Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl



Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Występy Startowców poza ligą polską.
Autor Wiadomość
raf102 
Speedway Fan


Wiek: 51
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 41
Skąd: Trzemeszno
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 23:04   

Swindon Robins - 63
1. Hans Andersen - 12 (3,3,3,3)
2. Nick Morris - 7+2 (0,2*,3,2*)
3. Peter Kildemand - 12 (3,u,3,3,3)
4. Edward Kennett - 10+2 (2*,3,2*,3)
5. Troy Batchelor - 11+1 (2,3,3,2*,1)
6. Kyle Howarth (gość) - 5 (3,0,1,1)
7. Kacper Gomólski - 6+3 (2*,u,2*,2*)

The Lakeside Hammers - 27
1. Peter Karlsson - 3+1 (1*,2,u!,d)
2. Kim Nilsson - 5 (2,1,0!,2,d)
3. Lewis Bridger - 0 (w,-,-.-)
4. Piotr Świderski - 5+1 (1,1*,1,2)
5. Davey Watt - 7 (3,0,1,1,2)

6. Richard Lawson - 3 (0,-,2,0,0,1)
7. Robert Mear - 4 (1,1,1,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Andersen, Nilsson, Karlsson, Morris 3:3
2. Howarth, Gomólski, Mear, Lawson 5:1 (8:4)
3. Kildemand, Kennett, Świderski, Bridger (u/w) 5:1 (13:5)
4. Watt, Batchelor, Mear, Gomólski (u) 2:4 (15:9)
5. Kennett, Karlsson, Nilsson, Kildemand (u) 3:3 (18:12)
6. Andersen, Morris, Mear, Watt 5:1 (23:13)
7. Batchelor, Lawson, Świderski, Howarth 3:3 (26:16)
8. Morris, Gomólski, Mear, Nilsson! 5:1 (31:17)
9. Kildemand, Kennett, Watt, Lawson 5:1 (36:18)
10. Andersen, Morris, Świderski, Lawson 5:1 (41:19)
11. Batchelor, Nilsson, Howarth, Karlsson! 4:2 (45:21)
12. Kildemand, Gomólski, Lawson, Mear 5:1 (50:22)
13. Andersen, Batchelor, Watt, Karlsson (d) 5:1 (55:23)
14. Kennett, Świderski, Howarth, Mear 4:2 (59:25)
15. Kildemand, Watt, Batchelor, Nilsson (d) 4:2 (63:27)
 
 
     
z_trybuny 

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 678
Skąd: gniezno
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 07:11   

The Lakeside Hammers - 43
1. Peter Karlsson - 11+1 (3,2,1*,2,3)
2. Kim Nilsson - 6+1 (2*,0,2,2)
3. Lewis Bridger - 6 (0,2,2,2)
4. Piotr Świderski - 7+1 (3,u,1*,3)
5. Davey Watt - 7 (3,1,3,0,u)
6. Richard Lawson - 2 (0,0,1,1)
7. Robert Mear - 4+2 (1,1,1*,1*)
Swindon Robins - 47
1. Hans Andersen - 10+1 (1,3,2,3,1*)
2. Nick Morris - zastępstwo zawodnika
3. Peter Kildemand - 11+2 (1*,2*,3,3,2)
4. Edward Kennett - 10 (2,3,3,u,2)
5. Troy Batchelor - 9 (2,3,3,1)
6. Steve Worrall (gość) - 3+1 (0,2*,1,0,0)
7. Kacper Gomólski - 4 (3,0,1,0,0,0)
Bieg po biegu:
1. Karlsson, Nilsson, Andersen, Worrall 5:1
2. Gomólski, Worrall, Mear, Lawson 1:5 (6:6)
3. Świderski, Kennett, Kildemand, Bridger 3:3 (9:9)
4. Watt, Batchelor, Mear, Gomólski 4:2 (13:11)
5. Andersen, Bridger, Worrall, Świderski (u) 2:4 (15:15)
6. Batchelor, Karlsson, Gomólski, Nilsson 2:4 (17:19)
7. Kennett, Kildemand, Watt, Lawson 1:5 (18:24)
8. Kennett, Nilsson, Mear, Gomólski 3:3 (21:27)
9. Batchelor, Bridger, Świderski, Worrall 3:3 (24:30)
10. Kildemand, Nilsson, Karlsson, Kennett (u) 3:3 (27:33)
11. Watt, Andersen, Lawson, Gomólski 4:2 (31:35)
12. Kildemand, Bridger, Mear, Worrall 3:3 (34:38)
13. Andersen, Karlsson, Batchelor, Watt 2:4 (36:42)
14. Świderski, Kennett, Lawson, Gomólski 4:2 (40:44)
15. Karlsson, Kildemand, Andersen, Watt (u) 3:3 (43:47)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 09:47   

Coventry Bees - 45
1. Krzysztof Kasprzak - 4+1 (1,1*,2,0)
2. Aaron Summers - 8 (3,2,3,0)
3. Grzegorz Zengota - 8 (2,2,1,3,0)
4. Mateusz Szczepaniak - 0 (0,0,0,-)
5. Scott Nicholls - 7+1 (2*,1,1,2,1)
6. Ludvig Lindgren (gość) - 7+2 (2*,3,0,2*)
7. Michał Szczepaniak - 11+1 (3,3,2*,0,3)

Belle Vue Aces - 45
1. Matej Zagar - 13+1 (2,3,2*,3,3)
2. Craig Cook - ZZ
3. Magnus Zetterstroem - 3+1 (1,0,1,1*)
4. Kevin Woelbert - 12+1 (3,1,2,3,1,2*)
5. Artur Mroczka - 7+1 (0,3,1,2*,1)
6. Ales Dryml - 8 (u,0,0,3,3,2,0)
7. Kauko Nieminen - 2 (1,1,0,-)

Bieg po biegu:
1. Summers, Zagar, Kasprzak, Dryml (u) 4:2
5. Zagar, Zengota, Woelbert, Mat.Szczepaniak 2:4 (18:12)
11. Dryml, Zagar, Nicholls, Lindgren 1:5 (34:32)
13. Zagar, Nicholls, Mroczka, Kasprzak 2:4 (39:39)
15. Zagar, Woelbert, Nicholls, Zengota 1:5 (45:45)


Peterborough Panthers - 54
1. Kenneth Bjerre - 13+1 (3,3,2*,2,3)
2. Ryan Fisher - 7 (0,1,3,3)
3. Norbert Kościuch - 7+1 (0,3,3,1*)
4. Kenni Larsen - 8+2 (2,2*,2*,2)
5. Linus Sundstroem - 7+3 (1*,3,1*,1*,1)
6. Patrick Hougaard - 6+1 (3,0,2,1*)
7. Dakota North - 6+1 (0,2,2*,2)

Eastbourne Eagles - 39
1. Bjarne Pedersen - 12 (2,1,6!,3,w)
2. Timo Lahti - 2+1 (1*,0,1,0)
3. Simon Gustafsson - 3 (1,2,0,d!)
4. Cameron Woodward - 10+1 (3,1*,1,3,2)
5. Adam Shields - 2 (0,2,0,0)
6. Lukas Dryml - 5+1 (1*,0,1,3)
7. Denis Gizatullin - 5 (2,3,0,0)

Bieg po biegu:
1. Bjerre, Pedersen, Lahti, Fisher 3:3
4. Gizatullin, North, Sundstroem, Shields 3:3 (11:13)
5. Kościuch, Larsen, Pedersen, Lahti 5:1 (16:14)
6. Bjerre, Shields, Fisher, Dryml 4:2 (20:16)
9. Kościuch, Larsen, Dryml, Shields 5:1 (33:21)
11. Pedersen(6!), Hougaard, Sundstreom, Lahti 3:6 (41:28)
13. Pedersen, Bjerre, Sundstroem, Shields 3:3 (47:34)
15. Bjerre, Woodward, Sundstroem, Pedersen (w) 4:2 (54:39)
 
     
raf102 
Speedway Fan


Wiek: 51
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 41
Skąd: Trzemeszno
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 23:11   

Eastbourne Eagles - 47
1. Bjarne Pedersen - 13 (3,2,3,2,3)
2. Timo Lahti - 5+1 (2*,0,3,0)
3. Simon Gustafsson - 0 (0,0,u,-)
4. Cameron Woodward - 8 (3,2,2,1)
5. Adam Shields - 2 (0,1,1,-)
6. Lukas Dryml - 12 (3,3,0,3,0,3,0)
7. Denis Gizatullin - 7+2 (2*,3,2*,0)

Wolverhampton Wolves - 46
1. Tai Woffinden - 10+2 (1,3,2*,3,1*)
2. Tyron Proctor - zastępstwo zawodnika
3. Ricky Wells - 5+3 (1*,2,0,1*,1*)
4. Adam Skórnicki - 4 (2,0,2,-)
5. Fredrik Lindgren - 14 (2,3,6!,1,2)
6. Ludvig Lindgren - 8+1 (0,1*,1,1,3,2,0)
7. Jacob Thorssell - 5 (0,1,1,1,2)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Lahti, Woffinden, Thorssell 5:1
4. Gizatullin, F. Lindgren, L. Lindgren, Shields 3:3 (16:8)
6. F. Lindgren, Pedersen, L. Lindgren, Lahti 2:4 (20:16)
7. Dryml, Wells, Shields, Skórnicki 4:2 (24:18)
10. Pedersen, Skórnicki, Wells, Lahti 3:3 (34:29)
11. L. Lindgren, Woffinden, Shields, Dryml 1:5 (35:34)
13. Woffinden, Pedersen, F. Lindgren, Dryml 2:4 (40:41)
15. Pedersen, F. Lindgren, Woffinden, Dryml 3:3 (47:46)
 
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:39   

I runda Indywidualnych Mistrzostw Chorwacji i Słowenii w Gorican - 6 kwietnia


Wyniki:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 14 (3,3,2,3,3) + 1 miejsce w finale
2. Matej Zagar (Słowenia) - 15 (3,3,3,3,3) + 2 miejsce w finale
3. Aleksander Conda (Słowenia) - 12 (3,3,3,2,1) + 3 miejsce w finale
4. Samo Kukovica (Słowenia) - 11 (2,2,3,3,1) + 4 miejsce w finale
5. Denis Stojs (Słowenia) - 10 (2,2,1,2,3)
6. Matic Voldrih (Słowenia) - 9 (3,0,2,2,2)
7. Jernej Pecnik (Słowenia) - 8 (1,3,w,2,2)
8. Maks Gregoric (Słowenia) - 7 (2,2,2,1,0)
9. Ziga Radkovic (Słowenia) - 6 (u,0,0,3,3)
10. Renato Cvetko (Chorwacja) - 6 (2,1,2,1,u)
11. Ladislav Vida (Słowenia) - 5 (1,0,1,1,2)
12. Dalibor Bot (Słowenia) - 4 (0,1,0,1,2)
13. Matic Ivacic (Słowenia) - 4 (1,1,2,u,0)
14. Jan Mesiarik (Słowacja) - 2 (1,w,1,0,u)
15. Karlo Majnic (Chorwacja) - 2 (0,1,u,1)
16. Karlo Pigac (Chorwacja) - 0 (0,w,-,-,-)

Finał:
Pavlic, Zagar, Conda, Kukovica


Szukałem wyników bieg po biegu (nawet na chorwackich stronach) i nie udała Mi się ta sztuka. Jak się coś takiego pojawi to dopiszę ;]
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Kwi 08, 2013 22:46   

Belle Vue Aces - 52
1. Matej Zagar - 9 (3,3,3,d)
2. Kevin Woelbert - 9+3 (2*,2*,3,2*,0)
3. Magnus Zetterstroem - 8+1 (3,d,2,2*,1)
4. Craig Cook - 8+2 (2*,2,1*,3)
5. Artur Mroczka - 9 (3,3,2,1)
6. Ales Dryml - 1 (1,0,w)
7. Kauko Nieminen - 8+2 (0,1,2*,3,2*)

Coventry Bees - 41
1. Krzysztof Kasprzak - 16 (1,3,6!,3,3)
2. Aaron Summers - 2 (0,1,d,1)
3. Grzegorz Zengota - 2+1 (w,1*,w,1)
4. Mateusz Szczepaniak - 4 (1,2,1,0)
5. Scott Nicholls - 10+2 (2,1,3,2*,2*)
6. Anders Mellgren (gość) - 2+1 (2*,0,0!,0)
7. Michał Szczepaniak - 5 (3,0,1,1)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Woelbert, Kasprzak, Summers 5:1
6. Zagar, Woelbert, Nicholls, Mellgren 5:1 (22:14)
10. Zagar, Woelbert, Mt. Szczepaniak, Zengota (w) 5:1 (38:22)
13. Kasprzak, Nicholls, Mroczka, Zagar (d) 1:5 (46:35)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 12:52   

Zastanawiałem się czy dodać ale w tamtym sezonie też uwzględniałem sparingi więc dodaję ;)

Stal Gorzów - 35
1. Tomasz Gapiński - 7+1 (1*,-,1,2,3)
2. Adrian Gomólski - 2 (2,u,-,0)
3. Paweł Hlib - 6 (2,0,1,-,3)
4. Łukasz Jankowski - 3+1 (1*,2,-,0)
5. Daniel Nermark - 8+1 (3,-,2,1,2*)
6. Bartosz Zmarzlik - 0 (0,0,d)
7. Łukasz Cyran - 3+1 (2,0,1*)
8. Linus Sundstroem - 6+1 (1,2,1,2*)
R1. Adrian Cyfer - 0 (d,0)

Lechma Start Gniezno - 55
9. Antonio Lindbaeck - 10 (3,1,3,3)
10. Damian Adamczak - 9+1 (0,3,2*,3,1)
11. Sebastian Ułamek - 11+1 (3,2*,3,3)
12. Piotr Świderski - 5+1 (0,3,0,2*,d)
13. Matej Zagar - 8+1 (2,1,3,2*)
14. Oskar Fajfer - 8 (3,3,1,1)
15. Wojciech Lisiecki - 4+2 (1,1*,2*,0)
16. Adrian Gała - NS
R1. Maciej Fajfer - NS


Bieg po biegu:
1. (63,94) Lindbaeck, Gomólski, Gapiński, Adamczak 3:3
2. (63,63) O. Fajfer, Cyran, Lisiecki, Zmarzlik 4:2 (7:5)
3. (64,53) Ułamek, Hlib, Jankowski, Świderski 3:3 (10:8)
4. (64,16) Nermark, Zagar, Lisiecki, Cyran 3:3 (13:11)
5. (64,79) Świderski, Ułamek, Sundstroem, Gomólski (u4) 5:1 (18:12)
6. (64,03) O. Fajfer, Jankowski, Zagar, Hlib 4:2 (22:14)
7. (64,47) Adamczak, Sundstroem, Lindbaeck, Zmarzlik 4:2 (26:16)
8. (63,25) Zagar, Lisiecki, Gapiński, Cyfer (d4) 5:1 (31:17)
9. (63,69) Lindbaeck, Adamczak, Hlib, Cyfer 5:1 (36:18)
10. (64,50) Ułamek, Nermark, Cyran, Świderski 3:3 (39:21)
11. (64,54) Adamczak, Zagar, Sundstroem, Gomólski 5:1 (44:22)
12. (64,94) Ułamek, Gapiński, O. Fajfer, Zmarzlik (d4) 4:2 (48:24)
13. (64,47) Lindbaeck, Świderski, Nermark, Jankowski 5:1 (53:25)
14. (65,94) Hlib, Sundstroem, O. Fajfer, Lisiecki 1:5 (54:30)
15. (65,84) Gapiński, Nermark, Adamczak, Świderski (d4) 1:5 (55:35)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 09:51   

Lechma Start Gniezno - 33
1. Antonio Lindbaeck - 8 (1,1,3,0,3)
2. Damian Adamczak - 0 (0,0,0,d)
3. Sebastian Ułamek - 7 (1,1,2,2,1)
4. Maciej Fajfer - 0 (0,d,-)
5. Piotr Świderski - 14 (3,2,3,3,3)
6. Oskar Fajfer - 3+1 (1,1*,1)
7. Wojciech Lisiecki - 0 (d,0,d,0)
8. Adrian Gała - 1 (1,0)

Stal Gorzów - 56
9. Tomasz Gapiński - 9+2 (2*,3,3,1*)
10. Łukasz Jankowski - 3 (3,d,-,u)
11. Linus Sundstroem - 9+2 (3,2*,-,2*,2)
12. Paweł Hlib - 6+1 (2*,-,2,2)
13. Daniel Nermark - 9+1 (2,2*,2,3)
14. Bartosz Zmarzlik - 9 (3,3,3)
15. Łukasz Cyran - 3+2 (2*,-,1*,0)
16. Adrian Cyfer - 3+2 (1*,1,1*)
R1. Adrian Gomólski - 5 (3,d,2)

Bieg po biegu:
1. Jankowski, Gapiński, Lindbaeck, Adamczak 5:1
2. Zmarzlik, Cyran, O. Fajfer, Lisiecki 5:1 (10:2)
3. Sundstroem, Hlib, Ułamek, M. Fajfer 5:1 (15:3)
4. Świderski, Nermark, Cyfer, Lisiecki (d4) 3:3 (18:6)
5. Gomólski, Sundstroem, Lindbaeck, Adamczak 5:1 (23:7)
6. Zmarzlik, Nermark, Ułamek, M. Fajfer (d4) 5:1 (28:8)
7. Gapiński, Świderski, O. Fajfer, Jankowski (d4) 3:3 (31:11)
8. Lindbaeck, Nermark, Cyran, Adamczak 3:3 (34:14)
9. Gapiński, Ułamek, Gała, Gomólski (d3) 3:3 (37:17)
10. Świderski, Hlib, Cyfer, Lisiecki (d4) 3:3 (40:20)
11. Nermark, Ułamek, Jankowski (u2), Adamczak (d/start) 3:2 (43:22)
12. Zmarzlik, Sundstroem, O. Fajfer, Lindbaeck 5:1 (48:23)
13. Świderski, Hlib, Gapiński, Gała 3:3 (51:26)
14. Lindbaeck, Gomólski, Cyfer, Lisiecki 3:3 (54:29)
15. Świderski, Sundstroem, Ułamek, Cyran 2:4 (56:33)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 19:41   

Lechma Start Gniezno - 39
1. Damian Adamczak - 9 (2,3,1,2,1)
2. Maciej Fajfer - 0 (0,0,0,d)
3. Sebastian Ułamek - 13 (3,2,3,2,3)
4. Adrian Gała - 1 (1,0,0,0)
5. Bjarne Pedersen - 8+1 (1,2,1*,3,1)
6. Oskar Fajfer - 3 (3,0,0)
7. Wojciech Lisiecki - 5 (1,0,2,2)

Unibax Toruń - 51
9. Emil Pulczyński - 8+2 (3,3,1*,1*)
10. Kamil Pulczyński - 7 (1,1,2,3,w)
11. Kamil Brzozowski - 10 (2,2,3,3)
12. Oskar Ajtner-Gollob - 1+1 (0,1*,0,-,d)
13. Adrian Miedziński - 11+1 (2*,3,3,1,2)
14. Łukasz Przedpełski - 5 (0,1,1,3)
15. Paweł Przedpełski - 9+1 (2,3,2*,2)

Bieg po biegu:
1. E. Pulczyński, Adamczak, K. Pulczyński, M. Fajfer 4:2
2. O. Fajfer, P. Przedpełski, Lisiecki, Ł. Przedpełski 2:4 (6:6)
3. Ułamek, Brzozowski, Gała, Ajtner-Gollob 2:4 (8:10)
4. P. Przedpełski, Miedziński, Pedersen, Lisiecki 5:1 (13:11)
5. Adamczak, Brzozowski, Ajtner-Gollob, M. Fajfer 3:3 (16:14)
6. Miedziński, Ułamek, Ł. Przedpełski, Gała 4:2 (20:16)
7. E. Pulczyński, Pedersen, K. Pulczyński, O. Fajfer 4:2 (24:18)
8. Miedziński, P. Przedpełski, Adamczak, M. Fajfer 5:1 (29:19)
9. Ułamek, K. Pulczyński, E. Pulczyński, Gała 3:3 (32:22)
10. Brzozowski, Lisiecki, Pedersen, Ajtner-Gollob 3:3 (35:25)
11. K. Pulczyński, Ułamek, Miedziński, M. Fajfer (d4) 4:2 (39:27)
12. Brzozowski, Adamczak, Ł. Przedpełski, O. Fajfer 4:2 (43:29)
13. Pedersen, P. Przedpełski, E. Pulczyński, Gała 3:3 (46:32)
14. Ł. Przedpełski, Lisiecki, Adamczak, Ajtner-Gollob (d4) 3:3 (49:35)
15. Ułamek, Miedziński, Pedersen, K. Pulczyński (w/u4) 2:4 (51:39)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 21:38   

II runda Indywidualnych Mistrzostw Chorwacji i Słowenii w Lublanie - 13 kwietnia

Wyniki:
1. Matej Zagar (Słowenia) - 15 (3,3,3,3,3) + 1 miejsce w finale
2. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 14 (3,2,3,3,3) + 2 miejsce w finale
3. Aleksander Conda (Słowenia) - 13 (3,3,2,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Samo Kukovica (Słowenia) - 11 (2,3,3,2,1) + 4 miejsce w finale
5. Matic Voldrih (Słowenia) - 11 (2,2,2,2,3) + 5 miejsce w finale
6. Maks Gregoric (Słowenia) - 10 (3,3,1,2,1)
7. Lukas Simon (Austria) - 7 (2,2,1,0,2)
8. Ziga Radkovic (Słowenia) - 7 (1,1,2,1,2)
9. Jernej Pecnik (Słowenia) - 6 (0,2,0,1,3)
10. Matic Ivacic (Słowenia) - 6 (1,1,0,3,1)
11. Denis Stojs (Słowenia) - 6 (2,0,2,d,2)
12. Daniel Gappmaier (Austria) - 5 (1,0,0,3,1)
13. Dalibor Bot (Słowenia) - 4 (1,1,0,2,0)
14. Ladislav Vida (Słowenia) - 3 (0,1,1,1,0)
15. Karlo Majnic (Chorwacja) - 2 (0,0,1,1,0)
16. Anton Wannasek (Austria) - 0 (0,0,0,0,0)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 16:26   

Belle Vue Aces - 54
1. Matej Zagar - 11+1 (3,3,2*,3)
2. Kevin Woelbert - 9+1 (2*,1,3,3,0)
3. Magnus Zetterstroem - 6+2 (3,1*,0,2*)
4. Craig Cook - 8+1 (2*,2,1,3)
5. Artur Mroczka - 10 (3,3,3,0,1)
6. Ales Dryml - 4+1 (2,0,2*,0,d)
7. Kauko Nieminen - 6+2 (1*,2*,0,3)

Peterborough Panthers - 39
1. Kenneth Bjerre - 8+1 (1,6!,0,1*)
2. Ryan Fisher - 3 (t,0,2,1)
3. Norbert Kościuch - 1+1 (u,1*,0,-)
4. Linus Sundstroem - 8+1 (1,2,1,2,2*)
5. Kenni Larsen - 10+1 (1,2,2*,2,3)
6. Patrick Hougaard - 3 (0,0,3,0!)
7. Dakota North - 6+2 (0,3,0,1*,1,1*)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Woelbert, Bjerre, North (Fisher - t) 5:1
6. Zagar, Larsen, Woelbert, Hougaard 4:2 (25:14)
10. Woelbert, Zagar, Sundstroem, Kościuch 5:1 (37:26)
13. Zagar, Larsen, Bjerre, Mroczka 3:3 (50:31)
 
     
z_trybuny 

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 678
Skąd: gniezno
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 19:42   

zagar ale kręci, gdzie nie jedzie to trzaska same trójki, jest forma.
 
     
emil1702 

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 120
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 21:30   

Zlata Prilba - 45
1. Ales Dryml - 7+1 (1,2*,2,2)
2. Hynek Stichauer - 2+2 (0,-,1*,1*)
3. Lukas Dryml - 7+1 (1,2,2,2*,u)
4. Tomas Suchanek - 0 (0,0,0,-)
5. Matej Zagar - 14 (3,3,d,3,3,2)
6. Vaclav Milik - 15+2 (3,3,3,2*,3,1*)
7. David Sterovsky - 0 (0,0,-,0)

Olymp Praga - 45
9. Nicki Pedersen - 11 (3,3,1,1,3)
10. Matej Kus - 5+1 (2*,2,1,0)
11. Josef Franc - 10 (3,1,2,3,1)
12. Martin Gavenda - 3+2 (2*,0,1*,d)
13. Andreas Jonsson - 8 (2,3,3,0)
14. Michal Skurla - 3+3 (1*,1*,-,1*)
15. Zdenek Holub - 5+1 (2,1*,0,0,-,2)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Kus, A. Dryml, Stichauer 5:1
2. Milik, Holub, Skurla, Sterovsky 3:3 (8:4)
3. Franc, Gavenda, L. Dryml, Suchanek 5:1 (13:5)
4. Zagar, Jonsson, Skurla, Sterovsky 3:3 (16:8)
5. Milik, Kus, Holub, Suchanek 3:3 (19:11)
6. Zagar, A. Dryml, Franc, Gavenda 1:5 (20:16)
7. Pedersen, L. Dryml, Kus, Suchanek 4:2 (24:18)
8. Milik, Franc, Gavenda, Zagar (d) 3:3 (27:21)
9. Jonsson, A. Dryml, Stichauer, Holub (d) 3:3 (30:24)
10. Zagar, Milik, Pedersen, Holub 1:5 (31:29)
11. Milik, Holub, Skurla, Sterovsky 3:3 (34:32)
12. Jonsson, A. Dryml, Stichauer, Gavenda (d) 3:3 (37:35)
13. Franc, L. Dryml, Milik, Kus 3:3 (40:38)
14. Zagar, L. Dryml, Pedersen, Jonsson 1:5 (41:43)
15. Pedersen, Zagar, Franc, L. Dryml (u) 4:2 (45:45)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 22:17   

2. Turniej krajowych eliminacji do IMŚ w Rawiczu - 16 kwietnia

Wyniki:
1. Damian Baliński - 13 (2,2,3,3,3)
2. Sebastian Ułamek - 13 (3,2,2,3,3)
3. Przemysław Pawlicki - 11+3 (3,3,2,w,3)
4. Tobiasz Musielak - 11+2 (1,3,2,2,3)
----------------------------------------------------
5. Michał Szczepaniak - 11+1 (1,3,3,3,1)
----------------------------------------------------
6. Piotr Protasiewicz - 10 (3,0,3,2,2)
7. Mariusz Puszakowski - 9 (2,2,3,0,2) (awans)
8. Tomasz Rempała - 7 (3,1,1,1,1)
9. Sławomir Musielak - 6 (w,2,d,2,2)
10. Łukasz Sówka - 5 (1,3,0,1,0)
11. Piotr Świderski - 5 (2,1,2,0,-)
12. Szymon Woźniak - 4 (0,0,1,3,0)
13. Adam Strzelec - 4 (2,0,0,1,1)
14. Michał Mitko - 4 (0,1,1,2,0)
15. Marcin Jędrzejewski - 3 (0,0,0,1,2)
16. Piotr Dym - 3 (1,1,1,d,d)
17. Michał Łopaczewski - 1 (1)

Bieg po biegu:
4. Ułamek, Świderski, Sówka, Mitko
5. Pawlicki, Puszakowski, Świderski, Strzelec
7. T. Musielak, Ułamek, Dym, Protasiewicz
10. Baliński, Ułamek, Rempała, Strzelec
12. Protasiewicz, Świderski, Woźniak, Jędrzejewski
14. Szczepaniak, T. Musielak, Rempała, Świderski
16. Ułamek, S. Musielak, Jędrzejewski, Pawlicki (w/u2)
17. Ułamek, Puszakowski, Szczepaniak, Woźniak

3. Turniej krajowych eliminacji do IMŚ w Krośnie - 16 kwietnia

Wyniki:
1. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 14 (3,2,3,3,3)
2. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 14 (2,3,3,3,3)
3. Maciej Janowski (Unia Tarnów) - 14 (3,3,3,2,3)
4. Krzysztof Buczkowski (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) - 12 (3,3,2,2,2)
-------------------------------------------------------
5. Daniel Jeleniewski (Lubelski Węgiel KMŻ) - 10 (2,2,2,2,2)
-------------------------------------------------------
6. Mirosław Jabłoński (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 9 (2,2,3,1,1)
7. Robert Kościecha (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) - 8 (1,2,2,3,d)
8. Rune Holta (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 7 (0,0,1,3,3)
9. Jakub Jamróg (Unia Tarnów) - 7 (3,1,1,d,2)
10. Damian Adamczak (Lechma Start Gniezno) - 7 (1,3,t,1,2)
11. Szymon Kiełbasa (KSM Krosno) - 4 (d,1,1,2,-)
12. Karol Baran (Lubelski Węgiel KMŻ) - 4 (1,d,2,1,-)
13. Dawid Stachyra (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 3 (2,1,d,-,-)

Bieg po biegu:
1. Jamróg, Stachyra, Adamczak, Kiełbasa (d4)
8. Adamczak, Jabłoński
12. Janowski, Jeleniewski, Holta, Adamczak (t)
16. Kołodziej, Buczkowski, Adamczak
20. Zengota, Adamczak, Kościecha (d3)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 23:12   

King’s Lynn Stars - 51
1. Niels Kristian Iversen - 13+1 (3,2,3,2*,3)
2. Simon Stead - 7+2 (1,1*,3,2*)
3. Mads Korneliussen - 9+1 (2,2,2,2*,1)
4. Nicolai Klindt - 1+1 (0,1*,d,0)
5. Rory Schlein - 4 (d,d,1,3)
6. Sebastian Alden - 12+1 (3,2*,3,3,1)
7. Kozza Smith - 5 (1,2,2)

Eastbourne Eagles - 39
1. Bjarne Pedersen - 6 (2,3,0,1,0)
2. Timo Lahti - 0 (0,0,0,-)
3. Simon Gustafsson - 4 (1,3,d,0)
4. Cameron Woodward - 9+1 (3,1,1,2*,2)
5. Adam Shields - 7 (3,3,1,0)
6. Lukas Dryml - 4 (2,0,1,1)
7. Denis Gizatullin - 9 (0,1,3,2,3)

Bieg po biegu:
1. Iversen, Pedersen, Stead, Lahti 4:2
4. Shields, Smith, Gizatullin, Schlein (d) 2:4 (12:12)
5. Pedersen, Korneliussen, Klindt, Lahti 3:3 (15:15)
6. Shields, Iversen, Stead, Dryml 3:3 (18:18)
9. Gizatullin, Korneliussen, Shields, Klindt (d) 2:4 (27:27)
11. Alden, Gizatullin, Schlein, Pedersen 4:2 (36:30)
13. Schlein, Iversen, Pedersen, Shields 5:1 (46:32)
15. Iversen, Woodward, Korneliussen, Pedersen 4:2 (51:39)
 
     
z_trybuny 

Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 678
Skąd: gniezno
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 21:24   

Antonowi proponuje mniej lansu a wiecej pracy, bo narazie słabo pod każdym wzgledem...
 
     
Ramenedes 
Sedenemar


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1303
Skąd: Z Rzeczypospolitej
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 22:13   

Tak sobie myślałem zimą o Antonie, i doszedłem do wniosku, że pewnie tak nie będzie, że sie mylę.
Ale dziś muszę przyznać, że chyba jednak miałem rację. Anton będzie najbardziej przepłaconym i przereklamowanym zawodnikiem tego sezonu.
Musi szybko albo zainwestować w sprzęt i psychologa albo będzie kulał punkty tak jak dziś i w marcu w Auckland.
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Kwi 21, 2013 12:35   

GP w Bydgoszczy - 20 kwietnia

Wyniki:
1. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 15 (2,3,1,2,1,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Matej Zagar (Słowenia) - 14 (3,1,2,1,3,2,2) + 2. miejsce w finale
3. Tomasz Gollob (Polska) - 16 (3,0,3,3,3,3,1) + 3. miejsce w finale
4. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 14 (2,2,3,3,2,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Darcy Ward (Australia) - 13 (1,3,2,3,3,1)
6. Nicki Pedersen (Dania) - 10 (1,3,3,1,2,d)
7. Chris Holder (Australia) - 10 (1,1,2,3,2,1)
8. Niels Kristian Iversen (Dania) - 9 (1,3,0,2,3,0)
9. Jarosław Hampel (Polska) - 8 (3,d,2,2,1)
10. Greg Hancock (USA) - 8 (3,2,1,1,1)
11. Krzysztof Buczkowski (Polska) - 6 (2,2,1,0,1)
12. Martin Vaculik (Słowacja) - 4 (0,1,3,0,0)
13. Andreas Jonsson (Szwecja) - 4 (0,0,0,2,2)
14. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 4 (2,1,1,d,0)
15. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (0,2,0,1,0)
16. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 0 (0,0,0,d,0)

17. Szymon Woźniak (Polska) - NS
18. Mikołaj Curyło (Polska) - NS

Bieg po biegu:
4. Zagar, Woffinden, Iversen, Lindbaeck
6. Sajfutdinow, Lindbaeck, Vaculik, Kasprzak
7. Ward, Hancock, Zagar, Gollob
10. Vaculik, Zagar, Buczkowski, Jonsson
11. Pedersen, Hampel, Hancock, Lindbaeck
13. Gollob, Jonsson, Lindbaeck, Lindgren (d)
16. Holder, Hampel, Zagar, Kasprzak (d)
17. Zagar, Pedersen, Sajfutdinow, Lindgren
20. Ward, Holder, Buczkowski, Lindbaeck

Półfinał:
21. Gollob, Zagar, Holder, Iversen

Finał:
23. Sajfutdinow, Zagar, Gollob, Woffinden
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 22:41   

Wolverhampton Wolves - 59
1. Tai Woffinden - 14+1 (3,2*,3,3,3)
2. Tyron Proctor - 10+2 (2*,3,3,2*,0)
3. Ricky Wells - 7+1 (2*,2,0,3)
4. Adam Skórnicki - 6 (3,0,1,2)
5. Fredrik Lindgren - 7+2 (3,w,2*,2*)
6. Ludvig Lindgren - 8+1 (3,1,3,1*)
7. Jacob Thorssell - 7+3 (1,2*,2*,2*)

Eastbourne Eagles - 34
1. Rory Schlein (gość) - 11 (1,6!,1,1,2)
2. Timo Lahti - 2 (0,1,1,0)
3. Simon Gustafsson - 3+1 (1,2*,0,0)
4. Cameron Woodward - 8+1 (0,3,1,3,1*)
5. Adam Shields - 3+1 (0,1,2*,0)
6. Lukas Dryml - 4 (0,0,3,1!)
7. Denis Gizatullin - 3 (2,1,0,0)

Bieg po biegu:
4. F. Lindgren, Thorssell, Gizatullin, Shields 5:1 (19:5)
6. Proctor, Woffinden, Shields, Dryml 5:1 (26:13)
9. Dryml, Shields, Skórnicki, Wells 1:5 (33:24)
13. Woffinden, F. Lindgren, Schlein, Shields 5:1 (53:28)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 22:45   

Finał Krajowych Eliminacji do IMŚJ - Piła 23 kwietnia

Wyniki:
1. Piotr Pawlicki - 14 (3,3,3,3,2)
2. Patryk Dudek - 12 (3,2,2,2,3)
3. Bartosz Zmarzlik - 10 (2,0,2,3,3)
4. Szymon Woźniak - 10 (3,3,1,2,1)
5. Mikołaj Curyło - 10 (2,2,1,3,2)
--------------------------------------------
6. Adam Strzelec - 9 (1,3,3,2,0) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
---------------------------------------------
7. Tobiasz Musielak - 9 (2,1,3,0,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
8. Artur Czaja - 9 (2,2,3,1,1) + defekt w biegu dodatkowym
9. Kacper Gomólski - 8 (w,2,0,3,3)
10. Oskar Fajfer - 6 (d,1,2,1,2)
11. Kamil Pulczyński - 5 (1,3,1,d,d)
13. Patryk Dolny - 4 (3,1,0,d,0)
14. Krystian Pieszczek - 4 (1,0,2,1,u)
12. Kamil Adamczewski - 3 (0,1,u,2,w)
15. Łukasz Sówka - 3 (1,0,1,1,-)
16. Bartosz Bietracki - 2 (2)
17. Arkadiusz Pawlak - 1 (1)
18. Emil Pulczyński - 0 (0,d,d,d,-)

Bieg po bieg:
4. Woźniak, Curyło, Sówka, Fajfer (d4)
8. Pawlicki, Czaja, Fajfer, Pieszczek
9. Strzelec, Fajfer, K. Pulczyński, Dolny
15. Zmarzlik, Dudek, Fajfer, Musielak
18. Gomólski, Fajfer, Pawlak, Adamczewski (w/u)


Elite League

The Lakeside Hammers - 53
1. Peter Karlsson - 12 (3,3,3,3,0)
2. Kim Nilsson - 7+3 (1,1*,1,2*,2*)
3. Lewis Bridger - 10 (2,1,3,1,3,0)
4. Davey Watt - zastępstwo zawodnika
5. Piotr Świderski - 13+1 (2,2,2*,3,1,3)

6. Richard Lawson - 5+2 (2*,0,1,2*)
7. Robert Mear - 6 (3,0,3,0)

Kings Lynn Stars - 39
1. Niels Kristian Iversen - 9 (u,2,4!,3)
2. Simon Stead - zastępstwo zawodnika
3. Mads Korneliussen - 12 (3,3,u,1,3,2)
4. Nicolai Klindt - 1 (0,0,1,0,u)
5. Rory Schlein - 9+2 (3,2,1!,2*,1*)
6. Sebastian Alden - 0 (0,0,0,0)
7. Richie Worrall - 8+1 (2,1,1,1,0,2*,1)

Bieg po biegu:
4. Schlein, Świderski, Worrall, Mear 2:4 (14:10)
7. Korneliussen, Świderski, Klindt, Lawson 2:4 (24:18)
9. Bridger, Świderski, Schlein (1!), Alden 5:1 (34:20)
11. Świderski, Iversen (4!), Lawson, Alden 4:4 (43:25)
13. Iversen, Schlein, Świderski, Karlsson 1:5 (45:35)
15. Świderski, Korneliussen, Schlein, Bridger 3:3 (53:39)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 15:43   

Elite League - 24 kwietnia

Birmingham Brummies - 56
1. Chris Harris - 6+2 (1*,2*,1,2)
2. Jason Doyle - 14 (2,3,3,3,3)
3. Daniel King - 12 (3,2,3,3,1)
4. Josh Auty - 5+1 (1,1*,u,3)
5. Ben Barker - 6+2 (3,1*,1,1*)
6. Martin Smolinski - 7+1 (w,2,3,2*)
7. Nicolas Covatti - 6+1 (3,0,2*,1)

The Lakeside Hammers - 38
1. Peter Karlsson - 13 (0,3,3,2,3,2)
2. Kim Nilsson - 6 (3,2,d,1,0)
3. Lewis Bridger - 7 (0,0,2,4!,1)
4. Davey Watt - zastępstwo zawodnika
5. Piotr Świderski - 6 (2,d,4!,0,0,0)

6. Richard Lawson - 1+1 (1*,-,-,-)
7. Robert Mear - 5+2 (2,1*,1,0,1*,0,0)

Bieg po biegu:
4. Barker, Świderski, Mear, Covatti 3:3 (13:11)
6. Doyle, Harris, Mear, Świderski (d) 5:1 (21:15)
9. King, Świderski(4!), Mear, Auty (u) 3:5 (32:24)
10. Doyle, Bridger, Harris, Świderski 4:2 (36:26)
13. Karlsson, Harris, Barker, Świderski 3:3 (47:35)
15. Doyle, Karlsson, King, Świderski 4:2 (56:38)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią Kwi 26, 2013 16:49   

Elite League

Swindon Robins - 49
1. Hans Andersen - 13+1 (3,3,3,2*,2)
2. Nick Morris - 3 (0,1,2,u)
3. Peter Kildemand - 7+1 (0,2*,3,2)
4. Edward Kennett - 10+1 (2,3,2*,3,0)
5. Troy Batchelor - 9 (3,2,1,3)
6. Todd Kurtz - 1 (0,1,0,-)
7. Kacper Gomólski - 6+3 (2,2*,1*,1*,w)

Eastbourne Eagles - 43
1. Bjarne Pedersen - 6 (2,0,3,1)
2. Timo Lahti - 8+2 (1*,1,3,2*,1)
3. Simon Gustafsson - 10 (3,u,1,3,3)
4. Cameron Woodward - 10 (1,3,4!,2)
5. Adam Shields - 2 (1,0,1,0)
6. Lukas Dryml - 4 (1,2,0,w,0,1)
7. Denis Gizatullin - 3 (3,d,-,-)

Bieg po biegu:
1. Andersen, Pedersen, Lahti, Morris 3:3
4. Batchelor, Gomólski, Shields, Gizatullin (d) 5:1 (12:12)
5. Kennett, Kildemand, Lahti, Pedersen 5:1 (17:13)
6. Andersen, Dryml, Morris, Shields 4:2 (21:15)
9. Kildemand, Kennett, Shields, Dryml (w/2min) 5:1 (32:22)
11. Pedersen, Lahti, Batchelor, Kurtz 1:5 (36:32)
13. Batchelor, Andersen, Pedersen, Shields 5:1 (44:36)


Finał Złotego Kasku w Rawiczu - 26 kwietnia

Wyniki:
1. Maciej Janowski (Unia Tarnów) - 13 (1,3,3,3,3)
2. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) - 12 (2,1,3,3,3)
3. Jarosław Hampel (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 10+3 (3,0,3,3,1)
4. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 10+2 (0,2,2,3,3)
5. Krzysztof Buczkowski (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) - 10+1 (1,3,3,0,3)
6. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów) - 9 (3,w,2,2,2)
7. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 8 (t,2,2,2,2)
8. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 7 (3,2,1,w,1)
9. Sebastian Ułamek (Lechma Start Gniezno) - 6 (0,3,1,2,0)
10. Rafał Okoniewski (PGE Marma Rzeszów) - 6 (2,3,0,t,1)
11. Mariusz Puszakowski (Kolejarz Rawag Rawicz) - 6 (2,2,0,w,2)
12. Michał Szczepaniak (ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów) - 6 (1,1,1,1,2)
13. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 5 (2,1,1,0,1)
14. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 4 (0,1,2,1,t)
15. Damian Baliński (Fogo Unia Leszno) - 4 (1,1,d,2,d)
16. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław) - 3 (3,d,u,d,-)
17. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 0 (w,d,-,-,-)

Bieg po biegu:
4. Zengota, Okoniewski, Buczkowski, Ułamek
5. Ułamek, Puszakowski, Dudek, Hampel
12. Janowski, Pi. Pawlicki, Ułamek, Baliński (d)
14. Prz. Pawlicki, Ułamek, Szczepaniak, Jędrzejak (d)
19. Miedziński, Kasprzak, Kołodziej, Ułamek
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 06:50   

Elite League

Peterborough Panthers - 45
1. Kenneth Bjerre - 10+2 (1,6!,2*,1*)
2. Ryan Fisher - 7 (0,1,3,3)
3. Norbert Kościuch - 2+1 (0,w,1,1*)
4. Linus Sundstroem - 10 (1,3,3,3,0)
5. Kenni Larsen - 11 (2,3,2,2,2)
6. Patrick Hougaard - 2+1 (1,0,1*,0)
7. Dakota North - 3+1 (d,1*,u,2)

Belle Vue Aces - 47
1. Matej Zagar - 12 (3,d,3,3,3)
2. Craig Cook - ZZ
3. Magnus Zetterstroem - 4+1 (3,1*,0,0)
4. Kevin Woelbert - 7+1 (2*,2,2,1,1*)
5. Artur Mroczka - 0 (0,w,d,-)
6. Ales Dryml - 13+1 (2*,3,2,1,2,3,0)
7. Kauko Nieminen - 10+1 (2*,3,2,0,2,1)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Dryml, Bjerre, Fisher 1:5
5. Sundstroem, Woelbert, Zagar (d), Kościuch (u/w) 3:2 (9:20)
11. Zagar, Larsen, Hougaard, Nieminen 3:3 (34:34)
13. Zagar, Larsen, Bjerre, Dryml 3:3 (40:40)
15. Zagar, Larsen, Nieminen, Sundstroem 2:4 (45:47)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 08:14   

Elite League

Eastbourne Eagles - 53
1. Bjarne Pedersen - 8+1 (3,2*,2,1,0)
2. Timo Lahti - 6 (0,3,3,0)
3. Simon Gustafsson - 5 (1,1,3,0)
4. Cameron Woodward - 12+2 (3,3,2*,2*,2)
5. Adam Shields - 2 (1,1,0,-)
6. Lukas Dryml - 14 (3,3,2,3,3)
7. Denis Gizatullin - 6 (0,3,1,2)

Poole Pirates - 42
1. Darcy Ward - 11 (2,0,6!,2,1)
2. Dawid Stachyra - 4+1 (1*,2,0,1)
3. Chris Holder - 15 (2,4!,3,3,3)
4. Dennis Andersson - 1 (0,0,1,w)
5. Richie Worrall - 4 (2,1,1,0)
6. Kyle Newman - 3 (2,0,0,1)
7. Thomas Jorgensen - 4+1 (1*,u,2,1)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Ward, Stachyra, Lahti 3:3
4. Gizatullin, Worrall, Shields, Jorgensen (u) 4:2 (14:10)
6. Lahti, Pedersen, Worrall, Newman 5:1 (23:13)
7. Dryml, Holder (4), Shields, Andersson 4:4 (27:17)
10. Holder, Pedersen, Andersson, Lahti 2:4 (38:24)
11. Ward (6), Dryml, Stachyra, Shields 2:7 (40:31)
13. Dryml, Ward, Pedersen, Worrall 4:2 (46:37)
15. Holder, Woodward, Ward, Pedersen 2:4 (53:42)


Półfinał Mistrzostw Europy Par w Miszkolcu - 27 kwietnia

1. Polska - 25 pkt.
11. Mariusz Puszakowski - 8+3 (1,2*,1,0,2*,2*)
12. Sebastian Ułamek - 17 (3,3,3,2,3,3)

2. Słowenia - 21 pkt.
7. Matic Voldrih - 6+3 (2*,2*,1*,1,0,0)
8. Aleksander Conda - 15 (3,3,2,3,3,1)
18. Jernej Pecnik - NS

3. Czechy - 23 pkt.
9. Vaclav Milik - 10+3 (2,w,2*,2*,1*,3)
10. Josef Franc - 13+1 (0,3,3,3,2,2*)

4. Węgry - 13 pkt.
3. Norbert Magosi - 3 (2,1,0,-,-,0)
4. Jozsef Tabaka - 7 (d,2,3,u,1,1)
16. Roland Benko - 3 (3,0,)

5. Włochy - 15+3 pkt.
1. Guglielmo Franchetti - 4+1 (1,1,0,0,1,1*)
2. Nicolas Covatti - 14 (3,0,2,1,3,2,3)

6. Austria - 11+u pkt.
5. Daniel Gappmaier - 4 (0,0,1,1,2,0)
6. Lukas Simon - 7 (1,1,d,2,0,3,u)

Bieg po biegu:
3. Ułamek, Milik, Puszakowski, Franc
6. Ułamek, Puszakowski, Simon, Gappmaier
9. Ułamek, Covatti, Puszakowski, Franchetti
12. Conda, Ułamek, Voldrih, Puszakowski
13. Ułamek, Puszakowski, Tabaka, Benko

Finał A:
18. Ułamek, Puszakowski, Conda, Voldrih
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Maj 01, 2013 00:10   

Liga Duńska - 29 kwietnia

Outrup - 40
1. Kenneth Bjerre - 15+2 (3,0,4,1*,2*,3,2)
2. Lasse Bjerre - 10+2 (w,2,1,1*,2,3,1*)
3. Ryan Fisher - 8+2 (0,2,1*,1*,2,0,2)
4. Marc Randrup - 3 (1,0,2)
5. Jesper Scharff - 4+1 (1*,2,1,0)

Holstebro - 46
1. Bjarne Pedersen - 10 (1,1,3,0,2,3)
2. Andriej Karpow - 11 (2,3,3,0,3,0)
3. Aleksandr Łoktajew - 15+2 (2*,3,3,3,1,3)
4. Nikolaj Busk Jakobsen - 6+1 (3,2*,0,w,d,1)
5. Emil Groendal - 4 (0,0,3,1)

Bieg po biegu:
1. K. Bjerre, Karpow, Pedersen, L. Bjerre 3:3
4. Łoktajew, Fisher, Pedersen, K. Bjerre 2:4 (9:15)
7. Pedersen, K. Bjerre (4), L. Bjerre, Jakobsen 5:3 (18:26)
10. Karpow, Fisher, K. Bjerre, Pedersen 3:3 (27:35)
12. K. Bjerre, Pedersen, Łoktajew, Fisher 3:3 (35:39)
13. Pedersen, Fisher, Jakobsen, Scharff 2:4 (37:43)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Maj 01, 2013 21:55   

RK DPŚ w Daugavpils - 1 maja

1. Łotwa - 45
1. Maksim Bogdanow - 13 (3,2,3,2,3)
2. Wiaczesław Gieruckis - 6 (1,2,1,1,1)
3. Kjastas Puodżuks - 11 (3,2,2,2,2)
4. Andrzej Lebiediew - 15 (3,3,3,3,3)

2. Słowenia - 30
1. Matej Zagar - 20 (2,3,3,6!,3,3)
2. Aleksander Conda - 4 (2,0,1,d,1)
3. Maks Gregoric - 3 (1,1,0,0,1)
4. Matic Voldrih - 3 (0,1,1,-,1)

3. Niemcy - 28
1. Martin Smolinski - 13 (2,3,4!,w,1,3)
2. Kevin Woelbert - 8 (2,w,0,1,3,2)
3. Max Dilger - 2 (1,1,-,-,w)
4. Tobias Busch - 5 (1,1,2,1,0)

4. Ukraina - 22
1. Andriej Karpow - 7 (0,2,3,0,2)
2. Stanisław Mielniczuk - 4 (0,0,0,2,2)
3. Andriej Kobrin - 2 (0,0,2,d,0,d)
4. Aleksander Łoktajew - 9 (3,3,1,2,-)

Bieg po biegu:
4. Lebiediew, Zagar, Dilger, Mielniczuk
8. Zagar, Gieruckis, Busch, Kobrin
12. Zagar, Puodżuks, Łoktajew, Woelbert
14. Zagar (6), Puodżuks, Woelbert, Kobrin (d)
16. Zagar, Bogdanow, Smolinski, Karpow
20. Zagar, Karpow, Gieruckis, Busch

Półfinał IME w Debreczynie - 1 maja

Wyniki:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 14+3 (3,3,3,3,2)
2. Robert Miśkowiak (Polska) - 14+2 (3,2,3,3,3)
3. Hans Andersen (Dania) - 12 (2,3,3,3,1)
4. Sebastian Ułamek (Polska) - 11 (1,3,3,1,3)
5. Janusz Kołodziej (Polska) - 11 (3,1,1,3,3) - brak awansu
6. Nicklas Porsing (Dania) - 9 (2,2,2,1,2)
------------------
7. Peter Karlsson (Szwecja) - 8+3 (1,2,2,0,3)
------------------
8. Tomas Suchanek (Czechy) - 8+2 (3,0,1,2,2)
9. Christian Hefenbrock (Niemcy) - 8+1 (2,1,1,2,2)
10. József Tabaka (Węgry) - 7 (1,2,2,1,1)
11. Matej Kus (Czechy) - 6 (2,0,2,2,0)
12. Martin Gavenda (Czechy) - 5 (0,3,0,2,w)
13. Guglielmo Franchetti (Włochy) - 3 (1,1,0,d,1)
14. Jernej Pecnik (Słowenia) - 2 (0,0,1,0,1)
15. Denis Stojs (Słowenia) - 2 (d,1,0,1,0)
16. Paweł Kondratiuk (Ukraina) - 0 (0,0,0,0,0)
17. Roland Benko (Węgry) - NS
18. Robert Tabaka (Węgry) - NS

Bieg po biegu:
2. Pavlic, Porsing, Ułamek, Gavenda
8. Ułamek, Miśkowiak, Kołodziej, Kus
11. Ułamek, Tabaka, Pecnik, Kondratiuk
14. Andersen, Suchanek, Ułamek, Karlsson
17. Ułamek, Hefenbrock, Franchetti, Stojs
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 12:00   

Elite League - 1 maja

Poole Pirates - 53
1. Darcy Ward - 4+2 (2*,w,2*,w)
2. Dawid Stachyra - 12 (3,3,3,3)
3. Chris Holder - 11+1 (2*,3,3,3,0)
4. Dennis Andersson - 4 (3,0,0,1)
5. Maciej Janowski - 14 (2,3,3,3,3)
6. Kyle Howarth - 1 (1,0,0)
7. Rohan Tungate - 7+2 (0,1*,1, 2*,3)

Eastbourne Eagles - 39
1. Bjarne Pedersen - 10+1 (1,2,4!,2,1*)
2. Adam Shields - 4+2 (0,1*,2,1*)
3. Simon Gustafsson - 4 (1,2,1,0)
4. Timo Lahti - 1+1 (0,1*,0,0)
5. Cameron Woodward - 7+1 (0,2,2,1*,2)
6. Dakota North (gość) - 5+3 (2*,1*,1*,1)
7. Kevin Doolan (gość) - 8 (3,3,0,2)

Bieg po biegu:
1. Stachyra, Ward, Pedersen, Shields 5:1 (5:1)
5. Holder, Pedersen, Shields, Andersson 3:3 (17:13)
8. Stachyra, Shields, Tungate, Doolan 4:2 (27:21)
11. Janowski, Pedersen (4), Shields, Howarth 3:5 (38:31)
13. Janowski, Pedersen, Woodward, Ward (w/u) 3:3 (46:34)
15. Janowski, Pedersen, Woodward, Holder 3:3 (53:39)
 
     
przemko830 

Wiek: 36
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 51
Skąd: Gniezna okolice
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 22:05   

Holstebro Speedway Klub - 43
1. Bjarne Pedersen - 11+1 (2,1,3,1,2,2*)
2. Andriej Karpow - 15+1 (1*,3,3,2,3,3)
3. Aleksandr Łoktajew - 10+1 (3,3,1,0,1*,2)
4. Jonas B Andersen - 7 (1,1,1,3,1,0)
5. Emil Groendal - 0 (0,0,0,0)
Munkebo - 41
1. Krzysztof Buczkowski - 11+1 (3,0,3,2,2*,0,1)
2. Morten Risager - 11 (0,2,2,1,3,3)
3. Kenni Larsen - 12+1 (2,2,2*,3,3,w)
4. Henning Bager - 4+1 (0,0,1*,2,1)
5. Anders Thomsen - 3+1 (1*,0,2,0)
Bieg po biegu:
1. Buczkowski, Pedersen, Karpow, Risager 3:3
2. Łoktajew, Larsen, Andersen, Bager 4:2 (7:5)
3. Karpow, Risager, Thomsen, Groendal 3:3 (10:8)
4. Łoktajew, Larsen, Pedersen, Buczkowski 4:2 (14:10)
5. Karpow, Risager, Andersen, Bager 4:2 (18:12)
6. Buczkowski, Larsen, Łoktajew, Groendal 1:5 (19:17)
7. Pedersen, Buczkowski, Andersen, Thomsen 4:2 (23:19)
8. Larsen, Karpow, Risager, Łoktajew 2:4 (25:23)
9. Andersen, Thomsen, Bager, Groendal 3:3 (28:26)
10. Risager, Buczkowski, Andersen, Groendal 1:5 (29:31)
11. Karpow, Bager, Pedersen, Thomsen 4:2 (33:33)
12. Larsen, Pedersen, Łoktajew, Buczkowski 3:3 (36:36)
13. Risager, Łoktajew, Bager, Andersen 2:4 (38:40)
14. Karpow, Pedersen, Buczkowski, Larsen (w) 5:1 (43:41)
 
     
Budzaj 


Wiek: 28
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 13:38   

Grand Prix Szwecji - Goeteborg

Wyniki:
1. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 17 (1,2,3,3,2,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Chris Holder (Australia) - 14 (3,3,2,0,2,2,2) + 2. miejsce w finale
3. Nicki Pedersen (Dania) - 12 (2,3,2,1,1,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Jarosław Hampel (Polska) - 15 (2,2,2,3,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 12 (2,3,3,2,1,1)
6. Niels Kristian Iversen (Dania) - 10 (2,1,3,0,3,1)
7. Matej Zagar (Słowenia) - 9 (3,0,0,3,3,0)
8. Tomasz Gollob (Polska) - 9 (3,1,d,2,3,0)
9. Greg Hancock (USA) - 8 (0,0,3,3,2)
10. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 8 (3,3,0,1,1)
11. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 7 (1,2,1,1,2)
12. Linus Sundstroem (Szwecja) - 6 (1,2,1,2,0)
13. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 5 (0,1,1,2,1)
14. Andreas Jonsson (Szwecja) - 3 (0,1,2,0,0)
15. Martin Vaculik (Słowacja) - 3 (1,0,1,1,0)
16. Darcy Ward (Australia) - 0 (0,w,-,-,-)

17. Dennis Andersson (Szwecja) - 0 (0,0)
18. Mathias Thoernblom (Szwecja) - 0 (0)

Bieg po biegu:
2. Zagar, Iversen, Kasprzak, Ward
4. Lindbaeck, Pedersen, Vaculik, Jonsson
5. Lindbaeck, Sundstroem, Lindgren, Zagar
10. Hancock, Hampel, Vaculik, Zagar
12. Sajfutdinow, Holder, Kasprzak, Lindbaeck
14. Hampel, Woffinden, Lindbaeck, Iversen
15. Zagar, Gollob, Pedersen, Holder
19. Gollob, Hancock, Lindbaeck, Andersson
20. Zagar, Sajfutdinow, Woffinden, Jonsson

Półfinał:
22. Sajfutdinow, Pedersen, Woffinden, Zagar
 
     
Szabla 
Punk's not dead!


Wiek: 36
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 1221
Skąd: Września
Wysłany: Wto Maj 07, 2013 08:50   

Coventry Bees - 57
1. Krzysztof Kasprzak - 5+2 (1*,1*,3,0)
2. Stuart Robson - zastępstwo zawodnika
3. Grzegorz Zengota - 13+2 (1,2,3,2*,3,2*)
4. Craig Cook (gość) - 7+1 (3,0,3,1*)
5. Scott Nicholls - 13+1 (3,3,2*,2,3)
6. Aaron Summers - 15+1 (2,3,2,1,2*,3,2)
7. Michał Szczepaniak - 4 (1,1,1,1)

The Lakeside Hammers - 33
1. Peter Karlsson - 11 (3,3,1!,3,1)
2. Kim Nilsson - 3 (d,1,2,0)
3. Lewis Bridger - 2 (0,0,0,2)
4. Davey Watt - 8 (2,2,1!,3)
5. Piotr Świderski - 7 (2,3,1,1,0)

6. Robert Mear - 0 (0,0,0)
7. Todd Kurtz (gość) - 2 (2,d,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Karlsson, Summers, Kasprzak, Nilsson (d) 3:3
2. Summers, Kurtz, Szczepaniak, Mear 4:2 (7:5)
3. Cook, Watt, Zengota, Bridger 4:2 (11:7)
4. Nicholls, Świderski, Szczepaniak, Kurtz (d) 4:2 (15:9)
5. Karlsson, Zengota, Nilsson, Cook 2:4 (17:13)
6. Świderski, Summers, Kasprzak, Mear 3:3 (20:16)
7. Nicholls, Watt, Summers, Bridger 4:2 (24:18)
8. Zengota, Nilsson, Szczepaniak, Kurtz 4:2 (28:20)
9. Cook, Zengota, Świderski, Mear 5:1 (33:21)
10. Kasprzak, Summers, Watt(1!), Bridger 5:1 (38:22)
11. Summers, Nicholls, Karlsson(1!), Nilsson 5:1 (43:23)
12. Zengota, Bridger, Szczepaniak, Kurtz 4:2 (47:25)
13. Karlsson, Nicholls, Świderski, Kasprzak 2:4 (49:29)
14. Watt, Summers, Cook, Kurtz 3:3 (52:32)
15. Nicholls, Zengota, Karlsson, Świderski 5:1 (57:33)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Copyright Gniezno.com.pl ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.
2002 - 2013

Polityka prywatności

Korzystanie z tej witryny oznacza akceptację regulaminu

Polecamy:
Agencja Interaktywna www.by.pl | Gniezno.com.pl |

Gniezno.com.pl jest firmą niezależną oraz samofinansującą i nie korzysta ze wsparcia środków publicznych; rządowych, samorządowych ani UE.

Właścicielem Gniezno.com.pl oraz Forum.Gniezno.com.pl jest firma Patryk Pawlak Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie, 62-200 Gniezno zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z kapitałem zakładowym w kwocie 5000 złotych w całości opłaconym. KRS: 0000475702, NIP: 7842490681, REGON: 302504149

Forum.Gniezno.com.pl stanowi integralną część portalu Gniezno.com.pl i z tego tytułu wszystkie elementy serwisu objęte są ochroną prawną. Powielanie, kopiowanie i wykorzystywanie jakiejkolwiek części jest dozwolone wyłącznie do celów osobistych. Wykorzystywanie do celów komercyjnych tylko za zgodą Gniezno.com.pl z zastrzeżeniem, iż nie mogą być one w żaden sposób modyfikowane.
Wypowiedzi użytkowników forum są ich prywatnymi opiniami. Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi naruszające dobra osób trzecich ani za prawdziwość informacji przedstawianych przez użytkowników. Korzystający z forum ponoszą wyłączną odpowiedzialność za czyny i zachowania naruszające prawo i skutki takich zachowań.
Serwis Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń oraz informacji dostarczonych przez osoby trzecie.

Nasze serwisy:
Gniezno.com.pl | Agencja Interaktywna www.by.pl | Forum.Gniezno.com.pl

Informacje:
Kontakt | Reklama | Regulamin | Osoby odpowiedziane za forum | Załóż swój dział | Zostań moderatorem

Realizacja: Gniezno.com.pl & Agencja Interaktywna www.by.pl