Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
cenzura
Autor Wiadomość
kabzik 

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 00:04   

teraz sie pyta... a jak kasowali status to sie nie pytali.. ucza sie na bledach .. ale ucza ;P
I WIN

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 13:20   

Widzisz - ważne, że się rozwijamy

Kaśka 

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 19:54   

Czy już sie wyjasniło kto i dlaczego zmieniał linki w moich postach?

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 21:52   

Powiem tak...

Została powołana specjalna komisja śledcza majaca na celu rozwikłanie tego problemu. Z przykroscią musze jednak stwierdzic ze jeden z członków komisji po dotarciu do pewnych dokumentów zasłabł, a ze wszystkie pielegniarki w Warszawie nie miał kto go ratować. Do momentu, aż ta osoba nie wróci do pracy prace komisji zostają zawieszone.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 22:14   

WSzystkjie nitki (jak zawsze) prowadza do pałacy prezydenckiego. Choć nie wiem czy nie do biskupiego nawet...

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 22:18   

a ta wciąż swoje...

Diablos mozesz Pani Kasi wyjasnić dlaczego tak sie stało? Proponuję od razu wziąć na siebie winę bo to będzie się ciągnąć jak "Moda na sukces" :D :D:D

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 22:22   

Tak jest. Dla pni Gladiator wszystko... Jam to uczynil !! Uczyniłem to z próżności mego serca, proszę mnie za to obwniać. Zresztą jak za wszystko !! W zasadzie to mogę na siebie nawet wziąć winę za kondycję drużyny Startu w tym sezonie.. Mam ??

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 22:28   

No i mamy spokój :) jak jada na nas to chociaz niech jada po jednym :) po co ma sie reszcie oberwać :ups:

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 22:37   

O własnie i tak w podtekstach winny jest Diabeł to po co nam ma się oberwać, a gośc ćwiczył jakąś sztuke walki wiec jest silny, da rade:D:D:D.

P.S. Patrze na zdjęcia z ubiegłego roku z imprezy w Młynie gdzie byli m.in ci którzy teraz tak walczą i oczom nie wierze...

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 23:05   

Diabeł jak mawiają tkwi w szczegółach i służy mamonie więc... Jesli to nie zadowala podsdam się biczowaniu a co :)

abraxas 

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 23:14   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Diabeł jak mawiają tkwi w szczegółach i służy mamonie więc..

A Diabeł tasmański jak głosi wikipedia.pl
Cytat:
Jest największym drapieżnym torbaczem, a także padlinożercą. Charakterystycznym dla niego jest smród, gdy jest przestraszony, głośne wrzaski (stąd nazwa) i zawziętość w czasie pożywiania się.

Może głodówka przymusowa?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 23:16   

abraxas napisał/a:
A Diabeł tasmański jak głosi wikipedia.pl Cytat:
Jest największym drapieżnym torbaczem, a także padlinożercą. Charakterystycznym dla niego jest smród, gdy jest przestraszony, głośne wrzaski (stąd nazwa) i zawziętość w czasie pożywiania się.

Zapomniałeś dodac że najbrutalniejsze w naurze rytuały godowe.

Albo taki ekwitki jak
Cytat:
O średniej wielkości ciała, krępy, przysadzisty, z serdelkowatym ogonem, w którym magazynuje tłuszcz i z dużą głową

Ja jednak nawiazuję nickiem do wersji bajkowej...

Abraxas jak głosi wikipedia – bóstwo w mitologii perskiej utożsamiane z Mitrą, bóstwo będące wcieleniem dobra i zła jednocześnie.

Zdaje się, że z podobnym rozłamaniem mamy do czynienia tutaj :) Może jednak warto się określić ?

abraxas 

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 23:22   

Zdaje się, że z podobnym rozłamaniem mamy do czynienia tutaj :) Może jednak warto się określić ?

Zachęcam do postudiowania - choćby Hermana Hesse. To dobro lub zło wybiera ... Nie odwrotnie.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 20, 2007 23:28   

Czytałem wszystkie książki Hessego. Już w liceum. Nie jest ich zresztą wiele. I nie dają ostatecznej odpowiedzi.

abraxas 

Wysłany: Czw Cze 21, 2007 07:37   

I nie dają ostatecznej odpowiedzi.

A ktoś lub coś daje jednoznaczną odpowiedź?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Cze 21, 2007 08:12   

Bóg i Biblia. Drogi Abraxasie. Chętnie z TOba podsykutuję o sprawach egzystencjalnych. Tym bardziej że obaj jesteśmy fanami Hermana Hessego. ALe do tego musimy założyć nowy temat.

Polak ateista 

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 10:14   

dlaczego usunięto fragnenty moich postów dotcyczące księży zboczeńców? O tych sprawach pisały gazety nie tytlko Nie i Fakty i Mity ale i inne
Czy tu panuje cenzura religijna i księżom mozna tylko bić bbrawo za obojętnie co?

Polak ateista 

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 10:27   

bardzo udany pomysł administracji uznac osoby o innych poglądach za trole cenzurować ich posty i nie wyjaśniać dlaczego

i jeszcze dostałem "ostatnie ostrzeżenie" nie wiem za co i czemu ostatnie gdyż nie było innych

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 10:32   

SZanowny Panie !! Przypominam, że zarzuty o czyny, które są ściagane zgodnie z przepisami prawa mogą być przypisywane publicznie osobom/firmom/instytucjom wyłącznie po ogłoszeniu prawomocnego wyroku sądowego. Proszę publikować takie informacje po zapadnieciu wyroku lub wyłacznie z posiadanymi przez pana dowodami.
Ponadto apelują o rzeczową i kulturalną dyskusję, którą, z całym szacunkiem, nie można nazwać pańskich wywodów.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 10:50   

Polak ateista napisał/a:

i jeszcze dostałem "ostatnie ostrzeżenie" nie wiem za co i czemu ostatnie gdyż nie było innych

bo DT napisał, że należy trzymać się temtu a pan dalej swoje. i jakoś upomnienia nikt nie dostał więc chyba nie ma o co marudzić

Polak ateista 

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:23   

SZanowny Panie !! Przypominam, że zarzuty o czyny, które są ściagane zgodnie z przepisami prawa mogą być przypisywane publicznie osobom/firmom/instytucjom wyłącznie po ogłoszeniu prawomocnego wyroku sądowego.

proszę mi podać podstawę prawna gdyż moim zdaniem myli się pan. Media codziennie informują o przestępstwach POPEŁNIONYCH a nie osądzonych

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:30   

i potem w wyniku głupot wygadywanych przez CBA i ministra populistę spada o 70% liczba przeszczepów a sąd stwierdza, że gadali głupoty i zwalnia oskarżonego.
to jest porządne forum a nie "fakt" czy "fakty i mity"

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 13:38   

Polak ateista napisał/a:
Media codziennie informują o przestępstwach POPEŁNIONYCH a nie osądzonych

Bez przypisywania winy szanowny Panie.

Polak ateista 

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 14:05   

Polak ateista napisał/a:
Media codziennie informują o przestępstwach POPEŁNIONYCH a nie osądzonych

Bez przypisywania winy szanowny Panie.

chyba pan nie czyta gazet. Wszystko wskazuje że zostałem tu ocenzurowany z przyczyn światopoglądowych. Nazwijce się Radykalne Forum Katolickie

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 14:10   

Szanowny Panie - pańskie wywoduy zasłużyły już na conajniej kilka ostrzeżeń, za notoryczne łamanie regulaminu. Tymczasem z tego co widzę nie ma ani jednego. Jeśłi nazwywa to Pan cenzurą to pańśka wola - świadczy to wyłacznie o pańskim zacietrzewieniu światopoglądowym. Jest na tym forum miejsce dla każdego - ale wymagana jest kulturalna i rzeczowa dyskusja oraz przestrzeganie regulaminu. Jeśli to dla Pana zbyt wiele to prosze winą za to nie obarczać administarcji i jej światopoglądu.

Polak ateista 

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 14:18   

który punkt regulaminu naruszyłem? Przedstawiłem swoje poglądy i trochę faktów i to administracje wyprowadziło z równowagi gdyz jak można nzaobserwować administracja lubi dyskusje pod warunkiem że wszyscy maja takie zdanie jak administarcja

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 14:20   

Szanowny Panie !! Wydaje mi się, że możemy zakończyć dyskusję na ten temat. W razie jakichkolwiek problemów zapraszam TUTAJ

Polak ateista 

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 14:23   

TUTAJ czyli gdzie?

i wciąż nie wiem który punkt regulaminu naruszyłem

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 14:23   

Słowo "TUTAJ" jest linkowane. Trzeba na nie kliknąć...

Polak ateista 

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 14:24   

Słowo "TUTAJ" jest linkowane. Trzeba na nie kliknąć...

acha ale tam jest tego bardzo dużo tak w skrócie o co tam chodzi?

Odpowiedz do tematu