Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę usunąć mój profil
Autor Wiadomość
revolta 

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 09:35   Proszę usunąć mój profil

Proszę usunąć mój profil, dziekuję.

kaszi 

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 09:49   

A szkoda :(

revolta 

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:03   

kaszi napisał/a:
A szkoda :(
Dlaczego?

kaszi 

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:05   

z powodu utraty aktywnego i cennego forumowicza.

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:16   

zdecydowanie szkoda, Rwvolta akurat duzo wnosił i z zaciekawieniem czytało sie jego posty.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:18   

Nie wiem co TObą kieruje Revolto ale naprawdę jesteś wartościowym użytkownikiem. Gniezno potrzebuje takich ludzi jak TY. Nie wszyscy musza podzielać twoje wizje i nie zawsze we wszsytkim się zgadzać. Wieel z cennych przekazanych treści na pewewno przyda się i nam i miastu. Zastanów się jeszcze.

revolta 

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:37   

Gniezno upada coraz nizej i proces ten nabiera tempa. Ludność ucieka z Gniezna za granice kraju i do innych miast. Widac to po coraz bardziej pustych ulicach czy nawet sklepach. Wiekszosc absolwentow wyzszych uczelni czy nawet szkol srednich musi w najblizszej przyszlosci wyjechac bo nie ma w Gnieznie godnej czlowieka pracy. Najbardziej aktywna czesc spoleczenstwa opuscila lub opusci to miasto bo nie ma w nim zadnej przyszlosci. Nikt juz nie narzeka i nie planuje zmian bo wszyscy sie przyzwyczaili do takiego stanu miasta. W ciagu ostatnich kilku lat sprawowania wladzy przez lokalnych przedsiebiorcow oficjalnie opuscilo Gniezno prawie 3000 najaktywniejszych ludzi czyli prawie 5% ogolnej liczby mieszkancow [72tys->69tys]. Przynajmniej drugie tyle wyjechalo ale jeszcze nie zmienilo zameldowania. Gniezno coraz szybciej staje sie miastem ludzi starszych i bezradnych we wspolczesnym swiecie. O czym tutaj czy na innym forum mozna jeszcze pisac? O inwestycjach gospodarczych ktorych miasto potrzebuje jak powietrza? Nie powstana bo rozwoj miasta skutecznie limituje Rada Miejska. Nie ma o czym pisac...

Polubilem Was wszystkich i nie z Waszego powodu odchodze. Nie chce pisac coraz bardziej skrajnych tekstow do coraz bardziej skrajnych wydarzen w miescie. Mam taki charakter ze zawsze pisze i mowie to co mysle. Gdy czytam w gazetach i w sieci propagandowe informacje z Gniezna to sie po prostu wk.... Nie chce zepsuc Waszego ani konkurencyjnego forum.

Pozdrawiam wszystkich:)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:43   

wedle mnie to wk.... się ile chcesz :)
wszyscy się wk.... tutaj (tzn w Gnieźnie) a Twoje teksty pokazują nam, że można coś zmienić.. Pokazują jak bardzo nasi (bez)radni i reszta rządzących dają ciała...

Przemyśl jeszcze swoją decyzję....

revolta 

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:45   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Nie wiem co TObą kieruje Revolto ale naprawdę jesteś wartościowym użytkownikiem. Gniezno potrzebuje takich ludzi jak TY. Nie wszyscy musza podzielać twoje wizje i nie zawsze we wszsytkim się zgadzać. Wieel z cennych przekazanych treści na pewewno przyda się i nam i miastu. Zastanów się jeszcze.
Ciebie Diable cenie najbardziej. Pamietasz nasza rozmowe o ulicy Zablockiego? Mielismy wtedy zupelnie rozne poglady ale od poczatku do konca utrzymalismy wysoki poziom rozmowy:) Nie wiem... Zastanowie sie...

revolta 

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 10:49   

Marcineek napisał/a:
wedle mnie to wk.... się ile chcesz :)
wszyscy się wk.... tutaj (tzn w Gnieźnie) a Twoje teksty pokazują nam, że można coś zmienić.. Pokazują jak bardzo nasi (bez)radni i reszta rządzących dają ciała...

Przemyśl jeszcze swoją decyzję....
Ok :yes:

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 11:43   

revolta napisał/a:
Ciebie Diable cenie najbardziej. Pamietasz nasza rozmowe o ulicy Zablockiego? Mielismy wtedy zupelnie rozne poglady ale od poczatku do konca utrzymalismy wysoki poziom rozmowy:)

Dziękuję za miłe słowa. Wiele dla mnie znaczą. WIdzisz ja też miałęm wyjechać... Ale zostałem. I walczę. Mówię to co myślę i piszę tutaj również. Wiele razy za jawne głoszenie swoich poglądów byłem atakowany. I to nawet przez osoby pełniące funkcje publiczne (ostatnio wczoraj :D ) Ale dzięki uporowi i wytrwałości udało mi się czegoś odkonać. A najważniejsze jeszcze przede mną. Gnieznu potrzeba i Diabła i Revolty. Nigdy nie twierdziłem że wiem wszystko najlepiej i znam się na wszystkim. Znam się na czymś konkretnie i koniec. Gnieznu potrzeba głosu fachowców a ten jest dla władzy gorzki. W pełni się z Tobą zgadzam. Dlatego potrzebna jest walka. Do upadłego :D

revolta 

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 15:27   

Macie racje, dzieki za wsparcie.
Musze jednak opracowac nowe tematy rozmow. Niebawem cos wrzuce zupelnie nowego. Pozdrawiam:)

PS. Usuńcie ten moj "protestacyjny" temat bo nie wzbogaca forum:)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 15:30   

OK. NA razie temat zamkniemy. :)

revolta 

Wysłany: Wto Mar 18, 2008 23:58   

Posty wydzielone z tematu: Najnudniejsze miasta w Polsce / kaszi

Wlasnie dzisiaj sprzedalem mieszkanie z ktorym ozenila mnie byla firma mojego ojca.
Decyzje podjalem szybko i nigdy nie bede jej zalowal. Chetnego szukalem prawie rok...
Nic mnie juz nie laczy z Gniznem i nie mam juz o czym tutaj pisac. Na forum jestem przez przypadek i nudzi mnie juz to bezsensowne pisanie o tym bezsensownym miejscu.
Mam nadzieje ze juz nigdy nie zatrzymam sie w tym przekletym miescie i mam nadzieje ze sobie jeszcze o mnie przypomnicie gdy ta przegnita dziura upadnie do konca na Wasze zyczenie.

Milego lazenia po blokach w sasiednich wojewdztwach z szemranymi dywanami na plecach, promocja to promocja :hahaha:
Nie pozdrawiam bo mi sie nie chce.

PROSZE USUNAC MOJ PROFIL

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 00:02   

revolta daj spokój... Możesz się jeszcze temu miastu przydać. Wszak o to chodzi... ;]

Trudno revolcie odmówić racji bo sporo jej ma. Rózni się od wielu z nas tym, ze z Gnieznem nie łączą go emocjonalne stosunki. Kalkuluje na zimno. Taka ocena jest cenna.

revolta 

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 00:09   

Diabel-tasmanski napisał/a:
revolta daj spokój... Możesz się jeszcze temu miastu przydać. Wszak o to chodzi... ;]

Trudno revolcie odmówić racji bo sporo jej ma. Rózni się od wielu z nas tym, ze z Gnieznem nie łączą go emocjonalne stosunki. Kalkuluje na zimno. Taka ocena jest cenna.

PROSZE USUNAC TEN PROFIL.
LUBIE WAS ALE Z NATURY JESTEM BARDZO WREDNY, NIE CHCE KOGOS OBRAZIC CZY PRZEGIAC W INNY SPOSOB I ZEPSUC TO CO ROBICIE. ROBCIE SWOJE DALEJ A WY, DIABLE I PATRYKU, ZNACIE MOJ ADRES E-MAIL, ZAWSZE MOZEMY POGADAC.
REVOLTA ZMIENNY JEST I NIE LUBI BYC W JEDNYM MIEJSCU ZA DLUGO BO ROBI SIE ZLY ;/
BARDZO ZLY...
REVOLTA TO NIE JEST PRZYPADKOWY NICK - Z NICZYM I PRAWIE NIKIM SIE NIE ZGADZAM. MOJ BUNT I WSCIELKOSC DOBRZE WYRAZA MUZYKA SWEET NOISE REVOLTA.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 00:16   

Revolta. Odpocznij więc od nas i wróc za jakiś czas. Jak CI pasuje :) SZkoda by było gdyby na forum zabrakło twojego krytycznego głosu :)

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 00:24   

Drogi Revolto. Ktoś kto tak fotografuje Gniezno jak Ty - z pewnością mnie nie oszuka.
Ktoś kto zakłada temat "Gniezno, miasto warte poznania", nie może twierdzić, że to miasto stało się dla niego obojętne.
Nie jest z całą pewnością!
Na swoje miłości można się wściec, można podrzeć wszystkie zdjęcia, - ale miłość i tak pozostanie do końca życia.
Nie ważne czy to pierwsza miłość, czy piętnasta.

Mój mail, to tomaszholka@wp.pl - tak na wszelki wypadek, jakbyś chciał napisać.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 06:41   

Jezu! Nie było mnie przez popołudnie i noc, a tu takie walki słowne, że prawie konflikt międzynarodowy! Revolta, nie odchodź i trochę uspokój swój rewolucyjny charakter. Przecież Gniezno bez ciebie to, jak Zofia bez ....
Chłopaki dajcie na wstrzymanie. Dopiero Gniezno stanie się nudne, jak Revolta pójdzie w długą. Idą święta. Przemyślcie sprawę. Tak bardzo was wszystkich kocham, bądźmy przyjaciółmi. A przyjaźń bez Revolty, to przyjaźń niepełna.

Lady Troll 

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 08:32   

Panie Revolta, Pana wiedza o Gnieźnie jest jest tak wielka, że lepiej Gniezno nazywać miastem przeklętym niż otwartym, ale żeby Pan został na forum.

Ola 

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 15:46   

:papa2: :)

a ja, jako baba, napisze sentymentalnie :P

chcialabym podziekowac ;)
bardzo duzo sie od Ciebie nauczylam.

wiesz..
jakis czas temu sobie myslalam, ze w sumie jestes uztykownikiem forum z najwieksza klasa.
nie dosc, ze tak sensownie piszesz, to jeszcze pelna kultura.

ale, tak jak pisal Marcinek, nie musisz byc grzeczny ;)
wedlug mnie lepsi sa wredni ludzie, nawet chamy, od hipokrytow.
i to o wiele.

rob, co chcesz.
na sile Cie nie zatrzymamy.
milo bylo "poznac".

tylko pamietaj, ze sie cholernie ucieszymy, jesli wrocisz.

i pozdrawiam, bo mi sie chce :P

Ubik 

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 20:25   

Trochę Pana rozumiem. Miłość do Gniezna trąci amensalizmem.

Jeżeli nie zmieni Pan zdania, to ja dziękuję za te 851 postów. Warto było.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Mar 19, 2008 23:10   

Marcin Dubis napisał/a:
Miłość do Gniezna trąci amensalizmem.

Abbo zwyczajnym masochizmem ;) Takim modliszkowym ;)

revolta 

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 00:40   

Na poczatek chcialbym wyjasnic, ze nie chcialem nikogo obrazic. Za te ostatnie zlosliwe zdania przepraszam... :whoeva:
Wierzylem w to, ze jak przesadze to mnie po prostu wywalicie z forum razem z moimi 851 postami i nie bede mial powrotu.
Pomylilem sie... Dziekuje za wszystkie mile slowa.

Wszystkich Was lubie i prawde mowiac to forum stanowi dosc istotna czesc naszego zycia, mojego rowniez. Jak dobrze sobie przypomnicie, prowadzilem tutaj duzo trudniejsze rozmowy niz te wczorajsze i nigdy nie stanowilo to dla mnie wiekszego problemu. Przyczyna moich decyzji nigdy nie byli inni uzytkownicy forum. Nie obrazam sie na byle co a jak dobrze poszukacie to znajdziecie rowniez posty w ktorych na przyklad osobiscie jechalem po swoim rodzinnym miescie, Poznaniu.

Ostatnio podjalem wazna decyzje - sprzedalem gnieznienskie mieszkanie tracac w ten sposob swoja ostatnia rzecz w Waszym miescie oraz kilka lat swojego zycia.
Teraz nie mam juz nawet powodu do zatrzymywania sie w Gnieznie gdy jade do Bydgoszczy czy Wloclawka...
Decyzje o sprzedazy odkladalem bo... naprawde chcialem mieszkac w Gnieznie. Wierzylem jak naiwne dziecko ze to miasto ma szanse na rozwoj i w przyszlosci da mi oraz Wam odpowiednia, stabilna prace w porzadnych firmach. To byly tylko moje marzenia...
Miasto upada coraz nizej a wladze zyja w jakims wlasnym i nierealnym swiecie. Pusta propaganda sukcesu i prywata rzadza miastem. Zeby chociaz byla to rozsadna prywata... Stan panujacy w Gnieznie moge nazwac tylko zwykla glupota i ignorancja, rowniez wobec wlasnych interesow...
Wczoraj po podpisaniu umowy przypomnialem sobie chyba wszystkie mile chwile spedzone w Gnieznie i ogarnal mnie zal polaczony z wscielkoscia. Tylko dlatego ze potrafilem sie opanowac nie napisalem [i jak sadze nie napisze] tego co sobie pomyslalem.
Kilkakrotnie zaczynalem pisac i za kazdym razem gdy konczylem, wciskalem "delete".
Nie chce robic z Waszego forum bagna, jak kiedys zaloze swoje to bede mogl robic co bede chcial. Wiem jednak ze nie zawsze bede mogl sie opanowac i nie chce miec mozliwosci dalszego pisania bo jestem coraz bardziej wsciekly.

Nie tylko dane statystyczne wskazuja na pogarszajaca sie sytuacje Gniezna - co roku coraz bardziej wyludniaja sie ulice, brakuje mi nawet tej wiary co zawsze stala w bramach. Gdzie sa ci ludzie???
Pamietacie jak zatloczony byl MAX i Albert kilka lat temu? Teraz nawet jak tylko jedna kasa jest czynna to nie ma kolejek. Kiedys byly czynne wszystkie i stalo sie kilkanascie minut. Galeria Gniezno jest rownie pustawa a ulice w centrum wymieraja nawet w dzien. Panasonic jezeli nie zmieni profilu produkcji to zamknie gnieznienski zaklad, kolejnych kilka firm ledwo funkcjonuje i dziala na krawedzi bankructwa. To jest katastrofa spoleczno-ekonomiczna, byc moze najwieksza w kraju. Nikogo to nie interesuje, nikomu nie jest zal. A ja po prostu mam jakis sentyment do Gniezna, tak jak Tomek i kazdy z Was.
Byc moze ma dla mnie inne znaczenie ale bedzie mi brakowalo tego miasta...
Gniezno umiera...

Jakie sa inne powody tego mam juz dosyc? Meczy mnie kilka rzeczy.
Przede wszystkim nie jestem zadnym politykiem czy radnym - gdybym byl to kazdy by to zauwazyl. Nienawidze obludy, propagandy i prywaty. Jestem naprawde spokojnym osobnikiem ale jak widze to co sie dzieje w naszym kraju i rowniez Gnieznie to budzi sie we mnie ciemna strona mocy.
A tak powaznie, zawsze mowie to co mysle i nie ma dla mnie znaczenia czy to sie komus podoba czy nie.

Na gnieznienskich forach jestem od ponad roku wlasciwie przez przypadek. Wiedzialem o GFI wczesniej ale raczej nie zainteresowalo mnie. Zainteresowalem sie za to forum SkyscraperCity i tam zauwazylem z nikt nie pisze o Gnieznie a jak juz pisze to zle. Zalozylem dwa watki o Gnieznie i zauwaznono to na GFI. Jeden z uzytkownikow GFI zarejestrowal sie na FPW i poinformowal mnie o tym. Zarejestrowalem sie na GFI i pozniej po "forumowym rozwodzie" tutaj. Tutaj przeszla wieksza czesc moich forumowych znajomych i dlatego tutaj jestem bardziej aktywny. Forum bez Diabla to po prostu nie forum :)
Wracajac jednak do temetu, drazni nie coraz bardziej kojarzenie mnie z jakimis osobami o ktorych nie mam zielonego pojecia.
Nie jestem i nie chce byc dla nikogo zadnym autorytetem.
Nie wiem wszystkiego i przynajmniej kilka razy sie pomylilem, co pozniej poprawialem. Dane czasami podaje prosto z pamieci, czasani z wlasnych prac ktore przygotowywalem na studiach a czasami z konkretnych zrodel, np GUSu. Wiele rzeczy po prostu widze, tak jak kazdy.
Czesto nie potrafie odpowiedziec na wszystkie pytania i zdarza sie ze poswiecam duzo czasu na przygotowanie postu z odpowiedzia.
Jak widze ze to wszystko jest bez sensu to trace chec do robienia tego wszystkiego...

Od dawna mam w planach kilka watkow ktore z pewnoscia wzbudza duze zainteresowanie. Nie obiecuje ale postarams sie chociaz to zrealizowac. Dla Was :)

Pozdrawiam i zycze dobrej nocy :yes:

PS. I prosze zawsze pisac do mnie na TY - jestem normalnym szczonem z Jezyc - krotkie wlosy z wygolonymi bokami a'la Bogus Linda i raczej militarne lub utrzymane w tym stylu ubrania a zielony, czarny i brazowy to moje ulubione kolory. Jak mam zalozyc garnitur to dostaje klaustrofobii :hahaha:
Jestem spokojny jak aniolek ale wiara czasami schodzi mi z drogi jak ide ulica, nie wiem dlaczemu ;) Tak wiec nie jestem zadnym gogusiem w okularkach i nie trzeba mi "panowac".
Studia tez skonczylem bez wyroznienia a wiekszosc moich dawnych kolegow siedzi w anclu za rozne rzeczy lub pracuje w Policji. Jestem jaki jestem i nic wiecej nie potrzebuje ;)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 03:41   

revolta napisał/a:
Jak widze ze to wszystko jest bez sensu to trace chec do robienia tego wszystkiego...

Jest sens... ziomuś ( ;) ) pokazujesz mi, że coś poza żużelkiem.. poza Startem Gniezno.. może mnie trzymać w Gnieźnie.. pokazujesz, że w tym (obecnie) obrazie nędzy i rozpaczy jest potencjał! I choć nie zawsze się z Twoim zdaniem zgadzam (vide sprawa targowiska), to jednak Twoje zdanie, Twoje spojrzenie na Gniezno jest dla mnie bardzo cenne!
(heh.. laurka trochę wyszła ale co zrobić skoro nie mam się do czego przyczepić.. ;) )

Jeśli masz ochotę komuś dowalić, nazwać po imieniu coś, co powinno zostać tak nazwane - zrób to! Ja zawsze (jako moderator.. co prawda działu sportowego ale zawsze :D ) stanę po Twojej stronie!

Dobrej nocki życzę! :)

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 06:53   

Revolta cieszę się, że odezwałeś się. To dobrze wróży i dla forum i dla Gniezna. Czasami są takie chwile, że wyć sie chce, ale mijają i znów ma się ochotę działać. To przywilej człowieka. Wiem,że masz wiele siły i hartu ducha. Zaraź nim innych.

whasuuup 

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 10:51   

hehe rev....a wiesz że odkąd pisujesz tu, to jak chadzam po Jeżycach mierze ludzi i zastanawiam się, kto z nich tak interesuje się miastem, z którego ja uciekłem? I że Ty pokazałeś mi swoimi postami, że gdyby nasza "elita wzajemnej adoracji polityczna" była inna, to z miastem można byłoby coś zrobić. ale też im bardziej czytałem Twoje posty tym bardziej ogarniała mnie złość na bezsilność, głupotę, niewiedzę i interesowność naszych (niepo)radnych i politykierów, którzy nic innego w życiu robić nie potrafią, oprócz kłamania przed kamerami i mikrofonami. Jak przestaniesz pisać zabraknie tu czegoś (no i oczywiście Kogoś) Tego świeżego, pełnego optymizmu spojrzenia na miasto, w którym się urodziłem i czy tego chce czy nie, za którym tęsknie i do którego mimo wszystko chętnie wracam (już jutro:)) Bo to nie politycy tworzą to miasto (choć niestety je zabijają) a tacy fanatycy jak Diabeł, Tomasz z Łodzi, Wuja, Zofia .... (wszystkich nie wymienie:)) ale też ci z tego drugiego forum i ci którzy tu nie piszą....no i Ty Revolto)

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 11:30   

A ja napisałam na PW wszystko co chciałam napisać. I mam nadzieję, że Revolta z nami zostanie :)

wuja 

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 11:43   

A więc revolto, chyba nie masz wyjścia.
Wszyscy tutaj udzielający się miło widzimy Ciebie na łamach NASZEGO FORUM.
A wiec, zaciśnij zęby, nie myśl ponuro o złych sprawach i wracaj.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Mar 20, 2008 11:59   

Aliena napisał/a:
A ja napisałam na PW wszystko co chciałam napisać. I mam nadzieję, że Revolta z nami zostanie :)

To już uruchomił swoje PW? Dobry znak, bo wczoraj było zablokowane. Chyba Revolta jednak wraca. Mogę spać spokojnie w nocy!

Odpowiedz do tematu