Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KS Gniezno w 1/4 Pucharu Polski!!!!
Autor Wiadomość
kolejorz 
GOD BLESS KKS

Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 21:35   KS Gniezno w 1/4 Pucharu Polski!!!!

KS Gniezno zwyciężył w Kaliszu miejscowy Westol 8-4 i tym samym awansował do 1/4 finału futsalowego Pucharu Polski!!! W ćwierćfinale gnieźnianie zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski zespołem PA Nova Gliwice!!! Na tym etapie rozegrane zostana 2 mecze które zdecyduja kto awansuje do półfinału PP.

Jest to niewątpliwie wielki sukces beniaminka tegorocznych 1 ligowych rozgrywek, na zakończenie jakże udanego sezonu!!! a gdyby tak udało sie wygrać z MP to byłaby sensacja!!!

Dawcio 

Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 22:46   

Szkoda, że KS nie może zagrać na hali w Gnieźnie tego meczu. Niestety w naszym mieście nie posiadamy porządnej hali.

arrencjusz 

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 18:51   

Nazwijmy rzecz po imieniu wstyd żeby nie można było rozegrać tego meczu w Gnieźnie a w takim Trzemesznie warunki są (nie mam nic przeciwko Trzemesznu ale to Gniezno jest ponoć miastem powiatowym)

bastek2191 

Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 22:58   

wszystkich sympatyków futsalu zapraszam już dziś na mecz 1/4 Pucharu Polski KS Gniezno-PA NOVA Gliwice...beniaminek I ligi Futsalu który w minionym sezonie zajął rewelacyjne 4 miejsce spotka się z aktualnym (ustępującym) mistrzem Polski. Mecz odbędzie się w Trzemesznie prawdopodobnie dnia 8.05.2009 o godz 20. Na tą chwilę nic mi nie wiadomo na temat biletów, czy będą płatne a jak tak to jaki będzie koszt. Ilość miejsc na hali jest bardzo duża dlatego kibice nie muszą się obawiać o brak wolnych krzesełek...

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 22:20   

i jaki wynik meczu? dużo kibiców było w Trzemesznie na meczu?

bastek2191 

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 23:22   

wynik 5-5 a Ks prowadziłg nawet 3-1, pOXniej niestety było 5-3 dla Novej ale kaesiacy nie dali za wygraną i doszli na wynik 5-5. Tak też się skończył mecz

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Sob Maj 09, 2009 00:48   

BRAWO BASTEK !! BRAWO KS !! Rewelacyjny mecz... szkoda 2 bramek straconych w niecałe 4 minuty... ale no nie mozna miec wszystkiego. Spotkanie stało na badzo wysokim poziomie. Bastek cos tam wepchnął do bramki, Goździk pieknie z wolnego... Fajnie, Fajnie.

krychu90 

Wysłany: Sob Maj 09, 2009 09:38   

Ukasz napisał/a:
Spotkanie stało na badzo wysokim poziomie

chciałeś dodac miejscami... ponieważ w drugiej połowie niestety był lekki chaos i myślałem ze jestem na jakims meczu środowiskowym. To samo na poczatku meczu ale tłumacze to sobie brakiem rozeznania tej hali (kazdy wie ze na własnej hali gra się lepiej) Z wyniki jestem bardzo zadowolony ponieważ gdybyśmy przrgrali to spodkanie to nie powinniśmy mieć do nikogo pretensji - tylko do siebie samych ewentualnie.
Niestety w naszej drużynie brak tego ogrania i czasami ta gra wygląda jakbyśce grali indywidualnie. Dużo było takich przykładów gdzie Piszczek nie podawał, to samo Sawka itd. Jedno co mnie najbardziej zmartwiło to to ze jak jest kontratak i zamiast szybko wyprowadzić piłke to Piszczała zwalniał gre i wtedy zawodnicy P.A przejmowali piłke....
W ogólnej ocenie tak jak napisałem wyżej jestem zadowolony z wyniku i cały czas wieże że da się osiągnąc pozytywny rezultat w Gliwicach...

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Sob Maj 09, 2009 10:14   

krychu90 napisał/a:
chciałeś dodac miejscami...
nie nie chciałem.
krychu90 napisał/a:
ponieważ w drugiej połowie niestety był lekki chaos i myślałem ze jestem na jakims meczu środowiskowym.
byles na 1/4 PP. No chyba ze ogladalismy inne spotkanie.
krychu90 napisał/a:
Niestety w naszej drużynie brak tego ogrania i czasami ta gra wygląda jakbyśce grali indywidualnie.
jakiego ogrania ?? czy 4 miejsce w pierwszej lidze swiadczy o braku ogrania ??
krychu90 napisał/a:
Dużo było takich przykładów gdzie Piszczek nie podawał, to samo Sawka itd.
komu ?? jak nikt nie wyszedł, nie bylo ruchu w ataku to komu miał zagrac ??
krychu90 napisał/a:
Jedno co mnie najbardziej zmartwiło to to ze jak jest kontratak i zamiast szybko wyprowadzić piłke to Piszczała zwalniał gre i wtedy zawodnicy P.A przejmowali piłke....
buahaha :D Wybacz... ale Piszczała robił najlepsza robotę. Przytrzymał, podał, popatrzył, zdobył gola. Zastanów sie po co miał "iść na dzika" miedzy 2 czy 3 obronców ??

Jedno czego mi zabrakło w grze KSu to strzały z ok 10-12m. Nawet z dużego palca.. kto wie moze by wpadło. Bramkarz Gliwiczan, nie był jakos wybitnie dysponowany (dostał dwie własnie z ok 11m).

krychu90 

Wysłany: Sob Maj 09, 2009 12:33   

Ukasz napisał/a:
krychu90 napisał/a:
Jedno co mnie najbardziej zmartwiło to to ze jak jest kontratak i zamiast szybko wyprowadzić piłke to Piszczała zwalniał gre i wtedy zawodnicy P.A przejmowali piłke....
buahaha Wybacz... ale Piszczała robił najlepsza robotę. Przytrzymał, podał, popatrzył, zdobył gola. Zastanów sie po co miał "iść na dzika" miedzy 2 czy 3 obronców

Jedno czego mi zabrakło w grze KSu to strzały z ok 10-12m. Nawet z dużego palca

no i o to mi chodziło... lepiej chyba oddać jakiś strzał jaki kolwiek by on nie był - a moze by wpadło - niż stracić piłke tak...

Ukasz napisał/a:
byles na 1/4 PP. No chyba ze ogladalismy inne spotkanie

wiem na czym byłem i nei musisz mnie uświadamiać...

Ukasz napisał/a:
krychu90 napisał/a:
chciałeś dodac miejscami...
nie nie chciałem.

Ukasz napisał/a:
Niestety w naszej drużynie brak tego ogrania i czasami ta gra wygląda jakbyśce grali indywidualnie.
jakiego ogrania czy 4 miejsce w pierwszej lidze swiadczy o braku ogrania

jak powiesz mi ze gralismy płynnie to nie wiem czy ty czasem nei oglądałeś innego spodkania... Owszem były łądne składne akcje nie powiem.. z każdej bramki cieszyłem się jak nie wiem co, ale Gliwiczanie grali ładniejszą piłke. U nich widać ogranie Ekstraligowe, my jesteśmy można powiedzieć nowicjuszami. P.A Nova bardzo ładnie konstruowała akcje..

wiem nie gra się liczy a wynik końcowy z którego jestem zadowolony.. :)

Odpowiedz do tematu