Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
www.mieszko.gniezno.com.pl
Autor Wiadomość
daras30 
speedway

Wysłany: Nie Paź 14, 2007 19:49   

Jakoś nie krytykowałes wcześniej klubu gdy to forum było oficjalnym klubu MIESZKO???

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Paź 14, 2007 19:51   

Mijasz się z prawdą drogi kolego. Otóż to forum nigdy nie było oficjalnym forum Mieszka. A nie krytykowałem ponieważ poprzednia witryna klubu nie mogła się "poszczycić" takimi wpadkami...

daras30 
speedway

Wysłany: Nie Paź 14, 2007 19:53   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Mijasz się z prawdą drogi kolego. Otóż to forum nigdy nie było oficjalnym forum Mieszka
A to przepraszam :yes:

Mike 
mieszko.gniezno.com.pl

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:38   

powiem Wam szczerze ...ten obecny admin www.mieszko.gniezno.com.pl to totalny leser :D :D :D a strona to dno :D :D :D

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 06, 2007 22:13   

Miecho napisał/a:
Mike! Co Ty za bzdury wypisujesz, że zawodnicy ściamniają! (...) Zajmij się lepiej tą klubową stroną, której poziom jest jak narazie żenujący.

Tak to prawda. Poziom klubowej strony jest żenujący. Ale Mike nie ma nic z nią wspólnego :D Mike obsługuję stronę miłośników Mieszka Gniezno i robi to bardzo dobrze. A strona klubowa... Jak widać :D

Miecho 

Wysłany: Wto Lis 06, 2007 22:43   

Sprecyzujmy! Żenujący poziom prezentuje strona www.mieszko.gniezno.com.pl. A poziom merytoryczny zamieszczanych tam tekstów poniżej wszelkiej krytyki. Natomiast jeśli chodzi o ta druga stronę tj. www.mieszkogniezno.pl też bez rewelacji ale chociaż można zrozumieć czytaną relację z meczu. A co to ma znaczyć strona miłosników Mieszka Gniezno?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 06, 2007 22:49   

Myślałemm, że tak uznana persona rozumie słowo pisane ;) A odnośnie porównania obu stron powiem tak - możesz pisać co chcesz ale statystyki a przede wszystkim liczba odwiedzin obu stron mówią same za siebie. Opinie ludzi interesujących się piłką nożną też znam. :heej:

kaszi 

Wysłany: Sro Lis 07, 2007 01:57   

Miecho napisał/a:
Żenujący poziom prezentuje strona www.mieszko.gniezno.com.pl. A poziom merytoryczny zamieszczanych tam tekstów poniżej wszelkiej krytyki.
Może relacja nie jest ciut dopracowana pod względem stylistycznym, ale wydaje się być ciekawsza, łatwiejsza do odczytania, a nie przydługawa (przykład:
Cytat:
Drugie 45 minut to już jednostronny przebieg gry. Po wznowieniu gry, w 47 minucie...
- drugie 45 minut = wznowienie gry - potrzebne to?) i z małą czcionką jak ta na oficjalnej stronie
:whoeva:

Miecho napisał/a:
Natomiast jeśli chodzi o ta druga stronę tj. www.mieszkogniezno.pl też bez rewelacji ale chociaż można zrozumieć czytaną relację z meczu.
A oto przykłady na zrozumiałe formułowanie tekstu:
Cytat:
W pierwszych minutach grająca w eksperymentalnym składzie defensywa Mieszka popełniała wiele prostych błędów, które w końcu przyniosły efekt bramkowy.
Tylko, że ten "efekt bramkowy" to utrata gola =] A takiej konstrukcji używa się przy strzeleniu a nie utracie, prawda? ;)

Cytat:
Natomiast w szeregach Mieszka tradycyjnie zawiodła skuteczność, bo inaczej wygrana biało-niebieskich byłaby wyższa.
:co: =]

Jest co cytować - w kwestii krytyki oczywiście. :yes:

Mike 
mieszko.gniezno.com.pl

Wysłany: Sro Lis 07, 2007 19:28   

yy to krytykowany jestem ja i strona :D ?? ?? ?? czy "wspaniała" oficjalna :D ??

a po za tym liczba odwiedzin mówi sama za siebie ;] od niedzieli od godziny 20 do poniedziałku do godziny 20 stronę odwiedziło ponad 1100 osób !!

Miecho umiesz pisać lepiej ?? napisz zapowiedz meczu Mieszko-Kujawiak i wyślij na maila do mnie jest na stronie.Wtedy się przekonamy na co Cię stać skoro krytykujesz innych :whoeva:

kaszi 

Wysłany: Czw Lis 08, 2007 13:29   

daras30 napisał/a:
Mijasz się z prawdą drogi kolego. Otóż to forum nigdy nie było oficjalnym forum Mieszka

A to przepraszam

Natomiast na innym forum:

Daras napisał/a:
Największa tajemnica naszej konkurencji jest fakt ze maja oficjalny dział Mieszka a wcale nie są do tego upoważnieni
Darasie, powiedz jak to nazwać? Hipokryzją, obłudą, dwulicowością?

A i istotną sprawą jest to, że można było mieć do dyspozycji lepiej pozycjonowaną stronę, z częstszymi odwiedzinami - sięgającymi o ponad 20 razy więcej... Ale co tam? Lepiej rozpocząć od zera... Jeżeli na tym polega marketing w wykonaniu nowego specjalisty w tej dziedzinie, to dobrze to klubowi nie wróży :whoeva:

Ale żeby nie zabrzmiało zbyt pesymistycznie, to rozdawanie biletów w konkursach może przysporzyć nowych aktywnych kibiców. Pytanie, czy warto podejmować się działań na gorzej pozycjonowanym forum =]

kaszi 

Wysłany: Czw Lis 08, 2007 16:16   

Patryk napisał/a:
Oficjalna strona klubu

www.mieszko.gniezno.com.pl

PeeM napisał/a:
Kłamstwo jest dla nich normą.

W dniu wysłania postu - 21. maja b.r., była to jedyna strona związana z klubem Mieszko. A to, że oficjalna strona uległa niedawno zmianie, to nie powód do zarzucania kłamstw !!

Oszczerstwa bez pardonu !! Rzucanie fekaliami, a nóź widelec się coś przyczepi !!

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Lis 08, 2007 17:13   

kaszi napisał/a:
Oszczerstwa bez pardonu !! Rzucanie fekaliami, a nóź widelec się coś przyczepi !!

Nie przypomina Ci to pewnej opcji politycznej w której też prym wiodą bracia? :ups:
Cóż.. chłopaki na drugim forum założyli sobie kółko frustracji pisanej.. powodzenia w dalszych "wypominkach" i "gorzkich żalach"...

A żeby było w temacie: Wolę www.mieszko.gniezno.com.pl :)

kaszi 

Wysłany: Sob Lis 10, 2007 14:53   

Marcineek napisał/a:
Cóż.. chłopaki na drugim forum założyli sobie kółko frustracji pisanej.. powodzenia w dalszych "wypominkach" i "gorzkich żalach"...
I czynią to w jeszcze bardziej bezpardonowy sposób.

Nazwa działu "Piłka nożna Mieszko Gniezno" istnieje od początku założenia nowego forum Forum.Gniezno.com.pl. Dzieli się na poddział związany z Mieszkiem i innymi poddziałami piłkarskimi, de facto podobnie przedstawia się podział w dziale żużlowym - również i na konkurencyjnym forum.

Nie wiem, na ile można być impregnowanym czy też przepełnionym nienawiścią, by szerzyć plotki, że nasz dział jest oficjalnym działem klubu Mieszko Gniezno. Proszę powiedzieć, gdzie takie wyrażenie pada w nazwie działu i w ogóle?

Osobiste "wycieczki" skierowane do mojej osoby (które jak najbardziej kwalifikują się do wniesienia pozwu) nie będę szerzej komentował - jestem moderatorem i pewne postawy zobowiązują. Niestety nie wszystkich.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Lis 10, 2007 15:17   

Widocznie żeby zostać moderatorem na konkurencyjnym forum nie jest potrzebna umiejętnośc czytania ze zrozumieniem, kultura ani tym bardziej poziom.
Wystaczy porównać tytuły działów żużlowego (oficjalnego działu Startu) oraz piłkarskiego. Sąsiadują ze sobą wiec to chyba nie jest trudne. No chyba, że dla niektórych jest... Proponuję nie zwracać uwagi. Ruch na forum mają tak olbrzymi, że gdyby nie my to nie mieliby o czym pisać.
A skoro zarząd Mieszka zdecydował się na taką stronę (wczoraj odwiedziło ją "aż" z 44 osób z czego ja pewnie z 10 razy) i takie oficjalne forum to można tylko ubolewać i martwić się nad przyszłością piłki w Gnieźnie.

daras30 
speedway

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 00:26   

Cytat:
Nie wiem, na ile można być impregnowanym czy też przepełnionym nienawiścią, by szerzyć plotki, że nasz dział jest oficjalnym działem klubu Mieszko Gniezno. Proszę powiedzieć, gdzie takie wyrażenie pada w nazwie działu i w ogóle?
Przepraszam mój błąd ,biję się w pierś walnąłem gafę na całego....
Całość miała dotyczyć "nazywania strony " a nie działu zapędzilem sie za bardzo za co urażonych wszystkich przepraszam.Poprawiłem się również na drugim forum .Nie jestem ani impregnowany ,ani nie pałam do nikogo tutaj nienawiścia żeby była jasność.
No chyba, że dla niektórych jest..
Masz racje dla mnie to chyba za trudne...

kaszi 

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 00:32   

:brawo: :)

Z mojej strony przeprosiny przyjęte. I dziękuję za życzenia. ;)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 12:43   

Jeśłi chodzi o stronę to była ona oficjalną stroną Mieszka. Czy to, że nie jest już oznacza, że mamy wykasować wszystkie posty z czasów kiedy taką była ??
Daras chyba się zagalopowałeś z tymi zarzutami a zrobiłeś to w wyjątkowo jadowity sposób, wiec jeśli o mnie chodzi to sprawy przeprosin nie ma choćby z tego powodu, że:

Cytat:
Fakt moj błąd zapędziłem sie i to dość bardzo co nie zmienia faktu iż cos jest nie tak ...Jednak najgorsze jest to że w swietle prawa w tym układzie jaki jest obecnie moga sobie wypisywac tam nie wiadomo co nawet to ze strona która nie jest oficjalną niby nia jest, zagmatwane strasznie to wszystko

oraz

Cytat:
w niektórych aspektach niektóre osoby mijaja sie z prawdą

i na koniec

Cytat:
w niektórych aspektach niektóre osoby mijaja sie z prawdą

a wszystko to równolegle i już po przeprosinach co pozwala mniemać że są one nieszczere. Tymczasem poproszę, jeśli starcza Tobie odwagi, na udowodnienie powyższych tez.

daras30 
speedway

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 14:48   

Cytat:
Daras chyba się zagalopowałeś z tymi zarzutami a zrobiłeś to w wyjątkowo jadowity sposób
No właśnie przyznałem ze popełniłem błąd ....
Czy to, że nie jest już oznacza, że mamy wykasować wszystkie posty z czasów kiedy taką była
Gdzie i kto napisał żeby posty kasować ?? ? Ja napewno tego nie napisałem uważam jedynie że skoro nie jest już to strona oficjalna to nie powinno się wprowadzać ludzi w błąd że nadal jest ... Ale jak widzę w tym temacie nic się nie zmieni dlatego daję sobie z tym spokój
a wszystko to równolegle i już po przeprosinach co pozwala mniemać że są one nieszczere.
.To juz Twoja interpretacja tych przeprosin i nie mam zamiaru do niczego Ciebie przekonywać .Napisałem PRZEPRASZAM nic więcej zrobić się nie da ,czasu nie cofnę ....

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 15:06   

daras30 napisał/a:
nic więcej zrobić się nie da ,czasu nie cofnę ....

Nie moja interpretacja tylko fakty a te sa takie, że jednym tchem przepraszasz i rzucasz nowe oskarżenia. Człowiekowi honoru wypadałoby je udowodnić lub ponownie przeprosic. Widac tego też nie potrafisz...

daras30 
speedway

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 15:29   

Nie chcę ciągnąc dłuzej tego bezsensownego tematu dlatego PRZEPRASZAM po raz kolejny ale teraz TYLKO CIEBIE Diable bo widac tego potrzebujesz za to że ośmieliłem się wątpic w TWOJĄ prawdomówność i za to że skłamałem pisząc że niektórzy mijają sie z prawdą ,cofam te słowa bo przeciez wszyscy są nieomylni....Tylko nie ja i za to jeszcze raz PRZEPRASZAM.A strona MIESZKO którą podajecie jest oficjalną to ja się mylę że śmiem w to wątpić .Pozdrawiam.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 15:33   

Albo śnię albo jesteś wyjątkowo ciężkim przypadkiem - gdzie podajemy, że jest to oficjana strona klubu ??

daras30 
speedway

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 15:39   

Cytat:
Zaparaszamy na oficjalną stronę klubu Mieszko Gniezno - www.mieszko.gniezno.com.pl
To cytat z tutejszego działu o "piłce nożnej"a oficjalną stroną jest stronka o podobnej nazwie tylko bez kropki pośrodku.
Diable widać chyba wyraźnie ze nie snisz(bo tutaj piszesz) wiec chyba jednak jestem tym wyjątkowo cięzkim przypadkiem ...

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 16:19   

Tylko daras napisz jeszcze z jakiego dnia i miesiaca jest ten cytat... :whoeva:
Bo albo ja sie nie znam albo znow sie minales z prawda.
Tzn jezeli chodzi Tobie o opis dzialu to masz racje.Nasz blad.
Ale nie jestesmy oficjalnym forum ani nie mamy oficjalnej stronki od dwoch miesiecy przynajmniej. ;]
Wiec bez urazy.Ale tego typu teksty to na GFI... (tzn czepianie sie bez sensu)
Nie u nas.
Tyle i w temacie ode mnie.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 21:34   

Posty nie dotyczące strony zostały usunięte na wniosek moderatorów Forum.Gniezno.com.pl
Mimo że zagalopował się sam admin, jego posty również poleciały.
Mam nadzieję że zarówno jedna, jak i druga strona sporu, po opadnięciu emocji, przyzna tym działaniom rację.

Proszę postarajmy się (również my, administracja) by to miejsce nie stało się wylewiskiem pomyj, żali i frustracji. Nikomu i niczemu dobremu to nie służy.

ps. Opis działu został poprawiony. Dziękujemy za spostrzeżenie błędu.

kajo 

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 12:55   

Jaki klub taka strona

Mike 
mieszko.gniezno.com.pl

Wysłany: Pon Lis 12, 2007 21:01   

jeśli masz na mysli oficjalną to masz racje :D a jesli chodzi o stronę miłośników Mieszka Gniezno to dajcie nam troche czasu abyśmy tam ogarneli i bedzie "piknie" :D

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 11:00   

No oficjalna strona Mieszka nabiera rumieńców ;)

revolta 

Wysłany: Pią Gru 14, 2007 11:04   

Marcineek napisał/a:
No oficjalna strona Mieszka nabiera rumieńców ;)

Obrazek
Przypomina troche MS Word z linkami :ups:
Powodzenia!

Mike 
mieszko.gniezno.com.pl

Wysłany: Wto Gru 25, 2007 23:22   

strona jeszcze żyje rokiem 2007 ale graficy wraz z zespołem redakcji strony narazie robią szkice nowej szaty strony miłośników Mieszka Gniezno. Redakcji i wszystkim fanom biało-niebieskich życze sukcesów drużyny i tego abysmy uzykali statut oficjalnej .

maken 

Wysłany: Pią Sty 11, 2008 11:29   

dla wszystkich zainteresowanych - WWW.MIESZKO.GNIEZNO.COM.PL - BYŁO OFICJALNĄ STORNĄ KLUBU - a skąd wiem - bo sam ją tworzyłem (mówię o treści) - reszta Gniezno.Com.Pl , bo to ja ustaliłem jeszcze wtedy z prezesem J. Owczarzakiem i W. Bartkowiakiem oraz D. Frąckowiakiem warunki współpracy i to, że strona tak jak i forum były oficjalnymi. Wcześniej działała jakaś inna strona tworzona przez Artura Bartkowiaka (o ile dobrze pamiętam), a my wskoczyliśmy z nową stroną i z nowym adresem w jej miejsce, W późniejszym czasie przekazalem kierownie stroną Dawidowi, Dawid tam później komuś, a przyszedł Menago od "marketingu" i żeby było o nim głośno zafundował klubowi "super" świetną stronę. Dobrze, że na kilku stronach innych klubów funkcjonuje nadal baner mieszko.gniezno.com.pl :P
Prawda jest taka, że jeżeli wy - czyli czytelnicy będziecie nadal odwiedzać tą stronę to pewnie nadal będzie funkcjonować. I mam nadzieję, że tu praca włożona w redakcję tej strony nie pójdzie na marne - tylko dlatego, że ktoś chce promować swoje nazwisko.

Odpowiedz do tematu