie w Koninie !! !! Jeśli chodzi o naszą drugą linię to nie ma co ukrywać, że trenera Stachowiaka czeka dużo pracy. W spotkaniu z Opalenicą bardzo udany debiut zaliczył J.Kosmowski chociaż widać było, że brakuje mu pewności siebie podczas gry na przedpolu. Trzeba jednak pamiętać, że ma on dopiero 17 lat i na dodatek grał z kontuzją lewej nogi. Miecho będzie miało z niego pożytek !! !! Dobre spotkanie zaliczył również poniewierany przez gości M. Sporakowski, "Zajek" i Błażej Matysiak. Linia defensywna Sz. Gul, M.Góralski i reszta też zagrała swoje. W następnych meczach musi być lepiej !! Do boju MIECHO !! !!!!

kajo 

Wysłany: Nie Mar 29, 2009 12:45   

kaczmar niewiem naprawdę czym jest spowodowany twój zachwyt z gry Mieszkowców??? Podniecasz się że przegrywamy TYLKO 0-1 u siebie??? Z wyżej notowanym zespołem. Przecież to jest tylko 4liga!

kaczmar 

Wysłany: Nie Mar 29, 2009 17:22   

Cytat:
kaczmar niewiem naprawdę czym jest spowodowany twój zachwyt z gry Mieszkowców??? Podniecasz się że przegrywamy TYLKO 0-1 u siebie??? Z wyżej notowanym zespołem. Przecież to jest tylko 4liga!

Napisz mi gdzie napisałem TYLKO 0-1 ?? Każda porażka na własnym stadionie boli i to bardzo. Ja zrelacjonowałem sytuacje kadrową jaka było podczas wczorajszego meczu. A wyniki Promienia z Górnikiem podałem tylko dlatego by podkreślić jak trudny był to przeciwnik i że w gnieźnieńskiej drużynie forma będzie rosnąć z meczu na mecz. Mieszkowcy toczyli bardzo wyrównaną walkę nie ustępując rywalowi na krok(widział ten kto był na meczu). Myślę, że taka determinacja i zaangażowanie + ostra praca na treningach zaowocuje w kolejnych spotkaniach.

yooker1 

Wysłany: Nie Mar 29, 2009 22:03   

grę Naszych przemilczę.
ale dodam kilka słów krytyki do spikera prowadzącego wczorajsze spotkanie- skąd on kurcze był??
nie znał nazwisk zawodników- błędnie wyczytywał je z programu
czy jakieś tam ściągi, to jeszcze zamiast zagrzewać do walki
i kibicowania, to snuł nie wiem jak to nazwać ...brak słów i tyle!
i mimo że głoś miał "radiowy" nie pomogło mu to w żadnym procencie.

kaczmar 

Wysłany: Nie Mar 29, 2009 23:23   

Co do spikera zawodów to decyzja zapadnie jutro kto ma prowadzić kolejne mecze. Yooker1 dzięki za opinie bo ocena kibiców w tym wypadu jest kluczowa ;]
Korzystając z okazji już teraz zapraszam na audycje klubową Mieszka w Radiu Gniezno w czwartek o godzinie 17. Audycje będzie prowadził dobrze znany gnieźnieńskim kibicom piłki nożnej i żużla spiker radiowy Hubert Maciejewski.

dober 

Wysłany: Wto Mar 31, 2009 14:31   

yooker1 napisał/a:
grę Naszych przemilczę.
ale dodam kilka słów krytyki do spikera prowadzącego wczorajsze spotkanie- skąd on kurcze był??
nie znał nazwisk zawodników- błędnie wyczytywał je z programu
czy jakieś tam ściągi, to jeszcze zamiast zagrzewać do walki
i kibicowania, to snuł nie wiem jak to nazwać ...brak słów i tyle!
i mimo że głoś miał "radiowy" nie pomogło mu to w żadnym procencie.

kilka razy powiedział też Start Gniezno zamiast Mieszko <lol2>

amator 
Just Marcin :)

Wysłany: Wto Mar 31, 2009 21:42   

Chmm, gdyby nie to że spiker mylił się trochę to byłoby naprawdę fajnie:D. No ale i tak było śmiesznie ;]

kajo 

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 12:53   

A ja przemilczę i głos spikera i grę naszych "zawodników". Jednym słowem amatorka.

yahu 

Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 13:06   

Nie ma się co oszukiwać, Mieszko jest na sportowym dnie. I nie piszcie że zawsze może być gorzej... Piłka w Gnieźnie jest od dawna pogrążona w kryzysie i póki nie będzie kasy, nic się nie zmieni. Zawsze uważałem że Gniezno zasługuje przynajmniej na 3 ligę ale jak widać nie jest to w tej chwili realne.

zico 

Wysłany: Pią Kwi 03, 2009 23:43   

kajo napisał/a:
O jezu :ups: A jak Rajlander ?

Jak chcesz wiedzieć jak gra Rajlender to wejdź na stronę www.rajlender.pl
Według mnie całkiem dobra muzyka

Odpowiedz do tematu