Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Początek kampanii?
Autor Wiadomość
Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 09:14   Początek kampanii?

Oficjalnie kampania się oczywiście nie rozpoczęła ale widać już wyraźnie parcie na szkło. Widać to szczególnie w natrętnym lansie towarzyszącym patronatom wszelkiej maści.

Czy może tylko ja mam takie wrażenie?

A hitem jest to:

http://gniezno.com.pl/zap..._i_stolice.html

Sterling 

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 14:11   

Diabel-tasmanski napisał/a:
Czy może tylko ja mam takie wrażenie?

Jeśli Prezydentowi Kowalskiemu nie są potrzebne żadne wybory żeby wskakiwać na scenę każdej imprezy organizowanej przez UM, to co się dziwić Pilakowi, że chce być kojarzony z imprezami EsTeDe.
Takie to zwyczaje (przykre) panują w Gnieźnie. Mam nadzieję, że nikt z wymienionych w linku osób, nie zaprezentuje swoich fristajlowych umiejętności =]

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 16:38   

Sterling napisał/a:
fristajlowych

A właśnie, że szkoda. Odbiór byłby zapewne taki, że odechciałby się lansu raz na zawsze.

bocieek 

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 20:51   

Drogi Diable vel Ramzesie - wyłóż swoje prywatne pieniądze jak Panowie z tego linku - też będziesz na plakacie ;] . Dzięki nim impreza się odbędzie w takim składzie jak mało która obecnie - obsada jest silniejsza niż na Nieoficjalnych Mistrzostwach Polski WBW, bez nich było by dużo skromniej ;] . Wyłożyli pieniądze więc są - a z jakich to pobudek zrobili to już mnie nie interesuje.

Tyle w temacie.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 09:38   

bocieek napisał/a:
Wyłożyli pieniądze więc są

Ach takie buty A to w takim wypadku nie powinni przypadkiem występować w takim razie jako sponsorzy? Wiesz to jednak nie jest to samo...

A tak przy okazji bocieek, , czy to prawda, że część środowiska bojkotuje to wydarzenie?

bocieek 

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 16:54   

Diabel-tasmanski napisał/a:

A tak przy okazji bocieek, , czy to prawda, że część środowiska bojkotuje to wydarzenie?

Hmm z tego co wiem i widzę po biletach - powiedziałbym że zainteresowanie jest spore - ale jeżeli masz jakieś informacje których nie posiadam z chęcią się do nich odniosę ;]

emigrant 

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 17:24   

Zwykła polityczno-artystyczna prostytucja.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 17:34   

emigrant mógłbyś rozwinąć?

emigrant 

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 17:38   

Sprzedawanie siebie i swojej twórczości dla podniesienia popularności polityków. Wydawało mi się, że ten rodzaj muzyki również stroni od tego ale cóż...

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 17:44   

Zgodziłbym się z tym co piszesz, gdyby chłopaki grali na jakimś wiecu wyborczym, konwencji czy innym partyjnym szajsie. To jest zupełnie osobna impreza, która w takim składzie (naprawdę bardzo wysokich lotów) zwyczajnie nie mogłaby się odbyć bez środków finansowych. Te środki m.in. przeznaczyli z prywatnej kieszeni lokalni politycy za co im wielkie dzięki i nic poza tym! Nie będzie na Bitwie przemówień, zdjęć z uczestnikami czy loży honorowej dla oficjeli. Będzie świetna, apolityczna impreza i tyle!
Dlatego nie uważam, żeby w tym przypadku mówienie o polityczno-artystycznej prostytucji było na miejscu.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 20:39   

Marcineek napisał/a:
Te środki m.in. przeznaczyli z prywatnej kieszeni lokalni politycy za co im wielkie dzięki i nic poza tym

Nawet jeśli to nic poza tym Marcineek to i tak sporo.

Marcineek napisał/a:
Nie będzie na Bitwie przemówień, zdjęć z uczestnikami czy loży honorowej dla oficjeli. Będzie świetna, apolityczna impreza i tyle!

Przykro mi ale wystarczy, że nazwiska tych panów pojawiły się w zapowiedziach i na plakatach, to mimo braku przemówień, jest to już imprezy upolityczniona.

Nie jestem tak radykalny w swojej opinii jak emigrant, ale przyznam że mi się to nie podoba.

A panowie jeśli dają pieniądze to nie są patronami tylko sponsorami albo mecenasami. I tak się podpisują. A jeśli są to ich prywatne pieniądze to wtedy podpis - Darusz Pilak a nie starosta Dariusz Pilak, Paweł Arndt a nie poseł Paweł Arndt, Piotr Gruszczyński a nie senator Piotr Gruszczyński.

Jeśli panowie dają kasę a w zamian występują jako patroni a nie jako sponsorzy lub mecenasi to jest to kolejna nieścisłość.

Poza tym się nie czepiam. Byłem już na imprezie, którą Ci panowie wspierali i była bardzo udana. HH to nie moje klimaty, ale na tą także zapewne się wybiorę.

bocieek napisał/a:
Hmm z tego co wiem i widzę po biletach - powiedziałbym że zainteresowanie jest spore - ale jeżeli masz jakieś informacje których nie posiadam z chęcią się do nich odniosę

Bardzo mnie to cieszy. Słyszałem taką opinię ale jest to środowisko mi obce więc pytam. Mówisz - mi to wystarczy. Byłem na poprzedniej i powiem szczerze (powtarzam ze to nie moje klimaty) byłem pod dużym wrażeniem, mistrzostwo świata normalnie.

Obecność polityków nie wpłynie zapewne na przebieg tej imprezy i na to jaka będzie. Jestem przekonany ze dobra. Obecność panów z kręgu polityki mnie bawi i zniesmacza. Tyle.

bocieek 

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 21:37   

Diable - mój błąd z nazwą przyznaje się bez bicia mógł być Mecenat ale nie ma takich co ich nie popełniają.

Właśnie miałem się odnieś do zeszłej edycji - wtedy było tak samo i też oponenci psioczyli a wyszło niebo lepiej niż przypuszczałem i było kozacko na tyle że w tym roku zgłoszeń od naprawdę dobrych zawodników było multum i musiałem odmawiać a część z nich ma być obecna na eliminacjach. Zresztą o randze świadczy że chłopaki chwalą się tymi osiągnięciami na swoich oficjalnych profilach i z chęcią tutaj wracają. Zresztą taki mały follow-up:
"Zresztą nie ważne kto płaci czy kto tutaj wygrał - bo kto wygra Prawdziwy Hip-Hop"

Jest jak jest w Gnieźnie - bez nich imprezy by nie było co trzeba podkreślić dużymi słowami i za to jestem im wdzięczny.

Thx za słowa krytyki i dozo w środę!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 22:02   

bocieek napisał/a:
Diable - mój błąd z nazwą przyznaje się bez bicia mógł być Mecenat ale nie ma takich co ich nie popełniają.

Uwierz mi było by jaśneij , przejrzyściej i bez kontrowersji

bocieek napisał/a:
nie ważne kto płaci

A to nie tak do końca po drodze z ideą HH prawda? :D

bocieek 

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 22:25   

Cytat:
A to nie tak do końca po drodze z ideą HH prawda? :D

a to jest temat rzeka :mruga: kontrowersje były są i będą - chociażby ostatnie:
Fokus z Dodą czy prawilny Jędker Realista z ZIP SKŁADU/WWO i jego projekt Monopol :mruga:
Wszystko fajnie - rap się opierał na zajawce i tak jest nadal tylko z czegoś trzeba żyć, często utrzymać rodzinę itp..

Zresztą Polski Freestyle ma to do tego że zarabiali organizatorzy a nie chłopaki które jechały się batlować przez Polskę. Przykład WBW bodajże 2005 - 2tysie ludu w klubie a bilety kosztowały około 30zł - co dostał zwycięzca? - szlafrok i pas na biodra ;] . Teraz to idzie w lepszym kierunku - jest przynajmniej godne wynagrodzenie.

elvis 

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 15:17   

Początek kampanii?

http://www.youtube.com/wa..._embedded#at=26

Kiedyś coś takiego powstanie w Gnieźnie????

Kiedyś był Cathedral Hill....

Odpowiedz do tematu