Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
21.08.2011 godz.17:00 Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Autor Wiadomość
Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 14:26   

jesteś wyjątkowo pewny siebie w swoim twierdzeniu, że mnie nie było w Gdańsku. Dla odmiany ciekawe czy Ty byłeś w Grudziądzu i widziałeś jak Krzychu zdobył 3 pkt jadąc jak po swoje.

Hugobongo 
Hugobongo

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 14:27   

Ja byłem. I widziałem jak anglicy próbowali jak tylko mogli, atakoawli, nie bylo dla nich straconych pozycji, jak Fajfer mądrą jazdą wygrywa z Zorro i Stachyrą, jak Szczepan zdzierając reklame z bandy przedzierał sie na 1miejsce, jak Kacper nie odpuszczał ani na chwilę. I widziałem KJ, który w pierwszym biegu mial 2 pkt, bo Stachyra mial problem na jednym okrazeniu. A potem miał 1,0 gdzie bezbarwnie jechał. Potem nagle trzy, odżyły nadzieje, a w 14biegu jechał cały bieg tak samo, ba, widział, ze Zorro sie zbliża. Ale do oporu. i 0.

Mizirami 

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 14:30   

Nie, nie było mnie (w Grudziądzu)i dlatego nie komentuje tego wydarzenia, bo nie wiem jak było. Zresztą ja nigdzie nie napisałem, że Krzychu nie potrafi jechać do przodu. Bo każdy wie jak jest. Ale każdy, kto był w Gdańsku, widział, że tam to akurat Krzychu starał się jechać wszędzie tam, byle by nie zdobyć punktów. Zresztą druga sprawa jest taka, że ja nie mówię, że ten wynik w Gdańsku jaka zrobiła cała drużyna jest zły, ale wszyscy dobrze wiemy, że mógł być o wiele lepszy. Zresztą nie ma co już o tym wypisywać, zobaczymy co pojedzie w najważniejszym meczu 11 września

Axe 
Start Gniezno \o/

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 16:00   

Lekki niedosyt jest. Zastanawia mnie bieg 14. "Pan Krzysztof" na 2 łuki "napędzał" się cały czas po dużej. Tylko nie wiem jak on mógł nie widzieć że Zorro z kółka na kółko coraz bardziej mu zagraża po małej. No i ... bęc. Mirek nie pojechał to mogłem przewidzieć, ale cieszy Szczepan. Kacper swoje zrobił. A Woffi, nie mam pretensji, chociaż z 2 oczka więcej i było by naprawdę dobrze. Czekam na Darcyego w Gnieźnie. Wtedy Woffi będzie mu plecki pokazywał :) A w drodze powrotnej jak zawsze... wszystkie stacje przed Gnieznem zamknięte.

daras30 
speedway

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 16:29   

Mizirami napisał/a:
Ale każdy, kto był w Gdańsku, widział, że tam to akurat Krzychu starał się jechać wszędzie tam, byle by nie zdobyć punktów.
Ale mnie ubawiles tym wpisem :D Czytasz Ty w ogole co ludzie pisza na forum ? Czy wybierasz tylko tych userów ,którzy pisza po Twojej mysli ? Czyli maja tok rozumowania smarkacza ,który ma jeszcze mleko pod nosem ...
Powtórzę to co już nie jedna osoba (tak wiem Ty tego nie widziałes ) napisała ... Mirek i Krzychu są sprawcami tego ,że jesteśmy w miejscu ,w jakim sie znajdujemy ,czyli jak na razie druga pozycja premiowana awansem do E-LIGI . TO JEST FAKT NIEZAPRZECZALNY !! Wbijcie to sobie malkontenci do głów ! Do chwili obecnej tylko totalny laik może zarzucać cokolwiek tym chłopakom.
Nie moge się doczekac końca sezonu i naszego awansu wtedy przypomne Wam te wszystkie prostackie teksty i wytre Wam nimi gęby ... ufff
Na rozliczenia jeszcze przyjdzie czas ,w tej chwili jest czas na całkowite trwanie w wspieraniu i dopingowaniu chłopaków do jeszcze wiekszego wysiłku ,wierzę że wyjdzie to naszym raiderom tylko na dobre :)
Wynik meczu uważam za zadowalający ,przed meczem wiekszość z nas (realnie myślących kibiców) 40 punktów bralaby w ciemno.

A teraz kilka słów do malkontentów ... Każdy kolejny nieprzemyslany wpis na temat tego że Krzychu lub Mirek nie chca e-ligi (nie podparty dowodami ! zaznaczam iz żadnym dowodem na to nie jest ich dotychczasowa postawa) nagrodzę potrójnym ostrzeżeniem !! ! Jawną nagonkę i obrażanie bez żalu nagrodzimy banem ! Dziękuję

Bula:P 
Życie to nie bajka

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 18:02   

Nienawidzę takich kibiców sukcesu...gdy wszystko idzie ładnie pięknie i z górki, to wszyscy ahy i ohy..."jak oni jeżdżą dobrze!!!", a gdy coś nie tak, to obrzucacie błotem, i najchętniej byście ich z gów*** zrównali, i wy siebie kibicami nazywacie?!?!?...wolne żarty, na określenie siebie jako kibica, czy tam kibola (wolę te określenie) też trzeba zasłużyc. Miras ma duże problemy ze sprzętem...ale wy i tak wiecie lepiej od niego, że on nie chce e-ligi, albo inaczej co?... może on myśli że mu motory nie jadą , a podświadomie po prostu nie chce eligi, powiedzcie mu to, bo może żyje w nie świadomości , a w końcu wy lepiej wiecie od niego...a Krzychu w Grudziądzu w pierwszym biegu wygrał, no ale przecież on wiedział że za chwile upadek będzie, i że jeszcze się zacznie ulewa( pewnie miał kontakt z Powidzem)...i wygrał dla ściemy....

żaden z was pewnie nawet nigdy nie kręcił manetką gdy motor chociażby ( o zgrozo!) stał na stojaku...ale o jeździe wiecie wszystko...

zozo 

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 18:51   

Jeżeli masz jakieś uwagi odnośnie moderacji zgłos je w dziale technicznym . Za ten wpis tutaj masz potrójne ostrzeżenie.../d

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 18:59   

Cytat:
Wikipedia - Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

ok ale oskarżanie zawodników o sprzedaż meczu nazywa się pomówieniem a pisanie, że nie chcą e-ligi narusza ich dobra osobiste wiec teraz dopasuj sobie do Twojej definicji i wyciągnij wnioski....bo to nie są poglądy a chore wymysły krzywdzące człowieka ( podobne zainteresowania? gdzie byli Ci forumowicze jak bracia wygrywali nam mecze? No gdzie ja sie pytam? Pochwalić, podziękować to nie potrafią ale jechać bez trzymanki to tak? )

widzisz, klepać byle co i wymyślać ja też potrafię ale zamiast pisać totalne głupoty siedzę cicho.

Poczekajmy do najbliższego meczu w gno. Wtedy się okaże, czy Mirek ma permanentny spadek formy a KJ cieniuje.

Cały sezon tyrali najwięcej ze wszystkich dlatego nie będę patrzył jak jacyś ludzie obrzucają ich błotem po jakiś wpadkach, bez nich nie mielibyśmy teraz okazji być nawet w 1 czwórce i za to należy ich docenić i uważać z krytyką tym bardziej na forum gdzie każdy może praktycznie napisać wszystko.

Pamiętajcie, że zawodnicy też mogą to forum czytać i też to w jakimś sensie może wpłynąć na ich psychikę...wszystko się liczy w tym momencie więc nie dorzucajcie drewna do ognia a szukajcie gaśnicę :) im też nie jest na pewno łatwo. Tłumaczyć ich nie mam zamiaru bo to profesjonaliści ale obrażąc tym bardziej nie pozwolę

daria99 
Daria99

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 19:47   

Szabla napisał/a:
nie wiem kolego na podstawie czego twierdzisz, że Tai robił co mógł, a Krzychu to już nie - bo zdobył 1 pkt (słownie: JEDEN) mniej niż Woffinden, to już się nie starał, tak? Szczepan też zdobył zaledwie 1 pkt więcej od Krzycha. Więc co? zabrakło punktów innych czy nie?

Ja jestem równym zdaniem z szablą .!
wszyscy zawodnicy robili co mogli starali sie o jak najkorzystniejszy wynik ale też o zwyciętwo .!

Maena 

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 20:34   

Napiszę tylko że choć Krzysztof jechał naprawdę źle i rzeczywiście jest za co go krytykować w tym meczu (tylko nie mylić mi tu krytyki z chamskim obrzucaniem błotem naszego najlepszego zawodnika na przestrzeni 3 sezonów), to jednak pisanie że się widziało, iż robi on wszystko aby przegrać oznacza dla mnie nie tylko totalny brak pojęcia o żużlu, ale też naprawdę poważne problemy ze wzrokiem. Tak więc wszyscy, którzy się tego dopatrzyli - pędem do specjalisty, bo zaraz będzie za późno. A w tak młodym wieku problemy ze wzrokiem tudzież z psychiką (bo omamy wzrokowe różnie można tłumaczyć) powinny być tym bardziej niepokojące.
Przypomnę tylko bieg z Maxem, gdzie koszmarnie wolny Jabłoński tak mądrze się bronił, że Szwed skończył wyścig wykluczeniem.
Dla tych którzy widzieli że Mirek nie chce to już nie ma żadnego ratunku.....

Trudno wygrać mecz na szczycie gdy żaden z zawodników nie robi dwucyfrówki. Poza Kacprem ( I Oskarem też - bo w stosunku do niego w ogóle nie powinniśmy mieć na razie wymagań) każdemu z zawodników można coś zarzucić. Tylko po co? To druga siła ligi. To drużyna która uraczyła nas wczoraj wspaniałym widowiskiem. Wiadomo, że szkoda tej końcówki. Ale czy dzięki temu nie czeka nas jeszcze więcej emocji? A niech sobie kibice z Gdańska mają jeszcze tą nadzieję...
I właśnie - dziś dzwonił do mnie taki kibic. Z ich młyna...tak jakoś pracujemy razem. Zamęczał mnie ostatnio opowieściami jak to oni z Wardem nas rozjadą, bardziej niż Grudziądz, bo przecież u nas bez Warda to 42 punkty uzbierali...Dziś przyznał, że napędziliśmy im stracha, że był świetny mecz, że Brzozowski został ich bohaterem, bo jak jechał osamotniony przeciw parze Tai - Krzysiek to już łykali gorycz porażki...Pozazdrościł Oskara i Kacpra, ponarzekał na Stachyrę. A na koniec było najlepsze. Okazało się, że im ta pierwsza liga zupełnie pasuje i nie muszą awansować :hahaha: A wy tu rozdzieracie szaty, jakby już było po sezonie, jakbyśmy stracili jednym meczem całą przewagę nad Gdańskiem i co najgorsze - chcecie krzyżować tych, którym najwięcej zawdzięczamy...
Całe szczęście że to nie jakaś epidemia. Są tacy którzy bardziej trzymają się faktów niż mitów...

Ja też się boję. To wielkie szczęście jest na wyciągnięcie ręki i aż strach - po tylu latach - ją wyciągać. Ale na razie Start nie dał nam żadnych przesłanek ku temu żeby przestać wierzyć...

No i nie ciągle nie mogę z tego Mirka - totalnie niereformowalny koleś - znów sobie zbija KSM waląc w bandę...chyba potraktował to "zbijanie" dość dosłownie :hahaha: i jak on nie chce tej eligi, jak on rozpaczliwie gania po tym torze - a przecież motocykle specjalnie tak ustawia, żeby mu nie jechały...co za bezczelność tak udawać, że się jednak chce. A przecież wytrawni kibice, zwłaszcza naoczni świadkowie wydarzeń z 2002 roku i tak wiedzą swoje :glupek2: :glupek2:

Mizirami 

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 21:05   

Daras, ja nie zaprzeczam temu faktu, bo wiemy ile im zawdzięczamy. Ale powiedz mi dlaczego powtarza się sytuacja z ostatnich lat...z roku 2002. Dlaczego w najważniejszych meczach nie możemy liczyć na Krzysia? Nie obrzucam go błotem, chociaż dla mnie jest on największym winowajcą tak wysoko przegranego meczu w Gdańsku. Ale nie skreślam go, nie jestem kibicem sukcesu. Nie po to jechałem do Gdańska, żeby powyzywać Krzycha czy Mirka. Wierzyłem w Start, chociaż wygranie tam graniczyło z cudem. Aczkolwiek była szansa i to duża. Mam nadzieje, że 4 września, a przede wszystkim 11 zobaczymy takiego Krzysia, jaki nas cieszył przez cały sezon. W odrodzenie Mirka do końca sezonu już jakoś nie wierze.

tom 
tomki

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 21:20   

Szanowna \koleżanko Maeno .Chciałbym cię poprzeć w twych przemyśleniach z tym, że jednak wolałbym aby lubiany przez wielu Mirek skupił się na porządnym przygotowaniu sprżętu i nie tylko zamiast śmigać pod płotem 30 metrów z tyłu, przewracając się przy tym jak junior ups przecież Oskar nie leżał odbierając przy tym 3 pkt koledze z drużyny. Poza tym dobrze by było aby wolny jak sama piszesz Krzychu jednak puścił przed siebie szybszego Taia coby tem miał ciut więcej czasu na doścignięcie wielkiego Brzozowskiego niż jedno okrązenie. Tyle ode mnie myślę ,że jest coś na rzeczy, ale mogę się mylić .Nie chodzi o to by kogoś krytykować lecz szukać prawdy.

Hugobongo 
Hugobongo

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 21:57   

daria99 napisał/a:
Szabla napisał/a:
nie wiem kolego na podstawie czego twierdzisz, że Tai robił co mógł, a Krzychu to już nie - bo zdobył 1 pkt (słownie: JEDEN) mniej niż Woffinden, to już się nie starał, tak? Szczepan też zdobył zaledwie 1 pkt więcej od Krzycha. Więc co? zabrakło punktów innych czy nie?

Ja jestem równym zdaniem z szablą .!
wszyscy zawodnicy robili co mogli starali sie o jak najkorzystniejszy wynik ale też o zwyciętwo .!

Bylas na meczu ze wiesz?

Od poprawiania i moderowania użytkowników jest administracja forum a nie Ty .Za głupawa zaczepke masz nagrodę .../d

daria99 
Daria99

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 21:59   

Napisze jeszcze raz te posty ale w jednej odpowiedzi .!

Zresztą nasz zarząd też popisał się głupotą. Mirek 1,0 (upadek) i nie zostaje zmieniony tylko dają mu jeszcze jedną szanse na przywiezienie 0 :/

Tak na początku zdobycze punktowe Mirka były takie 1,0 ale zarząd dał mu szanse dlatego ze wierzył w to ze miras zaskoczy nas wygraniem biegu tak jak zrobił to w meczu poloni bydgoszcz .!

Ktoś wyżej napisał, ze gdyby nie Krzychu nie byłoby nas tu gdzie jesteśmy.
Radze przypomniec sobie mecz z Bydgoszczą.
A kogo punktów zabrakło teraz? Braci.

A przepraszam kto jeżdził na początku sezonu i w połowie .!!
no kto.!? czywiście że " bracia " .!! :ok: a ze teraz tak nie jeżdzą to nie ich wina może są przemęczeni . przypominam to też LUDZIE .!!

+ a dlaczego ci wszyscy co oskarżają " braci Jabłońskich" o przegraną w meczu nie powiedzą im tego w twarz .!?
nie mają odwagi .!! :nonono:

Tym razem bez ostrzeżenia ale prosze o bardziej przejrzyste posty ponieważ ten powyższy jest mało zrozumiały . Dziekuję.../d

daras30 
speedway

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:02   

Mizirami napisał/a:
Aczkolwiek była szansa i to duża.
Najwyrażniej przed meczem byłes niepoprawnym optymistą i to spowodował wielki zawód po którym "uderzyłes psa pierwszym lepszym napotkanym kijem". Szanuj żużlowców bo czym ryzykują doskonale wiemy i nie trzeba tego nikomu powtarzać .
diabolo napisał/a:
Pamiętajcie, że zawodnicy też mogą to forum czytać i też to w jakimś sensie może wpłynąć na ich psychikę...wszystko się liczy w tym momencie więc nie dorzucajcie drewna do ognia a szukajcie gaśnicę im też nie jest na pewno łatwo.
Mam nadzieję że nie biora wypowiedzi "forumowych znaffffców" do serca ;) w ogóle powinno sie im neta odlączyć żeby niektórych głupot nie musieli czytać ;) a tym bardziej sie przejmować :)

Hugobongo 
Hugobongo

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:05   

daria99 napisał/a:
A przepraszam kto jeżdził na początku sezonu i w połowie .!!
no kto.!? czywiście że " bracia " .!! a ze teraz tak nie jeżdzą to nie ich wina może są przemęczeni . przypominam to też LUDZIE .!!

Z daugavpils łodziom czy rybnikiem to kazdy jechal
nie mowie, ze nie jechali. mowie ze wczoraj pojechali zle, pytanie dlaczego zawsze w waznych meczach

daria99 
Daria99

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:28   

No dobrze jechali wszyscy zawodnicy .!
w tych meczach tak .!
ale dokładali cenne punkty do zwycięstwa .!?
Dokładali .! :mruga:
chyba zgodzisz sie ze mną .!?

Mizirami 

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:40   

Miejmy tylko nadzieję, że 25 września Wy będziecie cieszyli się z tego, że Bracia nie zawiedli już więcej i poprowadzili nas do awansu, a ja będę mógł ich wtedy przeprosić za zwątpienie i podziękować za cały sezon.

No sam sie prosisz żebym skorzystał ze swojej"władzy" to ja się temu nie będę sprzeciwiał .../d

daria99 
Daria99

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 22:42   

Cytat:
Miejmy tylko nadzieję, że 25 września Wy będziecie cieszyli się z tego, że Bracia nie zawiedli już więcej i poprowadzili nas do awansu, a ja będę mógł ich wtedy przeprosić za zwątpienie i podziękować za cały sezon

Bardzo podobają mi sie te słowa :yes:
I wierze że tak będzie :ok:

Maena 

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 23:02   

tom napisał/a:
Nie chodzi o to by kogoś krytykować lecz szukać prawdy.

Proponuję jeszcze krzyż jakiś postaw i głośno nawołuj do polowania na czarownice. To takie ostatnio modne...A czasami w tym biegu, gdzie Krzysztof tak uparcie Taia nie puszczał to strzałów nie słyszałeś?
Bieg trwa ileś tam sekund - nie minut, godzin - tam się wszystko dzieje szybko. Jak się zrobi błąd często nie ma czasu go naprawić. Zawodnicy sobie czasem przeszkadzają, kibiców to wkurza. Ale za chwilę będziemy musieli powiesić Nichollsa, bo jemu to się zdarzyło już tyle kolegom naprzeszkadzać w tym sezonie, że Jabłoński długo się będzie musiał od niego uczyć. A jakby tak spojrzeć - ile punktów zyskaliśmy na tym że Krzychu jeździ parowo, to chyba taką wpadkę można mu wybaczyć?
Ale tak to już jest z tą prawdą, że tam gdzie jest się jej nie widzi, za to tej wyimaginowanej zaraz się wszyscy rzucają szukać...

Mizirami 

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 23:12   

Za jakiś czas radzę być bardziej reformowalnym.../d

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Pon Sie 22, 2011 23:15   

Coż ja mam powiedzieć....

Na meczu nie byłem, praca nie pozwoliła, więc słuchałem relacji w radiu przez zestaw sluchawkowy :P
Przed meczem te 40 punktów wziąłbym w ciemno, jednak jak sobie przypomnę, te trzy ostatnie biegi, to szlag mnie trafia. Uważam, że przy remisie po 12 biegu naszym obowiązkiem było dowiezienie tych 42-43 punktów. Nikt nie oczekiwał wygranej, czy remisu, nikt o tym głosno nie mowił. Wiekszość twierdziła, że 40 punktów będzie dobrym wynikiem. Polonia tez tam przegrala w sezonie zasadniczym. Nawet bukmacherzy nie dawali nam ŻADNYCH szans. Kurs na zwycięstwo Wybrzeża wynosił 1.17, natomiast na Start 5.50!!! Więc policzmy sobie ile można było wygrać stawiając na poszczególne ekipy. Owszem niedosyt pozostał i możemy mieć pretensje za te trzy ostatnie biegi. Może trzeba było zrobić taktyczną w ostatnim biegu, ale jakby skończyło się też 1:5, to podejrzewam że jeszcze wieksze pretensje, by były. Tak, więc nie pozostaje nam nic innego jak powalczyc do końca: zdobyć 5pkt. na GKMie, minimum te 2 nad Wybrzeżem i spróbować urwac bonus w Bydgoszczy. Co do oceny zawodników, to nie ma co się pastwić nad kimkolwiek. Jedzie drużyna, raz pojedzie jeden, a raz drugi lepiej, mamy w miarę równy skład, ktory się uzupełnia. Poczekajmy z tym do końca sezonu. HEJ START!!!

zozo 

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 01:45   

Cytat:
Pamiętajcie, że zawodnicy też mogą to forum czytać i też to w jakimś sensie może wpłynąć na ich psychikę...wszystko się liczy w tym momencie więc nie dorzucajcie drewna do ognia a szukajcie gaśnicę :) im też nie jest na pewno łatwo. Tłumaczyć ich nie mam zamiaru bo to profesjonaliści ale obrażąc tym bardziej nie pozwolę

No ja mam nadzieję, że czytają :) konstruktywna krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, niech widzą jak są postrzegani przez kibiców to może w końcu się ogarną.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 09:13   

a widzisz gdzieś tu krytykę, które jest konstruktywna? Ja widzę głównie nagonkę, to na pewno pomaga, żeby się ogarnąć :klotnia:

Crank 

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 09:44   

Mecz bez wątpliwości przegrany przez Jabłońskich - mam tylko nadzieję, że dobrze sobie z tego zdają sprawę (choć czy Krzychu to wątpię - w żadnym z wywiadów do których dotarłem nie przyznał ze zawalił mecz) i zrehabilituja się jeszcze do końca sezonu nie osiadając na laurach i dotychczasowego dorobku nie zmarnują... W sumie to cały zespół musi być czujny żeby tego 2 miejsca w tabeli nie stracić. Oczywiście nie ma się co pastwić po ostatnim słabszym występie nad zawodnikami ale sygnał musi być, że coś jest nie tak, bo po sezonie to może być jak zawsze - czyli "po ptokach" i oceny czy rozliczenia na koniec będzie można wsadzić sobie wtedy głęboko kiblując kolejny rok na zapleczu E-ligi.

r1 
69

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 10:15   

to teraz może Ja:

A kto waszym zdaniem tam nie zawalił? Moim skromnym zdanie tylko Szczepan, który robi systematyczne postępy, i Kacper bo jak na juniora 7 + 3 to rewelacja. Ale przeciwnik wiedział o co jedzie. Tak więc na tle takiego rywala Start wypadł dobrze.

szyna6 

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 11:46   

wiem że może to nie odpowiedni wątek za co z góry przepraszam ale krew mnie zalewa jak Gdańsk znów zaczyna kombinować.... znów Polny zaczyna mataczyć przy stoliku!!!

http://www.sportowefakty....czy/?#komentarz

krychu90 

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 12:17   

Ale gdzie w tym Artykule widzisz mataczenie Polnego? Polny "zadziałał" z datą 16września i każdy o tym wie, a ten artykuł mówi o tym że Bydgoszcz chce mieć mecz w tym samym dniu co my w Grudziądzu. Dla mnie to nic dziwnego. Przynajmniej nie było by kalkulacji czy wygrać czy nie, bo nie będą znać naszego wyniku z Grudziądza wcześniej. Więc ja jestem jak najbardziej za tym by ich mecz odbył się 4 września.

szyna6 

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 12:49   

ja także uważam że 4 września jest optymalny ale już kilka razy było że PZM ustala mecze pod polnego i jak będzie 16..... to nie dosyć że polonia osłabiona to gdańsk będzie znały nasz wynik....choć nie ma co się oglądać!! WYGRAĆ W GRUDZIĄDZU i u siebie z GDAŃSKIEM !! i po zabawie!!!

piniu 

Wysłany: Wto Sie 23, 2011 13:52   

Skład GKSŻ
http://www.pzm.pl/Wladze/GKSZ
Pamiętacie zeszłoroczny mecz Rzeszowa z Wybrzeżem
mecz XI rundy - 27 czerwca (niedziela)
odjechany (30 lipca - piątek) 44:46
Termin ustalał GKSŻ. Jaki był skład Rzeszowa?
Czytaliście wypowiedź pani Marty co do terminu i sposobu jego ustalenia.
Było wyciąganie za uszy Wybrzeża do czwórki. :ups:

Odpowiedz do tematu