Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Primera Division
Autor Wiadomość
kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 09:17   

a co do zachowania zawodników Realu, to wielki szacunek. i duży ukłon w stronę hiszpańskiej federacji, bo mogli nie wyrazić zgody zarówno na minutę ciszy i opaski.
a co do meczu. bramka Messiego to mistrzostwo świata. ale w polskiej lidze, by mu nie wyszło, nie ma takich muraw :ups:

/Kapusta wyluzuj.

LoraKinho 

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 12:31   

a wie ktoś może czemu Xabi Alonso nie grał z czarna opaska;>?

wojtasl 

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 12:37   

Mecz jak mecz bez rewelacji ale ważne kolejne zwycięstwo Barcy no i Messi po raz kolejny udowodnił swoją wyższość nad Ronaldo.

Bo Cristiano uważa się za Boga a Bóg chce być Messim :) gdzieś to słyszałem hehe

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 14:04   

kapusta napisał/a:
duży ukłon w stronę hiszpańskiej federacji, bo mogli nie wyrazić zgody zarówno na minutę ciszy i opaski.

Wczorajszy mecz seriea, też zaczął się od minuty ciszy

Kaspi 

Wysłany: Pon Kwi 12, 2010 09:10   

wojtasl napisał/a:
Bo Cristiano uważa się za Boga a Bóg chce być Messim :) gdzieś to słyszałem hehe

Może to słyszałeś u siebie na podwórku, bo raczej nikt mądry takich rzeczy nie mówi ;]

Adigno 
Red Army

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 18:49   

wojtasl napisał/a:
Bo Cristiano uważa się za Boga

Mógł nim być, ale stało się z nim to co z każdym w Realu :)

wojtasl 

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 19:53   

Adigno napisał/a:
wojtasl napisał/a:
Bo Cristiano uważa się za Boga

Mógł nim być, ale stało się z nim to co z każdym w Realu :)

Święta słowa jak z każdym :)

RoSe 
Songoku

Wysłany: Sob Lis 27, 2010 18:35   

W poniedziałek wielkie piłkarskie święto a tu taka cisza ?? Coś czuje prawdziwy piłkarski spektakl. Oczywiście zwycięsko z niego wyjdą Galacticos :) mój typ 1-3 :gool:

wojtas_im 

Wysłany: Pon Lis 29, 2010 14:16   

Również typuję zwycięstwo Realu, ale nieco skromniejsze, bo 2:1. Choć, oczywiście, marzy się wyższe. ;)

yahu 

Wysłany: Pon Lis 29, 2010 15:22   

Obie drużyny są w bardzo dobrej formie więc wynik ciężko wytypować. Stawiam na remis.

Verbatim 
Wrzesińska 25

Wysłany: Pon Lis 29, 2010 19:52   

Barcelona 2 - Real Madryt 0

L.Messi

David Villa

( Kolejność przypadkowa )

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Lis 30, 2010 19:04   

Coś cicho tutaj panowie. :)
Jeszcze płaczecie po sromotnym skopaniu tyłków ?? :D
Najpiękniejsza akcja meczu to sytuacja z pierwszej połowy gdzie piłkarze Realu nie mogli odebrać piłki przez 1 min i 19 sek po czym padł gol. :)
Ale nikt nie spodziewał się wyniku 5:0 :gool: :gool: :gool: :gool: :gool: Ot cała liga.Lider dokopuje vice liderowi aż taką różnicą bramek.A gdyby wykorzystał wszystkie akcje z 8:0 by było. :)

Verbatim 
Wrzesińska 25

Wysłany: Wto Lis 30, 2010 19:19   

Antek napisał/a:
Najpiękniejsza akcja meczu to sytuacja z pierwszej połowy gdzie piłkarze Realu nie mogli odebrać piłki przez 1 min i 19 sek po czym padł gol. :)

Pamiętajmy że podczas tego czasu wymienili 28 podań xD .

Według mnie wszystkie bramki były piękne :D

Fajnie wszedł w mecz Jeffren :)

tewie 

Wysłany: Sro Gru 01, 2010 11:47   

Jak zwykle Real skompromitował się w starciu z Barceloną. Dużo szumu, złośliwości w stosunku do rywala, zadufania a efekt taki jak zawsze. Zresztą pomijając, bramki, piękne akcje, to samo posiadanie piłki prawie 70:30% dla Barcy. W każdej formacji katalończycy przewyższali co najmniej o klase Real, a Iniesta to wręcz deklasował rywali w środku pola. Ci, którzy myśleli choć przez chwilę, że kapryśna krysia z kolegami narzuci swój styl(!) gry FC Barcelonie naprawdę musiał być naiwny. Mecz ten, jak i zresztą 5 ostatnich starć tych drużyn jasno pokazał jaki jest układ sił w PD i które miejsce do jakiej ekipy należy.

emmure 

Wysłany: Sro Gru 01, 2010 17:26   

Ten mecz pokazał także, że La Liga jest komiczną ligą. Taki Real większość ekip ogrywa od tak i gdy przychodzi mecz z klasową drużyną, to nagle to ten sam przeciętny Real. 1/8 finału LM ponownie może okazać się dla nich szczytem możliwości. Niech tylko trafią na kogoś lepszego niż Milan i Auxere oraz Ajax bez formy. Jose, uciekaj z Madrytu, bo nawet Ty tam cudu nie dokonasz. Drużyna bez lidera, ale to było wiadomo, że taki Ronaldo liderem, który poderwie resztę nigdy nie był i nie będzie. Drużyna bez charakteru, ale to też było wiadomo od dawna.
Nie lubię zarówno Barcelony, jak i Realu, ale nic mnie tak nie cieszy jak upokorzenie madryckich kukiełek. Nic mnie tak nie ucieszy jak wskazanie w szeregu miejsca Ronaldo. Gdzie teraz ci, którzy tak piali nad wyższością Mrugacza nad Messim? proponuję także teraz chwalić wielkość portugalskiego bożka. Nie ma drużyny w Madrycie i nawet wielki Mourinho nie dokona nagle cudu.
5-0 dla kogos w jakimkolwiek prestizowym meczu druzyn grajacych o mistrza jest piekne dla kibicow tejze druzyny, ale i bardzo niebezpieczne(czemu o tym pozniej), poniewaz mimo wszystko 1-0 czy 5-0 to sa 3pkt :) I nawet jakby Real przegral i na Santiago 0-5, ale na koniec bedzie na pierwszym miejscu chocby roznica bramek, a nic nie stoi na przeszkodzie, poniewaz jesli sie nie podlamia i w nastepnym meczu ograja Valencie i sie odbija i dalej bede zgniatac pionkow, to oprocz kibicow Barcy nikt nie bedzie o tym wspominal, poniewaz liczy sie sukces koncowy. I wlasnie to jest niebezpieczne dla kibicow Barcy, poniewaz szydera i smiech bedzie trwal az do rewaznu, a byc moze i dalej po nim, jak Real znow przegra, ale jesli Real bedzie mistrzem, to szydera i smiech z kibicow Barcy bedzie wtedy 100x wiekszy niz jest teraz w druga mańke. No i rozchodzi mi sie o to, ze na 114pkt tylko 6pkt jest do zgarniecia w pfffff hehehehe ahahhaha huhuhuuu "DERBACH EUROPY", ktore sa tak nieemocjonujacymi meczami od kilku lat, ze ja i 6pkt nie decyduje o majstrze. Po prostu Barca bije Real, ale zobaczymy czy zdobędzie mistrzostwo.

Za duży teatrzyk jak dla mnie.
Ramos dostaje czerwoną, Messi leży, tamci skaczą, Puyol niby najodważniejszy, ale Sergio odpycha go ręką i co Carles? Leeeżeeeeć , gleba i płacz. Sergio schodzi, zaczepia go Xavi, Sergio robi mu identycznie jak , a Xavi zamiast płakać, odpłaca się Ramosowi podobnym. On chyba jako jedyny ma w tej ekipie jaja. Puyol to chyba obecnie najbardziej znienawidzony przeze mnie gracz.
Robią z niego hero i walczaka a jest meeega miękki. Nie lubie barcy, nie dzierże tego pseudo stylu, tego że villa leży minute jak go ramos nawet nie dotknal, ze iniesta znowu sie przewraca od dotkniecie kciuka rywala. Cała liga hiszpańska, pod tym względem jest nic nie warta. Można mówić, że w Anglii się symuluje, ale w Anglii w środku pola każdy i od czasu do czasu kładzie się Gerrard, tak to jazda na pełnej i raz kiedyś zasymuluje Drogby czy inne takie. W Hiszpanii symuluje sie na całej przestrzeni boiska, moze nie tyle symuluje co na leciutki kontakt sie kładzie, co także pokazał Messi w straciu z Carvalho.
Ot, moje 3 gorsze w temacie i tyle ;]

/naprawdę nie można przekazać tego wszystkiego kulturalniej? Regulamin jest równy dla wszystkich - ostrzeżenie leci.

tewie 

Wysłany: Sro Gru 01, 2010 20:48   

emmure napisał/a:
Nie lubie barcy, nie dzierże tego pseudo pizdeczkowatego stylu

Stylu, który nie pozwala przejąć rywalowi piłki? Czy stylu, który daje możliwość na konstruowanie przepięknych akcji ośmieszając często defensywę przeciwników? OK, każdy ma jakąś własną estetykę, ale nie możesz zarzucić Barcie "pseudo pizdeczkowatość" bo to właśnie FC Barcelona jako jedna z niewielu drużyn potrafiła wypracować sobie styl, który jest nieosiągalny dla innych drużyn a jednocześnie jest ich bronią, z którą niewiele ekip może sobie poradzić. I bardzo często ofiarami padają też drużyny z wysp gdzie gra się ostro żeby nie powiedzieć brutalnie. Ale coś kosztem czegoś zawsze, na szczęście wyszkolenie techniczne i obrana koncepcja gry wygrywa zwykle z "nie pizdeczkowatym" stylem.

yahu 

Wysłany: Czw Gru 02, 2010 11:05   

emmure napisał/a:
Ten mecz pokazał także, że La Liga jest komiczną ligą. Taki Real większość ekip ogrywa od tak i gdy przychodzi mecz z klasową drużyną, to nagle to ten sam przeciętny Real. 1/8 finału LM ponownie może okazać się dla nich szczytem możliwości. Niech tylko trafią na kogoś lepszego niż Milan i Auxere oraz Ajax bez formy.

Na tym polega futbol, że ogrywa się drużyny w gorszej formie, a przegrywa z zespołami na "fali", czyli obecnie Barceloną. Nie oceniałbym Realu po tym jednym spotkaniu, podobnie jak żadnego innego zespołu. Mecz meczowi nierówny.

emmure napisał/a:

Jose, uciekaj z Madrytu, bo nawet Ty tam cudu nie dokonasz.

Cud nie jest potrzebny, a wg mnie drużyna pod wodzą Jose znacznie się poprawiła i nawet jeden fatalny mecz nie zmienił mojej opinii.

emmure napisał/a:

Drużyna bez lidera, ale to było wiadomo, że taki Ronaldo liderem, który poderwie resztę nigdy nie był i nie będzie. Drużyna bez charakteru, ale to też było wiadomo od dawna.

W drużynie prowadzonej przez Mourinho jedynym liderem ma być on sam. Tak było, jest i będzie.

Nie przepadam ani za Realem, ani za Barceloną. Styl gry Barcelony, oparty o setki krótkich podań, z których 90% nie ma żadnego znaczenia, mi się nie podoba. Tylko w okolicach max. 25m od bramki rywala robi to na mnie wrażenie. Poza tym obszarem jest zwyczajną grą pod publikę. Takie efekciarstwo, które nie zawsze bywa skuteczne.

Odpowiedz do tematu