Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
usuwanie postów reaktywacja
Autor Wiadomość
Kenneth_Philips 

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 23:27   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Kenneth_Philips, wiesz kiedy usunąłem ostatnio post na tym forum?
nie badz zalosny...moj dla przykladu we wtorek o 12:42. Nie no slaba masz pamiec rozumku

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 23:29   

Kenneth_Philips napisał/a:
nie badz zalosny...moj dla przykladu we wtorek o 12:42

Ja? Jestes pewien? :) wielki rozumku :)

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 23:38   

newager, wygrałeś nagrodę secjalną
Secjalna, specjalna, socjalna, nie ważne. Album Gniezno mnie usatysfakcjonuje ;]

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 23:39   

Dostaniesz z zakładką i kalendarzem :P

Kenneth_Philips 

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 23:39   

Ja? Jestes pewien? :) wielki rozumku :)
No patrz same sie usuwaja :P

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 23:40   

No patrz same sie usuwaja

Rozumiem że jeśli nie ja, to usuwają się same. Innej opcji nie ma. To wszytko na co Cię stać Wielki Rozumku? Jesteś boski :)

Kenneth_Philips 

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 23:50   

Rozumiem że jeśli nie ja, to usuwają się same. Innej opcji nie ma. To wszytko na co Cię stać Wielki Rozumku? Jesteś boski :)
No Wez nie stawiaj sie bez honoru...komu wadzily by posty o Operze i FF (moj i remikka) diabelku...jak nie Tobie. Patryka nie posadzam...gdyz dal sie poznac niejednokrotnie, ze ma duzo wiekszy dystans do spraw forum

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 23:51   

Dostaniesz z zakładką i kalendarzem
Deal :ok:

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pią Lut 04, 2011 00:09   

Proszę, jakie łapówki tu lecą. ;)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Lut 04, 2011 00:29   

No Wez nie stawiaj sie bez honoru..

Bez honoru są udzie stawiajacy zarzuty bez pokrycia. Czyli Ty.

komu wadzily by posty o Operze i FF (moj i remikka) diabelku...jak nie Tobie.

To moze spytaj Remika :)

ma duzo wiekszy dystans do spraw forum

Wnioskujesz na tyle na ile Cię stać, czyli na niewiele. Skończ już i oszczędź sobie wstydu. Nie podejrzewam, że zdobędziesz się na słowo "przepraszam"

Zsamot napisał/a:
Proszę, jakie łapówki tu lecą.

Wszak od dawna wiadomo, ze tu komercha, przekupstwo i zgniły kapitalizm :)

remikk 

Wysłany: Pią Lut 04, 2011 08:10   

To moze spytaj Remika :)

W tym wypadku jakoś czuję, że usuwanie tych postów nie jest sprawką Diabła.

Ja akurat nie używam Opery, bo nie ma pewnych wtyczek, które mi są potrzebne do codziennej pracy. Ale FF z Adblockiem doskonale sobie radzą z blokadą tej przeszkadzajki.
Dla zainteresowanych instrukcję na PW podam. Ale i tak pewnie post poleci. :)

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Pią Lut 04, 2011 22:26   

Mój dotyczący plakatów wyborczych przy kinie Polonia poleciał :ups:

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Lut 04, 2011 22:28   

TO także nie moja robota

Kenneth_Philips 

Wysłany: Sob Lut 05, 2011 22:18   

ma duzo wiekszy dystans do spraw forum

Wnioskujesz na tyle na ile Cię stać, czyli na niewiele. Skończ już i oszczędź sobie wstydu. Nie podejrzewam, że zdobędziesz się na słowo "przepraszam"
Juz tyle moich postow wyrzuciles calkowicie bezpodstawnie, ze w patrykowe usuwanie jakos mi sie nie che wierzyc. Myslalem, ze to nie ten sam poziom...no ale coz przepraszam...widocznie sie mylilem.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Lut 06, 2011 18:44   

Juz tyle moich postow wyrzuciles calkowicie bezpodstawnie

Oczywiście bezpodstawnie i oczywiście ja :)

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 14:05   

Przepraszam, gdzie zniknął temat (i użytkownik, który go założył!) pt. "Kradzież artykułu" dotyczący "Z głębokiej wołam otchłani"?

bakol 
hm.

Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 14:56   

to ja się dołączam do pytania newagera...

bardzo nieładnie, oj nieładnie...

edit: a użytkownik "fakinDrama", który zarejestrował się dzisiaj o 11:37, został usunięty o 12:15 z następującego powodu (sic!): "Od czasu rejestracji konto pozostawało nieaktywne".

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 18:52   

U nas cenzura jak w Chinach. Dopiero wróciłem i nie bardzo wiem o co chodzi. Ale skoro Bąkol się odzywa to pewnie zna sprawę nie tylko z forum. Chętnie posłucham...

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 21:22   

Temat sam się nie usunął. Ktoś mu w tym pomógł.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 22:17   

Nie ten jedyny :)

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 01:18   

Standardowa reakcja na powazne zarzuty.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 08:38   

Co jest poważnym zarzutem? A jakby ktoś napisał na forum że newager (tylko z imienia i nazwiska) zgwałcił małą dziewczynkę. A Ty mając taką możliwość usunąłbyś temat? To co byłoby poważnym zarzutem usunięcie czy gwałt?

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 09:54   

Typowe... :no: Porównanie godne pożałowania, ale skoro chcesz... Póki co nikogo nie zgwałciłem, a gdyby ktoś to publicznie zasugerował, to dążyłbym do wyjaśnienia sprawy. Tym bardziej, że ktoś się tym zainteresował. Za plagiat grozi kryminał, więc chętnie wysłucham wersji redakcji. To, że artykuł został zmnieniony, a temat o nim usunięty nic nie zmienia.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 10:25   

No to wyjaśnię Tobie od początku. Póki co nikt z nas niczego nie ukradł.

Teksty na forum lub w komentarzach o tym, że coś ukradliśmy, skopiowaliśmy lub pożyczyliśmy bez pozwolenia są nieprawdziwe, a pojawiają się z częstotliwością do kilku razy w tygodniu. Kto jest zwykle ich autorem wyjaśniać chyba nie muszę.

Kontrowersyjny fragment materiału, który faktycznie pochodził z innego, cudzego artykułu został zaczerpnięty z materiałów prasowych dostarczonych przez organizatorów mitingu teatralnego. Autorka tekstu nie miała wiedzy o tym, że tekst pochodzi z innego artykułu.

Zresztą nawet gdyby uczyniono to świadomie, to sprawa dotyczyła jednego zaledwie akapitu, więc trudno mówić o kradzieży artykułu. Co najwyżej akapitu :)

Ale ponieważ kopiowanie nawet akapitu bez zgody autora jest dla mnie niedopuszczalne (przypominam że autorka cały czas nie ma świadomości pisząc artykuł, że korzysta z cudzego materiału). Poprosiłem autorkę, aby zmieniła wpis z adnotacją, ze informacje tam zawarte, zostały dostarczone przez organizatorów mitingu.

Mimo to wpisy pojawiały się dalej. Próby wyjaśnienia sprawy więc raczej nie było. Tak to przynajmniej wyglądało. Ale ponieważ nie zawsze rzeczy są tym na co wyglądają, postanowiłem skontaktować się z Bąkolem, który także w tej sprawie zabrał głos i który osobiście zna autorkę tych wpisów.

Bąkol jako także nasz dziennikarz zna panujące u nas zasady i dlatego tez odebrał to szczególnie emocjonalnie jako ich naruszenie. Wyjaśniłem więc jak wyglądała historia i chętnie także wyjaśnię osobiście autorce wpisów, chyba ze wystarczą jej wyjaśnienia Bąkola.

Nie widzę natomiast powodu żeby tolerować bezzasadnie wylewane na nas wiadro pomyj w żadnym ze wspomnianych od początku przypadków.

Na forum jest wiele krytycznych wpisów pod naszym adresem, o czym doskonale wiesz bo sam jesteś autorem części z nich.Jeśli są zasadne to nie widzę powodu żeby przed nimi uciekać.

Jeśli nadal porównanie wydaje się Tobie pożałowania godne to pozostaje mi tylko wyrazić ubolewanie.

fakinDrama 

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 11:05   

Przykład jest po prostu okrutny, ale jak widać tylko ktoś kto ma władzę na tym forum może być kontrowersyjny w słowach, bo mój komentarz razem z kątem usunięto podając fałszywy powód. Można było odpowiedzieć mi na to co napisałam? Nie, trzeba było usuwać konto. Powoływanie się na Bąkola trochę desperackie, jednak rozumiem- dzięki takim osobom jak on można jeszcze wierzyć w prawdę w tym zawodzie, bo właśnie to udowodnił swoją postawą. Przynajmniej nie usuwa mi komentarzy pod artykułem i nie manipuluje moimi słowami.

Przeciwko łamaniu praw autorskich,
bez poważania dla kłamstwa

Aleksandra Olufa

(Chcę jeszcze zaznaczyć, że nie wiem o co chodzi z tym, że wiadomo kto najczęście pisze takie komentarze, bo nie obchodzą mnie jakieś prowincjonalne wojny, a jednocześnie wątpie żebyśmy się znali i żebym miała ochotę robić to kiedy nie ma powodów)

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 11:12   

No to wyjaśnię Tobie od początku.
I takie to było trudne? Kilka minut i po sprawie. Po co były te komentarze o Chinach? To, że Wasza dziennikarka (zabrzmi drastycznie, ale nie to jest moim celem!) dopuściła się tego, czego się dopuściła w takich, a nie innch okolicznościach nie zmienia faktu, że nieprawidłowości były. Można najwyżej prowadzić dyskusję nt. winy. Ale dość wykładu z teorii zbrodni. Mnie ta odpowiedź saytysfakcjonuje.
Autorka tekstu nie miała wiedzy o tym, że tekst pochodzi z innego artykułu.

Zresztą nawet gdyby uczyniono to świadomie, to sprawa dotyczyła jednego zaledwie akapitu, więc trudno mówić o kradzieży artykułu. Co najwyżej akapitu
Więc
bezzasadnie wylewane na nas wiadro pomyj
choć nie było ani wiadrem, ani pomyj, bo wpis zdążyłem przeczytać, to całkowicie bezzasadne nie było.
Mimo to wpisy pojawiały się dalej.
Domyślam się, że chodzi Ci o komentarze pod artykułem. Tych nie czytałem, jednak jeśli pojawiały się po zmianie treści artykułu, to Wasze zachowanie jest dla mnie zrozumiałe.
Na forum jest wiele krytycznych wpisów pod naszym adresem, o czym doskonale wiesz bo sam jesteś autorem części z nich.
Doskonale wiesz, że wszelkie naprawdę krytyczne uwagi podsuwam przez PW ;]
Jeśli nadal porównanie wydaje się Tobie pożałowania godne to pozostaje mi tylko wyrazić ubolewanie.
Jeśli wg Ciebie pedofilski gwałt mozna porównać do nieautoryzowanego użycia fragmentu artykułu prawsowego, to ubolewanie jest jak najbardziej wskazane ;]

fakinDrama 

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 11:26   

Oczywiście zmiana tekstu była przeze mnie zauważona, chciałam tylko wyjaśnienia sytuacji, dostałam z dwóch źródeł. Nie uważam, że moje zarzuty było bezzasadne czy przesadzone. Zobaczyłam ściągnięty tekst z innej strony więc zareagowałam dość ostro, jednak problem nie był wyimaginowany.
Najbardziej po tym wszystkim uderzyło mnie usunięcia mojego konta bez żadnego wyjaśnienia. To wszystko. Miłych dyskusji życzę, teraz już właściwie bez różnicy-macie taką zachciankę-usuńcie moje konto.

Serdecznie pozdrawiam.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 11:33   

fakinDrama napisał/a:
ktoś kto ma władzę na tym forum

Pani Olu. Władza to także odpowiedzialność a w moim wypadku także byt. Z oskarżeniami o nadużycie muszę zmagać się od początku i jeśli chce Pani być przekonująca to musi się Pani naprawdę postarać bardziej. A wiem, że jest Pani bardzo inteligentną osobą i jeśłi mamy rozmawiać sensownie i do czegoś dojść to musimy to zrobić inaczej. Chyba ze nie o to chodzi, to zmienia postać rzeczy.

fakinDrama napisał/a:
mój komentarz razem z kątem usunięto podając fałszywy powód.

Zacznę od tego. Proszę przeczytać raz jeszcze mój post. Wyjaśniam tam całą sprawę. Tę także. Wystarczy chcieć.

fakinDrama napisał/a:
Można było odpowiedzieć mi na to co napisałam?

Ależ oczywiście Pani Olu, że można było. A można było zareagować na to co się stało inaczej? Można było... Jak Pani widzi są różne punkty widzenia , zależne najczęściej od punktu siedzenia... Tym bardziej że po zmianie treści artykułu wpisy pojawiały się dalej. Jeśli przyjmuje Pani moje wyjaśnienia, to widzi Pani, ze działanie było niezawinione...

fakinDrama napisał/a:
Powoływanie się na Bąkola trochę desperackie, jednak rozumiem- dzięki takim osobom jak on można jeszcze wierzyć w prawdę w tym zawodzie, bo właśnie to udowodnił swoją postawą.

Szczerze to nie widzę w tym nic desperackiego. Wolałbym żeby sam to napisał, co obiecał mi zrobić.

fakinDrama napisał/a:
Chcę jeszcze zaznaczyć, że nie wiem o co chodzi z tym, że wiadomo kto najczęście pisze takie komentarze

To nie była uwaga pod Pani adresem, ani nawet kierowana do Pani.

fakinDrama napisał/a:
nie obchodzą mnie jakieś prowincjonalne wojny

Nas tez i dlatego je kasujemy ;]

fakinDrama napisał/a:
jednocześnie wątpie żebyśmy się znali i żebym miała ochotę robić to kiedy nie ma powodów

Jak wyżej

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 11:43   

newager napisał/a:
nieprawidłowości były.

Nie ze strony dziennikarki newager. Dziennikarz korzysta ze materiałów prasowych kiedy je otrzymuje. To jest normalne. Zawinił w mojej ocenie ktoś kto cudzy artykuł podsunął dziennikarzom jako materiał prasowy. Nieprawidłowości były dopiero wówczas kied y dowiedziawszy się o tym nie zareagowalibyśmy a to zrobiliśmy.

newager napisał/a:
nie było ani wiadrem, ani pomyj

Nie ma w fachu dziennikarskim chyba nic gorszego od plagiatu...

newager napisał/a:
całkowicie bezzasadne nie było.

Tak samo jak zasadne jak oskarżenie o posiadanie narkotyków dlatego, że kupiłeś butelkę wódki w której przypadkiem była heroina. Tak wiem, porównanie bez sensu. Jak każde.

newager napisał/a:
mozna porównać do

fakinDrama napisał/a:
Przykład jest po prostu okrutny,

Oczywiście bez znaczenia jest fakt, że ni chodzi o skale o samą zasadę winy lub jej braku. Oczywiście że przykład jest nieadekwatny w skali. Ale zupełnie adekwatny w kwestii zawinienia i oskarżeń.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 11:51   

fakinDrama napisał/a:
Oczywiście zmiana tekstu była przeze mnie zauważona, chciałam tylko wyjaśnienia sytuacji,

Pani Olu to zdanie świadczy o tym ze nie traktuje mnie Pani poważnie. Oczywiście ma Pani do tego pełne prawo,ale jak już napisałem wcześniej tą droga niczego sobie nie wyjaśnimy. No chyba, że nie zależy nam na wyjaśnieniu, tylko jak to Pani ładnie określiła - prowincjonalnej wojnie.

fakinDrama napisał/a:
Nie uważam, że moje zarzuty było bezzasadne czy przesadzone.
fakinDrama napisał/a:
problem nie był wyimaginowany.

Widzi Pani. Problem był, jednak niezawiniony. Ma to kolosalne znaczenia dla sprawy, a w zasadzie fundamentalne. A od strony etycznej - rozstrzygające.

fakinDrama napisał/a:
zareagowałam dość ostro

No dość... Widzi Pani, ja wciąż jestem ofiarą naruszania praw autorskich. Jednak nawet we własnej sprawie nie zdarzył mi się zareagować ani tak ostro ani w ogóle w ten sposób. Jak się Pani zapewne domyśla, są różne drogi wyjaśnienia tej sprawy. Pani wybrała pikantną, a my wybraliśmy pikantną obronę.

fakinDrama napisał/a:
Najbardziej po tym wszystkim uderzyło mnie usunięcia mojego konta bez żadnego wyjaśnienia.

Mam wrażenie, że najbardziej. I chyba główny problem zszedł na plan dalszy. To też jakoś rzutuje...

Odpowiedz do tematu