Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy...
Autor Wiadomość
Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Mar 02, 2010 12:06   

Pierwszy wyjazd już za nieco ponad miesiąc. Ktoś się wybiera do Dauga?

Ktoś jedzie i ma miejsce w aucie?
Ktoś chce jechać i szuka transportu?

Chciałbym, żeby w tym kierunku podążył ten temat... Plus oczywiście informacje "autokarowe" jeśli takowe wyjazdy będą organizowane.

Riggs 

Wysłany: Wto Mar 02, 2010 13:27   

Do Dauga planuję jechać. Ale na 100% to jeszcze nie wiem. Za niedługi czas będę wiedział czy mam jakieś miejsca w aucie.
A pierwszy wyjazd planuję, tak jak w zeszłym roku, zacząć od sparingu. Jednak brakuje tego żużla. Już za 2 tygodnie do Leszna :)

tomasz0403 

Wysłany: Nie Mar 21, 2010 15:25   chetnie zabiore kibiców na wyjazdy START GNIEZNO

Chętnie podejmę współpracę z kibicami na przewozy na mecze wyjazdowe STARTU GNIEZNO
Ceny ustalam indywidualnie
Posiadam Vana Kia Carnival 6+1
Kontakt: Tomek 661 944 329

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Maj 10, 2010 18:55   

Cytat:
Wielkie podziekowania dla kibiców z Gdańska za skradzione szaliki i za zamieszki na stacji niedaleko Gniezna;d Tak jeżeli czytją Ci co wiedzą o co chodzi to tylko świadczy to o was jakimi jesteście kibicami. Przybliżając innym to jechaliśmy z meczu z Grudziądza samochodem w 4 osoby jak to po wygranym meczu szaliki za okna i świetowanie. Zajechaliśmy na stacje koło Gniezna (Rogowo) los tak chcial żę zajechaliśmy tam równocześnie z kibicami z Gdańska którzy wracali z Poznania. Nie wiedząc kto to jest podjechalismy niedaleko autokatu ci wyszli i zaczeli wyrywać szaliki kopać samochod itp., na stacji juz zamieszki problemy.Policja ktora eskortowała ich stała jak wryta;d ale to dzieki nim prawdopodobnie unikliśmy sromotnego wpierdalu. Gdańsk chociaż coś zyskał szaliki ale dostali srogie batyw Poznaniu.Wielkie gratulacje dla Skorpionów!!!! Pokazaliście kto rzadzi! A powracając wielkie brawa dla kibiców z Gdańska pokazaliście co potraficie!świadczy to tylko i wyłacznie o was!Jacy kibice taki klub!

Chciałbym aby ten cytat z komentarza ze sportowych faktów posłużył jako przykład jak nie należy zachowywać się na wyjazdach.Żeby było jasne.Chodzi mi o szale za oknem.Pozdrawiam nawalonych *** którzy byli upominani pod stadionem że mają schować szale do środka.Jak widać nie dotarło.I żeby było jasne.Kibice innych drużyn nie traktują nas przyjaźnie co widać na załączonym przykładzie.Niech ten cytat każdy wyjazdowicz wykuje na blachę !!

adamixx 

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 11:11   

Jestem bardzo ciekawy jaki procent ludzi z Grudziądz pojedzie do Rzeszowa, mam pytanko do ludzi którzy maja już doświadczenie w organizowaniu autobusu. Jak to w ogóle wygląda, jakie są koszta itp?? Jak to wyglądało np. rok temu jak jechaliście do Tarnowa i Rzeszowa(bo tam tez chyba byliście) jechaliście jakimś busem, czy swoimi autami? Pisałby się ktoś w ogóle na jakiegoś busa? Koszta byłyby na pewno mniejsze. Pozdrawiam ;)

RoSe 
Songoku

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 11:17   

Ja na pewno będę w tych procentach :peace:

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 14:41   

Koszta są większe niż do Grudziądza.To w kwestii busa 19 osobowego.Żeby się opłacało to musiałby być autobus 50.No i tu są schody.Bo jak ma jechać w 50 osobowym autobusie 20 spitów to wole jechać autem. ;)
I nie żebym tutaj kogoś zniechęcał.Ale wyjazdy nie są od tego by się schlać.Tylko po to by jechać i dopingować. ;)

adamixx 

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 15:12   

No jasne, zgadzam sie w 100%... tak właśnie myślałem, że albo trudno dobrać ludzi(spitusy) albo czy w ogóle uzbierałoby się 50 osób. Kurde zawsze muszą być schody, pewnie będzie trzeba się zapożyczyć ;)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 17:04   

Ten temat jest od tego by dawać tutaj ogłoszenia transportowe.Na wszelkie wyjazdy Startu.
Więc jeżeli nie będzie autobusu to mam prośbę do pozostałych kibiców aby nie jechali na wpól pustym autem gdziekolwiek tylko zabrali kogoś.Może znajdzie się parę osób chcących gdzieś jechać ale nie posiadających środków lokomocji.
Wiem że właśnie z tego względu niektóre osoby nie pojechały do Grudziądza.A po drodze było widać że niektórzy mieli miejsca wolne.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Maj 27, 2010 21:18   

Ktoś jedzie na MPPK do Torunia ??
Ktoś ma miejsce jakieś w aucie ??
Fajnie by było głośnym dopingiem wspomóc naszych orłów. :)

Kaspi 

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 09:24   

Chciałem jechać lecz fundusz nie pozwoli na obejrzenie i MPPK i zawodów ligowych jednego dnia, a szkoda :/

Riggs 

Wysłany: Pią Maj 28, 2010 13:45   

Antek napisał/a:
Ktoś jedzie na MPPK do Torunia ??
Ktoś ma miejsce jakieś w aucie ??

Po weekendzie dam Ci znać bo być może wybiorę się do Torunia. Ale wszystko zależy od finansów.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 16:10   

Z tego co wiem to na MPPK wybiera się spora ilość fanów z Gniezna.Z tego co wiem to jest już około 20 osób. :ok:
Jak na moje to jest to dobra cyfra.Oby Tylko nasi działacze nie wysłali tam rezerwowego składu. ;]

krychu90 

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 18:46   

po zapowiedziach zarządu raczej pojadą najmocniejsi zawodnicy, którzy chcą zrobić dwie imprezy w jednym dniu. Ale po tym co widziałem po wynikach jakie padły w Grudziądzu to uważam ze nie powinniśmy się martwić wynikiem mimo nieobecności dwóch liderów

Kaspi 

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 11:44   

Jak wypowiadał się Krzysztof Jabłoński jeszcze nie jest do końca pewne czy wystąpi on w zawodach MPPK. Jest napisane na SF, że zastanawia się nad opuszczeniem zawodów par, ponieważ może nie zdążyć na mecz ligowy.

tomasz0403 

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 20:18   

Jedzie ktoś normalny do Torunia

Zostawiam ten post, żeby było widać za co wylatujesz. Może mała przerwa dobrze Ci zrobi i zaczniesz pisać na poziomie. Ostrzeżenie. / Adi

jawka 
www.zuzel.waw.pl

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 22:36   

Ja jadę o ile jestem normalna. Z synem. Normalnym chyba. Można nas będzie rozpoznać w Toruniu po szalikach czarno - czerwonych. :peace:

Adigno 
Red Army

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 23:35   

Wybiera się ktoś do Miszkolca na niedzielny mecz ? :clever:

Adziuś 

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 06:35   

jawka napisał/a:
Można nas będzie rozpoznać w Toruniu po szalikach czarno - czerwonych. :peace:

To Start ma nowe barwy ?? ??

Kaspi 

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 09:48   

Adziu nie głupiej ;)

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Pią Lip 23, 2010 14:24   

Organizujemy wyjazd do Gdańska! (01.08.2010)

Koszt wyjazdu to 43zł + bilet (normalny - 20zł, ulgowy - 15zł). Mecz na stadionie Wybrzeża rozpoczyna się o godzinie 18:00. Oczywiście wszystkie potrzebne informacje dotyczące wyjazdu to już indywidualnie z zainteresowanymi. Proszę o jak najszybsze określenie się w kwestii wyjazdu, liczba miejsc ograniczona. Podania ;) proszę kierować do mnie na PW bądź gadu gadu: 9061776. Nie zapomnijcie podać numer PESEL i najlepiej jakiś numer kontaktowy!

Pozdrawiam.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Lip 23, 2010 14:55   

Małe uzupełnienie do powyższego:

1. Organizator może odmówić wpisania na listę wyjazdową bez podania przyczyn.
2. Osoby nastawiające się na "alkowyjazd" już teraz mogą zamknąć to okno przeglądarki.
3. Ilość miejsc jest poważnie ograniczona zatem nie nastawiałbym się na czekanie ze zgłoszeniem do ostatniej chwili.

mateuszek90 

Wysłany: Wto Lip 27, 2010 12:54   

Organizowany jest wyjazd na zawody do Gnańska... więcej szczegółów pod numerem 606859567 koszt przejazdy będzie w okolicach 45złotych +Bilet wyjazd będzę Autokarem....

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Wto Lip 27, 2010 22:58   

Są jeszcze miejsca w autokarze organizowanym przez SGIF! Wszystkich tych co jeszcze się wahają serdecznie zachęcam do udziału w tym wyjeździe, bo chyba eskapady do Gdańska nie trzeba specjalnie reklamować.

zywy26 
Start Gniezno Good !

Wysłany: Czw Lip 29, 2010 21:14   

wiec są 2 autokary ?

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Pią Lip 30, 2010 13:31   

Przypominam że w autobusie organizowanym przez SGIF jest jeszcze kilka wolnych miejsc, serdecznie zachęcamy do udziału w wyjeździe :)

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 20:17   

Ostateczna decyzja w sprawie odwołania jutrzejszego wyjazdu jeszcze nie padła! Jeżeli jednak tak się stanie to proszę kierować się do mnie, poinformuje jak przedstawia się sytuacja organizacyjnie.

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 20:50   

Mecz się odbędzie, wszystko bez zmian!

krychu90 

Wysłany: Pon Sie 02, 2010 09:50   

Mam pytanie, czy osoba (lub własniciel aparatu) mógłby wrzucić zdjęcie zrobione pod "wyjazdem". A jeśli nie chce publicznie go pokazać to prosze o kontakt na PW. z Góry dzięki

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Pon Sie 02, 2010 12:00   

Takie kwestie na PW załatwiajmy.

Odpowiedz do tematu