Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderacja czyli o poziomie oficjalnego forum Startu.
Autor Wiadomość
albert1205 
only START

Wysłany: Czw Gru 04, 2008 23:43   

Jestem głownie obserwatorem tego FORUM ale moderacja to ostatnio trochę przegięcie...
powtarzam to jest FORUM!!!

/Tak. To jest forum. Oficjalne forum klubowe. Dlatego też nie możemy pozwolić by stało się rynsztokiem typu sportsboard czy komentarze na SportowychFaktach. Zapewniam, że nikt normalny nie będzie tęsknił za pseudomądrościami, czarnymi wizjami czy prywatnymi wycieczkami co niektórych forumowiczów jeśli się obrażą.
Jeszcze raz powtórzę - do tak restrykcyjnych działań zmusiliście mnie wy sami. Forumowicze którym OFICJALNE FORUM STARTU GNIEZNO pomyliło się z czatem czy wspomnianymi komentarzami na SyFach.
Jako, że to Twój pierwszy wybryk (komentowanie działań moderacji w nieodpowiednim miejscu) tym razem unikniesz ostrzeżenia.

Riggs 

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 00:22   

Moderacja przegięciem?! Macie przecież swój temat od pisania bzdur to w nim piszcie swoje prawdy objawione. Pisaniem bzdur w nazwijmy to normalnych tematach wystawiacie opinię normalnym kibicom którzy w głębokim poważaniu mają opinie marzycieli i kilku frustratów, którzy już zepchnęli Start do II ligi. Muszą za to wstydzić się tego co banda "ekstraligowych" kibiców wypisuje na różnych forach.
Cytat:
Rób tak dalej a nikt nie będzie odwiedzał tego forum- i co Ty wtedy będziesz zamykał???

Forum będą odwiedzać ci, którzy mają cokolwiek sensownego do powiedzenia.

Bardzo dobrze Marcineek zareagował na temat o polityce transferowej klubu - nie zostały podane żadne kontrakty a część forumowiczów już oceniła politykę transferową. Zejdźcie na ziemię. Zostaną podane kontrakty i zawodnicy którzy będą reprezentować klub w sezonie 2009 to będzie można podyskutować. A tak to jest pisanie o, za przeproszeniem, "dupie Maryny", bez celu byle by pisać.

andrewos 
ANDREW

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 09:46   

Najpierw sprawdźcie sobie definicję FORUM...jeżeli nie mozna wyrażać własnych opini ,to to tnie jest FORUM,rządy PIS-u się skończyły-nie wiem czy zauważyliście,nie ma cenzury...:)Dlatego najlepiej zamknijcie to Wasze tzw.Forum i będzie spokój!

kajo 

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 10:00   

Najlepiej niewygodne dla siebie opinie ocenzurować i tyle. Jak tak dalej pójdzie to nikt tu nie będzie zaglądał. Mam pytanie czy forum jest dla użytkowników czy dla klubu? PRL BACK.

cichy92 
lotka&szlaka

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 10:30   

Osobiście jestem bezstronny, ale obie strony traktują tą jak jakąś wielką afere(?) nie wiem jak to nazwac. Marcin, wiele osób chce pomarzyc. Jestem pewien że ten kto nie chce tego czytac, to na pewno nie czyta. Po prostu nie obchodzą go czyjeś wypociny na temat "Tony Rickardsson podpisał wczoraj w Gnieźnie." Natomiast Ci co piszą o swoich "marzeniach" nie powinni pisac tutaj jak na czacie, i tutaj faktycznie racja Moderatora, jest to forum.
Dzięki.
Pzdr.

Sorry za błędy z literką "ci" ale komputer odmawia.

tomala 
2012

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 10:35   

kajo napisał/a:
... Jak tak dalej pójdzie to nikt tu nie będzie zaglądał...

Spokojna "twoja rozczochrana". Normalni Kibice zawsze będą na forum zaglądać i normalnie-obiektywnie pisać, a jak zniknie stąd "grupka ekstraligowych znafców" to nic tylko się cieszyć. Ile można czytać "bzdety wyssane z palca".

Brawo moderatorzy za konsekwencję - NIE POZWÓLCIE ZROBIĆ "ŚMIETNIKA" Z OFICJALNEGO FORUM STARTU..

StRoNg 
DaDDY CooL

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 10:39   

Forum to miejsce do wyrażania swoich opinii bynajmniej ja tak to odbieram.
Niestety z przykrością stwierdzam , że to co dzieje się akurat tutaj forum nie przypomina.
Dyskryminacja i prywatny folwark sprawia , że coraz mniej ludzi wypowiada się. Powód??? Sami sobie odpowiedzcie. Ja rozumiem , że jest teraz gorący okres i niektórzy próbują w jakiś tam sposób poważnie lub mniej poważnie zaistnieć na łamach forum. Pytanie czy ze szkodą dla działania tej stronki?? wydaje mi się , że nie.
Sam nie raz zdążyłem poczytać posty które później zostały wymoderowane lub usunięte i powiem Wam , że nie doczytałem się jakiś rzeczy które zasługiwały na to. Sam moderowałem nie jedno forum i napiszę z własnego doświadczenia , że tą metodą nic nie zdziałacie bo zawsze znajdą się userzy którzy złośliwie będą komentować cokolwiek .
Jest tu grupka osób które piszą nieraz bardziej bez sensu i jakoś nie widzę reakcji ze strony modków. Zastanówcie sie czy jest sens pisania tutaj??? Po co jak nawet nie zdążę potwierdzić a już posta nie ma.
Pewnie tego też nie będzie w niedługim czasie , piszę tylko , że nie porównujcie poziomu pisania na stronach gdzie każdy może napisać coś w komentarzach na SyFach do pisania na tym forum. Gdy będzie się tu wypowiadać 5 osób to proponuje spotkać się i pogadać przy piwku a nie zawracać sobie gitarę tym forum. Ktoś to czyta forum spoza Gniezna nie śmieje się z głupich postów tylko z metody i próby redukcji ludzi a 5 użytkowników to według mnie już forum się nie zwie.
To taki mój utopijny Koncert życzeń żeby było w temacie!
Tyle ode mnie
pozdr

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 11:03   

Jeśli ktoś ma zastrzeżenia odnośnie moderacji - proszę o napisanie ich tutaj. W najbliższym czasie (niestety teraz mam bardzo dużo na głowie i nie jestem w stanie tego zrobić) ustosunkuję się do wszystkich głosów.

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 11:14   

Poziom postów w dziale żużlowym zszedł w ostatnim czasie bardzo nisko... reakcja moderatorów według mnie odpowiednia, bo niektóre posty wołały naprawdę o pomstę do nieba.

Riggs 

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 11:22   

StRoNg napisał/a:
Dyskryminacja i prywatny folwark sprawia , że coraz mniej ludzi wypowiada się.

Dyskryminacja głupoty jest jak najbardziej na miejscu.

StRoNg napisał/a:
Ja rozumiem , że jest teraz gorący okres i niektórzy próbują w jakiś tam sposób poważnie lub mniej poważnie zaistnieć na łamach forum. Pytanie czy ze szkodą dla działania tej stronki?? wydaje mi się , że nie.

Pomyśl o tym trochę szerzej. Forum nie czyta tylko kilka osób z Gniezna, to jest forum oficjalne, na które zaglądają też ludzie z innych miast. Po przeczytaniu kilku tematów w których nie zostały by wymoderowane posty "ekstraligowych kibiców" opinia o kibicach w Gnieźnie nasuwa się jedna.

StRoNg napisał/a:
Gdy będzie się tu wypowiadać 5 osób to proponuje spotkać się i pogadać przy piwku a nie zawracać sobie gitarę tym forum. Ktoś to czyta forum spoza Gniezna nie śmieje się z głupich postów tylko z metody i próby redukcji ludzi a 5 użytkowników to według mnie już forum się nie zwie.

Nie bój się o to że będzie się tutaj wypowiadać 5 osób. Na forum pisze masa użytkowników, często z różnymi poglądami, którzy potrafią wymieniać argumenty rzeczowo, bez obrażania drugiego użytkownika. Jak można zauważyć znacząca część użytkowników przestała pisać w temacie polityki transferowej Startu. Powód jest jeden - nie ma czego komentować. Poczekaj, aż będą pierwsze informacje i wtedy zajrzyj do tematu. Na pewno będzie dyskusja.

cichy92 napisał/a:
Marcin, wiele osób chce pomarzyc. Jestem pewien że ten kto nie chce tego czytac, to na pewno nie czyta.

Do marzeń został wyznaczony żenujący temat. Ale to dla "wielkich znawców speedwaya" było za mało i dalej pisali bzdury w temacie jak najbardziej poważnym.

Brawo Marcin za działania i reakcje na niektóre posty. Twoja rola jest tu trudna, bo zbanowanie od razu użytkownika nie wchodzi w grę, a z ostrzeżeń niewiele wynika. Mam jednak nadzieję, że nie ustaniesz w działaniach mających na celu utrzymanie porządku na forum.

cichy92 
lotka&szlaka

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 11:32   

Riggs, mam tylko nadzieje że nie zaliczasz mnie do tej grupy ;] .

Na samym początku postu napisałem że jestem bezstronny.

Powinien na forum byc porządek. I teraz jest. Oprócz tego jest też temat dla "spekulantów". ;p

pzdr.

StRoNg 
DaDDY CooL

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 12:11   

nie mam zamiaru się tutaj z Tobą Riggs licytować odniosę się tylko do pewnych rzeczy które poruszyłeś w swoim poście :)
pisząc dzisiaj rano nie stawałem po żadnej ze stron bo niby po co. Napisałem tylko moje odczucia co do formy forum i tak też napisałem. Myślisz że mi się tak świetnie czyta niektóre posty.Mylisz się. Niektóra forma postów userów albo mi odpowiada albo nie . Mogę się z niektórymi zgodzić lub nie. Prawda?? To jest forum. Na jakiej podstawie stawiasz teze , że ten pisze mądrze a ten nie?? Czy niedawny post Ponka o rozmowie Działaczy z Adrianem dostarczył tyle emocji co śnieg w maju. Szczerze mnie rozbawił do łez i taki miał zamiar. Gratuluje przy okazji poczucia humoru bo w dzisiejszych czasach o humor ciężko.
Piszesz że oficjalne forum gnieźnieńskie czyta wiara spoza Gniezna ...jasne że tak!!! Ja też czytam inne fora bo interesuje mnie to , ale co ma do rzeczy dalszy komentarz nie rozumiem bo chcesz udowodnić , że tylko w Gnieźnie są tacy "be" kibice.Proponuje zajrzeć na inne tego typu stronki i szybko stwierdzisz , że nie stanowimy wyjątku. Może to i zła moderacja...nie komentuje tego.
Mamy w tej chwili martwy sezon czyli spekulacje i domysły . Każdy pisze to co słyszał bądź coś widział. Czy to jest złe?? Nie jestem stale w necie bo pracuje , więc chętnie wieczorem po całym dniu usiądę i poczytam sobie "co w trawie piszczy" no ale niestety zaglądam i widzę wszystko na czerwono bądź czegoś brak i myślę sobie..kurde nie zdążyłem heh
Liczę cały czas , że poziom będzie się podnosił ale z drugiej strony tacy userzy też są potrzebni bo jak pisałem wcześniej śmiech to zdrowie. Może i czytając mojego posta ktoś się będzie śmiał heh
I jeszcze na koniec taka moja mała dygresja:
jestem w towarzystwie i jedna bądź dwie osoby plotą głupotę za głupotą
co powinienem zrobić myśląc tokiem forum?? żółtej kartki nie mam przy sobie ;) ignoruje ich i nie wdaję się w dyskusję z nimi.Proste jak dla mnie.
Przeglądając dział Startu bo szczerze tylko ten mnie interesuje tutaj z reguły mam jedną prostą zasadę. Nie czytam wszystkich postów bo poziom userów jest różny o ortografię można się przyczepić ale nie o poglądy bo tych nikomu nie zabierzesz czy chcesz tego czy nie , bo forum dla mnie to forma wypowiedzi i wyrażania swoich poglądów. Kropka.

daras30 
speedway

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 15:31   

Stiwie .... Jest wiele racji w tym co napisałeś ... Niestety ... dopóki pewni uzytkownicy nie pojma na czym polega sensowne pisanie ,dopóty bedzie tutaj niestety czerwono ...
Mam nadzieje ze własnie osoby ,które najczęściej łamia regulamin forum .,wezma sobie do serca nasze rady i to co tutaj napiszemy ... Jezeli sie tak stanie zapewniam Ciebie Panie J ;) ze kolorku czerwonego nie będzie w zasadzie wcale a rola nasza ograniczy sie do drobnych korekt czy zakładania ciekawych tematów ...
Chcecie aby forum prezentowało w miare wysoki poziom ,musicie uzbroic sie w cierpliwość ;)Mamy nadzieje iz osoby ,które dotychczas często łamały zasady forum najlepiej od dzis przyrzekną sobie że postaraja sie więcej tego nie robić

Pozdrawiam.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 16:55   

No to zaczynamy. Przepraszam że nie w kolejności pojawiania się postów ale od "najprostszego" użytkownika zacznę.

andrewos pisze:

Cytat:
Najpierw sprawdźcie sobie definicję FORUM...jeżeli nie mozna wyrażać własnych opini ,to to tnie jest FORUM,rządy PIS-u się skończyły-nie wiem czy zauważyliście,nie ma cenzury...:)Dlatego najlepiej zamknijcie to Wasze tzw.Forum i będzie spokój!

Żeby w pełni zrozumieć "żal" tego użytkownika chciałbym wkleić tu pięć jego ostatnich postów (pogrubienia moje):

Cytat:
"Bo za jakość można zapłacić..."

Cytat:
"Bjarne Pedersen, Sebastian Ułamek, Piotr Świderski i Jesper Monberg w Tarnowie + Janusz Kołodziej.a w Gnieźnie cisza...w grudniu podadzą do informacji ,że sukcesem zakończyły się rozmowy z Cieślewiczem,Jałońskim i Paluchem i będą zachwyceni tymi kontraktami na II LIGE...wow:)
Mecz w Gnieźnie drużyną z Tarnowa: Start -Unia Tarnów15- 75.Znowu z hukiem spadniemy do II ligi.Brak słów...
"

Cytat:
"Kto wymyśla tematy na stronie klubowej???Przecież tam sa same bzdury...co mnie obchodzi ,ze tor jest przygotowany do zimy-przyjde i pojeżdże na sankach na nim:)Albo,że banda jest schowana...wow:)Nie macie o czym pisać?"

Cytat:
"Jeżeli to prawda to niech nie liczą,że ktoś wyda tyle siana na bilet na taką marną ekipe niczym KOLEJARZ RAWICZ 2008:)"

Cytat:
"Tomek Cieślewicz podobno ma dostać szanse...jest to młody ,perspektywiczny zawodnik ,któremu nie wyszedł poprzedni sezon-idealnie pasuje do koncepcji Kowalika:)hahaha"

Czy ktoś, kto tak ewidentnie zaniża poziom dyskusji ma prawo narzekać na moderację? Czy ktoś taki może w ogóle nazywać się kibicem Startu? Pozostawiam ocenę wam. Moja rada dla andrewosa: Zmień forum.

Następny:

kajo napisał/a:
Najlepiej niewygodne dla siebie opinie ocenzurować i tyle. Jak tak dalej pójdzie to nikt tu nie będzie zaglądał. Mam pytanie czy forum jest dla użytkowników czy dla klubu? PRL BACK.

Sugerujesz że usuwam niewygodne dla mnie opinie? :hahaha: Przecież za każdym razem piszę "jeśli coś się nie podoba - zapraszam do działu technicznego forum". Jeśli chcecie coś (nie wiem co i komu) udowodnić i dalej nawijacie jaki to niedobry jestem w temacie ŻUŻLOWYM... no to cóż.. ja was czytania ze zrozumieniem uczył nie będę.

Na razie tyle. Do tych bardziej rzeczowych postów odniosę się w najbliższej przyszłości.

Robak 

Wysłany: Pią Gru 05, 2008 17:40   

Jak dla mnie,drogi Panie moderatorze( i inni),nikt nie musi sie tłumaczyć,kto czyta/śledzi forum,ten wie kto i co pisze.Niektóre osoby same sie proszą ale są i tacy,którzy co nieco sie nauczyli i piszą "nieco" lepiej.Nasz klub awansował do I ligi,liczę że forum bedzie e-ligowe :mruga:

Gibbs 

Wysłany: Sob Lut 06, 2010 17:36   

Dlaczego, Marcinku, sam wobec niektórych jesteś ironiczny, kpiący i pozwalasz sobie na złośliwości, a jak ktoś chce Ci odpłacić pięknym za nadobne, to usuwasz posta tej osoby?Ewidentnie nadużywasz władzy jako moderator.

RoSe 
Songoku

Wysłany: Sob Lut 06, 2010 21:48   

zdecydowanie popieram !

dawi92 
START GNIEZNO

Wysłany: Sob Lut 06, 2010 22:30   

Niestety ale ja też muszę poprzeć ten głos. Pan moderator nie raz pokazał, że on może ale inni nie.

Adigno 
Red Army

Wysłany: Sob Lut 06, 2010 23:06   

Według mnie ironia często spowodowana jest tym, że po prostu inaczej się nie da... np widząc po raz kolejny tą samą porcje bzdur.. a że, Marcineek jest moderatorem to, to co wykracza poza regulamin i jakies tam normy sie usuwa.. zamiast przeżywać to tutaj, zgłoście w technicznym forum, bo skoro moderacja jest zła to admin powinien się tym zająć, a roztrząsanie tego tu, to raczej kolejna dyskusja prowadząca do dalszych złośliwości... =]

Kaspi 

Wysłany: Nie Lut 07, 2010 09:34   

Adigno ale to jest specjalny dział do tego więc dlaczego gdzie indziej o tym pisać ?
Zdecydowanie popieram głosy rooneya, Rose oraz dawi92. Już kilka tygodni temu chciałem to napisać, że Marcineek nadużywa władzy i jest bezkarny. Jak dla mnie to moderator powinien odpowiadać z grzecznością i chociaż kawałkiem kultury. A tu jest Marcineek kogoś obrazi albo napisze np. "Ty się na tym nie znasz to nie ma o czym z Toba rozmawiać". dziękuje tyle na ten temat ;]

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lut 08, 2010 18:12   

Kaspi napisał/a:
Adigno ale to jest specjalny dział do tego więc dlaczego gdzie indziej o tym pisać ?

To nie jest specjalny dział.To jest dział o stronie oficjalnej Startu Gniezno. ;]
Kaspi napisał/a:
Zdecydowanie popieram głosy rooneya, Rose oraz dawi92.

No rzeczywiscie.Smietanka tego forum... :D Wszyscy przescigaja sie w ilosci ostrzezen. ;]
Kaspi napisał/a:
Już kilka tygodni temu chciałem to napisać, że Marcineek nadużywa władzy i jest bezkarny.

To jak wyzej mozesz ocenic w odpowiednim dziale.Gdybys nie wiedzial jest to Dzial Techniczny.
Kaspi napisał/a:
Jak dla mnie to moderator powinien odpowiadać z grzecznością i chociaż kawałkiem kultury.

Kazdy dostaje to co sam reprezentuje soba na tym forum.Jezeli wymagasz grzecznosci i kultury to najpierw sam ja daj. ;]
Kaspi napisał/a:
A tu jest Marcineek kogoś obrazi albo napisze np. "Ty się na tym nie znasz to nie ma o czym z Toba rozmawiać". dziękuje tyle na ten temat ;]

Forum jest od dyskusji.Dyskusji na argumenty nie na puste slowa. ;]

Gibbs 

Wysłany: Nie Lut 21, 2010 12:49   

Drogi Marcinku, chciałbym powiedzieć dwie rzeczy. Pierwsza, to czy mógłbyś jakąś baczniejszą uwagę zwracać na błędy ortograficzne? Wcale nie chodzi mi o słowa typu "gżegżółka", ale częściej używane. Jak kiedyś przeczytałem o "Gródziądzu", to normalnie ręce opadły....
:palacz: Nie wiem, jak innym, ale momentami tego nie da się czytać. Może zbyt restrykcyjnie do tego podchodzę, ale co tam :)
I druga sugestia: co byś powiedział na temat: "pytanie do prezesa", gdzie można by zadać pytanie p. Rusieckiemu? Nie każdy słucha audycji, nie każdy ma kontakt, zatem sądzę, że tutaj "dance ma sens". A o jakość pytań zadbałoby Twoje czujne oko :)
Co o tym myślisz?

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lut 21, 2010 12:55   

1. Błędy ortograficzne świadczą o tym, kto je popełnia. W dobie wordów, czy funkcji podkreślania błędów przez przeglądarki (np w Firefoxie) popełniać takie orty to po prostu wstyd i oznaka nie tyle niewiedzy, co braku szacunku do współdyskutantów. Jeśli komuś się nie chce przeczytać tego co napisał - cóż, niech inni widzą z kim mają do czynienia.

2. Takie pytanie to już byś musiał do klubu wysłać. Myślę, że najlepiej mailowo do rzecznika prasowego. Ja tam jestem otwarty na takie inicjatywy.

Gibbs 

Wysłany: Nie Lut 21, 2010 13:02   

Dzięki za odpowiedzi :)
Z ortografią to rzeczywiście jest tak jak piszesz, czasem nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Odnośnie pytania- wysłać pytanie mailem jest o tyle źle, że wówczas odpowiedź dowie się tylko zadający pytanie, a mogą być to kwestie istotne dla wszystkich kibiców, bo dotyczą dobra współnego jakim jest Start Gniezno. Sam mi po głowie chodzi takie jedno :) od rana męczy :)
A poza tym, nie czarujmy się, nasze forum ma znacznie większą moc oddziaływania niż pojedyńczy mail, nawet do samego Pana Prezesa.
To gdzie zakładamy temat? :mruga:

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lut 21, 2010 13:17   

rooney napisał/a:
Odnośnie pytania- wysłać pytanie mailem jest o tyle źle, że wówczas odpowiedź dowie się tylko zadający pytanie, a mogą być to kwestie istotne dla wszystkich kibiców, bo dotyczą dobra współnego jakim jest Start Gniezno.

Chodziło mi o pytanie odnośnie założenia tematu z pytaniami. To już od prezesa zależy czy odpowie na takie pytania czy nie.

Robak 

Wysłany: Nie Lut 21, 2010 21:41   

A tak nawiasem....czy to Prezes jest od udzielania odpowiedzi????
Czy mi się tylko wydaje,czy ktoś nie zna zakresu funkcji poszczególnych osób w klubie...
Masz Rzecznika Klubu,masz możliwość zadania pytania poprzez radio,sms,meila to jeszcze mało????Ręce i nogi opadają...

Gibbs 

Wysłany: Wto Lut 23, 2010 08:19   

A tak nawiasem- czy rzecznik potrafi się wypowiedzieć? Obawiam się, że nie: "trzy zdania, cztery powtórzenia". Arkowi szło to o niebo lepiej. Grzegorza czytać przestałem od momentu, gdy powiedział, że punkt bonusowy w meczu z Ostrowem jest "sprawiedliwy".
Sam bym się lepiej tym zajął, niż on tylko wiesz, Robaczku drogi, nie po drodze mi z z Gnieznem na tym polu.
W każdym razie fajnie byłoby zebrać gro kwestii i poprosić kogoś o wyjaśnienie ich. np w wywiadze. Ale nie, bo po co.

Przepraszam za off-top, ale to tylko riposta na jakieś zarzuty Robaka.

/proszę o odrobinę więcej kultury i bardziej merytoryczną krytykę.

Robak 

Wysłany: Wto Lut 23, 2010 18:53   

rooney napisał/a:
czy rzecznik potrafi się wypowiedzieć?

ale to jest Rzecznik i tyle taka jego rola.Jeśli masz problem bo.... to Twój problem.
Ps. nic nikomu nie zarzucałem ale chyba troszkę przesadzasz...ehhhh brak słów.

Cytat:
Sam bym się lepiej tym zajął, niż on tylko wiesz, Robaczku drogi, nie po drodze mi z z Gnieznem na tym polu.

:glaszcze: no to tylko pogratulować Twojej samooceny....wiem wiem,bariera nie do pokonania...

Gibbs 

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 12:15   

Marcin, twoje wredne i chamskie odzywki i aluzje za chwilę sprawią, że naprawdę nikt nie będzie wchodził na to forum. Powiem krótko-żałuję, że naprawdę nie pożegnałeś się z forum 1 kwietnia.
To coraz bardziej robi się forum Twoich ziomków z SGIF i kilku innych, którzy piszą o Klubie w samych superlatywach. A jak ktoś ma zdanie inne od waszego, to od razu jest besztany.
:hahaha: - a to mam przy okazji do powiedzenia robakowi (celowo z małej).

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 13:35   

rooney napisał/a:
Marcin, twoje wredne i chamskie odzywki i aluzje za chwilę sprawią, że naprawdę nikt nie będzie wchodził na to forum.

Po pierwsze primo: Nie wredne i chamskie a cyniczne i ironiczne.
Do drugie primo: Teksty o tym że "nikt nie będzie wchodził" czytam już od dobrych kilku lat. Wybacz ale nie robią one na mnie wrażenia gdyż ci, którzy cenią sensowne pisanie zostaną. Po wiecznych malkontentach, trollach i napinaczach nikt płakał nie będzie.

rooney napisał/a:
A jak ktoś ma zdanie inne od waszego, to od razu jest besztany.

Bo widzisz jeśli ktoś ma inne zdanie, ale umie to zdanie sensownie uargumentować - wtedy można porozmawiać normalnie. Jeśli jednak ktoś pisze ewidentne brednie, narzeka dla zasady lub obraża na lewo i prawo.. wybacz ale z nikim takim się cackać nie będę.

Odpowiedz do tematu