Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd do Grudziądza (03.06.2012)
Autor Wiadomość
TOOMI 
SGIF

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 01:15   Wyjazd do Grudziądza (03.06.2012)

Start Gniezno Internet F@ns organizuje wyjazd na mecz
GKM Grudziądz - Start Gniezno! (03.06.2012)

Koszt wyjazdu to 30/55zł! Cena nie obejmuje biletu na mecz! Szczegóły wyjazdu (miejsce i godzina wyjazdu, szacunkowa godzina przyjazdu) podane zostaną jak najszybciej się da. Do dyspozycji mamy dwa (!) 55os. autobusy, pierwszeństwo mają osoby które już z nami jeździły.

Różnica w cenie polega na tym, że w związku z ostatnio przeprowadzoną przez nas akcją wyjazdową zaprojektowaliśmy odpowiednie koszulki! Koszt wyjazdu to 30zł. Jeżeli ktoś jest zainteresowany koszulka poniżej to wyjazd będzie kosztował go 55zł! Koszulki będą przygotowane głównie pod kątem meczu w Grudziądzu, także na razie proszę nie pytać o możliwość późniejszego zamówienia!

Koszulka:

W przypadku chęci zakupu proszę o podanie rozmiaru! Rozumiem, że brak rozmiarówki znacznie to utrudnia, ale orientacyjnie każdy wie jaka dla niego pasuje. Ma to na celu przyspieszenie zamówienia, bo ważne abyśmy wiedzieli jaki nakład jest potrzebny. W potwierdzeniu wyjazdu będę weryfikował rozmiar, także bez obaw. Do tego czasu rozmiarówka powinna być już gotowa. Osoby, które nie jadą z SGIF na wyjazd również mogą się po nie zgłosić. Dla takich osób cena koszulki to 30zł.

Zapisy standardowo u mnie poprzez PW, pod numerem gadu gadu (9061776, pisać nawet jak niedostępny) i numerem telefonu (783835697, tylko sms!). Proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy, numer PESEL i informację na temat koszulki. Zapisy trwają tylko do niedzieli, ponieważ w poniedziałek musimy wysłać kompletną listę imienną!

Jest to pierwszy wyjazd w tym sezonie na nowych zasadach, więc bardzo proszę wszystkich o poważne podejście do tematu! Czasu jest mało, więc proszę o szybką reakcję! A debiutantów, których na pewno nie zabraknie, o podanie w zgłoszeniu wszystkich potrzebnych danych! Naprawdę nie chce mi się przypominać o rzeczach, które są wymagane na każdym wyjeździe.

Jeżeli ktoś w wiadomości nie poda wymaganych poniżej danych może zapomnieć o jakimkolwiek zainteresowaniu ze strony organizatorów i odpowiedzi na zgłoszenie.
1. Imię
2. Nazwisko
3. PESEL
4. Telefon kontaktowy
5. Czy jest zainteresowany koszulką?
5a. Rozmiar koszulki?

Każdy otrzyma odpowiedź zwrotną na zgłoszenie najpóźniej w niedzielę do północy/poniedziałek rano.

Bardzo proszę o dokładne przeczytanie tego tematu i potraktowanie go serio! Temat chwilowo w tym dziale, aby był bardziej widoczny.

FC Strzała 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 07:27   

Zobaczcie wiara w jakim my państwie żyjemy,aby zobaczyć mecz ukochanej drużyny to ja ile muszę zrobić"zachodu"to się nie mieści w głowie,tydzień do meczu a ja muszę lecieć do klubu z danymi peselami,telefonami i jeszcze będę stał w kolejce po ten papierek :glupek2: Tylko mi tu nie piszcie że mogę sobie kupić na miejscu i oglądać na siedząco(tj.poza klatką)
Dla tych co chcieli mieć cuda Tuska :hahaha: to macie państwo POLICYJNE i reżim jak za prl-u.
Kupując bilet nie numerowany to ja decyduję gdzie chcę siadać i tyle,no chyba że nie żyjemy w wolnym kraju!!!

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 11:24   

W czym Ty widzisz problem?

Zostało to wprowadzone po to żeby było bezpieczniej, nie będzie teraz takiej sytuacji że jaki anonimowy koleś pojedzie pod innymi danymi na wyjazd i narobi dymu na czyjeś konto.

Teraz każdy "kibic" który nie jedzie po to aby kibicować ale po to żeby szukać zaczepek będzie musiał się mieć na baczności :)

Bardzo dobry przepis patrząc choćby na ostatnią akcję Giekaemowców którzy dolecieli do naszych pod sklepem i zasadzili im parę strzałów. Teraz od razu zostają wyłapani i nie ma litości.

A jak nie to zakaz stadionowy i nara :heej:

arcik997 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 11:42   

a ja mam pytanie gdzie mozna kupic zwykla czerwona koszulke???

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 11:46   

arcik997 napisał/a:

Na przykład na targu ;]

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 12:02   

Ramenedes napisał/a:
Bardzo dobry przepis patrząc choćby na ostatnią akcję Giekaemowców którzy dolecieli do naszych pod sklepem i zasadzili im parę strzałów. Teraz od razu zostają wyłapani i nie ma litości.

Taaa... Normalnie żaden mieszkaniec Grudziądza nie będzie mógł przyjechać w dniu meczu pod stadion Startu i pod stadionem "dolecieć do naszych i zasadzić im parę strzałów" :whoeva:
Wszystko dzięki wspaniałym przepisom! Hip hip HURRA!! :D

A przepisy są bzdurne i uderzają głównie w normalnych, nie szukających mocniejszych wrażeń, kibiców.

Cytat:

Swego czasu tanie, całkiem dobrej jakości koszulki były na Rynku obok lokalu w którym była ERA (obok WBK).

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 12:10   

Marcineek napisał/a:
Taaa... Normalnie żaden mieszkaniec Grudziądza nie będzie mógł przyjechać w dniu meczu pod stadion Startu i pod stadionem "dolecieć do naszych i zasadzić im parę strzałów" :whoeva:
Wszystko dzięki wspaniałym przepisom! Hip hip HURRA!! :D

Jak zwykle szukasz dziury w całym :) Po coś chyba to wymyślili co nie?

Marcineek napisał/a:
Przepisy uderzają głównie w normalnych, nie szukających mocniejszych wrażeń, kibiców.

Zgadzam sie w 100 %.

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 12:27   

Ramenedes napisał/a:
Po coś chyba to wymyślili co nie?

To że wymyślili po coś, nie oznacza, że to co wymyślili jest dobre. Bo nie jest.

Dalszą dyskusję na ten temat proponuję przenieść do tematu o wyjazdach czyli >> TUTAJ <<

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy.

DALSZĄ DYSKUSJĘ NA TEMAT WYDARZEŃ PODSTADIONOWYCH ORAZ BEZPIECZEŃSTWA NA STADIONIE PROSZĘ PROWADZIĆ W TEMACIE O WYJAZDACH (EWENTUALNIE PROSZĘ ZAŁOŻYĆ NOWY TEMAT)!!! KOLEJNE POSTY NIE ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ WYJAZDU NA NAJBLIŻSZY MECZ POLECĄ WRAZ Z OSTRZEŻENIAMI!!!

FC Strzała 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 17:05   

No to teraz większa część naszych kibiców będzie poza sektorem(klatką)co za czasy nastały.
Nie wiem czy wiecie ale kibiców w barwach klubowych którzy zakupią bilet w kasie nie będą wpuszczać na stadion,nie do wiary komuna wróciła a Tusku Tusku z nas się śmieje.

szpadyzornia 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 17:26   

FC Strzała napisał/a:
No to teraz większa część naszych
kibiców będzie poza sektorem(klatką)co za czasy nastały.

chyba ty tej..!!!już to widzę jak ktoś z Gniezna wpadnie na tak cudowny pomysł żeby sobie mecz oglądać pomiędzy kibicami GKM!!!A jak będziemy wygrywać to jeszcze go poklepią po plechach i powiedzą-jestescie lepsi!!!

FC Strzała napisał/a:
Nie wiem czy wiecie ale kibiców w barwach klubowych którzy zakupią bilet w kasie nie będą wpuszczać na stadion,nie do wiary komuna wróciła a Tusku Tusku z nas się śmieje.

Nie rób afery z czegoś czego zmienić już nie można!kto był choć raz na wyjazdowym meczu np.Lecha to wie ze takie przepisy tam funkcjonują od kilku lat !i jakoś kibice jeżdżą i będą jeździć za ukochanym klubem....

Zabraknie tylko po prostu kibiców sukcesu ...

FC Strzała 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 18:28   

szpadyzornia napisał/a:
FC Strzała napisał/a:

chyba ty tej..!!!już to widzę jak ktoś z Gniezna wpadnie na tak cudowny pomysł żeby sobie mecz oglądać pomiędzy kibicami GKM!!!A jak będziemy wygrywać to jeszcze go poklepią po plechach i powiedzą-jestescie lepsi!!!

FC Strzała napisał/a:

Nie rób afery z czegoś czego zmienić już nie można!kto był choć raz na wyjazdowym meczu np.Lecha to wie ze takie przepisy tam funkcjonują od kilku lat !i jakoś kibice jeżdżą i będą jeździć za ukochanym klubem....

Hej tej jak to mnie nazwałeś
Mecz w Grudziądzu jest meczem podwyższonego ryzyka i to na nowych warunkach,jak nie jesteś w temacie to wykonaj telefon do klubu tam Ci wszystko wyjaśnią.
Do klatki wejdą tylko kibice który się zarejestrują i odbiorą bilet w Gnieźnie ,ja nie mam czasu ani ochoty na taki pierdoły i kupuję bilet na miejscu(dlatego nie będę mógł być razem w klatce

krychu90 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 19:20   

FC Strzała napisał/a:
,ja nie mam czasu ani ochoty na taki pierdoły i kupuję bilet na miejscu(dlatego nie będę mógł być razem w klatce

to tylko nie płacz ze ciebie i twoją rodzinę (o ile z nią pojedziesz), ktoś w barwach GKMu napadnie i wpierd*** bo nie oszukujmy się, ale takie rzeczy będą miały miejsce.

Ludzie jadący nawet samochodem w 5 osób potrafią się zgłosić do klubu, ale widzę ze ty nie. W takim razie barw nie strać.

arcik997 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 21:15   

a wie ktos moze o ktorej jest mecz??? Klejbas moze wiesz???

BGDZ 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 21:19   

Mecz jest o 17:00.

szpadyzornia 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 21:20   

FC Strzała napisał/a:
szpadyzornia napisał/a:
FC Strzała napisał/a:

FC Strzała napisał/a:

Hej tej jak to mnie nazwałeś
Mecz w Grudziądzu jest meczem podwyższonego ryzyka i to na nowych warunkach,jak nie jesteś w temacie to wykonaj telefon do klubu tam Ci wszystko wyjaśnią.
Do klatki wejdą tylko kibice który się zarejestrują i odbiorą bilet w Gnieźnie ,ja nie mam czasu ani ochoty na taki pierdoły i kupuję bilet na miejscu(dlatego nie będę mógł być razem w klatce

hehehhehe kolego czytaj ze zrozumieniem!napisałem ze jeżdżąc nie tylko na mecze wyjazdowe startu ale także lecha doświadczyłem tego co dla ciebie jest nowe czyli nowe warunki na jakich kibice żużlowi będę teraz jeździć na mecze wyjazdowe !a ty robisz aferę z podania IMIENIA NAZWISKA I PESELU!!!

Wąglas 
SGIF Team

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 21:27   

Jak co to jeszcze jedno miejsce mam wolne w samochodzie. Wyjazd po godzinie 13-tej. Pisać szybko, bo trzeba zgłosić listę osób do klubu!!! Kontakt PM.

arcik997 

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 21:34   

BGDZ napisał/a:
Mecz jest o 17:00.

dlaczego tak wczesnie taki mecz i o tej godzinie zrobili

kujon 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 01:03   

Te ustalenia w skrócie, to głupota jakich w świecie mało !! !

Oczywiście będą dwa sektory kibiców gości.
Jeden oficjalny, do dziś powiedzmy zapisało się imiennie 100 osób do klatki.
I będzie drugi sektor nazwijmy go `no-name`, gdzie będzie 500 osób z Gniezna.
Nikt w czerwonej koszulce bez napisu ze stadionu nie ma prawa nas wygonić !! !
Pozorne zwiększenie bezpieczeństwa, okaże się zwiększeniem ryzyka wystąpienia konfliktu, bo te 500 osób, będzie siedziało przy kibicach miejscowych.

Ot, tyle prawdy na dziś.

Real Betis 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 08:45   

Jeśli osoba będzie posiadała jakikolwiek napis związany z Gnieznem to nawet nie wejdzie na stadion. Nie zdziwię się jeśli będą również kontrolowali tych co mają na sobie czerwoną koszulkę. A kto wie czy na bramkach nie będą sprawdzali dowodów...

klejbas 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 08:47   

Kujon, zapisało się coś pod 350-400 osób ;)

Alex 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 09:04   

Heja,
Można się jeszcze zapisać na wyjazd?

ubot90 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 10:06   

kujon napisał/a:
Nikt w czerwonej koszulce bez napisu ze stadionu nie ma prawa nas wygonić !

hehe czy Ty jesteś aż tak naiwny że wierzysz w to co napisałeś? jeśli tak, w takim razie, pojeździj trochę na wyjazdy z np. Lechem...to zdanie Ci się zmieni. A jak jeszcze przy okazji dostaniesz raz czy dwa pałą przez plechy, to Twoje zdanie o listach wyjazdowych się zmieni ;)

E: I przygotujcie się na kontrole policyjne aut na blachach PGN, bo jest to całkiem możliwe :)

marus 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 11:02   

Wie ktoś może czy w poniedziałek można jeszcze wpisać się na listę w klubie chodzi o wyjazd autem

seb 
seb

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 11:08   

dzwońcie do klubu 61 428 88 20 czy temat jest aktualny - to będzie najrzetelniejsza odpowiedź .. listę można wysłać na maila

biuro@start.gniezno.pl

kujon 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 11:11   

Ubot90

Z całym szacunkiem, ale nie porównuj piłki nożnej do żużla.
Czy na zawodach SGP kibice kiedykolwiek się tłukli?
A zobaczysz, co będzie 12 czerwca br. na EURO przed meczem Polska-Rosja..i po może też. Dobrze, że nie wylosowaliśmy Niemców i Anglików dodatkowo w grupie, bo byłby Grunwald`2012. Zresztą obejrzyj sobie jak kibice w Niemczech w 2006r. różnych narodowości wymieniali „uprzejmości”, a na zawodach żużlowych fakt, występuje czasem takie coś, ale w ilościach śladowych ;)

Co do koszulek, to założę się, że co najmniej 50 kibiców z Grudziądza, też przypadkiem może mieć czerwoną koszulkę albo czarną, i co za kolor koszulki mają być wyrzuceni ze stadionu, bo to barwy Gniezna? Poza tym kibice, którzy nie zgłoszą się do klatki będą wpuszczeni na stadion, tylko będą siedzieć w innym miejscu.

Cytat:
Kujon, zapisało się coś pod 350-400 osób

Klejbas ja wczoraj na stadionie słyszałem o ok. 90 osobach zapisanych, ale może to plotka, więc nie będę się spierał.
Ale rozumiem 400 osób zapisanych na wyjazd, 800 biletów sprzedanych I-szego dnia na Turniej Chrobrego i oświetlenie w sierpniu, a nie czerwcu jak pierwotnie to miało być, pewnie dlatego, żeby kibice zdążyli sobie jeszcze zdjęcia bez oświetlenia na stadionie zrobić;)
Tuskopropaganda :mruga:

Co nie zmienia faktu i jestem zdania, że Grudziądz powinien nam oddać całą przeciwległą prostą(i tak te ich 5 rzędowe sektorki nie są zbytnio pojemne) ;]

marus 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 11:16   

seb napisał/a:
dzwońcie do klubu 61 428 88 20 czy temat jest aktualny - to będzie najrzetelniejsza odpowiedź .. listę można wysłać na maila

biuro@start.gniezno.pl

własnie dzwoniłem przez podany przez ciebie nr i sekretarka odpowiada ze wybrany nr nie istnieje

Szuler_Start 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 11:20   

seb musiał się pomylić. prawidłowy numer to: 61 425 88 20

ubot90 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 11:53   

kujon napisał/a:
Z całym szacunkiem, ale nie porównuj piłki nożnej do żużla.
Czy na zawodach SGP kibice kiedykolwiek się tłukli?
A zobaczysz, co będzie 12 czerwca br. na EURO przed meczem Polska-Rosja..i po może też. Dobrze, że nie wylosowaliśmy Niemców i Anglików dodatkowo w grupie, bo byłby Grunwald`2012. Zresztą obejrzyj sobie jak kibice w Niemczech w 2006r. różnych narodowości wymieniali „uprzejmości”, a na zawodach żużlowych fakt, występuje czasem takie coś, ale w ilościach śladowych

Widzę, że kompletnie nie masz pojęcia o wyjazdach, i o tym o czym ja mówię ;) Listy wyjazdowe to dobra sprawa. Jest sektor dla kibiców gości, i tam mają być. A porównywanie że piłka to nie żużel, jest głupią gadką. Każda kolejka przekonuje mnie że jest większy odsetek idiotów jest na meczach Startu niż na Lechu. Aha tylko się nie zdziwcie jak jeden z drugim dostanie po ryju.

arcik997 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 12:03   

seb napisał/a:

biuro@start.gniezno.pl

napewno mozna wysylac meila jest ktos przed kompem:D

scyzoryk2000 

Wysłany: Sob Maj 26, 2012 12:13   

Ja nie wiem jak to ma wyglądać, Ale jeśli taki Falubaz jedzie do Gorzowa czy Wrocławia ok 700 os to ja sobie nie wyobrażam żeby sprawdzić czy te 700 os jest na liście. To jest pojebany pomysł ekstraligi... Takie coś można zrobić ale w zupełnie inny sposób.

Odpowiedz do tematu