Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest szansa by Mieszko się podniosło?
Autor Wiadomość
Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 16:39   Czy jest szansa by Mieszko się podniosło?

Mieszko Gniezno nie funkcjonuje od dawna już tak jak powinno.

Miecho przestało istnieć wraz z odejściem z klubu Dawida Frąckowiaka. Teraz wszyscy którzy na niego jechali powinni udać się do Słubic i błagać żeby wrócił do Gniezna ratować Mieszko!

To był jedyny koleś który znał się na swojej robocie.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 18:50   

Ramenedes, litości. Nie ośmieszaj się chłopie.

Lukaszz 

Wysłany: Nie Wrz 26, 2010 19:01   

Jeśli chodzi podejście "władz" klubu do pracy to przykład z zeszłego tygodnia będzie chyba najbardziej wymowny. Chcieliśmy bowiem pomóc klubowi. W tym celu chcieliśmy spotkać się z prezesem, aby omówić ewentualne płaszczyzny na których moglibyśmy podziałać. Wszystko to chcieliśmy robić nieodpłatnie. I co się okazało? Pan prezes umówił się z nami na środę na godzinę 9:00 po czym całą środę miał wyłączony telefon. Ot i całe podsumowanie działania władz klubu Mieszko co daje jasną odpowiedź na pytanie zawarte w temacie.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 08:08   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Ramenedes, litości. Nie ośmieszaj się chłopie.

Co masz na myśli Ramzes? :)

Hades 

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 11:42   

Zacznijmy od tego, że Mieszko raczej się nie podniesie. Zmiana zarządu to tylko jedna rzecz, która jest do zrobienia, ale to nie rozwiąże problemu. Potrzebna jest infrastruktura szkoleniowa, sponsorzy, trenerzy, cały sztab ludzi do pracy na rzecz klubu i cierpliwość.
Niestety w tym tunelu nie widać światła. Część kibiców (pewnie gimnazjalistów, którzy nie mają o niczym pojęcia i naiwnie wierzą, że w klubie jest dobrze) jednak myśli, iż tylko potrzeba zmiany trenera, albo podwyżki cen biletów, są tacy, którzy wierzą w zarząd klubu i go bronią. Tu potrzeba radykalnych działań by coś się zmieniło na lepsze.

RoSe 
Songoku

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 12:23   

Ramenedes napisał/a:
Miecho przestało istnieć wraz z odejściem z klubu Dawida Frąckowiaka. Teraz wszyscy którzy na niego jechali powinni udać się do Słubic i błagać żeby wrócił do Gniezna ratować Mieszko!

Najpierw niech odda pieniądze :) ... Ramenedes skąd ty bierzesz takie wypociny :whoeva:

yahu 

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 15:39   

Czy jest szansa by Mieszko się podniosło? Nikt w Gnieźnie nie chce oglądać takiej piłki, więc nie ma szans na reaktywację klubu. Chyba że ktoś się za to weźmie, ale trzeba się liczyć z tym że klub jest w fatalnym stanie, w każdym miejscu. Na razie jest dno i odbicie się nie zapowiada.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 15:44   

Ramenedes napisał/a:
Co masz na myśli Ramzes?

MAm na myśli, ze na pewno wmojej ocenie i nie tylko mojej BaKo był człowiekiem, który wiedział jak prowadzić klub.

Zastanawia mnie determinacja władz miejskich i radnych w pompowaniu pieniędzy w ten klub. Rozpieprzyć toto i budować kopaną od nowa to jedyne wyjście.

Hades 

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 16:15   

Rozpieprzyć toto i budować kopaną od nowa to jedyne wyjście.

Słusznie, też tak uważam, no ale zaraz pojawi się grupa "kibiców", którzy jedyne rozwiązanie problemu widzą w większych dotacjach miejskich i będą krytykować wszystkich zwolenników budowania gnieźnieńskiej piłki od nowa.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 19:31   

Wprowadzić kuratora do klubu to raz.Po dwa to są potrzebni ludzie którzy się znają na piłce.Czyli trenerzy począwszy od trampkarzy po seniorów. ;]
A na końcu zarząd składający się głównie z ludzi którzy znają się na prowadzeniu klubu.Klub działa tak samo jak każde przedsiębiorstwo.Fajnie by było by ktoś z Urzędu Miasta by tam patrzył na ręce. :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 20:28   

Hades napisał/a:
zaraz pojawi się grupa "kibiców"

No właśnie - moim zdanie fakt, iż radni w Gnieźnie ugięli się pd naciskiem grupy kibiców żużla w moim odczuciu ośmieszyło wysoką radę, ale to przynajmniej jest jakaś siła. Ale uginanie się pod presją garstki i przelewanie setek tysięcy złotych na klub jest moim zdaniem objawem poważnej choroby toczącej to miasto. Piąteczka i żółwik dla Lucjana Kochańskiego.

billywingrove 

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 22:41   

W klubie trzeba zmienić zarzad, na taki który nie przyszedł się nachapac pieniędzy tylko prowadzić KLUB SPORTOWY!!!!! Jakiś czas temu bronilem tutaj zarzadu na jednym z gnieznieńskich forow. Dlatego że miałem kontakt z pracownikami klubu ktozy ciągną ten cały wozek. Bronilem ich bo żal mi ich zaangazowania w to aby ostatecznie niewiele to dalo. Ale to co teraz sie dzieje to już jest gruba przesada. To że wyczytałem ze pewne osoby chciały się spotkac i za darmo pomoc w postawieniu klubu na nogi i finalnie zostali olani, nikt nie przyszedł, a i telefon nie odpowiada sprawia że komuś chyba się w głowie porypało.. Każdy chyba wie kogo mam na myśli... Wszystkiego dopelnia strona z tabelą z 2008... Cudownie!!!

Może coś w tym jest zeby to zacząć wszystko od nowa. Ale w jakim sensie? Zmiana nazwy?? No bez jaj...

kaczmar 

Wysłany: Pon Paź 04, 2010 19:26   

Lukaszz napisał/a:
W tym celu chcieliśmy spotkać się z prezesem, aby omówić ewentualne płaszczyzny na których moglibyśmy podziałać. Wszystko to chcieliśmy robić nieodpłatnie. I co się okazało? Pan prezes umówił się z nami na środę na godzinę 9:00 po czym całą środę miał wyłączony telefon. Ot i całe podsumowanie działania władz klubu Mieszko co daje jasną odpowiedź na pytanie zawarte w temacie.

Jako, że przez pewien czas nie śledziłem co się dzieje na tym forum odnośnie tematu Mieszka dopiero teraz odpisuję i mam nadzieję, że nie za późno. Lukaszz rozmawiałem z Prezesem Mieszka - Piotrem Stefańskim i na wzmiankę o twoim poście nie przypominał sobie, żeby z kimkolwiek się umawiał na spotkanie w celu pomocy dla Mieszka... Jeśli ty, billywingrove lub inna osoba chciałaby pomóc Mieszkowi to proszę o kontakt ze mną na priv, a zrobię wszystko, żeby do takiego spotkania doprowadzić.

Na koniec dodam tylko, że piłkarze, cały zarząd na czele z Prezesem i każda inna osoba, która coś wnosi do tego klubu jest otwarta na każdą, nawet najmniejszą formę pomocy.

Sabu 

Wysłany: Nie Lis 14, 2010 20:06   

Zrobić z Gniezna dobrą szkółkę piłkarską jak Szamotuły czy Wągrowiec i będzie więcej pociechy i pieniędzy niż obecnie. A pociecha jaka jak wychowankowie będą grali w ekstraklasie.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 20:19   

Bardzo ciekawe informacje ujrzały światło dzienne dziś na Komisji Oświaty i Sportu

http://gniezno.com.pl/wia...ej_nagrody.html

bonanno 

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 20:37   

Bardzo ciekawe informacje ujrzały światło dzienne dziś na Komisji Oświaty i Sportu

http://gniezno.com.pl/wia...ej_nagrody.html

Coś się Tobie Diabeł źle podlinkowało :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Lut 16, 2011 20:43   

Sorry :D

Tutaj:

http://gniezno.com.pl/wia..._zwalniani.html

Nieuchwytny 

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 10:09   

Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie.Tak, Mieszko się podnosi.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 11:53   

O co Ci chodzi?????????

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 11:56   

TO mi przypomina takie podnoszenie się kolesia, który po kilku jabolach w parku przewrócił się i próbuje wstać.

Nieuchwytny 

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:03   

TO mi przypomina takie podnoszenie się kolesia, który po kilku jabolach w parku przewrócił się i próbuje wstać.

Po co się wypowiadasz, skoro nie wiesz jaka jest sytuacja w klubie ?

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:15   

Nieuchwytny to może przybliż sytuację skoro jesteś tak dobrze poinformowany?

Nieuchwytny 

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:21   

W klubie gra 5 seniorów, reszta to juniorzy. Rocznik 95-91. Klub powoli spłaca długi, nowy zarząd stara się aby było coraz lepiej. Co do narzekania i wyników. Chłopacy walczą jak tylko mogą, większość wyników nie odzwierciedla przebiegu meczu, wystarczy przyjść i obejrzeć mecz. Poza tym większość juniorów gra za darmo, widać że mają zacięcie i wolę walki. Jednak nie łatwo przeskoczyć z juniora do seniora, jeszcze w 3 lidze. Wyniki będą, to kwestia czasu. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:25   

Nieuchwytny napisał/a:
nowy zarząd

TO klub ma nowy zarząd? :)

RoSe 
Songoku

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:42   

Nieuchwytny napisał/a:
Wyniki będą, to kwestia czasu. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej.

Przestań.

Nieuchwytny 

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 12:49   

RoSe napisał/a:
Nieuchwytny napisał/a:
Wyniki będą, to kwestia czasu. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej.

Przestań.

Byłeś na jakimś meczu?
Odezwałem się w tym temacie ponieważ wszyscy kojarzą sobie ten klub źle. Powstał stereotyp Mieszko=trwonienie kasy. Aby wydać teraz coś z kasy klubu musi to zatwierdzić pare osób. Strzela mnie gdy czytam komentarze "rozwiązać to" itd. W ogóle nie doceniacie pracy tej młodzieży. Czy Wam za darmo chciało by sie przychodzić 5x w tygodniu na trening, i poświęcać dzień weekendu na mecz? Oni po prostu to kochają, nie zależy im na pieniądzach. Trenują bo to kochają.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 15:04   

Nieuchwytny napisał/a:
Byłeś na jakimś meczu?

Ja nie byłem na żadnym, ale śledzę na bierząco.

Nieuchwytny napisał/a:
wszyscy kojarzą sobie ten klub źle.

Nie bez powodu. I chyba nie klub tylko zarzązajacych.

Nieuchwytny napisał/a:
Powstał stereotyp Mieszko=trwonienie kasy.

Także nie bez powodu. I tutaj także nieprezyzyjnie. Nie chodzi o trownienie ale o złe zarządzanie.

Nieuchwytny napisał/a:
Strzela mnie gdy czytam komentarze "rozwiązać to"

I znów nieprecyzyjnie. Chodzi chyba wszystkim o to by klub istniał. ALle na zdrowych zasadach.

Nieuchwytny napisał/a:
Czy Wam za darmo chciało by sie przychodzić 5x w tygodniu na trening, i poświęcać dzień weekendu na mecz?

Ja za przyjemność trenowania 6 razy w tygodniu musiałem jeszcze płacić z własnej kieszeni a Ty?

Nieuchwytny napisał/a:
Oni po prostu to kochają, nie zależy im na pieniądzach. Trenują bo to kochają.

Ale do nich nikt pretensji nie ma...

I dziękuję za odpowiedź na moje pytanie.

Nieuchwytny 

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 17:21   

Wydaje mi się że wyniki nie oddają do końca tego co ma miejsce na boisku i ludzie którzy tylko śledzą tylko wyniki mają zdanie o klubie jakie mają. Juniorzy także płacą za treningi grając w seniorach. Poza tym, wspomniałem o płaceniu patrząc na to że to 3liga. Jestem pewien, że teraz klub się odrodzi i będzie istniał na "zdrowych zasadach". Co do "strzela mnie" to chodzi o to że ludzie nie wiedzą co się dzieje, gdzieś coś usłyszeli, i wypisują na stronach portalach jeszcze bardziej psując obraz drużyny.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 17:27   

Nieuchwytny, ja na temat drużyny nie przypominm sobie żanego złego wpisu. A tuta na forum jak znajdziesz to już całkiem będzie hit.
Problemem poddanym krytyce było zarządzanie klubem Zresztą uwaząm że słusznie...

Nieuchwytny 

Wysłany: Nie Maj 29, 2011 18:09   

Nie chodzi mi o forum, myślę o różnych portalach gdzie umieszczane są wyniki, relacje z meczy. Tak, sam nie chwalę ostatniego zarządu, ale chciałem po prostu wyjaśnić jakoś sytuacje żeby ludzie nie pisali że klub zaraz się rozpadnie i go nie będzie. Do do złych wpisów to czytałem coś typu "rozwiążcie to dajcie pieniądze na młodych" itd. A przecież ten zespół w większości z młodych :)

Odpowiedz do tematu