Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Posiedzenia Komisji Promocji, Kultury i Turystyki
Autor Wiadomość
Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Sro Sty 12, 2011 06:01   Posiedzenia Komisji Promocji, Kultury i Turystyki

Jako Przewodniczący Komisji Promocji, Kultury i Turystyki zapraszam wszystkich mieszkańców Gniezna na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 13.01.2011 r. (godz. 10.00) w Miejskim Ośrodku Kultury. Tematyką komisji będzie zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie budżetu Miasta Gniezna na 2011 rok., kalendarz imprez promocyjnych i kulturalnych na 2011 rok, możliwości współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury z Centrum Kultury EsTeDe, sprawy bieżące. Przypominam, że posiedzenia komisji Rady Miasta Gniezna mają charakter otwarty i dają możliwość uczetsniczenia mieszkańcom w ich przebiegu. Szczególnie zachęcam do zabierania głosu w temacie dotyczącym kalendarza imprez na 2011 r. z zakresun działania komisji.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Sty 12, 2011 08:44   

Łukasz Naczas napisał/a:
Przypominam, że posiedzenia komisji Rady Miasta Gniezna mają charakter otwarty i dają możliwość uczetsniczenia mieszkańcom w ich przebiegu.

Sczególnie gdy odbywają się o godz. 10:00 :)

whasuuup 

Wysłany: Sro Sty 12, 2011 09:46   

Łukasz. a może dasz stream do neta i np otworzymy kanał na twitterze. To by się jeszcze dało do mediów pchnąć jako innowacje w samorządach. :) Nie wiem tylko jak to wygląda od strony prawnej. Ale skoro każdy może przyjść to każdy może oglądać

Koszt żaden praktycznie.
Korzystasz z bezpłatnego ustream.tv za pomocą którego realizujesz transmisje.
Jeżeli komisja jest nagłaśniana (gadacie do mikrofonów) to fajnie po wyjściu linowym wpiąć się w konsoletę żeby dźwięk był dobrej jakości
Na twitterze (a może blipie) zakładasz profil komisji, czy urzędu miasta dajesz jakiś tak #gnieznopromocja i kto chce z tym tagiem wpisuje pytania sugestie, linki itp.
Wy na komisjo możecie ustawić projektor + ekran i widzicie w czasie rzeczywistym co się dzieje. Na różnego rodzaju konferencjach sprawdza się to bardzo fajnie.

Potrzebujesz w miarę dobrej kamery internetowej (w ostateczności mogę pożyczyć), kompa i dość dobrego łącza internetowego.

Taki tam pomysł na środę.

lodolamacz 

Wysłany: Sro Sty 12, 2011 18:00   Re: Posiedzenia Komisji Promocji, Kultury i Turystyki

Łukasz Naczas napisał/a:
Jako Przewodniczący Komisji Promocji, Kultury i Turystyki zapraszam wszystkich mieszkańców Gniezna na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 13.01.2011 r. (godz. 10.00) w Miejskim Ośrodku Kultury..
Jako niepełnosprawny poruszający się wózkiem inw. protestuję przeciwko organizowaniu tego rodZaju posiedzeń w obiekcie nie dostępnym dla takich osób.
To narusza moje konstytucyjne prawa do swobodnego uczestniczenia w życiu społecznym :sciana:

john_wayne1 
głupota jest nieuleczalna...

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 00:39   

na dzień dzisiejszy jeżeli chodzi o stream nie ma najmniejszego problemu. Na upartego wystarczy ustawic laptop z wbudowaną przyzwoitą kamerą i to wszystko :P
Reszta to prościzna. Doświadczenie w tego typu rzeczach mam, ponieważ prowadzimy polskie studio międzynarodowej rozgłośni internetowej www.rts.fm ( w razie pytań mogę pomóc, zresztą wszystko można wygooglować, darmowych serwerów , do tego typu streamów + ich archiwizacji jest masa )

whasuuup - pomysł b.dobry! przy okazji jaka podpowiedź dla portali, które chciały TV internetowe otwierać ;) (wszystko proste jak konstrukcja cepa)

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 10:45   

Stream jak najbardziej wskazany. Noszę się jeszcze z innym pomysłem, ale na razie to w kwestii bardziej spokojnej komisji, a zarówno lutowa jak i marcowa takimi nie będą. Myślę, że marcowe spotkanie otwrate na temat MARKI GNIEZNO będzie tak dostępne.

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 10:46   Posiedzenie 24.02.2011

Zapraszam na kolejne posiedzenie Komisji Promocji, Kultury i Turystyki - OTWARTE DLA MIESZKAŃCÓW GNIEZNA (również wejście do Parowozowni).

Oto program:

Posiedzenie odbędzie się w dniu 24 lutego 2011 r. o godz. 10.00 w sali nr 31 z niżej proponowanym porządkiem obrad wynikającym z planu pracy komisji na 2011 r.

1. Przyjęcie protokołu nr 1/2011 z dnia 20.01.2011
2. Przygotowania do sezonu turystycznego 2011- spotkanie ze środowiskiem przewodników i organizacjami turystycznymi.
3. Parowozownia szansą dla Gniezna ( stan faktyczny - stanowisko Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego, przedstawicieli PKP, stowarzyszeń tematycznych i osób zainteresowanych). Wizyta w Parowozowni.
4. Sprawy bieżące

UWAGA! ok. godz. 12.50. podstawiony zostanie autobus przy ul. Kościuszki – przejazd na ul. Składową 1.

Do punktu 2. na godz. 10.00 zostali zaproszeniu:
J. Kowalski
R. Spachacz
Cz. Kruczek
p. P. Wiśniewski
A. Rzempała Chmielewska
Organizacja Turystyczna Szlak Piastowski
Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział "Ziemi Gnieźnieńskiej"
Biuro Obsługi Ruchu Turystyczno – Pielgrzymkowego Wzgórza Lecha
R. Temczuk

Materiał pisemy ma przygotować
- UM Współpraca Miasta Gniezna ze środowiskiem przewodników i organizacjami turystycznymi.
- Organizacja Turystyczna Szlak Piastowski Przygotowania do sezonu turystycznego 2011 ( problemy, bolączki plany na przyszłość).
- Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział "Ziemi Gnieźnieńskiej" Przygotowania do sezonu turystycznego 2011 (problemy, bolączki plany na przyszłość).

Do pkt 3 na g. 12.00
zostali zaproszeni:
p. Roman Biniszkiewicz Dyrektor Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami PKP SA
Prezydecni Miasta Gniezna
Starosta Gnieźnieński
Robert Gaweł
parlamentarzyści
senator

Materiał pisemny przygotowuje UM na temat:
Parowozownia szansą dla Gniezna.

tomaszgrzybek 
Tomasz Grzybek

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 11:35   Re: Posiedzenia Komisji Promocji, Kultury i Turystyki

lodolamacz napisał/a:
Łukasz Naczas napisał/a:
Jako Przewodniczący Komisji Promocji, Kultury i Turystyki zapraszam wszystkich mieszkańców Gniezna na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 13.01.2011 r. (godz. 10.00) w Miejskim Ośrodku Kultury..
Jako niepełnosprawny poruszający się wózkiem inw. protestuję przeciwko organizowaniu tego rodZaju posiedzeń w obiekcie nie dostępnym dla takich osób.
To narusza moje konstytucyjne prawa do swobodnego uczestniczenia w życiu społecznym :sciana:

PROGRAM

Opowiadamy się za pełną integracją osób niepełnosprawnych w środowiskach lokalnych. Urzędy i jednostki samorządowe muszą być przyjazne dla mieszkańców (m.in. załatwianie spraw przez internet).

Ups, przepraszm Panie Naczas - wygadałem.

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 12:14   

W Urzędzie Miasta jest winda dla osób niepełnosprawnych. Proszę skorzystać. Przetransportować do autobusu kogoś na wózku z pewnością też pomożemy.

Hades 

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 16:52   

Łukasz, czy coś w końcu zrobicie z tym co wyprawia z nami Poznań? Gniezno nie może zniknąć z podręczników historii za sprawą pewnej Pani archeolog i poznańskich ambicji.

lodolamacz 

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 19:39   

Łukasz Naczas napisał/a:
W Urzędzie Miasta jest winda dla osób niepełnosprawnych. Proszę skorzystać. Przetransportować do autobusu kogoś na wózku z pewnością też pomożemy.
Nie wiem, naprawdę nie wiem już jak to tłumaczyć, i każdemu z osobna, ale ...
Ja doskonale wiem jak wygląda winda, proszę ludzi nie mamić ! W UM
na Lecha 6 NIE MA ŻADNEJ WINDY !
Proszę to zapamiętać !

To coś co się obecnie w tym budynku znajduje nie jest żadną windą to tylko substytut. Korzystanie z tego urządzenia nie jest żadną wielką dogodnością, a ranga obiektu i XXI wiek wymagałyby rozwiązań technicznych na bardziej cywilizowanym poziomie...
Jakby co, to służę przykładami i wszelką radą.

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Pią Mar 25, 2011 14:04   MARKA GNIEZNO - SPOTKANIE OTWARTE

Zapraszam Pana(nią) na posiedzenie Komisji PROMOCJI, KULTURY I TURYSTYKI Rady Miasta Gniezna, które odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2011 r. o godz. 14.00 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Łubieńskiego 11 – sala główna) w temacie:
„MARKA GNIEZNO – POMYSŁY NA PROMOCJĘ MIASTA”
Będzie to spotkanie otwarte dla mieszkańców i osób zajmujących się promocją. Członkowie Komisji, Promocji Kultury i Turystki na podstawie dyskusji i uwag zgłoszonych przez dyskutantów będą mieli możliwość podjęcia stosownych wniosków. Spotkanie rozpocznie się od referatu wprowadzającego „Marka Gniezno – marketing miast”, który przedstawi Mikołaj Dorożała, osoba zajmująca się zawodowo tematyką marketingu miast w jednej z dużych firm o zasięgu globalnym. Po wprowadzeniu otwarta dyskusja dostępna dla wszystkich gości uczestniczących w spotkaniu otwartym. Na końcu spotkania Komisja na podstawie zgłoszeń podejmie stosowne wnioski, które służyć mają władzom miasta w kreacji nie tylko wizerunku, ale także polityki marki. Mile widziane pomysły dyskutantów na promocję marki Gniezno.

Dodatkowo Urząd Miasta przedstawi kompleksowo informację o przygotowaniach do obchodów Dni Gniezna.

Z poważaniem
Łukasz Naczas
Przewodniczący Komisji Promocji, Kultury i Turystki Rady Miasta Gniezna
biuro@naczas.pl

PS: To odpowiedź po części na Twoje pytanie HADES. Trzeba zacząć.

till 

Wysłany: Pią Mar 25, 2011 14:44   

Mały problem , większa część gnieźnian o godzinie 14 przebywa jeszcze w pracy . Nie można raz dopasować terminu posiedzenia do możliwości uczestnictwa w nim szerokiej rzeszy gnieźnian ,a nie tylko garstki radnych ?

whasuuup 

Wysłany: Pią Mar 25, 2011 16:49   

no i miał być stream. Ja np jestem wtedy w Wawie, a z przyjemnością obejrzałbym prezentację fachowca od marketingu miast i aktywnie wziął udział w dyskusji (może być skype, twitter, w ostateczności mail)

To jak? będzie?

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Sob Mar 26, 2011 09:26   

Postaramy się dać z tego przekaz. Dam znać gdzie i kiedy jeśli uda mi się to zorganizować. Na profesjonalną relację jednak nie ma środków. Godzina niestety się nie zmieni 14.00.

Artur Kuczma 
Angel's Justice

Wysłany: Sob Mar 26, 2011 10:42   

Drogi Łukaszu, czy godzina 14 została ustalona specjalnie aby mniej osób z zewnątrz mogło wziąć udział w posiedzeniu komisji? Jak to się ma do Twojego podejścia "chcemy, żeby na posiedzeniach komisji było więcej takich dyskusji", "aby brali w niej udział ludzie"?

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Nie Mar 27, 2011 07:38   

Myślę, że jest to godzina kompromisowa. Od lat komisje odbywają się, startując o tej godzinie. W przyszłości jednak rzeczywiście na spotkaniach otwartych trzeba będzie pomyśleć o terminach np. sobotnich. Na razie pozostajemy przy tej dacie i godzinie. Być może pojawi się kolejny ciekawy prelegent, a dodatkowo spróbuję nadać relację z tego, co się będzie dziać w MOK-u.

Artur Kuczma 
Angel's Justice

Wysłany: Nie Mar 27, 2011 13:59   

Rozumiem, godzina, na którą nie mogą przyjść gnieźnianie jest kompromisowa. Wygodna.

john_wayne1 

Wysłany: Nie Mar 27, 2011 15:16   

Po 1. czas pracy większości osób zainteresowanych to 10 - 18 , w najlepszym wypadku od 7 do 15 - FAKTYCZNIE PEŁEN KOMPROMIS ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY... (nie będe knuć tu spiskowych teorii, ale każdy wie o co chodzi)

Po 2. stream z takiej konferencji nie musi być "profesjonalny" żeby wszystko było widoczne, słyszalne - w dobrej jakości itd. (tym bardziej dla osoby zajmującej się nowymi mediami odpowiem - proste jak konstrukcja cepa!) - prowadzimy studio międzynarodowego radia z wizją (9 studiów na całym świecie) - ale oczywiście Panie NACZAS , trzeba najpierw wokół tego zrobić odpowiednią otoczke (tzw. z g... batonik) żeby móc znaleźć w przyszłości odpowiednie środki i "sztab" ludzi, którzy będą mogli zdefraudować publiczne pieniądze ;) - SORRY, ALE TAK NIESTETY JEST!

Po 3. Jak widze to mydlenie oczu, to się coraz częściej zastanawiam, czy wogóle jest sens robić na rzecz promocji tego miasta itd. bo i tak skutecznie, praca wielu osób jest niszczona, a marka GNIEZNO, o którą się tak Pan szczyci (jako ten co promuje) niestety ale cierpi ;)

Jak się uda biore urlop i będę!
Pozdrawiam.

elvis 

Wysłany: Pon Mar 28, 2011 07:45   

Well done John!
Każda marka ma wartość . Powiedz mi jaką wartość ma marka Gniezno dzisiaj po latach promocji?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Mar 28, 2011 08:18   

john_wayne1 napisał/a:
czy wogóle jest sens robić na rzecz promocji tego miasta itd. bo i tak skutecznie, praca wielu osób jest niszczona

Szczerze mówiąc też coraz częściej mam takie wrażenie.

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Pon Mar 28, 2011 10:13   

John...

Stream będzie składał się z mojej kamerki i mojego komputera i cudownego internetu w orange, który mam nadzieję wytrzyma. Nawet nie pytam w urzędzie o wykupienie streamu, bo nie ma pieniędzy, często pewnie brak też chęci.

Mam też wstępną informację, że być może pojawi się specjalistka z dziedziny marketingu miast. Szczegóły podam niebawem.

Godzina jest uzależniona od pracy urzędników, którzy i tak zostają po godzinach. Być może macie racje, że jeśli zawsze tak było, to jednak czasami można to zmienić. Następnym razem o tym pomyśle.

Weźcie pod uwagę, że mało kto mówił o marce Gniezno na tego typu spotkaniach. Od rozmowy zaczyna się wszystko. Co się zacznie ? Ja mam nadzieję, że podejmiey temat strategii promocyjnej miasta. To klucz do wyznaczenia kierunku i jego realizowania. Ja nie wiem czy stawiamy na katedrę, pomnik papieża czy może powinniśmy postawić na mur berliński. Nie wiem też dlaczego nikt nie wykorzystuje wizerunku Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Pozostawiam moje przemyślenia na dyskusję. Jeśli będzie trwała do 18.00, 19.00 to będzie!

john_wayne1 

Wysłany: Pon Mar 28, 2011 11:22   

Łukasz Naczas napisał/a:
John...

Stream będzie składał się z mojej kamerki i mojego komputera i cudownego internetu w orange, który mam nadzieję wytrzyma.

Nie wątpie, w końcu ma Pan firme, która się tym zajmuje ;)

Tak bez robienia z g... batonika to powiem krótko:

- kamera internetowa HD (jakoś pozwalająca prowadzić TV internetową!)
- komputer
- mały mixer + mikrofon pojemnościowy ( co by wszystkich było słychać - nawet krzykaczy ;) )
- internet
- darmowa strona/serwer, na której prowadzi się tego typu streamy

i nic wielce nie trzeba opłacać, ani kombinować... (dalej podpowiadać nie będę bo to po prostu żadna filozofia)

Godzinny stream audio-wideo , w rozdzielczości 320x240 (taki wystarczy) to nieco ponad 200MB. (na swoim przykładzie) Przy internecie w PLAY, abonamencie z 2GB limitem, starcza na około 8 - 9 godzin dyskusji... ale wydaje mi się, że MOK ma internet a długi kabel to nie problem ;)

john_wayne1 

Wysłany: Pon Mar 28, 2011 11:43   

elvis napisał/a:
Well done John!
Każda marka ma wartość . Powiedz mi jaką wartość ma marka Gniezno dzisiaj po latach promocji?

Sam zaczynam się zastanawiać... Ostatnio nawet myślałem, czy logo "Gniezno-Miasto otwarte" nie rozumieć w sposób: Gniezno (zawsze) z widokiem na katedre...

(Logo w tym przypadku nie krytykuje)

whasuuup 

Wysłany: Pon Mar 28, 2011 16:10   

elvis napisał/a:
Well done John!

przepraszam, latach czego?

lodolamacz 

Wysłany: Pon Mar 28, 2011 16:54   

elvis napisał/a:
Well done John!
Każda marka ma wartość . Powiedz mi jaką wartość ma marka Gniezno
Wydaje mi się że mimo wszystko ma jeszcze sporą !! !
Gniezno jest jak Ferrari któremu wyrwano znaczek, a i tak wiadomo że to Ferrari ...
Tyle że :
whasuuup napisał/a:
elvis napisał/a:
dzisiaj po latach promocji?

przepraszam, latach czego?
No właśnie ! To miasto, pozbawione znaczka( czyt. promocji ) , za chwilę straci wszystko.
Musi zaistnieć wartość ta niematerialna, która każdemu kto zetknie się z pojęciem "Gniezno" natychmiast pozwoli zidentyfikować to jedyne, konkretne miejsce, zapewniające najwyższą jakość, satysfakcję, ale przede wszystkim podnosi prestiż osobie, która tutaj była i poznała to miejsce - to coś tak jak np. Tomek Holka, który mówi Łódź, a myśli Gniezno ;)

elvis 

Wysłany: Wto Mar 29, 2011 11:35   

Tomku jesteś sentymentalny. Dla zakochanego Trabant może być Ferrari.
Stworzenie brandu kosztuje co raz więcej.
Powiedz sobie , czy gdybyś nie znał Gniezna i jechał trasa Poznań-Gdańsk co mogłoby Ciebie zachęcić do zatrzymania się w Gnieźnie?

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Sro Mar 30, 2011 07:22   

Bardzo miła informacja. Udało się nam zaprosić Panią Magdalenę Florek z Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc. To bez wątpienia głos na który czekamy. Dzięki uprzejmości Pani Doktor będziemy mieli drugi ciekawy referat wprowadzający.

Oto dane na temat naszego gościa: Magdalena Florek

john_wayne1 

Wysłany: Czw Mar 31, 2011 23:54   

apropos promocji miast, marek
Dziś (jako Szajse Records, organizatorzy CanDID i przedstawiciele polskiego studia RTS.FM) dostaliśmy oficjalne zaproszenie na KONFERENCJE MUZYCZNĄ AUDIORIVER

streszczenie tego co będzie (materiał Audioriver)

"KONFERENCJA MUZYCZNA AUDIORIVER odbędzie się 16 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Znamy już dokładny program tego wydarzenia oraz nazwiska większości bohaterów debat. Przypomnijmy, że konferencję swoim Patronatem objął Rektor SGH a Red Bull Music Academy jest Partnerem Muzycznym tego przedsięwzięcia. Rejestracja jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona!

KMA 2011 rozpocznie się wykładem Łukasza Napory, który nakreśli podstawy marketingu oraz pokaże jak je stosować w świecie muzyki elektronicznej i alternatywnej. Napora kieruje markietingiem Audioriver od początku istnienia festiwalu, jest absolwentem Szkoły Strategii Marki SAR oraz ma kilkuletnie doświadczenie pracy w agencji reklamowej jako copywriter i dyrektor kreatywny, więc jego spostrzeżenia i wskazówki mogą się okazać bardzo przydatne dla osób pracujących w organizacjach muzycznych czy też samodzielnie pracujących na swoje marki.

Kolejnym punktem programu będzie debata na temat roli wydarzeń muzycznych w promocji miast i marek, czyli rozmowa m.in. o sponsoringu publicznym i prywatnym. Udział w niej wezmą m.in. Grzegorz Kiszluk, Ewa Czeszejko-Sochacka, Michał Zioło, dr Marek Goleń i dr Rafał Kasprzak. Grzegorz Kiszluk to jeden z pionierów polskiej reklamy – założyciel i redaktor naczelny magazynu „Brief“. Ewa Czeszejko-Sochacka to pełnomocnik prezydenta Warszawy do spraw Europejskiej Stolicy Kultury 2016, a Michał Zioło to współzałożyciel jednej z najprężniej działających agencji eventowych w Polsce, czyli Good Music Productions. Dr. Marek Goleń i Rafał Kasprzak to eskperci z ramienia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, która jest także Partnerem Naukowym konferencji. Pierwszy z nich jest adiunktem w Zakładzie Rozwoju Lokalnego i Regionalnego w Katedrze Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego SGH. Drugi jest autorem wielu publikacji z zakresu wdrażania funduszy strukturalnych w Polsce oraz doradcą i certyfikowanym trenerem z zakresu pozyskiwania środków pochodzących z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Po przerwie na lunch czeka nas kolejna debata – tym razem na temat managementu artystów w Polsce. Tu z ramienia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie wystąpi dr Teresa Dudzik oraz prof. Artur Nowak-Far. Dr Teresa Dudzik to starszy wykładowca w Instytucie Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu SGH oraz kierownik studium podyplomowego Menadżerów Kultury w SGH. Prof. Artur Nowak-Far jest kierownikiem Katedry Prawa Europejskiego w SGH – prowadzi zajęcia nt. prawa autorskiego i aspektów prawnych przy zarządzaniu kulturą. Do nich dołączą m.in. Brian Allan i Jarek Czechowski znany również jako Angelo Mike. Pierwszy z nich to szkocki muzyk, przedsiębiorca i producent muzyczny. Jego wieloletnie doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych będzie ważnym wkładem w dyskusję o polskich realiach. Z kolei Jarek Czechowski na pewno podzieli się spostrzeżeniami na temat managementu w świecie muzyki klubowej. Wkrótce ogłosimy pozostałych bohaterów obu debat.

Na koniec dnia odbędą się dwa luźniejsze spotkania. Najpierw warsztat z zagraniczną gwiazdą z ramienia Red Bull Music Academy, czyli Radio Slavem. Będzie to świetna okazja by zadać pytanie temu niezwykle cenionemu producentowi i DJ-owi z Wielkiej Brytanii (spotkanie w języku angielskim). Dużo pytań padnie pewnie także podczas ostatniego punktu w programie konferencji. Przez godzinę, producenci festiwalu Audioriver będą odpowiadać na wszystkie palące Was kwestie.
"

whasuuup 

Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 17:25   

No i gdzie ten stream....

Odpowiedz do tematu