Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl



Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Listy kandydatów do Sejmu
Autor Wiadomość
Andrzej 
Giga - Tata II


Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 1775
Skąd: Już nie Stare Miasto...
Wysłany: Czw Wrz 27, 2007 18:02   Listy kandydatów do Sejmu

Na stronie PKW udało mi się znaleźć pełne listy kandydatów na posłów w naszym okręgu:

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 AUMILLER Andrzej Kordian mgr inż. ogrodnictwa, Poznań, członek Samoobrony RP
2 KWIECIŃSKI Paweł Roman rolnik, Lisiec Wielki, członek Samoobrony RP
3 SOBCZAK Beata Elżbieta mgr fizyki nauczycielka, Konin, członek Samoobrony RP
4 RUSIŁOWICZ Adam technik mechanik, Gniezno, członek Samoobrony RP
5 KARO Halina technik ekonomista, Bierzwienna Długa, członek Samoobrony RP
6 WŁODARCZAK Marian Stanisław rolnik, Lubiatowo, członek Samoobrony RP
7 WAWRZYNIAK Radosław Józef rolnik technik, Wola Koszucka, członek Samoobrony RP
8 ANDRZEJCZAK Józef tech. budowlany, Dąbie, członek Samoobrony RP
9 WAWRZYNIAK Benedykt rolnik, Dryja, członek Samoobrony RP
10 TOMCZAK Jan Krzysztof tech. rolnik, Daninów, członek Samoobrony RP
11 OBIELAK Krzysztof rolnik, Podłużyce, członek Samoobrony RP
12 GOŚCIMSKA Bożena sprzedawca, Konin, członek Samoobrony RP
13 LEPOROWSKI Bogusław mechanik, Środa Wlkp., nie należy do partii politycznej, popierany przez Samoobronę RP
14 LISIECKI Henryk Marian rolnik, Wszembórz, członek Samoobrony RP
15 ŻUBERT Nikodem emeryt, Słupca, członek Samoobrony RP


Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego

Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 GRZESZCZAK Eugeniusz Tomasz mgr inż. rolnik, Słupca, członek PSL
2 CIEŚLAK Czesław technik ogrodnik, Koło, członek PSL
3 MAZURKIEWICZ Jerzy Janusz inżynier rolnik, Biechowo, członek PSL
4 WŁODARCZYK Bogdan Kazimierz ekonomista, Turek, członek PSL
5 BIELIK Stanisław Adam mgr inż. zootechnik, Rychwał, członek PSL
6 STĘPA Teodor politolog, Sroczewo, członek PSL
7 GRZELKA Joanna Barbara politolog, Sulęcinek, członek PSL
8 NIEDŹWIEDZIŃSKI Jan rolnik, Pole B, członek PSL
9 WINIARSKA Danuta mgr farmacji, Niechanowo, członek PSL
10 KASPRZAK Piotr mgr politologii, Orzeszkowo, członek PSL
11 MACIEJEWSKI Stanisław inż. rolnik, Kleczew, nie należy do partii politycznej
12 RATAJCZYK Wiesław Bronisław mgr inż. zootechnik, Kobylata, członek PSL
13 JACKOWSKI Jacek radca prawny, Września, członek PSL
14 PRZYWARA Janusz inżynier rolnictwa, Sosnowice, członek PSL
15 TOMCZYK Andrzej Józef mgr inż. zootechnik, Koło, członek PSL
16 PINIARSKI Eugeniusz technik meblarstwa, Witkowo, nie należy do partii politycznej
17 KAPTURSKI Andrzej student weterynarii, Słowikowo, członek PSL
18 MAC Karol rolnik, Szadów Księży, członek PSL


Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP

Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 TOMASZEWSKI Tadeusz ekonomista, Niechanowo, członek SLD
2 STREKER-DEMBIŃSKA Elżbieta inż. elektroenergetyk, Konin, członek SLD
3 CIESIELSKI Michał Józef historyk, Konin, członek PD
4 DZIECIĄTKOWSKA-PIEŚCIK Anita Teresa urzędnik państwowy, Cisew, członek SDPL
5 DZIAMARA Stefan Mieczysław pracownik samorządowy, Rychwał, członek SLD
złożył następujące oświadczenie: pełniłem służbę w organach bezpieczeństwa państwa w rozumieniu ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2007 r. Nr 63, poz. 425, z późn. zm.)
6 MIELOCH Piotr Marek historyk, Środa Wielkopolska, członek SLD
7 SICZYŃSKI Eugeniusz Ludwik ekonomista, Śrem, członek SLD
8 ROSICKI Bogdan emeryt nauczyciel, Brudzew, nie należy do partii politycznej
9 MAŃKA Roman dziennikarz, Białków Kościelny, nie należy do partii politycznej
10 DYKSZAK Czesław emeryt wojskowy, Powidz, członek SLD
11 STAWICKI Leszek Grzegorz student, Bardo, członek SLD
12 PUSTY Mieczysław Ryszard nauczyciel, Koło, nie należy do partii politycznej
13 GÓRSKI Zbigniew elektronik-automatyk, Konin, członek RACJI Polskiej Lewicy
14 HENKEL Janina chemik, Trzemeszno, członek SLD
15 KOWALSKI Edward technik mechanik, Gniezno, nie należy do partii politycznej
16 KAZUŚ Teresa Grażyna pracownik samorządowy, Kowalewo Sołectwo, członek SLD
17 JUSZCZAK Marcin konstruktor, Konin, członek SDPL
18 PAKOWSKI Marek inż. rolnik, Brodnica, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 CZARNECKI Witold nauczyciel akademicki, Zielona Góra, członek Prawa i Sprawiedliwości
2 HOFMAN Adam politolog, Konin, członek Prawa i Sprawiedliwości
3 DOLATA Zbigniew nauczyciel, Gniezno, członek Prawa i Sprawiedliwości
4 RUCIŃSKI Andrzej rolnik-przedsiębiorca, Kłodawa, członek Prawa i Sprawiedliwości
5 DUTKA Emilia nauczyciel, Lednogóra, nie należy do partii politycznej
6 KALETA Krzysztof Jan technik mechanik, Czerniejewo, członek Prawa i Sprawiedliwości
7 DROZDOWSKA Sandra student, Kłodawa, członek Prawa i Sprawiedliwości
8 BARTOSIK Ryszard rolnik, Kowale Pańskie, członek Prawa i Sprawiedliwości
9 CHMIELEWSKI Arkadiusz Jan nauczyciel, Tuliszków, członek Prawa i Sprawiedliwości
10 OWCZARZAK Jerzy Franciszek przedsiębiorca, Środa Wielkopolska, członek Prawa i Sprawiedliwości
11 STUDZIŃSKI Leszek technik rolnik, Orchowo, członek Prawa i Sprawiedliwości
12 RZEPECKA Katarzyna ekonomista, Konin, członek Prawa i Sprawiedliwości
13 PODZEREK Włodzimierz Wacław ekonomista, Słomowo, członek Prawa i Sprawiedliwości
14 SZYDŁOWSKI Bogusław ekonomista, Śrem, członek Prawa i Sprawiedliwości
15 STRAUSS Halina ekonomista, Słupca, członek Prawa i Sprawiedliwości
16 RYMARSKI Tadeusz rolnik, Jaroszewice Grodzieckie, członek Prawa i Sprawiedliwości
17 BUDNER Alfred rolnik, Tomaszew, nie należy do partii politycznej
18 KRAWCZYK Wojciech inżynier rolnik, Gniezno, członek Prawa i Sprawiedliwości


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy

Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 ZIOBRO Leszek Józef mechanik ślusarz, Tychy, członek Polskiej Partii Pracy
2 KASIŃSKI Szczepan górnik, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy
3 KOCIARA Tadeusz górnik, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy
4 FABISIAK Grzegorz Ryszard górnik, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy
5 KAMIŃSKI Jarosław górnik, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy
6 IDZIAK Wiesław górnik, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy
7 BASAK Mariola krawcowa, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy
8 JEDWABNA Aldona Cecylia sprzedawca, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy
9 STACHOWIAK Mieczysław Andrzej kierowca, Mikołów, członek Polskiej Partii Pracy
10 KIEBURG Henryk Jan emeryt, Łaziska Górne, członek Polskiej Partii Pracy
11 SIKORSKI Piotr górnik, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy
12 ADAMSKI Tomasz Edward górnik, Rybnik, członek Polskiej Partii Pracy
13 FICA Dariusz Marek górnik, Świętochłowice, członek Polskiej Partii Pracy
14 KAMIŃSKA Wiesława krawcowa, Katowice, członek Polskiej Partii Pracy


Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin

Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 KRZYŻAŃSKI Andrzej spółdzielca, Konin, członek Prawicy Rzeczypospolitej
2 MARCINIEC Krzysztof mgr politologii, rolnik-hodowca, Osiecza Pierwsza, członek Ligi Polskich Rodzin
3 GRAD Jan Franciszek przedsiębiorca, Powidz, członek Unii Polityki Realnej
4 ROMASZKIEWICZ Helena urzędnik, Gniezno, członek Prawicy Rzeczypospolitej
5 KOMINEK Stefan technik rolnik, Kruczynek, nie należy do partii politycznej 6 JARECKA Anna Elżbieta student, Golina, członek Unii Polityki Realnej 7 GÓRZYŃSKA Krystyna Ewa organizator przemysłu, Poznań, nie należy do partii politycznej
8 SZYMCZAK Piotr handlowiec, Gniezno, nie należy do partii politycznej
9 MAJDA Wojciech student, Gniezno, członek Unii Polityki Realnej
10 ZIELNIK Marek Adam samorządowiec, Września, nie należy do partii politycznej
11 GORCZYŃSKA Violetta przedsiębiorca, Gniezno, członek Ligi Polskich Rodzin
12 CZAJKOWSKI Arkadiusz Józef lekarz, Września, członek Unii Polityki Realnej
13 MACIEJEWSKI Marek Sławoj informatyk, Śrem, nie należy do partii politycznej
14 KOSTRO Radosław Piotr architekt, Gniezno, członek Unii Polityki Realnej
15 ARENT Krzysztof student, Turek, członek Prawicy Rzeczypospolitej
16 DRZEWIECKI Alojzy nauczyciel, Russocice, nie należy do partii politycznej
17 PLAMOWSKI Marian Sylwester elektronik, Nykiel, członek Ligi Polskich Rodzin
18 MUSIAŁ Jacek Józef inżynier rolnik, Krzyszkowice, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr Nazwisko i imiona Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 NOWAK Tomasz Piotr polonista, Konin, członek Platformy Obywatelskiej RP
2 ARNDT Paweł inżynier budownctwa, Gniezno, członek Platformy Obywatelskiej RP
3 TOMASZAK-ZESIUK Irena Barbara mgr inż. chemik, nauczyciel, Turek, członek Platformy Obywatelskiej RP
4 POŚLEDNIA Krystyna inż. inżynierii środowiska, Września, członek Platformy Obywatelskiej RP
5 URBANEK Hironim Michał mgr inż. mechanik-transportowiec, Śrem, członek Platformy Obywatelskiej RP
6 KWAPICH Ewa Barbara inż. rolnictwa, Kościelec, członek Platformy Obywatelskiej RP
7 ZIEMBINSKI Jacek przedsiębiorca, Środa Wielkopolska, nie należy do partii politycznej
8 PLESIŃSKI Andrzej Karol chemik, Słupca, członek Platformy Obywatelskiej RP
9 WASZAK Małgorzata mgr inż. geodezji i budownictwa, Konin, członek Platformy Obywatelskiej RP
10 ŻOK Krystyna Teresa nauczyciel, Witkowo, członek Platformy Obywatelskiej RP
11 KARSKI Władysław Zenon socjolog, Brudzew, nie należy do partii politycznej
12 JUREWICZ Dariusz przedsiębiorca, Nowy Folwark, członek Platformy Obywatelskiej RP
13 MRÓZ Marcin politolog, Psarskie, członek Platformy Obywatelskiej RP
14 KORYTKOWSKI Piotr Karol przedsiębiorca, Konin, członek Platformy Obywatelskiej RP
15 TAŃSKI Tomasz urzędnik samorządowy, Zaniemyśl, członek Platformy Obywatelskiej RP
16 MARSZAŁEK Piotr Marcin inż. mechanik, Słupca, nie należy do partii politycznej
17 ŚWIDER Jarosław Stanisław nauczyciel, Koło, członek Platformy Obywatelskiej RP
18 TYCZKA Antoni Krzysztof energetyk, Stare Miasto, członek Platformy Obywatelskiej RP

Pozwoliłem sobie wytłuscić kandydatów z naszego powiatu. Jeśli kogoś pominąłem to przez przeoczenie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Copyright Gniezno.com.pl ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.
2002 - 2013

Polityka prywatności

Korzystanie z tej witryny oznacza akceptację regulaminu

Polecamy:
Agencja Interaktywna www.by.pl | Gniezno.com.pl |

Gniezno.com.pl jest firmą niezależną oraz samofinansującą i nie korzysta ze wsparcia środków publicznych; rządowych, samorządowych ani UE.

Właścicielem Gniezno.com.pl oraz Forum.Gniezno.com.pl jest firma Patryk Pawlak Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie, 62-200 Gniezno zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z kapitałem zakładowym w kwocie 5000 złotych w całości opłaconym. KRS: 0000475702, NIP: 7842490681, REGON: 302504149

Forum.Gniezno.com.pl stanowi integralną część portalu Gniezno.com.pl i z tego tytułu wszystkie elementy serwisu objęte są ochroną prawną. Powielanie, kopiowanie i wykorzystywanie jakiejkolwiek części jest dozwolone wyłącznie do celów osobistych. Wykorzystywanie do celów komercyjnych tylko za zgodą Gniezno.com.pl z zastrzeżeniem, iż nie mogą być one w żaden sposób modyfikowane.
Wypowiedzi użytkowników forum są ich prywatnymi opiniami. Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi naruszające dobra osób trzecich ani za prawdziwość informacji przedstawianych przez użytkowników. Korzystający z forum ponoszą wyłączną odpowiedzialność za czyny i zachowania naruszające prawo i skutki takich zachowań.
Serwis Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń oraz informacji dostarczonych przez osoby trzecie.

Nasze serwisy:
Gniezno.com.pl | Agencja Interaktywna www.by.pl | Forum.Gniezno.com.pl

Informacje:
Kontakt | Reklama | Regulamin | Osoby odpowiedziane za forum | Załóż swój dział | Zostań moderatorem

Realizacja: Gniezno.com.pl & Agencja Interaktywna www.by.pl