Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Giertych vs. Naczas

Jak oceniasz zachowanie radnego Naczasa?
Super
0%
 0%  [ 0 ]
Postąpił właściwie
25%
 25%  [ 5 ]
Postąpił niewłaściwie
20%
 20%  [ 4 ]
Postąpił skandalicznie
55%
 55%  [ 11 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 09:39   Giertych vs. Naczas

Giertych vs Naczas

Narazie sie powstrzymam od komentowania... w kazdym razie jestem w szoku ze Giertych nie wiedzial ze nie rozmawia z Tadeuszem Tomaszewskim.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 09:41   

A ja jestem w szoku, że publiczna osoba na publicznej imprezie zdobywa się na takie chamstwo. Nie spodziewałem się po najmłodszym...
A dlaczego miałby Giertych wiedzieć jak wygląda TT ?? Wszyscy posłowie znają wszystkich posłów ??

Patryk 
Administrator

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 09:44   

chamstwo, bezczelnosc !!

jak mozna tak sie zachowywać, nawet poseł Tomaszewski widać ze go odciąga zeby nie robił takiego syfu.

widac inaczej naczas nie potrafi..

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 09:58   

Powiem tak...

Miedzy komitetami wyborczymi była niepisana umowa, która mowiła o tym, ze kazdy z komitetów ma kwadrans na przedstawienie swojego programu, rozmowy z wyborcami itd.. miala być to karuzela wyborcza. Na zmiane, raz jedni raz drudzy.. dostosowali sie niemal wszyscy poza Giertychem i społką, którzy weszli " na czas " :ups: LiDu...

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 09:59   

Nawet gdyby - nie usprawiedliwia to takiego zachowania. Nic go nie usprawiedliwia.

lodolamacz 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 10:03   

Wstyd mi za takiego radnego mojego kochanego miasta! Popis radnego do kw. Kompletnie nic nie wnoszący merytorycznego do polityczne3j dyskusji.
gdyby taki show użądzono posłowi T Tomaszewskiemu radny Naczas wył by pod niebiosa, jaka to haniebna napaść miała miejsce na jego idola.

MikołajDorożała 
MikołajDorożała

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 11:12   

Mi wstyd za Korwina-Mikke. Jak można powiedzieć, że dzieci niepełnosprawne nie powinny chodzić do tej samej szkoły, co dzieci pełnosprawne?! Skandal!
Brawo LiD, brawo Łukasz! Popatrzcie tylko, jak pan z LPR popycha mnie, szykując się do bójki! To właśnie ich styl!

MikołajDorożała 
MikołajDorożała

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 11:23   

Zapraszam jeszcze na!
http://pl.youtube.com/watch?v=BJ5XDnBQNRQ

Ubik 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 12:23   

MikołajDorożała napisał/a:
Zapraszam
Panie Mikołaju. A była okazja napisać, że to byli jacyś przebierańcy i odciąć się ;)
Rozumiem, że wiek ma swoje prawa. Takie zachowanie jest całkiem do przyjęcia, ... ale na stadionie. Niestety podpis nie informuje, że to kibic, tylko radny. Na szczęście napisali, że radny SLD, a nie że radny z Gniezna.

whasuuup 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 12:43   

a mi sie podobało....Giertych wyraźnie zbity z tropu jak się wsuchacie to usłyszycie kilka fajnych zdań z jego ust. Co by nie mówić o Łukaszu to na małpę mi nie wygląda.
To jest kampania....i tyle :)
oczywiście ani na LID ani na LPR nie zagłosuje. ale było kolorowo i śmiesznie

Terminator 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 12:52   

Zachowanie radnego Naczasa w niczym nie przypomina merytorycznej dyskusji tylko wzajemne przekrzykiwanie chyba tylko w celu zwrócenia na siebie uwagi mediów. Poseł Tomaszewski zdecydowanie za późno zareagował, a i tak to nic nie dało. Racja, że Giertych nie musi znać każdego ze 460 posłów. W przypadku Pana Dorożały było tam lekkie odepchnięcie, które z bójką nie miało nic wspólnego. Podsumowując wstyd. W polityce przede wszystkim powinna obowiązywać kultura, której radnemu zabrakło.

daras30 
speedway

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 13:07   

Terminator napisał/a:
W polityce przede wszystkim powinna obowiązywać kultura, której radnemu zabrakło.
A Romkowi kultury nie zabrakło ?? ? Przeciez to sam minister kultury... i oświaty dał pokaz jak powinna wyglądać kultura którą "promował "sam on ,szef wszystkich szefów Jarosław i pomyślec że ludzie jeszcze chcą na pis głosować

Terminator 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 17:00   

daras30 napisał/a:
A Romkowi kultury nie zabrakło ?? ?

Nie jestem zwolennikiem LPR-u ale twierdzę, że Roman starał się wymieniać punkty programu wyborczego swojej partii a radny w tym dość skutecznie przeszkadzał. Nie pochwalam słów ministra kultury jakimi nazwał Pana Naczasa (komunista, małpa, podróż na Syberię itd.), ale starał się zachowywać spokój. Przeglądając drugi raz ten materiał zauważyłem, że w drugiej części zniknął zza pleców radnego poseł TT. Czyżby widząc, że nie uda mu się powstrzymać rozjuszonego radnego schował się gdzieś w kuluarach?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 18:03   

Rozumiem, że można nie lubić Giertycha. Rozumiem, że można nie lubić LPR. Rozumiem, że jak się człowiek zaangażuje to czasem emocji nie kontroluje... ale twierdzenie, szczególnie przez osoby niezaangażowane że się to podoba. Rozumiem że radny się broni... (no może albo stwierdzić, że zrobił źle albo że próbować wszystkim wmówić że zrobił dobrze i każdy powinien być dumny, że Gniezno ma takiego radnego - wybrał tę drugą opcję) ALe jeśli ktoś twierdzi że chamstwo za (nawet jeśli) chamstwo to metoda właściwa albo tym bardziej (o zgrozo) że komuś to się podoba to pozostaje mi stwierdzić z przykrością, że takie jakie mamy społeczeństwo - takich niestety mamy polityków...

Hunter 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 20:05   

Pewnie my teraz powinniśmy krzyczeć Panie pośle Tomaszewski jakich ma pan ludzi!!!!!!
Radnemu takie zachowanie moim zdaniem nie przystoi... agitować nawet należy, ale w taki sposób? Przypominało mi to młodzież nie z LIDu a z innej partii. Najgorsze, jest to że są to radni, którzy powinni moim zdaniem inaczej się zachowywać w końcu nas reprezentują.
żałosne - za dużo jadu ;/

dawid_antkowiak 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 21:15   

Oceniasz sytuację po tym co zobaczyłeś i usłyszałeś, lecz to jest koniec całego zdarzenia. Na żywo wyglądało to całkiem inaczej. Jeżeli jesteś tak spostrzegawczy to możesz zauważyć kto wrzucił to serwer?

Hunter 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 21:52   

Najważniejsze kto i jak się zachowywał. Przepraszam jak radni zachowują się to jest ich wola - wyborcy ich ocenią i pyt II czy mieszkańcy Gniezna chcą aby tak radni się zachowywali? Odpowiedz sobie sam - a poseł Tomaszewski - sam zapytaj czy mu to się podobało?

whasuuup 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 22:12   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Rozumiem, że można nie lubić Giertycha. Rozumiem, że można nie lubić LPR. Rozumiem, że jak się człowiek zaangażuje to czasem emocji nie kontroluje... ale twierdzenie, szczególnie przez osoby niezaangażowane że się to podoba. Rozumiem że radny się broni... (no może albo stwierdzić, że zrobił źle albo że próbować wszystkim wmówić że zrobił dobrze i każdy powinien być dumny, że Gniezno ma takiego radnego - wybrał tę drugą opcję) ALe jeśli ktoś twierdzi że chamstwo za (nawet jeśli) chamstwo to metoda właściwa albo tym bardziej (o zgrozo) że komuś to się podoba to pozostaje mi stwierdzić z przykrością, że takie jakie mamy społeczeństwo - takich niestety mamy polityków...

halo halo. w którym momencie p. Naczas był chamski? dlaczego nie mógł negować Giertycha? a młodzież wszechpolska zakłócała nie jedną demonstracje? dlaczego jak sędzia obiektywny stwierdzasz, że: "pozostaje mi stwierdzić z przykrością, że takie jakie mamy społeczeństwo - takich niestety mamy polityków" czyżbyś był pod wpływem piosenki w której tekście jest "taki mamy kraj jaki potrafimy zrobić, niech żyje Kononowicz"
a jakie fakty przedstawiał Giertych? to że chce aby polska edukacja była silna? łapiecie się na to? dlaczego żaden z przedstawicieli partii nie mówi w jaki sposób chce to osiągnąć, tylko wykrzykuje puste hasła w stylu: "obniżę podatki, by żyło się lepiej, zwalczymy korupcję"
dlaczego ludzie w Polsce głosują na hasła? a nie na programy? dlaczego tępisz Naczasa a nie tępisz Leppera przerywającego obrady sejmu, lub młodzieży wszechpolskiej obrzucającej kamieniami paradę ludzi spacerujących inaczej.

oczywiście że bym wolał aby Tomaszewski i Giertych zmagali się na programy. Ale tak się w Polsce nie dzieje. Więc, przyzwyczajony do tego, uwielbiam folklor i zabawę w zagłuszanie naszych polskich "polityków".
takie ze mnie członek społeczeństwa! mam 27 lat od 11 lat prawo wyborcze...jestem przyzwyczajony do takich kampanii wyborczych do jakich politycy Polscy mnie wychowali.

dawid_antkowiak 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 22:39   

Hunter napisał/a:
Najważniejsze kto i jak się zachowywał. Przepraszam jak radni zachowują się to jest ich wola - wyborcy ich ocenią i pyt II czy mieszkańcy Gniezna chcą aby tak radni się zachowywali? Odpowiedz sobie sam - a poseł Tomaszewski - sam zapytaj czy mu to się podobało?

Czy widziałeś całą wypowiedz Łukasza Naczas? Nie, bo jest jej fragment.
Czy wiesz jaka była podstawa zdenerwowania Radnego? Nie, bo nie ma tego pokazanego na filmie.
Czy uważasz obrażanie wyborców jest dobre? Po twoje postawie widać, że tak.
Czy wiesz co powiedział Naczasowi Poseł TT? Nie, bo nie było Ciebie tam.

Ja zawsze mam zasadę:
Nie znam tematu od podstaw (z kilku źródeł) to nie wypowiadam się.

PS. Diable nie ma wersji LiD jest tylko czysta prawda!!

Hunter 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 22:59   

Możecie kolorować jak chcecie - jest kampania i macie prawo. Może powiesz że poseł Tomaszewski powiedział radnemu że robi słusznie... to chcesz powiedzieć jeżeli tak było to powiedz!!!! No ale macie kolejny argument aby pokazać się w mediach, a nie lepiej przedstawić co chce się zrobić i co się zrobiło? Nie musisz nas przekonywać, ja wiem na kogo będę głosował. Co do faktów to powinny być dwie strony a nie jedna - jest kampania każdy gra jak może to normalne.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 23:26   

Tak to jest jak sie dzieci biora za polityke. Odebrac zabawki i po klopocie. Wstyd i hanba

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 23:28   

whasuuup napisał/a:
halo halo. w którym momencie p. Naczas był chamski?

W moim odczuciu przez cay czas trwania tego filmu. Nie tylko w moim zresztą...

whasuuup napisał/a:
dlaczego nie mógł negować Giertycha? a młodzież wszechpolska zakłócała nie jedną demonstracje?

whasuuup napisał/a:
a jakie fakty przedstawiał Giertych? to że chce aby polska edukacja była silna? łapiecie się na to?

Odpowiedź wet za wet a szczególnie w wykonaniu chamstwo za chamstwo (jesli tak w ogóle było) jest domeną buraków. Nie podejrzewałem najmłodszego o przynależność do tej grupy. Ciebie też nie.

whasuuup napisał/a:
mam 27 lat od 11 lat prawo wyborcze.

Fiu, fiu... Bracie faktycznie jakiś wyjątkowy jesteś... Rozumiem, ze to arytmetyczna gafa... No nic - zdarza się nawet najlepszym.

Przy okazji... Polecam lekturę Karty Standardów Politycznych pomysłu LiD... Szczególnie pkt 16 :heej:

Terminator 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 23:28   

whasuuup napisał/a:
! mam 27 lat od 11 lat prawo wyborcze...

Nieźle :hahaha:

dawid_antkowiak 

Wysłany: Pon Paź 08, 2007 23:37   

Hunter napisał/a:
Możecie kolorować jak chcecie - jest kampania i macie prawo.

Niczego nie koloruje. Kampania kampanią a prawda prawdą.

Cytat:
Może powiesz że poseł Tomaszewski powiedział radnemu że robi słusznie... to chcesz powiedzieć jeżeli tak było to powiedz!!!!

Niech w tym aspekcie się wypowie Radny.

Cytat:
No ale macie kolejny argument aby pokazać się w mediach, a nie lepiej przedstawić co chce się zrobić i co się zrobiło? Nie musisz nas przekonywać, ja wiem na kogo będę głosował. Co do faktów to powinny być dwie strony a nie jedna - jest kampania każdy gra jak może to normalne.

Czy ja Ciebie czy kogoś przekonuje (agituję)? Raczej nie. Przedstawiam prawdę i nie bronię Naczas. Moge tylko dodać że nawet kandydatki Partii Kobiet brały udział w dyskusji ponieważ tak samo była oburzona wypowiedziami liderów LPR-u.
Grać można w lotka, a do Ciebie nie dociera że mogło być inaczej.
We wrześni była merytoryczna walka, wiele osób osobiście rozmawiało z kandydatami LiD-u i sama oceniła (oceni) w wyborach.

whasuuup 

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 01:41   

Terminator napisał/a:
whasuuup napisał/a:
! mam 27 lat od 11 lat prawo wyborcze...

Nieźle :hahaha:

fakt...ale dałem du....

heheh oj dobrze że pani Szeflińska ani Wyrwińska tego nie czytała

przepraszam :)

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 08:19   

Pomijajac zachowanie Łukasza Naczasa, chciałbym zauwazyc ze Radny gdyby tylko chciał moze oskarzyc Romana Giertycha o zniesławienie. Nazywanie kogoś postkomunistą i małpą to obraza i tyle.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 08:27   

Ukasz napisał/a:
Pomijajac zachowanie Łukasza Naczasa,

No właśnie... Tylko dlaczego pomijając ??

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 08:30   

Bo wszystko co miało zostac napisane, napisane zostało. Zarówno zdanie zwolenników jak i przeciwników.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 08:33   

No więc jeśli wszystko zostało napisane to niczego we wnioskach nie pomijajmy inaczej będziemy nieobiektywni.

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Wto Paź 09, 2007 08:34   

Diabel-tasmanski napisał/a:
No więc jeśli wszystko zostało napisane to niczego we wnioskach nie pomijajmy inaczej będziemy nieobiektywni.
ale czy to my mamy wyciagnąc wnioski czy Radny ?? My mozemy wyciagnąc wnioski przy okazji nastepnych wyborów.

Odpowiedz do tematu