Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszechwładca Diabeł-tasmański

Czy uważasz że Diabeł-tasmański przesadza czasem z ostrzeżeniami cenzurą i innymi tego typu formami ograniczenia wypowiedzi innym użytkownikom
Tak
42%
 42%  [ 16 ]
Nie
50%
 50%  [ 19 ]
Nie mam zdania
7%
 7%  [ 3 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
Patryk 
Administrator

Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 22:27   

strasznie mnie ciekawiło co sie pojawi w tym temacie, i zawiść jest niektorych tak wielka ze nawet zadali zobie troche trudu zeby obejsc "skrypt" i modyfikowac wyniki glosowania....... az nie wiem co napisac, odkrywam na nowo kim są ludzie i zastanawiam sie gdzie zgubili czlowieczenstwo.... bo pod płaszczem czlowieka juz w srodku go nie ma

lodolamacz 

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:57   

Diabel-tasmanski napisał/a:
lodolamacz napisał/a:
I Tobie jako administratorowi nie godzi się rogrywać tematu w taki sposób jaki teraz próbujesz to robić. To jest wysoce niestosowne.

I to wytykanie mi ze jestem administratorem. Śmieszne Piotrze. Mam zrezygnować z admina czy głosu nie zabierać aby nie było takich odwołań? Każdy twój post ocieka emocjami co muszą przyznać nawet twoi sojusznicy w dyskusji. A ja od dłuższego czasu po żadnej stronie się w tej dyskusji nie opowiadam. Po prostu czekam aż zaczniecie pisać z sensem...
Ta uparta próba dowiedzenia rzekomego pisania pod wpływem To już jest Diable z twojej strony zwyczajna bezczelność.
Grzecznie, jak tylko to możliwe sugerowałem Tobie, że nic nikomu, kto jakimi emocjami sie kieruje pisząc swoje posty, ale Ty wręcz maniakalnie i chyba złośliwie kolejny raz wywalasz post zupełnie oderwany od tematu, ale cynicznie dyskredytujący moją osobę ... Kolejny raz sugerujesz jakieś pozamerytoryczne powody moich wypowiedzi...
Czy Ty z tymi emocjami masz jakąś obsesję ? Bo nic merytorycznego tylko : EMOCJE, EMOCJE I EMOCJE ! Zaczynam się o Ciebie poważnie martwić !
Wielokrotnie zadawałem Tobie pytanie, o Twoje argumenty w temacie i się nie doczekałem.
Myślę, że nawet psychoanalitycy mieli by z Twoimi idiotycznymi uwagami spory problem …
Niemniej zaznaczam Tobie ! Wypraszam sobie takie sugestie. Tym bardziej że nie pierwszy to raz próbujesz w taki sposób cynicznie zdyskredytować moje wypowiedzi.
Ja nigdy argumentu wieku nie używałem, ale Ty zmusiłeś mnie teraz. Otóż jesteś zbyt młodym człowiekiem, żeby mnie zarzucać rzekome pisanie czegokolwiek, w jakimś przez Ciebie tylko wydumanym stanie emocjonalnym . Po prostu, jeszcze raz. Wypraszam sobie takie sugestie ! Jasne?

----------------------------------------------------------------------------------------
Post o powyższej treści został usunięty przez moderatora. Posty zupełnie nie nawiązujące do tamatu " Kto prezydentem RP" ale wyraźnie obrażające moja osobę, choćby takim stwierdzeniem jak " ocieka emocjami" użytym przez Diabla Tasmanskiego pozostał.
Gratuluję równego traktowania uzytkowników tego forum !

Póki posty Diabła Tasmańskiego nie nawiązujące do w/w tematu, a będące wyraźnie pozamerytoryczną próbą zdyskrdytowania moich wypowiedzi, we wskazanym temacie pozostaną, nie widzę sensu uczestnictwa w tym forum.

Pozdrawiam.
Piotr Skrzypek.

emigrant 

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 12:02   

Lodołamaczu, przecież nie tylko Diabeł zwrócił uwagę na emocjonalny ton Twoich kilku wypowiedzi.

Andrzej 
Giga - Tata II

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 12:15   

Wybacz lodołamaczu, ale nie szantażuj mnie.

Dwa zdania wyjasnienia. Prosiłem wczoraj niejednokrotnie o zmianę sposobu i tonu wypowiedzi. Nie tylko w tym temacie i nie jeden raz. Ostrzegałem, że w razie dalszego naruszania regulaminu posty polacą. Mimo to dalej brnąłeś dziś w dyskusje, która nie ma nic wspólnego z tematem i faktycznie od poczatku powinna toczyć się na PW. Ale nie zarzucaj mi nierównego traktowania. Dyskusja została w pewnym momencie ucięta i tyle. Dalej macie PW. Po wczesniejszych odpowiedziach powinienneś się tego spodziewać. Wczesniejszych postów nie sposób w tym momencie usunąć, bo musiałbym zrobić coś, co zapowiadałem, ale czego robić nie chcę - usunąć wszystkie wczorajsze posty i to nie tylko Twoje i Diabła, ale wszystkie, bo rozdzielić sensowenie tego nie sposób. Niestety każdy z Was musi mieć ostatnie zdanie, ale tym razem bedę miał je ja.

lodolamacz 

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 14:18   

emigrant napisał/a:
Lodołamaczu, przecież nie tylko Diabeł zwrócił uwagę na emocjonalny ton Twoich kilku wypowiedzi.

lodolamacz napisał/a:
arosława Kaczyńskiego, człowieka dla którego wyobrażenie ludzi działających organicznie , to nie sa patrioci, ale w większości członkowie głęboko zakonspirowanego zdradzieckiego dla Polaków układu. czlowieka który dla zasady i z przerośniętych ambicji osobistych - wcale nie narodowych !- manipulują społeczenstwem ci którzy tak twierdzą - prezentuje śmiertelną urazę do sąsiadów, na wschodzie, na zachodzie i do własnego premiera, którego ordynarnie ignoruje.

Nie ma się do czego odnosić, wiec napisze tylko tyle, ze to twoja opinia, w moim odczuciu mająca niewiele wspólnego z prawdą, a wynikająca ze złych emocji. Bardzo złych Piotrze. Masz rzecz jasna do nich prawo! ALe czy to dobrze?
Oto pierwsza sugestia Diabła odnosząca się do pisania postów pod wpływem rzekomych moich emocji, nawet „bardzo złych” emocji

Proszę zatem wskazać, który to element powyżej zacytowanej mojej wypowiedzi wynika nie z oczywistych i powszechnie znanych faktów, ale jest efektem jakiegoś bliżej nieokreślonego „bardzo złego uniesienia. ? Jak to sugeruje wszechwładny Diabeł !
Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Emigrancie jeszcze 44 zwrócił uwagę.
44 napisał/a:
Panie Lodołamaczu - może i się mylę, ale widząc te wszystkie wykrzykniki w Pana postach odnoszę wrażenie, że poziom adrenaliny jednak znacząco się podniósł

Wykrzykniki przeszkadzają ? Ehh ! Naprwdę, żalosne.

A że mam problem z przecinkami, to aż dziw że 44 jeszcze nie zuważył? ;)

A nieco wcześniej
44 napisał/a:
Myślę, że wszyscy dzielni przeciwnicy "JK" (cud, że piszecie to wielkimi literami, spotkałem się już z umyślnym pisaniem małymi) powinni napisać otwarty list do tegoż - nie powinien w ogóle w czasie kampanii wspominać, że miał brata. To naprawdę przejaw warcholstwa, wieśniactwa i braku dobrych manier.

Ponieważ wszechwładny Diabel, ani Ty emigrancie nie zdobyliście się na skomentowanie powyższej wypowiedzi . To rozumiem, jest to w waszym mniemaniu , zapewne wypowiedź niezwykle chłodna nie wynikająca z silnego wzburzenia. Tak?

Gratuluję Wam percepcji, a przede wszystkim klasy. !! !

I przypomnę jeszcze tylko moje slowa
"nic nikomu, kto jakimi emocjami sie kieruje pisząc swoje posty "
Bo To brzydka, malo elegancka maniera, sugerowania że ktoś coś wypowiada z niby to ogrniczoną swiadomością.
Po prostu! Ja coś takiego WYPRASZAM SOBIE !
Czy łaskawie nie stać Was na zrozuminie tego ?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 14:38   

Drogi Piotrze

Jest mi niezwykle przykro czytając to co napisałeś. Znam Cię już wiele lat i bardzo szanuję. Żadna różnica poglądów między nami nigdy tego nie zmieniła. Żadnego absolutnie użytkownika tego forum a już na pewno Ciebie nigdy nie miałem zamiaru zdyskredytować.

Drogi Piotrze - pisania pod wpływem emocji nie da się ukryć. Pisałeś emocjonalnie i piszesz dalej w powyższym poście. Nie tylko ja to zauważam... Nie widzę w zauważeniu i wyartykułowaniu tego faktu nic dyskredytującego! Wszak wszystkim nam się to zdarza!

Wiek? Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. Wręcz (jeśli już wyciągnąłeś ten argument rzekomo przeze mnie zmuszony) od starszej osoby wymaga się większego opanowania i kontroli. Tak mi sie przynajmniej wydaje....

Natomiast próba dyskredytacji miała miejsce. Sugerowanie ze jako administrator opowiadam się po jakiejś stronie. To wręcz wzorcowa próba zdyskredytowania mojej osoby w dyskusji. Wystarczy napisać coś takiego i praktycznie wyłącza mnie to w dyskusji. Szkoda ze przejmując się poziomem dyskusji nie reagowałeś, kiedy Tomasz użył obraźliwych słów wobec Eddda, albo Yaroo nazwał Jarosława Kaczyńskiego psychopatą. To są rażące przykłady. Powinny polecieć ostrzeżenia a nie poleciały. To po czyjej stronie ja się w końcu opowiadam.

Lodołamaczu kto tutaj komu ubliża? Tka pierwsze z brzegu twoje w moja stronę:
lodolamacz napisał/a:
zwyczajna bezczelność.

lodolamacz napisał/a:
maniakalnie i chyba złośliwie

lodolamacz napisał/a:
masz jakąś obsesję

lodolamacz napisał/a:
nawet psychoanalitycy mieli by z Twoimi idiotycznymi uwagami spory problem

lodolamacz napisał/a:
w jakimś przez Ciebie tylko wydumanym

DO tego zarzuty, groźby... Piotrze czy naprawdę różnica zdań w poglądach politycznych winna się tak kończyć? Przeciez w innych tematach doskonale się rozumiemy... Warto?

Piotrze zapewniam Cię o moim szacunku dla Ciebie i nic w tej materii się nie zmieniło. Jeśli postanowisz nie pisać na forum będzie mi bardzo przykro. Takim ruchem udowodnisz jedynie ze w istocie kierują Tobą emocje. Tylko czy zasadne i potrzebne?

lodolamacz 

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 15:02   

Diable manipulujesz !
To Twoja sugestia o emocjach, którą ciągle, zupełnie nie mam pojęcia na jakiej podstawie powtarzasz, stała się argumentem w poważnej dyskusji…
W powyższym poście zapytałem ! który to element mojej wypowiedzi jest spowodowany „bardzo złymi emocjami” ?
Odpowiedzi nie mam do tej chwili.
Natomiast kolejnym postem próbujesz dowieść , podając cytaty, będące wybitnie efektem nie merytorycznych argumentów, ale właśnie odpowiedzią na Twoje notorycznie powtarzanie jednego słowa „emocje”.
Nawet post powyżej zawiera kolejną taką sugestię… Co niby, w takim razie sugerujesz, zarzucając mi wypowiedzi pod wpływem emocji ?? ?

Ramzesie ! Dobra rada ! Nigdy nie próbuj rogrywać parti powołując się na takie czy inne emocje rozmówcy, bo zwyczajnie, w sposób zupełnie nieuprawniony, podważasz wiarygodność każdego.

pozdrawiam.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 15:11   

lodolamacz napisał/a:
Diable manipulujesz !

Ależ skad!

lodolamacz napisał/a:
Twoja sugestia

Nie tylko moja :)

lodolamacz napisał/a:
Ramzesie ! Dobra rada ! Nigdy nie próbuj rogrywać parti powołując się na takie czy inne emocje rozmówcy, bo zwyczajnie, w sposób zupełnie nieuprawniony, podważasz wiarygodność każdego.

Ale w jaki sposób nieuprawnione? :) Rozumiem że fakt, iz nie tylko ja to zauważyłem nie ma zadnego znaczenia. Wybacz Piotrze, ale emocji w twoich postach jest tyle, że nie sposób obok nich przejść obojętnie. I nadal uważam, że nie ma w tym nic dyskredytującego. A co do twojej rady - to samo dotyczy powoływania się na czyjąś rzekomą "intuicyjność w pisaniu", a już na pewno podważa się wiarygodność człowieka będącego administratorem zarzucając stroniczość - to praktycznie wyłącza mnie z dyskusji. Może więc warto być także wymagającym wobec własnych relacji z adwersażami?

emigrant 

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 16:38   

lodolamacz napisał/a:
Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Napisałem, że kilku a nie jednej wypowiedzi, to raz. A dwa, to w powyższym raczej chodziło o emocjonowanie się osobą Jarosława Kaczyńskiego aniżeli emocje o charakterze uniesienia się dumą czy wpadania w złość. To miało miejsce później. Rozgraniczmy, że "emocjonowanie się" nie ma zawsze aspektu negatywnego.
lodolamacz napisał/a:

Kto napisał, że przeszkadzają? Jest pewna netykieta, kierujmy się nią i nie emocjonujmy się aż tak. Ja rozumiem, że może być Pan osobiście urażony Diabła postami, ale miarą wszystkiego jest przyjmowanie tego do siebie. Unoszenie się dumą nie jest raczej wskazane. Proszę tylko tego źle nie odebrać. Kiedy ktoś mi zarzuca bzdury, zwyczajnie się z tego śmieję. Życie mnie tego już nauczyło, choć jeszcze jestem młody. Nie tylko duszą ;-)

lodolamacz 

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 20:34   

Odczekałem parę godzin bo sądziłem, że się czegoś konkretnego doczekam… A tutaj co widzę ? Kolejny raz same dyrdymały, kluczenie i manipulacja faktami…
Diable i emigrancie !
Ja zadałem podstawowe, aczkolwiek proste pytanie, które jest sensem sporu... Uczyć Was, co to jest pytanie proste chyba nie muszę. Więc przestańcie traktować mnie jak Marka Nowaka. Znam język polski wystarczająco dobrze żeby rozumieć co sam piszę i rozumieć intencje waszych wpisów. Co np. Diable znaczy stwierdzenie " inni też to zauwazyli" ? Sądzisz że nie potrafię ocenić na skutek czyich sugestii pojawili sie "ci inni". Ty naprawdę myslisz, że dyskutujesz z gimnazjalistą?
Diable, proszę choć o odrobinę szacunku.

Pytanie więc powtarzam .
Który z moich postów dotyczących kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego, uprawniał Diabła Tasmańskiego do wysnuwania sugestii , że posty pisałem rzekomo pod wpływem „ bardzo złych emocji” ?
Niecierpliwie czekam na poważną odpowiedź.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 21:12   

lodolamacz napisał/a:
Który z moich postów

Niemal wszystkie w temacie dotyczącym wyborów.

44 

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 23:09   

lodolamacz napisał/a:

emigrant napisał/a:
Jest pewna netykieta

Poza tym nie napisałem akurat, że przeszkadzają (mimo, że w rzeczywistości nadmiar wykrzykników, Caps Lock'ów czy wytłuszczeń mnie irytuje), ale że są niejako w opozycji do Pańskich wcześniejszych słów.

lodolamacz napisał/a:
A że mam problem z przecinkami, to aż dziw że 44 jeszcze nie zuważył? ;)

Nie rzuciło mi się w oczy ;)

lodolamacz napisał/a:
Ponieważ wszechwładny Diabel, ani Ty emigrancie nie zdobyliście się na skomentowanie powyższej wypowiedzi . To rozumiem, jest to w waszym mniemaniu , zapewne wypowiedź niezwykle chłodna nie wynikająca z silnego wzburzenia. Tak?

Nie wiem co myśleli Diabeł lub Emigrant, natomiast moja cytowana wypowiedź była całością. Tekst był ironiczny i nawiązywał do powszechnej w niektórych środowiskach opinii o braciach Kaczyńskich. Moje słowa odnosiły się do pana Jarosława.

Niemniej - wyjaśniając - nie była to wypowiedź nacechowana silnymi emocjami Panie Lodołamaczu. Nie trudno znaleźć na Forum takie, w których znajdzie Pan więcej "silnego wzburzenia". Nie kryję tego, nie kryłem. Czasem mam mało czasu i coś tam chcę napisać. Nie widzę w tym nic złego.

problemowy 

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 00:52   

Panowie moim skromnym zdaniem bardzo dobrą rzeczą jest jeśli czlowiek pisze od rzeczy emocjonalnie bo łatwiej mu się pisze i jest bardziej szczery w swoich wypowiedziach. Popieram lodolamacza, bo mnie osobiście zirytowało zachowanie Wszech wszech Diabla-tasmanskiego, a tak ogólnie to do Ch*** Pana to jest forum i człowiek powiniem móc wyrażać swoje opinie swoje emocje na dane tematy/osoby/sprawy i nie powinien być negowany za inne zdanie... Bardzo podobna sytuacja do tej jak ja pisałem o Wawelu. I moje posty zostały usunięte... Bardzo mnie to wkurzyło. Byłem bardzo zażenowany zachowaniem Wszech wszech Diabla-tasmanskiego, z tego powodu zrezygnowałem z pisania postów na tym forum bo wiem że jeśli będę miał inne zdanie od admina zostanę zmieszany z błotem. Lepszym rozwiązaniem byłoby otwarcie własnego forum bez jakichkolwiek cenzur itp. *** które tylko irytują człowieka piszącego od serca.
Diable-tasmanski, Wiek tutaj ma zasadnicze znaczenie bowiem lodolamacz ma inne podejście niż Ty ma więcej doświadczeń i z pewnością bardziej doświadczył co to jest cenzura w innych czasach, myślę że ludzie którzy przeżyli czasy komuny gdzie była taka cenzura są bardzo zażenowani takim zachowaniem Adminów for. Zauważ też Diable na tą ankietę u góry kilka osób jest jednak zniesmaczonych twoim zachowaniem. Moja rada: POPRAW SIĘ :) bo daleko nie zajedziesz jeśli zaczynają się sprzeczki z userami fora... Pozytywnej reklamy na pewno tobie tego nie robi.

lodolamacz 

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 09:54   

Notoryczne sugerowanie, że czyjeś wypowiedzi są efektem "bardzo złych emocji” , czy „ociekają emocjami”, a jednocześnie mimo próśb brak wyraźnego wskazania, która to wypowiedź wynika z tych niby emocji, wskazuje raczej na pewną obsesję i jako żywo przypomina metodę stosowaną przez komunistów , którzy swoim politycznym przeciwnikom, zarzucali działania wynikające nomen omen ze „zlych emocji” , a często niezrównoważenie i… kierowali do psychiatryków…
Czyżbyś tymi wzorcami się Diable kierował?
lodolamacz napisał/a:
Który z moich postów

Niemal wszystkie w temacie dotyczącym wyborów.
Oczywiście Panie Ramzesie, oczywiście. Wszystkie ! Twoje zresztą też !! !
Baw się tak dalej !

Patryk 
Administrator

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:50   

problemowy napisał/a:
Zauważ też Diable na tą ankietę u góry kilka osób jest jednak zniesmaczonych twoim zachowaniem. Moja rada: POPRAW SIĘ bo daleko nie zajedziesz jeśli zaczynają się sprzeczki z userami fora... Pozytywnej reklamy na pewno tobie tego nie robi.

co do głosowania to dodam ze głosowały na tak osoby ktore czytają tylko tematy żużlowe, nigdy nie przegladali dyskusji gdzie udziela sie Diabel.... troche to dziwne....
a glosowanie w ankiecie opisalem wyżej więc poczytaj a rad udzielaj jak będziesz dłużej na forum i moze kiedys bedziesz moderował

bardzo dziwne ze zawsze kazdą odpowiedzią na kazdą moderacje jest CENZURA !! !! zła, niedobra cenzura i porównywanie z komunizmem

jakim prawem ktokolwiek sie wypowiada na temat komunizmu i cenzury, czy jest na tym forum ktos kto doswiadczył cenzury i pobytu w wiezieniu, pałowania itp ? czy tylko kazdy słyszał ?? ja mało pamiętam, mam tylko 31 lat, sporo słyszałem i czytałem. A porównywanie tego do moderacji w kilku postach na forum jest tragiczne i zupełnie nie rozumiecie co sie działo w czasach komunizmu, a jego znacznie spłycacie do marnych kilku słów na forum które wg was oczywiscie zły admin usunął i to oczywiscie cenzura.
widocznie obozy zagłady nazistów mozna tez porównac do zdeptania mrówki w parku, tak jak wy wycięcie kilku zdań do cenzury komunistycznej..................

problemowy napisał/a:
Diable-tasmanski, Wiek tutaj ma zasadnicze znaczenie bowiem lodolamacz ma inne podejście niż Ty ma więcej doświadczeń i z pewnością bardziej doświadczył co to jest cenzura w innych czasach, myślę że ludzie którzy przeżyli czasy komuny gdzie była taka cenzura są bardzo zażenowani takim zachowaniem Adminów

najpierw podaj ile Ty masz lat i co robiles w czasach komunizmu wtedy pozostali będą mogli ocenić Twoje "doświadczenie" w tym zakresie.

lodolamacz napisał/a:
Notoryczne sugerowanie, że czyjeś wypowiedzi są efektem "bardzo złych emocji” , czy „ociekają emocjami”,

problemowy napisał/a:
a tak ogólnie to do Ch*** Pana to jest forum

po to właśnie jest forum, zeby można było dyskutować ! ale jak zły/niedobry/cenzurujący wszystko admin napisze własne zdanie to trzeba zrobic temat z ankietą i jechac ze cenzura bo on nie ma prawa napisac własnego zdania !! to co to wg was jest !! moze zastanówcie sie po której stronie teraz stoicie.

Znacie sie prawie wszyscy osobiscie, nie mozecie dość do porozumienia i naskakiwania na siebie w dyskusji na forum to prosze nie krytukujcie juz polityków którzy tak samo robią, bo sami nie potraficie dac przykładu.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:07   

Patryk napisał/a:
co do głosowania to dodam ze głosowały na tak osoby ktore czytają tylko tematy żużlowe, nigdy nie przegladali dyskusji gdzie udziela sie Diabel
No niemożliwe! To ankiety nie są anonimowe i Administracja wie kto jak głosował? To jakaś paranoja . Głosowałam na tak!

Patryk 
Administrator

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:38   

zofia Nałkowska napisał/a:
No niemożliwe! To ankiety nie są anonimowe i Administracja wie kto jak głosował? To jakaś paranoja . Głosowałam na tak!

mozliwe, standardowe oprogramowanie forum, więc na każdym forum to widac :)

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 12:09   

Bez komentarza.

Patryk 
Administrator

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 12:14   

moze jednak skomentuj, bo jestem ciekaw czy tez napiszesz na wszystkich innych forach..........

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 12:28   

problemowy napisał/a:
Panowie moim skromnym zdaniem bardzo dobrą rzeczą jest jeśli czlowiek pisze od rzeczy emocjonalnie bo łatwiej mu się pisze i jest bardziej szczery w swoich wypowiedziach.

Czyli że nic złego w tym, że lodołamacz tak pisze i nic złęgo ze zauważyłem, że pisze i o tym napisałem.

problemowy napisał/a:
Diabla-tasmanskiego, a tak ogólnie to do Ch*** Pana to jest forum

Gratuluję poziomu wypowiedzi. Zapraszam na inne.

problemowy napisał/a:
jeśli będę miał inne zdanie od admina zostanę zmieszany z błotem.

Na jakiej podstawie tak piszesz?

problemowy napisał/a:
Wiek tutaj ma zasadnicze znaczenie bowiem lodolamacz ma inne podejście niż Ty ma więcej doświadczeń i z pewnością bardziej doświadczył co to jest cenzura w innych czasach, myślę że ludzie którzy przeżyli czasy komuny gdzie była taka cenzura są bardzo zażenowani takim zachowaniem Adminów for

O czym Ty człowieku piszesz? TO znaczy że racja jest po stronie wieku? Zastanów się chłopie...

lodolamacz napisał/a:
Oczywiście Panie Ramzesie, oczywiście. Wszystkie ! Twoje zresztą też !

Rozumiem że przeszlliśmy na "Pan" ? Jeszcze raz napiszę - uważam to za całkowicie naturalne, że w pewnym momencie zaczynamy pisać pod wpływem emocji. Nie widzę w tym nic złego ani dyskredytującego. Problem tylko w tym aby te emocje nie utrudniały nam dyskusji lub wręcz czyniły to niemożliwym. Pisanie emocjonalne to pisanei emocjonalenei trzeba niczego udowadniać - to po prostu widać :) Ne jesteśmy dziećmi.

Jeśli w czy kogoś uraziłem - to bardzo przepraszam. Nikogo nie zamierzałem na pewno dyskredytować ani obrażać. Próbę zdyskredytowania mojej osoby w odwecie pomijam milczeniem poodobnie jak oskarżenia o stronniczość i sprzyjanie jako admnistratora osobom sprzyjającym moim poglądom.

Wyniki ankiety uważam za bardzo wysoką ocenę, nawet pomijając fakt, że są osoby które głosowały kilka razy przeciwko mnie. Co więcej, nawet przy odwróconych proporcjach wynik byłby niezły.

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 12:44   

Patryk napisał/a:
moze jednak skomentuj
Absolutnie nie traktuj tego osobiście. Jeśli tak działa forum (szablon, a nie to konkretne) to przcież nic za to nie możesz. Zaskoczyło mnie to i tyle.
Patryk napisał/a:
jestem ciekaw czy tez napiszesz na wszystkich innych forach..........
Tego za to ja nie rozumiem.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 13:03   

newager napisał/a:
Absolutnie nie traktuj tego osobiście. Jeśli tak działa forum (szablon, a nie to konkretne) to przcież nic za to nie możesz. Zaskoczyło mnie to i tyle.

To że jest taka możliwość nie oznacza jeszcze że ktoś to sprawdza. Jeśli to ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie to mnie w ogóle nie interesuje kto jak głosował. Ma dla mnie pośrednio znaczenie fakt, że kilka osób głosowało powtórnie. Oczywiście na "tak". Pod tym kątem sprawdzamy sondy takie jak ta ponieważ jak łatwo się domyślić ma to niebagatelne znaczenie dla prowadzenia forum. Osobiście nie wiem jak kto głosował - poza Zofią która się z tym uzewnętrzniła

A uwagi co do administrowania przeze mnie forum chętnie przyjmę pod warunkem ze będą to uwagi prawdziwe i konstruktywne.

lodolamacz 

Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:05   

Rozumiem że przeszlliśmy na "Pan" ? .
nie widzę takiej potrzeby !
Przeprosiny zresztą padły.

I tylko dwa zdania kończące.

Nigdy nie czułem obrazy za samo słowo ' emocje", bo każdy post, każdego uzytkownika jest efektem emocji, ale rozumianych pozytywnie! Tylko osoby, z całym szacunkiem, autystyczne, sprawiają wrażenie że nie potrafią wyrażąć emocji.

Natomiast dodanie przymiotników "pełen złych " czy " ociekający" jest już znaczeniowo czymś wyjatkowo ujemnym i tutaj proponuję wielką ostrożność przed formułowaniem takich składni.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:17   

Rozumiem że faktycznie te słowa w tym kontekście mogły nadać pejoratywny wydźwięk i w związku z tym tak właśnie zostać odebrane. Niemniej nie takie były moje intencje, a pisząc o emocjach miałem na myśli jak to już zostało zauważone wyłącznie emocje względem postaci ze sfery polityki - nie względem dyskutantów na forum. Ze swojej strony postaram się pisać bardziej jednoznacznie. Cieszę się, że przeprosiny przyjęte. Różnica zdań, a tym bardziej polityka nie powinna dzielić ludzi. Amen.

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Pon Maj 10, 2010 11:31   

I żyli długo i szczęśliwie. :ok:

Odpowiedz do tematu