Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kasziego wątpliwości kinowe
Autor Wiadomość
kaszi 

Wysłany: Nie Gru 06, 2009 21:54   

"Zapraszamy" - czyli kto? Administrator forum?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Gru 06, 2009 22:19   

Tak. Zapraszam wszystkich chętnych. Mogę chyba? :)

kaszi 

Wysłany: Nie Gru 06, 2009 22:23   

Pewnie, że możesz. Zastanawia mnie tylko, dlaczego kino Helios nie założy konta ("przecież to nic nie kosztuje"), jak to zrobiono na sąsiednim forum, a nie wykorzystuje do celów reklamowych Twoją pozycję na forum.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Gru 06, 2009 22:27   

Założyło ale je usunęliśmy. Ale to chyba niewłaściwy dział, więc przenoszę.

kaszi 

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 21:23   

A gdzieś czytałem na forum jakże mądrą uwagę o gwarancji, jaką daje konstytucja do reklamowania (się).

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 21:27   

DO swobody prowadzenia działalności gospodarczej kaszi. Jeśli komuś źle jest na forum to zaiste jego obecność tutaj zakrawa na masochizm...

kaszi 

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 21:28   

Nie wiedziałem, że prowadzisz kino i pizzerię ;]

remikk 

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 21:33   

Diabel-tasmanski napisał/a:
DO swobody prowadzenia działalności gospodarczej kaszi. Jeśli komuś źle jest na forum to zaiste jego obecność tutaj zakrawa na masochizm...

No, ale chyba w ostrzeżeniu powinien być powód prawda ? A nie "kolejny raz".

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 21:34   

Nie prowadze. Doskonale wiesz jaki jest profil mojej/naszej działalności a ze struganiem wariata Tobie nie do twarzy. Jeśli właściciel nie życzy sobie reklamowania konkurencji na swoim podwórku to po prostu ma prawo tego zabronić. Jeśli to do kogoś nie dociera to jak w podpisie johna.

kaszi 

Wysłany: Wto Gru 08, 2009 21:41   

Zdecydowanie nie jest w porządku reklamować na swoim koncie inne podmioty gospodarcze, a usuwać linki/grafikę innych/osób niezaprzyjaźnionych. W ten sposób dajesz wyraz tego, że forum nie jest gnieźnieńskie tylko ma określonego właściciela. Nawet, jeśli jest to oczywiste, że forum ma właściciela, to można stworzyć taki wizerunek, by każdy gnieźnianin czuł się tu dobrze. Jeśli jak mówisz gdzie indziej, można zrobić coś, co zadowoili wszystkich, to dlaczego tego nie robicie na własnym podwórku?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 17:06   

Nie jest prawdą twierdzenie a właściwie cała seria twierdzeń powyższych. Po pierwsze nie ma żadnego podziału na osoby zaprzyjaźnione/niezaprzyjaźnione z firmą czy z forum.

Po drugie forum ma określonego właściciela, co uważam wyłącznie za plus, w przeciwieństwie do forum, które tego właściciela nie ma. Nie ma właściciela, nie ma odpowiedzialności, o czym niejeden już się przekonał. Natomiast z tytułu tego, że forum ma właściciela nie ma żadnych preferencji (pierwszy akapit).

Staramy się zadowolić wszystkich, zdając sobie równocześnie sprawę z tego, że wszystkich zadowolić nie jesteśmy w stanie. Może ktoś to umie zrobić lepiej - być może... Formułujący zarzuty miał tę szans ale z niej zrezygnował. Jesteśmy gotowi do rozmów. Ale nie do wymuszania i dyktowania warunków pod ostrzałem bezpodstawnych oskarżeń.

Owszem napisałem że w przypadku spacerniaka na Wenecji jest możliwe rozwiązanie, które zadowoli wszystkich. Nie wiem na jakiej podstawie prawo zadowolenia wszystkich jest przenoszone do innych sfer życia i oczekuje się ode mnie jego egzekucji...

CO do przypadku budzącego wątpliwości - użytkownik był wielokrotnie proszony o to, by nie zamieszczał grafik zawierających reklamy konkurencji. Mimo usilnych próśb robił to dalej nie pozostawiając nam innego rozwiązania.

Z kinem Helios nie łączy nas żadna umowa handlowa. Zgodnie z regulaminem nie zezwalamy na istnienie kont mających wyłącznie charakter reklamowy. Dlatego na prośbę kina ogłoszenia o wybranych spektaklach zamieszczam osobiście. Jeśli użytkownicy forum uważają, że taka praktyka budzi wątpliwości to oczywiście także jesteśmy otwarci na sugestie.

kaszi 

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 22:24   

Nie jest prawdą twierdzenie a właściwie cała seria twierdzeń powyższych.
Dobrze by było wypunktować tę całą serię nieprawdziwych stwierdzeń. Najlepiej z cytatami.

Po pierwsze nie ma żadnego podziału na osoby zaprzyjaźnione/niezaprzyjaźnione z firmą czy z forum.
Nie mam zamiaru na ten temat dyskutować i nie żebym nie miał podstaw do takiej dyskusji, w każdym razie chcę tylko powiedzieć, że jeśli choć jeszcze jeden raz, w jakimkolwiek temacie przeczytam jakąś niewybredną uwagę skierowaną do mnie, a niezwiązaną z tematem, to proszę o usunięcie mojego konta z tego forum. Na podobnej zasadzie jak Karolinie. Dziękuję.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 22:44   

kaszi napisał/a:
Dobrze by było wypunktować tę całą serię nieprawdziwych stwierdzeń. Najlepiej z cytatami.

Wprawdzie już wymieniłem, ale jeśli potrzebujesz punkt po punkcie to proszę:

- nie jest prawdą, ze istnieje jakiś podział na osoby zaprzyjaźnione/niezaprzyjaźnione z forum i ma to jakiś wpływ na działania admnistracji.
- nie jest prawdą, że używam swojego konta i pozycji na forum do reklamowania podmiotów gospodarczych. Jakichkolwiek.
- Nie jest prawdą że w ogóle je reklamuje. Jeśli reklama jest działaniem świadomym i celowym.

kaszi napisał/a:
jeśli choć jeszcze jeden raz, w jakimkolwiek temacie przeczytam jakąś niewybredną uwagę skierowaną do mnie, a niezwiązaną z tematem, to proszę o usunięcie mojego konta z tego forum

Prośba odrzucona :D Chciałbym tylko przypomnieć że piszący powyższe słowa także pozwalał sobie na niewybredne uwagi w stosunku do innych użytkowników forum. Teraz nagle wykazuje się nadzwyczajną wrażliwością na tym polu - szkoda jednak, zże tylko wyłącznie w stosunku do siebie. Ma to swoją nazwę.

Trzymać Cię kaszi na forum na siłę nie zamierzam. Tym bardziej ze pozwalasz sobie na powoływanie się na przypadki znane Tobie znacznie lepiej niż innym użytkownikom forum i akurat powinieneś w tej sprawie milczeć, a już na pewno nie używać tego jako narzędzie - w jakiejkolwiek sprawie. Pominę milczeniem takie praktyki - uważam je za niegodne mężczyzny.

kaszi 

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 22:57   

Wprawdzie już wymieniłem, ale jeśli potrzebujesz punkt po punkcie to proszę:
Miałem na myśli cytaty moich wypowiedzi, które są nieprawdziwe. Nie jak Ty sformułujesz wypowiedzi w stylu" ja nie powiedziałem, że Ty powiedziałeś".

Prośba odrzucona Chciałbym tylko przypomnieć że piszący powyższe słowa także pozwalał sobie na niewybredne uwagi w stosunku do innych użytkowników forum.
No jeżeli młówimy o tym jednym i tym samym przypadku, to wybacz, ale zważywszy na fakt, jak ów forumowicz "żartował" na mój i nie tylko mój temat "na żywo", to cóż, niewybredne uwagi z mojej strony nie były bezpodstawne. Aha, to, że prośba jest odrzucona to jasno dowodzi na podział, o którym mówiłeś, że go nie ma. Są osoby, którym można usunąć konto.

Tym bardziej ze pozwalasz sobie na powoływanie się na przypadki znane Tobie znacznie lepiej niż innym użytkownikom forum i akurat powinieneś w tej sprawie milczeć, a już na pewno nie używać tego jako narzędzie - w jakiejkolwiek sprawie. Pominę milczeniem takie praktyki - uważam je za niegodne mężczyzny.
Wypraszam sobie takie uwagi. Powołałem się na przypadek osoby tylko i wyłącznie na podstawie tego, że usunięto jej konto, jako przypadku, że jednak można. Nie wykraczając poza forum. Żądam przeprosin! Jeśli nie, to nie mamy już o czym rozmawiać.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 23:00   

kaszi napisał/a:
Miałem na myśli cytaty moich wypowiedzi, które są nieprawdziwe. Nie jak Ty sformułujesz wypowiedzi w stylu" ja nie powiedziałem, że Ty powiedziałeś".

Manipulujesz kaszi. Widać w mistrza się zapatrzyłeś.

kaszi napisał/a:
niewybrende uwagi z mojej strony nie były niebezpodstawne.

Każdy formułujący niewybredne uwagi tak uważa.

kaszi napisał/a:
Wypraszam sobie takie uwagi. Powołałem się na przypadek osoby tylko i wyłącznie na podstawie tego, że usunięto jej konto, jako przypadku, że jednak można, nie wykraczając poza forum. Żądam przeprosin!

Sam fakt że sie powołałeś jest niesmaczny kaszi. Obaj o tym wiemy.

kaszi 

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 23:09   

Sam fakt że sie powołałeś jest niesmaczny kaszi. Obaj o tym wiemy.
Nie był niesmaczny. Sam manipulujesz.

Proszę usunąć moje konto! Posty są integralną częscią forum, więc pozostały - tak ja przypadek konta wyżej wspomnianego. Albo michała88. Nie masz honoru przeprosić, usunąć proszę moje konto!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 23:15   

kaszi napisał/a:
Nie był niesmaczny. Sam manipulujesz.

Kaszi tak się składa, że znasz tło sprawy i jesteś na tyle inteligentny, ze mogłeś posłużyć się jakimkolwiek argumentem. Mając odrobinę przyzwoitości powinieneś pominąć ten jeden. I Ty piszesz o honorze? Ja przepraszałem wiele razy kiedy się zagalopowałem, ale teraz wybacz nie widzę powodu dla którego maiłbym akurat Ciebie przepraszać.

kaszi 

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 23:46   

Pisząc, że chcę mieć usunięte konto tak jak Karolina, posiłkowałem się wyłącznie tym, że tylko to konto jest mi znane, które usunięto tak jak chciałbym sobie życzyć. I to jeszcze po tym jak poprosiłem o usunięcie konta, to z właściwym sobie uśmieszkiem stwierdziłeś, że prośba jest odrzucona. Doszukiwanie się tutaj jakichkolwiek skojarzeń, a szczególnie pisanie tego w kategoriach, że jest to niegodne mężczyzny, jest zwyczajną manipulacją. Poprzez podanie przykładu chciałem przekazać także wszystkim tym, którzy będą mieli nieprzyjemność czytania powyższych postów, że są przypadki, ktorych konta są usuwane i nie jest to moje widzimisię, że żądam usunięcia. Dlatego proszę mnie nie traktować jakoś inaczej tylko usunąć konto! Nie mam ochoty dyskutować z administracją, która mnie obraża i na mój temat coś insynuuje.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 23:51   

Tłumaczą się winni kaszi. Dla mnie straciłeś twarz. Mogłeś się zapędzić, każdemu sie zdarza, ale próba wymanipulowania tego co zrobiłeś tylko Cię pogrąża.

kaszi 

Wysłany: Pon Gru 14, 2009 23:55   

Manipulacja! Usuniecie w końcu to konto?!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 00:08   

Czy jest tutaj jakiś właściciel konia?

kaszi 

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 00:13   

Proszę o wstawiennictwo innych forumowiczów, w usunięciu mojego konta. Bez znaczenia, kto, co myśli o mnie, dobrze, czy źle. Ja już sam nie mam siły na utarczki i inwektywy, także pozaforumowe.

Xenna 

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 00:27   

O co komon?
Co za bezsens...po co apelować o usunięcie konta przecież nikt tu nikogo na siłę nie trzyma...jak ktoś nie chce to nie wchodzi na forum, nie pisze i tyle!!! :yes:

kaszi 

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 00:40   

Nie życzę sobie otrzymywania maili z forum i wykorzystywania przez forum mojego konta mailowego.

Xenna 

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 00:44   

nową skrzynkę zdaje się można założyć w kilka minut :ups:

kaszi 

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 00:54   

Pewnie, że można. Można nawet zmienić dane osobowe.

Xenna 

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 00:57   

No własnie. Dlatego po co się
Cytat:
kaszi
tak meczysz nie zaglądaj na to forum, załóż nową pocztę i masz problem z głowy po co sobie utrudniać życie! :nonono:

1 liga 

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 14:58   

Jeśli szanowny Pan Kaszi życzy sobie usunięcia konta, proszę jego prośbę uszanować! Administratorzy na tym forum uważają się za wszystko wiedzących. Nie dopuszczają do siebie możliwości pomyłki. Te forum jest zmanipulowane, jest cenzura wypowiedzi. Nie dziwie się, że coraz mniej ludzi się tutaj rejestruje, a coraz więcej odchodzi. A jeśli chodzi o reklame, to niech pan Diabeł idzie na deptak ulotki rozdawać. :*

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 15:35   

Panie 1liga. Szanuję pańskie zdanie na nasz temat i punkt widzenia na temat zarządzania przez nas forum. Jeśli ma Pan pomysł jak polepszyć funkcjonowanie forum to zapraszamy do merytorycznej dyskusji. Chętnie też dowiem się co rozumie Pan przez manipulację lub cenzurę oraz kto i na czyje zlecenie forum manipuluje. Subiektywne osądy proszę sobie zachować do knajpy, propozycje pracy również.

Nie ma możliwosci kasacji konta. Każdy użytkownik ma możliwość edycji konta i usunięcia własnych danych, w tym adresu email o czym użytkownik kaszi doskonale wie. Tym bardziej argumenty, na które się powołuje czynią jego wypowiedzi śmiesznymi. Jeśli nie ma ochoty pisać na forum, nie ma przymusu. Jeśli pan 1liga nie ma ochoty także go nie ma.

Nieprawdziwe są zarzuty, że dokonaliśmy kasacji kont. W przypadkach, na które powołuje się kaszi odpowiednio wyedytowania została nazwa użytkownika, natomiast konto nadal istnieje. W przypadku drugiego konta na które powołuje się kaszi, była to zamiana jednego konta na drugie z ważnych osobistych przyczyn dla użytkownika.

Xenna 

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 00:59   

Ja pikole ludzie ja was nie rozumiem jak wam to forum nie odpowiada to po choinkę tu zaglądacie ?? ?? ??Dajcie sobie spokój i znajdźcie sobie coś co będzie dla Was idealne, a nie trujcie dup...tu!

Nie rozumiem, działacie sprzecznie niby wam źle, tyle rzeczy jest nie tak jak powinno być w waszym mniemaniu, macie full zastrzeżeń ale piszecie tu - to nie logiczne !! !! !!

P.S. Życzę miłego i owocnego poszukiwania odpowiedniego forum !! :jezor:

Odpowiedz do tematu