Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zastój w wiadomościach
Autor Wiadomość
zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Sro Gru 17, 2008 18:06   zastój w wiadomościach

Przepraszam bardzo,że się pytam,ale od tygodnia nie ma żadnych wiadomości na portalu.Co taka cisza i brak informacji? Czy mamy czytać reportaże u konkurencji? Do roboty się wziąć, tyle spraw się dzieje, a wy milczycie? Informacja to podstawa dzisiaj.

emigrant 

Wysłany: Sro Gru 17, 2008 18:30   

zofia Nałkowska napisał/a:
Do roboty się wziąć, tyle spraw się dzieje, a wy milczycie?

Tylko komu tu pisać? Mało chętnych na to wychodzi, a szkoda, bo wizerunkiem portal dobre wrażenie robi.

Dawcio 

Wysłany: Czw Gru 18, 2008 19:21   

Nikt z "góry" się nie wypowiada to może ja powiem. Ostatnio pojawiły się pewne problemy. Nie chodzi o pisanie lecz o samo wstawianie artykułów i sam portal. Obecnie "góra" robi wszystko by portal ponownie ruszył przed świętami.

Patryk 
Administrator

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 20:45   

newsy juz dzialają

problem jest znacznie wiekszy niz tylko problemy z oprogramowaniem, ale o tym za jakis czas

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Gru 21, 2008 22:05   

emigrant napisał/a:
Mało chętnych na to wychodzi, a szkoda, bo wizerunkiem portal dobre wrażenie robi.

Dołączysz się? :)

revolta 

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 13:44   

Deszczowa Lednicka noc i turniej zuzlowy Chrobrego...
Od ponad miesiaca nic nowego :whoeva:

Kenneth_Philips 

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 20:02   

No cóż 21 czerwca 2008 powstał portal...z zamiarem trzymiesiącznych testów...a te trwają do dziś :P

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 21:31   

Chcieliśmy Ci zrobić przyjemność Kenneth_Philips, ponieważ nic tak nie wywołuje u Ciebie radości jak nasze porażki :)

Kenneth_Philips 

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 21:56   

Mało jescze wiesz...

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Cze 23, 2009 22:38   

No domysłam się że większa wywołałaby totalna klęska :D

Kenneth_Philips 

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 08:00   

Umiesz odroznic radosc od ironii??

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 08:07   

Umiem. W ogóle posiadam rzadkią nad Wisłą umiejętność odseparowywania. Róznica zdań w dyskusji na forum ie prowadzi u mnie do zajadłej, personalnej nienawiści. Czasami prowadzi nawet do sympatii.

Co do Ciebie. Każdorazowo w podobnych wypadkach obserwuję u Ciebie radosne podniecenie. To czy forma wypowiedzi jest ironiczna czy ekstatyczna nie tutaj żadnego znaczenia. Ale nie przejmuj się Kenneth - to takie powszechne w Polsce.

revolta 

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 08:28   

Mnie ten zastoj martwi bo lubie czytac informacje na gniezno.com.pl... :whoeva:

Kenneth_Philips 

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 09:09   

Kazdorazowo widze, ze probujesz nieudolnie odczytywac moj aktualny stan, wiesz kiedy sie raduje, a kiedy sie podniecam...a jednoczesnie nic o mnie nie wiesz. Typowe.
Umiesz wyczuc ironie, ale jej nie rozumiesz.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 14:14   

revolta napisał/a:
Mnie ten zastoj martwi bo lubie czytac informacje na gniezno.com.pl

Dzięki revolta za miłę słowa. Nie wdajać się w techniczne szczegóły aby usprawnić prace serwisu musimy gioo nieco przerobić. Myślę że wkrotce bedziesz mógł powróćić do swojej ulubionej lektury w nowej jeszcze lepszej formule. A emocje żeby ocenić nie trzeba niczego wiedzieć o człowieku. Emocje po prostu widać.

Pozdrawiam :)

Kenneth_Philips 

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 17:30   

Szczegolnie po jednym zdaniu. Ja sie zmieje, a ty bladzisz :yes:

Jeśli chcesz pisać o emocjach lub postrzeganiu załóż w tym celu nowy temat. Kolejne posty niezwiązane z tematem zostaną skasowane.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 18:04   

Kenneth_Philips napisał/a:
Szczegolnie po jednym zdaniu. Ja sie śmieje, a ty bladzisz :yes:

Kenneth, mam nieodparte uczucie,że sprawiają ci osobistą przyjemność trudności z pracą portalu. Czerpiesz z tego satysfakcję ,że coś się nie udaje. Jesteś wstrętnym wścibskim facetem szukającym sensacji i złośliwie kąsającym.Świadczy o tym emotka z postu powyżej, o ta:
Kenneth_Philips napisał/a:
No cóż 21 czerwca 2008 powstał portal...z zamiarem trzymiesiącznych testów...a te trwają do dziś :P

Szelmowski języczek wystarczy za resztę twoich zdawkowych pościków

remikk 

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 19:06   

Zupełnie niepotrzebne emocje podsycane - niestety wiadomo do czego one prowadzą. Myślę, że wystarczyłaby krótka informacja o tym co się dzieje z portalem, na pewno wiele osób oczekuje w końcu w estetyczny sposób przedstawianych wiadomości. Z drugiej strony nie byłoby pewnie sarkastycznych wpisów.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 19:10   

remikk napisał/a:
Z drugiej strony nie byłoby pewnie sarkastycznych wpisów.

Myślę Remik, że po głębszym przemyśleniu dojdziesz do wniosku że i tak byłyby :)

Z resztą się zgadzam.

remikk 

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 19:12   

Fakt, pewnie i byłby, ale już tylko od osób zatrzeciewionych.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 19:12   

Czyli nic sie nie zmieniło :)

remikk 

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 19:35   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Czyli nic sie nie zmieniło :)

No nie wiem. Jak już napisałem, wystarczyłaby krótka notka, co jest planowane i kiedy.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 19:51   

ekhh...prosta ironia...a tu tyle emocji.
Z remikkiem trudno sie nie zgodzic...
Zofio coz napisac po Twoim poscie. Latwo oceniasz ludzi. Nie mam zamiaru polemizowac. Zapytam tylko retorycznie: czy na swoim blogu opisujac rzeczywistosc dookola nie stosujesz takich srodkow wyrazu jak: groteska, ironia? Czy nie uzywasz konstruktywnej krytyki?
A tak btw czy krytyka nie pozwala sie przypadkiem rozwijac??
Diable, Ciebie to juz w ogole nie jestem w stanie pojac. W temacie dot. boiska sprzeciwiales sie syndromowi "kto krytykuje Start, jest wrogiem Startu"...a sam kopiujesz go na "swoj ogrodek" Wiecej dystansu...dla zdrowia :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 24, 2009 19:58   

Ależ Kenneth mi w ogóle krytyka nie przeszkadza. Zwróciłem tylko uwagę że nie odpuścisz sobie żadnej okazji o krytyki wykazując przy tym sporą dawkę niezdrowych emocji. Widać nie tylko ja to zauważyłem. Nie trwa ta sytuacja od dziś wiec myślę, że możemy sobie odpuścić mydlenie oczu :) Jeśli swoje ironiczne co sam przyznałeś wpisy nazywasz konstruktywną krytyką to wybacz ale wyznajemy inne standardy. Jeśli masz coś jeszcze do powiedzenia na temat to proszę jeśli nie to koniec.

Pik 

Wysłany: Sro Wrz 23, 2009 12:06   

Przyznam, że nie zaglądam zbyt często na portal i na forum. Dzisiaj zerknąłem i zaskoczyło mnie, że ostatnie wiadomości są z maja. Co się dzieje?

kaszi 

Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 21:53   

Pogoda jaka jest, każdy widzi. W zasadzie Deszczowa Lednicka Noc nie traci na aktualności, jest ponadczasowa. Dlatego nie schodzi z pierwszych stron gazet. ;)

remikk 

Wysłany: Czw Paź 01, 2009 10:41   

kaszi napisał/a:
Dlatego nie schodzi z pierwszych stron gazet. ;)

Wkrótce :D

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Paź 01, 2009 23:55   

Wydawało mi się remikk, że stać Cię na głębsze wypowiedzi... Co do kasziego to straciłem nadzieję, że jego poczucie humoru się kiedys zmieni :D

Wyjaśniałem to już - wersja portalu była wersja testową. Plan który jak widać nie do końca udał się nam, przewidywał szybkie przełączenie na nowa wersję. Ze względu na trudności w pracy nad nowymi projektami wyszło ostatecznie tak jak widać, za co wszystkich naszych wiernych czytelników przepraszam, a niewiernych informuję. Nie chciałbym podawać żadnych terminów, ale obiecuję powrót portalu już w pełnej krasie. Myślę, że będzie to dla wielu pozytywnym zaskoczeniem.

Mam nadzieję, ze to wyjaśnienie jest wystarczające.

remikk 

Wysłany: Pią Paź 02, 2009 07:15   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Wydawało mi się remikk, że stać Cię na głębsze wypowiedzi...

Jeszcze się na żartach nie poznałeś? :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Paź 02, 2009 08:43   

No przecież jest emotka na końcu akapitu :D

A z Kaszim to sobie live porozmawiam :przytul:

Odpowiedz do tematu