Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Primera Division
Autor Wiadomość
bastek2191 

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 10:31   

Victor Valdes podpisał nowy sześcioletni kontrakt z blaugrana. Na spotkaniu które odbyło się w czwartek obecni byli: Jose Manuel Valdés,Txiki Begiristain i Raul Sanllehi. Tak więc wszelkie spekulacje na temat odejścia Valdesa okazały się nieprawdziwe.
Mes Que Un Club

Adigno 
Red Army

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 10:32   

LoraKinho napisał/a:
Valdes nie przedłuży kontraktu z Barcelona.

Oby tam został, z dala z tym toporem od Manchesteru... Przecież jak on dojdzie do United to będzie tragedia...

Kaspi napisał/a:
którzy zapewnią Realowi potrójną koronę

Za dużo pesa Kaspi :p niech oni chociaż lige wygrają... :D

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sob Cze 20, 2009 10:41   

Dokladnie. :)
Kibice Realu zapominja ze jest Barcelona jeszcze tam.
Poza tym RoSe nie wszedzie bierze sie na kredyt. ;)
Nie w dobie kryzysu. Zobacz jak w Premierscheep przystopowano.Nawet w Chelsea czy Man City.Mimo iz Anglia to raj podatkowy to licza kazdego funta,kazdego pensa. :)
A co ciekawe.Teraz wyczyutalem ze juz nie chodzi o same kupienie Cristiano.Tutaj liczy sie utrzymaie go.I jak na moje nie życze Realowi by zlapal kontuzje. Bo beda mu placic za siedzenie na lawie niemała kase. :)

Kaspi 

Wysłany: Sro Lip 01, 2009 15:20   

Kolejny zawodnik wzmacnia kadrę Realu Madryt. Nowym zawodnikiem "Królewskich" jest 21-letni Francuz - Karim Benzema. Real zapłaci za tego zawodnika 35 mln. euro.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sro Lip 01, 2009 21:45   

a mają kogośna obronę czy znowu strzelą 3 a stracą 4 bramki?

Kaczy 

Wysłany: Czw Lip 02, 2009 00:11   

Albiol i Garay, do tego najpewniej Arbeloa i Xabi Alonso do pomocy ;)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Lip 02, 2009 14:48   

Tiaaa. :D
Oklep non stop murowany.Teraz z tego co widze to buduja napad.
I ciesze sie ze Vidić olal Real.POwinni tez tak zrobic pozostali.
Wczoraj widzialem probke akcji marketingowych.
Odciaskanie stop itp. ;]

Kaczy 

Wysłany: Nie Lip 05, 2009 12:38   

Cytat:
Oklep non stop murowany.

no pewnie, Albiol, Garay, Ronaldo, Kaka, Benzema + pewnie Arbeloa i Alonso, nie wspominając o zawodnikach, którzy są w Realu... najsłabszy zespół świata obecnie, bez wątpienia.

Antek napisał/a:
Teraz z tego co widze to buduja napad.

czas na okulistę

Antek napisał/a:
I ciesze sie ze Vidić olal Real.POwinni tez tak zrobic pozostali.

ciekawe masz informacje o zainteresowaniu Vidicem, Ferdinanda też chcieli kupić, żeby wyciągnąć "najlepszą parę stoperów na świecie"?

emmure 

Wysłany: Nie Lip 05, 2009 13:43   

Druzyne buduje sie od tyłu ,a takich obrońców jak MU Real nie bedzie miał NIGDY .
Rafael-Vidic,Ferdinand-Evra
Neville-Brown,Evans-O,Shea
Do tego w obwodzie Danny Simpson i rep. U-21 Brazylii Fabio i Dodo ,ktory przyszedl z Corinthians. W razie czego Anderson, Heargraves i Fletcher ,ktorzy moga grac na boku obronu. Nie dziwne ,że odzszedl Pique ,ktory na Old Trafford byl co najwyzej obroncą nr 7.
Real ma nastepujaca kadre obroncow
2. Míchel Salgado
12. Marcelo
3. Pepe
4. Sergio Ramos
16. Gabriel Heinze
18. Raúl Albiol
21. Christoph Metzelder
22. Miguel Torres
Lekka żenadka. West Ham czy inny Tottenham już ma lepszą kadre w obronie

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 10:12   

Kaczy napisał/a:
ciekawe masz informacje o zainteresowaniu Vidicem, Ferdinanda też chcieli kupić, żeby wyciągnąć "najlepszą parę stoperów na świecie"?

A nie chcieli Vidicia ??
Jassne.Teraz jak sie nie udalo wyciagnac go z MU to mozna napisac wszystko. :)
Kaczy napisał/a:

no pewnie, Albiol, Garay, Ronaldo, Kaka, Benzema + pewnie Arbeloa i Alonso, nie wspominając o zawodnikach, którzy są w Realu... najsłabszy zespół świata obecnie, bez wątpienia.

Z tych pilkarzy ktorych wymieniles to raptem trzech moze grac na stoperze.Reszta to pilkarze grajacy do przodu. :)
Wiec nie wiem kto potrzebuje okulisty Kaczy. :)

Kaczy 

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 11:02   

Antek napisał/a:
Z tych pilkarzy ktorych wymieniles to raptem trzech moze grac na stoperze.Reszta to pilkarze grajacy do przodu. :)
Wiec nie wiem kto potrzebuje okulisty Kaczy. :)

Pepe, Ramos, Lass Diarra, Gago

obrona: Ramos/Pepe/Albiol(Garay)/Arbeloa(ale mówi się też o Clichym) z Diarra i ew. Alonso przed nimi nie gwarantuje odpowiedniego zabezpieczenia tyłów?

Antek napisał/a:
A nie chcieli Vidicia ??

pierwsze słyszę. jakieś źródło? i to z poważnej gazety, a nie pisma typu kataloński Sport.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 11:26   

Trafilem gdzies wypowiedz samego Vidicia w necie.Na jednym z Polskich portali.
I nie byla to wypowiedz oparta na zrodle Katalonski Sport. :)
Mowil ze chciano go w Realu.Ale odmowil. :)
Przez co podniesiono mu od razu zarobki w MU zeby nie kusily go inne kluby wieksza kasa. :)

Kaspi 

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 12:10   

Taaa. Też to czytałem na wp :whoeva:

Kaczy 

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 12:34   

ostatnio jeden z portali powoływał się na wywiad z Ronaldo, który został okazało się kompletnie zmyślony. "trafiłem gdzieś" to żadne źródło.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 22:50   

Ciezko mi teraz przeszukiwac po wszystkich portalach sportowych wywiadu sprzed prawie tygodnia.No prosze Ciebie Kaczy. :) Chyba nie podejrzewasz mnie o czytanie przedruków Katalonskiej prasy. :)

Kaczy 

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 23:56   

nie, jestem po prostu ciekaw, bo śledzę oficjalną witrynę Realu + polską oficjalną stronę i pierwsze o Vidicu słyszę :)

a tak poza tym, to Kryśce ładnie w białym :D

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Lip 07, 2009 00:59   

Taaaak.
A Pamietam jak bardzo byles anty jego obecnosci na Santiago Bernabeu :D
Teraz to kazdy kto byl anty pieje z zachwytu. :D

Kaczy 

Wysłany: Wto Lip 07, 2009 09:00   

no cały czas jestem anty, chyba, że udowodni jaki jest ***, to wtedy nie ma sprawy, zaakceptuję go :mruga:

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Sob Sie 01, 2009 10:42   

Powiem tak... coś Real nie błyszczy :ups: Przegrana z Juve 1:2 ?? :) Czyzby nie wszystko można było kupić ?? :)

Kaczy 

Wysłany: Sob Sie 01, 2009 16:27   

no jesteś znawca piłki wyjątkowy, nie ma co

po pierwsze: Real sezon przygotowawczy zaczął 2 tygodnie temu
po drugie: to był trzeci mecz owego sezonu
po trzecie: proponuję spojrzeć na składy
po czwarte: mecz oglądałeś czy tylko suchy wynik widziałeś?

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Sob Sie 01, 2009 20:10   

Kaczy napisał/a:
po czwarte: mecz oglądałeś czy tylko suchy wynik widziałeś?
no tak... napisz jeszcze ze Juve to 99% obroncy i przewaga w posiadaniu byla 70-30... nie przesadzajmy... a gwiazdinio cr9?? 2 bramki z .... karnych ?? :)

Kaczy 

Wysłany: Nie Sie 02, 2009 12:50   

czepianie się wyników w tym momencie to zwykłe internetowe hejterstwo. mecz był dobry, jak na ten moment przygotowań to szczególnie. Real grał ładnie, cisnął, dostali dwie bramki po wolnych, zabrakło trochę szczęścia w ataku i tyle. poczekamy kilka tygodni, wtedy można będzie coś wnioskować.

Kaczy 

Wysłany: Wto Sie 04, 2009 21:00   

Xabi Alonso w Realu.

Ronaldo, Kaka, Benzema, Alonso, Albiol, Arbeloa, czyli 6 piłkarzy najwyższej klasy, gotowych od zaraz wejść do 1 składu i razem z Ramosem, Pepe, Casillasem, Lassem, i Higuainem (ew. RvN) stanowić skład indywidualnie lepszy niż Barcelona (inna sprawa to drużyna, jeśli stworzą kolektyw, to nie ma się co bać o wyniki), do tego Negredo i Granero, pierwszy w słabej Almerii strzelał na zawołanie i nie jest bez szans w rywalizacji z resztą napastników, drugi już w sparingach pokazuje, że opinie o nieprzeciętnym talencie nie są przesadzone, zresztą w czwartek Del Bosque ma ogłosić powołania do kadry i Granero ma w niej być. na ławce takie "ogórki" jak Dudek, Marcelo, Gago, Guti, Raul, ROBBEN, SNEIJDER czy Garay. sezon zapowiada się na mega-ciekawy, rywalizacja z Barceloną to będzie piękna sprawa. a jaki będzie wynik? nie ma się co spinać przed sezonem :)

Motopompa 

Wysłany: Sro Sie 05, 2009 12:07   

Trochę przegięli z tym składem, wymienili pół pierwszej jedenastki i -moim zdaniem - bezcelowo. Bo w ten sposób nic nie osiągną, pokazały to rozegrane sparingi z toporkami, które wszyscy usprawiedliwiali "brakiem zgrania". Prawda jest taka, że z tymi sparingpartnerami jakich mieli w tym sezonie powinni powalczyć druga drużyną :) Czekam z niecierpliwością na początek sezonu i pierwsze oznaki niezadowolenia ze strony wielkich piłkarzy zmuszonych do zasiadania na ławce rezerwowych. I na wyprzedaż młodych talentów, których miejsce w jedenastce będzie blokowane przez starszych i lepszych zawodników, co oczywiste. Moim zdaniem ten zestaw zawodników (mówię głównie o nowo przybyłych), którzy w swoich poprzednich klubach byli niekwestionowanymi liderami a tu, w największej drużynie świata są jednymi z wielu, będzie niewypałem. Chociaż jeśli się mylę i to wszystko zacznie funkcjonować tak jak powinno, to mamy chyba najmocniejszą drużynę w historii piłki nożnej :)

Ukasz napisał/a:
a gwiazdinio cr9?? 2 bramki z .... karnych ?? :)

i właśnie dlatego ta drużyna nic nie osiągnie, bo każdy z piłkarzy już od samego początku jest rozliczany ze swojego indywidualnego dorobku a nie wkładu w dobro drużyny.. taki już jest ten real madryt :)

emmure 

Wysłany: Sro Sie 05, 2009 13:58   

O zakupach realu napisze tak - JEDNO ŻYCIE, JEDEN KLUB,
1/8 aż po grób
Jak dla mnie w Hiszpanii znowu ogra ich Barca ,bo liczy sie druzyna ,a nie indywidualności. W lm zaś trafia na pierwszą lepsza druzyne z premiership lub nawet Juve i mają bęcki jak nic. Jesli Diarra ,ktory w chelsea, arsenalu i portsmouth pałetał sie po ławce jest u nich najlepszym pomocnikiem to nie mam wiecej pytan.
Arbeloa to też żaden krezus ,co najwyzej dłuuuga ławka LFC w poprzednim sezonie.
Albiol to nie przypadkiem lider obrony ,ktora w zeszlym sezonie stracila prawie 60 goli w samej lidze ? :D
Wyniki sparingow pokazuja gdzie miejsce realu. I nie piszcie mi tutaj ,że sie dopiero "docieraja" . Arsenal z nastolatkami w skladzie potrafi jechac rywali po 3-0 MU z 5 nowymi pilkarzami w skladzie zapakowac 8 goli Azjatom. A "duma" hiszpanii remisuje z jakimiś baranami z al-kaidy, znowu przegrywa z Juventusem i ogolem poza golami z rzutow karnych maja wielkie problemy z bramkami. Pamietam dobrze ,że gdy 2 lata temu przychodzili VdV ,Sneijder ,Higuain , Marcelo, Metzelder, Pepe , Robben czy Diarra tez sie podniecali,że wszystko wygrają. Teraz niby ci pilkarze są skresleni. Co za *** wylał Capello po wygranym mistrzostwie kraju?
Zreszta cały real
Co to za klub?
1.W którym fałszują wybory
2.W którym grają niezrównoważeni psychicznie piłkarze jak Pepe (i jeszcze się ich rozgrzesza z CHAMSKICH zachowań a wręcz pochwala za nie)
3.W którym zmienia się trenera po mistrzowskim sezonie.
4.Który jest protegowany przez państwo.
5.W którym nie liczy się aspekt sportowy i styl, tylko HAJS!
6.Który pali głupa i próbuje zgłosić na chama 2 zawodników do LM w przerwie zimowej.(haha to najlepsze-patałachy nie znają przepisów LOL!!)
7.Który sprzedaje ziemie na której stoi stadion za skandalicznie wysoką cenę (kilkaset mln euro) dla miasta (państwa) (niejako dotyczy to też podpunktu 4) ,a pozniej odkupuje ją za 1 euro?!?
8.Który żyje tylko przeszłością z XX-go wieku.(1/8 hehe)
9.Który ma najbardziej skretyniałych"kibiców"(odwiedźcie podobno "największą i miarodajną" stronę tego klubu w Polsce http://www.realmadrid.pl/ .To,co tam wypisują to komedia na całego :D )
10.Który wręcz wymaga na chama szacunku(powyższe punkty definitywnie to dyskredytują)
11.Domaga się renegocjacji długoterminowych kontraktów ze sponsorami i płacenia ciężkich pieniędzy.Oczywiście na korzyść klubu.Już to widzę,jak adidas dorzuca 100 mln...BUHAHAHA.
12.Mimo,iż jest najbardziej zadłużonym klubem w całym układzie słonecznym twierdzi,że do 2012 roku sprzeda odpowiednią ilość koszulek i przekroczy magiczną barierę 500 mln(tak, ale długu LOL już teraz jest 700 mln w plecy :D )
REASUMUJĄC --------------------->Nie wroze im żadnych sukcesow. :D

Dawcio 

Wysłany: Czw Sie 06, 2009 10:46   

emmure napisał/a:

Zreszta cały real
Co to za klub?
1.W którym fałszują wybory

Dowody prosze. Za bezpodstawne oskarżenia można iść nawet do więzienia.

emmure napisał/a:
2.W którym grają niezrównoważeni psychicznie piłkarze jak Pepe (i jeszcze się ich rozgrzesza z CHAMSKICH zachowań a wręcz pochwala za nie)

Nerwy. Niektórzy zawodnicy zachowywali się w przeszłości gorzej.

emmure napisał/a:
3.W którym zmienia się trenera po mistrzowskim sezonie.

Trener został zmieniony ponieważ styl gry Realu nie był zbyt widowiskowy co nie podobało się kibicom. A to kibice żądzą klubem.

emmure napisał/a:
4.Który jest protegowany przez państwo.

I co z tego?

emmure napisał/a:
5.W którym nie liczy się aspekt sportowy i styl, tylko HAJS!

Wszędzie się liczą pieniądze. W Manchesterze też! To jest XXI wiek i z wielką piłką idą wielkie pieniądze. Zapewniam Cię, że aspekt sportowy też się liczy.

emmure napisał/a:
6.Który pali głupa i próbuje zgłosić na chama 2 zawodników do LM w przerwie zimowej.(haha to najlepsze-patałachy nie znają przepisów LOL!!)

Przeczytaj jeszcze raz ten temat. Prawnicy Realu znaleźli małą lukę jednak nie zdołali jej obejść.

emmure napisał/a:
7.Który sprzedaje ziemie na której stoi stadion za skandalicznie wysoką cenę (kilkaset mln euro) dla miasta (państwa) (niejako dotyczy to też podpunktu 4) ,a pozniej odkupuje ją za 1 euro?!?

Biznes.

emmure napisał/a:
8.Który żyje tylko przeszłością z XX-go wieku.(1/8 hehe)

2002 Liga Mistrzów i Superpuchar Europy. To chyba XXI wiek.

emmure napisał/a:
9.Który ma najbardziej skretyniałych"kibiców"(odwiedźcie podobno "największą i miarodajną" stronę tego klubu w Polsce http://www.realmadrid.pl/ .To,co tam wypisują to komedia na całego :D )

http://www.devilpage.pl Odwiedź sobie tą stronę i również poczytaj komentarze. I dla porównania zobacz ile średnio komentarzy jest na polskiej stronie Realu, a ile na Manchesteru.

emmure napisał/a:
10.Który wręcz wymaga na chama szacunku(powyższe punkty definitywnie to dyskredytują)

Nikt na chama od nikogo nie wymaga szacunku. Real sam zapracował na szacunek kibiców poprzez zdobyte trofea.

emmure napisał/a:
11.Domaga się renegocjacji długoterminowych kontraktów ze sponsorami i płacenia ciężkich pieniędzy.Oczywiście na korzyść klubu.Już to widzę,jak adidas dorzuca 100 mln...BUHAHAHA.

Domaga? Raczej negocjuje tak jak każdy zespół.

emmure napisał/a:
12.Mimo,iż jest najbardziej zadłużonym klubem w całym układzie słonecznym twierdzi,że do 2012 roku sprzeda odpowiednią ilość koszulek i przekroczy magiczną barierę 500 mln(tak, ale długu LOL już teraz jest 700 mln w plecy :D )
REASUMUJĄC --------------------->Nie wroze im żadnych sukcesow. :D

Przeczytałeś to w kolorowej prasie typu Brawo Sport? Każdy klub jest zadłużony, ale oficjalnie nigdy się nie dowiemy na jakie sumy.

emmure 

Wysłany: Czw Sie 06, 2009 17:10   

Sfałszowane wybory
http://www.realmadrid.pl/...lnosci&id=21641
*** http://www.youtube.com/watch?v=wHFkYEbwrQ0
Po zmianie trenera real nie ma ,ani stylu,ani sukcesow ,ani szacunku kibicow.
Piszesz "co z tego" ,ze Real jest protegowany przez panstwo? Jak to co? Dzieki temu maja nieograniczony budzet dzieki ktoremu moga wydawac po 200-250 mln euro na transfery!
Bo jesli jednego dnia sa bankrutem z 500 mln euro na minusie ,a nastepnego wychodza na zero to dla mnie jest to zwykły wałek,a nie "biznes" (pkt. 7).
W MU owszem rownierz licza sie pieniadze. Ferguson jednak nie wydaje 200 mln na transfery jak real w tym roku ,tylko ok 20 mln rocznie.
http://redlog.pl/2008/05/...ktos-tu-klamie/
Z rejestrowaniem pilkarzy real rownierz sie osmieszyl, mysleli, ze obejda przepisy. Co to za luka ktorej nie da sie obejsc ?:D
Real w 21 wieku zdobył 2 miedzynarodowe trofea i 2 mistrzostwa ... w 9 lat. *** sprawa. Dla porownania MU 14 trofeow w lepszej lidze, mniejszym nakładem finansowym i bez cyrków.
Co do kibicow wydaje mi się ,że real nie ma ich najwiecej
http://www.barca.com.pl/a...m-ilosci-socios
na wyjazdy raczej tez nie jezdza w liczbie 5-6 tys co mecz jak to robią fani MU.

/Za kolejne obrażanie innych i używanie nieodpowiednich słów poleci ostrzeżenie. Gdyż zdarza się to już drugi raz. /Dawcio

emmure 

Wysłany: Czw Sie 06, 2009 21:27   

Dobre masz argumenty :D
Typowy "fanatyk" realu
Przy okazji najwyższą frekwencje w Europie mają MU i ... Real.
http://www.devilpage.pl/i...ncje_w_europie/

1 liga 

Wysłany: Czw Sie 06, 2009 21:47   

emmure napisał/a:
na wyjazdy raczej tez nie jezdza w liczbie 5-6 tys co mecz jak to robią fani MU.

Na wyjazd Lecha do Chorzowa pojechało 8,5 tysiecy kibiców. Niech sie ten MU wstydzi, że "jakiś" Polski klub ma wierniejszych kibiców :mruga:

emmure 

Wysłany: Pią Sie 07, 2009 07:42   

Ubolewam nad tym ,że Lech ma milion razy lepszych fanów niż piłkarzy. Zresztą co tu sie rozpisywać. Najlepsze zespoły nie rozegrały jeszcze oficjalnego meczu w sezonie ,a nas (poza Lechem) nie ma już w Europejskich pucharach. Kpina.

Odpowiedz do tematu