Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno- hokej
Autor Wiadomość
Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 18:29   Start Gniezno- hokej

Dział może nie do końca odpowiedni.Ale kibicowsko dla mnie jak najbardziej. Teraz jest sezon ogórkowy więc można by po debatować. ;)
Co znaczy być kibicem Startu.Co dla nas się liczy.Czy jeżeli mówię "Kibic Startu" to mogę określić tak kibiców tylko sekcji żużla w Gnieźnie ?? Czy też liczy się tylko herb i barwy klubu bez względu na to jaka to jest sekcja.Do założenia tego tematu skłonił mnie pewien artykuł który może wrzucę tutaj jak dyskusja się rozwinie. Chciałbym poznać wasze zdanie na temat kibicowania tej sekcji naszego jakże zasłużonego klubu w tej dyscyplinie sportowej.

krychu90 

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 19:36   

Marka jaką nie wątpliwie jest Start Gniezno zrzeszała sekcję żużlową i hokeja na trawie. Ale kilka lat temu (nie chce mówić kiedy bo się na pewno pomylę) ich drogi się rozeszły i drużyna hokejowa nie zwie się Startem Gniezno tylko START 1954 GNIEZNO. Hokej jest trochę niszową dyscypliną w Gnieźnie chodź wielu zawodników z Gniezna gra w Reprezentacji Polski i w kilku dobrych klubach. Tak więc 'kibic' skandując START GNIEZNO ma na myśli żużel. To są oczywiście tylko i wyłącznie moje odczucia.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 15:26   

krychu90 napisał/a:
START 1954 GNIEZNO.

No wiesz... Żużlowy start to też nie jest ten Start pierwszy czyli SKS. ;) Ale w dalszym ciągu jest to Start. :)
Tutaj po prostu sekcje rozdzielono ze względów finansowych. ;) A do nazwy dodano datę założenia sekcji. :)
krychu90 napisał/a:
Hokej jest trochę niszową dyscypliną w Gnieźnie chodź wielu zawodników z Gniezna gra w Reprezentacji Polski i w kilku dobrych klubach.

No właśnie.Ale w dalszym ciągu jest to Start. :) Czy swoim kibolskim podejściem nie moglibyśmy podnieść trochę tą dyscyplinę ??
Czy w te puste i nudne popołudnia weekendowe nie można by iść na halę i po dopingować czerwonoczarnych zamiast siedzieć na Facebooku ??
krychu90 napisał/a:
Tak więc 'kibic' skandując START GNIEZNO ma na myśli żużel.

No właśnie... Nie masz czasami wrażenia że fajnie byłoby w tę posuchę iść i pośpiewać z kuplami na trybunach ?? Że siedzenie na internecie zimą w weekend strata czasu ??

adamixx 

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 15:38   

Antek napisał/a:

No właśnie.Ale w dalszym ciągu jest to Start. :) Czy swoim kibolskim podejściem nie moglibyśmy podnieść trochę tą dyscyplinę ??
Czy w te puste i nudne popołudnia weekendowe nie można by iść na halę i po dopingować czerwonoczarnych zamiast siedzieć na Facebooku ??

Pewnie, moglibyśmy, ale kwestia myślę jest taka, że po prostu mało osób się tym interesuje i nie kręci ich to tak jak żużel.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 15:58   

adamixx napisał/a:
Antek napisał/a:

Pewnie, moglibyśmy, ale kwestia myślę jest taka, że po prostu mało osób się tym interesuje i nie kręci ich to tak jak żużel.

To może czas zacząć się tym interesować. :) Albo po prostu zacząć propagować tę dyscyplinę wśród znajomych. :) Bo o ile się nie mylę to wstęp na mecze hokeja jest za jakąś symboliczną kwotę jeżeli nawet nie za free. ;)

krychu90 

Wysłany: Pon Sty 17, 2011 20:41   

Antek napisał/a:
No właśnie... Nie masz czasami wrażenia że fajnie byłoby w tę posuchę iść i pośpiewać z kuplami na trybunach ?? Że siedzenie na internecie zimą w weekend strata czasu ??

Nie mam a to tylko i wyłącznie dlatego że gdy śpiewając:

,,I TYLKO START w mej duszy gra,
przez całe życie od najmłodszych lat.
Jesteśmy tu, śpiewamy mu,
o Starcie, Starcie do boju!"

mam na myśli mój kochany speedway. Mimo że próbowałem grać w hokeja to jakoś się tym nie zaraziłem i moja 'kariera' zakończyła się po 4miesiącach

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 17:09   

Cytat:
Nie mam a to tylko i wyłącznie dlatego że gdy śpiewając:

,,I TYLKO START w mej duszy gra,
przez całe życie od najmłodszych lat.
Jesteśmy tu, śpiewamy mu,
o Starcie, Starcie do boju!"

Odnoszę dziwne wrażenie że gdyby żużel w Gnieźnie nazywałby się Speedway Gniezno to nie sprawiłoby to Tobie większej różnicy... Przykre to...

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 17:28   

Faktycznie dziwne wrażenie... moim zdaniem zupełnie nieuzasadnione.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 18:44   

Marcineek napisał/a:

Też tak napisałem że dziwne. :)
krychu90 napisał/a:
mam na myśli mój kochany speedway

Może po nocnej zmianie za długo spałem ale tak rozumiem to zdanie. :)
Ja również nie pałam miłością do hokeja... Ale w końcu jest to Start który w herbie ma SKS. :)

adamixx 

Wysłany: Sro Sty 19, 2011 17:31   

Jeśli chodzi o mnie, to ja też miałem kiedyś w taki mały epizod z hokejem i wiem że mnie to nie kręci :) . Oglądać mogę, ale nie wywołuje to we mnie jakiś specjalnych emocji, dlatego raczej bezsensu iść tam kibicować tylko dlatego, że to Start. Oczywiście życzę im jak najlepiej i w ogóle, ale to jednak zupełnie inny sport, który dla mnie nie ma porównania z żużlem.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Sty 19, 2011 19:20   

No to ja zapodam może o co mnie chodzi. :)

Jakość skanu może na kolana nie rzuca ale tekst oddaje w pełni o co mi chodzi. :)

krychu90 

Wysłany: Sro Sty 19, 2011 19:41   

Antek napisał/a:

Odnoszę dziwne wrażenie że gdyby żużel w Gnieźnie nazywałby się Speedway Gniezno to nie sprawiłoby to Tobie większej różnicy... Przykre to..

to już Tobie to wyjaśniam. Jestem kibicem Startu Gniezno, wierny barwą czerwono-czarnym i wielką 'eską' w swoim herbie. Natomiast jeżeli by tego zabrakło i powstał twór który TY napisałeś Speedway Gniezno to chodziłbym na żużel, ale tylko dlatego że żyć nie mogę bez tych emocji, zapachu, i wszystkiego innego co wiąże się z tą dyscypliną. Na pewno nie przeżywałbym tego tak jak robię to teraz.
Najlepszym tego przykładem jest Ostrów. Tam na KMO chodziło dużo ludzi, mieliśmy komitywe, a teraz jest Ostrovia, która ma nowe barwy, nowych 'fanatyków'.

Marcineek napisał/a:

A teraz uzasadniłem? No po prostu nie pałam miłością do hokeja, taką jaką darze żużel i gnieźnieński START. A nie mam zamiaru nic robić w brew sobie i dopingować chłopaków na hali czy też na boisku, bo po prostu męczyłbym się i czekał z utęsknieniem na końcowy gwizdek.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Sty 19, 2011 19:45   

Czytałeś skan czy napisałeś to tak jednym tchem ?? ;)

krychu90 

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 02:08   

Antek napisał/a:
Czytałeś skan czy napisałeś to tak jednym tchem

jeśli mam być szczery to nie czytałem, bo czasu nie miałem, ale dla ciebie to zrobie za chwilę...

P.S no i przeczytałem. Jest tam dokładnie to samo co ja napisałem. Polski naród nie przywykł do kibicowania wielu sekcją danego klubu tylko tego jednego. Nie wiem sam czym to jest spowodowane, ale ja się hokejem (bo o nim mowa) nie emocjonuje i też dlatego może nie kibicuje mu, chodź znam paru chłopaków grających w I lidze, to jest mi to obojętne jakie wyniki oni osiągają. Chodź kiedy słyszy się że któryś trafił do kadry to jest jakoś tak sympatycznie.

Aha skoro mówimy o sekcjach i kibicowaniu im. To gdyby Start Gniezno miał swoją sekcje Futsalu to wtedy jak najbardziej bym uczęszczał i się emocjonował. To pokazuje po raz kolejny że jeżeli ktoś się nie interesuje danym sportem to nie ma takiej siły by go zmusiła na odwiedzanie hal i prowadzeniem głośnego dopingu.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 11:30   

krychu90 napisał/a:
Jest tam dokładnie to samo co ja napisałem. Polski naród nie przywykł do kibicowania wielu sekcją danego klubu tylko tego jednego.

Chyba jednak nie jest tam napisane to co Ty napisałeś wcześniej. ;)
krychu90 napisał/a:
Aha skoro mówimy o sekcjach i kibicowaniu im. To gdyby Start Gniezno miał swoją sekcje Futsalu to wtedy jak najbardziej bym uczęszczał i się emocjonował. To pokazuje po raz kolejny że jeżeli ktoś się nie interesuje danym sportem to nie ma takiej siły by go zmusiła na odwiedzanie hal i prowadzeniem głośnego dopingu.

Ten artykuł jest o fanatykach klubu.Nie danej sekcji.Autor artykułu ma na celu namówić pozostałych kiboli do tego by nie marnowali czasu na pierdoły w domu tylko szli kibicować.Kłania się tutaj czytanie ze zrozumieniem. ;)
Chyba łudziłem się że znajdę ludzi-fanatyków w Gnieźnie. :)
Ale pomarzyć dobra rzecz.Kibicowsko (poza FC Gniezno) to to miasto trąca mega wsią. Na Starcie jest max 20 osób dla których liczy się herb,barwy i tradycja... Smutne to.Ale cóż.Warto później ponarzekać czego to w Gnieźnie nie ma i jak to w weekend nie ma co robić.

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 18:16   

17.04.2011r.(niedziela)
g.12.00 UKH Start 1954 Gniezno - KS Pocztowiec Poznań
Ktoś chętny na niedzielne lekcje śpiewu na hokeju ?? :)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 16:32   

21.04.2012r.(sobota)
g.16.00 UKH Start 1954 Gniezno - WKS Grunwald Poznań
Wracamy z tematem Jako że w sobotę w Gnieźnie niewiele się dzieję to ruszamy na Start. :)
Więcej szczegółów podam bliżej terminu meczu. :)

Tajwaniorz 

Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 19:53   

Delegacja z Tajwanu chętnie wesprze Hokejowy Start!

kondziu1989 

Wysłany: Nie Kwi 01, 2012 21:38   

Pewnie Tajwan się pojawi :) :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 09:02   

Ja też się pojawię :)

A jako że zamierzam robić zdjęcia to nie chcę widzieć pustej trybuny Panie i Panowie!

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 12:03   

No to nie mamy innego wyjścia. :)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 16:36   

http://www.facebook.com/events/180836642037679/
Mobilizacja. :)

adrenalina 

Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 22:50   

Dziś po raz pierwszy udaliśmy się na mecz hokejowy. Relacja z naszego wypadu ---> http://sgif.pl/news.php?readmore=92 Dziękujemy wszystkim obecnym.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Kwi 22, 2012 11:21   

A tu relacja z meczu. I z dopingu ;)

http://gniezno.com.pl/wia...znan_27_24.html

adrenalina 

Wysłany: Sro Wrz 19, 2012 22:24   

Zakończył się już sezon żużlowy, mamy połowę września. Warto pobawić się do kolejnych rozgrywek na meczach hokejowych Startu Gniezno. Zaczynamy w czwartek, 27 września. Zobaczymy, czy wydarzenie spotka się z Waszym zainteresowaniem. Zachęcamy wszystkich do pojawienia się na stadionie przy ulicy Paczkowskiego. Godzina 20:00 daje nam szansę wykazania się ;) Przy okazji będzie można pobawić się w ciekawym, fanatycznym gronie i potrenować doping. Jeśli nie do końca znacie przyśpiewki, to będzie naprawdę idealna okazja, aby się podszkolić przed żużlową Ekstraligą. Zapraszamy WSZYSTKICH, nie wstydźcie się przyjść nawet sami. Liczy się dobra zabawa.

http://www.facebook.com/e...?context=create

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 17:30   

Nie zapominajcie o szalach i koszulkach. :) W końcu czerwono-czarny sektor i stadion nadal obowiązuje. :)

adrenalina 

Wysłany: Sob Wrz 29, 2012 02:00   

Kilka informacji z wyprawy na hokej. Stawiamy się w 25 osób, na płocie wieszamy trzy fany: Start Gniezno, szachownicę oraz osiedlówkę chłopaków z Tajwanu. Na początku drugiej połowy odpalamy piro, co zdziwiło zgromadzonych kibiców. Dodatkowo w czasie spotkania prezentujemy skromne flagowisko. Takich atrakcji na hokeju jeszcze nie było ;) Przez całe 70 minut dobrze się bawimy i dopingujemy naszych zawodników. Czerwono - czarni wygrali spotkanie 3:2. Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się razem z nami, a osoby, które deklarują swoją obecność, a później nie przychodzą niech przemyślą swoje zachowanie. Bardzo cieszy fakt, że wśród tych, którzy się pojawili na meczu większość to osoby młode, co na pewno dobrze rokuje na przyszłość. Widać, że niektórym "młodym" bardzo zależy i są chętni do współpracy.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 10:28   

Adrenalina- mieszkam naprzeciwko stadionu...miałem otwarte okna a tu nagle śpiewy, bębęn...wyjrzałem i nie mogłem uwierzyć. Takiego dopingu tutaj jeszcze nie widziałem. Było zacnie! :)

adrenalina 

Wysłany: Nie Wrz 30, 2012 15:06   

diabolo napisał/a:
Adrenalina- mieszkam naprzeciwko stadionu...miałem otwarte okna a tu nagle śpiewy, bębęn...wyjrzałem i nie mogłem uwierzyć. Takiego dopingu tutaj jeszcze nie widziałem. Było zacnie! :)

Skoro masz tak blisko to następnym razem przejdź się na mecz razem z nami, nie ma się czego wstydzić. Zapraszamy serdecznie ;)

Antek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Paź 02, 2012 17:46   

No to ostatnia szansa na pobawienie się na dworze. :)
Wszyscy wbijamy na Start! :)
https://www.facebook.com/events/162127060577754/

Odpowiedz do tematu