Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SerieA
Autor Wiadomość
dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Pią Lip 27, 2007 13:54   SerieA

To sobie zaloze temat, i bede pisal z Kapusta :D

kapusta napisał/a:
to nie w temacie. jest ponoć FC w Nysie co na meczu Wisła-Lazio wywalił barwówkę i siedział w klatce :D
szykuj się na życzenia po włosku :D

Jest Jest...to ten sam FC, ktory mimo protestu irriducibili (kibicow Lazio) wywiesil swoja obskorna fane....wiem sa gusta i gusciki...ale kawal plastkiu, nie jest jakims szczytem..inna sprawa ze juz jedna fane stracili :D :D:D

a to moje zdjecia: :D

Na ten sezon oczywiscie wyjazd...czekamy tylko na terminarz, z tego co rozmawialem z ekipa, jest na oku pare....min Napoli wyjadowy...tego to bym sie bal... z wiadomych wzgledow..moze Turyn wyjazdowy..tez fajnie, zaspiewac "Gramy u siebie! HEJ Roma gramy u siebie!!!! :D ... moze derby...
Jakby ktos chcial jechac, to jeszcze dam znac, jak to wszystko wyjdzie :D :D

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Lip 27, 2007 13:59   

Napoli boi się każdy. mój brat fajnie opisał to miasto- taki włoski Białystok, wszyscy palą fajki z przemytu, pół miasta z niego żyje. tylko sporo większy :D
znasz włoski na tyle, żebyś zrozumiał "życzenia" ?
ja nie przepadam za Serie A, ale kocham włoski styl piłki i kibicowania. zawsze byłem obrońcą, bo kiwac sie nie potrafię, ale odebrać piłke i owszem. czasami trochę w hokejowy sposób, ale Włosi tak grają. tuu kopnąć, tam szarpnąć, byle sędzia nie widział. dlatego grają w Kappach, bo są obcisłe i zawsze widać jak ktoś trzyma i można teatralnie się przewrócić. gdzie diego simeone nauczył się takich sztuczek jak ta z bekamem?

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Pią Lip 27, 2007 14:07   

Pomimo ze jeszcze do niedawna byla zgoda miedzy kibicami..dzisiaj kosa jest maksymalna... Mimo ze Roma jest jedna z najsilnejszych ekip, podobnie jak Napoli, i zagosci w tym miescie mnostow Rzymian, mozna odczuwac strach...bardziej niz gdzie indziej... jak mowie wszystko zalezy od terminarzu, i od kasy oczywiscie :D

Wloski na tyle... zalezy, czesc rozumiem, czesci sie domyslam...jak nie sam, zawsze mam pod reka braci Romanistow, ktorzy bez problemu poradza sobie z tymi zyczeniami :D

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Pią Lip 27, 2007 16:23   

dzieciol przyjdz jutro na targ to tez dostaniesz prezent :D po wlosku tez cos na nim jest napisane :D :)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Lip 27, 2007 17:15   

Oj bedzie ciekawie... :D
Tez z wloskiej Serie A :D

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sob Lip 28, 2007 21:22   

http://www.sportowefakty....&news_id=209032
tak się buduje wielki zespół-mówisz masz

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Nie Lip 29, 2007 11:10   

Dla mnie blad...i to duzy, ale w Interze jest tak co roku i nie moge wyciagnac z tego wnoiskow...po raz kolejny Moratti kupuje na wyrost...nie mowie ze sa to zle transfery, bo pilkarzy ma klasowych...ale...

Atak : Zlatan, Crespo, Suazo, Cruz, Adriano....kogos nie wymienilem?! wez tu posadz kogos na lawce?! stawiamy ze gramy dwoma napastnikami... pierwszym bedzie Zlatan...kto drugi?! Cruz?! pewnie lepszy Crespo...ale Suzao nie przyszedl siedziec na lawie, a i Adriano, jest gwiazda...inna strona?! Suazo?! ale dlaczego ma grac w podstawie, ten co niedawno przyszedl do zespolu...Adriano?! Dlaczego osoba olewajaca treningi ma grac?! Crespo...moze byc za stary..ale jadnak kazdy ze statusem gwiazdy i na kazdego znajdziesz, ale...Zlatana na lawce nie poszadzisz, bo beda awantury... aaa jeszcze jest Recoba..ale ma odejsc...

Kupili od nas "Kiwu"..ale po co?! gdzie go upchnac?! Materazzi, Samuel, Burdisso, Cordoba.... kogo posadzic?!

plus jeszcze jeden minus wg mnie...trener....Mancini..mimo mistrzostwa, jest dla mnie trenerem srednim, jak nie slabym, ale niech jego glowa boli, nie moj problem, przedwczoraj ten zlepek gwiazd przegral z Valencia 0-2...ja mam swoje ekipe:P moze nie 6 napastnikow..ale budowana z glowa, za madre pieniadze, na zasadzie rodziny, a nie najemnikow....kto sie nie nadaje do tej rodziny, nawet nie wiadomo kim by byl odchodzi...(Cassano Chivu), albo jestes Romanista z krwi i kosci, albo do nas nie pasujesz...proste :)

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Lip 29, 2007 12:45   

taaaa, zespól rezerw mistrza włoch. ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. a mancini naprawdę jest miernym trenerem. lippi to by z nimi porządek zrobił, albo capello. mancini jest jakiś taki miękki, nijaki. ja lubiłem hectora cupera. posadził ronaldo na ławę, bo nie cofnął się do obrony :D
a adriano nie gra bo za gruby. powinni go znowu wyporzyczyć, najlepiej do ruskich, bo tam nie miałby jak imprezować.

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Wto Lip 31, 2007 19:54   

o000000ooooooOOOOO :olaboga: !! !!!!

CO ZA TERMINARZ!!!!!!!!!

kazdej kolejce po pare spoktan o podwyrzszinym ryzyku.... oJA!!!!!

ale mi sie goraco zrobilo po losowaniu...w C+ bedzie sama SerieA ;]

Spodziewalem sie...ale nie tego!!!!!

Angielska..pfffffff Hiszpanska..pfffffffffff

4) Roma-Juventus 23 settembre
5) Fiorentina-Roma 26 settembre
6) Roma-Inter 30 settembr
8) Roma-Napoli 21 ottobre AAAAAAAAAAAAAA!!!!!
9) Milan - Roma
10) ROMA - Lazio !!

sama Roma

ponadto:

:

Cytat:
Już w 2. kolejce dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji, bowiem AC Milan zmierzy się z ACF Fiorentiną. W 4. Roma podejmie Juve, a w derbach Genui spotkają się FC Genoa i Sampdoria. W 6. dojdzie do pojedynku wicemistrza Romy z mistrzem Interem, a także bitwy o Turyn (Torino – Juventus). W 7. czekają nas aż trzy klasyki: Fiorentina – Juventus, Inter – Napoli i Lazio – Milan. W 10. dojdzie do derbów Rzymu (Roma – Lazio), a w 11. do chyba najbardziej wyczekiwanego w tym roku starcia w Italii, a mianowicie Juventusu z Interem (4. listopada). W 14. AC Milan podejmie Juve, a na derby Mediolanu kibice będą musieli poczekać aż do przedostatniej serii starć (23. listopada, Inter – Milan). Wiadomo także, że popularni Nerazzurri z Mediolanu stulecie istnienia klubu będą obchodzili 9. marca w konfrontacji z Regginą Calcio.

:peace:

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Wto Lip 31, 2007 19:57   

to znaczy, że serie a bedzie w C+? :no:

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Sro Sie 01, 2007 14:50   

kapusta napisał/a:
to znaczy, że serie a bedzie w C+? :no:

serieA zawsze yyla w C+...a teraz to bedzie non stop...takie klasyki co tydzien?!

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sro Sie 01, 2007 17:44   

a polsacie też będzie? bo mam polsat :D

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Sro Sie 01, 2007 18:45   

Nie mam pojecia na ile mial PS konktrakt z FIGC, bo mial fakt prawa do transmisji, ale tylko tych biedniejszych klubow, typy Lazio, Cagliari, chyba Torino...ale na ten rok?! hmmmm jesli tak byly by ciekawe mecze...min Derby Rzymu i Turynu..nie wiem, naprawde nie umiem Ci powiedziec..na oficjalnej stronie tez nic nie ma...przynajmniej nie na ten rok

Forza Calcio!

PS kompilacja z Naszego (niestety beze mnie) wyjazdu do Udine! czujcie klimat:)

http://www.youtube.com/watch?v=iRdKx4a4rs0

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Sro Sie 01, 2007 22:32   

widzę, że fiorentina się zbroi. przecież ten klub był rozwiązany kilka lat temu za długi !! no to szykuje się niezły sezon najnudniejszej ligi w europie.
ps życzenia poszły :D

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Sie 02, 2007 00:18   

Cos dzieje sie niedobrego z kadra Włoch...
Dwie gwiazdy rezygnuja w 10 dni...Z gry w reprezentacji...
http://sport.interia.pl/p...-z-kadry,953743

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Czw Sie 02, 2007 07:41   

ale nesta to stary dzidek, co robi coraz więcej błędów. totti to od biedy jeszcze potrafi w piłkę kopnąć

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Sie 02, 2007 09:39   

Co tu dużo pisać LINK
:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Czw Sie 02, 2007 11:34   

adriano jest za gruby i nie zdążył uciec przed piłką :D

emmure 

Wysłany: Czw Sie 02, 2007 15:56   

Zastanawiam się nad założeniem tematu "Premiership" . Dzięcioł tez masz dzisiaj urodziny O_o ,grubo jako że też dzisiaj obchodze swoje ,wszystkiego naj :ok: :yes:

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Pią Sie 03, 2007 19:31   

a dzieki dzieki:)

No i niech strace... juz dzisiaj moge powiedziec ze mimo wszystko jade na Napoli!!! 80% jestem tego 21 pazdziernika w Rzymie!!!

Adigno 
Red Army

Wysłany: Pią Sie 03, 2007 19:39   

Marcineek napisał/a:
Co tu dużo pisać LINK

Ale o wczesniejszej porażce z Valencia i Arsenalem chyba to nie wspomnisz... :P

W LM i tak ich zniszcza jak zagrają pełnym składem... :P :P :P

GLORY !! :)

dzieciol napisał/a:
juz dzisiaj moge powiedziec ze mimo wszystko jade na Napoli!!! 80% jestem tego 21 pazdziernika w Rzymie!!!

zaje.... fajnie :mruga:

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Czw Sie 09, 2007 18:14   

taki maly projekcik dla mojego kumpla...swietny tekst jak dla mnie...sam bym go zgarnal..ale mnie wyprzedzil..no moze nie na przedramieniu...

http://i16.tinypic.com/4vi5qhl

w tlumaczeniu...dziekuje CI Boze ze urodzilem sie Romanista

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Czw Sie 09, 2007 20:08   

bez obrazy, jak na tatuaż to jest zbyt długi i z lekka oklepany. no chyba że kolo ma 2,20 to i przedramie ma długie. takie cienkie litery będą wyglądać na ręce jak namalowane cienkopisem, i nie sa to jakieś kpiny, piszę poważnie

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Sie 09, 2007 22:29   

żenada...

Terminator 

Wysłany: Pią Sie 10, 2007 12:29   

kapusta napisał/a:
ale nesta to stary dzidek, co robi coraz więcej błędów. totti to od biedy jeszcze potrafi w piłkę kopnąć

Jeśli dla Ciebie 31-letni obrońca to dziadek to Ty w ogóle nie masz pojęcia o piłce nożnej.

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Pią Sie 10, 2007 15:54   

Marcineek napisał/a:
żenada...

a milo Mi, na mnie mowia Dzięcioł...

Co do Nesty...31 lat...ale sa juz nastepcy, a i pilkarz chce sie poswiecic rodzinie...Totti powiedzial jasno..jest MS osiagnal swoje, a stracic dziecinstwo swojego syna, i swojej corki, to blad niewybaczalny...krotko i na temat...mamy mlodych, ktorzy zalataja dziury po genialnym fantascie (chociaz watpie czy drugi taki geniusz sie kiedys narodzi, nuby jest ROssina, jest Aquilani, ale to Francesco dogrywal pilki w uliczki z zamknietymi oczami...) , i swietnym obroncy w SA...

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Sie 10, 2007 19:31   

dzieciol napisał/a:
mamy mlodych, ktorzy zalataja dziury po genialnym fantascie

Mamy ??
Z tego co wiem to jestes Polakiem...

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Pią Sie 10, 2007 22:20   

w Polsce sie urodzilem...to prawda :whoeva:

nic po za tym...nooo, w przeciwnienstwie do premiera znam tez hymn polski ;]

wloski tez ;] przynajmniej z pamieci bez problemu poczatek, zaczynajac Bracia Wlosi Italia sie budzi, i koniec..konczacy sie slowami Italia wezwala, czyli najwazniejszye punkty hymnu, a jak bym zobaczyl tylko srodek na sekundke to bez problemu bym sobie przypomnial ;]

takze: jestesmy mistrzami swiata, w rep mielismy fantaste, i mamy nastepcow...

taki juz jestem, trudno...

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Pią Sie 10, 2007 22:22   

czyli dzięcioł jest normalny :D
"nie jestem Polakiem, tu się tylko urodziłem, a że mówię tym językiem to kwestia wychowania"
kiedy tam wyjeżdżasz na stałe (bo chyba jako Włoch z wyboru tu nie zostaniesz)

dzieciol 
Il allenatore

Wysłany: Nie Sie 19, 2007 10:44   

Cytat:
czyli dzięcioł jest normalny :D

wiadomo ;)

Dzisiaj final Super Coppa Italiana

Internazionale Milano - Associazione Sportiva Roma

20.30 San Siro, przez Niebiesko-czarnych zwany Giuseppe Meazza

Transmisja Rai Uno, na dzien dzisiejszsy niekodowany, wiec jak ktos ma polecam :)

Do sezonu jeszcze troche czasu zostalo, druzyny jeszcze nie przygotowane w 100%, GialloRossi bez Juana, i Pizarro Prawdopodobnie bez Manciniego, ale z powracajacym do wysokiej formy Vucinicem :)

Odpowiedz do tematu