Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gnieźnieńska Pralnia Brudów
Autor Wiadomość
zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pią Paź 28, 2011 18:53   Gnieźnieńska Pralnia Brudów

Tego się nie spodziewałam po Tomaszu. Poszedł poskarżyć się na "cenzurę" na naszym forum do portalu ***. Portalu widma, bo w żaden sposób nie mogłam znaleźć tego kto jest tam kim, gdzie ma swą siedzibę , czy kto jest administratorem. Nieważne. Widocznie ktoś woli być niewidzialną łapą, bo niewidzialna ręka to przecież była dobra ręka, pełna dobrych uczynków.
Tomasz urażony, Tomasz sfrustrowany, Tomasz walczący z kim, z czym? Zawiodłam się na tobie Tomaszu, bo zrobiłeś coś, co godzi w forum.gniezno.com.pl, które razem współtworzyliśmy od paru lat dobrą dyskusją. A ty swoje żale wylałeś w takim "nie wiadomo co" zamiast po męsku pogadać tu z wszystkimi. Chyba nie liczysz na szacunek od pozostałych forumowiczów. Dałeś wodę na młyn komuś, kto na takich newsach i donosach żeruje i zbija kapitał, bo na nic lepszego ich nie stać

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Paź 28, 2011 19:09   

Przecież to nie jest pierwszy raz. Tomasz już raz poszedł urażony wylewać żale na gejefi. Oskarżył nas przy tym, ze szczególny wskazaniem na mnie, ze czytamy jego prywatne wiadomości... O innych próbach zdyskredytowania forum, administracji i mnie w obrzydliwy sposób, wspominać nawet nie będę...

Co do miejsce w którym TH wylewa swoje żale, to nawet szkoda reklamy robić. Poziom prowadzącego zdradza język jakiego używa. Widać dobrane towarzystwo.

Możemy się nie lubić, nie zgadzać w poglądach, ale ageresja z powodu różnic i przenoszenie tego w taki sposób, cóż.. nawet brakuje słów komentarza... Jeśli natomiast komuś nie podoba się sposób prowadzenia przeze mnie forum, to ja ubolewam, ale wystarczy przestać pisać, nie trzeba tonąć w bagnie.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Paź 28, 2011 19:20   

No to widzę że nie tylko poglądy na "pacyfikację" ktoś ma tu z zeszłej epoki... piękny donosik T.Holka! :yes:

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pią Paź 28, 2011 19:25   

Diabel-tasmanski napisał/a:
O innych próbach zdyskredytowania forum, administracji i mnie w obrzydliwy sposób, wspominać nawet nie będę...
A może jednak trzeba, bo inaczej będąc cicho przyznajemy rację i dajemy ciche przyzwolenie.
Co do miejsce w którym TH wylewa swoje żale, to nawet szkoda reklamy robić. Poziom prowadzącego zdradza język jakiego używa. Widać dobrane towarzystwo.
Nie znam prowadzącego, owszem język wysoce mi nie odpowiadający. O treści innych informacji nie dyskutuję, bo często są to jakieś krzywdzące insynuacje, na miarę pewności, graniczące z udawaną prawdą. Administrator trafił w niszę pomiędzy rzetelną wiedzą dziennikarską, wiedzą dziennikarza śledczego, a zwykłej sensacji, która mu robi image "ducha ludu, ducha prawdy"
Możemy się nie lubić, nie zgadzać w poglądach, ale ageresja z powodu różnic i przenoszenie tego w taki sposób, cóż.. nawet brakuje słów komentarza... Jeśli natomiast komuś nie podoba się sposób prowadzenia przeze mnie forum, to ja ubolewam, ale wystarczy przestać pisać, nie trzeba tonąć w bagnie.
Jakie bagno Diabeł? Idąc tokiem myślenia niewidzialnej łapy z gniezna.biz, to nasze forum jest już szambem

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pią Paź 28, 2011 19:28   

Gdybyś DT miał więcej dystansu do Siebie, to byś wytrącił argument z ręki... Fotka była/ jest zaiście "hagiograficzna". :D

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pią Paź 28, 2011 20:14   

zofia Nałkowska napisał/a:
A może jednak trzeba, bo inaczej będąc cicho przyznajemy rację i dajemy ciche przyzwolenie

Zofio chyba fakty są Ci znane. Na przykład napuszczanie jednych użytkowników na drugich poprzez pokrętne intrygi lub nawoływanie do bojkotu forum? To nie jest działanie przeciwko mnie czy administracji. To działanie przeciwko całej społeczności forum.

Jakie bagno Diabeł?

Twoim zdaniem nie jest to bagno? Zdanie cytowanego przez Ciebie Pana zupełnie mnie nie interesuje i współczuję poziomu tym którzy zdanie akie pod uwagę biora.

Zsamot, rozmawiamy o dwóch różnych sprawach. Fotka nie podoba się Tobie - nie patrz. uważasz ze psuje boga - napisz. Dystans mi nie brakuje. Mi se ona wcale nei podoba. Nie ja jestem jej autorem i nie ja ja wstawiłem na bloga. Do tej uwag nie słyszałem do czasu wynurzeń Holki. Natomiast do poprzedniej nieustanne - stąd zmiana. Inna kwestia jest wykorzystanie mojego jakby nie było wizerunku do dyskusji o prezydencie Komorowskim, w sposób jasno określony. A czym innym jest wylewanie brudów poza forum, bo tym tutaj dyskutujemy. Chcesz dyskutować o zdjęcu - dyskutujmy, o moderacji - jak najbardziej. Na tym forum i we właściwym dziale. Co do zdjęcia - chętnie syłucham jakie powinno być, żeby nie preszyć czytającego :D

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pią Paź 28, 2011 21:48   

Nigdzie nie użyłem słowa podoba/ nie podoba. ;) Wskazałem na łatwy sposób uniknięcia takich sytuacji- śmiechem zbić argumenty. ;)

Luis 

Wysłany: Sob Paź 29, 2011 10:00   

Nie macie chyba już tematu do normalnych rozmów. Przeżywacie jakby nie wiadomo co się wydarzyło. Każdy wystawia sobie cenzurkę sam swoimi wypowiedziami, więc tworzenie nowego tematu z powodu oburzenia jednego z użytkowników w innym miejscu i podnoszenia tego tutaj jest zabawne, bynajmniej dla mnie, ale podobno śmiech to zdrowie :) Im więcej się tutaj będzie o tym pisało tym gorzej, bo z igły robicie widły. Sami pompujecie balon powyższymi postami (tylko Zsamot podszedł na luzie i prawidłowo) ;)

Druga sprawa:
Cytat:
już raz poszedł urażony wylewać żale na gejefi.
Pokazujesz, że chyba cały czas masz jakąś zadrę w sobie nazywając tak drugie forum. Niby nazwa żartobliwa, jednak zawsze można to napisać w bardziej wyrafinowany (normalny) sposób, choć przy każdej okazji lubisz się przypieprzyć do kogoś innego. Sedno sprawy to w tym przypadku użytkownik, a raczej jego zachowanie, jednak Ty jeszcze zaczepisz o inne forum dla... lepszego samopoczucia? :) Bo nie wiem po co znowu taka malutka prowokacja.

Oj popraw mi się Diabeł, popraw ;)

Diabel-tasmanski

Wysłany: Sob Paź 29, 2011 11:43   

Luis napisał/a:
jest zabawne

Widzisz Luis... odpowiem nie swoimi słowami.

A może jednak trzeba, bo inaczej będąc cicho przyznajemy rację i dajemy ciche przyzwolenie

Luis napisał/a:
Oj popraw mi się Diabeł, popraw

Obiecuje poprawę, bo niemal jestem w stanie się z Tobą zgodzić. Niemal - bo jakoś wylewanie pomyj na nas u konkurencji Ci nie przeszkadza.

Luis 

Wysłany: Sob Paź 29, 2011 12:54   

Niemal - bo jakoś wylewanie pomyj na nas u konkurencji Ci nie przeszkadza.
Kiedyś pisałem, że staram się być obiektywny i też tak jest. Może nie zawsze się to człowiekowi udaje, gdyż nie lubię pisywać w tych samych tematach na obu forach jednocześnie. Parę słów napisałem także, gdzie indziej. Już więcej nie wypowiadam się w tematach dotyczących spięć między oboma forami, co najwyżej temat mogę kontynuować na PW :) Przepychanki będą pewnie jeszcze trwały z 50 lat. Mi to lotto, tylko cierpią na tym oba fora, każdy zrobi co zechce, tylko kolejna kłótnia nic nie zmieni, nie wniesie nic nowego, każdy trochę popluje i się odwróci plecami. Dziecinada i ubaw po pachy. Nawet bym nie podnosił tak rzuconej rękawicy (jakby nie patrząc drugie forum nie zaczęło teraz, źródła trzeba szukać, gdzie indziej), tylko... już sobie każdy niech dopisze co zechce ;)

Peace! :)

Tomek Holka 
tomanek53

Wysłany: Nie Paź 30, 2011 20:36   

http://***/wiadom...mediach-to-fakt
Tego się nie spodziewałam po Tomaszu. Poszedł poskarżyć się na "cenzurę" na naszym forum do portalu ***. Portalu widma, bo w żaden sposób nie mogłam znaleźć tego kto jest tam kim, gdzie ma swą siedzibę , czy kto jest administratorem. Nieważne. Widocznie ktoś woli być niewidzialną łapą, bo niewidzialna ręka to przecież była dobra ręka, pełna dobrych uczynków.
Tomasz urażony, Tomasz sfrustrowany, Tomasz walczący z kim, z czym? Zawiodłam się na tobie Tomaszu, bo zrobiłeś coś, co godzi w forum.gniezno.com.pl, które razem współtworzyliśmy od paru lat dobrą dyskusją. A ty swoje żale wylałeś w takim "nie wiadomo co" zamiast po męsku pogadać tu z wszystkimi. Chyba nie liczysz na szacunek od pozostałych forumowiczów. Dałeś wodę na młyn komuś, kto na takich newsach i donosach żeruje i zbija kapitał, bo na nic lepszego ich nie stać

No cóż, pewnie zbyt późno tu zaglądam - bo dopiero po zawiadomieniu na PW samej autorki powyższego posta.
Wiadomość na PW, też zresztą nie była spontaniczna, tylko dołączona do odpowiedzi, jakiej Zosia mi udzieliła na powiadomienie jej o mojej wielokrotnej próbie zamieszczenia postu w temacie o marszu niepodległości i równie wielokrotnym, usuwaniu tego postu przez Dt.
Zabawa we wklejanie i usuwanie trwała niespełna godzinę!

Szkoda wielka, że jestem pojedynczy i doświadczenia jakie mam z pisania na forum dyskusyjnym, pochodzą jedynie z GFI oraz tutejszego medium!
Gdybym miał doświadczenia z innych for tego typu, może bym wiedział, czy takie zabawy z wklejaniem i usuwaniem postów są zjawiskiem normalnym, czy może jednak nie?

Tyle wstępnego wyjaśnienia, natomiast zamiast odpowiedzi, zacytuję pełną treść mojej prywatnej wiadomości do Zosi, którą napisałem, gdy zarzuciła mi (na PW!) "chodzenie na skargę" do portalu ***!
Pominąłem jedynie końcowy fragment dotyczący postępowania Dt, o czym wymieniony się dowie - ale we właściwym dla tego czasie!
Przykro mi - ale treści prywatnej korespondencji Zosi ujawniać nie będę z dwóch powodów!
Pierwszy jest taki, że nie zostałem do tego upoważniony.

Zatem, proszę - oto mój list:

Zosiu Droga! Myślałem, że znasz mnie na tyle, że wiesz - i to wiesz z całą pewnością (!), że Tomek Holka, nigdy i do nikogo na skargi nie chodzi!
Nigdy i do nikogo - tym bardziej do jakichś *********!
Po prostu, pod jednym z moich postów, gdzie zaznaczyłem, że diabeł bezpodstawnie usunął już dwa moje posty, pojawił się post Ponka z informacją, że sprawa została zauważona - z zalinkowanym odsyłaczem do Gniezno Bez Cenzury!
Skąd mam wiedzieć co to jest to Gniezno Bez Cenzury??
Wszedłem tam i sprostowałem ewidentną nieprawdę na temat przebiegu wydarzeń. TYLE!

Przyznam, że się na Tobie zawiodłem, Zosiu!

Ale cóż - i tak w życiu bywa!
-------------------------------------------------------------------------
Teraz tak!
Link, który Zosia umieściła w swoim poście, dla wygody powtórzyłem tutaj: ***
Oba moje wpisy oznaczyłem nickiem Fotomanek.
W pierwszym, co przecież łatwo sprawdzić, sprostowałem ewidentną nieprawdę zawartą tam w relacji z przebiegu wydarzeń.
W drugim, odesłałem "niewierzącego", do samodzielnego wyrobienia sobie opinii o działaniu forum.gniezno.com.pl, zaznaczając jedynie, że faktycznie dzieją się tam co najmniej dziwne rzeczy.

Gdzie tu jakieś donosicielstwo ?? Może ktoś łaskawie mi wskaże.
Uwaga!
Nie wiem, kto to jest Ponk, gdyż nigdy nie prowadziłem z nim żadnych dyskusji.
Nie mam o nim żadnej wiedzy, poza taką, że nie lubi Dt, co ostatecznie nie jest dla mnie żadnym newsem!
Nie wiem kto przeniósł do *** całą tą anegdotkę o rzekomym przeredagowywaniu treści postów przez administrację - i nie wiem, w jakim celu to uczynił - szlachetnym - czy może wręcz przeciwnie - ewentualnie, czy może się pomylił lub się "pomylił" intencjonalnie.

Nie wiem też, bo i skąd, czy *** to tytani czy krasnoludki - nie mam opinii w tym względzie, ale też nie muszę takiej opinii pozyskiwać z zasłyszenia Sam doskonale daję sobie radę w takich sprawach.
Mam za to wyrobioną opinię o Dt; forum.gniezno.com.pl oraz GFI i poszczególnych użytkownikach obu tych for.

Nie będę także odpowiadał na wynurzenia Dt i jego chłopców. Szkoda na to mojego czasu!!

Wyjaśnię tyko jedną sprawę!
Otóż jeszcze przed 20-tym maja 2007 roku, stawiałem swoje pierwsze kroki na dyskusyjnym forum internetowym - jeszcze na starym, zanim powstało f.g.c.pl! Umiałem, co prawda posługiwać się klawiaturą - ale to chyba było wszystko.
Nie potrafiłem wklejać czegokolwiek, linkować itp; itd. Jako komputerowy samouk poznawałem dopiero możliwości komputera.

Jednak przede wszystkim, nie znałem zwyczajów przyjętych na tego typu forach o których myślałem, że są prostą kalką zwyczajów obowiązujących w realu - stąd dość wczesny konflikt z Dt.

Jeżeli teraz zdarzało się tak, że napisany przeze mnie post był usuwany w tej samej sekundzie, kiedy był wklejany, to dla mnie - komputerowego nowicjusza - było jasne, że ktoś znał treść postu, zanim został wklejony!
Zapytałem zatem na GFI, czy takie praktyki są możliwe? Gdzie miałem o to zapytać i kogo, skoro to jedyne dwa fora jakie znałem?
Dowiedziałem się jedynie, że nie można znać treści tego co piszę - ale już gdy zrobię podgląd tego co napisałem, pewni prywatności nie byli! Nie dowiedziałem się również, czy można czytać prywatne wiadomości.
Do dziś zresztą tego nie wiem, bo podobno jest teoretycznie jakaś metoda.

Wczoraj z kolei, po 30 minutach ping-ponga z Dt, nagle komputer wyświetlił informację, że nie może uzyskać połączenia z forum.gniezno.com.pl !
Zgadnijcie co sobie pomyślałem ??

Wszystko to zresztą jest do sprawdzenia na GFI i jak myślę, nikomu, kto byłby zainteresowany nie sprawi trudności znalezienie odpowiednich postów.
Porównajcie też umiejętności wykorzystania komputera, które sami reprezentujecie z umiejętnościami waszych rodziców - nawet jak macie sporo więcej niż 30 lat.

Na koniec, jeszcze jedna sprawa.
Jeśli natomiast komuś nie podoba się sposób prowadzenia przeze mnie forum, to ja ubolewam, ale wystarczy przestać pisać, nie trzeba tonąć w bagnie.

Słusznie! Dlatego mam propozycję.
Po zakończeniu tego tematu i ostatecznym wyjaśnieniu wszystkim wszystkiego - usuwasz moje konto wraz ze wszystkimi zamieszczonymi postami, zdjęciami, odnośnikami i linkami - tak, jakby mnie tu nigdy nie było.

Wystarczy napisać OK!

Pozdrawiam!

zaiks 
kaszi

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 19:14   

A co jeśli faktycznie było tak, jak pisze Tomasz, że nigdzie indziej się na forum nie skarżył? To, że inny portal mógł z własnej inicjatywy opisać jakieś tam zdarzenie z usuwaniem postów, to chyba administratorów nie powinno dziwić? Teraz to wygląda tak, że Zofia założyła temat z tezą, że Tomasz jest jakimś kolaborantem i wrogiem Forum, Diabeł i Marcineek utwierdzili w tym przekonaniu, że Tomasz już wcześniej miał rewolucjonistyczne zapędy wobec forum, a aparat administracyjny w osobie Patryka dokonał odpowiedniego przeredagowania regulaminu forum i ukarania tego wywrotowca z Łodzi.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 19:29   

Dziwnym trafem kaszi wraca na forum w bardzo szczególnych momentach.

zaiks 
kaszi

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 19:39   

Nie mieszkam już w Gnieźnie, więc to chyba nie dziwne, że już się tak często nie wypowiadam. A czytam regularnie. A co do tematu, to mogę liczyć na ustosunkowanie się do mojego poprzedniego posta, a szczególnie na to, a co jeśli to nie jest tak, jak to opisała Zofia, i co jeśli ten temat stał się przyczyną do usunięcia Tomasza z forum?

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 19:43   

zaiks napisał/a:
Teraz to wygląda tak, że Zofia założyła temat z tezą, że Tomasz jest jakimś kolaborantem i wrogiem Forum,
Po pierwsze na portalu NiewiadomoKtoAleKomuWalnąćTak pojawił się zrzut usuniętego w całości postu Tomasza. Jakoś nie trafia do mnie, że ambitny portal zrobił sam zrzut warując 48 godzin nieustannie przy każdym wpisie TH, bacząc czy admin usuwa, moderuje czy może co innego. Nie sądzę,że to zrobił user Ponk. Temat jednak się pojawił u obcych, w celu jak mniemam rozwalenia forum od środka. Być może TH nieświadomie został w to wciągnięty i wykorzystany. Ale gdzie rąbie się drewno,tam wióry lecą. Dziwi mnie również gwałtowna aktywność na GFI, czy jak oni się tam nazywają. Zauważyłam, że nasi użytkownicy też tam piszą niepochlebne i ironiczne posty, a potem udają wybitnych uczestników dyskusji tutaj. Prawda Zsamot? Nie wstyd ci walić we własne gniazdo, a tam udawać kumpla w opluwaniu razem z nawiedzonym AgonalnymPulsemNiedowartościoawnego ?

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 19:54   

Tak Kaszi... jasne że inny "portal" mógł sam, z własnej inicjatywy opisać sytuacje a T. Holka JEDYNIE mógł prostować te informacje. Jednak napisz mi, jakim cudem tenże portal pozyskał zrzuty ekranu z moderowanego posta? Mieli taki refleks i zmysł że zobaczyli posta i stwierdzili "robimy printscreena! na bank pójdzie cenzura!" :D
T.Holka w jednym ze zmoderowanych postów odgrażał się, że ma takowe zrzuty więc jak dla mnie sprawa jest oczywistym donosem a tłumaczenie stekiem kłamstw.

zaiks 
kaszi

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 20:04   

Jakoś nie trafia do mnie, że ambitny portal zrobił sam zrzut warując 48 godzin nieustannie przy każdym wpisie TH, bacząc czy admin usuwa, moderuje czy może co innego.
Chyba nie ambitny. I mocno negatywnie nastawiony na Gniezno.com.pl !!! lub jego właścicieli. Toteż wcale by mnie to nie dziwiło, gdyby wykorzytali tę sytuację z Tomaszem bez jego wiedzy. To wszystko są poszlaki.

Tomasz istotnie dołożył cegiełkę do funkcjonowania forum. Nie uważam, by właśnie o to mu chodziło, żeby to wszystko zniszczyć. Co innego jeśli chodzi o Diabła. Ale! Jeśli by tak dopisać, że Diabeł Tasmański jest integralną częścią forum, to istotnie atakowanie Diabła, powinnno zostać potraktowane jako atak na forum i próbę zniszczenia go od środka.

zaiks 
kaszi

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 20:15   

Marcineek napisał/a:
Mieli taki refleks i zmysł że zobaczyli posta i stwierdzili "robimy printscreena! na bank pójdzie cenzura!"
Całkiem możliwe.
Marcineek napisał/a:
T.Holka w jednym ze zmoderowanych postów odgrażał się, że ma takowe zrzuty więc jak dla mnie sprawa jest oczywistym donosem a tłumaczenie stekiem kłamstw.
Jeśli faktycznie tak to miało miejsce, to się z Tobą zgadzam.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 20:39   

Nie udaję nikogo, bawisz mnie Zofio ta- pożal się boże udawaną obiektywna postawą. Skoro tamten portal tak deprecjonujesz, to po co czytasz me, Holki wypowiedzi? Żałosna postawa Twa zatem jeszcze bardziej się staje...

Nie ma Holki, no i dobrze- za mocno popadł w polityczne skrajności z drugimi skrajnymi osobami. Niech teraz jedyna, słuszna linia zatriumfuje. Z mego- jakże skromnego- doświadczenia moderatora- mogę rzec- zarznąć użytkownika o takim zapędzie tworzenia postów, to po prostu głupota. Ale tu już- odróżnieniu od forum, które poznałem na początku- nie chodzi o fakty, ani dialog, tylko przepychanki. Zatem... mogę nie mieć tu konta, mogę być wg Ciebie gnidą... bo wiesz... mało już mnie to obchodzi. :)

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 20:45   

Zsamot napisał/a:
Nie udaję nikogo, bawisz mnie Zofio ta- pożal się boże udawaną obiektywna postawą.
Prawda w oczy kole i brak ci racjonalnej odpowiedzi. A konstytucja nie zabrania mi czytać tego co jest w necie
Zsamot napisał/a:
Zatem... mogę nie mieć tu konta, mogę być wg Ciebie gnidą... bo wiesz... mało już mnie to obchodzi. :)
Faceta z jajami poznać po tym jak kończy...

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 21:34   

No przecież odpowiedziałem... Za Twa postawa:
Cytat:
Skoro tamten portal tak deprecjonujesz, to po co czytasz me, Holki wypowiedzi? Żałosna postawa Twa zatem jeszcze bardziej się staje...

O kończeniu i ars amandi nie Ciebie zamierzam przekonywać. Ale szczerze mnie cytowanie p. Millera ubawiło. Ależ poczułem się sprowokowany, aż mi testosteron podskoczył... :hahaha:

ps. sam miałem screena z postem Holki, bo wiedziałem, że poleci, a sam miałem coś napisać, niestety syn mnie wezwał, to i nie ujrzałem tegoż posta, zatem ubawiłem się i tyle. A o tym innym portalu wiem stąd. ;)
ps. 2 proponuję jakiś aneks do regulaminu, co to Holkę wymiótł z forum, najlepiej autorstwa Zofii, co bym dostał 101 punktów. :D W razie braku inwencji- służę pomocą.

zofia Nałkowska 
Estera Zofia Walcząca

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 21:51   

Zsamot napisał/a:
ps. sam miałem screena z postem Holki, bo wiedziałem, że poleci
O! A może Ty puściłeś go na portalu NiewiadomoKtoAleKomuWalnąćTak? A ja tu Holkę od czci i wiary?!
Bo tak sobie myślę, że jeśli ktoś pisze GdzieśTam cytuję:
A ja to czytam i myślę, że warto by jednak mniej niepowiedzeń przy rożnych kwestiach, bo mam dosyć magistrach od fikołków, warto szczerze pisać, bo dosyć mam świętych krów... Tak, wolę GFI, ale to nieistotne.
a potem jakby nigdy nic pisze na tym nielubianym, wrednym forum , to jakie świadectwo sobie wystawia?
Zsamot napisał/a:
ps. 2 proponuję jakiś aneks do regulaminu, co to Holkę wymiótł z forum, najlepiej autorstwa Zofii, co bym dostał 101 punktów. :D W razie braku inwencji- służę pomocą.
Inwencji mi nie brakuje, ale 101 punktów dla Zsamota to zbyt wysoka poprzeczka.Ja zeszłabym ma 50% z limitu :ups:

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 22:44   

Widzę, że estrogeny buzują, tymczasem kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem piętrzą się horrendalnie, zatem Zofio, wklejam ponownie, coby nie wytłuszczać. A propo akcentowanie -kursywa, pogrubienie ma na celu zwiększenie czytelności postu... Ty teo nie potrafisz.
Ale do meritum:
Cytat:
to i nie ujrzałem tegoż posta, zatem ubawiłem się i tyle. A o tym innym portalu wiem stąd.

ps. błędy fleksyjne w Twoim wieku, toż to regres językowy...=> bo mam dosyć magistrach biernik: kogo co...
ps. 2 wiesz, ja to kmiot przy Tobie, zatem cytować z błędem!!??

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 00:11   

Dajcie już spokój, bardzo Was proszę.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 01:06   

Ja pasuję.

felixd 

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 17:54   

IE 10, Windows 8

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 19:24   

Zsamot napisał/a:
sam miałem screena z postem Holki, bo wiedziałem, że poleci,

Noo to jest argument. Powiedz mi drogi Tomaszu, często tak robisz zrzuty ekranu? Co potem z nimi robisz i w jakim celu? Przecież kasowanie postów jak i treści które zawierały tajemnicą nie są. Wiec poco? W ramki je oprawiasz? Tak pytam z czystej ciekawości, ale w zasadzie to nie odpowiadaj. Dla mnie i tak juz tutaj za dużo słów padło.

Kaszi - wiesz doskonale i nie musisz udawać Greka, ze Tomasz Holka, postanowił już niegdyś uderzyć we mnie uderzając w forum. Ty to wiesz i ja to wiem. ALe nie wszyscy o tym wiedzą bo spora część tych supertajnych operacji desantowych z Łodzi odbywała się poza ogólnym, prawda? Tylko że część spiskowców poczuła wyrzuty sumienia i się wysypała, prawda? Drogi Kaszi, za dużo, za dużo, naprawdę za dużo. Ty także tyle zrazy odchodziłeś a piszesz i czytasz. Chyba masochistami wszyscy jesteście...

Przy okazji... Różne pewnie można mieć pojecie i równie definiować dziecianadę. Dla mnie śledzenie konkurencji i powoływanie się na słowa, które tam padają dziecinadą nie jest. Ale przezywanie... no to już co innego. Ostatnio praktykowałem chyba jeszcze przed szkołą. Nawet w nauczaniu początkowym było obciachem. To życzę miłej dalszej zabawy. To może jeszcze po koleżeńsku powiem, że gdybyś wiedział z kim i w czym stajesz w szeregu to byś się zapąsowił... No ale to już jakby nie mój problem.

Zofio... Zawsze stawałaś po stronie Tomasza. Nawet raz zajęłaś stanowisko, że przesadzam z cenzurą. Nie wiem co się stało, ze teraz jest inaczej, ale coś się chyba stać musiało...

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 20:11   

Tak, często myślę, by zrobić zrzut ekranu, ale wrodzone olewactwo względem forum wygrywa... Za to mam od kogoś zrzut, gdzie nieprzychylnie się wypowiadasz o kibolach. :D
ps. niestety nie mam też zacięcia wojować na innych płaszczyznach, itp. pomijając powodów do takich poczynań. ;) Ale i tak Ty WIESZ. ;) Dodam, że zabawne jest ujawnienie mego imienia RAMZESIE. ;) To chyba nawet jest łamanie regulaminu, ale ch..j z nim, wszak Ty tworzysz prawo., Niczym sędzia Dredd.

Diabel-tasmanski

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 20:29   

Wcześniej Tobie to nie przeszkadzalo. Ale Ok. Niech Ci będzie. Twojej tożsamości nie ujawnilem więc póki co jeszcze regulaminu nie złapałem.

O kibolach mówisz? Oczywiście że tak. W temacie "jubilee..." Sam o tym pisałem. Trzeba czyści uważnie. Podoba mi się to zbieranie hakow na mnie. Mega mnie bawicie.

Zsamot 
Zsamot

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 20:34   

Wymiękam- piszę, że nie zrzucam ekranów, że dostałem zrzut, poza tym nic nie zbieram oprócz płyt, książek i kilogramów w obwodzie. ;) Żyj dzielnie z manią prześladowczą. ;)

Odpowiedz do tematu