Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl



Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gnieźnieński Plebiscyt Sportowy
Autor Wiadomość
Ukasz 
mięśniolot


Wiek: 32
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 3131
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 16:37   Gnieźnieński Plebiscyt Sportowy

Gnieźnieński Plebiscyt Sportowy

Administracja i Moderatorzy Forum.Gniezno.com.pl zapraszają do udziału w zabawie podsumowującej rok 2008 w gnieźnieńskim sporcie.

Zabawa polega na tym, że to Wy drodzy użytkownicy zgłaszacie swoje propozycje (pięć sztuk) w poszczególnych kategoriach. Zwycięzcą okaże się ten/ta/to, kto będzie najczęściej wymieniony. W przypadku remisu w poszczególnych kategoriach zostanie ogłoszona dogrywka w postaci ankiety. Typy przyjmowane będą do 11.01.2009.

Kategoria SPORTOWIEC: Nominujemy osobę, która Waszym zdaniem osiągnęła najwięcej, wypracowała największy sukces i powinna otrzymać miano najlepszego sportowca roku 2008 w Gnieźnie.

Nominowani
1
2
3
4
5

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU – tutaj moim zdaniem też nie ma, co wyjaśniać aczkolwiek... Poprzez wydarzenie rozumiem nie tylko sukces sportowy, ale również jakąś duża imprezę sportową, która to rozgrywana była w Gnieźnie czy tez na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego

Nominowani
1
2
3
4
5

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ – W tym przypadku również jest chyba wszystko jasne. Nominujemy osobę, która Waszym zdaniem mocno się przysłużyła gnieźnieńskiemu środowisku sportowemu, albo też osiąga niezłe wyniki sportowe ze swoimi podopiecznymi.

Nominowani
1
2
3
4
5

Kategoria KLUB – klub, który to rozwija się najlepiej, osiąga ciekawe wyniki, jest dobrze zarządzany etc...

Nominowani
1
2
3
4
5

Kategoria DĘTKA ROKU - Coś co kompletnie nie wyszło w sportowym swiatku naszego miasta...

Nominowani
1
2
3
4
5
  
 
     
Marcineek 
SGIF-team


Wiek: 35
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4501
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 17:05   Re: Gnieźnieński Plebiscyt Sportowy

Kategoria SPORTOWIEC

1 - Mirek Jabłoński - za postęp jakiego dokonał w minionym sezonie
2 - Przemo Gnat - równie dobrze mógłbym podać tutaj resztę medalistów BJJ
3 - Sebastian Śniegowski - za dobrą grę (i pozostanie) w KS Gniezno

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 - Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - w końcu porządny turniej indywidualny w Gnieźnie
2 - Lodowisko na rynku - czy trzeba coś dodawać?
3 - Mecz KS Gniezno : Medan Gniezno - dawno żadne wydarzenie pozażużlowe nie wywołało tylu kontrowersjii i dyskusji.

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 - Tomasz Fajfer - mimo przeciwności pewny awans Startu do I ligi
2 - Marek Szczepanowski - kolejny udany turniej międzynarodowy sprawia że nie mogło go tu zabraknąć
3 - Robert Zamiar - sukcesy KS Gniezno to w dużej mierze jego zasługa

Kategoria KLUB

1 - Start Gniezno - chyba nie trzeba komentarza ;)
2 - KS Gniezno - awans i dobre wyniki w I lidze futsalu
3 - Walka Gniezno - za BJJowiczów

Kategoria DĘTKA ROKU

1 - Włodarze Medanu Gniezno - za wzmocnienia na ostatni mecz, zawieszanie młodych zawodników i ogólny "smród" w futsalowym światku gnieźnieńskim
2 - Manuel Hauziger - kolejny Dawid Hoł.. oby nigdy więcej podobnych "zawodowców".
3 - Działacze Mieszka Gniezno - za doprowadzenie klubu na skraj upadku...
 
 
     
Dawcio 


Wiek: 30
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 2618
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 17:08   

Kategoria SPORTOWIEC

1 Sebastian Śniegowski (KS Gniezno) - Siła napędowa KS Gniezno
2 Kacper Gomólski (Start Gniezno) - Start w finale BK w wieku 15 lat
3 Dariusz Bierniewicz (Orzeł Gniezno) - Mistrz Polski Kadetów
4 Mirosław Jabłoński (Start Gniezno) - Odrodził się w drugiej lidze
5 Przemysław Gnat (Walka Gniezno) - Sukcesy na matach całego Świata

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Indywidualny turniej, którego w Gnieźnie nie było od kilku lat.
2 El. MMP U-21 Futsal - Pierwsza impreza w Futsalu takiej rangi.
3 Awans Startu Gniezno do pierwszej ligi
4 Brązowy medal Orła Gniezno (Speedrower)
5 Awans KS Gniezno do pierwszej ligi (w końcu początek 2008 roku)

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 Roman Biskupski (Rugby)
2 Tomasz Fajfer (Start Gniezno)
3 Roman Solarek (Piłka ręczna)
4 Marek Szczepanowski (Koszykówka)
5 Mariusz Przybysz (KS Gniezno)

Kategoria KLUB

1 KS Gniezno
2 Start Gniezno
3 Tytan Gniezno
4 Start 1954 Gniezno

Kategoria DĘTKA ROKU

1 Transfer Krzysztofa Zamiara (KS Gniezno)
2 Zarząd UKS Medan Gniezno
3 Transfer Manuela Hauzingera (Start Gniezno)
 
 
     
Riggs 

Wiek: 33
Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 986
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 17:47   

Kategoria SPORTOWIEC

1 Mirosław Jabłoński (Start Gniezno) - po kiepskim sezonie został jednym z autorów awansu Startu
2 Przemysław Gnat (Walka Gniezno) - człowiek-orkiestra gnieźnieńskiego BJJ
3 Kacper Gomólski (Start Gniezno) - Start w finale BK w wieku 15 lat
3 Dariusz Bierniewicz (Orzeł Gniezno) - Mistrz Polski Kadetów
5 Sebastian Śniegowski (KS Gniezno) - gra na dobrym poziomie w KS Gniezno


Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego
2 Lodowisko na rynku
3 Awans Startu Gniezno do pierwszej ligi
4 Brązowy medal Orła Gniezno (Speedrower)
5 Awans KS Gniezno do pierwszej ligi

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 Roman Biskupski (Rugby)
2 Przemysław Gnat (BJJ)
3 Tomasz Fajfer (Start Gniezno)
4 Marek Szczepanowski (Koszykówka)

Kategoria KLUB

1 Start Gniezno
2 Walka Gniezno
3 Tytan Gniezno
4 Start 1954 Gniezno
5 KS Gniezno

Kategoria DĘTKA ROKU

1 Działacze Mieszko Gniezno za niszczenie klubu
2 Manuel Hauzinger
3 Tomasz Cieślewicz
 
     
Antek 
SGIF-team


Wiek: 36
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 3042
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 18:01   

Kategoria Sportowiec
1.Przemysław Gnat (Walka Gniezno)
2.Mirosław Jabłoński (Start Gniezno)
3.Sebastan Śniegowski (KS Gniezno)

Kategoria Wydarzenie Sportowe Roku
1.Futsalowe derby Gniezna- Medan vs Ks Gniezno
2.Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego
3.Powrót Stelli na hokejowe boiska

Kategoria Trener/Działacz Roku
1.Piotr Stefański-za pozostanie na tonącym okrecie jakim jest Mieszko Gniezno
2.Roman Biskupski-za walke o swoją drużynę Tytani Gniezno.
3.Marek Szczepanowski-Turniej Koszykówki.

Kategoria Klub
1.Stella Gniezno-powrot na ligowe boiska.
2.Start Gniezno-powrot do 1 ligi
3.KS Gniezno-awans do II ligi futsalu

Kategoria Dętka
1. Mieszko Gniezno-spadek do niższej klasy rozgrywkowej
2.Manuel Hauzinger
3.Tomasz Cieślewicz-wyjazd do Krosna
 
 
     
1 liga 

Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 262
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 18:03   

Kategoria SPORTOWIEC

1. Przemysław Gnat - wielokrotny medalista Jiu- Jitsu Master :mruga:
2. Kacper Gomólski - rozwijający się żużlowiec gnieźnieńskiego klubu.
3. Sebastian Śniegowski - najlepszy (?) gracz KS Gniezno

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego
2. Awans Startu Gniezno do pierwszej ligi
3. Dobre wyniki klubu Walka w Gnieznie

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1. Roman Solarek - Piłka ręczna
2. Robert Cieślewicz - Drużyna piłkarska '94 odnosząca duże sukcesy na arenie Polskiej oraz międzynarodowej
3. Tomasz Fajfer - doprowadził Start do 1 ligi.

Kategoria KLUB

1. Start Gniezno
2. Stella Gniezno
3. Mieszko Gniezno

Kategoria DĘTKA ROKU


1. Działacze klubu Medan Gniezno
2. Zachowanie Tomasza Cieślewicza w stosunku zarządu klubu.
3. Postawa Manuela Hauzingera
 
     
Bergol 
antykler


Wiek: 41
Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 599
Skąd: stare miasto
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 18:07   

Zbytnio całokształtem gnieźnieńskiego sportu się nie interesuję więc moje typy wyglądają jak wyglądają ;)

Kategoria SPORTOWIEC

1 - Przemo Gnat - wiadomo :ok: (Brasa - KS Walka Gniezno)
2 - Maciej Kowalski (Brasa - KS Walka Gniezno)
3 - Paweł Kamiński (Brasa - KS Walka Gniezno)
4 - Klaudiusz Kozłowski (Altom)
5 - Andrzej Krzyścin (Altom)

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 - Bieg Europejski - promocja miasta, duże zainteresowanie amatorów, zawodowców, kibiców i mieszkańców nie tylko z naszego kraju
2 - Lodowisko na rynku - zgadzam się z przedmówcami w tej kwestii
3 - ? nie przychodzi mi teraz nic do głowy...
4 -
5 -

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 - Przemo Gnat (Brasa - KS Walka Gniezno)
2 - Roman Biskupski (Tytan)
3 - Darek Szarzyński (Husarz)
4 - Andrzej Krzyścin (Altom)
5 -

Kategoria KLUB

1 - Brasa - KS Walka Gniezno
2 - Husarz
3 - Tytan
4 - Altom
5 -

Kategoria DĘTKA ROKU

1 - Bieg Lechitów - słaba promocja biegu zastopowała rozwój tego biegu i od jakiegoś czasu się nie zmienia w nim nic na lepsze. Biega się już w nim tylko z sentymentu i racji niskich kosztów udziału.
2 - Władze klubu Mieszko Gniezno
3 -
4 -
5 -
 
 
     
mryoush 
Grubinho

Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 53
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 20:58   

Kategoria SPORTOWIEC: Nominujemy osobę, która Waszym zdaniem osiągnęła najwięcej, wypracowała największy sukces i powinna otrzymać miano najlepszego sportowca roku 2008 w Gnieźnie.

Nominowani
1 Paweł Hoeft - KS Gniezno futsal
2 Mirosław Jabłoński - Start Gniezno żużel
3 Aneta Olendzka - Stella Niechan Gniezno tenis stołowy
4 Mariusz Gromadzki - 1954 Start hokej
5 Martyna Szwedek - MKS MOS piłka ręczna

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU – tutaj moim zdaniem też nie ma, co wyjaśniać aczkolwiek... Poprzez wydarzenie rozumiem nie tylko sukces sportowy, ale również jakąś duża imprezę sportową, która to rozgrywana była w Gnieźnie czy tez na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego

Nominowani
1 Start Gniezno - za awans do I ligi żużla
2 KS Gniezno - za awans do I ligi futslu
3 1954 Gniezno - za Mistrzostwo Polski Juniorów w hokeju na trawie
4 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - żużel
5 Darmowe lodowisko na rynku - choć tylko w 2008 roku

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ – W tym przypadku również jest chyba wszystko jasne. Nominujemy osobę, która Waszym zdaniem mocno się przysłużyła gnieźnieńskiemu środowisku sportowemu, albo też osiąga niezłe wyniki sportowe ze swoimi podopiecznymi.

Nominowani
1 Wiesław Bartkowiak - za ratowanie Mieszka Gniezno
2 Arkadiusz Rusiecki - za rozgłos marketingowy i zrobienie czegoś z niczego w II lidze żużla
3 Marek Szczepanowski - za młodzieżowy Międzynarodowy Turniej Koszykówki
4 Marian Pokładecki - za budowę obiektów w SP 12 i UKS Tuzinek
5

Kategoria KLUB – klub, który to rozwija się najlepiej, osiąga ciekawe wyniki, jest dobrze zarządzany etc...

Nominowani
1 Start Gniezno - małymi krokami do przodu
2 KS Gniezno - za walkę w I lidze futsalu
3 1954 Start - za pracę z młodzieżą w hokeju
4 Stella Gniezno - za tenis stołowy
5 Tytan Gniezno - za nowość w Gnieźnie

Kategoria DĘTKA ROKU - Coś co kompletnie nie wyszło w sportowym swiatku naszego miasta...

Nominowani
1 UKS Medan - za całokształt
2 Jaromir Dziel - za próbę budowy nowego boiska do rugby ze względu na koniugację rodzinne
3 Zarząd Mieszka Gniezno - za nieudolność w działaniu
4 Tomasz Cieślewicz za mecz w Krośnie żużel
5 Krzysztof Zamiar - za rezygnację gry w KS Gniezno
 
     
szczypi 
SGIF-team


Wiek: 31
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 875
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Gru 29, 2008 21:04   

Kategoria SPORTOWIEC
1 - Przemysław Gnat
2 - Mirosław Jabłoński
3 - Sebastian Śniegowski
4- Kacper Gomólski


Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 - Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego -
2 - Lodowisko na rynku
3 - Brązowy medal Orła Gniezno
4- Awans KS Gniezno do 1 ligi futsalu

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 - Tomasz Fajfer
2 - Marek Szczepanowski

Kategoria KLUB

1 - Start Gniezno
2 - KS Gniezno
3 - Walka Gniezno


Kategoria DĘTKA ROKU

1 - Działacze klubu Mieszko Gniezno
2 - Działacze Medanu Gniezno
3- Tomasz Cieślewicz i Manuel Hauzinger
 
 
     
daras30 
speedway


Wiek: 43
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 1257
Skąd: okolice
Wysłany: Wto Gru 30, 2008 10:23   

Kategoria SPORTOWIEC

1 . Mirek Jabłoński : za to ze sie nie poddał choć wielu mu to proponowało .Tak trzymac Mirek !!
2 . Przemek Gnat : za całokształt
3 . Kacper Gomólski : przykład młodego sportowca do naśladowania,oby tylko sodowa do głowy mu nie uderzyła a będziemy mieli z niego jeszcze większą pociechę

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 . Awans Startu Gniezno do pierwszej ligi : Sam awans moze nie jest niczym nadzwyczajnym ale przeciwności losu jakie pokonał klub w drodze po ten awans powoduja iz jest to naprawde duze wydarzenie .
2 . Turniej o Korone Bolesława Chrobrego : Po kilku latach posuchy w temacie "turnieje indywidualne" nareszcie doczekalismy sie imprezy na niezłym poziomie .
3 . Lodowisko w Gnieźnie : Nareszcie jakaś incjatywa godna powtórzenia .

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 . Arek Rusiecki : za profesjonalne podejście do obowiązków
2 . Marek Szczepanowski :Turniej międzynarodowy w koszykówce
3 . Przemek Gnat : kolejna nominacja ,tym razem w roli działacza , za to ze wiąże jakoś "koniec z koncem" bez jakiejś szczególnej pomocy ze strony miasta .

Kategoria KLUB

1 . Start Gniezno : Miał byc awans i jest awans :)
2 . Walka Gniezno : za to że są
3 . Tytan Gniezno : za to że powstali :)

Kategoria DĘTKA ROKU

1 . Manuel Hauzinger : za amatorszczyznę
2 . Tomek Cieślewicz : tego nawet amatorszczyzna nie można nazwać
3 . Mieszko Gniezno : a mogło byc tak pięknie .....
 
     
Grzechu:] 
Pulque

Dołączył: 07 Lip 2007
Posty: 8
Skąd: Chrobrego
Wysłany: Pią Sty 02, 2009 16:54   

Kategoria SPORTOWIEC
1 - Przemysław Gnat
2 - Mirosław Jabłoński
3 - Maciej Kowalski
4- Paweł Kamiński


Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 - Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego -
2 - Lodowisko na rynku
3 - brak.
4- Awans KS Gniezno do 1 ligi futsalu

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 - Przemysław Gnat
2 - Tomasz Fajfer

Kategoria KLUB

1 - Start Gniezno
2 - Walka Gniezno
3 - Tytan Gniezno


Kategoria DĘTKA ROKU

1 - Mieszko Gniezno
2 - Brak
3- Tomasz Cieślewicz i Manuel Hauzinger
 
 
     
kapusta 
old punk never die

Wiek: 43
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 2328
Skąd: z domu
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 11:37   

Kategoria SPORTOWIEC
1 - Arkadiusz Radomski

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 - Awans Startu Gniezno do 1 ligi

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 - Tomasz Fajfer


Kategoria KLUB

1 - Start Gniezno
2 - Stella Gniezno



Kategoria DĘTKA ROKU

1 - Działacze klubu Mieszko Gniezno
 
 
     
klejbas 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 793
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 11:44   

Kategoria SPORTOWIEC

1. Przemek Gnat
2. Mirosław Jabłoński
3. Adrian Gomólski (to jednak wychowanek, który stale się rozwija i osiąga coraz więcej sukcesów; 2008 świetny sezon)
4. Kacper Gomólski

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski
2. Lodowisko w Gnieźnie, na Rynku
3. Awans KS Gniezno

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1. Arkadiusz Rusiecki
2. Przemek Gnat
3. Robert Zamiar

Kategoria KLUB

1. Start Gniezno
2. Walka Gniezno
3. KS Gniezno

Kategoria DĘTKA ROKU

1. Manuel Hauzinger
2. Mieszko Gniezno
3. Medan Gniezno
 
     
Adziuś 


Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2007
Posty: 262
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 08:25   

Kategoria SPORTOWIEC
1 - Przemysław Gnat
2 - Mirosław Jabłoński
3 - Sebastian Śniegowski
4- Mariusz Gromadzki


Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 - Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego -
2 - Mistrzostwo Polski juniorów Startu 1954 Gniezno (hokej)
3 - Brązowy medal Orła Gniezno
4- Awans KS Gniezno do 1 ligi futsalu

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 - Tomasz Fajfer
2 - Wojciech Jankowski

Kategoria KLUB

1 - Start Gniezno
2 - KS Gniezno
3 - Walka Gniezno


Kategoria DĘTKA ROKU

1 - Działacze Medanu Gniezno
2- Tomasz Cieślewicz
3- Manuel Hauzinger
 
     
Gobi 


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 16:11   

Kategoria SPORTOWIEC:
1 Przemysław Gnat (Walka Gniezno)
2 Dariusz Bierniewicz (Orzeł Gniezno)
3 Aneta Olendzka (Stella Niechan Gniezno)

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU
1 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego
2 VI Międzynarodowy Turniej Koszykówki Gniezno 2008
3 Reaktywacja sekcji hokeja w klubie Stella Gniezno

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 Marek Szczepanowski (TS Basket Gniezno)
2 Roman Biskupski (Tytan Gniezno)
3 Robert Cieślewicz (Mieszko Gniezno)

Kategoria KLUB
1 Walka Gniezno
2 KS Gniezno
3 Start Gniezno

Kategoria DĘTKA ROKU
1 UKS Medan Gniezno
2 Tomasz Cieślewicz
3 Manuel Hauziger
 
     
Zetorek 
ScottMotorss

Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 760
Skąd: Gniezno City
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 20:49   

Kategoria sportowiec .

1.Mirosław Jabłoński ( Start Gniezno )
2. Bartosz Łaniecki ( Orzeł Gniezno )
3. Przemysław Gnat ( Walka Gniezno )
4. Sebastian Śniegowski ( KS Gniezno)

Wydarzenie roku

1. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego.
2. Awans KS Gniezno
3. Brązowy medal Orła Gniezno
4. Awans Startu Gniezno

Działacz/ Trener

1.Marian Pokładecki
2.Piotr Bartz
3.Łukasz i Bartosz Łanieccy

Kategoria klub

1. Tytan Gniezno
2. Walka Gniezno
3. Orzeł Gniezno
4. Start Gniezno

Dętka roku

1. Manuel Hauzinger
2. Działacze Mieszka Gniezno
3. Osoby odpowiedzialne za pożar na Ukrainie.
 
     
Adorjan92 

Wiek: 26
Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 445
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Sty 08, 2009 12:51   

Sportowiec:
-Piotr Paluch
-Mirosław Jabłoński
-Krzysztof Zamiar ;)

Wydarzenie roku:
-Turniej o koronę Bolesława Chrobrego
-awans Startu Gniezno
-brązowy medal Orła Gniezno

Działacz/trener
-Tomasz Fajfer
-Piotr Bartz
-Arkadiusz Rusiecki

Kategoria klub:
-Start Gniezno
-Orzeł Gniezno
-Tytan Gniezno

Dętka roku:
-osoby odpowiedzialne za pożar na Ukrainie
-Tomasz Cieślewicz
-brak
 
     
Diabel-tasmanski

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 15426
Wysłany: Czw Sty 08, 2009 18:53   

Kategoria SPORTOWIEC

1. Przemek Gnat
2. Sebastian Śniegowski
3. Mirosław Jabłoński

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1. Awans Startu Gniezno
2. Lodowisko w Gnieźnie, na Rynku
3. Awans KS Gniezno
4. Międzynarodowy Turniej Koszykówki

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1. Arkadiusz Rusiecki
2. Przemek Gnat
3. Dagmara Binarsch
4. Marek Szczepanowski
5. Roman Biskupski


Kategoria KLUB

1. Start Gniezno
2. Walka Gniezno
3. KS Gniezno
4. Tytan Gniezno
5. Husarz Gniezno

Kategoria DĘTKA ROKU

1. Mieszko Gniezno
2. Medan Gniezno
 
     
Ukasz 
mięśniolot


Wiek: 32
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 3131
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 22:52   

Kategoria SPORTOWIEC

1 Sebastian Śniegowski
2 Potr Paluch
3 Dariusz Bierniewicz
4 Mirosław Jabłoński
5 Przemysław Gnat

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego
2 Miedzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców
3 Awans Startu Gniezno do pierwszej ligi
4 Lodowisko w Gnieźnie
5 Awans KS Gniezno do pierwszej ligi

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1 Roman Biskupski
2 Dagmara Binarsch
3 Roman Solarek
4 Marek Szczepanowski
5 Krzysztof Wilkosz

Kategoria KLUB

1 KS Gniezno
2 Start Gniezno
3 Tytan Gniezno
4 Start 1954 Gniezno
5. Walka Gniezno
Kategoria DĘTKA ROKU

1 Transfer Krzysztofa Zamiara (KS Gniezno)
2 Zarząd UKS Medan Gniezno
3 Transfer Manuela Hauzingera (Start Gniezno)
4 Zarząd Mieszko Gniezno
5 Tomasz Cieslewicz
 
     
bastek2191 


Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 234
Skąd: gniezno
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 23:45   

Kategoria SPORTOWIEC

1 Sebastian Śniegowski
2 Potr Paluch
3 Dariusz Bierniewicz
4 Przemysław Gnat

Kategoria WYDARZENIE SPORTOWE ROKU

1 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego
2 Miedzynarodowy Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców
3 Lodowisko w Gnieźnie
4 Awans Startu Gniezno do pierwszej ligi
5 Awans KS Gniezno do pierwszej ligi

Kategoria TRENER/DZIAŁACZ

1. Łukasz i Bartosz Łanieccy

Kategoria KLUB

1 KS Gniezno
2 Start 1954 Gniezno
3 Orzeł Gniezno

Kategoria DĘTKA ROKU

1 Transfer Krzysztofa Zamiara (KS Gniezno)
2 Zarząd UKS Medan Gniezno
3 Zarząd Mieszko Gniezno
 
 
     
Ukasz 
mięśniolot


Wiek: 32
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 3131
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 01:06   

Zakończył sie plebiscyt...
Temat zamykam...

Niebawem ogłoszenie wyników i ew dogrywka ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Copyright Gniezno.com.pl ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.
2002 - 2013

Polityka prywatności

Korzystanie z tej witryny oznacza akceptację regulaminu

Polecamy:
Agencja Interaktywna www.by.pl | Gniezno.com.pl |

Gniezno.com.pl jest firmą niezależną oraz samofinansującą i nie korzysta ze wsparcia środków publicznych; rządowych, samorządowych ani UE.

Właścicielem Gniezno.com.pl oraz Forum.Gniezno.com.pl jest firma Patryk Pawlak Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie, 62-200 Gniezno zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z kapitałem zakładowym w kwocie 5000 złotych w całości opłaconym. KRS: 0000475702, NIP: 7842490681, REGON: 302504149

Forum.Gniezno.com.pl stanowi integralną część portalu Gniezno.com.pl i z tego tytułu wszystkie elementy serwisu objęte są ochroną prawną. Powielanie, kopiowanie i wykorzystywanie jakiejkolwiek części jest dozwolone wyłącznie do celów osobistych. Wykorzystywanie do celów komercyjnych tylko za zgodą Gniezno.com.pl z zastrzeżeniem, iż nie mogą być one w żaden sposób modyfikowane.
Wypowiedzi użytkowników forum są ich prywatnymi opiniami. Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi naruszające dobra osób trzecich ani za prawdziwość informacji przedstawianych przez użytkowników. Korzystający z forum ponoszą wyłączną odpowiedzialność za czyny i zachowania naruszające prawo i skutki takich zachowań.
Serwis Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń oraz informacji dostarczonych przez osoby trzecie.

Nasze serwisy:
Gniezno.com.pl | Agencja Interaktywna www.by.pl | Forum.Gniezno.com.pl

Informacje:
Kontakt | Reklama | Regulamin | Osoby odpowiedziane za forum | Załóż swój dział | Zostań moderatorem

Realizacja: Gniezno.com.pl & Agencja Interaktywna www.by.pl