Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer 2010 - sprawy organizacyjne
Autor Wiadomość
Riggs 

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 09:30   

Bylibyście zainteresowani typerem w troszkę innej formie, tj aplikacji internetowej? Bo odkopałem jeden ze swoich starych projektów i stwierdziłem że może się nadać po odpowiednich przeróbkach. Cały proces byłby zautomatyzowany, użytkownicy nie widzieli by typów innych, automatyczne deadline itp.. Z tym że każdy musiał by założyć osobne konto (no chyba że uda się dogadać z administracją forum i udostępnią użytkownika bazy danych albo jakiś web service do logowania). Zaznaczam od razu że typer byłby najwcześniej od 2 kolejki. Pierwszą można by zatypować tak jak dotychczas, później przerzuciłbym to do bazy. Co wy na to?

Dawcio 

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 09:37   

Ja jestem za :D

RoSe 
Songoku

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 09:58   

Pewnie, że tak :) typer musi być !

dawi92 
START GNIEZNO

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 14:32   

no pewnie że tak brawo za chęci

Riggs 

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 14:45   

Ok. Mam nadzieję że do przyszłej kolejki to ogarnę (jeżeli nie to będzie też w takiej formie jak pierwsza). Generalnie regulamin i inne sprawy organizacyjne zostaną zapożyczone z zeszłorocznego typera (o ile Natalia nie ma nic przeciwko). Co do nagród takich jak były w zeszłym roku to ciężko mi się na ten temat wypowiadać - skontaktuję się z organizatorami ubiegłorocznego typera i podpytam co i jak. Ale nic nie obiecuję.
Zaraz w tym dziale założę odpowiedni temat i tam będziemy wstawiać typy które później przerzucę do aplikacji.

abraxas 

Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 17:03   

By nie śmiecić w temacie I kolejki. Po pierwsze wydaje mi się, że powinieneś odpuścić pierwszą kolejkę. Przynajmniej mecze, które rozegrane będą w poniedziałek. Cześć osób przegapi start typera - co nie jest dziwne, bo odpaliłeś go na około 24 godziny przed pierwszym meczem. Troszkę klasyfikacja się "wypaczy". Niby to zabawa, ale niektórzy dość poważnie - jak zauważyłem - do rywalizacji podchodzili.

Po drugie - w sumie nie będzie po drugie :-)

Riggs 

Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 01:06   

Masz trochę racji... Ale skoro typer otwarty to zbiorę typy. Zobaczymy ilu nowych pojawi się w drugiej kolejce. Jeśli będzie to spora grupa to pewnie trzeba będzie anulować punkty za dzisiejsze mecze. Dość niespodziewanie wyszło to, że prowadzę typera. Tak jak pisałem wcześniej odkopałem stary projekt który dopasuję na potrzeby typera. Więc poświęcę na całość mało czasu niż na żmudne liczenie i wklepywanie w arkusz kalkulacyjny.

Kaspi 

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 20:25   

Szkoda, że nie widziałem, że ruszył typer ;/

macinho 

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 20:52   

Ja też nie :) No ale przynajmniej jest wyzwanie i trzeba gonić czołówkę ;)

gnieźnianin1 

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 22:23   

jestem za anulowaniem I kolejki. Typer ruszył zdecydowanie za późno... wielu użytkowników nie zauważyło reaktywacji. grajmy fair play! niech wszyscy mają równe szanse! pozdrawiam!

bartoszgno 

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 22:27   

Dobry pomysł :yes:

galaktyka 

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 22:32   

Typer ruszył!!! jak to?! kiedy!!? Czekałam z niecierpliwością żeby się zabawić w tegorocznej edycji- ale miało go nie być! Aż tu nagle dzień przed... czuje się oszukana i popieram głosy, żeby prawdziwe zmagania zacząć od II kolejki. Pierwszą potraktujmy jako trening:)

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 22:41   

A po 2 kolejce obudzi się 5 gości co nie logowało się od 2tygodni i zaczniemy od 3... ludzie opanujcie się... Gnieźnianinie "wielu użytkowników nie zauważyło"? Podaj tych "wielu" z nicka może? Jak narazie to 3 osoby nie zauważyły a 64 zauważyło.. wniosek nasuwa się jeden ale wszystko zależy od Riggsa...

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 22:43   

a niby dlaczego jako trening? ja się zorientowałem to mam być stratny? takiego
ps nawet nie wiem jak mi poszło :)

Adigno 
Red Army

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 11:28   

Ja też bym podliczył 1 kolejkę, jak się można obudzić dopiero na 2 skoro, 1 to inauguracja, wystarczało wejść na forum żeby sprawdzić czy jest typer :ups:

RoSe 
Songoku

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:08   

Popieram :)

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:41   

także jestem za tym, by niczego nie anulować. parędziesiąt osób się zorientowało na czas. Aczkolwiek najsprawiedliwej - rzucić monetą. tylko jak to zrobić publicznie ;)

Riggs 

Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 12:42   

Jeżeli wzrost liczby typujących będzie bardzo duży to kolejkę anulujemy. Ale wątpię żeby tak było. Wystarczy spojrzeć na zeszłoroczne wyniki gdzie typowała stała grupa na poziomie tej z pierwszej kolejki. Czasu na nadrobienie też jest sporo także bez paniki.

bastek2191 

Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 00:04   

ja szczerze powiedziawszy nie podniecam się typerem . Ale jeżeli ja- osoba która ostatni raz zajrzała na forum 3-4 miechy temu- potrafiłem przypilnować tego tematu i udało mi się wytypować pierwszą kolejkę to pytam się co w tym momencie robiły te osoby którym tak bardzo zależy na zabawie???spaliście?? mi to obojętne czy anulujemy 1 kolejkę czy nie, ale moje zdanie jest takie że skoro nie potrafiliście przypilnować tematu to już wasz problem a nie wszystkich innych dookoła. najlepiej byłoby żeby do wszystkich wysłać Smsa o treści "rusza typer. czy uraczysz nas swoją obecnością i wytypujesz wyniki 1 kolejki??"

abraxas 

Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 00:12   

bastek2191 napisał/a:
to pytam się co w tym momencie robiły te osoby którym tak bardzo zależy na zabawie???spaliście??

A może nie spały?? Może obchodziły święta?? Z rodzinami a nie z komputerem :-) ?

Skoro typer rusza 24 godziny przed pierwszym meczem to wybacz - można ten start przegapić ...

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 08:58   

No i przegapiły 3 (słownie: TRZY) osoby. Nie przegapiło 64.
Naprawdę uważasz że jest o czym dyskutować?

StRoNg 
DaDDY CooL

Wysłany: Nie Kwi 11, 2010 18:51   

Marcineek napisał/a:
No i przegapiły 3 (słownie: TRZY) osoby.

Nie przegapiły a bardziej z wyniku spraw rodzinnych raczej odpuściły. Tak tak ... ja nie typowałem choć przyznam że chciałem ale po prostu miałem inne sprawy w tym czasie na głowie. Wczorajsza tragedia odnowiła mi ból jaki przechodziłem na święta żegnając ojca i powiem szczerze , że w takim okresie nie myśli się o rzeczach przyziemnych. Wiem że moje sprawy mało kogo interesują i postaram się dołączyć do czołówki już po 2 kolejce :) bo lubię tego typu zabawy a nie powiem , mam już tutaj jakieś własne małe sukcesy ale traktuję to jako dobrą zabawę i myślę że nikt nie skasuje 1 kolejki ze względu na to że kilka osób nie wytypowało.
Wszystkim życzę powodzenia!!

Dawcio 

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 11:25   

Może warto dać trzecią kolejkę do typowania już, żeby nikt znowu nie przeoczył :P

Kaczy 

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 11:40   

na razie nie ma sensu....

drugą kolejkę można typować do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania z tych które miały się odbyć 11 kwietnia?

Dawcio 

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 19:31   

Pisałem to gdy jeszcze nie wiedziałem, że w niedziele jest pogrzeb. No to na razie żużla nie zobaczymy.

Riggs 

Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 13:03   

Wrzucę niebawem zaległe mecze do typowania. Generalnie chcę zrobić tak żeby było można typować każde spotkanie przed jego rozpoczęciem. Tylko na forum jest z tym dużo pracy ale już prawie kończę aplikację i niebawem wszystko będzie robione automatycznie (tylko trzeba będzie wejść na inną stronę).
Wyników na razie żadnych nie ma bo nie ma żadnej zakończonej kolejki.

ugo 

Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 11:52   

Kiedy,będzie można typować trzecią kolejkę, bo jutro już jest mecz Grudziądz- Daugavpils?

abraxas 

Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 18:31   

ugo napisał/a:
Kiedy,będzie można typować trzecią kolejkę,

I znów typowanie tylko dla tych, którzy dniem i nocą śledzą forum??

Riggs 

Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 14:12   

abraxas napisał/a:
I znów typowanie tylko dla tych, którzy dniem i nocą śledzą forum??
Tak, typer jest tylko dla wybranych dlatego wczoraj celowo popsułem sobie komputer żeby wczoraj nie wrzucić tego meczu i od czwartku siedziałem w pracy nie mając dostępu do sieci. Zobacz jaki złośliwy jestem.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Kwi 19, 2010 17:54   

Normalnie śfinia podła i kawał gnoja :D Riggs nie patrz na wiecznych malkontentów i rób swoje. Nikt inny się nie zgłosił do prowadzenia typera więc albo ktoś się BAWI w Twojego albo nie. Proste.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi