Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wesele - dobry zespół?
Autor Wiadomość
cosya 

Wysłany: Czw Lis 06, 2008 20:49   Wesele - dobry zespół?

W przyszłym roku biorę ślub. Myślę, żeby wziąć zespół Quadro by grał na moim weselu. Czy ktoś zna ich? Czy warto? Demówki na ich stronie są interesujące, ale nie ma żadnego filmu live, więc mam wątpliwości, a wiadomo jak ważna jest na weselu muzyka... Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdro for @ll :papa2:

A_n_i_a 

Wysłany: Czw Gru 18, 2008 21:15   

Niestety nie znam tego zespołu a co myślicie o Chlaście? Byłam na jednej imprezie co grał i bardzo mi się podobało ale nie wiem czy tak samo wygląda wesele. Jak wiecie to odpiszcie :mruga:

raiden 

Wysłany: Pią Gru 19, 2008 07:23   

Cosya: na stronie Quadro Band (mysle, ze o to Ci chodzi) sa demowki z ich wystepow :)
Wystarczy zajrzec tutaj: http://www.quadro-band.com/demo.html :) mozna posluchac mp3'ek i zobaczyc kilka video :P

Co do Leszka Chlasty - firma znana na gnieznienskim i nie tylko rynku od dawien dawna :)

Max 

Wysłany: Pon Gru 29, 2008 14:07   

Witam ja nigdy nie polecił bym Zespołu ,,KLAN,, :olaboga: :olaboga:

biskuppp 

Wysłany: Wto Gru 30, 2008 12:21   

Ja odwrotnie, poleciłbym zespół Klan, bawili gości na moim weselu i nie słyszałem negatywnych opinii.
Według mnie są dobrzyi godni polecenia, ale z tego co wiem coraz drożsi.

Fabiane 

Wysłany: Wto Lut 10, 2009 14:15   

Oczywiście,że znam zespół Quadro. Pare lat temu grali na moim weselu i kilku innych weselach w mojej rodzinie. Za każdym razem zabawa była naprawde bardzo fajna. Kiedy szukałam zespołu na swoje wesele również przewinął się "quadro band" ,ale na wstępie podcięli mi nogi swoja ceną!Co do Chlasty ,to jest dj , a na weselu jednak myślę ,żę zespół jest lepszym rozwiązaniem! Pozdrawiam!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lut 10, 2009 14:39   

Nie mam pojęcia o cenie jaka w tej chwili wołają ale zdecydowanie polecam zespół Quadro Band.

Aliena 
anielska cierpliwość

Wysłany: Wto Lut 10, 2009 14:57   

Czy "Quadro" i "Ouadro Band" to są dwa różne zespoły? Nazwy są bardzo podobne i to może być mylące.

kasiula83 

Wysłany: Sro Lip 29, 2009 09:23   

witam! co do zespolu Quadro to slyszalam ze jest swietny, niestety troche drogi, co spowodowalo ze sie na nich nie zdecydowalam. Jednak z perspektywy czasu, jezeli moge cokolwiek doradzic to-nie zalujcie pieniedzy na zespol! Ja mialam 'przyjemnosc' poznac zespol z gniezna na wlasnym weselu i byla to katastrofa... Przede wszystkim jest to zespol pijacy... W mojej rodzinie nie ma zwyczaju podawania wodki ludziom ktorzy dla nas pracuja tak wiec bardzo nie podobalo mi sie to, gdy jeden z czlonkow zespolu (zespol to malzenstwo i jeszcze jeden gosciu) domagal sie wodki! Ten czlowiek nie podmawial sie o wodke, on wprost jej zazadal. Dostali butelke na stol ale na koniec nocy ten sam pan zazadal jeszcze dwoch butelek. Oczywiscie ich nie dostal. Poza tym dowiedzialam sie po weselu ze jeden z panow wypil juz pol litra wodki w czasie rozkladania sprzetu dlatego byl taki 'hojrak' od poczatku imprezy...W czasie nocy zachowywali sie zlosliwie (glupie komentarze do mikrofonu po zwroceniu im uwagi by dluzej grali), grali po 3 piosenki i mieli b.dlugie przerwy (nawet jak widzieli ze ludzie sie super bawia to nadal przerywali po 3 piosenkach). gdyby nie moi znajomi to nie byloby zadnych przyspiewek (doszlo do tego ze zespol nie gral a znajomi spiewali!). pozatym starali sie robic tak ze jak jedzenie wjezdzalo na sale to oni zaczynali grac (wiadomo ze wtedy ludzie nie tanczyli, tylko jedli) a jak oni dostali jedzenie na swoj stol to przestawali grac i robili sobie przerwe (a goscie wtedy byli juz gotowi do tanca, tylko ze nie bylo komu grac). Nie jest to bardzo profejonalny zespol, pomimo tego ze chelpili sie ze graja na rynku juz 20 lat (jakies przeklamanie bo na stronie internetowej pisza ze graja od 10lat). Pozatym slyszalam ze na jednym weselu sprowadzili sobie pod koniec nocy koleszkow/karkow i cala impreza zakonczyla sie bojka... tak wiec, jesli nie jest dla was za pozno- unikajcie zespolu z Gniezna! Pozdrawiam!

kleka77 

Wysłany: Pon Paź 05, 2009 20:31   

witajcie
mam propozycję odstąpienia świetnego zespołu na wesele Coolik, myślę że w Gnieźnie jest wszystkim zainteresowanym znany
z przyczyn ode mnie niezależnych musiałem przeorganizować swoje wesele i w związku z tym że z Coolikiem mamy podpisaną rezerwację na 400zł to możemy zmienić umowę i ktoś będzie miał możliwość zabrania tego zespołu na swój ślub, ZObaczcie na ich stronę w necie lub wpiszcie w przeglądarkę Coolik i na pewno się znajdzie
normalnie biorą za występ sporą kasę,od nas 3600zł - zaliczka,myślę że jak będzie na miejscu to będzie nieco taniej, termin to 17-07-2010, więc jak ktoś w tym dniu planuje ślub to może wziąć ten zespół pod poważną uwagę
jak ktoś się chciałby dopytać szczegółów proszę o kontakt pod nr tel 662 203 057
mail: damian _kleczewski@wp.pl
GG: 3650982

nevinha 

Wysłany: Pon Mar 01, 2010 21:18   

Witam. Czy ktoś był na weselu, na którym grał gnieźnieński zespół Coolik? Może ktoś wypowie się na temat tego zespolu?

Łojciec 

Wysłany: Wto Mar 02, 2010 04:19   

Słucham fragmentów ich nagrań i uważam, że to świetny zespół... ale nie na wesele. Ja wolę wesela z muzyką biesiadną.

finkol 

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 19:37   

nie polecam zespołu QUADRO BAND. grali u mnie na weselu i byli fatalni:-( sa strasznie zarozumiali i mysla ze nie wiadomo jakim dobrym zespolem sa !

Rych 

Wysłany: Pon Cze 07, 2010 13:53   

A czy ktoś z Was zna (osobiście lub ze słyszenia) zespół Secret Band z Gniezna? Zarządza nim p. Jarek Owczarzak...

44 

Wysłany: Pon Cze 07, 2010 16:56   

Nie polecam zespołu "Duet" - grają średnio, śpiewają gorzej...

Secret Bandu nie znam.

Rych 

Wysłany: Wto Cze 08, 2010 09:12   

Dzięki za info 44. Mam nadzieję, że znajdzie się znający Secret Band - w sieci dobrze brzmią, ale nie sposób znaleźć o nich opinię...

krychu90 

Wysłany: Pią Sie 20, 2010 23:50   

Jeżeli ktoś ma problem z wybraniem zespołumuzycznego który miałby grać na weselu to myśle że mógłbym pomóc w tej kwesti. Przepracowałem 2,5rok jako kelner w jednej z restauracji w Gnieźnie i tych zespołów było dużo. Co tydzień kto inny grał wiec rozzeznanie jakieś się nabrało.
Dla mnie numerem 1. bez wątpienia to QUADRO BAND. Zespół który profesjonalnie do wszystkiego podchodzi i imprezy z ich udziałem wychodziły wyśmienicie. A do tego ta perkusja na zywo a nie tak jak wiekszośc mają pierkusje w playbacku.
Numer 2. to wg mnie DUET TORINO. Dwóch facetów z Wągrowca którzy świetnie rozkręcą impreze a do tego głos Zbyszka Zarankiewicza (tego samego co kiedyś w Szansie na Szukces wystąpił nawet w sali kongresowej). Nic dodać nic ująć. A zeby sprawdzić jak śpiewa Zbychu to wpiszcie na youtube fraze 'zzaran'
Numer 3. to BLIONDI (bodajże tak się teraz nazywają) wcześniej ten zespół nazywał się Prima a Prilis i też godni polecenia są.
4. to zespół DYSONANS. Bardzo fajnie śpiewają, a ich popisowym numerem jest naśladowanie Demisa Roussosa. W trakcie imprezy jeden z panów przebiera się za Demisa i śpierwa na środku sali jego największe hity. Taki mini recital gdzie goście patrzą i nie wychodzą z podziwu przy stołach. Nikt wtedy nie tańczy.
5. do nie zespół a DJ. Jest to Henry (pod takim pseudonimem gra), a naprawde nazywa się Henryk Szymański i jest włascielem siłowni w Gnieźni "Studio Fitness" na ul. Roosevelta. Tam go znajdziecie. Jeżeli nie chcecie zespołu to on jak najbardziej będzie idealny do takich spraw.

A zespoły które nie wymieniłem to oprostu nie polecam. Nie chce mówić nazwami i oczerniać, bo to nie o to chodzi. Jeżeli pomogłem w wyborze to się ciesze.

Rock1257 

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 19:11   

U mnie grali _ "Vega band". Osobiście polecam bo załatwili sprawę po mistrzowsku, ale niech też wypowiedzą się inni... Ich stronka w internecie to www.vegaband.pl

Rych 

Wysłany: Pon Sie 30, 2010 18:59   

Rych napisał/a:
Mam nadzieję, że znajdzie się znający Secret Band - w sieci dobrze brzmią, ale nie sposób znaleźć o nich opinię...
No i w końcu znalazł się jeden co ich zna - grali u mnie (nas) na weselu. Grają ładnie (większość instrumentów na żywo), nie fałszują, dobre głosy (męskie i żeński). Repertuar dość szeroki, dobrze prowadzili imprezę stosując się do ogólnych zaleceń i wcześniejszych uzgodnień. Zespół godny polecenia. Jednakże manager (Jarek) jest jaki jest (specyficzny) i z pewnością niejedną osobę doprowadzi do białej gorączki jego luźne podejście do tematu (nie sposób w skrócie scharakteryzować o co chodzi). Poza tym jest to bardzo miły i serdeczny facet.

krychu90 napisał/a:
A zespoły które nie wymieniłem to porostu nie polecam.
Zabrzmiało jakbyś słyszał wszystkie zespoły w kraju(!), a z pewnością tak nie jest. Byłoby lepiej gdybyś powstrzymał się od takich ogólnych sądów i wypisał zespoły, które się Tobie nie podobały i napisał dlaczego. Na dodatek z wielką pewnością polecasz zespół Dysonans, a ja Tobie i Wam powiem, że może i ładnie grają i śpiewają, może i Denis zrobi na kimś wrażenie jednakże grają nie "pod nogę" - zdecydowanie za wolno jak na dobre, taneczne wesele (nawet szybkie utwory w lekko zwolnionym tempie).

robsongno 

Wysłany: Pią Paź 29, 2010 09:21   

Ja osobiście polecam zespół Exodus Band z Gniezna ... grali u mojego znajomego na weselu i generalnie rzecz ujmując dali radę. Repertuar dobrany po mistrzowsku, aż sam człowiek się rwał do tańca. Jakby co to tu jest ich stronka http://exodusband.za.pl/

44 

Wysłany: Wto Gru 14, 2010 19:40   .

Czy ktoś z Forumowiczów zna może zespół FORTE z Wrześni? Jak mniej więcej grają słyszę na pliku filmowym umieszczonym na stronie, natomiast bardziej oczekiwałbym jakiejś informacji o tym jak wygląda wesele z ich udziałem, jak się zachowują itd. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Natomiast - by samemu też jakiejś informacji udzielić - zdecydowanie nie polecam pewnego gnieźnieńskiego zespołu (nazwę podam na pw, jeśli ktoś jest zainteresowany informacją). Cztery razy umawiałem się z gościem (wcześniej zarezerwowałem termin), by wszystko potwierdzić i wpłacić zaliczkę, ale za każdym razem całowałem klamkę, mimo zapewnień, że facet na pewno będzie. Znał mój numer, jednak mimo ustalenia, że zadzwoni, gdyby okazało się, że znów coś nie gra, uprzedzi, bym niepotrzebnie do niego nie chodził. A jednak kolejny raz czekałem pod drzwiami jak idiota. Telefonów w tym czasie nie odbierał, robił to dopiero wieczorem, by umówić się na kolejny, "pewny" termin.
Jak się okazało, zespół ten - dwa dni później - wystawił także znajomą parę, sprzedając bez uprzedzenia ich zarezerwowany termin komuś innemu. Przestrzegam.

kasia_lis3 
Kasia

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 21:49   

:ok: Witam!
Miałam wesele w lipcu ubiegłego roku. Na naszym weselu grał zespół Quadro Band. Rewelacja!!!! Wszyscy goście byli pod wrażeniem zespołu, świetnie grał, zabawa była super. Mają dwa bloki muzyczne: piosenki wakacyjne i góralskie. Oprócz tego mają bardzo dobry kontakt z gośćmi weselnymi, których nie trzeba zachęcać do zabawy nogi same niosą do muzyki. Polecam gorąco!!!!!

MMgniez 

Wysłany: Czw Maj 10, 2012 23:15   

hej,

U mnie na Weselu w dwa tygodnie temu grał zespół Belcanto Band z Wrześni.
Naprawdę świetnie się sprawdzili.
To bardzo dobry zespół na wesele , nie pili alkoholu i nie było z nimi problemu. Naprawdę ja i moi goście byliśmy zadowoleni. My zdecydowaliśmy się już po przesłuchaniu demo na ich stronie, to był strzał w dziesiątkę. to chyba ich strona www.zespol-belcanto.pl ,

A chyba najważniejsze , zabawy które prowadzą są naprawdę na poziomie, nie ma jakichś dziwnych podtekstów ... a muzyka jest zarówno dla młodych jak i starszych.

Modlish 

Wysłany: Pią Gru 21, 2012 02:59   

kurde no, ja bym Wam polecał kupę zespołów póki na weselu nie zobaczyłem wodzireja i... jestem za wodzirejem. A dobrego wodzireja reklamować nie trzeba, łatwo go znaleźć.
(no jakby co to na pw, nie lubię reklamować, no chyba, że by mi zapłacili, hehehe)

przemko830 

Wysłany: Pią Gru 21, 2012 15:14   

na moim weselu też był właśnie wodzirej zwany również dj :mruga: i powiem ze wymiatał lepiej niż orkiestra, moge z calą odpowiedzialnośćią go polecić:)
i jest tańszy niż orkiestry (te dobre)

Modlish 

Wysłany: Pią Gru 21, 2012 20:36   

no to ja byłem na takim weselu, gdzie wodzirej miał ze sobą dja, żeby wszystko było co do sekundy :D :D

Wojtek Wlkp 

Wysłany: Pią Gru 21, 2012 23:26   

U mnie na weselu grała zespół z Cotonia ;) Polecam ;) Zespół Duet jak się nie mylę.

smother 

Wysłany: Pon Lut 01, 2016 21:31   Quadro Band

Witam. Czy ktoś z Was ma może kontakt do zespołu Quadro Bend z Gniezna? Słyszałem, że się rozpadli a teraz znowu grają a znajomi byli na imprezie gdzieś poza Gnieznem i nie zabrali od nich numeru telefonu :( a podobno wymiatają. Chciałbym ich na swoje wesele a strona internetowa quadro-band.com nie działa. Przeglądarka znajduje mi tylko jakiś quattro band. Pomóżcie proszę jeśli ktoś ma na nich namiary. Z góry dziękuję. :)

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Wto Lut 02, 2016 10:06   

Znalezione w necie ale nie wiem czy aktualne:

Zespół muzyczny Quadro Band
ul. Półwiejska 29 A
62-200 Gniezno
tel.: (061) 424 36 00

smother 

Wysłany: Wto Lut 02, 2016 20:51   

Dzięki diabolo.
Nie wiem czy adres jest aktualny ale numer telefonu niestety nie :( .
Będę chyba musiał podjechać pod ten adres i zapytać.
Raz jeszcze dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu