Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekstraliga 2013
Autor Wiadomość
kapusta 
old punk never die

Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 21:56   

biletów w kasach nie było już o 12. stadion zapchany na maksa. spiker był beznadziejny, nie informował co się dzieje-nie wiadomo było dlaczego jest przerwa i dodatkowe równanie toru. byłem za Apatorem, ale naprawdę żal mi było patrzeć na miny miejscowych po defekcie Holty. inna sprawa, że duża część kibiców twierdziła, że Szombierski specjalnie się położył. wymiar kary był dla nich zbyt wysoki, ale trudno żeby im przypasował. głupoty Golloba z 15 też nie rozumiem. Ward pewne 3 punkty a on się ładuje w Holte. tor był beznadziejny, żadnych szans na walkę na dystansie.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 22:21   

Weź pod uwagę to że Holta wjechał przed Golloba i Tomek już nie miał żadnej możliwości chyba że na wyprostowanym motocyklu wjechać w bandę... A jeśli chodzi o głupotę to Gollob chwilę wcześniej pojechał z wyjścia jak uczniak i dał szansę "płaczkowi" Holcie na wjechanie przed siebie. Swoją drogą niestety ale T.G. "ma" tak czasami w lidze że odpuszcza i na własne życzenie prawie Toruń przegrał.
Idiota Szombierski schodzący z toru pozdrawiający całuskami kibiców po tym jak wyłożył się sam z premedytacją ("złota malina") i nawołujący po raz kolejny kibiców do chamskiego zachowania powinien dostać karę roku a nie meczu może prostak by się czegoś nauczył...
Tor to był beznadziejny ale w Zielonce - to wstyd żeby na półfinał był tak przygotowany. Bardzo mnie ciekawi gdzie był komisarz toru że dopuścił do takiej farsy.

yahu 

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 07:52   

Zgodzę się w pełni z powyższym postem. Gollob nic nie mógł zrobić po tej akcji Holty. To cud że nikt za bardzo nie ucierpiał bo karambol wyglądał fatalnie.
Częstochowa może podziękować za brak awansu tylko i wyłącznie Szombierskiemu. Strasznie się koleś wczoraj wygłupił. Jak tylko zobaczyłem ten upadek i reakcję zawodnika to byłem niemal pewien że dostanie czerwień. Po raz pierwszy mogę bić brawa Wojaczkowi! Na szczęście dla takich patałachów jak Szombierski nie będzie miejsca w przyszłorocznej ekstralidze, ze względu na brak KSMu.
Tor w ZG to jakaś parodia była. I co z tego że czasy były świetne skoro walka na torze polegała na walce z motocyklem a nie z rywalem? Takiemu żużlowi mówię stanowcze NIE.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 18:38   

Z innej beczki:

Na podstawie § 22 ust. 4 Statutu Spółki Rada Nadzorcza Żużlowego Klubu Sportowego Polonia Bydgoszcz SA uwzględniając m.in. treść raportu J&P Audyt Kancelaria Biegłych Rewidentów spółka z o.o. z Gdyni z dnia 29 sierpnia 2013r. zawierającego analizę sytuacji finansowej Żużlowego Klubu Sportowego Polonia Bydgoszcz SA ocenia negatywnie sposób zarządzania i prowadzenia spraw Spółki przez Prezesa Zarządu Jarosława Deresińskiego i postanawia odwołać go z dniem 9.09.2013r. z funkcji Prezesa Zarządu.
s.f. autor: Adrian Dudkiewicz | 2013-09-09

Inni już sprzątają podwórka...
Nie jestem za "polowaniem na czarownice" ale czekam na rozliczenie i przejrzyste pokazanie na czym obecnie stoi klub Start Gniezno.

vsv 

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 19:57   

radkoski napisał/a:
Weź pod uwagę to że Holta wjechał przed Golloba i Tomek już nie miał żadnej możliwości chyba że na wyprostowanym motocyklu wjechać w bandę... A jeśli chodzi o głupotę to Gollob chwilę wcześniej pojechał z wyjścia jak uczniak i dał szansę "płaczkowi" Holcie na wjechanie przed siebie. Swoją drogą niestety ale T.G. "ma" tak czasami w lidze że odpuszcza i na własne życzenie prawie Toruń przegrał.
Idiota Szombierski schodzący z toru pozdrawiający całuskami kibiców po tym jak wyłożył się sam z premedytacją ("złota malina") i nawołujący po raz kolejny kibiców do chamskiego zachowania powinien dostać karę roku a nie meczu może prostak by się czegoś nauczył...
Tor to był beznadziejny ale w Zielonce - to wstyd żeby na półfinał był tak przygotowany. Bardzo mnie ciekawi gdzie był komisarz toru że dopuścił do takiej farsy.
Gollob chciał chytrze wejść w krawęznik po ataku Holty, zrobił to o ułamek sekundy za wcześnie i tyle. a pisanie że Tomek już nie miał żadnej możliwości chyba że na wyprostowanym motocyklu wjechać w bandę... sorry ale to śmieszne.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 21:52   

vsv napisał/a:
a pisanie że Tomek już nie miał żadnej możliwości chyba że na wyprostowanym motocyklu wjechać w bandę... sorry ale to śmieszne.

To co miał zrobić...odpalić spadochron i na "płaczkiem" przelecieć ?

Robak 

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 22:14   

radkoski napisał/a:

Ja się nie znam ale gdyby nie czekał i nie chciał wjechać za koło Holty i pojechać po dużej,mógł się wyłamać zaraz po tym jak Holta go wyprzedził.Tak to wyglądało tyle,że Holta się mocno wyłamał i prawie stanął w miejscu a rozpędzony Tomasz nie miał jak wskoczyć na dużą.
No niby Holta był z przodu ale tak po prawdzie to on doprowadził do takiej sytuacji.Ale to tylko moje odczucia i nikt nie musi się z nimi zgadzać. =]

vsv 

Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 22:15   

radkoski napisał/a:
vsv napisał/a:
a pisanie że Tomek już nie miał żadnej możliwości chyba że na wyprostowanym motocyklu wjechać w bandę... sorry ale to śmieszne.

Wejść w krawężnik ciut pózniej lub ciągnąć po szerokiej, nie wiem gdzie tu widzisz problem.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 10:14   

vsv napisał/a:
Wejść w krawężnik ciut pózniej lub ciągnąć po szerokiej

A miał czas rozumiem na to żeby zareagować jak "płaczek" wjechał pod niego i od razu się wyłamał ?
vsv napisał/a:
nie wiem gdzie tu widzisz problem

Ty nie widzisz przecież jesteś dobrym żużlowcem...

Do_żylny 

Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 12:51   

taki tam news od p.Witkowskiego...:

"Działaczom z Gniezna radzę, aby zamiast uczestniczyć w spotkaniach, wzięli się za spłatę długów w stosunku do Piotra Świderskiego, który napisał do nas w tej sprawie pismo"

ubot90 

Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 20:09   

Wy debatujecie dwa dni co powinien zrobić Gollob, i nadal nie doszliście jaka powinna być reakcja, a on miał na to ułamek sekundy. Gratuluję wam...głupoty.

BoSSniaK 

Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 20:46   

ubot90 napisał/a:
Wy debatujecie dwa dni co powinien zrobić Gollob, i nadal nie doszliście jaka powinna być reakcja, a on miał na to ułamek sekundy. Gratuluję wam...głupoty.

W dodatku ... Darcy jest na pozycji ktora daje Toruniowi zwyciestwo w dwumeczu. Golloba mozna lubic badz nie, ale wydaje mi sie, ze skoro w tej sytuacji, najlepszy polski rider w historii wjezdza w Holte to nie wiem jakim trzeba byc "znafca" speedwaya, zeby twierdzic, ze byla to jego wina. Zeby wjechac specjanie w Rune to musialby byc Szombierskim, a umiejetnosci pozwalaja mu na wszystko, ale nie na niemozliwe. Odpuszcza gaz, stawia go i wjezdza w Holte, chce sie zadac po duzej... to samo. Ale, jezeli sedzia podejmuje taka decyzje to co dopiero zwykly szary kibic ma pomyslec :hahaha:

Do_żylny 

Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 09:24   

BoSSniaK napisał/a:
ubot90 napisał/a:

W dodatku ... Darcy jest na pozycji ktora daje Toruniowi zwyciestwo w dwumeczu. Golloba mozna lubic badz nie, ale wydaje mi sie, ze skoro w tej sytuacji, najlepszy polski rider w historii wjezdza w Holte to nie wiem jakim trzeba byc "znafca" speedwaya, zeby twierdzic, ze byla to jego wina. Zeby wjechac specjanie w Rune to musialby byc Szombierskim, a umiejetnosci pozwalaja mu na wszystko, ale nie na niemozliwe. Odpuszcza gaz, stawia go i wjezdza w Holte, chce sie zadac po duzej... to samo. Ale, jezeli sedzia podejmuje taka decyzje to co dopiero zwykly szary kibic ma pomyslec :hahaha:

do tego zmiana wyniku na 44:42, jeszcze niech karę wlepią Częstochowie, a jak.
Menadżer Czewy pytał sie przed nominowanymi sędziego czy Czaja może jechać - tak może.A teraz znowu cyrk...
Błagam niech te kluby wycofają się z Enea extraligi, dla dobra żużla w Polsce bo na krawaty już patrzeć nie idzie.

p.s no i mamy też karę dla Falubazu!

pocaluj_mnie 

Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 14:10   

Cytat:
Na szczęście dla takich patałachów jak Szombierski nie będzie miejsca w przyszłorocznej ekstralidze, ze względu na brak KSMu.

Jestem pewien, że dostanie kontrakt na przyszły rok. Mam do niego słabość, ale jednak został słusznie wykluczony do końca zawodów. Chyba po raz pierwszy w życiu zaimponował mi Wojaczek.

Cytat:
No niby Holta był z przodu ale tak po prawdzie to on doprowadził do takiej sytuacji.Ale to tylko moje odczucia i nikt nie musi się z nimi zgadzać. =]

Sam również w pierwszej chwili myślałem, że to właśnie wina Holty.

Cytat:
do tego zmiana wyniku na 44:42, jeszcze niech karę wlepią Częstochowie, a jak.
Menadżer Czewy pytał sie przed nominowanymi sędziego czy Czaja może jechać - tak może.A teraz znowu cyrk...
Błagam niech te kluby wycofają się z Enea extraligi, dla dobra żużla w Polsce bo na krawaty już patrzeć nie idzie.

Dlatego uważam, że najlepsze co można zrobić dla siebie, to olać ten cały biznes (sport) i zająć się przyjemniejszymi rzeczami.
Całym sercem byłem za Włókniarzem, szkoda, że się nie udało.
Gruby Wojtek i Unimil Toruń rządzą -paragrafy zawsze po ich stronie!!

Postscriptum

Śmiać mi się chciało podczas transmisji w ZG, jak dowiedziałem się, że Cieślak narzekał na tor. Największemu preparatorowi w żużlu nie pasowała nawierzchnia i koleinki? A to nowość...

Czebyl 

Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 19:50   

Pyskaty, ale co Cię ten Toruń tak boli? W dwumeczu Toruń- Częstochowa została podjęta tylko jedna błędna decyzja - Przedpełski nie został wykluczony z 2 biegu w 1 meczu, chociaż Czaja nie został jakoś strasznie brutalnie potraktowany. Zaryzykuję stwierdzenie, że przy odrobinie dobrej woli mógł się utrzymać na motocyklu, ale był pewien wykluczenia Pawła. Ja nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Torunia, ale w półfinale kibicowałem właśnie im z dwóch powodów:
- niemiłosierne pompowanie balonika przez zarząd i kibiców Włókniarza
- pamiętam jak w meczu w Gnieźnie Plech razem z Dzikowskim zrobili tor pod Czewę.
Wcale mi Częstochowy nie żal, mało tego, będę kibicował Unii Tarnów w meczu o brąz, bo działacze Włókniarza zachowują się skandalicznie, a prawda jest taka, że półfinał przegrał im Szombierski i mój "ulubieniec" Łaguta. Nikt im finału nie ukradł, sami go przegrali próbując kombinować.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Sro Wrz 11, 2013 23:20   

ubot90 napisał/a:
i nadal nie doszliście jaka powinna być reakcja

Jakoś doszedłem od razu do jednego wniosku...
Czebyl napisał/a:
W dwumeczu Toruń- Częstochowa została podjęta tylko jedna błędna decyzja - Przedpełski nie został wykluczony z 2 biegu w 1 meczu,

:ok:

ubot90 

Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 08:22   

=
radkoski napisał/a:
Jakoś doszedłem od razu do jednego wniosku...

Żeby wyciągnąć wniosek, musiałeś mieć czas na przemyślenie czegoś, Gollob tego czasu nie miał. Już widzę, jak Wy w ciągu setnych sekund, podejmujecie zawsze prawidłowe decyzję, a bardziej reakcje.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 19:26   

Co Ty bredzisz ?
Czytałeś co napisałem ?
Przeczytaj i komentuj.

radkoski 
Gniezno/Winiary

Wysłany: Pią Wrz 13, 2013 11:09   

Żużlowcy Stelmet Falubazu Zielona Góra do pierwszego meczu finałowego Enea Ekstraligi przygotowywać się będą w Gnieźnie.
W piątkowych zajęciach mają wziąć udział krajowi żużlowcy klubu spod znaku Myszki Miki, m.in. Jarosław Hampel, Piotr Protasiewicz, Krzysztof Jabłoński, Adrian Gomólski oraz młodzieżowcy. Natomiast w sobotę próbne kółka na gnieźnieńskim owalu ma kręcić Jonas Davidsson.

Odpowiedz do tematu