Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MMA w Gnieźnie
Autor Wiadomość
dawid95 

Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 20:50   MMA w Gnieźnie

siema elo 3 2 0 itd itp.

chciałem się dowiedzieć czy w Gnieźnie są jakieś szkółki czy coś z tego typu walk w klatkach konkretnie-MMA dla rocznika 95. mogą być też zapasy albo boks ale głównie chodzi mi o MMA

Bergol 
antykler

Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 22:35   

P.G. napisał/a:

Zaznaczam - jest to na razie plan tylko na wrzesień .
Zaczynamy we wtorek , 2. września zajęciami bjj - w gi.

Wtorek i Czwartek - 19.30 - BJJ - zajęcia zaawansowanych - Przemysław Gnat
Sobota - 14.30 - sparringi BJJ

ZAJĘCIA W MIESIĄCU WRZEŚNIU BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W STUDIU FITNESS UL. REYMONTA

Od października rozszerzymy "ofertę" o "stójkę-zapasy NO GI" - minimum raz w tygodniu lub dwa, oraz być może MMA.

dawid95 

Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 22:51   

a nie wiesz w jakim wieku będą przyjmować?

bosy 

Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 13:12   Re: MMA w Gnieźnie

dawid95 napisał/a:
coś z tego typu walk w klatkach konkretnie-MMA dla rocznika 95.

hehehehehhee

dawid95 

Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 15:41   Re: MMA w Gnieźnie

bosy napisał/a:
dawid95 napisał/a:
coś z tego typu walk w klatkach konkretnie-MMA dla rocznika 95.

hehehehehhee

?? ja takie coś nazywam spamem :P

bosy 

Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 17:51   

jest teraz nabór do sekcji początkującej BJJ, ale limit to 16 lat

95 to 13 lat, więc za mało.

13 letniego dzieciaka na MMA chcesz zapisać ? :D

aby się "bił w klatkach" - MMA ? hehehehhee

Kukiz 
BJJ

Wysłany: Pon Wrz 08, 2008 19:08   

dawid95 w innym temacie czytałem że masz syna w roczniku 95. Jakoś w to powątpiewam i śmiem sądzić że sam jesteś z tego rocznika. Jaki zdrowy na umyśle ojciec wyśle syna 13 letniego, z pełną wiedzą o tym co to jest MMA?

Bergol 
antykler

Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 10:38   

Dawid95, jeśli faktycznie masz syna w wieku 13lat i chcesz Go pokierować w kierunku sportów walki to proponuję zacząć od zapasów, judo lub bjj które dadzą jemu bardzo dobrą bazę do późniejszej przygody z mma.
Jeśli chodzi o mma to na chwilę obecną najbliższe treningi można robić w Poznaniu.

dawid95 

Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 16:42   

tu nie chodzi o to żeby sie bił a żeby uprawiał jakiś sport. hokej na trawie znudził mu się po trzech treningach, a na gnieźnieńską piłkę nożną nie ma co liczyć-z tego co słyszałem starsi wyżywają się nad młodszymi, a trener to olewa... na zapasy z chęcią bym go zapisał(między innymi po to żeby właśnie go później pokierować na MMA) ale w Gnieźnie ich nie ma z tego co mi wiadomo. BJJ no cóż-92 rocznik... a judo... mi-przynajmniej-się nie podoba :P Kukiz... to ja decyduję co będzie dla mojego syna najlepsze... MMA to sport walki jak każdy inny, i mam 100% świadomość co to jest MMA... oglądałem dwie edycje Ultimate Fighter'a, widziałem też sporo gal UFC i Strikeforce.

Bergol 
antykler

Wysłany: Sro Wrz 10, 2008 16:48   

dawid95 napisał/a:
... na zapasy z chęcią bym go zapisał(między innymi po to żeby właśnie go później pokierować na MMA) ale w Gnieźnie ich nie ma z tego co mi wiadomo.

Jeśli się przed chwilą nie rozpadł ( :PPP ) to istnieje klub zapaśniczy HUSARZ w naszym mieście.

A TUTAJ próbka tego co to są zapasy na mistrzowskim poziomie.

adamixx 

Wysłany: Pon Sty 10, 2011 00:17   

Witam, od czasu ostatniej odpowiedzi tutaj minęło już trochę, więc może teraz coś się w tym temacie zmieniło? Słyszałem ostatnio o powstaniu sekcji MMA w Gnieźnie, ale nie wiem czy to prawda, wie ktoś może coś więcej na ten temat?

Bergol 
antykler

Wysłany: Wto Sty 11, 2011 16:02   

Chwilowo są luźne, niezobowiązujące treningi w studio Fitness. Soboty w okolicach godziny 10-11. Prowadzi Tomasz Kubiak. Na treningach pojawiają się zawodnicy gnieźnieńskiego bjj, boksu tajskiego i nie tylko. Na razie nie ma konkretnych ram czasowych więc trening jest ustalany z tygodnia na tydzień.

Właśnie zawiązało się Gnieźnieńskie Stowarzyszenie MMA

Jeśli jesteś zainteresowany treningami to po prostu zadzwoń do:

Marcin "Długi" Freitag - 663531144
Tomasz "Yahu" Kubiak - 608444235

Jeśli zajęcia w "Fight 2 Club" otwartym wczoraj przez Przemka Gnata wejdą na właściwe obroty to najprawdopodobniej zajęcia mma poprowadzi Borys Mańkowski z Poznania.

adamixx 

Wysłany: Wto Sty 11, 2011 20:46   

Ok dzięki za info ;) Pzdr!

Bergol 
antykler

Wysłany: Sob Mar 05, 2011 11:42   

Dziś wieczorem w Zgierzu zadebiutuje w swojej pierwszej, zawodowej walce mma - Marcin "Długi" Freitag.
Pełne info na naszej stronie TUTAJ

Bergol 
antykler

Wysłany: Sob Mar 05, 2011 23:45   

Niestety:
Cytat:
93 kg.: Piotr Gular pok. Marcina Freitaga przez TKO (uderzenia w parterze), 4:42, runda 1.

leonard 

Wysłany: Nie Mar 06, 2011 23:07   

Bedzie mozna gdzies obejzec walke?

striker994 

Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 17:10   

Witam

Sory za odkop,ale uznałem to za bardziej stosowne od zakładania nowego tematu.

Zwracam się z takimi pytaniami :

Kiedy jest nabór do grup początkującyh MMA ?

Bergol 
antykler

Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 19:57   

Przyjdź na trening i pewnie się wkręcisz bo nowa grupa nie ma jeszcze 2 tygodni.

Bergol 
antykler

Wysłany: Wto Kwi 12, 2011 00:28   

W sobotę (09.04.2011r.) w Zgierzu podczas Ring XF Amator Tour, nasz trener MMA wygrał turniej w kategorii -77kg. Aż cztery z pięciu walk Maciej zakończył przed czasem i jedną zostawił do decyzji sędziów, którzy jednomyślnie wskazali "Gilusia" jako zwycięzcę. Pierwszą walkę Maciej zakończył po 52 sekundach poddając przeciwnika trójkątem nogami, który jest praktycznie "sztandarową" techniką stosowaną przez Niego podczas zawodów bjj i sf. Podczas turnieju Maciej jeszcze poddawał przeciwników trójkątem, mata-leo i w finałowej walce zakończył gilotyną. Wygranie kategorii i pięciu walk podczas jednego dnia cieszy tym bardziej, że sekcja MMA działa praktycznie dopiero od miesiąca.

Riggs 

Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 19:50   

Bergol, można przyjść na trening zobaczyć jak to wszystko wygląda? Chciałbym w najbliższym czasie jeżeli uda mi się dograć inne treningi rozpocząć coś ze sportów walki. Nie wiem jeszcze czy MMA, Muay Thai czy coś w parterze - BJJ lub submission.
Jak wygląda sprawa opłat za treningi?

Bergol 
antykler

Wysłany: Wto Kwi 19, 2011 22:06   

Jasne, że możesz przyjść. Możesz płacić za pojedynczy trening lub oddzielnie za Bjj/Sf lub MMA, lub karnet full.

krg 

Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 18:29   

co do trenowania mma przez dzieci to nie wiem w czym widzicie problem (moze odgrzewam kotleta z przed 3 lat ale musze). Wystarczy spojrzec na tych chlopcow: http://www.youtube.com/wa...feature=related

Dla zainteresowanych walka Remigiusz Gros vs. Marcin Freitag na gali w Łęcznej: http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Bergol 
antykler

Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 19:43   

Dla zainteresowanych fotki z wczorajszego treningu: relacja

[ Dodano: Sro Sie 03, 2011 05:23 ]
W terminie 1-5.08.2011 goszczą u nas w klubie: Łukasz Christ oraz Ireneusz Cholewa - dwaj czynni zawodnicy mma. W trakcie przygotowań do swoich walk znaleźli czas na wsparcie naszych ludzi swoją wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z ringów.
Treningi są otwarte dla chcących poznać mma.

[ Dodano: Sro Sie 03, 2011 05:27 ]
Migawka z pierwszego treningu:
http://youtu.be/1Xi3tIi_cNg

Drakonodon955 

Wysłany: Czw Gru 08, 2011 15:53   MMA

Witajcie. Czytałem i słyszałem, ze w Gnieźne jest grupa MMA. Mam pytanie do trenujacych i szefa klubu. Pierwsze do trenujacych, jak oceniacie treningi, podoba się czynie? Do właściciela kiedy są nabory do grupy nowej, bo nie chce dołączać w trakcie. Ktoś już widziałem na forum pytał sieo to ale nie dostał odpowiedzi napisali tylko ze ma przyjść w trakcie a mi to mało pasuje, bo wszyscy są już na wyższym poziomie jeśli chodzi o techniki itp. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam ;)
Ps: a i jeszcze jedno czy mma jest tylko w jednym miejscu w Gnieźnie ?

Damian1204 

Wysłany: Czw Gru 08, 2011 20:02   

Drakonodon955 napisał/a:
a i jeszcze jedno czy mma jest tylko w jednym miejscu w Gnieźnie ?
Tak, jeżeli ktokolwiek ci powiedział, że jest gdzieś indziej, to tam w ogóle nie idź, bo to jakaś lewa szkółka.

Drakonodon955 

Wysłany: Czw Gru 08, 2011 21:55   

Ok dzięki, wezmę to pod uwagę, a kiedy są nabory do nowej grupy w Fight 2 Club, bo jak wcześniej pisałem nie chce przychodzić w trakcie cyklu treningów ?

adamixx 

Wysłany: Czw Gru 08, 2011 22:01   

Z tego co zauważyłem, to co jakiś czas ktoś nowy dochodzi, więc nie ma stresu, że jesteś świeżak ;) . Jest elegancko, trenujesz wszystko od parteru po boks. Generalnie masz we wtorki treningi typowego MMA czyli parter i całe uderzanie a Czwartki to sam boks. Jest profesjonalnie, a z żadnego treningu nie wyjdziesz suchy :)

Bergol 
antykler

Wysłany: Czw Gru 08, 2011 23:10   

adamixx napisał/a:
Jest profesjonalnie, a z żadnego treningu nie wyjdziesz suchy :)

Gwarantuję.

Drakonodon955 

Wysłany: Sob Gru 10, 2011 18:23   

Czyli w najbliższym czasie nie będzie naboru?

krychu90 

Wysłany: Sro Lut 15, 2012 23:19   

http://www.youtube.com/wa...Q&feature=share

od kilku dni ten filmik krąży po sieci, czy mógłby ktoś coś więcej powiedzieć? Bo prócz filmu nic więcej nie mogłem poszukać.

Mi sam pomysł się podoba i wierze że w Gnieźnie się przyjmą takie gale... Jeżeli dojdzie ona do skutku to gwarantuje swoją obecność.

Odpowiedz do tematu