Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co się dzieje na Forum.Gniezno.com.pl?
Autor Wiadomość
wuja 

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 14:03   

Marcineek napisał/a:

Korzystając z okazji że wuja czyta forum, chciałbym go przeprosić za "katol(ik)a". Wykorzystanie argumentu wiary w dyskusji było faktycznie nie na miejscu. Moje oburzenie na brak reakcji (a wręcz poparcie!) na propozycję TH żeby do ludzi "strzelać tak, żeby leżeli jak szmaty i błagali o litość" mogłem wyrazić w inny sposób.

Przeprosiny przyjęte, więc i ja przepraszam za poprzednie sformułowania.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 19:06   

tomaszgrzybek napisał/a:
Staram się być wierny zasadzie EOT, ale...
... nie wytrzymałem !! Co było do przewidzenia z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością!
Tomek Holka napisał/a:
Po drugie, to raczej ja (w poczuciu graniczącym z pewnością!) wiem najdokładniej (choćby z analizy zamieszczanych tu postów), co wypada - a czego nie wypada czynić!
No i powyższe zadanie, podobało Ci się nadzwyczaj (tylko odpowiedź przeniosłeś skądinąd, że się tak wyrażę)
Słusznie! Dłuższą chwilę zastanawiałem się, jak je napisać aby powiedzieć dokładnie to co chcę - i ani krztyny więcej.

Tomasz! Moim podstawowym narzędziem pracy jest Język Polski! Gdybym się nim kiepsko posługiwał - nie zarabiałbym w ten sposób na życie!
Ocena sytuacji z poczuciem prawdopodobieństwa graniczącym z pewnością - to dla mnie chleb powszedni - w zasadzie podstawowa umiejętność na moim stanowisku.
tomaszgrzybek napisał/a:
Idąc dalej ...
Tomek Holka napisał/a: Zastanawiam się jednak, dlaczego właśnie ja, otrzymuję na PW maile od Waszych (Antek, Tomasz) rówieśników o treści zbliżonej do czegoś takiego:
------------------------------------------------------------
bo przecież Pan Tomasz Holka :) wie, że ...
Tomek Holka napisał/a:

A Wy, podobnych nie otrzymujecie - ani od swoich - ani, tym bardziej, moich równolatków.
Oczywiście, że wiem - i to z poczuciem prawdopodobieństwa graniczącym z pewnością!
tomaszgrzybek napisał/a:
Ja naiwny myślałem, że to tylko takie "prężenie mięśni"
Nie traktuj siebie aż tak surowo, Tomasz! Nie możesz jeszcze tego wiedzieć, że "prężenie mięśni" - jako element zachowania, przechodzi bez śladu po czterdziestce.
tomaszgrzybek napisał/a:
... dochodzi megalomania połączona z kryzysem wieku. Wieku, który zawsze przewija się w wypowiedziach Sz. P. T. Holki.
A to powinieneś napisać w poczuciu graniczącym z niepewnością, co polecam szczerze jako dobry trening, aby w przyszłości móc umocnić się w przekonaniu niemal całkowitej pewności swych racji - czyli w poczuciu graniczącym z pewnością!

Możesz mi wierzyć na słowo (inaczej się w sumie nie da!), że do owej wiedzy w poczuciu graniczącym z pewnością dochodzi się powoli. Bardzo powoli!
No! Ale wreszcie przychodzi i jest! Inaczej depresja więcej niż pewna, alkoholizm i boczny tor w końcówce życia!

W sumie jednak, dziękuję za post i wspaniałą okazję do ćwiczeń, co nieodmiennie sprawia mi wielką radość!

PS: Niestety nie mam dziś więcej czasu! Hipcia woła na kawę, no i jeszcze muszę założyć nową sztycę podsiodłową w moim MTB!
Poprzednia się nie komponowała z nowym siodłem!
Diabłem zajmę się później a pochwalić Marcinka zawsze zdążę!
Wuja miałem "ochrzanić", że nie wytrzymał - ale widać miał nosa - czyli przeczucie graniczące z pewnością :hahaha:

Pozdrawiam!

elvis 

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 09:26   

Ciekawy jestem opinii Zsamota i Newagera.
Też uważam , ze Zofia mogłaby myśleć nie tylko o kasie i Urbisie.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:31   

elvis napisał/a:
Też uważam , ze Zofia mogłaby myśleć nie tylko o kasie i Urbisie.

z URBISem jest związana węzłem małżeńskim :ups: a kasa dla mnie nic nie znaczy. Ale o tym wie ten, kto mnie dobrze zna Elvisku najmilejszy :mrgreen:

Joker 

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 12:32   

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym sporze. Ktoś się obraził, poszedł, nie odpowiada mu administracja, poziom forum - jego problem. Jedni przychodzą a inni odchodzą. Za chwilę Zofia z elvisem sobie nawrzucają, obrażą się, każdy będzie się domagał interwencji administracji i równocześnie każdy będzie miał pretensje, że te interwencje są niewystarczające. Oczywiście każdy w inny sposób będzie to widział. Osobiście wątpię aby ktokolwiek z was lepiej i uczciwiej poprowadził forum. Nawet ja :D

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 20:37   

zofia Nałkowska napisał/a:
Tomasz nie zbawisz świata.
Hi, hi! Jak przeczytałem to zdanie, Zosiu, przypomniał mi się stary dowcip zasadzający się na zadaniu pytania i udzieleniu na nie odpowiedzi.
Pytanie brzmiało: ... czy można mieć :mruga: absolutnie wszystkie kobiety?
Odpowiedź zaś była taka: ... niestety nie można, niemniej jednak starać się trzeba!

Zatem, wiem oczywiście, że świata nie zbawię! Ale staram się, staram.
Joker napisał/a:
Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym sporze
A to dość proste, jak mi się wydaje.
Chodzi bowiem o to, czy np. Ksiądz Prymas, lub inna, dowolna osoba, którą niejako z automatu wszyscy kojarzymy z godnością, może pisać na tym (tym!) forum, bez narażania tej godności na szwank, skoro pozostałym uczestnikom znany jest jedynie jej wiek i nick ??

Myślę, że nie może - a nawet - tak na wszelki wypadek, osoby takie w obawie przed narażeniem się na chamstwo uczestników, prewencyjnie na tym i innych, podobnych forach nie piszą!

Załóżmy teraz, że znajdzie się osoba, która spełniając powyższe kryteria, na forum pisać spróbuje.
To jak ma zareagować na oplucie, czy kierowane w jej stronę niewybredne uwagi?

Udać, że deszczyk pada, czy może jakoś inaczej się zachować? No i jak?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 09:15   

Tomek Holka napisał/a:
na wszelki wypadek, osoby takie w obawie przed narażeniem się na chamstwo uczestników, prewencyjnie na tym i innych, podobnych forach nie piszą!

Oczywiście! Znam mnóstwo osób, które fora czytają, ale na nich nie pisują. Znam też takich, co w ogóle unikają. I bynajmniej podany w cytowanym poście powód nie jest jednym ale jednym z kilku. Dyskusja w internecie ma swoją specyfikę i Ci, którzy kilka lat się na forach udzielają tę specyfikę znają. Nie ma wieć w przypadku takich osób zastosowanie twierdzenie, iż:

Tomek Holka napisał/a:
prewencyjnie na tym i innych, podobnych forach nie piszą!

Po prostu nie wytrzymały ciśnienia dyskusji i sobie poszły.

Jeszcze jedna rzecz o której Tomasz (Holka) celowo jak mniemam, nie wspomniał, a o czym wie każdy średnio rozgarnięty człowiek - adwersarza można obrazić nie tylko chamstwem, albo chamstwo bywa tak zawoalowane, że z pozoru wydaje się nim nie być. Mamy na forum specjalistów od wszystkich trzech technik, a nawet od wszystkich trzech technik równocześnie!

Niestosowne jest także ciągłe przywoływanie osoby prymasa, zacnego człowieka, który na tym forum się nie udziela, ani nikt to kogo można by tworzyć analogię. To nie jest Myszka Miki. Może wiec Tomasz będzie w takich przypadkach przywoływał któryś z bliskich sobie autorytetów takich jak profesor od bydła albo szlachcic bez manier.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 21:59   

Diabel-tasmanski napisał/a:

Niestosowne jest także ciągłe przywoływanie osoby prymasa, zacnego człowieka, który na tym forum się nie udziela, ani nikt do kogo można by tworzyć analogię. To nie jest Myszka Miki.
Dyskusja w internecie ma swoją specyfikę i Ci, którzy kilka lat się na forach udzielają tę specyfikę znają.
No cóż, to raczej ja (w poczuciu graniczącym z pewnością!) wiem najdokładniej (choćby z prezentacji zawartych w twoich postach!), co wypada - a czego nie wypada czynić!

Znam wielu zacnych ludzi, którzy z całą pewnością nie są Myszką Miki i pewnie (?) nie znają tej swoistej specyfiki dyskusji na forach internetowych, polegającej na osobliwie pojmowanej "równości".
Gdyby jednak, ktokolwiek z tych ludzi, zechciał zabrać głos na forum - choćby li tylko dlatego, że lubi kontakt z młodszymi pokoleniami (podobnie jak Jan Paweł!), to nie sądzę aby (nie uprzedzony!) domyślił się, że owa specyfika i "równość", polega na tym, że można zostać napadniętym przez moderatora niezadowolonego z łagodności i powściągliwości ocen, jaką każda zacna osoba zazwyczaj prezentuje!

Ludzie zacni, nie pozyskaliby tego miana, gdyby nie byli jednocześnie ludźmi mądrymi, więc nawet wtedy, gdy już taka napaść by zaszła, to w głowach by im nie postało, że administrator forum, zamiast natychmiastowej interwencji, mógłby, poniewczasie, wyrazić następującą opinię: ...
Prawda jest taka, że oboje panowie sobie nawzajem pocisnęli ...
Prawda jest taka że prosiłem obie stronu o powściągnięcie emocji
Prawda jest taka że obie strony mnie tak samo posłuchały
Jacy oboje i jacy panowie, jakie obie strony, dlaczego nawzajem oraz o jaką prawdę chodzi, chciałoby się zapytać ??
Czyżby osobliwa "równość" doszła do głosu?

Czy zacny człowiek wobec wybryków Myszki Miki ma być bezradny? Czy w myśl tej specyficznie i osobliwie pojmowanej "równości", nie ma prawa do ochrony ze strony moderatorów i administracji forum? Nie ma prawa do słusznych, emocjonalnych reakcji, nawet po wyczekaniu na moderatorsko-administracyjną interwencję?

A może każdy, kto chce tu pisać, w dorozumieniu owej osobliwie pojmowanej "równości", powinien pogodzić się ze statusem Myszki Miki ??

Bo jak nie, to spieprzaj dziadu?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 09:06   

Tomek Holka napisał/a:
można zostać napadniętym przez moderatora niezadowolonego z łagodności i powściągliwości ocen

Boskie! Gdzie taka sytuacja miała miejsce?

Cała twoja manipulacja Tomaszu zawarta w powyższym poście sugeruje, że nastąpiła atak kogoś na kogoś, lub nawet obu stron na siebie a wobec braku interwencji administracji sytuacja się zaogniała tak długo, aż biedny, poszkodowany jeden z drugim usłyszał "spieprzaj dziadu", bo stał po stronie niewygodnej dla administracji. Jest to oczywiście wierutne kłamstwo i manipulacja jakich dopuszczasz się notorycznie. Nie będę się powtarzał, każdy może przejrzeć temat "Kibole ante portas!" i sprawdzić jak było, ze szczególnym uwzględnieniem takich faktów jak; interwencja administracji oraz kto, kiedy i kogo z forum wrzucał.

W poczuciu graniczącym z pewnością sądzę, ze temat ów, oraz to co się wydarzyło podczas dyskusji był na rękę jednemu z użytkowników, niechętnemu administracji i mojej osobie. Dzięki niemu mógł toczyć swoje gierki i intrygi i podjąć kolejną próbę zbudowania forumowej mitologi o dobrych bohaterach walczących ze złą administracją.
Sądzę jednak, że próba zbudowania koterii się nie udała, mimo iż wielu użytkowników nie podziela moich poglądów w i wielu sprawach i nie koniecznie musi mnie popierać. Są to jednak ludzie mądrzy, którzy nie dadzą się wciągnąć w twoje manipulacje.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 11:12   

Tomek Holka napisał/a:
można zostać napadniętym przez moderatora niezadowolonego z łagodności i powściągliwości ocen
------------------------------------------------------------
Boskie! Gdzie taka sytuacja miała miejsce?

Niestety miała, jak Marcineek był się wściekł, że Wuja (bynajmniej nie Myszka Miki) nie zawtórował kibolom i nie napadł był na mnie, za propozycję strzelania do stadionowych bandytów.
Wtedy to właśnie, Wuja (nie mylić z Myszką Miki!), został nazwany katolem oraz "uprzejmie poproszonym", by sp .... do kościółka.
Świadectwo Wuja (nie mylić z Myszką Miki!) mamy poniżej:
wuja napisał/a:
... beztrosko nazywał mnie katolem (które to określenie jest dla mnie, jako praktykującego katolika obraźliwe), .... szyderczo pisał .... a teraz, do kościółka, do kościółka...

A tu, przyczyna napaści na Wuja(bynajmniej nie Myszki Miki!), wg samego Marcinka ...
Marcineek napisał/a:
Moje oburzenie na brak reakcji (a wręcz poparcie!) na propozycję TH żeby do ludzi "strzelać tak, żeby leżeli jak szmaty i błagali o litość"
Mam nadzieję, że wszystko jasne!
---------------------------------------------------------------------------------
... to co się wydarzyło podczas dyskusji był na rękę jednemu z użytkowników, niechętnemu administracji i mojej osobie

Noooo... Nad wyraz niechętnemu użytkownikowi, który na domiar tego, spotyka się z nadzwyczajną wręcz uprzejmością i życzliwością administracji forum, czego wybrane przykłady (i to wyłącznie z ostatniego postu!), każdy sprawiedliwie może podziwić!
SILWUPLE:
twoja manipulacja Tomaszu
Jest to oczywiście wierutne kłamstwo i manipulacja jakich dopuszczasz się notorycznie.
... mógł toczyć swoje gierki i intrygi (TH) ...
którzy nie dadzą się wciągnąć w twoje manipulacje

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 11:18   

Tomek Holka napisał/a:
Wtedy to właśnie, Wuja (nie mylić z Myszką Miki!), został nazwany katolem oraz "uprzejmie poproszonym", by sp .... do kościółka.
Świadectwo Wuja (nie mylić z Myszką Miki!) mamy poniżej

Naprawdę masz w sobie tyle ignorancji dla użytkowników forum, że wydaje się Tobie, że nie umieją sięgnąć do tematu i przeczytać ze zrozumieniem jak było. Że ktoś uwierzy w twoje interpretaje i krętactwa?

Tomek Holka napisał/a:
czego wybrane przykłady (i to wyłącznie z ostatniego postu!), każdy sprawiedliwie może podziwić!

No i jeszcze wydaje się Tobie, że nie potrafią sięgnąć do poprzedniego postu bez twojej pomocy i zinterpretowć bez twojego selektywnego wyróżnienia? :) Mogą jedynie podziwić :) No to niech dziwią :D

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 11:44   

Naprawdę masz w sobie tyle ignorancji dla użytkowników forum, że wydaje się Tobie, że nie umieją sięgnąć do tematu i przeczytać ze zrozumieniem jak było
Wręcz przeciwnie!
Wszystkie moje posty, które oceniam jako przemyślane, staranne, wypracowane - oraz, przede wszystkim, logicznie przedstawiające mój punkt widzenia ....

..... świadczą o wielkim szacunku do użytkowników forum!

Wystarczy ocenić zaangażowanie i wkład pracy, by zrozumieć, że Tomek Holka nikogo tu nie lekceważy!

Pozdrawiam!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 12:17   

Może niech to inni ocenią...
Już san fakt samooceny świadczy o megalomani i głębokim zadufaniu w sobie.

daras30 
speedway

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 12:30   

Nie kumam ... Marcin przeprosił Wuja , ten przprosiny przyjął a Wy wciąż te dyrdymały tu wypisujecie ... Szczerze mówiąc pawia mozna puścić na widok tych niekończących się wywodów .

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 13:05   

Już to zrobili!
daras30 napisał/a:
Marcin przeprosił Wuja
Czym podbudował moją niezłomną (!) wiarę w młodych ludzi, nawet takich, którzy gustują w stadionowych zadymach.
... san fakt samooceny świadczy o megalomani i głębokim zadufaniu w sobie
Dziękuję serdecznie za kolejną porcję uprzejmości!

Pozdrawiam!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 21:09   

daras30 napisał/a:
pawia mozna puścić na widok

Dareczku, jak jesteś taki wrażliwy i Ci słabo to może nie czytaj. Widzisz, ktoś rozpętał piekło a teraz chce spić śmietankę z jego ugaszenia. Myślę że to dobra okazja żeby pokazać, że są użytkownicy, którzy puścili by to forum z dymem byle postawić na swoim lub dokopać adminowi.

Tomek Holka napisał/a:
Dziękuję serdecznie za kolejną porcję uprzejmości!

To porcja suchych oczywistości poparta tym, ze megalomania spotykana jest na każdym kroku

Tomek Holka napisał/a:
Już to zrobili!

<BTW - chciałbym zobaczyć>

A dołożyć do tego mogę kompletny zanik zdolności pojmowania zawarty w tym zdaniu

Tomek Holka napisał/a:
młodych ludzi, nawet takich, którzy gustują w stadionowych zadymach

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 22:13   

san fakt samooceny świadczy o megalomani i głębokim zadufaniu w sobie
dołożyć do tego mogę kompletny zanik zdolności pojmowania
Wyżej, typowe wypowiedzi admina, kierowane do mojej osoby. Oczywiście nikomu nie chce dokopać!
Sam czuje się pokrzywdzony, co niżej: ...
... są użytkownicy, którzy puścili by to forum z dymem byle postawić na swoim lub dokopać adminowi ...
Na moje stwierdzenie (oczywiste, jak mi się wydaje!), że piszę wypracowane i przemyślane posty, reaguje tak: ...
... nie zaniedbując ciągłego utwierdzania wszystkich w przekonaniu, za pomocą komplementów jak na samej górze, że Tomek jest BE!

Może jednak pozwolisz użytkownikom wypracować własne zdanie, Diabeł? Zapewniam, że pomimo twoich komplementów, stać ich na swój punkt widzenia!

No chyba, że wg samej administracji (może z urzędu?), Diabel-tasmanski to jedyny światły i godny - a reszta użytkowników to banda Myszek Miki.

Pozdrawiam.

--------------------------

PS: wybacz Darasiu - nie wytrzymałem!

Diabel-tasmanski

Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 20:14   

Tomek Holka napisał/a:
Na moje stwierdzenie (oczywiste, jak mi się wydaje!), że piszę wypracowane i przemyślane posty

Na to mogę tylko przytaknąć. Piszesz bardzo przemyślane posty, tylko że intencje sa moim zdaniem często inne od tych, które oficjalnie prezentujesz.

Tomek Holka napisał/a:
Może jednak pozwolisz użytkownikom wypracować własne zdanie, Diabeł?

Zauważ że ja tylko wyrażam własne zdanie. Nikogo nie zmuszam do podpisywania się pod nim. Nie popieram swoich wypowiedzi także teoriami o wysyłanych do mnie na PW deklaracjach poparcia i tym podobnych.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 23:35   

Piszesz bardzo przemyślane posty, tylko że intencje sa moim zdaniem często inne od tych, które oficjalnie prezentujesz.
Intencje mogą być tylko takie, że chce się jak najbardziej przekonująco przedstawić swe stanowisko w omawianych kwestiach.

To w zasadzie wszystko z mojej strony na ten temat!

Dokopywanie przeciwnikom (jako intencję!) ograniczyłem do retorsji, choć ponad cztery lata temu wydawało mi się, że to podstawowa metoda prowadzenia dyskusji na forum!
Cóż jednak można poradzić na wrażenia ?? Są takie - jakie się ukształtują!

No i jeszcze jedno. Zdarza mi się pisać w intencji dokopania komuś, kto moim zdaniem wybitnie sobie na to zasłużył.
Ale też nigdy nie robię tego pod wpływem impulsu a przenigdy we wzburzeniu!

Jeżeli, np. ktoś powtarza jak mantrę ...
ktoś napisał/a:
"strzelać tak, żeby leżeli jak szmaty i błagali o litość"
... to intencja napisania tego zdania kilkadziesiąt razy (policzyłem!) są jasne jak słońce, żeby nie powiedzieć upierdliwie prymitywne.

Warto jednak poczekać! Zbiór takich kilkudziesięciu zdań robi wielkie wrażenie - a opis przypadku, wrażenie piorunujące!

I to chyba moja ostatnia intencja w której zdarza mi się tu pisać! A mianowicie - nie wolno nigdy pisać publicznie tego, czego później trzeba by się wstydzić!
Zauważ że ja tylko wyrażam własne zdanie. Nikogo nie zmuszam do podpisywania się pod nim.
Jednak za każdym razem, gdy piszesz, np. "niech to inni ocenią", nie zapominasz o prezentacji ocen własnych - co zdecydowanie robi wrażenie działania intencjonalnego.
Cóż można poradzić na wrażenie? Jest takie, jakie się odniesie.
Nie popieram swoich wypowiedzi także teoriami o wysyłanych do mnie na PW deklaracjach poparcia i tym podobnych.

Ja czasem popieram, gdyż odnoszę wrażenie (cóż można na to poradzić!), że zapominasz o tym, że cokolwiek napiszesz jest oceniane i skutkuje kształtowaniem się opinii.

Pozdrawiam!

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 07:52   

Tomek Holka napisał/a:
został nazwany katolem oraz "uprzejmie poproszonym", by sp .... do kościółka.

Że przepraszam CO ?? "sp ...." ?? Coś przegapiłem?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 08:40   

Tomek Holka napisał/a:
upierdliwie prymitywne.

Z tym się akurat zgadzam

Tomek Holka napisał/a:
Ja czasem popieram, gdyż odnoszę wrażenie (cóż można na to poradzić!), że zapominasz o tym, że cokolwiek napiszesz jest oceniane i skutkuje kształtowaniem się opinii.

A ja myślę że jesteś mało wiarygodny i starasz się w ten sposób nadrobić.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 15:19   

Nie będąc obiektywnym- ujmę to tak... Panowie Moderatorzy za mocno ujmują się za osobami, które głoszą ich - na daną chwilę- poglądy.
Swego czasu Diabeł psioczył np. na kibiców, ale odkąd jest to argument anty peło, to : why not...

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 16:27   

Dość zabawna interpretacja, ale skoro tylko taką masz... :)

Wyraźnie napisałem także w problematycznym temacie, ze nie jestem kibiców i mentalności kibicowskiej nie rozumiem (dlatego nie jestem i nigdy nie byłem kibicem). Nie popieram tez zadym i uważam że jest to problem. Tymczasem przez ostatni rok o działalności kibiców dowiedziałem się sporo, nawet uczestnicząc w organizowanych przez nich akcjach społecznych. Szanuje i podziwiam tę część ich działalności. Nie wszyscy muszą moje zdanie podzielać, wszak każdy ma prawo mieć swoje poglądy. Natomiast spłaszczenie mojego punktu widzenia mnie bawi. Myślę że stać Cię na więcej.

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 18:58   

A ja myślę że jesteś mało wiarygodny i starasz się w ten sposób nadrobić.
Nie ma czego nadrobić, bo bardziej wiarygodnym niż jestem być już nie umiem.

Zdaję sobie sprawę, że miodu na serca gawiedzi nie leję - a jakby wręcz przeciwnie - moich przekonań czy racji, populistycznymi nazwać nie można.

Wystarczy mi jednak to, że wszystko o czym tu piszę, przedstawiam rzetelnie i tak przejrzyście, jak tylko mnie na to stać. Nadto, bez krztyny kunktatorstwa czy koniunkturalizmu!

Jeżeli cała masa użytkowników nie pisze w ogóle - a grupa czytających forum - nie będących użytkownikami, to przy niepiszących wręcz armia - to miło jest skonstatować, że ktoś z garstki aktywnych, poświęci swój czas i napisze maila świadczącego o tym, że jednak nie rzucam grochem o ścianę.

Pozdrawiam!

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 19:24   

Cytat:
Myślę że stać Cię na więcej.
Również tak o Tobie myślę. ;) Serdecznie pozdrawiam.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 19:49   

I jak widać sytuacja wraca do normy :D

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 20:24   

Jak w rodzinie, przyznaj się Diable- tęskniłeś. :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 20:29   

No wiadomo :D

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Wrz 05, 2011 20:53   

Nie ma to jak miłe kłamstewko na dobranoc, aż grzmią niebiosa z oburzenia. ;)

elvis 

Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 07:49   

Jak w rodzinie po burzy wszystko wraca do normy. A gdzie jest Newager??? Bez niego PiS może wygrać..... na tym forum.
Tomku popatrz na problem z oddali ...z Łodzi. Po latach wyda się Tobie śmieszny.
Nie podzielam wielu poglądów Diabła , ale nie ma o co się obrażać.
My się kłócimy a w tym czasie Zofia kasę robi.
Urbis zrobił w tym roku najlepszy interes.
Prezydent czeka na zmiany.
time is tickin'
Pozdrowienia.

Odpowiedz do tematu