Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka Pizzeria?
Autor Wiadomość
Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Lut 20, 2013 17:50   

Forumowicze czy kojarzycie może nieczynną już pizzerię W piwnicy? :)
Kiedyś mieściła się na ulicy Dąbrówki ale potem przeniesiono ją na Roosevelta koło MOK.
To była najlepsza pizza w mieście, to ciasto i dodatki !!
Czy ktoś może polecić jakąś pizzerie która serwuje podobną pizze ?? Bo takiej samej to na pewno nie dostane :D

znafca1984 

Wysłany: Sro Lut 20, 2013 18:04   

Ramenedes napisał/a:
Forumowicze czy kojarzycie może nieczynną już pizzerię W piwnicy? :)
Kiedyś mieściła się na ulicy Dąbrówki ale potem przeniesiono ją na Roosevelta koło MOK.
To była najlepsza pizza w mieście, to ciasto i dodatki !!
Czy ktoś może polecić jakąś pizzerie która serwuje podobną pizze ?? Bo takiej samej to na pewno nie dostane :D

Na Roosevelta to mieścił się MDK a teraz eSTeDe...a MOK od zawsze był na Łubieńskieskiego;)
a co do tematu pizzy to Twoja Pizzeria, na Kawiarach, Retro. A czy znajdziesz podobną? Wątpie:)

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Lut 20, 2013 18:06   

Zawsze mi się myliło MOK z MDK lokalizacyjnie :)
Twoja i Na Kawiarach odpada.
Co do Retro nie próbowałem. Jak odnajdujesz ich pizze? ;)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Lut 20, 2013 18:30   

Ramenedes napisał/a:
Twoja i Na Kawiarach odpada.

Fakt - takze zrezygnowałem z tychże. Polecma za to pizzerie Ho No Ino - palce lizać. oby nie była to tylko promocja na wejście :)

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sro Lut 20, 2013 19:20   

Co to za pizzeria? Gdzie ona się mieści? stronki w necie brak....

emigrant 

Wysłany: Sro Lut 20, 2013 23:18   

Wybrzydzacie tutaj tylko :P

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Lut 20, 2013 23:34   

Na Staszica

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Czw Lut 21, 2013 00:25   

Cho no ino
Staszica 3 ( koło szkoły )
pn, śr, czw, pt, sb, nd od 13:00-22:00
Tel 603158649

Pizza dobra :) jedyny minus- za dojazd biorą 2,5zł więc chodzę do nich do lokalu ( mam 3 min ) :jupi:

stronki jeszcze nie mają, niedawno otwarli. Na facebook-u mają zdjęcia a na zdjęciach mają menu :PPP na miejscu mają ulotki

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Czw Lut 21, 2013 19:01   

Jak z Cho No Ino jest dobra pizza to ja nazywam się Krzysztof Krawczyk.
Zamówiłem z ciekawości i muszę stwierdzić, że to gorzej smakuje niż bułka pizzowa od Roszaka. Zero wyrazu.
Takiej pizzy o jakiej marzę chyba już nigdzie nie zjem....
Bynajmniej mój ranking pizzerii w mieście nie uległ zmianie:
1.Wenecja
2.Da Vinci
3.Miami Food

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lut 21, 2013 21:02   

Ja tam nie wiem Rademenes jak się nazywasz i generalnie jak dla mnie to możesz byc Krzysztof Krawczyk.

Ja dwa razy jadłem pizze z Ho No Ino i za każdym razem była świetna. Pizzeria która dopiero startuje i więcej osób jeszcze o niej nie wie ma full klientów. W niektórych porach, mimo, że to nie centrum ciężko tam o miejsce. To jak zbiorowa amba na smak bułki pizzowe o Roszaka.

Frank Black 

Wysłany: Czw Lut 21, 2013 22:39   

może dostałeś pizze ze szkarpytami? :) jak mieszkałem w Gnieznie to całkiem dobra pizza była w Malym greku na Chrobrego. Ten lokal jeszcze istnieje i utrzymuje formę?

kibicstartu 

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 07:38   

Mały Grek funkcjonuje i trzyma wysoką formę często tam zamawiam , jednak najlepszą pizzę jadłem w Capri we Wrześni - mega lokal i jedzenie

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 10:32   

Cytat:
Jak z Cho No Ino jest dobra pizza to ja nazywam się Krzysztof Krawczyk.
Zamówiłem z ciekawości i muszę stwierdzić, że to gorzej smakuje niż bułka pizzowa od Roszaka. Zero wyrazu.
Takiej pizzy o jakiej marzę chyba już nigdzie nie zjem....
Bynajmniej mój ranking pizzerii w mieście nie uległ zmianie:
1.Wenecja
2.Da Vinci
3.Miami Food

każdy ma inne kubki smakowe :PPP akurat Wenecja i Da Vinci to praktycznie jedno i to samo bo Da Vinci prowadzi z tego co wiem były kucharz Wenecji :) Tylko Weneja ma lepsze sosy :) Z 2 strony jeśli chodzi o Miami i inne podobne pizzerie- nie lubię płaskich pizz gdzie nie wiem co jest co i wszystko wygląda jak z gardła wyjęte :jupi: a ciasto jak kawał papieru :) Ze swojego doświadczenia napisze, że wszystko zależy od człowieka :peace: ( ciasto grube-cienkie, farsz płaski/zmielony-wystający i w całości )

Frank Black 

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 10:56   

dodam tylko, że można lubić Pizza Hut lub nie ale festiwal pizzy to bardzo dobry pomysł. Aktualnie się odbywa :)

Joker 

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 12:02   

Wenecja jest dobra. Ho no Ino nie znam ale się chętnie wybiore.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 19:36   

Sensacja-rewelacja !! Pizzeria w Trzemesznie !! Kapitalna smaczna pizza na grubym cieście, i za 16 zł. Ma w sobie tyle dodatków, że w trzech pizzach zamówionych z Gniezna nie znalazłbym tylu składników. Polecam.

Robak 

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 20:32   

No ja jak na chwile obecną,najlepszą pizze jadłem w Kłecku w zajeździe Kłeckowianka.
Takiej dobrej w Gnieźnie nie ma a z lokalnych to mi pod moje "kubeczki smakowe" podchodzi z Małego Greka,co do reszty,wszystko na jedno kopyta.Różni się tylko wyglądem a smakuje tak samo.

Co do Cho No Ino,muszę spróbować a wtedy podzielę się wrażeniami :yes:

yahu 

Wysłany: Sob Lut 23, 2013 08:28   

Mały Grek ma najlepszą pizzę w Gnieźnie, odradzam jednak dania oparte na gyrosie, który często jest twardy i niezbyt smaczny. Ekspresowa dostawa to również ogromny atut tej pizzerii. 20-30 minut od zamówienia, a mieszkam 5 km od lokalu.
Retro to ciekawa opcja, ale zamawiałem pół roku temu więc nie wiem jak to teraz wygląda.
Bardzo dobrą pizzę mają w ... kawiarni Za Drzwiami, ale tylko na miejscu.

znafca1984 

Wysłany: Nie Mar 17, 2013 10:09   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Ja tam nie wiem Rademenes jak się nazywasz i generalnie jak dla mnie to możesz byc Krzysztof Krawczyk.

Ja dwa razy jadłem pizze z Ho No Ino i za każdym razem była świetna. Pizzeria która dopiero startuje i więcej osób jeszcze o niej nie wie ma full klientów. W niektórych porach, mimo, że to nie centrum ciężko tam o miejsce. To jak zbiorowa amba na smak bułki pizzowe o Roszaka.

Diable, ciężko tam o miejsce bo też stolików jak na lekarstwo;)

Ja po pochlebnych Waszych opiniach zamówiłem wczoraj dwie szt i po pierwsze czas czekania...75min!! I to nie przez taki ruch a bardziej przez ten piecyk opalany drewnem. Przy większej ilości klientów będzie trzeba czekać i po 2-3h.

Pizze - szczerze to jadałem w życiu lepsze. Ale żeby nie było, gorsze też się trafiały;) Na pewno bez efektu "kurde tak zaje.iste że tylko tam". No i Diabelska - spodziewałem się jakiegoś ognia w przełyku, ale nic takiego nie nastąpiło.

No i mega pozytyw za rewelacyjny sos czosnkowy.

pawelek 

Wysłany: Nie Mar 17, 2013 12:14   

Zamawiałem stamtąd jakiś czas temu i o ile samej pizzy wiele zarzucić nie mogę, to czas oczekiwania był fatalny - prawie 120 minut... Na pewno spróbuję jeszcze raz, ale jeśli nadal będzie trzeba tyle czekać, to praktycznie traci sens.

Viviene 

Wysłany: Pią Kwi 19, 2013 14:02   

Witam, często tu zaglądam ale jak przeczytałam te herezje na temat pizzerni ho no ino to postanowiłam się nawet zarejestrować. Dwa razy zamawiałm z tej pizzerni bo mieszkam nie daleko i cieszyłam się,że powstało coś nowego. Pizza nie ma złego smaku, mają dobre sosy, ale za każdym razem dostałam ją spaloną-nie przypieczoną ale spaloną! węgiel na 3 cm od brzegu! czarny węgiel-oczom nie wierzyłam! biorąc pod uwagę,ze pizza nie jest duża to prawie połowa była do wyrzucenia. Za pierwszym razem mówie dobra, zdarzyło im się, zaczynają ale za drugim razem było to samo. Szkoda bo jest potencjał ale mnie by było wstyd coś takiego dać Klientowi, zwłaszcza na początku.Szkoda bo chętnie bym zamówiła z nowu ale po takim czymś widac,że się Klientem nie przejmują i dają co im z pieca wyjdzie więc to loteria. Nie wiem gdzie też jeden z forumowiczów widział ten ruch i brak stolików...

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 18:06   

Pizzeria Retro - bardzo dobra pizza :)
Prawie tak dobra jak ta z Wenecji.
Trochę za dużo sosu pomidorowego mi wlali ostatnio na pizzy ale była mimo to smaczna.
Ceny też przystępne, czas oczekiwania powiedzmy średnio na jeża.

przemko830 

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 22:41   

a na jakiej ulicy jest Pizzeria Retro?

wojtas_im 

Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 02:40   

przemko830 napisał/a:
a na jakiej ulicy jest Pizzeria Retro?

Papieża Jana Pawła II. Naprzeciwko budynku Starostwa Powiatowego.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Sob Maj 18, 2013 18:47   

Teraz Wam zapodam newsy z gnieźnieńskich pizzeri.
Dzwonię do Da Vinciego w celu złożenia zamówienia, a tu głos w słuchawce mnie informuje, że nie przyjmują zamówień do godz 20.00 bo mają duży ruch...........
I druga pizzeria na Rynku zwana Imperio czy jakoś tak, również mojego zamówienia nie może zrealizować do godziny około 20.00 bo ... kucharz poszedł do Katedry na mszę..........

Czujecie to ??

andzinsan 

Wysłany: Sob Maj 18, 2013 21:36   

Ramenedes napisał/a:
bo ... kucharz poszedł do Katedry na mszę..........

Prima aprilis?? ;D ..bo..bez jaj...

Polecam pizzerie Brzuchol (była Margarita przy Słowackiego-inni ludzie, numer ten sam).

Działają od około miesiąca i wspominana powyżej Ho No Ino przy "9-tce" może się schować pod każdym względem. Polecam.

Pozdro

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Maj 19, 2013 12:17   

Ostatnio zamówiłem z Twojej... bez szału niestety.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Maj 20, 2013 08:25   

Ramenedes napisał/a:
Dzwonię do Da Vinciego w celu złożenia zamówienia, a tu głos w słuchawce mnie informuje, że nie przyjmują zamówień do godz 20.00 bo mają duży ruch...........

No i co w tym dziwnego? Lepiej byłoby gdyby przyjęli zamówienie a Ty czekałbyś 2 godziny za pizzą?

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Maj 20, 2013 16:57   

Marcineek napisał/a:
Ramenedes napisał/a:

No i co w tym dziwnego? Lepiej byłoby gdyby przyjęli zamówienie a Ty czekałbyś 2 godziny za pizzą?

Jest !! Obrońca uciśnionych !!

Słuchaj co to za restauracja/knajpa/pizzeria która na wstępie mówi, że nie przyjmuje zamówień bo mają duży ruch ??
Idziesz do Pietraka, siadasz przy stoliku podchodzi do Ciebie kelner i coś takiego mówi ?? Już widzę Twoja zadowoloną minę.

Trzeba było powiedzieć, że mają dłuższy czas oczekiwania niż zwykle i że jeśli mi nie odpowiada mogę zadzwonić gdzie indziej.

To jest postawa prokliencka ??

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Maj 20, 2013 17:55   

Ramenedes napisał/a:
Słuchaj co to za restauracja/knajpa/pizzeria która na wstępie mówi, że nie przyjmuje zamówień bo mają duży ruch ??

Normalna. Znająca swoje możliwości i szanująca swoich klientów. Z pewnością lepsza od takiej, która przyjmie zamówienie wiedząc, że klient będzie czekał i czekał i czekał...

Ramenedes napisał/a:
Idziesz do Pietraka, siadasz przy stoliku podchodzi do Ciebie kelner i coś takiego mówi ??

Jak idziesz do Pietraka i mają zbyt dużo zamówień to najzwyczajniej w świecie nie masz gdzie usiąść.

W tym przypadku Twoje zarzuty to zwykłe szukanie kija żeby uderzyć psa. Nie mieli możliwości żeby przyjąć zamówienie i obsłużyć klienta tak jak powinien być obsłużony - normalnie o tym poinformowali i tyle. Nie kręcili, nie wymyślali że może będzie teraz a może później. Nie wyrabiali się - nie przyjmowali więcej zamówień. Dla mnie nie ma tematu.

Odpowiedz do tematu