Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy sezon, Nowe nadzieje...
Autor Wiadomość
krychu90 

Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 12:00   Nowy sezon, Nowe nadzieje...

Sezon niedługo się zacznie (18 września), a tu na forum cisza. Co to jest? Czy naprawde nikt w tym mieście, na tym forum nie interesuje się tym pięknym sprotem? Wg. mnie jest to sport który w nasyzm mieście powinien być numerem 2 (oczywiście po żużlu). Nasza 'trawiasta' drużyna sukcesów nie odnosi, natomiast w mieście mamy niedoceniany przez gnieźnian Futsal i drużynę KS GNIEZNO, która potrafi grać, potrafi daleko zajść w Pucharze Polski. jedyne czego nam brakuje do szczescia to tylko i wyłącznie hali która jest nam potrzebna do rozgrywania meczy na wyższym szczeblu. Wydaje mi się ze tylko to jest problemem, bo mamy potencjał na lepsze wyniki. Tu mały apel do władz miasta, projekty są, natomiast prac nie widać.

Ale co tam. Cieszmy się tym ze KS będzie walczył w I Lidze lekko zreforemowanej. Mam nadzieje ze wysoko w tabeli będziemy i namieszamy faworytom troszeczke. Pierwszy mecz mamy w Przodkowie, a już w przyszłym tygodniu w ostatni weekend września zmierzymy się u siebie z Remedium Pyskowice. Warto być na tym meczu i wspierać naszych. Mamy naprawde fajnych chłopaków co chcą grać w piłe.

krychu90 

Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 11:13   

Pierwszy mecz w Przodkowie przegraliśmy 3:2 niestety pierwsza przegrana ale z tego co się orjętuje bez kilku chłopaków gralismy. Więcej o meczu może opowie bastek, albo Dawcio

Dawcio 

Wysłany: Sro Wrz 22, 2010 10:20   

http://gniezno.com.pl/wia...nauguracje.html
Tutaj jest skład i trochę o meczu. Brakowało tylko Goździka i Heliego. Szkoda bramek straconych pod koniec spotkania.

krychu90 

Wysłany: Pią Paź 15, 2010 14:10   

Powoli się zastanawiam czy ludzie w naszym mieście chcą oglądać FUTSAL. Zadajmy sobie to pytanie i odpowiedzmy na nie. Na to co obecnie patrze to jest trochę niezrozumiałe, bo są wyniki ale ludzi na meczach coraz mniej.

Jeszcze nie tak dawno wszyscy chcieliśmy mieć zespół który będzie walczył w rozgrywkach ogólnopolskich. Po mocnej lidze środowiskowej w Gnieźnie zaczęło brakować rywalizacji z najlepszymi drużynami w Polsce. Lech Pol Dystrybucja stworzyło ciekawą ekipę na rozgrywki ówczesnej II ligi i co? Pełne trybuny, nie było miejsca gdzie usiąść i awans w pierwszym sezonie co pokazało jaki gnieźnieński Futsal jest mocny. Kolejny sezon i to samo, pełne trybuny, wysokie miejsce w tabeli jak na beniaminka i ćwierćfinał FPP. Po tym co się działo w hali w Trzemesznie, gdzie było na prawdę sporo ludzi to kto mógłby przypuszczać ze tak źle będzie obecnie. Sezon później walczyliśmy bardziej z rekonstrukcją rozgrywek i tym by utrzymać się w lidze (5 zespołów zostawało, reszta leciała). Ale utrzymaliśmy się i jest to swego rodzaju sukces. A teraz w tym sezonie zostały zrobione wzmocnienia. Wrócił do nas Paweł, w zeszłym sezonie sprawdził się Michał i jest kilku młodych chłopaków co widać że chcą grać.
Obecnie zajmujemy wysokie 4 miejsce ale mamy tyle samo pkt co drugi zespół ligi, a strata do lidera to tylko i wyłącznie jeden punkcik.

Po tym wszystkim co widzę, mimo sukcesów i staraniom nie których osób, Futsal w Gnieźnie umiera tak jak i ten temat na forum, gdzie kiedyś na prawde dużo ludzi pisało i się interesowało tym wszystkim.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Paź 18, 2010 23:25   

Głównym problemem jest totalny brak promocji. To-tal-ny. Bo kilkoma plakatami na mieście ludzi się nie przyciągnie. Wystarczyło że Bastek pisał parę słów przed i po meczu tutaj na forum i już kilka(naście) osób więcej na hali było.
Hala to inny problem, nie raz wałkowany.

yahu 

Wysłany: Wto Paź 19, 2010 09:49   

Bo ja wiem czy brak promocji to problem? Skoro na prawdziwą piłkę ludzie nie chcą chodzić to co dopiero na jej imitację?

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Paź 19, 2010 13:19   

yahu to jest problem. Ja mam w pamięci komplety (sic!) na hali kiedy udzielał się tutaj Bastek. Ludzie wiedzieli z kim, gdzie, o której, jakie szanse na zwycięstwo ma KS Gniezno. To, w połączeniu z jakimś poczuciem "wspólnoty" (a przejdę się zobaczyć jak gra gościu z którym gadałem na forum.. a przejdę się zobaczyć jak grają ci, o których ostatnio była dyskusja na forum) wystarczyło by KS zagościł w świadomości gnieźnian. Zaczął się nowy sezon i "promocja" została zminimalizowana do plakatów na mieście...

A dlaczego ludzie nie chcą chodzić na (s)kopaną w wykonaniu Mieszka to już zupełnie inna sprawa.

krychu90 

Wysłany: Sro Paź 20, 2010 09:59   

Masz Marcineek racje, ale nie możemy miec przecież pretensji do Piszczały ze nie gości tak cześto na forum co kiedyś. Dawcio się udziela przecież i tez pisze o meczach (fakt teraz też oraz żadziej). Dlatego jak ja mam czas wolny (a to graniczy statnio z cudem) napisze coś, bo to co widać na hali te pustki to aż przykro się robi.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Paź 20, 2010 11:59   

Ależ nikt tu do Piszczały pretensji nie ma! Brak jakiejkolwiek promocji KS Gniezno to wina tylko i wyłącznie działaczy, którzy na polu sportowym wykonują kawał dobrej roboty.
Nie sprowadzajmy też wszystkiego do forum. Owszem jest to bardzo dobre źródło informacji, środek promocji czy zachęcenia ludzi. Pomysłów na promocję (nie wymagającej wielkich nakładów $) takiej drużyny jak KS Gniezno jest wiele. Poprzez darmowe bilety dla dzieciaczków w podstawówkach (sprawdzone na Wrzesińskiej) czy też "pokazowe" mecze z reprezentacjami szkół (podstawówki, gimnazja.. może i ponadgimnazjalne). Wystarczy "tylko" dogadać się z dyrekcjami tych szkół. Jak dzieciak złapie bakcyla to i rodzica, starsze rodzeństwo czy wujka pociągnie ze sobą na halę.
Pomysł może nie idealny ale wymyślony tak "na szybko". Ludzie odpowiedzialni za KS Gniezno powinni mieć takich pomysłów na pęczki i oddzielając lepsze od gorszych - promować gnieźnieńską halówkę która sportowo prezentuje się bardzo dobrze.

krychu90 

Wysłany: Sro Paź 20, 2010 22:54   

Marcineek napisał/a:
promować gnieźnieńską halówkę która sportowo prezentuje się bardzo dobrze.

jeżeli mówimy tutaj juz o GTPNP to niestety ale z roku na rok jest coraz gorsza. Ja zaczynałem chodzić na halówke w sobote i niedziele jak królowały drużyny Opału, Auto Szałek i Wodociągi. To było ładnych pare lat temu i to wtedy była atmosfera na hali jak w ostatnim meczu decydującym o mistrzostwie grały z soba Auto Szałek i Wodociągi. Takie mecze były największą promocją tego sportu. A teraz? Młodzi, indywidualiści (to nie trawa, bo nie którzy tak grają jakby czuli się na normalnym boisku).

Odpowiedz do tematu