Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotografia aktu
Autor Wiadomość
kaszi 

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 12:24   

Tomasz Holka napisał/a:
Popsułeś mi sens wypowiedzi i przesłoniłeś cel. Być może to bieżnikowana papuga.

Ale w takim razie to wyjątek a nie reguła. Podobnie jak kszyk, którego nigdy nie użyłem.
A chciałem napisać o obowiązujących zasadach.
Ależ Tomaszu, należy sobie zadać pytanie, czy to ja popsułem ten sens wypowiedzi, czy argumenty do stawianej tezy były nad wyraz nieadekwatne?

Nie twierdzę, że to co zostało napisane w poście z okładką miesięcznika "Foto" jest nieprawdziwe. Tylko przykład taki nieodpowiedni...

abraxas napisał/a:
Ten "kszyk" to czego dotyczy-znaczy o jakie słowo chodziło? Ja przyznam się szczerze nie rozumiem wypowiedzi. Wyjątek od jakiej reguły? I co to jest "bieżnikowana papuga"? Wdzięczny będę za rozwinięcie i podanie "co autor miał na myśli".
A ja jestem przekonany, że zrozumiałeś. :)

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 12:32   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Nie napisałem o jaki wspólny akt chodzi :)

Wymiękasz kochany Diabełku, jeśli podpierasz się przy szukaniu wyjścia z tej dwuznacznej sytuacji wiadomościami encyklopedycznymi. Chcesz nabrać starą wróblicę na plewy?
Akt w tym temacie, w którym piszemy, to akt ciała. O innych wspólnych aktach możemy pisać w polityce itp. Ale jakkolwiek byś nie napisał, wierzę że pisałeś z miłości (do siebie) :beksa:

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 12:45   

Bardzo się cieszę, że Pani Zosia i Diabeł się kochają :-) ale proponuję powrót do tematu. Może porozmawiamy o męskich aktach?

Źródło

Zawsze ciekawiło mnie, czy są mężczyźni, którym podobają się męskie akty.
Tomasz już wcześniej napisał, że w aktach dostrzega przede wszystkim erotykę i nie lubi męskich aktów. A co na ten temat sądzą inni Panowie?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 12:57   

zofia Nałkowska napisał/a:
Wymiękasz kochany Diabełku

Nigdy :)

Akt w tym temacie, w którym piszemy, to akt ciała. O innych wspólnych aktach możemy pisać w polityce itp

O co to to nie :) Możemy pisać o wszystkich aktach i gdzie nam się podoba w granicach przyzwoitości :)

Aliena napisał/a:
są mężczyźni, którym podobają się męskie akty.

Mi się podoba. A;le to wszystko zależy kogo, co i jak przedstawia. I jest to inny rodzaj podobania niźli podobanie aktu kobiecego :)

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 13:09   

Szczerze? Nie bardzo mi się podoba. Facet sztucznie ustawiony, naoliwkowany, twarz bez wyrazu, choć ciało w miarę oświetlone. Powiedziałabym, że to akt dłoni i ramion wyrzeźbionych podnoszeniem ciężarów na siłowni niż akt nagiego, przystojnego mena.
Aliena daj jakiegoś gościa, co by Zofia powiedziała: no, no jesteś cukiereczek do schrupania!
Ps. Może gdzieś tam masz negatyw z Diabłem?
A Diabełkowi powiem, że jednak wymięka. Nie ważne jest co napisał w tej sprawie, ważne jak Zofia go odebrała.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 13:15   

Mi się też ten nie podoba.
Alieno - podążaj ścieżkami wytyczonymi przez Michała Anioła i jego Dawida.
Zofiu - kobiety widzą i słyszą to co chcą widzieć i słyszeć. Znam ten fakt od lat i cierplwie go znoszę więc jednak chyba nie wymiękam ;)

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 13:21   

Zofiu - kobiety widzą i słyszą to co chcą widzieć i słyszeć. Znam ten fakt od lat i cierplwie go znoszę więc jednak chyba nie wymiękam ;)

A wyjątki potwierdzają regułę- słyszałeś Diable kiedyś o takim stwierdzeniu?
A jeszcze w sprawie wymiękania napisałeś CHYBA- a wiesz,że chyba robi wielką różnicę?
Jak rasowy men po prostu nie umiesz się przyznać, że z tej miłości nic nie będzie i że aktu wspólnego też. Żona by Ci dała! Tak , jak ta babka z reklamy pralki BEKO.
Ale miłe są te flirty, zwłaszcza jeśli w temacie ciało-akt-fotografia-Diabeł

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 13:31   

A wyjątki potwierdzają regułę- słyszałeś Diable kiedyś o takim stwierdzeniu?

Jak wyjątkowy człowiek słyszę to bardzo często :D

że chyba robi wielką różnicę?

Jako fan gatunku piwa które spopularyzowało to hasło słyszę to bardzo często :D

\
Ale miłe są te flirty

A zakładałaś, że właśnie ta przyjemność była moim zamierzeniem ?? :)

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 13:45   

Jak wyjątkowy człowiek słyszę to bardzo często :D

(.....)

A zakładałaś, że właśnie ta przyjemność była moim zamierzeniem ?? :)

To ja Narcyz się nazywam, a nie Diabeł!
Oczywiście ,że zakładałam! W końcu trochę żyję i wiem, co to flirt nieszkodliwy, a kiedy grunt robi się grzęski!
Mimo wszystko wymiękłeś. Choć raz Diable przyznaj się, że Zofia cię przygwoździła słownie w ślepą uliczkę! Zrób mi tę przyjemność (Słowną!)

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 13:48   

Aliena daj jakiegoś gościa, co by Zofia powiedziała: no, no jesteś cukiereczek do schrupania!

Gdybym wiedziała, jakie akty podobają się Pani Zosi, może taki akt gdzieś bym znalazła :)

Mi się też ten nie podoba.
Alieno - podążaj ścieżkami wytyczonymi przez Michała Anioła i jego Dawida.

Ten akt pokazałam tak tylko dla przykładu. Wielbicielom męskiego aktu proponuję obejrzenie galerii Jana Stanisława Witkiewicza. Choć też nie jestem pewna czy takie zdjęcia komuś by się spodobały, bo to jest zupełnie inny rodzaj zdjęć. Cechą charakterystyczną jego fotografii jest to, że na zdjęciach nigdy nie jest widoczna twarz i stopy modela. Zdjęcia p. Witkiewicza są bardziej śmiałe, często pokazujące całą męską fizjonomię, więc chyba nie powinnam tutaj pokazywać takich zdjęć, aby nie gorszyć dzieci zaglądających na forum ;)

A odnośnie flirtu pomiędzy Panią Zosią a Diabłem, proponuję kontynuować tę rozmowę na PW, bo nie chcę być zmuszona do usuwania postów.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 13:49   

No dobra. Przygwoździłaś mnie.

Przygwoździłyście. Z moderatorką włącznie.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 14:07   

Aliena napisał/a:

Gdybym wiedziała, jakie akty podobają się Pani Zosi, może taki akt gdzieś bym znalazła :)
(............)

A odnośnie flirtu pomiędzy Panią Zosią a Diabłem, proponuję kontynuować tę rozmowę na PW, bo nie chcę być zmuszona do usuwania postów.

Zofii Nałkowskiej podobają się akty, na których mężczyzna jest sobą, a nie sztucznym manekinem. Może być brzydalem, ale słodkim, z kanciatymi ruchami, ciężkim, męskim wyglądem, z zarostem trzydniowym i oczami mówiącymi wszystko.
Ps. Dziękuję Alieno za przywołanie do tematu, choć było wspaniale" uczuciowo "gawędzić z Diabłem

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 19:55   

abraxas napisał/a:
I co to jest "bieżnikowana papuga"?

Bieżnikowana papuga, to określenie zaczerpnięte ze skeczu (chyba?) Marcina Wolskiego lub Marii Czubaszek (bardziej prawdopodobne).
Kwestię wypowiadał swym wspaniałym głosem Piotr Fronczewski - a dotyczyła ona mniej więcej tego samego - czyli zrekonstruowanej piękności.

I ani słowa o kszyku, jako że AnGie zaraz napisze, że wystarczy sprawdzić w słowniku.

PS: proponuję salomonowe wyjście z zaistniałej sytuacji nieopatrznych zobowiązań do pozowania nago!
Wspólna godzina na basenie przekona każdego, czy faktycznie ma na to ochotę.
No i wszyscy będziemy mogli sprawdzić poziom dystansu do samych siebie.

Co do męskiego aktu, droga Alienko - to nic specjalnego moim zdaniem.
Starano się go dobrze oświetlić, ale nie całlkiem się udało - patrz ostra krawędź cienia na nodze.
Młody chłopak jaki ma być? Pewnie chciała byś mieć takiego chłopaka.
Co do samej prezentacji ciała też mam wątpliwości. Wyeksponowano ręce, nogi i stopy - a mężczyźni zyskują na męskości przy eksponowaniu sylwetki i torsu.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 20:54   

Tomasz Holka napisał/a:
Wspólna godzina na basenie przekona każdego, czy faktycznie ma na to ochotę

ALe jak to ?? Będziemy nago szaleć ??

Panie dyrektorze !! Haloo haloo - proszę uprzedzić załogę !! Szykuje się parada owoców egzotycznych :D

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 03:41   

Tomasz Holka napisał/a:
Starano się go dobrze oświetlić, ale nie całlkiem się udało - patrz ostra krawędź cienia na nodze.Młody chłopak jaki ma być? Pewnie chciała byś mieć takiego chłopaka.

Są rzeczy bardziej istotne niż wygląd. Ale jeśli chodzi o fotograficzne akty, to chyba mój gust jest bardziej zbliżony do gustu Pani Zosi:

Może być brzydalem, ale słodkim, z kanciatymi ruchami, ciężkim, męskim wyglądem, z zarostem trzydniowym i oczami mówiącymi wszystko.

:yes:

Niestety taki akt trudno znaleźć. Ale może wśród Forumowiczów znalazłby się model i moglibyśmy zorganizować sesję zdjęciową :)

Tomasz Holka napisał/a:
proponuję salomonowe wyjście z zaistniałej sytuacji nieopatrznych zobowiązań do pozowania nago!
Wspólna godzina na basenie przekona każdego, czy faktycznie ma na to ochotę.
No i wszyscy będziemy mogli sprawdzić poziom dystansu do samych siebie.

Szkoda, że pora roku jest trochę nieodpowiednia... Latem wielbiciele aktów mogliby się spotkać w jakimś zacisznym miejscu, np. gdzieś nad jeziorem. W takim uroczym plenerze z pewnością niektóre osoby chętnie zdecydowałyby się na pozowanie i moglibyśmy od razu zorganizować sesję fotograficzną :mruga:

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 06:19   

A Zofia nie umie pływać! Poza tym cierpi na syndrom wody z powodu podtopienia.
Co prawda pompony działałyby pewnie jak pływające boje, ale nie próbowałam.
Alieno widzę ,że jesteś rasową kobietą- proszę zadaj sobie trudu i poszukaj jakiegoś męskiego aktu w "naszym" typie. Jak będę zdołowana, to z chęcią jego widokiem rozchmurzę sobie czoło. Nie musi być to foto dobre technicznie, ale żeby Facet miał to coś.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 09:12   

Droga Zofiu. NA naukę nigdy nie jest za późno. A wśród forumowiczów istnieją zapaleni miłośnicy sportów wodnych. Z pewnością wyciągną pomocną płetwę :)

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 09:22   

Diable, przez wiele lat, wielu próbowało mnie nauczyć pływania. Czym więcej próbowali, tym głębiej szłam na dno. Dlatego wole być obserwatorem na brzegu niż korzystać z wody. Pozostaje wanna z pianą i relaks, np. przy oglądaniu pięknego męskiego aktu.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 09:28   

Będziemy nago szaleć
Aliena napisał/a:
Latem wielbiciele aktów mogliby się spotkać w jakimś zacisznym miejscu,
no widzę ,że jesteś rasową kobietą- proszę zadaj sobie trudu i poszukaj jakiegoś męskiego aktu w "naszym" typie.

Wszyscy ochoczo zakładają, że zdjęcia nago to warunek konieczny dla zaistnienia aktu.
Tymczasem okładkowe zdjęcie w FOTO najlepiej udowadnia, że przysłonięte ciało (a nie przesłonięte!!) jest atrakcyjniejsze!

Pobyt na basenie czy plaży, w zgodzie z obowiązującymi zwyczajami i zasadami, całkowicie wystarczy!

Jeżeli taki pobyt ma wywołać chęć lub ochotę na akty - to będzie skuteczniejszą drogą.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 09:51   

Tomasz Holka napisał/a:

Tymczasem okładkowe zdjęcie w FOTO najlepiej udowadnia, że przysłonięte ciało (a nie przesłonięte!!) jest atrakcyjniejsze!

Zgadzam się Panie Tomaszu. Lekko przysłonięte ciało rozbudza wyobraźnię i staje się dla oglądającego i nie tylko bardziej atrakcyjne. Mój mąż mówi tak jak Pan. A ja się zawsze z nim zgadzam (no prawie zawsze)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 10:54   

Pozostaje wanna z pianą i relaks, np. przy oglądaniu pięknego męskiego aktu.

Ostro się robi :D

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 12:10   

Ostro się robi :D
Zaraz tam ostro. Diabeł, głodnemu chleb na myśli. Z ostrego to lubię leczo z chilli.

abraxas 

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 17:15   

Z ostrego to lubię leczo z chilli.

Może jednak da się odpalić czat czy jak tam to się nazywa takie coś u dołu forum, gdzie można sobie rozmawiać jak na czacie?

Z całym szacunkiem, ale to jest temat o fotografowaniu aktu a nie o upodobaniach kulinarnych. Oraz nie o tym gdzie kto i kogo bedzie przekonywał do rozebrania się :-)

Powróćmy do tego jak użyć migawki i reszty sprzętu, by uzyskać super zdjęcia ludzkiego ciała.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 18:17   

abraxas napisał/a:
by uzyskać super zdjęcia ludzkiego ciała.

Do tego zanim ustawisz migawkę , przysłonę, światło ireszte jest potrzebna atmosfera a do niej najpierw chili lub inne zabiegi :)

abraxas 

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 19:20   

est potrzebna atmosfera

No już ustaliliśmy, ze jednak atmosferę buduje się środkami płatniczymi najczęściej. I kto wie, czy nie najlepiej. Jeśli spotka się zawodowiec z zawodowcem, to nie muszą prowadzić rozmów o poezji Grigore Alexandrescu. Ani spotykać się na kolacji ze świecami. On mówi, co chce osiągnąć, mówi, jak mniej więcej sobie to wyobraża a on/ona pomoga mu to osiągnąć.

Ola 

Wysłany: Sob Mar 01, 2008 18:04   

dzisiaj przez przypadek trafilam na to zdjecie:

http://images32.fotosik.p...3882ea9eb6d.jpg

od razu przyciagnelo moja uwage.
to jest pierwszy akt, ktory wydal mi sie inny od pozostalych.

moze nie zachwycilo mnie samo zdjecie, ale takiego polaczenia naturalnosci, wdzieku i pewnosci siebie, to ja nawet w reklamach dove nie widzialam :)

na akt meski, ktory by mi sie podobal, jeszcze nie trafilam.
chyba jednak wyginanie sie przed obiektywem nie jest powolaniem faceta..
albo moze jestem jakas dziwna :P

Monika 

Wysłany: Sob Mar 01, 2008 18:47   

Ola napisał/a:

zachwycilo mnie samo zdjecie, ale takiego polaczenia naturalnosci, wdzieku i pewnosci siebie, to ja nawet w reklamach dove nie widzialam :)

Zgodze się.Jest poprostu naturalne.
Nie cieszą mnie zdjęcia pięknych kobiet, obrabiane w photoszopce (pełno tego w internecie)
często na "białym tle".Zdjęcie nic nie pokazuje..Szczerze mówiąc, mam dosyć cukierkowatej postaci nagości.Wszędzie pokazywana jest tak samo.Bez piegów,myszek,pieprzyków, obwisłych piersi itd

No, ale to moja opinia.Jestem kobietą, więc to może dlatego ;)

Ola napisał/a:
na akt meski, ktory by mi sie podobal, jeszcze nie trafilam.
chyba jednak wyginanie sie przed obiektywem nie jest powolaniem faceta..
albo moze jestem jakas dziwna :P

To chyba ja też :P

W ogóle seksualność jest rzeczą o wiele bardziej złożoną od naoliwkowanego faceta i kawałku pościeli na którym siedzi.

Monika 

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 10:17   

Zofii Nałkowskiej podobają się akty, na których mężczyzna jest sobą, a nie sztucznym manekinem. Może być brzydalem, ale słodkim, z kanciatymi ruchami, ciężkim, męskim wyglądem, z zarostem trzydniowym i oczami mówiącymi wszystko.

http://bi.gazeta.pl/im/7/4428/z4428087Z.jpg

:P :P

Ola 

Wysłany: Nie Mar 02, 2008 11:10   

Ola napisał/a:

to jest pierwszy akt, ktory wydal mi sie inny od pozostalych.

no tak..
bo, jak sie przed chwila dowiedzialam, to nie jest akt..
(uwielbiam prowadzic dyskusje ze soba :glupek2: )

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Czw Kwi 03, 2008 12:28   

Dla wszystkich wielbicieli aktów retro - album DZIEWCZYNY MOJEGO DZIADKA :)

Odpowiedz do tematu