Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka Pizzeria?
Autor Wiadomość
Frank Black 

Wysłany: Pon Cze 29, 2009 18:46   Jaka Pizzeria?

Czy ta Pizzeria Cameleon ma jakąs stronę WWW ?? ? Bo miałem ulotke na schodach ale ani menu tam nie ma a phone nie odpowiada jak dzwonie :/ ktoś coś wie???

Frank Black 

Wysłany: Pon Cze 29, 2009 20:41   

A stwierdziłem, że się przejdę do tego Cameleona.

Powiem tak, wystrój lokalu pierwsza klasa, chyba nikt tego w Gnieźnie nie przebije na razie. Miła i sympatyczna obsługa, menu duże jest w czym wybierać. Pizza bardzo dobra, ciasto zupełnie inne niż w innych gnieźnieńskich pizzeriach. Także na plus :-) )

Darmowe Wi-Fi działa, sprawdziłem w telefonie i nawet szybko chodzi :-) ))

No i dostałem gadżety od firmy:-) dwa długopisy, kostkę rubika (kostki w Pepsi,Mirinda) jakieś 2 naklejki i kubek. Wszystko z logiem Cameleona ;]

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Cze 29, 2009 20:45   

Nie jestem pewien ale chyba tak.
Teraz nie mam czasu ale jutro jak wroce rano z pracy to sprawdze. :)

DaVe 

Wysłany: Pon Cze 29, 2009 23:59   

Frank Black napisał/a:
Czy ta Pizzeria Cameleon ma jakąs stronę WWW ?? ? Bo miałem ulotke na schodach ale ani menu tam
No właśnie. Ja też widziałem ulotkę, ale menu brak. Nie wiem, jaki w tym sens rozdawać ulotki bez menu:) No chyba, że klient woli dzwonić i się pytać o menu.

Frank Black 

Wysłany: Wto Cze 30, 2009 11:36   

Z tego co usłyszałem wczoraj, dowozy ruszą dopiero od przyszłego tygodnia w Cameleonie. Jednak warto się przejść i zjeść coś na miejscu.

yahu 

Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 10:04   

Pizzeria Cameleon bardzo fajna, od czasów Pizza Hut nie było w Gnieźnie nic lepszego! Wystrój świetny, obsługa bdb no i sama pizza dobra, bogata w składniki i do tego tania! Polecam ten lokal. Myślę że problemem jest lokalizacja bo jednak ciężko tam trafić. Mam nadzieję że się utrzyma! :)

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 10:15   

Potwierdzam, lokal i jedzenie super, obsługa również (chociaż ja głównie korzystałem z dostarczanego do domu), tylko dla mnie w środku nieco za głośno.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 22:09   

Jak dla mnie jedzenie serwowane w Cameleonie odstrasza. Bylem raz i wystarczy mi doswiadczen

emigrant 

Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 22:20   

Mi smakowało, złych doświadczeń mimo kilku odwiedzin nie mam, dobrze jednak, że jest wybór w dobrych pizzeriach w Gnieźnie :)

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 23:30   

A ja byłem dziś i pierwszy raz jadłem na zewnątrz- korzystając z aury- i naprawdę miło;) Poza tym porządne toalety, jak i cała reszta, na takim poziomie trudno coś innego przyrównać, zwłaszcza w klasie pizzerii w Gnieźnie...

r1 
69

Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 11:08   

Cytat:
Jak dla mnie jedzenie serwowane w Cameleonie odstrasza.

A co takiego strasznego w tym jedzeniu było?

cwb 

Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 11:12   

potwierdzam. dobiala kawal dobrej roboty odwalil. bije pokłony. kelnerki tez fajne :P bo o tym nikr nie wspomnnail a szkoda

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 14:55   

Ja nie mogę, bo Żona czyta;)
ps. obsługa godna uwagi ;D

Kenneth_Philips 

Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 22:41   

r1 napisał/a:
Zamoówiliśmy dwa dania:
1. Makaron Carbonara - makaron wysuszony (nieswieży - ugotowany dużo wcześniej), sos również z "dużego gara" z lekko ściętą śmietaną.
2. Pizza - ciasto na 2-3cm, a na cieście dosłownie nagichane wszystkich składników, tak że ciężko było ugryźć. Dla kogoś kto idzie na pizze się obeżreć za przeproszeniem jak świnia - idealne rozwiązanie. Osobiście wolę delektować się smakiem potrawy, który przy takim podaniu w ogóle ciężko mi było wyczuć.

r1 
69

Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 13:22   

Kenneth_Philips napisał/a:
r1 napisał/a:
Zamoówiliśmy dwa dania:
1. Makaron Carbonara - makaron wysuszony (nieswieży - ugotowany dużo wcześniej), sos również z "dużego gara" z lekko ściętą śmietaną.
2. Pizza - ciasto na 2-3cm, a na cieście dosłownie nagichane wszystkich składników, tak że ciężko było ugryźć. Dla kogoś kto idzie na pizze się obeżreć za przeproszeniem jak świnia - idealne rozwiązanie. Osobiście wolę delektować się smakiem potrawy, który przy takim podaniu w ogóle ciężko mi było wyczuć.

Na szczęście w Gnieznie Masz spory wybór restauracji. Pewnie znajdziesz coś co będzie spełniało twoje oczekiwania.

Kenneth_Philips 

Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 20:57   

Oczywiscie, ze tak

adamvid7 

Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 15:58   

o ktoś mi może powiedzieć jaki jest adres tej nowej pizzeri??

emigrant 

Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 16:03   

adamvid7 napisał/a:
o ktoś mi może powiedzieć jaki jest adres tej nowej pizzeri??

Pasaż na Moniuszki, w bramie :)

Tymczasem na Wyszyńskiego otworzyła się kolejna pizzeria - Da Grasso, przyznam, że jedzenie trzyma poziom tak jak w pozostałych lokalach tej sieci pizzerii :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 19:24   

http://pizzerianakawiarach.pl/ próbował ktoś?

john_wayne1 
głupota jest nieuleczalna...

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 19:48   

duża, dużo nadzienia, taka amerykańska tzn. na grubym, pulchnym cieście...
2 kawałkami się najadłem. Była niezła. Niestety nie ja zamawiałem, pewnie inaczej bym jednak wybrał , więc musze się przejechać jeszcze raz ;)

Riggs 

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 22:32   

Pizza podobno bardzo dobra i tak jak pisze john_wayne1 bardzo syta. Przy najbliższej okazji wypróbuję.
Od siebie mogę polecić pizzerię Da Grasso na ulicy Wyszyńskiego. Pizza co prawda na cienkim cieście ale dość dużo składników i bardzo dobra w smaku. Do tego 2 sosy gratis.

r1 
69

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:01   

Pizzeria Capri we Wrześni rewelacja. Dawno tam nie byłem ale w ostatnią środę była okazja to pojechałem. Aktualnie jest tam remont ale jedzenie bez zmian (cały czas robią). Można polecić.

Frank Black 

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 15:26   

trzeba wypróbować tą z Kawiar :jem2: . Niech ktoś im zrobi stronkę bo to co jest to heh, że tak powiem "prosta stronka" :hahaha:

FaFik 

Wysłany: Pon Lis 30, 2009 16:31   

Czy ktoś podjąłby się wypisania tu wszystkich pizzerii w Gnieźnie? :hmmm:

kuba-kosz 
Chill out

Wysłany: Nie Gru 06, 2009 11:19   

Tak czytając wasze pozytywne opinie na temat pizzerni na Kawiarach postanowiłem spróbować. I mogę powiedzieć, że pizza super, bardzo syta, sera duża ilośc tak jak innych dodatków. A sos czosnkowy moim zdaniem pierwsza klasa ;D

Adigno 
Red Army

Wysłany: Nie Gru 06, 2009 23:52   

Cytat:
Od siebie mogę polecić pizzerię Da Grasso na ulicy Wyszyńskiego.

Da Grasso ma bdb pizze, niestety w Gnieźnie jak to bywa tną koszty.. :D I Pizza Kebab w Gnieźnie i pizza kebab w Poznaniu w Da Grasso bez porównania.. no chyba, że tak trafiłem.

emigrant 

Wysłany: Pon Gru 07, 2009 00:03   

Adi chyba faktycznie źle trafiłeś, w DaGrasso podawali i smakowało tak samo jak w Poznaniu.

Poza tym pizzeria "Twoja" z Liliowej, nie wiem jak trzyma fason "Wenecja", dawno nie korzystałem. Kawiary trochę daleko... :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 07, 2009 08:53   

emigrant napisał/a:
Kawiary trochę daleko...

Ale jak zamówisz to hybrydowym samochodem Ci przywioza :)

A jak ktos sie wybierze to i wystrój dobrze podziała na apetyt :)

kaszi 

Wysłany: Pon Gru 07, 2009 11:11   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Ale jak zamówisz to hybrydowym samochodem Ci przywioza
To i tak daleko. Może w Pizzerii na Kawiarach są inne zwyczaje, ale w pizzeriach to zwykle kierowca z jedną pizzą nie wyjeżdża, a rozwozi je kolejno tam, dokąd ma najbliżej. Zanim więc taka pizza dojedzie na drugi koniec miasta, no to już taka dobra nie będzie. Nie rozdrabnjiając się już za bardzo nad faktem, że czas przygotowania pizzy nie powinien być uwarunkowany od tego, że kierowca musi już wyjeżdżać. Osobiście uważam, że po to jest w mieście tyle pizzerii na różnych osiedlach, żeby mogły one spokojnie funkcjonować w jakimś ograniczonym kręgu, a nie wozić pizzę po całym mieście.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 07, 2009 11:18   

No jak jest w praktyce to już nie raz się przekonałem. Wolę zaufać nowej pizzerii nawet jeśli jest daleko. Poza tym jeśłi lubie pizze aurat z tej a nie innej to chyba mam do tego prawo?

Odpowiedz do tematu