Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.plPytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stronnictwo Demokratyczne w Gnieźnie
Autor Wiadomość
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 14:36   Stronnictwo Demokratyczne w Gnieźnie

„W imieniu Prezesa Stronnictwa Demokratycznego w Wielkopolsce Pana Jacka Bachalskiego informujemy, że osobą odpowiedzialną za tworzenie struktur Stronnictwa Demokratycznego
w Gnieźnie oraz całym powiecie jest Pan Piotr Mikołajczak – członek SD z Gniezna. Kontakt e-mail: piotr.mikolajczaks.sd@wp.pl, Tel. 601-707-536. Wobec powyższego, wszystkich, którym bliska jest ideologia Stronnictwa Demokratycznego, którzy chcą służyć na rzecz naszego miasta i powiatu oraz jego mieszkańców, którzy chcą ożywić nasze miasto, którzy chcą zmieniać Polskę na lepsze, a z drugiej strony daleka jest im ideologia uprawiania brudnej polityki, zapraszamy w nasze szeregi”.
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Sob Sie 15, 2009 16:52   

Szanowni Państwo. Prawidłowy e-mail do Pana Piotra Mikołajczaka odpowiedzialnego za tworzenie struktur SD w Gnieźnie i powiecie to: piotr.mikolajczak.sd@wp.pl. Za błąd w komunikacie serdecznie przepraszam.
 
     
nansen 
nansen

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 682
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 08:03   

Hmmmmm. Bachalski.Na początek nieźle, ale może coś więcej od siebie? Programik.

Sugestia do admina żeby może założył chłopakom coś tam na temacie partie polityczne gdzieś koło LSD, PO , PiS może będą mieli coś do do opowiedzenia jak im się pytanie zada.
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 08:20   

Witam nansen.
Dzięki za zainteresowanie SD. Jeśli chodzi o program, to jak się wspaniale orientujesz, zostanie on przedstawiony do końca roku przez Szefa Rady Programowej Sd Pana Andrzeja Olechowskiego. Jeśli chodzi o założeniaa programowe SD w Gnieźnie dla miasta i powiatu, zostana one szczegółowe przekazane na początku września po formalnym powołaniu SD i jego zarządu w Gnieźnie przez Zarząd Regionalny w Poznaniu. Więcej informacji udzielić może Pan Piotr Mikołajczak jako soba odpowiedzialna za tworzenie struktur SD w Gnieźnie. E-mail podany w komunikacie.
Pozdrawiam i zapraszam w szeregi.
 
     
Diabel-tasmanski

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 15426
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 09:50   

Czy jakieś osoby znane z działalnośści politycznej w Gnieźnie zasilą szeregi SD ?? :)
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 10:13   

Proszę pytać Pana Piotra Mikołajczaka drogą e-mail, gdyż on jest odpowiedzialny za tworzenie struktur SD w gnieźnie i powiecie. Na dzień dzisiejszy z tego co się orientuję, jest kilkunastu już członków SD i są to rodowici mieszkańcy Gniezna ale dotychczas nie związani z żadną partią z miasta Gniezna, choć politycznie się udzielali.
 
     
Wilhelm von Olaf 
martar

Wiek: 94
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 218
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 10:21   

A może by tak przedstawić choćby sylwetkę pana Mikołajczaka , ogólny zarys programowy no i oczywiście kogo partia chce rekrutować ? - szukacie członków czy sympatyków.

Nawiasem - odpowiedź na forum jest oficjalna i poważna na telefon czy maila jednorazowa jak plastik do piwa !
 
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 11:17   

Witam Romek. Dzięki za zainteresowanie. Niebawem, kiedy na początku września powstanie formalnie SD w Gnieźnie, odbędzie się konferencja i ujrzysz sylwetkę Pana Piotra. To co moge Tobie teraz powiedzieć to to, że ma 36 lat, wyższe wykształcenie, pracował na szczeblu administracji państwowej, jest rodowitym gnieźnianinem, a obecnie pracuje na stanowisku samodzielnego specjalisty do spraw kadr i płac w Poznaniu. Jeśli chodzi o program to jest on w trakcie przygotowywania i na konferencji o powstaniu SD zostanie on ujawniony. Ale opiera się on na deklaracji Pana Pawła Piskorskiego "W słżbie obywateli" - www.sd.pl. Kogo widzi sie w SD. Przede wszystkim ludzi chcących działać na rzecz miasta i powiatu, nieuwikłanych w obecnie panujące układy, ludzi z wiedzą, doświadczeniem zawodowym, zawiedzionych obecnym układem, zawiedzionych marazmem miasta i powiatu, menedżerów różnych środowisk zawodowych, ludzi rozpoznawalnych, któzy odnieśli już w naszym mieście sukcesy zawodowe, patrz prywatni przedsiębiorcy. Idea SD to służba na rzecz miasta, a nie promocja przed wyborami, a potem tylko ratowanie domowego budżetu dietami radnych. SD zależy na rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości, gryż to ona jest "solą" naszej ziemi, wprowadzanie nowych inwestorów, rozwój edukacji, poprawa infrastruktury globalnie, a przy tym SD chce konultować wszystko co dotyczy mieszkańców własnie z nimi. To całe społeczeństwo ma decydować o rozwoju miasta i jej wizji. Politycy są tylko po to aby pomóc w polepszaniu życia obywateli a nie w ingerowanie w nie. SD jest partią któa nie będzie opierać sie o kłótnie polityczne, któe obecnie prezentuje PO i PiS. I to na teraz tyle. Więcej przeczytasz na www.sd.pl
Pozdrawiam i zapraszam w szeregi SD jeśli pasuje Tobie ta idea.
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 11:25   

I jeszcze jedno. SD szuka i osób chcących zasilić szeregi SD jak również sympatyków.
 
     
Diabel-tasmanski

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 15426
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 18:43   

A mnie ciekawi jak SD ocenia obecną scenę polityczną. Jakie ugrupowania sprawdziły się w radach a jakie nie? Kto jest dobrym gospodarzem gmin prezydent, burmistrz, wójt? Który z nich nie spełnia oczekiwać członków SD? Jak SD ocenia działalność starosty i administracji powiatowej?
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 19:00   

Szanowny Panie. Oficjalny komentarz pojawi sie zapewne po formalnym powstaniu SD przez jej lidera. Ja moge powiedziec tyle, i podzielic zdania tutejszych komentatorow. Ogolnie jest nie wesolo, panuje swoisty uklad, a w miescie jest totalny marazm od conajmniej 8 lat. I czas to zmienic. Dobrego gospodarza obecnie nie widac, ani w starostwie ani w miescie. oczekiwan naszych nie spelnia obecnie zaden z wlodarzy. I na razie tyle.
Pozdrawiam
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 19:02   

Oczywiscie nie szukamy na sile czlonkow a jedynie ich zapraszamy w nasze szeregi jesli idee i zalozenia sa spojne z naszymi.
 
     
Psychiatra 

Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 88
Skąd: z Dziekanki
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 20:06   

SD? A co to jest za twór? Wybory idą to stęsknieni władzy się budzą? Za komunę już byli, co chwile się przemieszczają z partyjki do partyjki. I grają na wiekopomnych słowach: komu leży na sercu, kto chce zmian, my wam itede. Eee, nic nowego. towarzyszom nie zagrożą, moze do kasy się dorwą , co to sejm na partie łoży. Zawsze jakieś drobne na wydatki się trafią
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 20:35   

Psychiatra. Do tej pory podobały mi się Twoje komentarze, gdyż uważałem je za sensowne, wywarzone i obiektywne. Lecz teraz troszeczkę zmianiam zdanie. A chciałem zaprosić Cię do nas?!
SD dla przypomnienia to Stronnictwo Demokratyczne, a w Gnieźnie należą do niego osoby do tej pory nie związane z obecnymi układami i partaimi politycznymi z Gniezna. Są to ludzie wykształcenie, doświadzeni zawodowo, którym dobro miasta, powiatu i mieszkańców leży na serce, i chcą im służyć, a nie pobierać diety radnych za zjazdy na które się spóźniają lub ich wogóle nie ma. SD to partia dialogu i dalego od czarnego PR. I może na tym skończę. Chyba że zmienisz zdanie to zapraszam.
 
     
wuja 

Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 1350
Skąd: --
Wysłany: Sro Sie 19, 2009 21:36   

SD napisał/a:
SD dla przypomnienia to Stronnictwo Demokratyczne

Za czasów "jedynej słusznej" miało dodatkową nazwę Stronnictwo Drżących.
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 07:25   

Wujo! Chyba należałoby przestudiować dokładnie historię Stronnictwa od 1937 roku, dotrzeć do wszystkich źrdódłowych materiałów i wtedy wydać opinię, która zapewne będzie kompletnie inna. Dokonania SD są znaczące i proszę o obiektywiz sprawiedliwy, a nie rzucanie haseł któe nie mają pokrycia z rzeczywistością. SD to partia dialogu, szanującą wypowiedzi i opinie wszystkich, nie uprawiająca czarnego PR, tak więc jako sympatyk SD więcej mówić nie zamierzam. Pozdrawiam.
 
     
zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca


Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 4587
Skąd: beznadziejny zmanipulowany elektorat
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 08:40   

Powiem od siebie tak. SD nigdy w historii nie było motorem, który napędziłby mnie do aktywności. O ile kiedyś nawet jako blondynka o małym ilorazie inteligencji "podkochiwałam się" w bardzo przystojnym Andrzeju Olechowskim (zwłaszcza jak udzielał się muzycznie), to potem miłość przeradzała się w zobojętnienie z racji małej wyrazistości celów i zamierzeń oraz opowiedzenia się tak do końca, co chce osiągnąć i z kim.
Natomiast pan Piskorski dla mnie od dawna jest osobą tajemną, o dziwnej osobowości i raczej nigdy jej nie zaufam. ale to tylko moje zdanie, choć rzadko intuicja mnie zawodzi.
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 08:48   

Witam Zofio. Oczywiście szanuję Twoją opinię, choć się z nią nie zgadzam. Andrzej Olechowski to człowiek wykształcony, z wielkim doświadczenie zawodowym, któy ma niezwykły dar przyciagania. Zauważyć to można było przy formowaniu PO. Tylko potem ludzie D.T. i on sam uprawiając brudny PR, odsunęli go wraz z marszałkiem Płażyńskim, a także wyrazistego i mającego wielkie zdolności organizatoskie P. Piskorskiego. Wyrazistość jest i zapewniam jako sympatyk SD, że jeszcze ją ujrzysz i powrócisz do zauroczenia, a nawet być może dawnej miłości do Pana A. Olechowskiego.
Pozdrawiam
 
     
zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca


Dołączyła: 16 Paź 2007
Posty: 4587
Skąd: beznadziejny zmanipulowany elektorat
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 09:37   

SD napisał/a:
Andrzej Olechowski to człowiek wykształcony, z wielkim doświadczenie zawodowym, któy ma niezwykły dar przyciagania.
Nie neguję wszelkich atrybutów pana Olechowskiego, jego wykształcenia i doświadczenia zawodowego, bo to niezaprzeczalnie posiada. Ale niezwykłego daru przyciągania on niestety już nie ma. Charyzma z wiekiem uciekła, Pan Piskorski nigdy jej nie miał i mieć nie będzie.I to jak zwykle tylko moje zdanie.
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:17   

Zofio! Mam wielkie nadzieję, że niebawem zmienisz zdanie na temat charyzmy oby panów. Może zostaniesz wtedy sympatyczką SD w kraju i w Gnieźnie? Zobaczymy. Poczekajmy
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 11:07   

Dziękuję Sandro. Ja również mam wielką nadzieję związaną z SD i również będę za nich trzymał kciuki. Jest to tak jak piszesz alternetywa dla obecnie panującego układu i wzajemnego obrzucania się błotem. Pozdrawiam
 
     
nansen 
nansen

Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 682
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 14:22   

A macie jakieś sympatyczne i inteligentne kobiety w gronie gnieźnieńskiego, może wtedy i ja zapałam sympatią .

Oby to nie były tylko działaczki formatu Matki Rady Miasta :ups:
 
     
Wilhelm von Olaf 
martar

Wiek: 94
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 218
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 14:28   

Tak sobie spijam Herbatkę i myślę : kim jest osoba pisząca w imieniu SD - mamy prawo to wiedzieć no raczej . No i refleksja czy nie obawiacie się symptomu zrzutu szumowiny czyli łapania się na członkostwo tych którym nie wiodło się u "innych" i karykatur politycznych których niemał w Gnieźnie - wprost będzie sito co?
 
 
     
kaszi 

Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 2072
Skąd: ---
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 15:09   

Romek Ratajczak napisał/a:
No i refleksja czy nie obawiacie się symptomu zrzutu szumowiny czyli łapania się na członkostwo tych którym nie wiodło się u "innych"
Albo takich, co zostali usunięci z partii/ sami odeszli, mieli stworzyć własne stowarzyszenie, ale słuch o jego założeniu zaginął? :)
 
     
Diabel-tasmanski

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 15426
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 15:20   

SD napisał/a:
rodowici mieszkańcy Gniezna ale dotychczas nie związani z żadną partią z miasta Gniezna, choć politycznie się udzielali.


Chyba jednak nie :)
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 15:39   

Zapraszam do lektury.
http://informacjelokalne....=5#comment19060
A byłych niezadowolonych, jak to określiłeś szumowin w SD nie będzie. Zapewniam
 
     
SD 
Klub Gniezno


Dołączył: 15 Sie 2009
Posty: 123
Skąd: Gniezno to nasz dom
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 21:33   

Ramzes jednak tak. Sam niedługo się przekonasz. Sami nowi ludzie dotychczas nieskażeni. I to powinna dać mieszkańcom wiele do myślenia. Czy tkwić dalej w beznadzieji czy dać szansę nowym osobą, chcących coś zrobić, a zarazem spoza wszelkich układów. Pozdrawiam
 
     
Diabel-tasmanski

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 15426
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 20:51   

SD napisał/a:
Ramzes jednak tak


:) To nie było do kasziego a nei do cytowanego fragmentu. Ale faktycznei można to było tak zrozumieć :) Mój błąd :)
 
     
kaszi 

Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 2072
Skąd: ---
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 21:16   

Diabel-tasmanski napisał/a:
To nie było do kasziego a nei do cytowanego fragmentu.
To znaczy, że było do mnie :)
 
     
Diabel-tasmanski

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 15426
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 21:17   

Było do kasziego miało być :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Copyright Gniezno.com.pl ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.
2002 - 2013

Polityka prywatności

Korzystanie z tej witryny oznacza akceptację regulaminu

Polecamy:
Agencja Interaktywna www.by.pl | Gniezno.com.pl |

Gniezno.com.pl jest firmą niezależną oraz samofinansującą i nie korzysta ze wsparcia środków publicznych; rządowych, samorządowych ani UE.

Właścicielem Gniezno.com.pl oraz Forum.Gniezno.com.pl jest firma Patryk Pawlak Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie, 62-200 Gniezno zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z kapitałem zakładowym w kwocie 5000 złotych w całości opłaconym. KRS: 0000475702, NIP: 7842490681, REGON: 302504149

Forum.Gniezno.com.pl stanowi integralną część portalu Gniezno.com.pl i z tego tytułu wszystkie elementy serwisu objęte są ochroną prawną. Powielanie, kopiowanie i wykorzystywanie jakiejkolwiek części jest dozwolone wyłącznie do celów osobistych. Wykorzystywanie do celów komercyjnych tylko za zgodą Gniezno.com.pl z zastrzeżeniem, iż nie mogą być one w żaden sposób modyfikowane.
Wypowiedzi użytkowników forum są ich prywatnymi opiniami. Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi naruszające dobra osób trzecich ani za prawdziwość informacji przedstawianych przez użytkowników. Korzystający z forum ponoszą wyłączną odpowiedzialność za czyny i zachowania naruszające prawo i skutki takich zachowań.
Serwis Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń oraz informacji dostarczonych przez osoby trzecie.

Nasze serwisy:
Gniezno.com.pl | Agencja Interaktywna www.by.pl | Forum.Gniezno.com.pl

Informacje:
Kontakt | Reklama | Regulamin | Osoby odpowiedziane za forum | Załóż swój dział | Zostań moderatorem

Realizacja: Gniezno.com.pl & Agencja Interaktywna www.by.pl