Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderator
Autor Wiadomość
Ivan 

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 17:53   Moderator

Mam pytanie.
Interesuje mnie wyjaśnienie , dlaczego nie można być moderatorem na tym forum jak i na nowym?

Proszę o sensowną odpowiedz. Może z podaniem argumentów ?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 18:01   

To proste - jesteśmy konkurencją. Moderatorzy mają dosęp do zamknietych działów gdzie porusza się sprawy poufne dotyczące funkcjonowania forum.

BTW - jesteś w złym dziale :papa:

Ivan 

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 18:07   

Poufne :> tzn o komercji forum ?

Jak dla mnie nie jest to wytłumaczenie , jestem na 2 forach które od 5 lat walczą ze soba i tam nie robi sie problemu ze ktos ma moda tu i tu , a dane które tam są , na pewno są o wiele ważniejsze niż na forum gniezna.

Nie wiem czego się boicie , że ktoś zdradzi tajemnice jakąś ?
Ehhh

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 18:12   

Ivan - skoro nie dociera do Ciebie taka argumentacja to trudno. Pocieszę CIę, że problem nie dotyczy Ciebie. Pierwsze zdanie pozostawię bez komentarza - zwyczajnie udam, że go nie nie widziałem. Nie wiesz o czym się rozmawia w działach zamkniętych więć nie porównuj i nie komentuj. A Gniezno piszę się z dużej litery :nonono:

Ivan 

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 18:16   

Diable a Ty nie wiesz o jakim forum pisze.

Ale ok , tłumaczenie "bo nie" nie jest żadnym...

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 18:19   

Ja nie napisałem "bo nie" - umiesz czytać ?? Podałem argumnet ale niektórym nie wystarcza. Nie obchodzi mnie na jakim forum piszesz - może na forum JMJ ?? Było chyba tam ostatnio o TObie głośno... Fakt jest taki, że nie wiesz o czym pisze się w działach zamkniętych (tych tutaj) więc nie zabieraj głosu w sprawi o któej nie masz bladego pojęcia. Poza tym problem nie dotyczy i niogdy nie będzie dotyczył CIebie więc nie wiem o co kruszysz kopie.

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Wto Maj 29, 2007 18:27   

Tak na dobra sprawe to o co halo??

Ivan daj juz sobie spokój... sprawa nie dotyczy ciebie a Ty ciagniesz i ciagniesz... chcesz byc zbawca ucisnionych przez Diabła ?? Administracja Forum.Gniezno.com.pl przyjeła sobie takie a nie inne zasady wiec Twoim obowiazkiem jest je uszanować.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sob Cze 09, 2007 12:02   

Mam pytanie.Chcialbym zostac moederatorem na tym forum.Jakie warunki musze spelnic by nim zostac ??

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Cze 09, 2007 13:33   

Duża i treściwa aktywność na forum. Obiektywizm i odpowiedzialność. Dbałość o rozwój podległych tematów. W przypadku działów patronackich potrzeba też zgody osób odpowiedzialnych za te działy.

kaszi 

Wysłany: Sro Paź 29, 2008 12:10   

Witam nowego moderatora :) Życzę owocnej pracy. ;)

daras30 
speedway

Wysłany: Sro Paź 29, 2008 12:18   

Cytat:
Witam nowego moderatora Życzę owocnej pracy.
Pewnie o mnie chodzi ... :mruga: Zatem dziękuje :))

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Sro Paź 29, 2008 13:03   

chciałam się zapytać czy dział polityczny będzie w twojej jurysdykcji, bo muszę wiedzieć , czy mocno będzie ciął :mruga:

daras30 
speedway

Wysłany: Sro Paź 29, 2008 13:14   

zofia Nałkowska napisał/a:
czy mocno będzie ciął
daras30 nie będzie ciął niczego w działach politycznych :) Pozdrawiam.

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Sro Paź 29, 2008 15:47   

jakiego-jakich działów moderatorem będziesz daras30 ??

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Paź 29, 2008 16:14   

żużla

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Sro Paź 29, 2008 22:03   

Ja również witam i pozdrawiam

Patryk 
Administrator

Wysłany: Czw Paź 30, 2008 05:18   

Daras30 jest moderatorem działu Start Gniezno oraz działów sportowych

startowiec 

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 19:40   

Mam duze zastrzezenia co do pracy Pana daras30! Uwazam ze "wladza" jaka dysponuje na forum troche mu uderzyla do glowy i delikatnie mowiac przekracza swoje "uprawnienia"... Wielokrotnie bezpotstawnie przerywa wazne i ciekawe dyskusje w dziale zuzlowym... Po jego interwncjach temat ktory mozna powiedziec "zyl" nagle "umieraja" na kilka dni i nikt sie nie udziela juz... Szkodzi to i kibicom ktorzy nie mogo sie wypowiedziec przez to i podzielic swoimi spostrzezeniami oraz szkodzi to tez samemu forum ktore wkoncu jest stworzone do dyskusji oraz dla nas czyli uzytkownikow tego forum a nie dla moderatorow...! Oczywiscie sa przypadki w ktorych moderator az musi zareagowac co do tego nie mam watpliwosci... ale daras30 naprawde naduzywa moderacji i zbyt czesto i niepotrzebnie wdaje sie w dyskusje moderuje, usuwa i rozdaje ostrzezenia...! Przykladem tego niech bedzie chociazby to ze pisalem w temacie "Doping" a pisalem o niczym innym jak o ... dopingu a Pan daras30 usunal moj post dajac ostrzezenie ze jest ... nie na temat! Pragne zauwazyc ze wczesniej czytalo moj post dwoch innych moderatorow i nie zauwazyli nic co nadawalo by sie do moderacji a tym bardziej usuniecia calego postu i dania ostrzezenia! Napisalem PW o to zeby mi wyjasnil i zostalem moiwac najzwyczajniej w swiecie splawiony... i ze on nic nie musi mi tlumaczyc za co i dalczego...!

abraxas 

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 20:08   

startowiec napisał/a:
i ze on nic nie musi mi tlumaczyc za co i dalczego...!

Bo nie musi. Ale może :-) A to jest subtelna różnica. Może ale nie chce.

http://www.forum.gniezno....p?p=78095#78095 - ile ten wpis ma wspólnego z tematem :-) ?
Uważam, że nie należy przesadzać z moderacją.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 20:27   

Jeśli są uwagi jakiekolwiek to proszę podawać konkretne przykłady. TO że komuś się nie podoba działanie tego czy innego personalnie moderatora, oraz jak do tego działania zdaniem piszącego doszło, mnie nie interesuje.

startowiec 

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 20:48   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Jeśli są uwagi jakiekolwiek to proszę podawać konkretne przykłady.

Ile mam przykladow podac...? Napisalem jak to wyglada na forum zuzlowym! Jesli wam zalezy zeby ludzie sie w tym dzaiel przestali udzielac to daras30 jest na najlepszej drodze! A przyklad jego postepowania i usuwania postow i dawania ostrzezeni za widzi mi sie podalem na sobie! Pisalem o dopingu w temacie "Doping" a on usunal i dal ostrzezenie a w nim napisal ze nie na temat... wiec o co tu chodzi?
Diabel-tasmanski napisał/a:
TO że komuś się nie podoba działanie tego czy innego personalnie moderatora, oraz jak do tego działania zdaniem piszącego doszło, mnie nie interesuje.

Jesli o to chodzi to nie znam darasa30 nawet nie wiem jak wyglada! Pisze o tym co sie dzieje na forum! A jesli administaracja ma to gdzies co sie dzieje i na waszym forum i jak moderator traktuje zwyklych uzytkownikow to dojdzie kiedys do tego ze sami bedziecie ze soba pisac na forum! to tyle! Dziekuje!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 21:07   

Nie rozumiemy się. Proszę o konkretny przykład. Treść postu usuniętą lub wymoderowaną.

Opinie o charakterze ogólnym proszę zachować dla siebie.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 21:08   

Niestety drogi Startowcu swoimi szydzącymi, kpiącymi i często nie w temacie postami sam doprowadziłeś do tego, że na Twoje posty patrzymy nieco "dociekliwszym" okiem. Także Twoje żale są delikatnie mówiąc nieuzasadnione.
Jeśli chodzi o Twoją ostatnią wypowiedź która została nagrodzona ostrzeżeniem.. hmm.. moim skromnym zdaniem zasługiwał on na usunięcie. Ja ostrzeżenia bym nie dał, jednak skoro Daras uważał inaczej - rozumiem jego krok i ma moje pełne poparcie.
Tyle jeśli chodzi o zdanie drugiego z żużlowych moderatorów.

daras30 
speedway

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 21:09   

Startowiec z tego co wiem to z Twoich postów usunąłem tylko jeden dzisiejszy ,który był nie na temat bo o SGIF i zawierał treśc moim zdaniem nie nadającą sie do tego aby "wisiała" publicznie co tłumaczy wpis pod ostrzezeniem o braku kultury .
Prosze Ciebie równiez o to abys publicznie nie pisał o tym co ja Tobie napisałem na PW bo gdybym przytoczył tutaj cytaty z tych kierowanych w moja strone poczułbys sie znacznie gorzej niz ja :)
Jeśli chodzi o wyjaśnienia w tej sprawie z mojej strony to tyle ,jezeli chcesz wiedziec cos jeszcze zapraszam na PW.
Pozdrawiam. :)

startowiec 

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 21:34   

Marcineek napisał/a:
Niestety drogi Startowcu swoimi szydzącymi, kpiącymi i często nie w temacie postami sam doprowadziłeś do tego, że na Twoje posty patrzymy nieco "dociekliwszym" okiem. Także Twoje żale są delikatnie mówiąc nieuzasadnione.

Nie myl forum prywatnego SGIFu i tego co tam pisze z oficjalnym forum Startu bo to dwie rozne sprawy! I uprzedzenia do mojej osoby zosatwa na boku!

Marcineek napisał/a:
Jeśli chodzi o Twoją ostatnią wypowiedź która została nagrodzona ostrzeżeniem.. hmm.. moim skromnym zdaniem zasługiwał on na usunięcie.

To dalczego tego nie zrobiles? Drugi raz powtorze ze uprzedzenia do mnie zostaw na boku i nie szukaj na sile czegos zeby mi tylko dowalic! Zreszta sam sie odgrazales i widze ze juz to robisz...!

Diable a jak mam podac tresc tego postu skoro zostal usuniety? Gwaranyuje ze byl na temat!

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 21:51   

To, co napisałeś powyżej jest tak żenujące i krzywdzące dla mojej osoby... że tego nie skomentuję. Po prostu jest mi przykro.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Sty 04, 2009 22:03   

Bez komentarza.

Johny 

Wysłany: Sob Lip 18, 2009 08:59   

Drogi Diable Tasmański proszę się przyjrzeć ostatnim poczynaniom moderatora Maarcinka.
Poniżej ponawiam posta, który został w części wymoderowany.

Jeśli zaś chodzi o naszego moderatora to po żenującym filmiku z Kowalikiem i Puzonem w roli głównej myślałem, że odpuści sobie niewybrednych tekstów lecz tym razem pokazał znów "wielką klasę".

Marcineek napisał/a:

Na drugi raz będę miał to głęboko. :papa:

Dałeś wyraz jak szanujesz pozostałych forumowiczów. :no:

Marcineek napisał/a:

Szkoda tylko że niektórzy tylko czekają żeby się o coś do mnie doczepić... Ale na szczęście mam to.......... ;)

Oczywiście wszyscy już wiemy gdzie Ty to masz.
I nie wypada wytykać innym, że nie są inteligentni jeżeli samemu przytrafiają się błędy na poziomie szkoły podstawowej:

Marcineek napisał/a:

dlatego też zaznaczyłem że info mam z telefona.

A co do stwierdzenia:
Marcineek napisał/a:
Kacper w 1 biegu wywiózł młodego ruska

To nie zdziwię się jak napiszesz, że Grudziądz przyjedzie z młodym szwabem.

„www.sgif.pl - Tworzymy dobry klimat!” – czy aby na pewno ??

Jak widać na powyższych przykładach temu Panu bycie moderatorem pomyliło się z recenzją w wydaniu białoruskim.
W moim odczuciu Maarcinek w sposób jawny szydzi z innych forumowiczów, niejednokrotnie pokazując, że ma ich głęboko w d......, a krytykę swoich nie wybrednych poczynań próbuje straszyć ostrzeżeniami. A ostatni post z "młodym ruskiem" trąca rasizmem.

Proszę o zajęcie stanowiska.
Z poważaniem Johny.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Lip 18, 2009 10:35   

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Masz zastrzeżenia do Maarcinka jako do moderatora czy jako do forowicza ?? Wydaje mi się że zarówno przytoczone fragmenty jak i zastrzeżenia z tym związane mają podłoże w jakimś personalnym sporze. Taksie składa, że moderator jest także użytkownikiem forum i także bierze udział w dyskusji. Do tego wbrew temu co twierdzą niektórzy, moderator jest też człowiekiem. Też ma emocje i też popełnia błędy. I w tym względzie ma do tego także prawo biorąc na siebie także odpowiedzialność z tym że w tym wypadku większą od innych. W personalne spory ingerować nie zamierzam, tym bardziej tam gdzie w grę wchodzą spory pomiędzy kibicami. Fanom żużla i wszelkich innych sportów życzę wyłącznie pozytywnych emocji a do siebie zapraszam zastrzeżeniami co do moderatorów jako do moderatorów.

Johny 

Wysłany: Sob Lip 18, 2009 12:15   

Dziękuję za odpowiedź.
Nadmieniam, że z owym moderatorem nie prowadzę żadnego personalnego sporu.
Napisałem ten post nie tylko jako kibic żużla ale przede wszystkim jako normalny człowiek i forumowicz. I też chciałbym być tak traktowany.
Przytoczone fragmenty mnie jak i innych forumowiczów bardzo zbulwersowały.
Ja rozumiem, że moderator też człowiek ale nie potrafię zrozumieć jego zachowania.

Jeżeli administrator nie widzi nic szkodliwego w sformułowaniach moderatora, że ma wszystko i wszystkich w d..... to widzę, że marne nasze żale gdyż poziom sięgnął dna. I muszę to stwierdzić z przykrością.

Idąc tym tropem to proszę powiedzieć co zrobić żeby być moderatorem i móc do woli terroryzować słownie innych forumowiczów a przede wszystkim na każdym kroku powtarzać, że mam wszystkich w czterech literach.

Wydaje mi się, iż są to słuszne zastrzeżenia do "pracy" moderatora.

Odpowiedz do tematu