Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekstraliga 2013
Autor Wiadomość
yahu 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 09:12   

Czy z lepszym wynikiem pojawiliby się sponsorzy? Na pewno nie w takiej skali żeby klub nie stracił płynności finansowej. Jakoś po awansie do eligi nie było nawału ofert sponsorskich, a przecież wynik sportowy był niepodważalny. Kibice nie zawiedli, więc strach pomyśleć jakie by było zadłużenie, gdyby nasi zawodnicy otarli się o play-off...

r1 
69

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 09:13   

Podejście może i jest proste. Ale kiedy to zawodnik posypie głowę popiołem i powie " zawaliłem sezony liczyliście na moje 8 pkt. w meczu a robiłem 6 pkt. zagradzam się na obniżenie kontraktu o 20%"

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 09:18   

Ten sezon zweryfikował jedną bzdurę, jaką powtarzano w Gnieźnie przez lata startów w pierwszej lidze tzn. "jak awansujemy do Ekstraligi, to sponsorzy dadzą kasę".
A co Świderskiego, to te pieniądze dostał, bo istnieje przepis o obowiązku jazdy dwóch Polaków w składzie, a że tych dobrych jest chyba 11-12, więc tacy jak Ułamek czy Świderski chętnie podbijali stawki, bo to klub był pod ścianą.
460 000 długu? Nie dziwię się Piotrowi, że chce w sądzie dochodzić kasy. Tu nawet nie chodzi o to, że to obiektywnie i nominalnie sporo dla przeciętnego zjadacza chleba, ale chyba niektóre osoby na forum nie wiedzą, z jak ogromnymi kosztami wiąże się jazda na żużlu i ile żużlowiec musi zapłacić tu i tam.

Hyziu 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 09:35   

Oczywiście masz rację, sprzęt, utrzymanie temu, opłacenie podatków Zus, to wszystko kosztuje i zdaję sobie doskonale sprawę. Tylko za tą kasę można było zakontraktować Squre i Mirka Jabłońskiego, którzy na torze w Gnieźnie robiliby znacznie więcej niż Piotrek (śr. dom 1,233 ), a skasowaliby za sezon we dwóch tyle co on. Do tego spokojnie zmieścilibyśmy się w KSM i nie potrzebowalibyśmy kolejnego darmozjada pt. "Ułamek". No ale teraz to można sobie gdybać. :whoeva:

yahu 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 09:35   

Pyskaty napisał/a:

A co Świderskiego, to te pieniądze dostał, bo istnieje przepis o obowiązku jazdy dwóch Polaków w składzie, a że tych dobrych jest chyba 11-12, więc tacy jak Ułamek czy Świderski chętnie podbijali stawki, bo to klub był pod ścianą.
I to może być jedynym usprawiedliwieniem dla działaczy, że podpisywali tak bezsensowne kontrakty.

Pyskaty napisał/a:

460 000 długu? Nie dziwię się Piotrowi, że chce w sądzie dochodzić kasy.
Też mu się nie dziwię. Skoro klub mu gwarantował kasę to dlaczego miałby teraz coś zmieniać w umowie?

r1 napisał/a:

Podejście może i jest proste. Ale kiedy to zawodnik posypie głowę popiołem i powie " zawaliłem sezony liczyliście na moje 8 pkt. w meczu a robiłem 6 pkt. zagradzam się na obniżenie kontraktu o 20%"
Wynagrodzenie powinno wynikać tylko i wyłącznie ze zdobytych punktów na torze, a nie poza nim, czyli przed sezonem, za tzw. podpisanie kontraktu. Zawodnik słabo punktujący, wyciągnie mniej kasy z klubu - proste i logiczne.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 09:44   

Powiem szczerze, że jak dowiedziałem się o transferze Ułamka, to mi się rzy...ć zachciało. I wcale nie chodziło mi o to czy jeździ skutecznie, czy nie.

A co do podbijania stawek to należy podziękować takim ludziom jak Maślanka, Komarnicki (Stal też ma kilka baniek długu), Dowhan i Półtorakowa plus kilka jeszcze osób, które byle plastronowi dawały warunki, o jakich dawniej krajowa elita mogła pomarzyć. Zaczęły się ryczałty, podpisy pod stołem, przebijanie stawek, płacenie 18 letnim juniorom takiej forsy, że głowa boli itp.
Tylko z 1,5k jest ten problem, że Pani Prezes wydawała własne pieniądze i w sumie to jej sprawa, co z nią robi. Dużo więcej można Władziowi zarzucić czy innym wychowanym w PRL nieudacznikom, którzy jak nie mają kasy, to uśmiechają się cieplej do swoich rad miasta z prośbą o dotacje na "promocje miasta i rozwój młodych talentów" :-)

Tęsknie za latami 90-tymi. :ups:

Do_żylny 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 11:06   

Dlaczego Pan Ś. jest wspomnianą mendą i zakałą? ponieważ nie ma najmniejszych skrupułów.
Normalny człowiek by uderzył się w pierś powiedział: -ok zawaliłem (z resztą pozostali też) wam sezon, nie utrzymaliśmy się, jestem po części winien tej całej kompromitacji, dogadamy się, wisicie mi 400 tys., oddajcie mi 200 tys. i bedzie ok.
Ale nie. Pan Ś. będzie szedł w zaparte i pewnie skończy sie to jak w Gdańsku.
Najlepszy był jego wywiad po pierwszym meczu z falubazem: "cała drużyna pojechała słabo i nie upatruje w swojej osobie porażki..."
typek jest bezczelny i tyle...

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 12:51   

Do_żylny napisał/a:
Normalny człowiek by uderzył się w pierś powiedział: -ok zawaliłem (z resztą pozostali też) wam sezon, nie utrzymaliśmy się, jestem po części winien tej całej kompromitacji, dogadamy się, wisicie mi 400 tys., oddajcie mi 200 tys. i bedzie ok.

Zejdź na ziemię :mruga:

Są kluby których polityka opiera się na zakupach praktycznie corocznych nowych "kwiatków" ale różnica między nimi jest taka że jedni mogą, a inni opowiadają że muszą podpisywać kontrakty z zawodnikami takie a nie inne (swoją drogą nie kto inny jak Rusiecki opowiadał wielokrotnie o tym że nie będzie podpisywał wirtualnych kontraktów !! ) ...co nie znaczy że trzeba się godzić na bylejakość i jaśniepaństwo spadochroniarzy Ułamka i Świderskiego między innymi.
Jedni stawiają na przywiązanie do klubu dla raiderów z zewnątrz, a inni na warunki w klubie, jeszcze inni mają to wszystko gdzieś - interesuje ich tylko wynik.
Obecnie to od prezesów zależy strategia klubu ( i od kasy oczywiście), od lat widać że kluby które wokół jednego zawodnika lub dwóch + juniorzy budują klub to mają szansę na przetrwanie - u nas od lat na razie szwankuje "nos" do zawodników kiedyś jeżdżących u nas: Cegielski, Sawina, Kasper.

Ten rok pokazał dobitnie to o czym pisałem od początku tego sezonu nie raz że klub i zarządzanie w stylu wszystko wiem ale na poziomie I ligi - i to po "bólach" zeszłorocznych: męka z awansem, wybór trenera itp. już powinno co niektórym dać do myślenia lecz jeśli jakoś to będzie nie nadeszło... to teraz pozostaje jest jak jest.

19SKS52 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 15:36   

Ktoś kto obiecywał, że nie będzie wirtualnych kontraktów, musi wypić swoje piwo. Ja rozumiem, że chcieli kosztem wszystkiego utrzymać się w ekstralidze i mamy tego skutki. Zadłużony klub z mocno naderwaną opinią. A szkoda!

Obiektywny 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 15:55   

Czy ktoś może napisać jakie jest zadłużenie naszego klubu? Bańka to chyba tylko czubek góry lodowej!

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 15:57   

sami nie wiedzą :) ciężko im policzyć, zabrakło nawet na zwykły kalkulator ... a Pan Rewers dziwnie się ukrywa w urzędzie :) jakiś taki cichy się zrobił i nieskory do rozmów a zawsze był taki wygadany...

ps. ale jak taki Świder ma się sądzić ( o ile ta kwota jest prawdziwa ) to nie chce nawet wiedzieć...bo marnie jechał a co z resztą?

luk 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 16:59   

Ale to pokazuje jedno jak zarząd robi z kibiców ***, gadają o długu ponad 1mln a tu wychodzi że 1 zawodnik ma 50% tego co było powiedziane. Jeżeli dodamy do tego stwierdzenie że zawodnicy mają mniej więcej po równo zapłacone to można śmiało policzyć 5 zawodników x co najmniej 0.5 mln = 2,5 mln, wg mnie liczba 3 mln będzie bliska prawdy. Ciężko widzę przyszły rok jak miasto nie przejmie udziałów.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 18:29   

A pomyślcie co byłoby gdyby jeszcze to Lindbackowi musieli płacić za punkty, bo podobno to on miał dosyć lukratywny kontrakt.

Równie dobrze, co Rusieckiego i jego świty w kwestii zadłużenia można słuchać tych gości:
http://www.youtube.com/watch?v=I_izvAbhExY

Nie widzę różnicy.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 18:38   

Tylko cytat:
Nie ukrywamy swoich kłopotów finansowych, ponieważ byłoby to nieuczciwe wobec naszych partnerów, zawodników i przede wszystkim kibiców. Chcemy bowiem mówić prawdę, nawet jeśli spotykamy się przez to z konsekwencjami z ich strony - krytyką, oskarżeniami i pomówieniami. Taka postawa klubu wobec opinii publicznej nie jest standardem w polskim żużlu.
autor: Polska Agencja Prasowa | 2013-08-26, 17:15 | źródło: PAP

Nic dodać - nic ująć. Tylko MY tacy jesteśmy...

Mimo, iż w kuluarach wiele mówi się o większych kłopotach w innych ośrodkach żużlowych, to jest to póki co tajemnica poliszynela
autor: Polska Agencja Prasowa | 2013-08-26, 17:15 | źródło: PAP

A po co to siebie i innych wybielać na tle innych ośrodków żużlowych ?
Pytam po co ?
Nie lepiej patrzeć na siebie?
Trochę więcej profesjonalizmu !!

Reasumując:
możemy spać spokojnie z takimi prawdomówcami :mruga:

Źródło:
http://www.sportowefakty....rwaja-za-krotko

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 19:47   

diabolo napisał/a:
zabrakło nawet na zwykły kalkulator ...

diabolo rozwaliłeś mnie :D pozytywnie :ok:

A teraz na serio skoro ułomny Świder, któremu nóżki fajtają we wszystkie strony domaga się 460 tysi to ciekawe jakie długi mamy wobec Mateja, Bjarne, Ułamka, czy juniorów.
Nie wydaje mi się żeby Śliwiński mówił prawdę, że dług oscyluje w granicach nieco ponad miliona.........Zapowiada się koło dwóch baniek.....
Chyba, że ADHD zwróci całą kase którą przechlał.

Mam nadzieję że za rok Świder dostanie tak hu..wy kontrakt(o ile dostanie, bo kto by chciał taka złotówe), że odechce mu się jazdy na żużlu, zwinie interes i będzie sprzedawał proporczyki na stadionach.

eugeniusz 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 20:39   

Witam wszystkich, a w szczególności wszystkich którzy szmacili i wyzywali MNIE od mendy społecznej z ulicy Wolności. Ostrzegałem od kilku lat że polityka dmuchanego balonu musi pęknąć. Dziś klub ma ogromne problem finansowe, byt klubu jest zagrożony jak nigdy dotąd. Dlatego też zwracam się do wszystkich fanów Naszego klubu, aby przestali biadolić jak stare babcie na targowisku ul Warszawskiej. Poczekajmy na pewny komunikat ze strony władz Spółki START Gniezno odnośnie rozliczenia sezonu 2013 r.

Wszystkim KLAKIEROM, którzy dziś mocno są zdziwieni obecna sytuacja klubu bardzo gratuluję odwagi szmacenia władz klubu.

Dla nie wtajemniczonych przypominam że Eugeniusz Związko żyje i się ma dobrze obserwując obecna sytuację klubu i trzyma kciuki za rychłe opublikowanie rozliczenia finansowego klubu.

FC Strzała 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 21:30   

A ja się pytam p.Rusiecki(zapewne czyta pan to forum)ile byłoby długu gdybyśmy tak jakim cudem wygrywali te mecze minimalnie przegrane i Ułamek ze Świdrem trzaskali by te 8-9 pkt nie wspomnę już o Antonie to już w czerwcu byśmy byli BANKRUTAMI ? to się w głowie nie mieści jak tak można było podpisywać kontrakty i umowy sponsorskie.

Panie Prezesie miej pan honor i .........Start to nie jest tylko pana klub

ponk 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 21:59   

Do_żylny napisał/a:

a ja- oczami wyobraźni- już widzę jak Ty oddajesz komuś 250k... bo masz taki gest... :peace:
Trzeba było warunkować (zapisami w kontraktach) wysokość wypłat miejscem w tabeli, średnią na bieg, mecz czy Bóg wie czym jeszcze... ale jak się podpisywało kontrakty na zasadzie byle dać wiecej "jakoś to będzie" no to właśnie... jakoś to jest... pisałem już jakiś czas temu, że "wróble ćwierkają" o 3,5- 4,5 bańkach to nikt nie słuchał... chciałoby się tylko zapytać: GDZIE JEST TWÓJ MILION? RUSIECKI GDZIE JEST TWÓJ MILION? GDZIE JEST TWÓJ MILION? RUSIECKI GDZIE JEST TWÓJ MILION??.... i wszyscy razem.... GDZIE JEST......
i na koniec.. Pyskaty trochę mnie zawiodłeś.... co ma do naszych kontraktów i podbijania stawek przez "Ruska" Komarnicki, Maślanka czy Półtorak?? z tego co wiem, żadna z tych osób nie przystawiała Arkowi pistoletu do głowy każąc obiecywać złote góry zawodnikom....

i jeszcze raz... wszyscy razem... GDZIE JEST TWÓJ MILION? RUSIECKI....

Bartas0513 

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 22:39   

ponk napisał/a:
GDZIE JEST TWÓJ MILION? RUSIECKI....

Żal nawet to komentować. Nadal nie wiadomo kogo winą jest spadek, kogo winą jest zadłużenie klubu, kogo winą jest aktualna sytuacja klubu. Zresztą Prezio przedstawi pisemko z rozliczeniem i sobie odejdzie bo niby co ma tu szukać jeżeli zadłużył klub. Jeżeli ktoś naraża firmę na straty to musi odejść. Proste. Tak jak ktoś wspomniał: mieliśmy do tej pory 5 super zawodników: Kasper, Sawina, Tomek Fajfer, Cegła i Matej. Reszta to mniejsze lub większe niewypały. Trudno stwierdzić co będzie dalej. Być moze I, być może II liga. Bynajmniej wierzyć trzeba.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sro Sie 28, 2013 10:55   

Cytat:
co ma do naszych kontraktów i podbijania stawek przez "Ruska" Komarnicki, Maślanka czy Półtorak?? z tego co wiem, żadna z tych osób nie przystawiała Arkowi pistoletu do głowy każąc obiecywać złote góry zawodnikom....

To prawda, jednak tym osobom zawdzięczamy, że teraz płaci się byle komu bardzo poważne pieniądze, gdyż to te osoby kilka lat temu zaczęły podbijać stawki i teraz, aby wejść do gry pod nazwą "Ekstraliga" trzeba mieć bardzo gruby portfel i mieć również bardzo poważne nazwiska ugadane nie w grudniu, kiedy to rynek jest przebrany, ale w sierpniu.
Jedynym ratunkiem dla Arka R. i jego kolegów z Zarządu było mamrotanie o przywróceniu KSM i idących za tym ograniczeniach, bo to był jedyny sposób na to, aby Ward, Zagar czy nawet Hancock mogli do Gniezna zawitać.
Podejrzewam, że Matej od czasu, gdy po raz n- ty sprawdził stan konta i okazało się, że przelewów nie było, to pluł sobie w brodę i żałował tego, że nie może jeździć w Stali.
Inna sprawa, że jak dla mnie Matejowi wiszą około 1 mln i analizując pewne okoliczności to może być tak, że już około dwumeczu z Toruniem z kasą było naprawdę niewesoło i nie miał za co przeprowadzić remontów silników.
I mam coraz większe przekonanie, że przyczyną odstawienia Lindbacka nie była tylko jego słabsza dyspozycja, ale jego bardzo wysoki kontrakt - ostatni mecz w Gorzowie miał miejsce 05.05.

tomekgno 
Lord of the rings

Wysłany: Sro Sie 28, 2013 15:44   

Obiektywny napisał/a:
http://www.espeedway.pl/news,swiderski_upomina_sie_o_pieniadze_w_trybunale_pzm,64554,12.html
No to się zaczyna. Kto następny?

Trzeba było jezdzic a nie tylko na kase czekac :glupek2:

yahu 

Wysłany: Czw Sie 29, 2013 07:34   

Pyskaty napisał/a:

Podejrzewam, że Matej od czasu, gdy po raz n- ty sprawdził stan konta i okazało się, że przelewów nie było, to pluł sobie w brodę i żałował tego, że nie może jeździć w Stali.
Całkiem możliwe że tak było i jest, ale czy można się temu dziwić?

Pyskaty napisał/a:

I mam coraz większe przekonanie, że przyczyną odstawienia Lindbacka nie była tylko jego słabsza dyspozycja, ale jego bardzo wysoki kontrakt - ostatni mecz w Gorzowie miał miejsce 05.05.
Zgodziłbym się z tą tezą ale występy Szweda w GP potwierdzały jego fatalną formę. W takiej dyspozycji był Startowi zupełnie niepotrzebny.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Sie 29, 2013 09:56   

Przewidywania się sprawdziły: :mruga:

Na piątym miejscu zakończyła rywalizację w Enea Ekstralidze Stal Gorzów. Prezes Ireneusz Maciej Zmora myśli już o przyszłorocznych rozgrywkach i ewentualnych wzmocnieniach.
Gorzowskim kibicom mogę jedynie powiedzieć na ten moment, że widzimy w naszym składzie w przyszłym roku Mateja Zagara. Ale jeszcze raz podkreślę, o tym kto pojedzie w Stali Gorzów zdecydują możliwości finansowe - powiedział działacz w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

diabolo 
Człowiek z kamienia

Wysłany: Czw Sie 29, 2013 16:35   

Cytat:
To prawda, jednak tym osobom zawdzięczamy, że teraz płaci się byle komu bardzo poważne pieniądze, gdyż to te osoby kilka lat temu zaczęły podbijać stawki i teraz, aby wejść do gry pod nazwą "Ekstraliga" trzeba mieć bardzo gruby portfel i mieć również bardzo poważne nazwiska ugadane nie w grudniu, kiedy to rynek jest przebrany, ale w sierpniu.
dokładnie. Napomnę, że już poszukiwania zawodników trwają i są bardzo intensywne, Wszyscy jednak czekają co do KSM bo różne doszły mnie słuchy. Niby regulamin jest znany- 3 drużyny spadają i to jest poza dyskusją ale trwa debata nad KSM-em i każdy narazie się wstrzymuje. Jeśli zostawią chociażby górny KSM znowu będzie polowanie na zawodników z KSM-2,5 :) cyrk...
dla mnie Pan Stępniewski i spółka to taki PZPN w piłce nożnej...kasa leci a nic dobrego z tego nie wynika :) jak powiedział Dworakowski- kary dostają bo sowite pensje trzeba im płacić a skąd? :)

yahu 

Wysłany: Pią Sie 30, 2013 10:22   

KSM trzeba usunąć. Kogo stać niech sobie buduje dreamteamy, ważne żeby w kasie się zgadzało. KSM promuje miernoty pasujące do składu i trzeba wreszcie z tym skończyć. W elidze zasadniczo mają jeździć najlepsi zawodnicy, kryterium podstawowym ma być cena a nie chore przepisy.

Do_żylny 

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 21:15   

yahu napisał/a:
KSM trzeba usunąć. Kogo stać niech sobie buduje dreamteamy, ważne żeby w kasie się zgadzało. KSM promuje miernoty pasujące do składu i trzeba wreszcie z tym skończyć. W elidze zasadniczo mają jeździć najlepsi zawodnicy, kryterium podstawowym ma być cena a nie chore przepisy.

Dzięki KSM miałeś najbardziej wyrównany sezon Extraligi od lat

/pkt 13. regulaminu Forum.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 08:42   

Nie wiem, czy ktoś z Was oglądał wczorajszy półfinał w Toruniu, ale sam miałem przekonanie, że sędziuje Roman Karkosik... Brak wykluczenia Pawła czy też brak wykluczenia Miedzińskiego za bezmyślny, bandycki atak to po prostu szczyt bezczelności. Czyżby sędziowie też byli ustawieni przez Wojciecha S.?
Mam tylko nadzieję, że Włókniarz w rewanżu rozjedzie ten cały śmieszny, zblazowany Unimil Toruń i tylko szkoda mi Pawła Przedpełskiego, bo ten fajny, niezwykle utalentowany chłopak kompletnie mi nie pasuje do płaczącego Sullivana, kosiarza i płaczka Miedzińskiego, Tomusia, który na stare lata kości narażał nie będzie i bezbarwnych Pulczyńskich z ich wzrokiem zbitego psa oraz do kibiców, którzy cieszą się z powrotu Sullivana, który to ich wystawił "za pięć dwunasta" i jedynie potrafią ciskać słowa na "k" pod adresem Golloba i wyzywać siebie nawzajem.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 08:55   

Pyskaty napisał/a:
kibiców, którzy cieszą się z powrotu Sullivana, który to ich wystawił "za pięć dwunasta" i jedynie potrafią ciskać słowa na "k" pod adresem Golloba i wyzywać siebie nawzajem.

Jakoś kiedyś ktoś pisał tutaj że tak "fajnie" się kibicuje w Toruniu... :mruga:

Co do sytuacji z Emilem: sam nie wiem, z przodu Miedziński więc nie można chyba go obarczać tym wypadkiem ponieważ w meczu o taką stawkę walczyli na maksa i jak to powiedział Cegielski dostali "małpiego rozumu". Nikt nikomu nie zostawiał miejsca, inni wjeżdżali tam gdzie nie powinni - widać było że i jedna, i druga drużyna chciała wygrać za wszelką cenę i taki był finał meczu - niestety fatalny dla Emila.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 09:02   

Cytat:
Jakoś kiedyś ktoś pisał tutaj że tak "fajnie" się kibicuje w Toruniu...

Pisałem m.in w kontekście pikniku z meczem Toruń - Gniezno w tle. A jak widać i powszechnie wiadomo - od The Beali się roi wszędzie. Co tym barankom przeszkadzał Czaja, że do niego po bolesnym upadku krzyczeli "wy....j" ?

Dla mnie Miedziński to top 3 jeśli chodzi o torowy bandytyzm. Wczoraj to potwierdził.

speedhub 
speedhub

Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 06:25   

[quote="Pyskaty"]
Cytat:

Dla mnie Miedziński to top 3 jeśli chodzi o torowy bandytyzm. Wczoraj to potwierdził.

Zgadzam się, pamiętamy jego występ w meczu w Gnieźnie, też było kilka niebezpiecznych akcji z jego strony.

Jednak wręcz nienawidzę za jazdę uwielbianego w Czewie Griszę Łagutę. Ten człowiek przechodzi sam siebie hamskim zajeżdżaniem trasy! Widzieliśmy to w Gnieźnie, widzieliśmy chociażby w Toruniu w sobotę. 15 bieg kiedy to rzekomo przy wejściu w łuk nie opanował motocykla i wyniósł się bardzo szeroko... to moim zdaniem było celowe zagranie, aby doporowadzić do kontaktu z Gollobem.

Odpowiedz do tematu