Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ruch Poparcia Palikota jest już w Gnieźnie.
Autor Wiadomość
Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Pon Maj 02, 2011 10:01   

Już dziś na Gnieźnieńskim Rynku o godz 12:00 Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota z Gniezna z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej rozdawać będzie Gnieźnianom biało-czerwone chorągiewki. Serdecznie zapraszamy.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Maj 02, 2011 10:21   

A flaszki też będziecie rozdawać?

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Pon Maj 02, 2011 10:23   

Marcin Sklepowy napisał/a:
Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota z Gniezna z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej rozdawać będzie Gnieźnianom biało-czerwone chorągiewki.
Szkoda, że nie pełnowymiarowe falgi :ups:

wuja 

Wysłany: Pon Maj 02, 2011 10:38   

newager napisał/a:
pełnowymiarowe falgi

a może felgi (alu-felgi) :mruga:

newager 
PO jest mniejszym złem

Wysłany: Pon Maj 02, 2011 10:55   

Każdemu może się zdarzyć :PPP

wuja 

Wysłany: Pon Maj 02, 2011 13:04   

newager napisał/a:
Każdemu może się zdarzyć :PPP

najczęściej takiemu jednemu :ups:

till 

Wysłany: Wto Maj 03, 2011 16:01   

A czemu nie napiszecie, że wam partię wykreślono z rejestru? Palikot taki mądrala państwo penisem i świńskim ryjem naprawia a sprawozdania finansowego partii napisać nie zdołał. A jajeczkami i flagami ten potężny, 4 czy 5-osobowy ruch nic w tym mieście nie zdziała. Wyborcy zagłosują na poważnych kandydatów.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Maj 03, 2011 21:17   

till napisał/a:
A czemu nie napiszecie, że wam partię wykreślono z rejestru?

A po co? :)

till napisał/a:
Palikot taki mądrala państwo penisem i świńskim ryjem naprawia a sprawozdania finansowego partii napisać nie zdołał.

Przy takim zasobie finansowym jaki ma. Mógłby założyć cztery partie wyposażyć je w biura i zadbać o właściwy ich poziom, ale i wdać o co chodziło. O lans i szkło.

till napisał/a:
A jajeczkami i flagami ten potężny, 4 czy 5-osobowy ruch nic w tym mieście nie zdziała. Wyborcy zagłosują na poważnych kandydatów.

To że na ruch mający 4-5 kandydatów nie zagłosuje o racja, ale z tym że jeśli ruch ma 4-5 członków, to zaraz muszą być niepoważni, to zgodzić się nie mogę.

Marcin Sklepowy 
popierający RPP

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 22:26   

Witam.
Wczorajsze wybory a w zasadzie ich wynik,dał mi wiele do myślenia jak bardzo emocjonalnie podchodziłem do uczestnictwa w życiu politycznym Gniezna i Polski. Ostatni czas gdy nie było mnie z Wami,wiele się nauczyłem choć nie ukrywam że jeszcze wiele prze de mną. Dziś mogę szczerze powiedzieć a właściwie napisać to że jestem wdzięczny tym,którzy w Ruch Palikota uwierzyli jak i tym,którzy poprzez krytykę mnie motywowali. Mam nadzieję uczestniczyć dalej w życiu politycznym i proszę o wyrozumiałość.
Dziś jestem szczęśliwy z wyniku Ruchu Palikota,który do dnia wyborów był marginalizowany.
Wszystkim tym,którzy zagłosowali na kandydatów z listy Ruchu Palikota serdecznie dziękuję. Szanuję natomiast wybór tych,którzy wybrali kandydatów z innych partii bo wiem jak wartościowi są wszyscy politycy oraz ich wyborcy nie zależnie od poglądów.
Pozdrawiam

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Wto Paź 11, 2011 17:01   

Cytat:
Wyborcy zagłosują na poważnych kandydatów.

proszę mi podać kto niby w Gnieźnie jest taki poważny...bo oprócz Tomaszewskiego ze świecą szukać takowego u nas...

jak widać- naród nie chce poważnych kandydatów :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Paź 11, 2011 17:47   

Marcin Sklepowy napisał/a:
jak wartościowi są wszyscy politycy oraz ich wyborcy nie zależnie od poglądów

Długo czytałem to zdanie i zastanawiałem się czy aby dobrze rozumiem... I kurde chyba tak!! Dobrze rozumiem !!

Sabu 

Wysłany: Wto Paź 11, 2011 18:04   

Elektromechanik który wszedł do sejmu to bardzo poważny kandydat. Ile ja się naszukałem co to za człowiek i nadal nie znalazłem prócz profilu na fb i ogólnych sloganów :whoeva:

Hades 

Wysłany: Wto Paź 11, 2011 19:52   

Ruch Palikota, kolejne ugrupowanie obecnego systemu, a w związku z tym nic nie zmieni. Palikot dostał się do Sejmu dzięki radykalnym, głośnym hasłom, a że tych haseł nie głosiła PO, ani SLD to ludzie uznali, że bardziej wiarygodny jest Palikot, zwłaszcza iż nie raz zachowywał się delikatnie mówiąc niekonwencjonalnie. Pamiętajmy jednak, że to człowiek obecnego systemu czyli nic nie zmieni, tylko trochę pokrzyczy sobie. Bez Palikota to ugrupowanie nie istnieje.

till 

Wysłany: Czw Paź 13, 2011 14:58   

Dla mnie ten cały ruch ,a zwłaszcza ludzie go tworzący w naszym mieście to jeszcze gorsze popłuczyny polityczne niż Samoobrona.
Wyborcy głosowali na Palikota a nie na te transseksualne dziwolągi, homoseksualistów , wielkokrotny pensjonariusz zakładów karnych i inne takie tam wybryki.
Jeszcze sie za nich bedziemy wstydzić nie raz
A pan Sklepowy ?
Po pierwsze niech sobie kupi słownik ortograficzny i dokładnie go przeanalizuje zanim zacznie pisać na forach !! !! Ruchowi z takim zapleczem hmmmm intelektualnym jakie prezentuje ten człowiek nie wróżę nic dobrego.

no i ten smaczek , cyt wypowiedzi pana Sklepowego z innego forum

Startu w wyborach nie przewidywałem z kilku przyczyn:
1. Ustalenia z rodziną
2. Chęć poznania polityki oddolnie
3. Względy zdrowotne
Mój osobisty start mógłby odebrać miejsce bądź Henrykowi Bąkowi bądź Markowi Palaczowi bądź Edwardowi Kowalskiemu a są to wartościowe osoby,które zrobiły dobry wynik dla ogólnej listy.
Czuję się dobrze z zaplecza i jako organizator więc niech tak pozostanie.

Uśmiałam się z tego bełkotu do łez . Kononowicz z Białegostoku , nota bene, też chyba gwiazda tego ruchu to przy panu Sklepowym mały pikuś .
Za trzy lata pan Sklepowy nie wystartuje z podobnych względów w wyborach na prezydenta miasta ;-)

till 

Wysłany: Sob Paź 15, 2011 06:17   

http://wiadomosci.wp.pl/k...mosc_prasa.html

Ciekawe jak się to ma do kandydatów z Gniezna

Ubik 

Wysłany: Sob Paź 15, 2011 19:40   

till napisał/a:
Dla mnie ten cały ruch ,a zwłaszcza ludzie go tworzący w naszym mieście to jeszcze gorsze popłuczyny polityczne niż Samoobrona.
Wyborcy głosowali na Palikota a nie na te transseksualne dziwolągi, homoseksualistów , wielkokrotny pensjonariusz zakładów karnych i inne takie tam wybryki.
Jeszcze sie za nich bedziemy wstydzić nie raz
A pan Sklepowy ?
Po pierwsze niech sobie kupi słownik ortograficzny i dokładnie go przeanalizuje zanim zacznie pisać na forach !! !! Ruchowi z takim zapleczem hmmmm intelektualnym jakie prezentuje ten człowiek nie wróżę nic dobrego.
no i ten smaczek , cyt wypowiedzi pana Sklepowego z innego forum
Startu w wyborach nie przewidywałem z kilku przyczyn:
1. Ustalenia z rodziną
2. Chęć poznania polityki oddolnie
3. Względy zdrowotne
Mój osobisty start mógłby odebrać miejsce bądź Henrykowi Bąkowi bądź Markowi Palaczowi bądź Edwardowi Kowalskiemu a są to wartościowe osoby,które zrobiły dobry wynik dla ogólnej listy.
Czuję się dobrze z zaplecza i jako organizator więc niech tak pozostanie.
Uśmiałam się z tego bełkotu do łez . Kononowicz z Białegostoku , nota bene, też chyba gwiazda tego ruchu to przy panu Sklepowym mały pikuś .
Za trzy lata pan Sklepowy nie wystartuje z podobnych względów w wyborach na prezydenta miasta ;-)

Szanowny till. Dobrze dla Ciebie, że moderatorem jest litościwy Administrator.

.

till 

Wysłany: Sob Paź 15, 2011 22:19   

Ubiku, Jak już to szanowna ;-) nie jestem transwestytką

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Sob Paź 15, 2011 23:13   

Nic straconego, od negacji i nienawiści do akceptacji droga najbliższa. ;)

luj z grzybowa 

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 14:52   

Co prawda to w każdej nowej organizacji na początku brylują męty. Jeśli organizacja ma ludzki program, to męty gubią się. Organizacja Palikota to zbiór typków z pod ciemnej gwiazdy. Program Palikota jest antypolski, antychrześcijański. No cóż, tylko ubolewać, że zdobył tyle głosów.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 15:27   

Świetne masz znajome organizacje, ja zazwyczaj zauważyłem społeczników, nie lujów.. Ale cóż, ksywa zobowiązuje, nieprawdaż?

Frank Black 

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 16:27   

przecież na Grzybowie już dawno lujów nie ma zsamocie :)

luj z grzybowa 

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 20:37   

Frank Black napisał/a:
przecież na Grzybowie już dawno lujów nie ma zsamocie :)

A niby gdzie są, powymierali?

Frank Black 

Wysłany: Nie Paź 16, 2011 21:16   

na pewno nie ma ich na forum.gniezno.com.pl pod bardzo wyrafinowanym nickiem :hahaha:

P.S

powyrastali i udomowili się :)

luj z grzybowa 

Wysłany: Pon Paź 17, 2011 11:28   

Frank Black napisał/a:
na pewno nie ma ich na forum.gniezno.com.pl pod bardzo wyrafinowanym nickiem :hahaha:

P.S

powyrastali i udomowili się :)

Młode luje już rosną na Grzybowie, a starsze chleją szlumpe.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Paź 17, 2011 16:18   

To prawda, a do tego sępią z MOPS-u. ;)
Czekam na reale działania RP. Oby mniej przepychanek a więcej realnych działań.

elvis 

Wysłany: Sro Paź 19, 2011 16:47   

Mam nadzieję , ze RP zastąpi SLD-lewicę w tym mieście.

luj z grzybowa 

Wysłany: Sro Paź 19, 2011 17:40   

elvis napisał/a:
Mam nadzieję , ze RP zastąpi SLD-lewicę w tym mieście.

Obawiam się, że RP to tylko okresowa gwiazda. Partie się zmieniają jak gwiazdy na firmamencie niebieskim.
Wieszczę RP szybki koniec, bo to towarzystwo oparte na nienawiści do człowieka i miłości dla pieniędzy (cudzych).

Frank Black 

Wysłany: Sro Paź 19, 2011 20:57   

Nienawiść do człowieka miłość do cudzych pieniędzy ?? te bzdury to w śnie Ci się objawiły czy może biznesmen z Torunia Ci to zasugerował?

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Sro Paź 19, 2011 22:30   

Frank, takie rzeczy się wie. Niczym prawdy objawione. Nomen omen. :D

Frank Black 

Wysłany: Czw Paź 20, 2011 07:55   

luj jest the best i jego mafia też :)

Odpowiedz do tematu