Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
www.naczas.pl - nowa jakość w polityce
Autor Wiadomość
nansen 
nansen

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 16:20   

CYTAT- PODKREŚLENIA MOJE
Łukasz Naczas pisze List Otwarty do Tomasza Budasza
Szanowny Pan Poseł
Paweł Arndt,

W związku z moją zapowiedzią o chęci podjęcia polemiki wyborczej z Panem Tomaszem Budaszem pragnę za Pana pośrednictwem przekazać zaproszenie z mojej strony. Niestety muszę pisać do Pana i prosić o przekazanie poniższej informacji, ponieważ Pan Tomasz Budasz "nie istnieje" w Internecie, co w dobie wieku informatyzacji jest dla mnie i dla wielu Internatów po prostu niepojęte. Niemniej mam nadzieję, że chociaż Pan Poseł jest zinformatyzowany i jako jedyna postać z gnieźnieńskiego PO, która prowadzi akutualną witrynę www, będzie mogła przekazać co następuje:

Towarzyszu Naczas , mam nadzieję że elektorat cie po prostu ZRESETUJE , będziesz miał sporo czasu i będziesz sobie oglądał SWOJE stronki i będziesz się jarał jak to pięknie na nich wyglądasz, a NAS nie będziesz już więcej męczył swoim bełkotem.
P.s
W Korei Północnej podobno szukają informatyków. POLECAM

Łukasz Naczas 
Radny Miasta Gniezna

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 19:34   

Chrobliwie uparty nansenie - już nie raz próbowałeś szukać wszystkiego, byle by wypalić Naczasowi :) Wiedz jedno - nie jestem dla Ciebie żadnym Towarzyszem :)

Adios :)

PS: Kilka gazet ogólnopolskich ma inne pogląd na rzeczywistość i interaktywność niż Ty :)

Patr 

Wysłany: Nie Maj 31, 2009 22:47   

Cytat:
Towarzyszu Naczas , mam nadzieję że elektorat cie po prostu ZRESETUJE , będziesz miał sporo czasu i będziesz sobie oglądał SWOJE stronki i będziesz się jarał jak to pięknie na nich wyglądasz, a NAS nie będziesz już więcej męczył swoim bełkotem.
Nie zgodzę się z Tobą - nie uważam, że to bełkot, co najwyżej blubranie.

nansen 
nansen

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 15:37   

Łukasz Naczas napisał/a:
Chrobliwie uparty nansenie - już nie raz próbowałeś szukać wszystkiego, byle by wypalić Naczasowi :) Wiedz jedno - nie jestem dla Ciebie żadnym Towarzyszem :)

Adios :)

PS: Kilka gazet ogólnopolskich ma inne pogląd na rzeczywistość i interaktywność niż Ty :)

Zgadza się , nie jesteś naczasie dla mnie żadnym towarzyszem, ci pierwsi towarzysze zakładający partie lewicowe byli ideowcami, a ty jesteś tylko miernym politykierem i karierowiczem zapatrzonym tylko w siebie i zadufanym w sobie
A jak nastepnym razem będziesz się szwendał po moim domu z ulotkami , to kuchennymi drzwiami proszę- tymi dla akwizytorów. Jakby co to adres na privie podam.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 17:22   

nansen napisał/a:
A jak nastepnym razem będziesz się szwendał po moim domu z ulotkami , to kuchennymi drzwiami proszę- tymi dla akwizytorów.

Nie wypowiadam się co do formy wypowiedzi Nansena,bo szkoda strzępić języka.
Ale interesuje mnie gdzie w twojej kamienicy są kuchenne drzwi?

Ubik 

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 21:40   

A ja właśnie w kwestii formy. Jest niedopuszczalna. Nawet jak na zwyczaje gnieźnieńskie. Spokojnie zgłaszam post do moderacji.

john_wayne1 
głupota jest nieuleczalna...

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 23:05   

Ludzie nie unoście się tak i nie obrażajcie wielce.
Człowiek może mieć w/w stosunek do polityków, świadków jechowy, akwizytorów, czy jak w jednym temacie "meneli z parku Kościuszki" - poprostu. Jak takie rzeczy mówi Palikot, to się nam to podoba... (no dobra nie każdemu i zaraz będzie fala sprzeciwów)
Dla mnie osoby młode, które trąbiły, że się dużo zmieni jak zostaną radnymi, że młodzież, że się będzie działo itd. są już spalone i powinniśmy za niektóre rzeczy rozliczać. (nie mówiąc o radnych z "doświadczeniem")
Poza tym Panie Naczas, mam tylko pytanie, jeżeli można oczywiście. Pan mieszka w Gnieźnie, czy w Poznaniu? I nie chodzi mi tu o to co ma Pan w dowodzie, gdzie jest meldunek.
Bo tak mi troche nie pasi to, że jest Pan radnym miasta Gniezna i że Swoje rodzinne miasto odwiedza Pan jak jest potrzeba (własna)...

Pozdrawiam

bakol 
hm.

Wysłany: Pon Cze 01, 2009 23:54   

John!

Chodzi o to, że stosunek możemy mieć jaki tylko chcemy - zgoda!
Ale o ile, świadkowie Jehowy, akwizytorzy czy menele (jezu! ładny zbiór tu wyszedł) nie mają wielkiego wpływu na nasze życie, o tyle politycy owszem!

Powinniśmy od nich więcej wymagać, patrzeć na ręce i dokonania W końcu to my ich wybieramy, mają od nas mandat zaufania. Ale powinniśmy też cechować się pewną dozą kultury wypowiedzi, w stosunku do każdej grupy.

Poza tym, to ważne by podsumowywać dokonania (lub ich brak) naszych polityków - niech stanie się to podstawą do dalszych wyborów. Najgorsze co może być (poza posypaniem rany solą) to wyborcza amnezja! Trzeba pamiętać, by móc dokonywać ważnych i wiążących wyborów. Dlatego każdy głos w publicznej debacie oceniającej polityka jest ważny.

-Dobrze że Naczas chcę debatować, brakuje tego w Gnieźnie jak cholera.
-też mam wrażenie lepiej czuje się w medialnym podsycaniu atmosfery, niż w konkretnym działaniu (zresztą, może Łukasz zaprezentujesz swój dorobek?)
-dla mnie duży plus za ponowne ruszenie sprawy "Ogrodu"
-niestety wielki, ogromny minus za brak stajla!
-generalnie obciachowa porażka we Wrześni, a tu znowu podobna retoryka w dyskusji z radną Wichniewicz...

oceniajmy, oceniajmy :)

cwb 

Wysłany: Wto Cze 02, 2009 08:27   

mam dziwine wrazenie, ze niektorym politykom mozna doslownie napluc w twarz... a Ci odpwoiedza "ochh jaki dobry cukiereczek..."

lodolamacz 

Wysłany: Wto Cze 02, 2009 16:28   

Łukasz Naczas napisał/a:
Kilka gazet ogólnopolskich ma inne pogląd na rzeczywistość i interaktywność niż Ty :)
I co z tego wynika? Ano, NIC!!!
TUTAJ np. nie ma nawet śladu po kandydacie Naczasie...No i taka jest prawda, że poza tymi z tej listy, nikt nie ma żadnych szans... :papa:

lodolamacz 

Wysłany: Wto Cze 02, 2009 16:28   

Łukasz Naczas napisał/a:
Kilka gazet ogólnopolskich ma inne pogląd na rzeczywistość i interaktywność niż Ty :)
I co z tego wynika? Ano, NIC!!!
TUTAJ np. nie ma nawet śladu po kandydacie Naczasie...No i taka jest prawda, że poza tymi z tej listy, nikt nie ma żadnych szans... :papa:

cwb 

Wysłany: Sro Cze 03, 2009 16:05   

a nie dziiw Ciebie fakt, ze we wszytskich tych sondazach UPR jest 3 lub nawet druga partia lcizaca sie w wyborach do PE ?

mnie to troche dziwi.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Cze 03, 2009 21:36   

>> Między innymi o Naczasie <<

tylko czy o taki rozgłos Łukaszowi chodziło?...

nansen 
nansen

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 14:56   

zofia Nałkowska napisał/a:
nansen napisał/a:
A jak nastepnym razem będziesz się szwendał po moim domu z ulotkami , to kuchennymi drzwiami proszę- tymi dla akwizytorów.

Nie wypowiadam się co do formy wypowiedzi Nansena,bo szkoda strzępić języka.
Ale interesuje mnie gdzie w twojej kamienicy są kuchenne drzwi?

Metafora, Nałkowska , metafora !! !!

A tak łopatą do głowy, Nałkowska to chodzi o to że co niektórych natrętów na pokoje się nie puszcza.
Poza tym pracuje się , pracuje żeby po latach panoszenia się partaczy z Urbisu dom z powrotem do użytku doprowadzić i kuchenne wejście już jest.

A wracając do tematu , to ja NA CZAS zorientowałem się żeby na niego nie głosować ;-) !

Patr 

Wysłany: Pią Cze 05, 2009 19:27   

nansen napisał/a:
NA CZAS zorientowałem się żeby na niego nie głosować
ja już z momentem poczęcia wiedziałem, by nie popierać PZPR i jej kontynuatorów. Jak każdy zdrowo myślący gnieźnianin wiem, że Naczas się i tak nie dostanie, więc lepiej nie marnować głosu.

mikołajczyk 
zoil z prowincji/mixer/barrigo

Wysłany: Pią Cze 05, 2009 22:05   

Mam w temacie tylko jedno pytanie, czy forum nie obowiazują przepisy o kryptoreklamie? Moze by temat zawiesić?

lodolamacz 

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 09:50   

mikołajczyk napisał/a:
Mam w temacie tylko jedno pytanie, czy forum nie obowiazują przepisy o kryptoreklamie? Moze by temat zawiesić?
no właśnie !! ! Przecież to chyba narusza ciszę wyborczą !! !

Andrzej 
Giga - Tata II

Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:04   

A czy od momentu rozpoczęcia ciszy ktoś prowadzi dyskusję? Nie zauważyłem....
Temat pozostaje otwarty, podobnie jak nikt nie wyburza na czas ciszy słupów ogłoszeniowych. Słupy stoją, temat jest, ale nie korzystamy z nich.
Naruszanie ciszy nie będzie natomiast tolerowane.

cwb 

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 08:08   

Wbory jak widać zweryfikowały co niektórych...

Ani nowa strona , ani łapanka na naszej klasie, ani "fejsbuki, jutuby, tlitery, blipery"", ani banery, ani tuba na nic się nie zdały...

nansen 
nansen

Wysłany: Wto Cze 09, 2009 15:56   

Więc ciszej nad tą trumną :ups:

elvis 

Wysłany: Pią Cze 12, 2009 10:37   

Jednej rzeczy nie zmieniły. Naczasa znają w Warszawie....
Można się nie zgadzać i krytykować ale trzeba brać pod uwagę.

nansen 
nansen

Wysłany: Pią Cze 12, 2009 15:57   

Uściślijmy,
towarzysza Naczasa znają w warszawskiej centrali marginalnej partyjki pod nazwą SLD czy jakoś tam. A Trybuna jest gazetą ogólnopolską , tylko kto ja czyta ?

elvis 

Wysłany: Nie Lip 05, 2009 10:02   

Cos brak aktualizacji strony. Czyzby byłaby tylko strona wyborcza która będzie milczec do wyborów?

Kenneth_Philips 

Wysłany: Nie Lip 05, 2009 12:11   

No patrzcie...a miala byc nowa jakosc :ups:

cwb 

Wysłany: Nie Lip 05, 2009 13:47   

no tak jakby pan naczas zniknąl... a mial wiatraki robic... bo on wie jak... makaron na uszy to kazdy jeden potrafi nawinac... po porazce trzeba wstac.,..

Psychiatra 

Wysłany: Nie Lip 05, 2009 20:37   

A pojechał do Obamy uczyć się reklamy politycznej. Ludzie ale ściema. Kto wybulił kasę na taki wyjazd? Nowa jakość? Śmierdzi naftaliną z futra sobolowego towarzyszy radzieckich

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Lip 05, 2009 21:22   

Nie no jest nowa jakość. Stojący w kolejce po zasiłki mają ładne czerwone koszulki. http://www.forum.gniezno....t=1091&start=60

elvis 

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 18:07   

Szkoda ze musimy czekać na aktualizacje strony do wyborów.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pon Lip 06, 2009 19:13   

Kenneth_Philips napisał/a:
No patrzcie...a miala byc nowa jakosc :ups:
chyba stare kapcie z nową plakietką "hit wyborczy"
cwb napisał/a:
makaron na uszy to kazdy jeden potrafi nawinac... po porazce trzeba wstac.,..
oj,potrafi,potrafi. Niestety wielu to kupuje
Psychiatra napisał/a:
A pojechał do Obamy uczyć się reklamy politycznej.

Niektórym nauka ciężko wchodzi :ups:
Diabel-tasmanski napisał/a:
Stojący w kolejce po zasiłki mają ładne czerwone koszulki.
No co ty Diabeł, pewnie dostali jako bezrobotni za darmo
elvis napisał/a:
Szkoda ze musimy czekać na aktualizacje strony do wyborów.

Trzeba odpocząć aby nabrać sił do nowej ofensywy :mruga:

elvis 

Wysłany: Sro Lip 08, 2009 20:52   

Mam nadzieje , ze odpowie nam sam Łukasz Naczas.

Odpowiedz do tematu