Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruch Poparcia Palikota jest już w Gnieźnie.
Autor Wiadomość
Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Sro Paź 06, 2010 17:54   Ruch Poparcia Palikota jest już w Gnieźnie.

W sobotę byłem na Kongresie w Warszawie,wrażenie na mnie zrobiło wielkie zainteresowanie mediów jak i zapełniona sala. Janusz Palikot porwał mnie jak i tysiące innych osób sposobem wyrażania opinii i tym że w wielu kwestiach wyraża to co pewna część społeczeństwa wyznaje i o czym marzy. Jestem Gnieźnianinem i popieram Ruch Poparcia Palikota Nowoczesna Polska.

Frank Black 

Wysłany: Sro Paź 06, 2010 18:03   

no to super cieszymy się razem z Tobą :jupi: :hahaha: :hahaha:

arrencjusz 

Wysłany: Sro Paź 06, 2010 18:42   

Czy nazwą miejscowego oddziału będzie " Nowoczesne Gniezno " ?

wuja 

Wysłany: Sro Paź 06, 2010 21:05   

Dla mnie Palikot = Kurski. Obydwaj oszołomy.

felixd 

Wysłany: Czw Paź 07, 2010 16:14   

wuja napisał/a:
Dla mnie Palikot = Kurski. Obydwaj oszołomy.

Nie nie, Palikot nie nakradł tyle co Kurski :) I nie jeździ pijany quadem po lesie :)

Hades 

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 15:47   

Gniezno, miasto katolickie z tradycjami, pierwsza stolica Polski, miasto gdzie powstała nasza Ojczyzna ma mieć u siebie ten cały RPP? Mamy kilka ugrupowań, do których jesteśmy przyzwyczajeni, ale ugrupowanie Palikota to nam nie jest potrzebne. Kolejna zbędna kanapa, która będzie chciała wywrócić do góry nogami cały spokój i klimat jaki mamy w mieście.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 15:58   

Hades napisał/a:
Gniezno, miasto katolickie z tradycjami, pierwsza stolica Polski, miasto gdzie powstała nasza Ojczyzna ma mieć u siebie ten cały RPP? Mamy kilka ugrupowań, do których jesteśmy przyzwyczajeni, ale ugrupowanie Palikota to nam nie jest potrzebne. Kolejna zbędna kanapa, która będzie chciała wywrócić do góry nogami cały spokój i klimat jaki mamy w mieście.

Parady równości, które chciałeś Marku swego czasu organizować za to doskonale wpisują się w krajobraz naszego miasta :)

Frank Black 

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 16:01   

Gniezno, miasto katolickie z tradycjami, pierwsza stolica Polski, miasto gdzie powstała nasza Ojczyzna ma mieć u siebie ten cały RPP?

1. a co to ma do rzeczy ? dzielimy ludzi na lepszych i gorszych ?
2. nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich mieszkańców tego miasta, bo ja też moge powiedzieć że mieszkańcom twoje "stowarzyszenie" też o kant ... potrzebne :]

Hades 

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 16:05   

Frank Black napisał/a:
dzielimy ludzi na lepszych i gorszych ?

Nikt nikogo nie dzieli, ale ten ruch Palikota nie jest nikomu do szczęścia potrzebny. SLD i PO już nie wystarczają? To będzie zwykła kanapa i tyle, w każdy razie w Gnieźnie bo skali kraju coś tam może jeszcze ugrać.

Co do różnych parad młody człowiek był, inaczej na to patrzył i inaczej patrzy teraz, ale niektórzy nadal postrzegają te sprawy w sposób taki jak kiedyś, jednak dzisiaj to wszystko posunęło się za daleko.

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 17:56   

Hades napisał/a:

A czego tu się boicie? Wyczuwam tu nutkę niepokoju-czy jak coś nowego nadchodzi to od razu jest to złe i należy to zniszczyć? Jeśli jakaś organizacja jest od kilku lat i nic nie umie robić poza atakowaniem nowych to może powinni zwinąć bajzel i dać szansę zmianom.
Pozdrawiam Koliber.

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 18:04   

Marcin Sklepowy napisał/a:
A czego tu się boicie?
Ja się nie boje RPP. Program Janusza bardzo mi odpowiada. Ale boję się, że na słowach się skończy.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 21:24   

Hades napisał/a:
Spokój, gnuśność, bezrobocie, uwiąd=> ale za to NASZE. Zaiste, wyłączyłem TVN, teraz tylko wyłączę Kolibra. ;) I jaki piękny autorytaryzm, my, nam... Gomułki przemówień się naczytałeś, czy to tak samoistnie? ;)

wuja 

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 21:36   

Cytat:
Siedziba Ruchu Poparcia. Palikot wychodzi z gabinetu w blasku fleszy i dostrzega skromnego, niepozornego człowieka, który właśnie podpisuje akces do jego partii. - Co pana skłoniło do tego ważnego ruchu - pyta Palikot wyraźnie zadowolony. - Proszę pana, sprawa jest prosta - odpowiada człowieczek. - Wróciłem wczoraj do domu wcześniej niż zwykle. Patrzę żona na wersalce kotłuje się z sąsiadem, syn daje sobie w żyłę, a córka ćwiczy taniec na rurze. Czekajcie - zawołałem - to teraz ja wam wstydu narobię...

Wybacz adminie, że bez mojej refleksji, ale nic ująć, nic dodać.

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Pon Paź 11, 2010 22:29   

Do wuja,seniora forum.
Żyjemy w demokracji i dożyjemy w niej pewnie do kresu dni. Każdy ma prawo mieć własne zdanie na temat swojej przyszłości a moje jest takie:oczywiście nie dołączę żadnej obraźliwej bajki więc:chciałbym mieć emeryturę,chciałbym sam decydować,chciałbym nie mieć robionej wody z mózgu,chciałbym aby osoby,które przekazują mi i moim dzieciom wiarę same tej wiary doznawały i umiały ją w sposób nie fanatyczny przekazać oraz co najważniejsze to chciałbym mieć własne przekonania polityczne a religię pozostawię jako swoją intymną sprawę.
Pozdrawiam wuja,seniora forum

elvis 

Wysłany: Wto Paź 12, 2010 07:25   

Dobrze , że jest Palikot. Na Zjeździe byli moi znajomi. Opinia pozytwna. Nie ma znaczenia
czy Palikot jest koniem trojańskim Tuska albo co robi. Ma szanse zmienić poltykę tworzoną przez kombatantów 89/90. ławka rezerwowych już sie kończy.... Czas na nowe twarze. Zobaczcie SLD zmienia twarz /medialnie/ i zmienia siedzibę.

revolta 

Wysłany: Nie Paź 24, 2010 22:20   

jak coś nowego nadchodzi
NWO

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Nie Lis 21, 2010 22:25   

Dawno mnie z Wami nie było,ale cóż mogę poradzić-życie.
Wszystkich chcących pomóc w propagowaniu Ruchu Poparcia jako stowarzyszenie i partia zapraszam w Nasze szeregi. Już wkrótce odbędą się wybory do władz na wszystkich szczeblach obu powstałych organów. Zapraszam do zapoznania się z Ruchem Poparcia na strony: http://www.ruchpoparcia.co/ , http://www.wielkopolskiruchpoparcia.pl/ ,
http://www.facebook.com/p...83934824&v=wall i zapraszam do bezpośredniego kontaktu: okreg37ruchpoparcia@onet.pl

felixd 

Wysłany: Nie Lis 21, 2010 23:12   

No prosze. :) jak tam po wyborach? ktos wie jaka byla frekwencja w Gnieznie ?

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Nie Lis 28, 2010 13:27   

Dnia 27.11.2010 o godz. 18-tej odbyło się spotkanie sympatyków i członków stowarzyszenia Ruch Poparcia Janusza Palikota w Gnieźnie.
Podczas dyskusji ustalono cele i zadania na najbliższy okres. Padła propozycja otwarcia w Gnieźnie biura Ruchu Poparcia,która spotkała się z aprobatą wszystkich obecnych.
Powołano również tymczasowe władze na powiat gnieźnieński.
Osoby z powiatu gnieźnieńskiego zainteresowane wstąpieniem do stowarzyszenia Ruch Poparcia mogą kontaktować się z Marcinem Sklepowym tel.696 329 869 mail okreg37ruchpoparcia@onet.pl

Łojciec 

Wysłany: Wto Lis 30, 2010 02:16   

Powołano również tymczasowe władze na powiat gnieźnieński.
co prawda jeszcze nie dojrzałem do decyzji udzielenia poparcia Palikotowi, ale ciekawość mnie zżera kto zasiada w tych władzach? Można to ujawnić, czy to tajne?

wuja 

Wysłany: Wto Lis 30, 2010 07:16   

Padła propozycja otwarcia w Gnieźnie biura Ruchu Poparcia,która spotkała się z aprobatą wszystkich obecnych.

Wszystkich czworo?

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 18:00   

Z okazji Nowego 2011 Roku Ruch Poparcia Palikota życzy wszystkim Gnieźnianom spełnienia marzeń o lepszym życiu w mieście,
które wolne jest od opinii CIEMNOGRODU i przede wszystkim gdzie każdy może mieć w nim dobrze płatną pracę.

Joker 

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 18:40   

które wolne jest od opinii CIEMNOGRODU

To chyba całej Polsce nalezy tego życzyć. Problem w tym, że to kto tworzy ciemnogród, każdy inaczej postrzega.

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 18:25   

Dnia 15-tego stycznia organizowany jest wyjazd na II Kongres RPP. Termin zapisów dla członków i sympatyków mija 6-tego stycznia. Zasady zapisu i program Kongresu na http://www.wielkopolskiruchpoparcia.pl/

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 18:27   

Janusz Palikot w Gnieźnie? Jest realna szansa przywitać w Naszym mieście człowieka,który pierwszy publicznie odważył się głośno mówić o sprawach które są nie wygodne a są faktem. Przyłączcie się do Nas i mówcie głośno STOP OBŁUDZIE w Polskim życiu i polityce!

wuja 

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 19:39   

Przyłączcie się do Nas i mówcie głośno STOP OBŁUDZIE

Niech żyje cyrk i oszołomstwo!

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 19:49   

wuja napisał/a:
Niech żyje cyrk i oszołomstwo!

Niech żyje CIEMNOGRÓD!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 19:58   

Niech żyje Solidarność

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 20:10   

Niech żyje nie skorumpowana i apolityczna Solidarność!

Hades 

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 20:14   

Ten cały ruch to czymś konkretnym w Gnieźnie chce się zajmować? Czy tylko chce po prostu być? Uwagę na lokalne problemy macie zamiar zwracać władzom lokalnym i przedstawiać jakieś propozycje rozwiązań? Czy raczej wolicie głosić antyklerykalne poglądy?
Macie jeden temat do publicznego poruszenia na terenie miasta, chociażby tę słynną cenzurę w starostwie. Co za problem dla was zwołać konferencję prasową i powiedzieć co myślicie o tego typu działaniach?

Odpowiedz do tematu