Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Solarium czy słońce? - jak uzyskać zdrową opaleniznę
Autor Wiadomość
selena22-s1 

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 22:58   Solarium czy słońce? - jak uzyskać zdrową opaleniznę

Zawsze modna to bedzie natura.... prostota i piekno kobiety.... tylko co zrobic z biała skora skoro odmawia posłuszenstwa i nie chce sie zbrazowic??? balsamy brazujace czy biel symbolizujaca czytosc....

Posty zostały wydzielone z tematu: "Moda" / Aliena

----

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 23:25   

co masz na myśli mówiąc że nie chce się zabarwić ? przecież teraz jest mnóstwo sposóbów na to by uzyskać piękną opaleniznę... wbrew teriom jakie kiedyś panowały solarium jest mniej szkodliwe niż wystawianie skóry na słońce to jedna z możliwości, pozostają także kremy tzw. samoopalacze czy też chusteczki brązujące, również solria natrysowe są ostatnio na topie. Tak więc wcale nie trzeba być bladą i straszyć białą karnacją :)

czarek 

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 23:39   

Karolina napisał/a:
Tak więc wcale nie trzeba być bladą i straszyć białą karnacją

Dlaczego straszyć??
"Biała" skóra ma swój urok...!!

----

Wysłany: Nie Maj 20, 2007 23:55   

ostatnio chyba większość kobiet zreszta jak widzę na ulicach również i mężczyzn dąży do osiągniecia ciemnej karnacji, jakby brak opalenizny był wyznacznikiem braku podązania za trendami może stąd moje ostre stwierdzenie

czarek 

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 00:02   

Może stąd ;)
Ale to już chyba sprawa gustu... mi podobają sie bardziej kobiety z białą karnacją :-D

----

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 00:07   

jak sam powiedziałeś kwestia gustu... każda zmora znajdzie kiedyś swego amatora, a karancja na pewno jest w tym wypadku mało istotnym detalem

selena22-s1 

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 08:14   

ale to juz wszytsko było... solaria natryskowe ..moze i to najlepsze ale nie zawsze wychodzi to ładnie ... brak profesjonalizmu:( solaria .. to wogole odpada ..... czyli co...balsamy brazujace...??? ale i tak w efekcie skora nie jest taka piekna jak przy naturalnym opalaniu... bez zadnych plamek.... .... :) :):) Biała karnacja .... nhmmm

----

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 08:32   

wszytsko zależyod tego jakiego kremu koloryzującego użyjesz, na rynku jest dostępnych sporo marek różnej jakości wiadomo, że jeśli wybierzesz ten średniej klasy zawsze będzie widać że oplaniezna jest bardzo sztuczna. Krem musi być dopasowany do rodzaju skóry i wyjściowego koloru karnacji zatem najlepiej jest zasięgnąc rady kosmetyczki.

alfa 

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 02:58   SOLARIUM w Gnieźnie...

witam serdecznie wszystkich forumowiczów!!! :jupi: mam mały problem... szukam i szukam i znaleść nie mogę!!! potrzebuję dobrego solarium!!! dobrego! nie koniecznie taniego!!! tylko błagam- nie IBIZA!!!
POLECAJCIE PROSZĘ!!! :olaboga:

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 07:52   

:hmmm:

Na dworze ponad 30° słonce grzeje niesamowicie a Ty solarium szukasz ?? Na słonecko :) opalenizna bedzie z pewnoscia zdrowsza :okulary:

alfa 

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 13:35   

o nie mój drogi :nonono: :mruga:
promienie solaryjne niczym nie różnią się od słonecznych. wyższość soleczki polega na czasie naświetlania- solarium max 10 min a słoneczko... :yes:

wuja 

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 13:55   

alfa napisał/a:
o nie mój drogi :nonono: :mruga:
promienie solaryjne niczym nie różnią się od słonecznych. wyższość soleczki polega na czasie naświetlania- solarium max 10 min a słoneczko... :yes:

a poza tym promienie solarium mogą dotrzeć tam, gdzie słonko nie zagląda :ups:

kabzik 

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 14:31   

czas naswietlania nie ma nic do rzeczy. tutaj chodzi o natezenie promieniowania UV ( promieniowanie - bo szkodliwe w duzej mierze). na solarce masz o wiele wieksze dlatego tak szybko i nienaturalnie sie opala .. bleeee ochydna taka opalenizna....

a solarium jest jeszcze na winiarach na lokietka obok sklepu Polber i kiedys bylo jeszcze na grzybowie przy szpitalu. nie wiem czy nadal jest.

taal_vitaal 

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 14:42   

alfa to fakt!!! ibiza odpada- mi doradzono tam kiedys nawet 20 min!!! a skora czerwona !kiedy mowie o tym w innych salonach- NIE DAJA WIERAY!!!
najleprze wedlog mnie (a uwierz ze zwiedzilam wiele salonow) to [b]DEJAVU W PASAZY NA
TUMSKIEJ na przeciwko resteuracji "piatki".
maj jedno ale za to bardzo dobrze odpdlajace lozeczko, czas zuzycia lamp do wgladu i jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo by nie bylo wiedac opalenizny!!!
poza tym przy tych lampach ktore maja max opalania to 7/8 minut!!!
PIEKNA OPALENIZNA I REWELACYJNA CENA!!!
wyprobuj koniecznie!
pozdrawiam wszystkich ;] [/b]

kaszi 

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 15:45   

alfa napisał/a:
promienie solaryjne niczym nie różnią się od słonecznych.
hmmm ciekawe :) może jak przestanie świecić słońce, to będą świecić solaria... =]

alfa 

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 10:05   

taal-vitaal dzieki!!! mielas racje!!! DEJAVU NA TUMSKIEJ JEST REWEKACYJNE i chłopaki tez :mruga:
troche trudno bylo znalesc ale teraz juz wiem o istnieniu pasazu tumskiego :ups:
pozdrawiam

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 19:30   

a może lepiej naturalny odcień skóry, zdrowo i modnie teraz:)

bonanno 

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 21:21   

Witam
Gladiator napisał/a:
a może lepiej naturalny odcień skóry, zdrowo i modnie teraz:)

a tam głupoty gadasz, przecież
taal_vitaal napisał/a:
najleprze
jest solarium :PPP

aniolek 

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 22:26   

najlepsze to solarium jest, ale chyba zimą :jezor:

teraz polecam zdrowsze słonko naturalne---> :okulary:

a jak przyjdzie zima to bardzo dobre "słonce" grzeje na chudoby, na przeciwko mleczarni a obok myjni:):):)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 23:48   

Gladiator napisał/a:
może lepiej naturalny odcień skóry, zdrowo i modnie teraz

Popieram

aniolek napisał/a:
teraz polecam zdrowsze słonko naturalne--->

Popieram

Skóra zdrowa = skóra ładna. Nieważne jak i gdzie opalona. Skóra spalona = skóra niezdrowa = skóra nieładna :P

Ubik 

Wysłany: Nie Cze 17, 2007 23:54   

Wędzone makrele w tym sezonie niemodne!

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Pon Cze 18, 2007 07:46   

Marcin Dubis napisał/a:
Wędzone makrele w tym sezonie niemodne!

Nic dodać nic ująć :D :D

kabzik 

Wysłany: Pon Cze 18, 2007 09:24   

Diabel-tasmanski napisał/a:

Skóra zdrowa = skóra ładna. Nieważne jak i gdzie opalona. Skóra spalona = skóra niezdrowa = skóra nieładna :P

no i wlasnie.. facetom sie takie spalone nie podobaja, to dlaczego wszystkie na solarke biegna ? :|

Gladiator 
Maximus Decimus Meridius

Wysłany: Pon Cze 18, 2007 09:40   

nie wszystkie :)

Ubik 

Wysłany: Pon Cze 18, 2007 11:52   

Reklamy solariów i opalania ( kosmetyków ) są wszędzie. Nietrudno je znaleźć. Dlatego wyszukałem trochę na NIE.
Miłej lektury.

Definicja tanoreksji

Artykuły

1 2 3 4

----

Wysłany: Sro Cze 27, 2007 11:32   

ja w tym roku stawiam na naturalna oplaeniznę z konieczności i to jeszcze w okrojonej wersji :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 27, 2007 19:59   

To przy okazji dobra okazja aby sprawom zdrowia i urody przyjrzeć sie nieco dokłądniej :) :ok:

----

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 07:59   

w moim przypadku chyba nie do końca bo aktualne odzwierciedlenie nie będzie wieczne :D

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Lip 02, 2007 11:10   

No i dlatego należy się przyjrzeć

alfa 

Wysłany: Sro Lip 04, 2007 15:20   

no i tyle z waszych porad :mruga:
jednak ja teraz polecam DEJAVU NA TUMSKIEJ. a tym ktorzy tak sie wymadrzali przesylam pozdrowionka i troche słonka, bo z tego waszego to niewiele pociechy :PPP
za oknem :pada: wiec moja propozycja sztucznego słoneczka górą :jupi:
taal-vitaal dzieki!!!

Odpowiedz do tematu