Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KARNETY EKSTRALIGA 2013
Autor Wiadomość
Antek 
SGIF-team

Wysłany: Sro Sty 23, 2013 17:59   

W Zielonej poza Falubazem nie ma innej rozrywki na poziomie. ;) No może Zastal. Ale to jak w Polsce koszykówka jest popularna to każdy wie. ;)
Ceny karnetów nie są zbyt wygórowane. Są normalne jak dla mnie. Co do wejść dzieci do lat 7 to uważam że program by wystarczył. ;) Sami chyba wszyscy wiedzą że dzieci raczej nie usiedzą 2 godziny na miejscu. A w nich trzeba upatrywać przyszłych klientów. I jedno mnie jeszcze zastanawia... Są jeszcze jakieś ulgi dla karnetowców ? Jakiś rabat na zakupy w sklepie klubowym czy wstęp na jakieś dodatkowe zawody chociażby juniorskie?

r1 
69

Wysłany: Sro Sty 23, 2013 20:23   

A Mnie zastanawia jeszcze jedno. Pamiętam jak kupowałem karnet w zeszłym roku to bardzo usilnie Mnie proszono o podanie nr pesel i maila. Tylko po co? Bo tak naprawdę to nawet jednego maila nie dostałem z klub niewie choćby z podziękowaniem za obecność w sezonie czy coś takiego. Nie żeby Mnie to bolało ale jak się powiedziało A to może warto powiedzieć B.

yahu 

Wysłany: Sro Sty 23, 2013 22:40   

Antek napisał/a:
jedno mnie jeszcze zastanawia... Są jeszcze jakieś ulgi dla karnetowców ? Jakiś rabat na zakupy w sklepie klubowym czy wstęp na jakieś dodatkowe zawody chociażby juniorskie?
No właśnie nie ma nic i to budzi lekki niedosyt. Tutaj klub ma jeszcze sporo do zrobienia, bo o karnetowców warto zabiegać wykorzystując chociażby typowo marketingowe sztuczki, np. dokładamy do karnetu szalik czy inny gadżet, a cena odpowiednio wzrasta. Kibic jest przekonany że dostał coś za darmo, ale to oczywiście nie ma miejsca. Wszyscy są zadowoleni.

yahu 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 10:48   

Coś mało sprzedano karnetów jak do tej pory. Chyba cena jest trochę zbyt wysoka jak na warunki gnieźnieńskie. Poza tym numerowanie miejsc na pierwszym łuku też nie zawsze musi być korzystne. Dla stałych bywalców jest to ogromna zaleta, ale chyba większość osób pojawia się na stadionie w różnych konfiguracjach grupowych. I wtedy jest problem, bo gdy my mamy zarezerwowany numer, a chcemy zabrać na mecz kogoś bez karnetu, to wtedy raczej nie ma szans żebyśmy mogli siedzieć koło siebie.

victorski 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 10:55   

yahu napisał/a:
Coś mało sprzedano karnetów jak do tej pory. Chyba cena jest trochę zbyt wysoka jak na warunki gnieźnieńskie. Poza tym numerowanie miejsc na pierwszym łuku też nie zawsze musi być korzystne. Dla stałych bywalców jest to ogromna zaleta, ale chyba większość osób pojawia się na stadionie w różnych konfiguracjach grupowych. I wtedy jest problem, bo gdy my mamy zarezerwowany numer, a chcemy zabrać na mecz kogoś bez karnetu, to wtedy raczej nie ma szans żebyśmy mogli siedzieć koło siebie.

Przy zakupie karnetu nie musuimy rezerwowac miejsca. Jest to tylko dogodnienie dla chętnych.
Z drugiej strony w moim przypadku wszyscy z naszej grupy posiadamy karnety na sezon bo i tak bedziemy chodzić żebym nie wiem co sie działo:)
ps. Fakyt faktem ilość sprzedanych kart daje do myslenia co do ceny. Brak tutaj zniżki dla stałych karnetowiczów (powiedzmy za zakup w poprzednich sezonach karnetu 5% za dwa 10 itp do 20%?) Mogło by to zwiekszyć ilość sprzedanych karnetów bo zaszkodzić by nie zaszkodziło.

yahu 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 11:29   

victorski napisał/a:

Przy zakupie karnetu nie musuimy rezerwowac miejsca. Jest to tylko dogodnienie dla chętnych.

Tylko że nie ma sensu płacić więcej za karnet bez rezerwacji.

victorski napisał/a:

Z drugiej strony w moim przypadku wszyscy z naszej grupy posiadamy karnety na sezon bo i tak bedziemy chodzić żebym nie wiem co sie działo:)

My również! Taki sezon (ekstraligowy) może się już nie powtórzyć.

victorski napisał/a:

ps. Fakyt faktem ilość sprzedanych kart daje do myslenia co do ceny.

Trochę to wygląda tak, jakby klubowi nie bardzo zależało na sprzedaży karnetów - ot, takie "zło konieczne".

Marcineek 
SGIF-team

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 12:12   

Cytat:
Brak tutaj zniżki dla stałych karnetowiczów (powiedzmy za zakup w poprzednich sezonach karnetu 5% za dwa 10 itp do 20%?) Mogło by to zwiekszyć ilość sprzedanych karnetów bo zaszkodzić by nie zaszkodziło.

Naprawdę wierzysz że skoro kogoś nie zmotywuje do zakupu pierwszy od lat sezon wśród najlepszych, to zmotywuje go 16/14zł rabatu?
Moim zdaniem, jedynym powodem dla którego takiej a nie innej ilości sprzedanych karnetów jest to, że w Gnieźnie mamy głównie kibiców sukcesu którzy nie wiedzą na co stać nasz zespół. Boją się, że kupią karnet a będziemy przegrywać mecz za meczem i wtedy "będą stratni". Przecież za te pieniądze mogli kupić sobie czteropak i na NC+ obejrzeć "prawdziwe ściganie i walkę"....
Smutne ale prawdziwe.

maniak 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 14:57   

A mnie się wydaje iż znaczący wpływ na słabą sprzedaż ma wpływ brak sprzedaży internetowej i godziny w których można nabyć karnet tylko w sekretariacie klubu. Od pn do pt od 9 do 16. Dużo osób pracuje w tych godzinach, sam nie kupiłem karnetu właśnie z tego powodu. Poprzednie 2 sezony karnety nabywałem w punktach partnerskich, co było super sprawą. Zaraz ktoś powie to weź sobie wolne w pracy. Ale to chyba ten kto nie pracuje albo udaje iż jest w pracy :ups:

pocaluj_mnie 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 15:05   

Marcineek napisał/a:
Cytat:
Brak tutaj zniżki dla stałych karnetowiczów (powiedzmy za zakup w poprzednich sezonach karnetu 5% za dwa 10 itp do 20%?) Mogło by to zwiekszyć ilość sprzedanych karnetów bo zaszkodzić by nie zaszkodziło.

Naprawdę wierzysz że skoro kogoś nie zmotywuje do zakupu pierwszy od lat sezon wśród najlepszych, to zmotywuje go 16/14zł rabatu?
Moim zdaniem, jedynym powodem dla którego takiej a nie innej ilości sprzedanych karnetów jest to, że w Gnieźnie mamy głównie kibiców sukcesu którzy nie wiedzą na co stać nasz zespół. Boją się, że kupią karnet a będziemy przegrywać mecz za meczem i wtedy "będą stratni". Przecież za te pieniądze mogli kupić sobie czteropak i na NC+ obejrzeć "prawdziwe ściganie i walkę"....
Smutne ale prawdziwe...

A skąd wiesz, ze akurat na to pójdzie zaoszczędzona kasa? Powodów może być tysiąc, ale co tam...

Hyziu 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 16:23   

maniak napisał/a:
A mnie się wydaje iż znaczący wpływ na słabą sprzedaż ma wpływ brak sprzedaży internetowej i godziny w których można nabyć karnet tylko w sekretariacie klubu. Od pn do pt od 9 do 16. Dużo osób pracuje w tych godzinach, sam nie kupiłem karnetu właśnie z tego powodu. Poprzednie 2 sezony karnety nabywałem w punktach partnerskich, co było super sprawą. Zaraz ktoś powie to weź sobie wolne w pracy. Ale to chyba ten kto nie pracuje albo udaje iż jest w pracy :ups:

Święte słowa, u mnie ten sam problem. Jedynym dniem w jaki byłem w stanie podjechać do klubu był 31 grudnia ub. roku no ale niestety Pan Prezes i spółka nie byli władni sprzedać karnetu bez Pani z Sekretariatu.

krychu90 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 16:34   

o czym wy tu mówicie. Mówicie, że godziny nie dogodne i nie pasuje podjechać do klubu. W takiej sytuacji prosisz kogoś by mógł tobie zakupić, proste. A co do ceny wydaje mi się adekwatna do rozgrywek w jakich będziemy jeździć. Przypominam jesteśmy w Ekstralidze.

antyjagus 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 17:38   

Marcineek napisał/a:

Smutne ale prawdziwe.

Kilkanascie osob, ktorych znam na sezon zaopatruje sie w nastepujacy sposob:

Zamierzaja obejrzec mecze w Gnieznie, kiedy przyjedzie Leszno, Zielona, Torun, Bydgoszcz.
Zamierzaja pojechac na mecze Startu do Leszna, Gorzowa i Bydgoszczy.

Licza, ze uda sie zobaczyc w NC+ kilka meczy, na ktore sie nie wybieraja ... przy zalozeniu, ze np mecz z Gorzowem czy we Wroclawiu nie bedzie decydowal o pozostaniu, wowczas bankowo pojada.

Jak ich nazwiesz?

antyjagus 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 17:45   

krychu90 napisał/a:
o czym wy tu mówicie. Mówicie, że godziny nie dogodne i nie pasuje podjechać do klubu. W takiej sytuacji prosisz kogoś by mógł tobie zakupić, proste. A co do ceny wydaje mi się adekwatna do rozgrywek w jakich będziemy jeździć. Przypominam jesteśmy w Ekstralidze.

Dzieki za pamiec a ja polecam uruchomic mozg ... cena karnetu w Gnieznie jest wynikiem apetytu na zuzel w naszym miescie i juz widac, ze raczej strzalem w stope, bo Torun, Bydgoszcz, Leszno czy Czewa sa juz madrzejsi niz pazerni i wychodza do kibicow z cenami budzacymi apetyt.

Nie ma wytlumaczenia, ze kino i teatr kosztuja tyle, ze to e-liga, ze za rok juz moze nie byc takiej szansy ogladania gwiazd ... rynek dyktuje warunki i skoro zespoly na naszym poziomie maja taniej a Torun na tym samym poziomie to cos to znaczy, bo mozna bylo sie wysilic i karnetowiczom dac mozliwosc rezerwacji stalej miescowki na calym stadionie, skoro msc w Gnieznie jest stosunkowo malo a nie kazdy kocha pierwszy luk.

przemko830 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 18:07   

Cytat:

a może poprostu biedne społeczeństwo i wciaż rosnace bezrobocie jest powodem na brak zainteresowania karnetami. myśle ze wielu ludzi poprostu nie stać a nie że są kibicami sukcesu bo przeciez awans po tylu latach do exta to chyba sukces...

DarooM 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 18:09   

Ja osobiście już dawno zakupiłem sobie karnet dla siebie i dziewczyny :mruga:
Ale fakt jest faktem,że...mamy najdroższe bilety w ekstralidze.Nawet Falubaz ma minimalnie tansze-porównywalne.
Ja rozumiem,że jesteśmy beniaminkiem itd,ale niestety jest drogo,nie da się ukryc.W Gnieznie nie każdego stac na taki wydatek.

r1 
69

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 19:11   

Ja powiem tak:
1. Nie ma bonusów dla karnetowiczów. Już raz pisałem po co klub zbierał maila i pesele?
2. Nie ma bonusów dla tych którzy kupują kolejny raz karnet.
3. Ceny karnetów to masakra. Co nie oznacza że nie kupiłem ale Mnie stać. Ale mam kilku znajomych których też stać a nie kupują bo drogo zobaczą w sezonie.
4. Nikt nie wie jak będzie wyglądał ten sezon i wielu pewnie mysli że będzie kiepsko. Dlatego nie kupują karnetów.

Moim zdaniem to są powody dla których karnety kiepsko się sprzedają.

luk 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 22:01   

Można zrozumieć tych którzy piszą że jesteśmy w ekstra to trzeba płacić itp. Ale jest pytanie co zrobił teraz klub żeby tych kibiców przyciągnąć jak dla mnie zupełnym nie porozumieniem jest ten bilet na dziecko o cenie 10 zł, oraz ceny biletów i karnetów praktycznie cala ekstra ma taniej a u nas jak zawsze żerowanie na kibicach.

mr. ktoś 

Wysłany: Pon Sty 28, 2013 22:43   

Ceny karnetów to jedno... mnie bardziej ciekawi jak idzie działaczom pozyskiwanie sponsorów. Jest ekstraliga, niby były (są) firmy chętne wesprzeć klub w przypadku awansu a jak jest w rzeczywistości?

CEBUL 

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 07:48   

Nie zapominajmy, że od 15 lutego będą sprzedawane karnety dla zakładów pracy. Wtedy sprzedaż może podskoczyć. U mnie w firmie karnety bierze 18 osób. Mniej więcej po połowie na sektory A i B. Takich zakładów w Gnieźnie trochę jest, więc spokojnie.

ponk 

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 11:25   

CEBUL napisał/a:
Nie zapominajmy, że od 15 lutego będą sprzedawane karnety dla zakładów pracy. Wtedy sprzedaż może podskoczyć. U mnie w firmie karnety bierze 18 osób. Mniej więcej po połowie na sektory A i B. Takich zakładów w Gnieźnie trochę jest, więc spokojnie.

no i właśnie o tym chciałem napisać... płaczecie jak stare baby a nikt nie pomyślał, że jeszcze nie ruszyła sprzedaż dla firm... zaraz zgłosi się Velux, Trepko, słyszałem o Castoramie, pewnie UM i Starostwo, w zeszłym roku także Szpital z funduszu socjalnego dorzucał połowę ceny itd, itd... także moim zdaniem liczba 1000 sztuk zostanie spokojnie przekroczona.... co do samych cen... są jakie są i nic na tem temat nie poradzimy- chciałbym jednak przypomnieć czasy w których balansowaliśmy na krawędzi 1szej i 2giej ligi- wtedy każdy z Was dałby i 500 złotych byle być w miejscu w którym jesteśmy dzisiaj... no ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

yahu 

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 12:37   

r1 napisał/a:

3. Ceny karnetów to masakra. Co nie oznacza że nie kupiłem ale Mnie stać. Ale mam kilku znajomych których też stać a nie kupują bo drogo zobaczą w sezonie.
4. Nikt nie wie jak będzie wyglądał ten sezon i wielu pewnie mysli że będzie kiepsko. Dlatego nie kupują karnetów.

To są dwa najpoważniejsze powody. Po euforii związanej z awansem, z każdym dniem rośnie niepewność. Czy skład pozwoli na skuteczną walkę o utrzymanie? Czy klub jest gotowy organizacyjnie i finansowo? Dla mnie argumentem na "tak dla karnetu", jest przede wszystkim możliwość uczestniczenia w wydarzeniu o wysokim poziomie sportowym, bo eliga to jest coś o czym każdy kibic żużla marzy. Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu jest rywalizacja ligowa, pozostałe rozgrywki to dodatek. Mimo że jest wiele zagadek, to jednocześnie pewne jest że do Gniezna zawita cała światowa elita czarnego sportu. Pozostaje tylko mieć nadzieję że Start będzie walczył do ostatnich metrów, w każdym spotkaniu. Niczego więcej nie oczekuję.

maniak 

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 14:56   

krychu90 napisał/a:
Mówicie, że godziny nie dogodne i nie pasuje podjechać do klubu. W takiej sytuacji prosisz kogoś by mógł tobie zakupić, proste.

Skoro to takie proste to proszę Ciebie. Jakoś wszyscy których znam też pracują, a ci co nie to problemy zdrowotne. Na "chodzie" mam 80 letnią babcię. To może ją podeśle?

yahu 

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 15:05   

Niestety, nie ma możliwości zakupu karnetu poza klubem z prostej przyczyny - rezerwacja miejsc musi znajdować się w jednym miejscu, bo inaczej zrobi się bajzel. Najlepszym rozwiązaniem byłby system sprzedaży wzorowany na tym co mamy w chociażby w kinie Helios.

krychu90 

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 19:01   

maniak napisał/a:
krychu90 napisał/a:
Mówicie, że godziny nie dogodne i nie pasuje podjechać do klubu. W takiej sytuacji prosisz kogoś by mógł tobie zakupić, proste.

Skoro to takie proste to proszę Ciebie. Jakoś wszyscy których znam też pracują, a ci co nie to problemy zdrowotne. Na "chodzie" mam 80 letnią babcię. To może ją podeśle?

Gdybym tylko mieszkał w Gnieźnie, a nie w Poznaniu to nie było by z tym problemu by komuś podskoczyć po karnet.

Sebastiano 
Gniezno

Wysłany: Wto Sty 29, 2013 20:45   

Ceny nie grają roli , musimy pokazać ekipom z innych miast że mimo świeżego wbicia się w ekstralige potrafimy dopingować :)

CEBUL 

Wysłany: Pon Lut 11, 2013 12:03   

Witam. Pytanie: Czy karnet uprawnia do 9 wejść na każdy mecz czy mogą na jeden mecz wejść 2 osoby i wtedy zostanie 7 spotkań??

yahu 

Wysłany: Pią Lut 15, 2013 11:24   

CEBUL napisał/a:
Witam. Pytanie: Czy karnet uprawnia do 9 wejść na każdy mecz czy mogą na jeden mecz wejść 2 osoby i wtedy zostanie 7 spotkań??
Chyba nie ma takiej możliwości, ale najlepiej zadzwonić do klubu i się upewnić.

Ciekawe kiedy będzie można wymieniać vouchery na karnety? Dzwoniłem jakiś czas temu, to nie udzielono mi konkretnej informacji.

krychu90 

Wysłany: Pią Lut 15, 2013 11:32   

Ja uzyskałem informację że po 15 lutego tak więc od dzisiaj :) , ale dla pewności poczekał bym do informacji którą na pewno zamieszczą.

Ramenedes 
Sedenemar

Wysłany: Nie Lut 17, 2013 12:10   

Mam pytanie odnośnie ulgi dla karnetów :)
Otóż jak informuje klub "na karnet ulgowy zniżkę mają (kobiety, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy, czyli kibice którzy ukończyli 65. rok życia)"
Moje pytanie brzmi czy w gronie uczniów szkół ponadgimnazjalnych mogą być uczniowie szkół typu Cosinus albo AP Edukacja ?? Chodzi mi o szkoły licealne i policealne dla dorosłych. Oczywiście taka osoba posiada ważną legitymację.

z_trybuny 

Wysłany: Nie Lut 17, 2013 13:36   

Ramenedes napisał/a:
Mam pytanie odnośnie ulgi dla karnetów :)
Otóż jak informuje klub "na karnet ulgowy zniżkę mają (kobiety, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, studenci do 26. roku życia oraz seniorzy, czyli kibice którzy ukończyli 65. rok życia)"
Moje pytanie brzmi czy w gronie uczniów szkół ponadgimnazjalnych mogą być uczniowie szkół typu Cosinus albo AP Edukacja ?? Chodzi mi o szkoły licealne i policealne dla dorosłych. Oczywiście taka osoba posiada ważną legitymację.

sam sobie odpowiedziałeś :) jeżeli posiadasz ważną legitymację to uprawnia cie do zniżek.
oczywiście jeżeli masz < 26 lat.

Odpowiedz do tematu