Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Primera Division
Autor Wiadomość
LoraKinho 

Wysłany: Pon Sie 24, 2009 15:08   

Barca z 4 pucharem;]
Myslałem ze Zlatan nie bedzie pasował do stylu gry Blaugrany jednak po wczorajszym meczu można smiało powiedzieć, że po kilku meczach Trio (Henry, Messi, Zlatan) będzie królowało;] Nie można też oczywiście zapomnieć o Iniescie i Xavim. Jestem ciekawy ile w tym roku Barca wygra z Realem ;)

Dawcio 

Wysłany: Pon Sie 24, 2009 16:49   

LoraKinho napisał/a:
Jestem ciekawy ile w tym roku Barca wygra z Realem ;)

:glupek2: Drugi taki sezon z rzędu się nie trafi. W tamtym byli idealni. Jednak przypomni sobie ile Barca przegrała 2 lata tamu z Królewskimi. Widać pamięć kibiców Barcelony jest krótka.

LoraKinho 

Wysłany: Sro Sie 26, 2009 01:14   

jestem kibicem Barcelony od 9 lat ;) za czasow Patricka Kluiverta, Overmarsa itd... ale uwierz mi że każdego wyniku, nawet jeśli bardzo bym chciał nie jestem w stanie zapamiętać ;]

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Sie 26, 2009 16:30   

Dawcio napisał/a:
:glupek2: Drugi taki sezon z rzędu się nie trafi.

Tak.Pewnie to ze szklanej kuli wyczytaleś. ;)
To jest sport i uwierz mi ze spokojnie moze sie trafić. :)
Dawcio napisał/a:
W tamtym byli idealni. Jednak przypomni sobie ile Barca przegrała 2 lata tamu z Królewskimi. Widać pamięć kibiców Barcelony jest krótka.

Widzisz.To samo mozna powiedziec o kibicach Realu. ;]
Fascynuja sie sezonami gdzie wygrywali wszystko. (Trzeba przyznac ze dosc dawno to bylo :D )
Teraz nie wroze im rewelacji.Podejrzewam ze dalej niz 1/8 finalu LM nie zajda. :)
I zeby na koniec sezonu nie bylo placzu ze nie ma mistrzostwa Hiszpanii.Wtedy to prezesa Realu zjedza żywcem. :)

Adigno 
Red Army

Wysłany: Sro Paź 28, 2009 00:39   

http://sport.wp.pl/kat,17...ml?ticaid=19001

Potrójna korona tuż tuż... hahaha :ups: :peace:

Czuje, że w tym roku zgodnie z zapowiedziami zgarną wszystko, nawet puchar Stanleya :D

emmure 

Wysłany: Sro Paź 28, 2009 10:21   

Żenujący mecz żenującej drużynki.
Roczny budżet trzecioligowca wynosi 1,2 mln euro, czyli ponad 200 razy mniej niż Real wydał ostatniego lata na transfery. Z 14 piłkarzy madryckiego zespołu, którzy pojawili się we wtorek na boisku, tylko jeden - Esteban Granero - nie ma w dorobku żadnego trofeum. Zaledwie dwóch - Granero i Holender Royston Drenthe - nie zadebiutowało jeszcze w drużynach narodowych swoich krajów.
Łącznie jednak, jak wyliczyła "Marca", piłkarze, którzy wzięli udział w - według dziennika "As" - największej sensacji XXI wieku, rozegrali 465 meczów międzypaństwowych, mają w dorobku 95 rozmaitych tytułów i trofeów, a Real zapłacił za nich 150 mln euro.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Paź 28, 2009 20:51   

Adigno napisał/a:
Czuje, że w tym roku zgodnie z zapowiedziami zgarną wszystko, nawet puchar Stanleya :D

No stare hasla prawde mowia. :)
Gwiazdy nigdy nie beda zespolem.A tam sa prawie same indywidualnosci.Wiec nie wiem kto ma gre kreować. :)

Kaspi 

Wysłany: Pon Lis 02, 2009 10:36   

Antek napisał/a:
Gwiazdy nigdy nie beda zespolem

A to niby Barca nie ma gwiazd ? xD Każda drużyna co liczy się chociażby w walce o tytuł w swojej lidze musi mieć gwiazdy :)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lis 02, 2009 15:20   

Zobacz na ceny pilkarzy Barcy i ile ich tam jest a na ceny pilkarzy Realu. :)
Pozniej mozna dyskutowac. :) Real jest ponoc warty 150 mln €uro.Chodzi tutaj tylko o pilkarzy.Z czego Cristiano kosztowal 90 w tym sezonie.I jakie sa wyniki ??
Mizerne.Barca wiecej sprzedala niz kupila.I co ?? I jest liderem Primera Division. :)

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Pon Lis 02, 2009 16:55   

Antek napisał/a:
Zobacz na ceny pilkarzy Barcy i ile ich tam jest a na ceny pilkarzy Realu.
stara prawda mowi... ze cos warte jest tyle ile ktos jest w stanie za to zapłacic. Akurat w przypadku piłkarzy cenami bym sie najmniej sugerował... Serio.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Lis 11, 2009 00:19   

http://www.sport.pl/sport...i_odpadaja.html
Puchar Stanleya jest ich. :D Znaczy sie Realu. :)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 11:37   

Dawcio napisał/a:

:glupek2: Drugi taki sezon z rzędu się nie trafi. W tamtym byli idealni.

No to teraz Dawcio powiedz to co wczesniej mowiles. :)
No to jak tam panowie po derbach Hiszpanii ?? :)
za zczuba.pl napisał/a:
20. min. Klasyczna gooooaaajezusmaria w wykonaniu Ronaldo. Obrona Barcelony rozklepana, podanie Kaki do niepilnowanego Portugalczyka, który mógł zapytać Valdesa, w który chce róg. Valdes odpowiedział: ''założę się, że nie trafisz mnie w kostkę prawej nogi tak, żeby piłka wyszła poza boisko''. Ronaldo zapytał: ''jak to nie"? I pokazał, że owszem, trafi.

To byl klasyk. :D
Koles ktory kosztowal 90 mln €. :whoeva:
za zczuba.pl napisał/a:
26. min. Zakładając, że po okazji Ronaldo powinno być 1:0 dla Realu, to powinno być już 2:0. Kaka niepilnowany przed polem karnym podaje do równie niepilnowanego Marcelo. Ten nie chciał powtórzyć błędu Ronaldo i postanowił dokładnie przemyśleć, gdzie powinien strzelić. Myślał tak długo, że kiedy się wreszcie zdecydował - dał się zablokować Puyolowi.

To tez mozna zaliczyc do kanonu klasyków. :D
Jednym slowem na stojąco meczu z Barcą sie nie wygra. :)

Dla tych co chcą poczytać całą relacje. >>KLIK<<

Dawcio 

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 12:29   

Antek oglądałeś w ogóle mecz? Na stojąco? Real grał lepiej w obronie i wychodził z groźnymi akcjami. Barcelona pierwszą groźniejszą akcję jaką miała wykorzystała.
Do końca sezonu jeszcze dużo czasu i rewanż na Santiago;)

RoSe 
Songoku

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 13:24   

Antek ogarnij się, twoja wiedz na temat futbolu jest równa zeru. Co do meczu Real zagrał całkiem niezłe spotkanie ale cóż... to przez pół roku fani Barcy mogą chodzić dumni :)

Antek napisał/a:
.I jakie sa wyniki ??
Mizerne

Jeśli dla Ciebie 2 punkty straty do lidera w lidze i raczej pewne wyjście z grupy LM ( musieliby przegrać 3-0 w Marsylii ) to mizerny wynik to utwierdzasz mnie nadal w tym, że o piłce wiesz tyle co ja o hokeju na trawie :)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 18:32   

Rozbroiło mnie ;)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 23:59   

RoSe napisał/a:
Antek ogarnij się, twoja wiedz na temat futbolu jest równa zeru.

Dziekuje za uznanie mojej wiedzy. ;)
Ale chyba nie Ty powinienes decydowac o tym. ;)
RoSe napisał/a:
Jeśli dla Ciebie 2 punkty straty do lidera w lidze i raczej pewne wyjście z grupy LM ( musieliby przegrać 3-0 w Marsylii ) to mizerny wynik to utwierdzasz mnie nadal w tym, że o piłce wiesz tyle co ja o hokeju na trawie :)

Zapomniales dodac porazke z III ligowem 4:1. :)
A wycinanie slow z calego kontekstu nie poprawi tego wyniku ani nie doda Tobie wszech wiedzy. ;)
Bo to co zacytowales nie powinno byc rozdzielone. ;]

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sob Sty 16, 2010 22:41   

No to jak tam panowie sie czujecie po porazce z Althletic Bilbao ?? :)

tewie 

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 11:28   

Antek napisał/a:

Ja się czuję wyśmienicie! ;) A moje serce aż kipi z radości po zwycięstwie Barcy nad Sevillą!!! Nie ma co ukrywać, ze od zeszłego roku Barcelona gdzieś tam uciekła pozostałym drużynom, a jej pojedyncze potknięcia jak mecz w PK to zwykłe wypadki przy pracy. Poza tym każdy dodatkowo mobilizuje się na Barce w myśl zasady "bij mistrza". Kierunek obrany w klubie, polegający przede wszystkim na szkoleniu własnych piłkarzy a nie kupowaniu ich i robieniu zlepku osobowości, zamiast drużyny odwdzięcza się piękną grą choćby Pedro, nie mówiąc o Inieście, Xavim czy Busquecie, Jefferenie .

Kaczy 

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 14:43   

Antek napisał/a:

powiesiłem sobie plakat bramkarza Bilbao ;)

klejbas 

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 14:47   

Lepiej powieś sobie plakat Realu, bo za chwilę pewnie znowu będą wieeeeelkie, galaktyczne wręcz zmiany, i będziesz musiał uczyć się nazwisk swoich idoli od początku ;) Jak co roku zresztą ;)

Kaczy 

Wysłany: Nie Sty 17, 2010 17:59   

no nie wiem. takie mecze jak ten wczorajszy zdarzają się każdemu. ba. Real grał ***, wszystko funkcjonowało do momentu strzału, zresztą tam w większości przypadków też było ok. ten bramkarz miał mecz życia po prostu, zdarza się.

Dawcio 

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 17:30   

Już w sobotę kolejne Gran Derbi. Barca raczej bez Abidala i Zlatana. W Realu prawdopodobnie zabraknie Kaki. W pierwszym spotkaniu na Camp Nou szczęśliwe zwycięstwo Barcy. Jak myślicie jak będzie tym razem? Ja stawiam oczywiście na Real :)

emmure 

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 18:03   

Ja stawiam na hat-tricka Messiego :))

Dawcio 

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 18:07   

emmure napisał/a:
Ja stawiam na hat-tricka Messiego :))

Podniecanie się Messim powoli sięga zenitu. Ciekawe jak dobry będzie w meczu z Realem. Bo w jednym meczu potrafi zagrać fenomenalnie, a w drugim jest kompletnie niewidoczny na boisku.

emmure 

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 19:46   

Messi to fenomen
08/09 --- 38 goli i 18 asyst
09/10 --- 39 goli i 10 asyst a spotkan jeszcze troche zostało
Reszta jest kilka długosci za nim

Dawcio 

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 23:29   

Tak jak napisałem z Realem może nie istnieć, a może grać fenomenalnie. Zobacz, że Messi w jednym meczu po 3-4 bramki, a w innym go nie widać. W Londynie miał 20 minut na początku potem nic. Jest po prostu strasznie nie równy. Co nie zmienia faktu, że gra świetnie.

Kawaliero 

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 00:07   

Mecz jakoś nie był arcy huura... Wiedzialem że Barca wygra bo Real ma za dużo kompleksów i są słabi w tym sezonie. Kibice Realu kiedy wasz klub wygra z Barcą? Jak będziecie warci 1.5mld euro? Brawo Messi :) Najlepszy obecnie piłkarz na świecie

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 09:19   

no to czekam na wypowiedzi fanów Realu. wieczorem opiszę nastroje panujące w obozie zwycięzców

LoraKinho 

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 09:56   

Visca el Barca!! Brawo! Na kolana real!
Znowu władowana kasa i znowu bez mistrzostwa :)

Barca Barca Barca

Dawcio 

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 10:03   

Mecz bardzo słaby. Mało sytuacji. Barca wykorzystała co miała. Real zachował się bardzo ładnie i grali z czarnymi opaskami :brawo:

Odpowiedz do tematu