Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROW Rybnik - Start Gniezno!!!
Autor Wiadomość
TOOMI 
SGIF

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 08:58   ROW Rybnik - Start Gniezno!!!

Start Gniezno Internet F@ns organizuje wyjazd na mecz
ROW Rybnik - Start Gniezno!

Koszt wyjazdu to 60zł! Wartym podkreślenia jest fakt, że cena obejmuje bilet na mecz! Szczegóły wyjazdu (miejsce i godzina wyjazdu, szacunkowa godzina przyjazdu) podane zostaną jak najszybciej się da. Do dyspozycji mamy 55os. autobus.

Zapisy standardowo u mnie poprzez PW, lub pod numerem gadu gadu (9061776).
Proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy i numer PESEL.

Do meczu pozostało niewiele czasu, także szybkie i konkretne decyzje proszę :) Na gg zostawiać wiadomości nawet jak mnie nie ma. Sam niestety nie mogę jechać do Rybnika, więc uszanujcie i tak poświęcony czas przy organizowaniu wyjazdu.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 09:24   

60zł za przejazd do Rybnika i z powrotem wraz z wejściem na mecz to jak za darmo! W zeszłym roku tam wygraliśmy, w tym też jest duża szansa! Miejsc jest 55 (w tym momencie już około 45) więc chyba nie muszę pisać że nie ma co czekać na ostatnią chwilę!

Dodam tylko, że pierwszeństwo mają osoby które już z nami gdzieś jechały.

szyna6 

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 10:38   

a jest szansa..... na zwycięstwo....choć jak czytam wypowiedzi zawodników gości po meczu w Rybnik....takich jak Bydgoszczanie, grudziądzanie to wszyscy piszą że jest tam bardzo bardzo twardo... czy to dla NAS atut w tej chwili???...... obawiam się że nie.

ale nasi żużlowcy chcą podejść do tego meczu na maxa zmobilizowani jak wyczytałem w piątek odbędzie się sparing:

Jednak być może już niedługo 23-latek zwiąże się kontraktem z Orłem Łódź. W piątek łodzianie rozegrają na wyjeździe mecz sparingowy ze Startem Gniezno. Podczas tego spotkania testowany będzie właśnie Filip Sitera. - Chcę zobaczyć, jak się zaprezentuje. Ostatnio był bezrobotny, więc jego forma to wielka niewiadoma. Jeśli się sprawdzi, będziemy chcieli go zakontraktować. Na pewno nie pojechałby w niedzielę z GTŻ Grudziądz, ale już na następny mecz byłby brany pod uwagę. Wszystko zależy od jego formy - stwierdził Janusz Ślączka na łamach Expressu Ilustrowanego.

Crank 

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 12:20   

Ja może dorzucę coś od siebie na temat tego niedocenianego pod względem opraw i dopingu rywala:
Mega ciekawy wyjazd na teren 12sto krotnego Mistrza Polski!!! Kibicowsko Rybnik to poziom ekstraligowy porównywalny do Poloni Bydgoszcz czy Wybrzeża Gdańsk. W Rybniku działa dobrze zorganizowany młyn bardzo często wspierany przez kibiców zaprzyjaźnionego Górnika Zabrze - są na każdym ciekawszym meczu i na odwrót. W Rybniku pod nazwą ROW działa również sekcja piłki nożnej, jednak ta stoi na niskim poziomie i to właśnie żużel wiedzie prym w tym mieście. Stadion mimo iż bardziej piłkarski niż żużlowy bardzo ładny nowocześnie odrestaurowany, z wielką elektroniczną tablicą wyników na której wyświetla się też obsadę biegów. Zawsze na meczach bardzo dużo ludzi - choć w tym roku brak wyników, nienajlepsza kondycja finansowa i przegrane na własnym stadionie troszkę odstraszają - jednak Hanys to twarda sztuka i w swój klub wierzy w zaparte.
Wyjazd daleki ale do Gdańska też nie było blisko. NAPRAWDĘ WARTO!!!

RKM ROW RYBNIK 2011

i coś jeszcze dla czego warto tam być...

PODPROWADZAJĄCE

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 12:47   

Crank napisał/a:
Kibicowsko Rybnik to poziom ekstraligowy porównywalny do Poloni Bydgoszcz czy Wybrzeża Gdańsk. W Rybniku działa dobrze zorganizowany młyn bardzo często wspierany przez kibiców zaprzyjaźnionego Górnika Zabrze - są na każdym ciekawszym meczu i na odwrót. W Rybniku pod nazwą ROW działa również sekcja piłki nożnej, jednak ta stoi na niskim poziomie i to właśnie żużel wiedzie prym w tym mieście.

Bardzo duża liczba kibiców piłkarskich nie interesuje się żużlem i śmiało głosi, że "ROW Rybnik to tylko piłka".

Od razu zaznaczam, że nie jest tak, że nie doceniam ekipy żużlowej z Rybnika, bo w pewnym okresie naprawdę prezentowali się bardzo solidnie. Oprawy z najwyższej półki, a doping również utkwił mi w pamięci na ich stadionie. Śmiem twierdzić, że z wszystkich przejechanych na razie miast to właśnie ROW w jednym sezonie najlepiej prowadził doping u siebie. Ciekawe jak obecnie, choć widać było w zeszłym sezonie u nich wyraźny spadek formy.

Także zachęcam wszystkich, bo wyjazdy do Rybnika zawsze są ciekawe i naprawdę warto zobaczyć stadion, który na warunki żużlowe jest bardzo konkretny. Dla mnie osobiście najładniejszy z wszystkich (nie liczę naszego :P ) co do tej pory widziałem w tej dyscyplinie. I bardzo żałuję, że mój licznik wypadów do Rybnika zatrzyma się na razie na liczbie trzech wyjazdów.

simongno 

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 22:02   

Witam. Mam pytanko czy do Grudziądza też będzie organizowany wyjazd??
Sorki za OT lecz ze względu na pracę nie będę mógł się wybrać do Rybnika, choć potwierdzam że cena atrakcyjna. Mój licznik wyjazdów do rekinów niestety pozostanie na jednym meczu z 2002. Czekam na info.

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 22:07   

simongno napisał/a:
Witam. Mam pytanko czy do Grudziądza też będzie organizowany wyjazd??
Sorki za OT lecz ze względu na pracę nie będę mógł się wybrać do Rybnika, choć potwierdzam że cena atrakcyjna. Mój licznik wyjazdów do rekinów niestety pozostanie na jednym meczu z 2002. Czekam na info.

Wiadomo, że do tego meczu jeszcze sporo czasu, więc proszę się wstrzymać ze zgłaszaniem :wink: Skupmy się na tym wyjeździe. Mogę jednak zapewnić, że jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to będzie organizowany. Na pewno będzie o tym stosowne info.

kapusta 
old punk never die

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 22:15   

nie wiem jak z wolnym będzie, ale jest szansa na sam bilet i dojście do sektora gości?

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Wto Maj 24, 2011 22:31   

Bilet - jeśli nie będzie kompletu (do czego mam nadzieję nie dojdzie) to bilet za zwyczajowe "co łaska" będzie na Ciebie czekał. :) Jeśli kompletny autokar pojedzie - myślę że nie będzie problemu żebyś do klatki wszedł. Jakby co to z Antkiem macie do siebie telefony i jakoś to na bramce załatwimy.

ps. Dyskusję o tym kto gdzie prym wiedzie proszę przenieść na priv i nie zaśmiecać tematu!

Axe 
Start Gniezno \o/

Wysłany: Pią Maj 27, 2011 09:43   

Ile zostało jeszcze wolnych miejsc?

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Pią Maj 27, 2011 15:35   

Axe napisał/a:
Ile zostało jeszcze wolnych miejsc?

Ile dokładnie nie mam zamiaru podawać, bo kto chce jechać ten się zgłosi. A nie chcę, aby każdy czekał na ostatnią chwilę, bo trzeba autokar potwierdzić, czy ma się komplet itd. Tak samo nie chcę, aby na dzień/dwa przed meczem mieć wysyp zainteresowanych i urwanie z tym głowy.

Miejsca są, można się zgłaszać, zachęcam!

Pokerman 
AKQJT-suited

Wysłany: Sob Maj 28, 2011 14:49   

Mniej wiecej o ktorej wyjazd ile trwa droga??

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Sob Maj 28, 2011 15:55   

Autobusem 7-8 godzin trzeba liczyć.

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 14:39   

WAŻNE

Dzisiaj w późnych godzinach wieczornych okaże się, czy wyjazd dojdzie do skutku. Liczba chętnych jest zbyt mała i koszty, który musieliby ponieść uczestnicy, są zbyt wysokie i nieopłacalne.

Szkoda, że wynikły takie problemy z pierwszym organizowanym wyjazdem do Rybnika. Niestety termin 5 czerwca jest bardzo pechowy dla wielu stałych, sprawdzonych wyjazdowiczów (nawet pojedyncze osoby od nas z grupy) i musieli z rożnych przyczyn zrezygnować. Można śmiało mówić o kilkunastu osobach, co tylko pokazuje, że nowych twarzy jest jak na lekarstwo, a dla niektórych szczytem możliwości jest wycieczka do Poznania.

Jedyną szansą jest wysyp chętnych dzisiejszego popołudnia. Jeżeli uda się skręcić jeszcze z przynajmniej 10 osób (obecnie liczba oscyluje przy niecałych 30 chętnych) to będzie można pokombinować i przy lekkiej zmianie ceny pojechać w niedzielę. Na to się jednak nie zanosi, także prośba do tych, którzy do Rybnika planowali wybrać się samochodem. Jeżeli ktoś ma miejsca w aucie i chętnie przygarnie kolegę po szalu niech zgłosi się do mnie! Zdecydowanie będę miał osoby, które z czystym sumieniem mogę polecić.

Wyjazd do Grudziądza na pewno będzie organizowany. Po wstępnym rozpoznaniu można powiedzieć, że z tym wypadem nie powinno być kompletnie problemu.

meksertion 

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 20:23   

Dlaczego 2autokar nie moze dołączyć do Waszego? Od nas jest 20 osób... Szkoda że na wyjazdy robicie podzialy i nie można JECHAĆ jako JEDEN WIELKI ZESPÓŁ KIBICÓW Z Gniezna...

FC Strzała 

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 20:27   

TOOMI napisał/a:
WAŻNE

Dzisiaj w późnych godzinach wieczornych okaże się, czy wyjazd dojdzie do skutku. Liczba chętnych jest zbyt mała i koszty, który musieliby ponieść uczestnicy, są zbyt wysokie i nieopłacalne.

Szkoda, że wynikły takie problemy z pierwszym organizowanym wyjazdem do Rybnika. Niestety termin 5 czerwca jest bardzo pechowy dla wielu stałych, sprawdzonych wyjazdowiczów (nawet pojedyncze osoby od nas z grupy) i musieli z rożnych przyczyn zrezygnować. Można śmiało mówić o kilkunastu osobach, co tylko pokazuje, że nowych twarzy jest jak na lekarstwo, a dla niektórych szczytem możliwości jest wycieczka do Poznania.

Jedyną szansą jest wysyp chętnych dzisiejszego popołudnia. Jeżeli uda się skręcić jeszcze z przynajmniej 10 osób (obecnie liczba oscyluje przy niecałych 30 chętnych) to będzie można pokombinować i przy lekkiej zmianie ceny pojechać w niedzielę. Na to się jednak nie zanosi, także prośba do tych, którzy do Rybnika planowali wybrać się samochodem. Jeżeli ktoś ma miejsca w aucie i chętnie przygarnie kolegę po szalu niech zgłosi się do mnie! Zdecydowanie będę miał osoby, które z czystym sumieniem mogę polecić.

Wyjazd do Grudziądza na pewno będzie organizowany. Po wstępnym rozpoznaniu można powiedzieć, że z tym wypadem nie powinno być kompletnie problemu.

Wcale się nie dziwię,że nie macie chętnych na ten wyjazd po tym co zrobili( podobno normalni kibice) w drodze do Gdańska.

Jak już wam się uda wyjazd do Grudziądza to szerokim łukiem omijajcie stacje paliw itp. albo powinniście bardzo dobrze zlustrować każdego kto wchodzi do PKS-u ;]

Dawcio 

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 21:59   

Czyli oba busy nie jadą? Super organizacja w tym Gnieźnie, że nawet 50 kibiców na autokar nie da się uzbierać.

Crank 

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 22:02   

meksertion napisał/a:
Dlaczego 2autokar nie moze dołączyć do Waszego? Od nas jest 20 osób... Szkoda że na wyjazdy robicie podzialy i nie można JECHAĆ jako JEDEN WIELKI ZESPÓŁ KIBICÓW Z Gniezna...

Dla niektórych problemem jest, że człowiek się w ogóle odzywa w temacie wyjazdu tu na forum (oficjalnym klubu) więc czemu Ty się dziwisz??? Druga sprawa że SGIF ma darmowe wejściówki z wymiany biletowej więc żal, że w tak przykry, a zarazem głupi sposób nie będą wykorzystane...

szczypi 
SGIF-team

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 22:05   

Crank napisał/a:
Druga sprawa że SGIF ma darmowe wejściówki z wymiany biletowej więc żal że w tak przykry a zarazem głupi sposób nie będą wykorzystane...

no szkoda :whoeva: :whoeva:

Dawcio 

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 22:06   

I jak my chcemy mieć ekstraligę w Gnieźnie jak kibiców mamy ledwo pierwszoligowych. Nawet nie wiem czy na takie miano zasługujemy.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 22:09   

FC Strzała, każdy kto kiedykolwiek jechał z SGIF na wyjazd wie, że nie musimy lustrować wchodzących do autokaru. "Lustracja" odbywa się już w momencie zapisów. Dlatego właśnie duża część wiary nie może z nami jechać, po prostu ani Toomi, ani ja nie weźmiemy za nich odpowiedzialności. Taka sytuacja jaka miała miejsce w drodze do Gdańska, w naszym autokarze nigdy nie miała miejsca i dołożymy wszelkich starań, by do takich incydentów nie doszło.

meksertion, wiesz... to nawet nie my (SGIF) robimy podziały. Podziały robią sami kibice. Jedni, którzy nie potrafią przejechać 50km do Poznania bez "zrobienia flaszki i paru bronków"... i drudzy, którzy choć abstynentami nie są, nie chcą jechać z tymi pierwszymi. Wyszło tak, że większość ludzi w naszym autobusie reprezentuje drugą opcję... a "nasz klient nasz pan".

WAŻNE!!!

Właśnie otrzymałem informację od Toomiego że wyjazd organizowany przez SGIF został odwołany!!!

JESZCZE WAŻNIEJSZE!!!

Żeby bilety sie nie zmarnowały... Osoby które jadą na własną rękę (łącznie z drugim autokarem o ile pojedzie), chcące wejść na sektor w Rybniku za darmo, proszę zgłaszać się do Toomiego na PW/GG lub na Turnieju o Koronę Bolesława Crobrego! Pierwsze 55 osób które podadzą:
- Imię i Nazwisko
- tel. kontaktowy
- Pesel
mogą liczyć na wpisanie na listę i wejście za free. Ci, którzy będą podawać dane na Turnieju - proszę o podanie ich na kartce a nie słownie (trochę poświęcenia ;) ).

Proszę o zgłoszenia jedynie osób które NA PEWNO do Rybnika pojadą! Ci, którzy zajmą miejsce na liście a na sektor nie wejdą - zostaną dożywotnio skreśleni z podobnych akcji (a będę o takie w innych klubach również zabiegał, choćby w Play Offach).
Mam nadzieję że wszystko jasne.

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 22:45   

meksertion
Żeby nie było niedociągnięć to zabiorę głos w tej sprawie. Cały tydzień byłem w kontakcie z reprezentantem Waszego autokaru (musisz wiedzieć z kim, skoro się do tego odnosisz. Nie ma sensu bym tutaj wymieniał imię, bo może ta osoba sobie nawet tego nie życzy). Byliśmy na bieżąco jak idą zapisy u nas, a jak u Was. Padła opcja połączenia autokarów z waszej strony, ale tak jak napisałem to w rozmowie osobie od Was, napiszę to tutaj.
Osoby, które zgłosiły się do Nas nie chciały z Wami jechać (ewentualnie za takim rozwiązaniem były jednostki na palcach jednej ręki), bo nie są w stanie Wam zaufać. A ja nie będą komuś narzucał z kim ma jechać nawet w sytuacji, gdy trzeba było odwołać autokar. Sprawa wyglądałaby inaczej gdybym ja (albo np. Marcineek), jako organizator, jechał do Rybnika. Wtedy zapewniłbym uczestników, którzy się do nas zgłosili, że będziemy robić wszystko żeby był spokój itd. jak na wszystkich wyjazdach organizowanych przez SGIF. W momencie, gdzie my nie możemy jechać logicznym jest, że nie podejmę się takiej odpowiedzialności. I nie chodzi tutaj, że mamy do Was jakieś uprzedzenia tylko nie chciałbym, aby zdarzyła się taka krzywa akcja jak na wyjeździe do Gdańska (nie mówię, że teraz by tak było, ale nie znam osób zapisanych u Was, więc nie mogę za nich ręczyć). Bo co ja miałbym wtedy ludziom powiedzieć? Nie po to wyrabiamy sobie markę grupy z którą warto jeździć, aby coś się wydarzyło pod naszą nieobecność.

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. Osoba od Was zrozumiała to doskonale i nie było żadnego problemu, co mnie bardzo cieszy.

FC Strzała
Tutaj nie będę nic więcej dodawał, wszystko co właściwe napisał Marcineek.

Crank
Widzę, że nadal Ciebie boli fakt, że ktoś miał inne zdanie od Twojego. Teraz możesz mieć satysfakcję, że faktycznie autokaru nie udało się zorganizować. Co do wejściówek to odsyłam do postu Marcinka!

Wszyscy zapisani na wyjazd z SGIF zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji, zrozumieli ją i zaakceptowali. Także przed niektórymi w tym temacie nie musimy się tłumaczyć z tego powodu, bo zależy nam na opinii osób, które mają do nas zaufanie, jeżdżą z nami, bądź miały zadebiutować.

meksertion 

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 23:00   

TOOMI napisał/a:
meksertion
Żeby nie było niedociągnięć to zabiorę głos w tej sprawie. Cały tydzień byłem w kontakcie z reprezentantem Waszego autokaru (musisz wiedzieć z kim, skoro się do tego odnosisz. Nie ma sensu bym tutaj wymieniał imię, bo może ta osoba sobie nawet tego nie życzy). Byliśmy na bieżąco jak idą zapisy u nas, a jak u Was. Padła opcja połączenia autokarów z waszej strony, ale tak jak napisałem to w rozmowie osobie od Was, napiszę to tutaj.
Osoby, które zgłosiły się do Nas nie chciały z Wami jechać (ewentualnie za takim rozwiązaniem były jednostki na palcach jednej ręki), bo nie są w stanie Wam zaufać. A ja nie będą komuś narzucał z kim ma jechać nawet w sytuacji, gdy trzeba było odwołać autokar. Sprawa wyglądałaby inaczej gdybym ja (albo np. Marcineek), jako organizator, jechał do Rybnika. Wtedy zapewniłbym uczestników, którzy się do nas zgłosili, że będziemy robić wszystko żeby był spokój itd. jak na wszystkich wyjazdach organizowanych przez SGIF. W momencie, gdzie my nie możemy jechać logicznym jest, że nie podejmę się takiej odpowiedzialności. I nie chodzi tutaj, że mamy do Was jakieś uprzedzenia tylko nie chciałbym, aby zdarzyła się taka krzywa akcja jak na wyjeździe do Gdańska (nie mówię, że teraz by tak było, ale nie znam osób zapisanych u Was, więc nie mogę za nich ręczyć). Bo co ja miałbym wtedy ludziom powiedzieć? Nie po to wyrabiamy sobie markę grupy z którą warto jeździć, aby coś się wydarzyło pod naszą nieobecność.

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. Osoba od Was zrozumiała to doskonale i nie było żadnego problemu, co mnie bardzo cieszy.

[

Ja cię rozumiem... Ale powiedz jakie mają Być jakieś Dymy czy coś? Hm... Sorki tak zrozumiałem, bo piszesz o spokoju... Logiczne jest to że Kibic Kibica szanuje tym bardziej ze swojej drużyny także przyśpiewka "Tylko Szmata Bije Brata" ma przekaz chyba co nie?

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Czw Cze 02, 2011 23:46   

meksertion napisał/a:
Ja cię rozumiem... Ale powiedz jakie mają Być jakieś Dymy czy coś? Hm... Sorki tak zrozumiałem, bo piszesz o spokoju... Logiczne jest to że Kibic Kibica szanuje tym bardziej ze swojej drużyny także przyśpiewka "Tylko Szmata Bije Brata" ma przekaz chyba co nie?

Nie, nie. Nie chodziło mi o dymy w tym sensie... To już byłaby przesada. Chodziło mi o np. sytuacje z Gdańska, czy po prostu nadmiar promili we krwi co, w odpowiednim stopniu, u nas jest przestrzegane.

Dobra, nie ma co się wielce rozpisywać. Z naszej strony wyjazd odwołany, wy jeszcze się staracie skompletować skład. Jakby co to po bilety wyślemy listę imienną.

meksertion 

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 12:48   

aaa Rozumiem;) hehe Drobne nie zrozumienie było...

Ludzie jest 9miejsc potrzebnych do wyjazdu Chętni pisac 34720309 gg lub tel 781 289 674

paatryk11 

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 19:56   

Jest ktoś w stanie podać przybliżoną cenę wyjazdu do Grudziądza? Przepraszam, za EOT, ale nie bardzo było gdzie się spytać.

Polajgno 
No Fear

Wysłany: Pią Cze 03, 2011 20:22   

Marcineek napisał/a:
FC Strzała,

WAŻNE!!!

Właśnie otrzymałem informację od Toomiego że wyjazd organizowany przez SGIF został odwołany!!!

[/size]

fajnie się dowiedzieć 3 dni przed wyjazdem że nigdzie się nie jedzie a podobno z wami nie ma lipy :hahaha: :hahaha:

krychu90 

Wysłany: Sob Cze 04, 2011 01:09   

Polaj co jestes taki zgryzliwy co? Dlugo sie nie udzielales na forum a jak sie okazalo ze SGIF nie dal rady skompletowac autokaru (bo ludzie maja kolizje terminow) to musisz od razu uszczypliwy? Masz moze cos do wytkniecia organizacyjnie wyjazdu do Gdanska na ktorym byles?

TOOMI 
SGIF

Wysłany: Sob Cze 04, 2011 01:19   

Polajgno napisał/a:
fajnie się dowiedzieć 3 dni przed wyjazdem że nigdzie się nie jedzie a podobno z wami nie ma lipy :hahaha: :hahaha:

Nie ******* się w wyjazd, który Ciebie nie dotyczył.

Debiutowałeś z nami w Gdańsku i na tym Twoja przygoda na wyjazdach z nami się zakończyła. Także odpuść sobie takie zaczepki, bo tylko się ośmieszasz.

Toomi panuj nad emocjami .../d

neron84 

Wysłany: Sob Cze 04, 2011 07:33   

szkoda tylko że mecz jest zaraz po turnieju chrobrego w którym startuje 3/4 naszego zespołu. Oznaczać to może (co bardzo często sie sprawdzało) niestety słabszą formę w niedziele i tym samym porażkę.

Odpowiedz do tematu