Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gnieźnieńska Pralnia Brudów
Autor Wiadomość
Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 20:38   

Dostałeś wbrew własnej woli? Ok rozgrzeszam ;)

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 20:42   

Zsamot napisał/a:
Widzę, że estrogeny buzują,
Już dawno przestały synek
Zsamot napisał/a:
ps. błędy fleksyjne w Twoim wieku, toż to regres językowy...=> bo mam dosyć magistrach biernik: kogo co...
Specjalnie zacytowałam oryginalną Twoją pisownię Zsamot, by pokazać, że i pisownia i charakter piszącego są bliskie takiego samego poziomu :)
Diabel-tasmanski napisał/a:
Zofio... Zawsze stawałaś po stronie Tomasza. Nawet raz zajęłaś stanowisko, że przesadzam z cenzurą. Nie wiem co się stało, ze teraz jest inaczej, ale coś się chyba stać musiało...

W dalszym ciągu w wielu sprawach stoję po stronie Tomasza i to jest niezmienne. Ale do żywego zabolało mnie to, że cała sprawa została z jego udziałem przekierunkowana do portalu "NiewiadomoKtoAleKomuWalnąćTak". Niestety mimo ukrywania tożsamości wiem kto jest administratorem portalu.Nigdy nic bym tam nie zapodała. Godność by mi nie pozwoliła. Tak samo godność nie pozwoliłaby mi dyskutować o cenzurze z drugim znamienitym dziennikarzem z "AgonalnegoPulsuNiedowartościowanego", straszącym każdego sprawą sądową, kto śmie tknąć jego osobę. Te dwa portale przyklaskują sobie i jednoczą się w jednym celu: zniszczyć konkurencję nagonką, szukaniem haków, obśmianiem innych i podsycaniem złych opinii. To moje osobiste zdanie, które wyraziłam po dokładnym przeczytaniu wszystkich newsów. Dlatego też jestem rozgoryczona tym, że właśnie do nich trafiła sprawa Tomasza, a on nawet nie zadał sobie trudu, by sprawdzić czy warto, a jest nad wyraz dokładny, skrupulatny.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 22:06   

Taka kobieta, a tak niedokładnie czyta:
Cytat:
ps. 2 wiesz, ja to kmiot przy Tobie, zatem cytować z błędem!!??

zaiks 
kaszi

Wysłany: Sro Lis 02, 2011 03:06   

Drogi Kaszi, za dużo, za dużo, naprawdę za dużo. Ty także tyle zrazy odchodziłeś a piszesz i czytasz. Chyba masochistami wszyscy jesteście...
Coś w tym jest, Diable, coś przyciągającego do tego gnieźnieńskiego piekiełka. Jakby nie było, to 5 lat, to szmat czasu. Nie wracam tutaj dla zasiewania konfliktów. Jak to mawiał Mixer - PAX

DaVe 

Wysłany: Sro Lis 02, 2011 15:21   

Marcineek napisał/a:
T.Holka w jednym ze zmoderowanych postów odgrażał się, że ma takowe zrzuty więc jak dla mnie sprawa jest oczywistym donosem a tłumaczenie stekiem kłamstw.
buhahaha... I kto stosuje metody rodem z innej epoki?? :p Tutaj jest maleńkie forum, to chyba nie wiesz, jak można szybko robić PSy.
Ale przezywanie... no to już co innego. Ostatnio praktykowałem chyba jeszcze przed szkołą. Nawet w nauczaniu początkowym było obciachem. To życzę miłej dalszej zabawy.
A uzywanie "gejefi" czym jest ? :p

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sro Lis 02, 2011 15:51   

DaVe, fonetycznym brzmieniem skrótu tamtego forum :)

DaVe napisał/a:
chyba nie wiesz, jak można szybko robić PSy.

Tylko kto je robi i po co? :D

wuja 

Wysłany: Sro Lis 02, 2011 16:14   

Jeżeli jest prawdą to:
Tego się nie spodziewałam po Tomaszu. Poszedł poskarżyć się na "cenzurę" na naszym forum do portalu ***. Portalu widma
Świadczyłoby brzydko o Tomaszu

Jeżeli jednak jest prawdą to:
Zosiu Droga! Myślałem, że znasz mnie na tyle, że wiesz - i to wiesz z całą pewnością (!), że Tomek Holka, nigdy i do nikogo na skargi nie chodzi!
Nigdy i do nikogo - tym bardziej do jakichś *********!

I jeżeli jednak jest prawdą to:
AKTUALIZACJA: http://g******o.**z/wiadom...mediach-to-fakt
Zmienili na szybko regulamin by wykopać p. Holkę!
Regulamin przed modyfikacją - stan 25 Października 2011
http://oi44.tinypic.com/t9jlw1.jpg
Regulamin po modyfikacji - stan 02 Listopada 2011
http://oi44.tinypic.com/2ziygc1.jpg
W efekcie :
http://oi42.tinypic.com/10gz280.jpg
To bardzo brzydko świadczy o Administracji Forum. Gdzieżeście się tego młodzi ludzie nauczyli?

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Lis 02, 2011 16:15   

DaVe napisał/a:
buhahaha...

Co Cię tak rozbawiło bo nie rozumiem?

DaVe napisał/a:
I kto stosuje metody rodem z innej epoki??

Kto stosuje i jakie? Bo tutaj też mam wątpliwości...

DaVe napisał/a:
to chyba nie wiesz, jak można szybko robić PSy.

Moja przygoda z komputerem, internetem i forum już trochę trwa. Wiem jak szybko można zrobić PSy i sam czasem je robiłem. Zawsze jednak były to posty moje, które przeczuwałem że będą usunięte.
Jestem pewien, że tak samo było w tym przypadku (w czym utwierdza mnie, niestety usunięty/wymoderowany post T.Holki w którym odgrażał się że PSy ma) a jego tłumaczenia stekiem bzdur i nieudolną próbą zrobienia z siebie ofiary.

tomaszgrzybek 
Tomasz Grzybek

Wysłany: Sro Lis 02, 2011 17:25   

Drodzy Państwo ekscytujemy się się kimś, kogo zachowanie już dawno zostało sklasyfikowane
LINK
No chyba, że przedłużanie egzystencji ma być motorem tego forum...

zaiks 
kaszi

Wysłany: Czw Lis 03, 2011 00:42   

Jak padł ukryty dział na geefi, to oczywiście nikt żadnego printscreena nie zrobił :D

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lis 03, 2011 06:33   

No ale jakie tam były ciekawe rzeczy! To nie tam takie lajciki jak zmiany regulaminu czy kasacja postów :)

A Ty zaiks rozumiem że tylko w tym temacie będziesz się udzielał? :)

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Czw Lis 10, 2011 13:42   

A dlaczego mój post tu poleciał: czy nie może się tylko tu uaktywniać?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lis 10, 2011 18:21   

O jaki post chodzi? O jakie uaktywnianie? Dlaczego w tym temacie o tym?

Xenna 

Wysłany: Czw Lis 10, 2011 18:51   

Kto zyskuje na kłóceniu, czy poróżnianiu forumowiczów?
Na co komu niekończąca się dyskusja, z jakiej właściwie wiele nie wynika, poza zwiększaniem uprzedzeń do siebie?
Drodzy forumowicze, ja osobiście lubię to forum jakiś czas bardziej je czytywałam niż uczestniczyłam w nim ale ponownie powróciłam bowiem obecnie czas mi na to pozwala. Uważam, że mimo różnic jakie w naszych poglądach są czy w postrzeganiu problemów jest to świetne forum bowiem można tu doszukać się pomocy w kłopotach, pocieszenia, czasem rad... są chwile kiedy można wylać swe frustracje, są dni kiedy można pożartować, powymieniać się spostrzeżeniami... wielu z Was jest tu od lat... nie niszczcie sami tego miejsca problemem jaki ktoś próbuje celowo stworzyć... popatrzcie ile jest tu waszych emocji... chcecie je przekreślać? w imię czego jakiś nieporozumień... jest tu wiele prawdy o Was, w wielu tematach ukazuje się wasze serce, wasze bolączki... a czasem Wasz świetny humor, rady dla innych... wróćmy do normalniej działalności forum :yes:
Pozdrawiam Was wszystkich licząc, że ponownie spotkamy się w ciekawych tematach!
Xenna

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Czw Lis 10, 2011 19:39   

Z tego tematu post poleciał... Napisałem go przekornie inaczej.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Czw Lis 10, 2011 20:04   

Zsamot napisał/a:
Napisałem go przekornie inaczej.

Złamałeś regulamin :nonono: :yes:

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Czw Lis 10, 2011 21:39   

Napisałem post w inny sposób i to jest złamanie regulaminu?? Mogę prosić jaśniej?

daras30 
speedway

Wysłany: Czw Lis 10, 2011 23:36   

Zasmot tak ciężko poruszyć ten temat w technicznym ? Rozmywasz temat swoimi płaczliwymi postami w miejscu ,które do tego nie służy. W sportowych dzialach miałbyś juz ostrzeżenie.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pią Lis 11, 2011 13:55   

O mój boże, to mi je daj, a nawet więcej zbanuj - stąd post poleciał, tu ponownie napisałem tenże post w innej formie- geniuszu forum ;)
A do rzeczy: pozwole sobie zacytować email:
Cytat:
Zapytaj Zosię w temacie o praniu brudów, w jaki sposób dowiedziała się, że Tomek Holka "poszedł na skargę" do G.B.C.
Czyżby sama buszowała po stronach najgorszej swołoczy w całym Gnieźnie (jak sama opisywała Gniezno Bez Cenzury!)
... Sam jestem ciekaw. ;)

daras30 
speedway

Wysłany: Pią Lis 11, 2011 15:18   

Zsamot napisał/a:
O mój boże, to mi je daj, a nawet więcej zbanuj - stąd post poleciał, tu ponownie napisałem tenże post w innej formie- geniuszu forum ;)
A do rzeczy: pozwole sobie zacytować email:
Cytat:
Zapytaj Zosię w temacie o praniu brudów, w jaki sposób dowiedziała się, że Tomek Holka "poszedł na skargę" do G.B.C.
Czyżby sama buszowała po stronach najgorszej swołoczy w całym Gnieźnie (jak sama opisywała Gniezno Bez Cenzury!)
... Sam jestem ciekaw. ;)
Napisałeś tenże post w temacie do tego nie przeznaczonym koniec kropka . Można by nazwać Ciebie ignorantem :) A może cwaniakiem ?
Ps: daruj sobie tanie prowokacje :)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Lis 11, 2011 15:34   

Celnie daras, celnie ;) A teraz już proszę o zakończenie dyskusji na tematy nie związane z wątkiem głownym. Kolejne posty polecą i basta. Mogę być nawet nazwany ignorantem i cwaniakiem bez albo.

tomaszgrzybek 
Tomasz Grzybek

Wysłany: Pią Lis 11, 2011 15:36   

Panowie czy nie widzicie tego, że teraz się z Nas śmieją?!
Przecież doprowadzamy do tego, że pisanie na tym forum będzie obciachem!
A jeden Trol ma ubaw...

Idźcie na wódkę, dajcie sobie po mordzie, a to miejsce niech zostanie wolne od infantylnych zabaw ...

...i pamiętajmy, może czasem lepiej pomilczeć?

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Lis 11, 2011 15:53   

Tomasz... Ostrzeżenie :P

Xenna 

Wysłany: Pią Lis 11, 2011 16:15   

Czy ktoś przeczytał mój post ??

Frank Black 

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 09:31   

Z ciekawości zajrzałem na niejaki portal pulsgniezna.pl i tak sobie patrze na newsy co tam piszą lece, lece, lec i news pt "gnieźnieńskie szambo intelektualne"

zatkało mnie :ups: :ups:

Szymon jest kobietą? :D

Zofiu jak odniesiesz się to tych rzeczy opisanych tam ? To jakaś rywalizacja między gniezno.com.pl a tym drugim portalem, że takie rzeczy wychodzą na światło dzienne... ?

Jeśli dyskusja o tym już trwa tu na forum, to jej nie zauważyłem, więc jakby co proszę o przeniesienie mojego posta do odpowiedniego tematu :)

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 09:42   

TU cisza, za to na Lecha pewnie radośniej. ;) W końcu mają ujawnionego piewcę zalet. Dotychczas był/ BYŁA/ taki skromny, nareszcie i inni docenią ten talent, móc zadzwonić do URBIS-u, by podziękować. ;)

tomaszgrzybek 
Tomasz Grzybek

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 11:30   

Frank Black napisał/a:

Zofiu jak odniesiesz się to tych rzeczy opisanych tam ?

Aż się w tej chwili ciśnie samo na usta - że nie może - przecież w Pracy jest....:)

Frank Black 

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 12:32   

któż z nas w pracy nie jest niech pierwszy rzuci kamieniem :-)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 14:53   

O mamo! Ileż to razy ktoś triumfalnie obwieszczał zdemaskowanie Szymona Sedno :) Doprawdy bardzo zabawne, tęgie mózgi mające wielu podwładnych próbowały to ustalić i im się nie udało, a tutaj proszę; trzech wirtualnych muszkieterów (znaczy o takim wyobrażeniu o sobie) pragnie obwieścić, że dokonało tego sobie tylko znanym sposobem. Jeszcze zabawniejsze jest to, ze niektórzy wzięli to na poważnie :)

Kwestię bycia odpowiedzialnym, robienia komuś (niesłusznie) nieprzyjemności z tego tytułu, ostentacyjne krzyczenie o braku cenzury, wolności i walce z lokalnymi układami i równoczesnym wysyłania pism do urzędów i przełożonych, że oto ich pracownik jest Szymonem Sendo i do tego pisze w godzinach pracy pozostawiam waszej pocenie.

Elvis - pozdrowienia od Szymona! Szukaj dalej :D

Frank Black 

Wysłany: Wto Lut 07, 2012 15:16   

Dość dziwna sprawa. Może wypowie się osoba, której dane zostały wyciągnięte na publiczny wizerunek. Przyznam się szczerze, że ja ani razu nie czytałem Szymona Sedno widzę tylko baner, że coś takiego jest :D a pisanie do przełożonych itd. kablowanie no cóż najlepiej niech wszystko jeszcze mamie swojej powiedzą :hahaha: żal.pl

Odpowiedz do tematu