Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PiSowstrzymywacze!! WYGRALIŚMY!!
Autor Wiadomość
Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Paź 21, 2007 22:59   PiSowstrzymywacze!! WYGRALIŚMY!!

co tu dużo mówić...

:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Paź 21, 2007 23:43   

dupa a nie sejm będzie. mam nadzieje, z espadnie im poniżej 40% bo nie trawie tuska. czy zyta nie dostała się z Poznania? bo szczerze jej tego życzyłem

Kaczy 

Wysłany: Nie Paź 21, 2007 23:58   

powiem krótko: za 4 lata spytam się czy już jest w Polsce ta obiecana Irlandia. a za 2 czy zrobili więcej niż PiS w tym samym czasie

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 00:04   

Wystarczy nic nie robic, zeby zrobic wiecej niz PiS...
wierz mi, ze sie nie zawiedziesz...

dwa lata na wstecznym, wreszcie koniec!!!

Brawo Polacy!!!

Sir Troll 

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 02:02   

Donaldek premierem :olaboga:
Czas emigrować :papa:

kaszi 

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 02:16   

Panowie, nie popadajmy z jednej skrajności w drugą. Póki co, Partii PO należy dać odrobinę zaufania, ale i z antyPiS-owymi wypowiedziami należałoby się wstrzymać - wszak nie jest powiedziane, że PO nie POdzieli losu poprzednich partii rządzących.

wuja 

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 08:59   

Sir Troll napisał/a:
Donaldek premierem
Czas emigrować

To emigruj.
Tymczasem Twoi ulubieńcy nie mogą się pogodzić z porażką i zaczynają dumać (demokratycznie) o unieważnieniu wyborów.
http://wiadomosci.wp.pl/w...=1193036297.793

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 09:59   

Sir Troll napisał/a:
Donaldek premierem :olaboga:
Czas emigrować :papa:

Żegnam bez żalu. Gdzie się wybierzesz? Może Białoruś?

"Piotr Gursztyn pisze też, że w Prawie i Sprawiedliwości rozważany jest wniosek o unieważnienie wyborów z powodu przedłużającej się ciszy wyborczej. Dodaje, że konstytucjonaliści uważają, że nie jest on pozbawiony podstaw. "

Pomijając aspekt finansowy... NIECH UNIEWAŻNIAJĄ!! Dostaną jeszcze większego kopa w kaczy zad!!

Lady Troll 

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 10:09   

Tak już jest w polityce. Raz jedni, raz drudzy. Raz zbudują coś raz popsują. Raz podsłuchują raz odznaczają. Cieszę się że mój głos się liczy raz na jakiś czas. Szkoda, że bez przerwy ktoś uczy się władzy na narodzie :nauka:

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 11:04   

Proszę o kulturę w dyskusji.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 11:24   

Jestem zadowolony z wyniku wyborow.
Zabolalo mnie porownanie jakiego dokonal premier Kaczynski tuz po ogloszeniu wynikow...
Nie wiem czy mozna porownac Donalda Tuska z Mordercami Ks.Popiełuszki...
Pachnie mi to pozwem do sadu...

wuja 

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 12:10   

No cóż, jak napisałem parę postów wyzej, kaczyński nie potrafi pogodzić się z porażką, tak samo, jak nigdy nie potrafił walczyć z honorem na argumenty. Jego siłą zawsze było pomówienie, kopanie dołków i obiecanki-cacanki.
Wszystkie zaś niepowodzenia usiłował zepchnąć na innych.
Jakoś nie dorósł z etapu "o dwóch takich, co ukradli księżyc.

Kaczy 

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 15:08   

dzieciol napisał/a:

wierz mi, ze sie nie zawiedziesz...

obyś miał racje.
życzę żeby się udało PO zrealizować obietnice. i żeby moja matka za 4 lata zarabiała tyle co nauczycielka w Irlandii. wtedy PO ma mój głos za 4 lata

FaFik 

Wysłany: Wto Paź 23, 2007 23:32   

No na szczęście się udało zmienić ekipę, LPR i Samoobrona odeszły przynajmniej na 4 lata, a tak w ogóle to jestem ciekawy czy Lepper, gdy juz niema immunitetu pójdzie siedzieć :hmmm:

Pozdro.

kaszi 

Wysłany: Wto Paź 23, 2007 23:51   

Obie partie nie zniknęły jeszcze ze sceny politycznej. Obie partie wprowadziły łącznie do Parlamentu Europejskiego 16 kandydatów.

Chyba nietrudno się domyśleć, że najbliższą okazją dla Ekipy Leppera i Giertycha będą właśnie wybory do PE w 2009 r.

kujon 

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 00:03   

Cudotwórca i marzyciel

Pierwszy tydzień rządów Donalda Tuska

Poniedziałek

Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do
kraju.

Wtorek
Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa

Donald Tusk obniżył podatki --- od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą
1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia --- pielęgniarka
zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele
zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice
Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec Francji i Irlandii by
podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek

W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie ---
UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy
zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie
transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek

W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i
320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz --- nowa minister infrastruktury -
przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin

Sobota

Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto
wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko --- bez kozery - pińcet
tysięcy.

Niedziela

Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

PS
Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by
jabłka już nigdy nie drożały.

za: http://wiadomosci.onet.pl...77,0,forum.html

P.S. Ogólnie stała się tragedia..., trochę milionów PO-kradniesz, PO-załatwiasz lewe interesy i PO-płaczesz przed kamerami jak Isaura i pójdzie w za-PO-minkę...

r1 
69

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 12:01   

Nie pisz o tej godzinie bo bredzisz. Wymień mi pierwszy tydzień Jarosława Kaczyńskiego po wygranych wyborach w 2005 roku.

Sir Troll 

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 12:07   

O tak... schowaj babci dowód to śmieszne, że boki zrywać. Ale od Donaldka wszechmogącego ręce precz. Jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Z niedzielnego wieczoru wyborczego pamiętam cytat Donaldka, że "od jutra Polakom będzie się żyło lepiej". Mamy już wtorek, a ja ciągle poprawy nie czuję. No ale to chyba za karę, bo popierałem PiS.

r1 
69

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 12:25   

A u mnie w firme od poniedziału jakiś wiekszy ruch! To jakiś znak nadchodzących zmian?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 13:00   

Sir Troll napisał/a:
"od jutra Polakom będzie się żyło lepiej"

Też mi się wydaje, że jak na cud to wystarczająco czau już minęło ;)

kaszi 

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 13:51   

Jedni odczuwają potrzebę szerzenia haseł symbolicznych "By żyło się lepiej", drudzy, że mamy IV Rzeczpospolitą. :P

Kaczy 

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 15:27   

prawda jest taka że żadnego cudu tu nie będzie i zamiast powiedzmy średnio 2000 (co najmniej) więcej będzie my zarabiać 100 zika więcej ale ceny też w górę pójdą. gadanie że tu będzie Irlandia to bzdury tak naprawdę. na to potrzeba co najmniej dekady i ekspertów w rządzie. w Po nie widzę nikogo takiego. (oczywiście nic członkom PO nie ujmując)

whasuuup 

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 00:13   

patrz...a mówią że Bartoszewski ma być szefem ekspertów MSZ....ale co to za fachowiec??
Tusk w wywiadach parokrotnie wspomniał że widział by w rządzie fachowców bezpartyjnych...poczekajmy...zobaczymy. bo krytyka w tym momencie jest zwykłym krytykanctwem

wuja 

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 15:16   

Zaciekli wielbiciele Kaczyńskich!
Przypomnijcie sobie, że Wasz ulubieniec od pierwszych dni swojej władzy mącił kijem w g*wnie i zamiast brać się do tworzenia rządu, starał sie skłócić wszystkich ze wszystkimi (oprócz pis-owców).
Potem nie wiedział, czy samogwałt, to dobry koalicjant, czy zły. Wreszcie w swoim starokawalerstwie doszedł do wniosku, że samogwałt to jest to. A ci wszyscy, którzy się z nim nie zgadzali (w tym ja) to było ZOMO.
Obraził w ten sposób wszystkich uczciwych Polaków.
Dajcie sobie luz i nie żądajcie, aby Tusk jeszcze przed przejęciem stanowiska premiera wygryzł wszystkie podłości i błędey swojego poprzednika.
Po 2 latach nieudolnosci, warcholstwa i chamstwa w polskim rządzie ubliżacie temu, który "z jajami" zabrał się do pracy nad naprawą Rzeczypospolitej.
czyżby tak Was bolało, że wyssane z palca przepowiednie o 13 grudnia i koalicji z LiDem okazały się wymysłem chorego człowieczka?

Proszę o bardziej kulturalny poziom wypowiedzi. /kaszi

r1 
69

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 16:08   

wuja napisał/a:
Przypomnijcie sobie, że Wasz ulubieniec od pierwszych dni swojej władzy mącił kijem w g*wnie i zamiast brać się do tworzenia rządu, starał sie skłócić wszystkich ze wszystkimi (oprócz pis-owców).
Potem nie wiedział, czy samogwałt, to dobry koalicjant, czy zły. Wreszcie w swoim starokawalerstwie doszedł do wniosku, że samogwałt to jest to. A ci wszyscy, którzy się z nim nie zgadzali (w tym ja) to było ZOMO.
Obraził w ten sposób wszystkich uczciwych Polaków.
Dajcie sobie luz i nie żądajcie, aby Tusk jeszcze przed przejęciem stanowiska premiera wygryzł wszystkie podłości i błędey swojego poprzednika.
Po 2 latach nieudolnosci, warcholstwa i chamstwa w polskim rządzie ubliżacie temu, który "z jajami" zabrał się do pracy nad naprawą Rzeczypospolitej.
czyżby tak Was bolało, że wyssane z palca przepowiednie o 13 grudnia i koalicji z LiDem okazały się wymysłem chorego człowieczka?

Proszę o bardziej kulturalny poziom wypowiedzi. /kaszi

popieram

Proszę nie zamieszczać postów z jednym słowem. TO jest forum dyskusyjne. Wyrazy poparcia prosimy składać poprzez PW. Kolejne posty o podobnej treści zostaną usunięte jako nie wnoszące nic do tematu / Diabeł Tasmański

Sir Troll 

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 20:58   

wuja napisał/a:
Przypomnijcie sobie, że Wasz ulubieniec od pierwszych dni swojej władzy mącił kijem w g*wnie i zamiast brać się do tworzenia rządu, starał sie skłócić wszystkich ze wszystkimi
.
Jako "zaciekły wielbiciel Kaczyńskich" chyba mam prawo nie pamiętać. Proszę więc uprzejmie o przypomnienie.
wuja napisał/a:
A ci wszyscy, którzy się z nim nie zgadzali (w tym ja) to było ZOMO
.
Skoro są ludzie (w tym Ty wuju) którzy poczuli się urażeni tym określeniem, to nie będę twierdził, że tak nie było albo, że miał co innego na myśli. Tym nie mniej jeżeli "antykaczyści" tak dokładnie chcą rozliczać Kaczyńskich z każdego słowa (w tym wypadku zaryzykuję opinię, że jednak wypowiedzianego nieopatrznie), to proszę się nie dziwić, że "zaciekli wielbiciele Kaczyńskich" będą tę samą metodę stosować wobec Tuska i jego ekipy.
(Na marginesie, kończy się 4 dzień od kiedy wszystkim Polakom miało się żyć lepiej, a u mnie ciągle bez zmian).
wuja napisał/a:
Po 2 latach nieudolnosci, warcholstwa i chamstwa w polskim rządzie

Na pewno nie było nic więcej?
wuja napisał/a:
ubliżacie temu, który "z jajami" zabrał się do pracy nad naprawą Rzeczypospolitej.

I znowu w dotychczasowych posunięciach Tuska nie widzę nic ponadto co Kaczyński robił w pierwszym tygodniu po wyborach.
wuja napisał/a:

Nie boli nas to ani trochę. Przyzwyczailiśmy się już do "wyssanych z palca przepowiedni chorych ludzi" o zagrożeniu w Polsce demokracji, antysemityzmie, zamachu stanu, dewiacjach psychicznych itp. Nic już nas nie zaskoczy.

daras30 
speedway

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 00:11   

Sir Troll napisał/a:
Tym nie mniej jeżeli "antykaczyści" tak dokładnie chcą rozliczać Kaczyńskich z każdego słowa (w tym wypadku zaryzykuję opinię, że jednak wypowiedzianego nieopatrznie), to proszę się nie dziwić, że "zaciekli wielbiciele Kaczyńskich" będą tę samą metodę stosować wobec Tuska i jego ekipy.
Drogi Sir Trollu takich nieopatrznie wypowiedzianych słow przez Kaczynskiego było tak wiele że nie jestem w stanie tego policzyć ani nikt inny dlatego śmiem wąpić że były wypowiedziane nieopatrznie.Obrażanie innych to był sposób na władzę Kaczyńskiego i dziwię się ze nie wszyscy to dostrzegli ,bardziej aroganckiego ,butnego, demagoga już dawno nie mięlismy w polityce jak w ogóle kiedyś ktos taki był i nie jest to tylko moje zdanie.Jego manię wyższości nad resztą społeczeństwa do dziś można odczuć...

wuja 

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 08:32   

daras30 napisał/a:
Obrażanie innych to był sposób na władzę Kaczyńskiego i dziwię się ze nie wszyscy to dostrzegli ,bardziej aroganckiego ,butnego, demagoga już dawno nie mięlismy w polityce jak w ogóle kiedyś ktos taki był i nie jest to tylko moje zdanie.Jego manię wyższości nad resztą społeczeństwa do dziś można odczuć...
:brawo: :brawo: :brawo:
Lepiej tego nie można ująć.
Ja (niestety) jestem już stary i na dodatek technokrata, a więc łatwiej mi idzie konstruowanie urządzeń, niż treści.
Ale wzrok mam jeszcze dobry, więc widzę, że niektórzy mają klapki na oczach i słuchawki z RM na uszach.
Niemniej mogą spać spokojnie. Teraz już ich idol nie będzie ich podsłuchiwał.

PS Przed chwilą znalazłem w WPkapitalną wypowiedź na ten temat:
Cytat:

Nelly Rokita: brak LPR w Sejmie to sukces Kaczyńskiego

Najlepszą wiadomością dla Polski jest to, że Samoobrona i LPR nie wejdą do Sejmu. Tę zmianę zawdzięczamy Jarosławowi Kaczyńskiemu, który potrafił stworzyć z nimi rząd i pokazał, że nie nadają do rządzenia. To jest sukces PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego, a nie Donalda Tuska - powiedziała Nelly Rokita w wywiadzie z reporterką Wirtualnej Polski.
Dzięki tej błyskotliwej analizie wreszcie rozumiemy, na czym polegają strategiczne zdolności Jarosława Kaczyńskiego. Ciekawe tylko, że premier musiał udowadniać przez ponad rok coś, o czym przeciętnie inteligentny Polak wiedział od dawna.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 09:28   

Retoryka nie jest mocną stroną ekipy Kaczyńskiego a każdy znający zasady tej sztuki jest w PiS-ie na wagę złota. Twierdzenie jednak że Kaczyński przez dwa lata nic nie robił tylko mącił i podsłuchiwał jest chyba z grubsza przesadzone... Podrasowane warstwa jadu jest dokładnie zresztą postawą identyczną do jemu zarzucanej. Mamy rządy PO więc tym bardziej nie rozumiem emocji. Zobaczymy co zrobi inny kaczor. Tym razem Donald.

Sir Troll 

Wysłany: Pią Paź 26, 2007 09:45   

Szanowny darasie, wcale nie przeczę, że J. Kaczyński czasami szybciej mówi niż myśli, ale jeśli tych nieopatrznych słów było tak wiele (oprócz ZOMO i wykształciuchów, zresztą to ostatnie to nie Kaczyńskiego) to proszę o odświeżenie mi pamięci.
J. Kaczyński ma konkretną wizję państwa, jest bardzo mocno przekonany o słuszności tej wizji i zdeterminowany żeby wprowadzić ją w życie. Rozumiem, że ta wizja może nie wszystkim odpowiadać, natomiast przypisywanie mu z tego powodu wszystkich najgorszych cech osobowości i umysłu, to bardzo delikatnie mówiąc gruba przesada.

Odpowiedz do tematu