Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
26.06.2011r godz:18.00 Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
Autor Wiadomość
Kawaliero 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 01:01   26.06.2011r godz:18.00 Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno

Juz w najbliższą niedziele czeka nas teoretycznie najcięższy mecz sezonu. Pisze teoretycznie bo po wygranej w Grudziądzu nigdy nic nie wiadomo ;) Będzie to piekielnie trudny mecz i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Ja jednak wierze w naszych... Co do samego składu zastanawia mnie tylko fakt czy jest sens ściągać Simona na 1 bieg skoro i tak Woffinden go będzie zastępował. Może nie wiecie ale bilety na ten mecz możemy dostać na stronie www.kupbilet.pl więc jest to dla nas na duży plus :) Pozdrawiam i do zobaczenia na stadionie Polonii. Mam nadzieje, że obędzie się bez przykrych ekscesów jak w Grudziądzu.

startfan 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 01:26   

Kawaliero napisał/a:
Co do samego składu zastanawia mnie tylko fakt czy jest sens ściągać Simona na 1 bieg skoro i tak Woffinden go będzie zastępował.

Gustafsson to jednak Gustafsson , powinien trenować dzień przed meczem z razem z Fajferem i Lisieckim , jeśli będzie lepszy - jedzie.Nie wiem czy zaryzykował bym w takim meczu z Fajferem czy Lisieckim , no ale z drugiej strony , jaka to różnica skoro Gustafsson i tak nic nie jedzie ? :no:

neron84 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 08:06   

wofiego dać pod dwójke - ugra ze staruchami :) a simona pod 7 - moze ugra z mlodziakami :) tak chyba było by jednak lepiej.

yahu 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 08:56   

Po zwycięstwie w Grudziądzu optymizmu nie brakuje, ale ciężko będzie coś ugrać w Bydgoszczy.
Mamy atut w postaci lepszych juniorów (pod warunkiem że Tai znowu pojedzie z nr 7), ale pozostałe asy jednak leżą w "bydgoskim rękawie". Kościecha się ostatnio rozjeździł, więc na pozycjach seniorów Polonia nie ma w zasadzie słabych punktów.
Liczę że nasze Orły powalczą o dobry wynik i zmuszą gospodarzy do wielkiego wysiłku!

Koniu 
Koniu

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 09:43   

...wszyscy latamy teraz wysoko i mam zaburzoną percepcje, ale mnie osobiście przed meczem z GTZetem to łatwiejsza wydawała sie bydzia do objechania u siebie.

Dlaczego, bo ma większe dziury w składzie niż Grudziądz. Jeśli przyjedzie do nich wyrównany zespół to te dziury się bardzo szybko objawią. Choć, teraz po tym co zrobilismy to sie będą mocno spinać. Giza, Kostek czy nawet Gapa to zawodnicy, którzy potrafią w ważnym meczu pojechać piach.

Choć mecz u nas wygrali fuksem po Curyło i Giza mieli dzień konia a dodatkowo my jechalismy do tyłu to teraz moze być zupełnie inaczej.

Naszą siłą jest punktujący teraz cały zespół. Każdy może być liderem. A ten mecz wygra tzw druga linia i wszystko zależy od tej drugiej linii nie naszej, ale Bydgoszczy.

Spodziewm się, że to bydzi zawita conajmniej pół tysiąca gnieźnian jak nie więcej.

Kiedyś tą Bydgoszcz trzeba zdobyć, a kiedy jak nie teraz?!
Nie udało się w 99 z młodym scottem i nickim, a było tak blisko. może uda się teraz. w duchu liczę po ciuchu i skromnie na kolejny CUD.

START GNIEZNO ON TOUR!!!

Bartas0513 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:02   

Treningu przed meczem to pewnie jako takiego (oprócz piątkowego) to nie bedzie bo jest półfinał IMŚJ. Co do meczu to nie licze na zwycięstwo gdyż wolę przeżyć miłą niespodziankę niż wielkie rozczarowanie. Co tu dużo mówić nasi zawodnicy bardzo dawno jeździli w Bydgoszczy może oprócz Michała czyli podsumowująć to bedzie ciężki mecz.

paraz 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:03   

Luźne statystyki dotyczące meczu:

Start Gniezno na wyjeździe:

Krzysztof Jabłoński 2,385
Mirosław Jabłoński 2,040
Scott Nicholls 2,000
Michał Szczepaniak 1,609
Kacper Gomólski 1,474
Tai Woffinden 2,250 (1 mecz)
Simon Gustafsson 1,133

Polonia Bydgoszcz u siebie:

Grzegorz Walasek 2,625
Emil Sajfutdinow 2,625
Tomasz Gapiński 2,458
Robert Kościecha 2,333
Denis Gizatullin 2,067
Szymon Woźniak 1,538
Mikołaj Curyło 1,550

Najmniejszy wymiar kary na stadionie Polonii otrzymał Lotos Wybrzeże przegrywając 50:40. Ja się cieszę, że akurat w czerwcu są w miarę ciekawe mecz przy ul. Sportowej, ale nie będzie żadnej niespodzianki. Osobiście obstawiam na wynik 53:37 - to taki realny scenariusz, bo przypomnę Gdańsk dobił do 40 pkt ale jego liderzy Jonasson, Ward i Zorro mieli po 7 biegów..

yahu 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:10   

Te statystyki niczego nie mówią w kontekście meczu Polonii ze Startem. Wiadomo, że Emil i Walasek raczej nie zanotują wpadki, dlatego ważniejsza będzie dyspozycja 2 linii i juniorów. Mikołaj "mecz życia w Gnieźnie" Curyło też drugi raz nie powtórzy swojego wyczynu, bo juniorzy Startu są obecnie znacznie mocniejsi. Zdecydowanym faworytem jest Bydgoszcz, ale mam nadzieję że gnieźnianie pojadą w tym meczu z taką wolą rywalizacji jak w Grudziądzu. Niczego więcej nie oczekuję.

paraz 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:22   

Ale juniorzy w sensie Woffi i Gomólski, czy Gomólski i Gustafsson/Fajfer? Bo nie wiem jak traktować Woffindena :) Bo jeśli jako juniora to rzeczywiście robi on różnicę i na pozycji juniorskiej to jesteście mocniejsi. Ale jeśli chodzi o krajowych juniorów i porównanie ich na torze bydgoskim (mega kopie) to jednak to przemawia na korzyść Bydgoszczy. Nasza druga linia na własnym torze jedzie swoje, gorzej bywa na wyjazdach, ale na szczęście mecz jest u nas. Skoro wspomniałeś o Curyło to wątpię by on pojechał, pewnie pojedzie Adamczak i Woźniak :) Miki ma kłopoty sprzętowe od momentu wprowadzenia nowych tłumików. Bydgoszcz to nie Grudziądz..

zozo 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:32   

paraz napisał/a:
Ale juniorzy w sensie Woffi i Gomólski, czy Gomólski i Gustafsson/Fajfer? Bo nie wiem jak traktować Woffindena :)

TEORETYCZNIE to Tai, Kacper i Simon powinni bić na głowę waszych juniorów, jakkolwiek ustawiona była by nasza juniorska para. :P Myślę, że w Bydzi nabijemy 42-43 pkt. Oczywiście wszyscy na Sportową!

yahu 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:33   

Juniorzy w postaci Gomólski i Gustafsson powinni sobie poradzić z Woźniakiem i Adamczakiem. Podejrzewam że znów pod 7. będzie Woffinden, który wystąpi w roli "łatacza dziury" z pozycji nr 2.
Start przestawił się na tory przyczepne, więc pogromu nie przewiduję. Poza tym Gniezno radzi sobie na wyjazdach znakomicie, najlepiej z finałowej czwórki. W tym sezonie wygraliśmy w Gdańsku i Grudziądzu. Bydgoszcz to oczywiście inna liga, ale musi to potwierdzić na torze, w przeciwieństwie do Startu.

paraz 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:41   

Tak jak napisałem wyżej - para juniorska z Taiem rzeczywiście jest lepsza od bydgoskiej, ale bez Tai-a to jest lepsza bydgoska, oczywiście piszę o stadionie przy ul. Sportowej. W Gnieźnie jest przyczepnie ( tak jak piszecie) za to w Bydgoszczy jest bardzo przyczepnie:P Jest różnica jednak, ale to sami zobaczycie tor w niedziele. Szkoda, że Emil się trochę poobijał wczoraj, ale do niedzieli nie powinno już być śladu, więc powinien jechać na 1920 % :)
Taka informacja techniczna dla tych, którzy będą kupować bilet w system internetowym kupbilet.pl Tylko do środy można rezerwować bilet, więc czasu jest mało. Dla tych, co nie zdążą nie powinno być problemu z kupnem biletu już na miejscu w Bydgoszczy.

startfan 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 13:26   

zozo napisał/a:
TEORETYCZNIE to Tai, Kacper i Simon powinni bić na głowę waszych juniorów, jakkolwiek ustawiona była by nasza juniorska para.

A widziałeś co u nas wyprawiał Curyło?Chłopak ma papiery na jazde , tak samo jak Bartek Zmarzlik i Pawliccy , jak Golonka skończy kariere , to będe miał dla kogo chodzić na żużel jeśli ich kariery pójdą w dobrym kierunku. :yes:

yahu 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 13:39   

Curyło to znacznie niższa półka niż Zmarzlik, nie mówiąc o Pawlickich i Janowskim.
W Bydgoszczy para Gomólski-Gustafsson/Woffinden powinna spokojnie wygrać bieg juniorski, ale to tylko prognoza. Tor zweryfikuje wszystko, nawet jeśli będzie bardzo przyczepnie, to jednak stawiam na Start w biegu juniorów!

gadget 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 14:11   

Spodziewałem się hurraoptymizmu po waszym zwycięstwie w Grudziądzu no i nie pomyliłem się ;)
Koniu napisał/a:
ma większe dziury w składzie niż Grudziądz.

Dziury kolego to może i są, ale bardziej na wyjeździe. W Bydgoszczy wszyscy seniorzy mają średnią powyżej 2 punktów na wyścig, więc trudno tu mówić o jakichś dziurach.

Koniu napisał/a:
Jeśli przyjedzie do nich wyrównany zespół to te dziury się bardzo szybko objawią.

Rozumiem, że tym zespołem będzie Start. No cóż - zobaczymy w niedzielę.

Koniu napisał/a:
Choć, teraz po tym co zrobilismy to sie będą mocno spinać.

Mi się wydaje, że po prostu wygraliście na torze drużyny, która niekoniecznie chce awansować.

Koniu napisał/a:
Choć mecz u nas wygrali fuksem po Curyło i Giza mieli dzień konia a dodatkowo my jechalismy do tyłu to teraz moze być zupełnie inaczej.

Jasne - teraz wygramy bez fuksa ;)

Koniu napisał/a:
Naszą siłą jest punktujący teraz cały zespół. Każdy może być liderem. A ten mecz wygra tzw druga linia i wszystko zależy od tej drugiej linii nie naszej, ale Bydgoszczy.

Jeżeli znajdzie się u Was choć jeden "lider", tzn. taki zawodnik, który w 6 startach zdobędzie 12-13 punktów to będę pod wrażeniem. A bydgoska "druga" linia nie raz i nie dwa powiezie Waszą "pierwszą" linię.

Pozdrawiam i... byle do niedzieli :)

gustaw6666 
www.pitec.pl

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 14:43   

Wloz, wzięł się napięł, pozdrowił i wyloz. :mruga:

Spodziewam się około 50 dla Bydgoszczy ale to jest sport i stadion Apatora też kiedyś odczarowali, z Krzysiem Jabłońskim na czele. Trzeba tam jechać a potem odśpiewać jak to zapowiedział w radio ( czy też w radiu ), przejęzyczając się po wygranym meczu w Pile Radosław K.:"Sto lat dla naszych żużlowcy".

gadget 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 14:48   

Mój post, to nie żadna napinka - ktoś tylko musi na niektóre rozpalone głowy wylać troszkę zimnej wody ;)

A pozdrowienia to naprawdę ze szczerego serca :)

Koniu 
Koniu

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 16:05   

gadget napisał/a:
Mój post, to nie żadna napinka - ktoś tylko musi na niektóre rozpalone głowy wylać troszkę zimnej wody ;)

A pozdrowienia to naprawdę ze szczerego serca :)

No przeciez nigdzie nie napisałem, ze wygramy, tylko wskazałem na naszą szansę w meczu u was.

Argumentując, wasi zawodnicy mają taką super średnią u siebie bo jechali na razie z drugą czwórką i łatwo ich objeżdzali. Jedynie Gdańsk wam sie postawił

Polonia Bydgoszcz - 50 pkt.
9. Grzegorz Walasek - 13 (3,3,3,2,2)
10. Robert Kościecha - 6+2 (2*,2*,1,1,0)
11. Tomasz Gapiński - 10 (3,3,1,1,2)
12. Denis Gizatullin - 3+1 (2*,1,0,-)
13. Emil Sajfutdinow - 13 (3,3,3,3,1)
14. Szymon Woźniak - 4+1 (2,2*,d,-,0)
15. Mikołaj Curyło - 1 (0,1,d)

No i jak widać Giza szału nie zrobił a Curyło piach. Kostek pojechał poprawnie.
Dla porównania gdańsk u was

Lotos Wybrzeże Gdańsk - 40 pkt
1. Dawid Stachyra - 0 (d,-,d,-,-)
2. Magnus Zetterstroem - 13 (1,0,2,2,2,3,3)
3. Paweł Hlib - 1 (0,1,w,0)
4. Mikael Max - ZZ
5. Thomas H. Jonasson - 10+1 (1,2,1,2*,3,1,d)
6. Damian Sperz - 1 (1,0,0,-,-)
7. Darcy Ward - 15+1 (3,1,2,3,2*,3,1)

Jak widać wygraliście z 3 zawodnikami... Co wcale nie oznacza, że nas nie zlejecie w niedziele, jednak ja upatruje w tym szansy dla nas.

Wracając do meczu u nas z wami to mimo, że przegraliśmy wyżej niż GTZ to wierz mi porównując te dwa mecze to Grudziądz prezentował się znacznie lepiej, jako bardzije wyrównana drużyna. I tak mieliście fuksa bo Giza i Curyło zaskoczył i a my popełniliśmy straszne błędy.

Koniec końców w niedziele zobaczymy na co stać oba zespoły. I powtórze, że po cichu liczę, że i bydgoską twierdzę odczarujemy.

pozdrawiam

Pokerman 
AKQJT-suited

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 16:25   

Nie mozemy byc tacy pewni siebie. Grudziadzanie byli i jak skonczyli?? Spokoj i skupienie a chlopaki zrobia swoje. Na ile to wystarczy okaze sie w niedziele.

paraz 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 16:35   

Koniu napisał/a:

Argumentując, wasi zawodnicy mają taką super średnią u siebie bo jechali na razie z drugą czwórką i łatwo ich objeżdzali.

Ogólnie z walczącej czwórki to nie było tylko Gniezna u nas. A tak Gdańsk i Grudziądz dostali w plecy..
Koniu napisał/a:
No i jak widać Giza szału nie zrobił a Curyło piach. Kostek pojechał poprawnie.

Szału nie zrobił, ale też niepotrzebnie dał Sawina wyścig Gizy juniorowi. Curyło już pisałem wyżej raczej nie pojedzie, bo od momentu zmiany tłumików, chłopak ma problemy z dopasowaniem motocykli.
Koniu napisał/a:
Jak widać wygraliście z 3 zawodnikami... Co wcale nie oznacza, że nas nie zlejecie w niedziele, jednak ja upatruje w tym szansy dla nas.

A ja na to patrzę inaczej, Gdańsk tyle punktów zdobył bo miał tych 3 zawodników co zrobiło sporo punktów. Nagle kontuzję złapał Max, a z pewnością to było już z góry ukartowane. Jakby był Max to by zdobyli koło 36-37 pkt.
Koniu napisał/a:
I tak mieliście fuksa bo Giza i Curyło zaskoczył i a my popełniliśmy straszne błędy.

Będę złośliwy i napiszę tak - fuksa to Start miał bo Emil i Gapa pojechali trochę słabiej, a tak to byłoby wyżej:P A tak poważnie wygrała drużyna lepsza, która nie miała zbyt dużo dziur w składzie.

gadget 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 16:48   

Koniu:

1) Giza wyjechał na tor trzy razy, z czego raz bieg wygrany 5-1, raz 4-2 i tylko w jednym biegu 0. Od zawodników tzw. drugiej linii wymaga się właśnie aby przy zwycięstwie prowadzącego parę zdobywali jakiekolwiek punkty na przeciwniku i on to właśnie zrobił.

2) Kostek - w takim meczu w parze z wygrywającym Walasem 100% normy. Dwa razy 5-1, dwa razy 4-2.

3) Piszesz, że z Gdańskiem wygraliśmy z trzema zawodnikami. Zgoda, ale w Gnieźnie nie ma odpowiednika Warda, który w pierwszej połowie meczu sam trzymał wynik a potem dwa razy wyprowadził Jonassona na 5-1 a poza tym, każdy z tych trzech zawodników jechał po 7 razy co pozwoliło im pod koniec meczu dużo lepiej dopasować się do toru.

4) Jeżeli my mieliśmy fuksa u Was, to równie dobrze możemy powiedzieć, że Wy mieliście wielkiego fuksa w Gdańsku, który jechał bez Jonassona i Warda. A porównywanie w tej chwili jazdy Grudziądza i Polonii w Gnieźnie na 200% nie będzie miało żadnego przełożenia na Wasz obecny dwumecz wyjazdowy.

Pozdrawiam i bez urazy ;)

neron84 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 17:47   

też sie przyłącze że bydgoszcz pomimo wyzszej u nas wygranej wygrała tzw. fartem, przez kilka szkolnych błędów i głupiutkie zachowanie w tym meczu gingera. teraz nasi są w gazie i jadą na bardzo duzym luzie - spięcie było przed grudziądzem, teraz chlopaki moga poczuć luz i podejść do spotkania na spokojnie bo wiedzą na co ich stać.
myślę ze tajski bedzie naszym czarnym koniem do konca sezonu i poprowadzi nas do eligi.
walasek i koscicha to zaden rywal dla niego, co juz nie raz pokazał.
w bydzi ma być tor przyczepny a to raczej na "+".

paraz 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 18:00   

neron84 napisał/a:

Co proszę :D ? Oblej na łeb kubeł zimnej wody.. Walasek dla Woffindena żaden rywal, chyba na odwrót chłopie. Tai to jeszcze nie ta klasa co Walas. Zobaczymy co będziesz pisał po meczu w Bydgoszczy :)

Funias 
Życie to jazda :)

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 18:19   

Panowie rozumiem, że po wczorajszym meczu wszyscy z optymizmem patrzymy na naszą ekipę, ale spójrzmy też obiektywnie! A już pisanie, że dla Taia Walasek to żaden rywal jest śmieszne.
O ile w Bydgoszczy można doszukiwać się słabszych punktów w meczach wyjazdowych (Giza, Kostek, juniorzy) o tyle u siebie jest to bardzo mocna i wyrównana ekipa! W domu każdy u nich dobrze punktuje i doskonale się uzupełniają. Taka jest obiektywna prawda, co nie znaczy, że jesteśmy bez szans w tym pojedynku. Na pewno przywitają nas konktretną kopą, która ostatnio jest tam w modzie więc może być ciężko na początku się przystosować. Jednak Anglicy powinni sobie poradzić, Krzychu także powinien się szybko dopasować. Liczę na ambitną i waleczną postawę naszych! Po wygranej z GKM mamy w końcu trochę luzu... Bydgoszcz musi, my możemy. Wierzę w nasz zespół! Ciekawe czy w Bydgoszczy będzie nas tylu co w Grudziądzu? :)

startfan 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 18:25   

neron84 napisał/a:

Jeśli Walasek to żaden rywal , a jak dla mnie powinien być w tej dziesiątce do kadry(skoro startujący w 2 lidze Pawlicki jest , no to prooosze waas) , to kto dla ciebie jest rywalem ? Gollob i Pedersen ?

Fazik323 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 19:30   

Funias napisał/a:
Ciekawe czy w Bydgoszczy będzie nas tylu co w Grudziądzu?

Oj jeszcze więcej. Sama nazwa Polonia Bydgoszcz Przyciąga kibiców co było widać u nas na stadionie. Tym bardziej że po wygranej w Grudziądzu apetyt jeszcze wzrósł i każdy prawdziwy kibic będzie chciał zobaczyć co i jak na żywo. Ciężko bardzo mi przewidzieć wynik tego spotkania. Myślę że będzie bardzo zbliżona liczba punktów z przewagą nie większą niż 6-8 pkt na korzyść jednej bądź drugiej drużyny. Całym sercem jestem za Startem i mam nadzieję że wygramy ten mecz.

Koniu 
Koniu

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 19:36   

Do chłopaków z Bydzi

Macie, racje nie wliczyłem w to meczu, który jechaliście z Grudziądzem, sorry. No to wróćmy w takim razie do tego meczu, w którym pojechaliście… przeciwko 3 zawodnikom :)

GTŻ Grudziądz
1. Davey Watt - 6 (1,1,t,0,2,2)
2. Karol Szychowski - nie startował (-,-,-,-)
3. Tomasz Chrzanowski - 13 (3,2,3,2,3,0)
4. Daniel King - 1 (w,1,-,-,-)
5. Krzysztof Buczkowski - 12 (d,2,2,2,3,3)
6. Mateusz Lampkowski - 2 (1,1,d,-,0)
7. Andriej Kudriaszow - 0 (0,d,0,0,0,w)

Nie chce was podkręcać, ale przedstawiam swoje argumenty. Wygrywacie mecze dzięki 2 bardzo dobrych zawodników Emila i Walasa. Do tego dochodzi Gapa, który też potrafi zapunktować i to najlepiej z całej drużyny.

Co do fuksa w Gdańsku to się nie zgodzę. Jeśli się wygrywa 52-37 na wyjeździe, do tego traci się głupio punkty, a na koniec jeden z naszych teoretycznych liderów kroi 1*, to nie jest to fuks a słabość ówczesnego GKSu. Gdyby był Ward, a gdyby był Tai zamiast Bridgera w meczu z Wami i GTZetem? Co by było gdyby… Pawliczek Protasa i Golloba we Wrocławiu na ZK nie powiózł?!

My natomiast wygrywamy mecze dzięki temu, że pokonujemy przede wszystkim drugą linie przeciwnika i coś urwiemy liderom. Nie mamy armat jak wy, ale mamy bardziej wyrównany skład, którym ostatnie 3 mecze wyjazdowe wygraliśmy. I mamy jedną zaletę, mamy juniorów, którzy mogą zrobić różnicę

Lechma Poznań - 42
9. Norbert Kościuch - 13+1 (3,w,1*,3,3,3)
10. Adrian Szewczykowski - 2 (1,1,-,-,0)
11. Peter Ljung - 9+1 (2,d,1,2*,2,2)
12. Frank Facher - 2 (w,2,-,0)
13. Robert Miśkowiak - 13 (2,3,2,2,3,1)
14. Maciej Fajfer - 1 (0,-,1,-,0)
15. Ilia Czałow - 2 (2,0,w)

KS ROW Rybnik - 35
9. Daniel Pytel - 2+1 (2*,d,d,-)
10. Sławomir Drabik - 7 (3,2,1,1,0)
11. Rory Schlein - 2 (0,d,-,2,d,-)
12. Andriej Karpow - 6 (2,1,1,1,1)
13. Antonio Lindbaeck - 14 (2,1,3,3,3,2)
14. Mateusz Domański - 0 (0,-,0,-,0)
15. Aleksandr Loktajew - 4+1 (3,1*,0,0)

GTŻ Grudziądz – 40
9. Davey Watt - 7+1 (1,2,1*,0,3)
10. David Ruud - 13+1 (3,1*,2,3,1,3)
11. Tomasz Chrzanowski - 8+1 (1,1,3,1,2*)
12. Daniel King - 0 (0,0,-,-)
13. Krzysztof Buczkowski - 8+3 (w,1*,2,2*,1,2*)
14. Mateusz Lampkowski - 2 (2,d,-,0,-)
15. Andriej Kudriaszow - 2 (0,2,d)

Ja wiem, że to inny poziom zawodników i drużyn. Jednak wyjazd jest wyjazdem i tez o czymś to świadczy, że jak druga linia nie pojedzie a w dodatku juniorzy nie zachwycą to robi się gorąco.

Na koniec, żebym być dobrze zrozumiany i nie było nie potrzebnych ekscytacji. To że my wierzymy, że może nam się udać to nasze kibicowskie prawo. Natomiast nikt w pgn przy zdrowych zmysłach nie stawia na to, że to będzie spacerek po bułki z masłem. Ja nie pamiętam kiedy i czy kiedykolwiek u was wygraliśmy, ale zawsze jest ten pierwszy raz. Bydgoszcz już nie ta co kiedyś, my jesteśmy w gazie po 5 meczach z rzędy do przodu. Jak nie teraz to kiedy?!
Pozdrawiam :)

paraz 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 19:55   

Koniu napisał/a:
Jak nie teraz to kiedy?!

Pewnie nigdy. Szkoda gadać z Tobą Koniu:P żyjesz w innym świecie:P

Koniu 
Koniu

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 20:02   

paraz napisał/a:
Pewnie nigdy. Szkoda gadać z Tobą Koniu:P żyjesz w innym świecie:P

...tak, w świecie Start Gniezno!!!

Ale widzę, że argumentów zabrakło :)
Zapraszam do rozmowy po meczu :)

paraz 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 20:09   

Widzisz swoje argumenty podpierasz wymysłami to ciężko z Tobą pisać. Naprawdę. Próbujesz znaleźć słabe strony Polonii na własnym torze, a nijak się mają do rzeczywistości. Ktoś tu słusznie z Gniezna zaznaczył, że Bydgoszcz może mieć dziury w składzie na wyjeździe ale u siebie jadą równo, i to jest prawda. By stała się mega niespodzianka w Bydgoszczy 3 seniorów by musiało zawalić, w sumie razem nie powinni zrobić więcej niż 16 pkt.. Sam sobie odpowiedz czy to możliwe :-) Wierzyć możesz, ale wiara to nie to samo co argumenty:) Jak ja byłbym kibicem Startu bardziej bym liczył na to, że pogoda może zrobić psikusa, tak by zmniejszyć atut własnego toru.. :-)

Odpowiedz do tematu