Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Boisko dla Tytana
Autor Wiadomość
Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 19:12   

Michooo napisał/a:
uuuuuuuuuuuuuła! Diable!
za to z czystym sumieniem możesz strzelić sobie bana

Gdyż,Ponieważ?

miszczu napisał/a:
Przeczytałem tu że rugby to brutalny sport

Ja też i w zasadzie uznałem, że to należy elegancko przemilczeć. BOks jest brutalny? Sport olimpijski? O co chodzi w sporcie? Jaka jest jego najwieksza wartość? Jaka najwieszka korzyść społeczna? Takie pytania powinni sobie zadać Ci, którzy podejmują takie decyzje o jakich tu dyskutujemy. Niestety mam wrazenie że zadaja jednak sobie pytanie ile potencjalnych szabli zasiądzie na trybunach...

Ukasz 
mięśniolot

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 19:28   

sorry Ivan, ale co post to strzał w koleno.. dziwie sie ze jeszcze siedzisz.

Piszesz ze stadion przy ulicy wrzesinskiej zawsze był żużlowy - bzdura i brak znajomosci historii miasta i obiektu.

Start Gniezno ma tyle do gadania na temat samego obiektu co zyd za okupacji. Przepraszam najmocniej za mocne słowa, ela tak to mniej wiecej wyglada. Działacze STartu, moga ewentualnie sugerowac zmiany, potrzeby etc prawowitemu zarządcy.

Jeżeli po wielu dyskusjach z władzami miasta uzgodnono, że Stadion przy ulicy wrzesinskiej bedzie udostepniony również dla rugbystów to teraz wycofywanie sie z tego jest ponizej krytyki, podobnie jak zamykanie komus drogi do tego obiektu.

Pisanie o kolizji iteresów/treningów itd.. jest kolejnym strzałem wkolano. Jestesmy dorosli, ludzie potrafia sie porozumiewac i umawiać jak dorosli. Siada dwóch trenerów i co miesiac ustala sobie nowy grafik. Trudne ?? Wcale!! Tylko to jest sztuczne robienie problemu.

Michooo 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 19:58   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Michooo napisał/a:
uuuuuuuuuuuuuła! Diable!
za to z czystym sumieniem możesz strzelić sobie bana

Gdyż,Ponieważ?

Ponieważ myślę że w tym 10tysięcznym tłumie nie wszyscy są wyborcami.

To poważne nadużycie :clever:

Poza tym należy mieć nadzieję że wśród tych co chcą aby na nich głosować są też tacy, którzy robią coś dla miasta nie tylko w celu przypodobania się 10tysiącom ludzi. Jeśli jest pośród ‘gnieźnieńskiej władzy’ choć jedna taka osoba, ona też mogła poczuć się urażona.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 20:48   

Ukasz napisał/a:
Pisanie o kolizji iteresów/treningów itd.. jest kolejnym strzałem wkolano. Jestesmy dorosli, ludzie potrafia sie porozumiewac i umawiać jak dorosli. Siada dwóch trenerów i co miesiac ustala sobie nowy grafik. Trudne ?? Wcale!!

MEGA trudne, biorac pod uwage potrzeby treningów, sparingów, przygotowania toru, zmienne warunki atmosferyczne, kalendarz zawodnikow, ochrone obiektu etc, etc. Coz albo nie rozumiesz specyfiki tego sportu, albo probujesz kolejny raz wrzucic kamyszek do ogrodu - jakim jest Start Gniezno.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:34   

Kenneth_Philips napisał/a:
Ukasz napisał/a:
Pisanie o kolizji iteresów/treningów itd.. jest kolejnym strzałem wkolano. Jestesmy dorosli, ludzie potrafia sie porozumiewac i umawiać jak dorosli. Siada dwóch trenerów i co miesiac ustala sobie nowy grafik. Trudne ?? Wcale!!

MEGA trudne, biorac pod uwage potrzeby treningów, sparingów, przygotowania toru, zmienne warunki atmosferyczne, kalendarz zawodnikow, ochrone obiektu etc, etc. Coz albo nie rozumiesz specyfiki tego sportu, albo probujesz kolejny raz wrzucic kamyszek do ogrodu - jakim jest Start Gniezno.

dla kogo? przecież większość zawodników nie jest związana z Gnieznem więc nie odbywa tu regularnych treningów. a uwierz, że w rugby deszcz nie stanowi problemu. w końcu kto komu tu ma stawiać żądania , Start miastu czy miasto Startowi? w d..ch się poprzewracało. dotacje, stadion i to wszystko mało :nonono:
jaka ochrona obiektu? w Bydgoszczy i Lublinie są stadiony żużlowo-piłkarskie i jakoś sobie radzą

Ivan 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:35   

Kenneth_Philips, z Ukaszem nie ma sensu , on wie wszystko lepiej.
Zna specyfikę tego sportu..i mu nie wyjaśnisz że mecz żużlowy wymaga strasznie dużo przygotowań...

Ivan 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:35   

kapusta napisał/a:
jaka ochrona obiektu?

Taka jak jest , stadion jest zamknięty ze względu na bandę dmuchaną która jest na obiekcie..

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:37   

Ivan napisał/a:
kapusta napisał/a:
jaka ochrona obiektu?

Taka jak jest , stadion jest zamknięty ze względu na bandę dmuchaną która jest na obiekcie..

i co nie wpuszczą ich na trening? poje.b.a.ło was chyba do końca

Ivan 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:40   

kapusta napisał/a:
Ivan napisał/a:
kapusta napisał/a:
jaka ochrona obiektu?

i co nie wpuszczą ich na trening? poje.b.a.ło was chyba do końca

A jak mają ich wpuścić ? Przecież nie mają tam boiska. Więc o co chodzi ?

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:43   

żeby mieli skoro im ktoś z władz miasta to obiecał. o nic więcej. a najwygodniej wpuścić bramą, tą którą do hotelu i parkingu się jedzie

slamer 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:48   

kapusta napisał/a:
Ukasz napisał/a:

dla kogo? przecież większość zawodników nie jest związana z Gnieznem więc nie odbywa tu regularnych treningów.

Kiepski argument.Zawodnicy nie związani z Gnieznem muszą stawić się na treningu conajmniej raz w tygodniu przed meczem.Dodatkowo nie wiem jak jest teraz ,ale szkółka pana Wawrzyniaka która liczy ok 10 adeptów ma też trening conajmniej raz w tygodniu,a zdarzały się treningi 2 razy w tygodniu.

Co nie zmienia faktu ,że drużyna rugbystów nie ma gdzie trenować.Trudno obiektywnie ocenić sytuację bo nie znamy 2 stron tego "konfliktu"

Ivan 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:49   

kapusta napisał/a:
żeby mieli skoro im ktoś z władz miasta to obiecał. o nic więcej. a najwygodniej wpuścić bramą, tą którą do hotelu i parkingu się jedzie

Jaką :D padłem :D może odwiedź Gniezno i zobacz...a potem pisz. Nie ma parkingu koło hotelu , nie ma wejście od hotelu na murawę...jedyne wejścia są od strony trybuny a ta część jest zamknięta ... po za czasem kiedy Start ma treningi.

slamer, o właśnie o szkółce zapomniałem że oni też mają treningi... i to jest dość ważna sprawa jeśli chodzi o żużel , bo bez młodzieży nie ma przyszłości w tym sporcie..
A jak wiadomo najlepsi są wychowankowie..

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:50   

kapusta napisał/a:
dla kogo?
No przede wszystkim dla Startu...bo ma sila rzeczy duzo wiecej do stracenia niz Rugby'sci

kapusta napisał/a:
przecież większość zawodników nie jest związana z Gnieznem więc nie odbywa tu regularnych treningów.
Cieslewicz, Jablonscy, Paluch, Puszakowski, Risager, Ljung, Slabon, Gomolski, Sitera, Kajzer, Fajfer...no rzeczywiscie mniejszosc kadry startu trenuje na obiekcie.

kapusta napisał/a:
a uwierz, że w rugby deszcz nie stanowi problemu.
Ale dla przygotowania toru ma niebagatelne znaczenie.

kapusta napisał/a:
w końcu kto komu tu ma stawiać żądania , Start miastu czy miasto Startowi?
tu nie chodzi o stawianie zadan. Poprostu teoria (zgoda miasta i klubu na uzyczanie boiska) to nie to samo co praktyka (problemy o ktorych pisalem wczesniej)

kapusta napisał/a:
w d..ch się poprzewracało. dotacje, stadion i to wszystko mało
Sensowniej dla Ciebie byloby dotowac Start..a potem utrudniac mu sensowne przygotowywanie do meczy??

kapusta napisał/a:
jaka ochrona obiektu? w Bydgoszczy i Lublinie są stadiony żużlowo-piłkarskie i jakoś sobie radzą
A klubik co sie zwie Tytan stac bedzie na ochrone obiektu w trakcie treningow, meczy itd??

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:54   

Ivan napisał/a:
kapusta napisał/a:

Jaką :D padłem :D może odwiedź Gniezno i zobacz...a potem pisz. Nie ma parkingu koło hotelu , nie ma wejście od hotelu na murawę...jedyne wejścia są od strony trybuny a ta część jest zamknięta ... po za czasem kiedy Start ma treningi.
jest brama którą się wjeżdża na stadion, pierwsza jak się idzie od centrum. nią się dojeżdżało do hotelu (kiedyś) tą bramą mają ich wpuśćić bo tak jest według mnie najwygodniej bo od razu wejdą wszyscy. potem chłopaki myk na boisko i sobie potrenują. wiem, że trudno to tobie objąć rozumkiem ale postaraj się. jak nie ma bramy to mea culpa ale chyba płotu nie wymieniali. jak nie rozumiesz nadal to idź na jakiś trening i zobacz to sobie na żywo. powiem tobie że da się :glupek2:

Ivan 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:59   

Nie ma przejścia...hotel -> murawa. Jest siatką odzielająca teren hotelu od stadionu.

I pisz poprawie , bo czytać sie tego nie da.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:59   

kapusta, jak nie masz pojecia...to nie zabieraj glosu. Na lukach jest zalozona banda, na stale i NIE MA bramy wejsciowej na tor od strony hotelu

slamer 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:01   

kapusta przyznaj sie kiedy ostatni raz byłeś na stadionie,bo zmiany nastąpiły przed sezonem 2008 :)

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:02   

Ivan napisał/a:
Nie ma przejścia...hotel -> murawa. Jest siatką odzielająca teren hotelu od stadionu.

I pisz poprawie , bo czytać sie tego nie da.

w moim poście nie ma błędów więc to ty raczej zwracaj uwagę na pisownie.
gdzie ja napisałem że mają przez hotel iść? jak jest cieć na obiekcie to ich wpuści przez bramę a potem od trybuny. logiczne chyba?
ale się spece znaleźli
byłem jakiś rok temu ale chyba zaproponowana przeze mnie droga istnieje i jest krótsza niż jakiś spacer przez hotel
na czym się KP nie znam? chcesz sprawdzić moją wiedzę czy masz zamiar znowu się popłakać?

Ivan 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:06   

kapusta, ale nikt ich nie wpuści .

Zrozum człowieku że na tym stadionie dużo się zmieniło. Wjazd jest tylko do hotelu. Przejścia do hotelu na murawę / tor nie ma żadnego od strony hotelu.

Dozorca przyjeżdża pewnie tylko wtedy kiedy są treningi / przed nimi , bo przygotowanie nawierzchni jest robione.

A ciec.... co wiesz może u Ciebie tacy są.

A co do błędów , pisze się z dużej i małej litery , formy grzecznościowe itd.

W tym miejscu jest siatka...

Banda się nie otwiera.

kapusta napisał/a:
byłem jakiś rok temu ale chyba zaproponowana przeze mnie droga istnieje i jest krótsza niż jakiś spacer przez hotel

Nie nie ma. Bo od strony wjazdu też jest płot idący od płotu przy ulicy wzdłuż podejścia na łuk. Zamknięty też.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:07   

Od strony wjazdu do hotelu jest plot uniemozliwiajacy swobodne wejscie na stadion. plot postawiony zostal przez sezonem 2008 kapusta

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:13   

Ivan napisał/a:
kapusta, ale nikt ich nie wpuści .

Zrozum człowieku że na tym stadionie dużo się zmieniło. Wjazd jest tylko do hotelu. Przejścia do hotelu na murawę / tor nie ma żadnego od strony hotelu.

Dozorca przyjeżdża pewnie tylko wtedy kiedy są treningi / przed nimi , bo przygotowanie nawierzchni jest robione.

A ciec.... co wiesz może u Ciebie tacy są.

A co do błędów , pisze się z dużej i małej litery , formy grzecznościowe itd.

W tym miejscu jest siatka...
Obrazek
Banda się nie otwiera.

jak w końcu będą mieć tam boisko to cieć będzie na miejscu i ich wpuści zaproponowana przeze mnie drogą. skoro żużlowców może to i rugbystów również
co do błędów. skoro stosuję znaki interpunkcyjne to chyba łatwo załapać gdzie początek i koniec. a duża litera w odniesieniu do drugiej osoby jest oznaką szacunku, na który należy sobie zasłużyć. a na chwilę obecną nie widzę wśród oponentów nikogo takiego.
podsumowując
wasze argumenty o tym że nie wejdą są równie mądre jak wiedz KP o historii II wojny światowej. należy przywrócić normalność, że właściciel decyduje o obiekcie a nie użytkownik( bo nie wiem czy i ile płaci więc nie użyje określenia najemca) a skoro nie płaci tylko żeruje to niech nie zabiera głosu
co wy z tym hotelem pieprzycie jak potłuczeni?

Ivan 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:15   

kapusta napisał/a:
jak w końcu będą mieć tam boisko to cieć będzie na miejscu i ich wpuści zaproponowana przeze mnie drogą.

Nie będą , TŻ sie nie zgodzi , ma podobno powstać mini tor żużlowy.

A ty specu u siebie w mieście mąć wodę kijem . A nie tu.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:17   

Ivan napisał/a:
kapusta napisał/a:
jak w końcu będą mieć tam boisko to cieć będzie na miejscu i ich wpuści zaproponowana przeze mnie drogą.

Nie będą , TŻ sie nie zgodzi , ma podobno powstać mini tor żużlowy.

A ty specu u siebie w mieście mąć wodę kijem . A nie tu.

a co ma Start do decydowania? ich obiekt?
w myśl durnych przepisów jestem mieszkańcem Gniezna więc nie pisz co jest moim miastem jak nie wiesz

slamer 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:26   

kapusta napisał/a:
a co ma Start do decydowania? ich obiekt?

Wiesz ,kto ponosił koszty całorocznego utrzymania obiektu? Start Gniezno ,a GOSiR przejmuje obiekt z dniem 1.06.2009 r.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:27   

czesc posta mozna skwitowac tylko :hahaha: :hahaha:
Normalnosc to umiejetnosc synergii, wspolpracy opartej na porozumieniu...a nie narzucanie czyjejs woli i wizji. Az nadto banalne by bic z tego powodu piane

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:35   

Michooo napisał/a:
Ponieważ myślę że w tym 10tysięcznym tłumie nie wszyscy są wyborcami.

Niesety wszyscy są lub bedą.

Michooo napisał/a:
Poza tym należy mieć nadzieję że wśród tych co chcą aby na nich głosować są też tacy, którzy robią coś dla miasta nie tylko w celu przypodobania się 10tysiącom ludzi.

Nikt nie zabrania Tobie mieć nadzieję. Mam nadzieję że słyszałeś czyją jest matką :D

Michooo napisał/a:
To poważne nadużycie :clever:
Michooo napisał/a:
Jeśli jest pośród ‘gnieźnieńskiej władzy’ choć jedna taka osoba, ona też mogła poczuć się urażona.

Jełsi jest takak osoba to nie czułaby się urazona :)

MEGA trudne, biorac pod uwage potrzeby treningów, sparingów, przygotowania toru, zmienne warunki atmosferyczne, kalendarz zawodnikow, ochrone obiektu etc, etc.

Dokładnie tak samo jak i inne logistycznie średnio trudne przedsięwziecie. PRzypominam że o uostępnieniu boiska zdecydowano po trójstronnych rozmowach Miasto - Start - Tytan. Rozumiem że działacze Startu nie pomyśłeli ale jak rozmowy zakończono, decyzje podjęto to wrcióili do domów przemyśleli i stwierdzili że jednak to dl anich zatrudne. Po czym postanowili decyzje zmienić. Sami.

Naprawde taki obraz działaczy chcecie nam przedstawić?

sila rzeczy duzo wiecej do stracenia niz Rugby'sci

Mógłbym wiedziec ile więcej i czego? Konkretnie. I jaka to siłą rzeczy?

A klubik co sie zwie Tytan

Niech no prezez Wojtek lub Trener Biskp będa łaskawi napisac ile osób trenuje w tym klubku.

Ivan napisał/a:
TŻ sie nie zgodzi ,

No to w końcu czyj jest ten obiekt?

slamer napisał/a:
Wiesz ,kto ponosił koszty całorocznego utrzymania obiektu? Start Gniezno ,a GOSiR przejmuje obiekt z dniem 1.06.2009 r.

Rozumiem że z cięzko wyp
ot;Kenneth_Philips"]Normalnosc to umiejetnosc synergii, wspolpracy opartej na porozumieniu...a nie narzucanie czyjejs woli i wizji.

Szczególnie w sytuacji gdzie warunki dyktuje tylko jedna strona

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:47   

Dokładnie tak samo jak i inne logistycznie średnio trudne przedsięwziecie. PRzypominam że o uostępnieniu boiska zdecydowano po trójstronnych rozmowach Miasto - Start - Tytan. Rozumiem że działacze Startu nie pomyśłeli ale jak rozmowy zakończono, decyzje podjęto to wrcióili do domów przemyśleli i stwierdzili że jednak to dla nich zatrudne. Po czym postanowili decyzje zmienić. Sami.

Naprawde taki obraz działaczy chcecie nam przedstawić?
W newsie z 18 grudnia czytam o porozumieniu i woli wspolpracy w tej kwestii, a nie o umowie nieograniczonym uzytkowaniu boiska kosztem Startu Gniezno. Rozumiem, ze dla Ciebie to bardzo tudne do zrozumienia

Mógłbym wiedziec ile więcej i czego? Konkretnie. I jaka to siłą rzeczy?
Sportowo, finansowo, marketingowo i wizerunkowo. Malo??

Niech no prezez Wojtek lub Trener Biskp będa łaskawi napisac ile osób trenuje w tym klubku.
Od kiedy o wielkosci klubu decyduje liczba trenujacych???

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 23:04   

skoro doisz kasę miejska to chyba ma. miasto powinno dawać na klub w którym trenuje jak największa liczba jego mieszkańców

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 23:08   

kapusta napisał/a:

skoro doisz kasę miejska to chyba ma. miasto powinno dawać na klub w którym trenuje jak największa liczba jego mieszkańców
Ok. To zalozmy internetowy klub grajacych w kreski. Jak sie nas zbierze 2tys, to z pewnoscia od miasta dostaniemy 10 baniek :peace: :hahaha:

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 23:13   

W newsie

Rozumiem że news ze strony Startu. Acha... ;]

Myślałem że istotne są fakty i ustalenia. Ale widzę, że istotniejsza jest treść newsa na klubowej stronie.

uzytkowaniu boiska kosztem Startu Gniezno

Aj ci niedobrzy rugbyści. Młyn na torze robili :D

Sportowo

;]

finansowo

;] ;]

wizerunkowo

:glupek2:

Malo??

Nie. Mi wystarczy

Rozumiem, że zasobność klubowej kasy, marketingowy rozmach i wizerunek :D

Jaja :)

Odpowiedz do tematu