Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl



Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Występy Startowców poza ligą polską.
Autor Wiadomość
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Cze 18, 2013 21:33   

Liga Juniorów – Toruń, 18 czerwca

I. Unibax Toruń - 23 pkt.
1. Emil Pulczyński - 8 (2,3,3)
2. Kamil Pulczyński - 9 (3,1,2,3)
3. Paweł Przedpełski - 6 (2,-,3,1,d)
16. Oskar Ajtner-Gollob - 0 (0)

II. Lechma Start Gniezno - 20 pkt.
4. Adrian Gała - 3 (0,1,0,2)
5. Wojciech Lisiecki - 7 (1,3,2,1)
6. Oskar Fajfer - 10 (2,3,3,2)

17. brak zawodnika

III. Fogo Unia Leszno - 19 pkt.
13. Piotr Pawlicki - 12 (3,3,3,3)
14. Marcin Nowak - 4 (w,1,1,2)
15. Daniel Kaczmarek - 3 (2,0,1)
20. Michał Piosicki - 0 (0)

IV. Stal Gorzów - 16 pkt.
10. Adrian Cyfer - 9 (2,2,3,2)
11. Łukasz Cyran - 6 (3,3,0,0)
12. Łukasz Kaczmarek - 1 (w,0,1,0)
19. Tomasz Walasek - ns

V. składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - 12 pkt.
7. Karol Jóźwik - 1 (0,-,1,0)
8. Bartosz Bietracki - 3 (1,-,1,1)
9. Szymon Woźniak - 6 (0,2,2,2)
18. Mikołaj Curyło - 2 (1,1)

Bieg po biegu:
1. K. Pulczyński, E. Pulczyński, Lisiecki, Gała
4. Lisiecki, Fajfer, Curyło, Woźniak
7. Fajfer, Cyfer, Gała, Ł. Kaczmarek
10. Fajfer, Lisiecki, Nowak, Piosicki
12. Pawlicki, Fajfer, D. Kaczmarek, Gała
15. K. Pulczyński, Gała, Lisiecki, Przedpełski (d/2)


Elitserien, 18 czerwca 2013

Dackarna Mallila - 47:
1. Patryk Dudek - 13+1 (3,2,w,2*,3,3)
2. Dennis Andersson - 1 (0,1,-,-)
3. Michael Jepsen Jensen - 10 (3,0,3,3,1)
4. Mikkel Michelsen - 5+2 (2*,1,2*,0,
5. Fredrik Lindgren - 8+3 (0,1*,2*,3,2*)
6. Davey Watt - 9 (3,1,d,3,2,d)
7. Joel Larsson - 1 (0,-,-,1)

Vastervik Speedway - 43:
1. Daniel Nermark - ZZ
2. Tomasz Jędrzejak - 7+1 (2,2*,0,2,1)
3. Peter Ljung - 7+1 (d,3,3,1*,w,0)
4. Chris Harris - 5 (1,3,0,1,0)
5. Troy Batchelor - 11+1 (1*,3,1,3,1,2)
6. Ludvig Lindgren - 6 (2,-,1,3,
7. Tobiasz Musielak - 7+3 (1*,2*,2*,0,2*)

Bieg po biegu:
2. Watt, L. Lindgren, Musielak, Larsson 3:3 (6:6)
4. Batchelor, Musielak, Watt, F. Lindgren 1:5 (12:12)
5. Harris, Musielak, Andersson, Watt (d) 1:5 (13:17)
9. Watt, F. Lindgren, Harris, Jędrzejak 5:1 (27:27)
10. Batchelor, Watt, L. Lindgren, Dudek (w/u) 2:4 (29:31)
11. L. Lindgren, Musielak, Larsson, Watt (d) 1:5 (30:36)

Smederna Eskilstuna - 46
1. Andreas Jonsson - 8+2 (2,2*,2,1*,1)
2. Peter Karlsson - 6+2 (1*,2*,3,0)
3. Grigorij Łaguta - 10+1 (1,2,1*,3,3)
4. Krzysztof Buczkowski - 3 (0,0,2,1)
5. Kenni Larsen - 5 (2,1,0,2)
6. Oliver Berntzon - 2 (1,0,-,1)
7. Magnus Zetterstroem - 12 (3,3,3,0,3)

Indianerna Kumla - 44
1. Joonas Kylmaekorpi - 6 (3,1,0,2)
2. Rune Holta - 8 (0,3,2,3,0)
3. Piotr Protasiewicz - 5+1 (3,0,2*,d)
4. Damian Baliński - 5+2 (2*,1,1,1*)
5. Niels Kristian Iversen - 14 (3,3,3,3,2)
6. Mathias Thoernblom - 0 (0,0,-,0)
7. Antonio Lindbaeck - 6 (2,1,0,1,2)

Bieg po biegu:
2. Zetterstroem, Lindbaeck, Berntzon, Thoernblom 4:2 (7:5)
4. Iversen, Larsen, Lindbaeck, Berntzon 2:4 (10:14))
8. Iversen, Buczkowski, Łaguta, Lindbaeck3:3 (25:23)
10. Iversen, Jonsson, Lindbaeck, Zetterstroem 2:4 (31:29)
11. Zetterstroem, Lindbaeck, Berntzon, Thoernblom 4:2 (35:31)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 21:44   

II Runda Ligi Juniorów – Bydgoszcz, 19 czerwca

I. Unibax Toruń - 23 pkt.
10. Emil Pulczyński - 5 (2,2,1,-)
11. Paweł Przedpełski - 9 (1,3,2,3)
12. Łukasz Przedpełski - 6 (1,-,3,2)
19. Kamil Pulczyński - 3 (1,2)

II. Fogo Unia Leszno - 19 pkt.
7. Piotr Pawlicki - 11 (3,2,3,3)
8. Marcin Nowak - 2 (0,-,1,1)
9. Daniel Kaczmarek - 5 (3,0,-,2)
18. Michał Piosicki - 1 (1,0)

III. - IV. Lechma Start Gniezno - 17 pkt.
13. Wojciech Lisiecki - 7 (2,2,1,2)
14. Adrian Gała - 3 (0,2,1,0)
15. Oskar Fajfer - 7 (0,3,3,1)

20. brak zawodnika

III. - IV. składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - 17 pkt.
1. Karol Jóźwik - 4 (3,1,0)
2. Bartosz Bietracki - 2 (1,1,0)
3. Mikołaj Drożdżowski - 3 (3,-,0,-,-)
16. Szymon Woźniak - 8 (1,3,3,1)

V. Stal Gorzów - 14 pkt.
4. Tomasz Walasek - 0 (-,-)
5. Łukasz Cyran - 0 (0,d,w,0)
6. Łukasz Kaczmarek - 4 (2,0,2,0)
17. Adrian Cyfer - 10 (2,3,3,2)

Bieg po biegu:
3. Drożdżowski, Lisiecki, Woźniak, Gała
5. P. Przedpełski, Gała, Ł. Przedpełski, Fajfer
8. Fajfer, Lisiecki, Nowak, Piosicki
10. Fajfer, Ł. Kaczmarek, Gała, Cyran (u3)
11. Pawlicki, D. Kaczmarek, Lisiecki, Gała
13. Woźniak, Lisiecki, Fajfer, Jóźwik


Liga czeska

AK Cereas Slany - 38
1. Robert Kościecha - 6 (2,0,2,d,2,d)
2. Michael Hadek - 2+1 (1,1*,-,d)
3. Michal Dudek - 2 (1,d,-,1)
4. Ronny Weiss - 2+1 (0,1,-,1*)
5. Sebastian Ułamek - 12 (2,2,3,2,0,3)
6. Roman Cejka - 5+1 (1,1*,d!,3)
7. Eduard Krcmar - 9+1 (3,2,0,2,2*)

Olymp Praga - 52
8. Josef Franc - 12 (3,3,2,3,1)
9. Martin Gavenda - 3+1 (u,2*,1,0)
10. Troy Batchelor - 14 (3,3,3,3,2)
11. Jan Jaros - 8+2 (2*,3,1,2*)
12. Bjarne Pedersen - 10 (3,3,3,1)
13. Ondriej Smetana - 1 (0,0,-,1)
14. Zdenek Holub - 4 (2,0,1,1,w)

Bieg po biegu:
4. Pedersen, Ułamek, Cejka, Holub 3:3 (11:13)
7. Batchelor, Ułamek, Jaros, Kościecha 2:4 (17:25)
8. Pedersen, Kościecha, Holub, Krcmar 2:4 (19:29)
9. Ułamek, Franc, Gavenda, Cejka! 3:3 (22:32)
10. Pedersen, Krcmar, Holub, Kościecha (d) 2:4 (24:36)
12. Batchelor, Ułamek, Weiss, Gavenda 3:3 (32:40)
14. Batchelor, Kościecha, Pedersen, Ułamek 2:4 (35:49)
15. Ułamek, Batchelor, Franc, Kościecha (d) 3:3 (38:52)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Cze 20, 2013 21:27   

Półfinał IMP w Krośnie

1. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Grzegorz Walasek (PGE Marma Rzeszów) - 11 (3,d,2,3,3)
3. Krzysztof Jabłoński (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 11 (2,2,1,3,3)
4. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 10 (2,1,3,1,3)
5. Marcin Rempała (Kolejarz Opole) - 9 (3,3,1,0,2)
6. Artur Mroczka (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 8+3 (3,2,2,w,1)
-----------------------------------------------------------------------
7. Damian Baliński (Fogo Unia Leszno) - 8+2 (3,1,1,2,1) - rezerwowy
-----------------------------------------------------------------------
8. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 7 (1,3,0,3,t)
9. Norbert Kościuch (GKM Grudziądz) - 7 (1,0,3,1,2)
10. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) - 6 (2,3,1,w,d)
11. Daniel Pytel (Orzeł Łódź) - 6 (1,2,0,2,1)
12. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno) - 5 (0,1,2,2,d)
13. Piotr Świderski (Lechma Start Gniezno) - 5 (1,0,0,2,2)
14. Krzysztof Buczkowski (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) - 4 (0,d,3,1,0)
15. Zbigniew Suchecki (Betard Sparta Wrocław) - 4 (0,2,0,0,2)
16. Mateusz Szczepaniak (składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz) - 4 (0,1,2,0,1)
17. Tomasz Chrzanowski (GKM Grudziądz) - 1 (1)
18. Mateusz Wieczorek (KSM Krosno) - 0 (0)

Bieg po biegu:
3. Walasek, Jabłoński, Świderski, Suchecki
8. Pi. Pawlicki, Mroczka, Musielak, Świderski
10. Kościuch, Szczepaniak, Baliński, Świderski
13. Zmarzlik, Świderski, Buczkowski, Rempała
19. Pieszczek, Świderski, Pytel, Pawlicki (d3)


Półfinał IMP w Krakowie

1. Maciej Janowski (Unia Tarnów) - 14 (3,3,3,3,2)
2. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 13 (3,3,2,2,3)
3. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 12 (3,3,1,3,2)
4. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 12 (2,2,3,2,3)
5. Rafał Okoniewski (PGE Marma Rzeszów) - 10 (0,2,3,3,2)
6. Sebastian Ułamek (Lechma Start Gniezno) - 9 (1,2,2,1,3)
-----------------------------------------------------------------------
7. Karol Baran (Lubelski Węgiel KMŻ) - 8 (2,3,t,0,3) - rezerwowy
-----------------------------------------------------------------------
8. Mirosław Jabłoński (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 7 (3,1,1,0,2)
9. Dawid Lampart (PGE Marma Rzeszów) - 6 (1,1,3,u,1)
10. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) - 6 (2,1,2,w,1)
11. Michał Szczepaniak (ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia) - 5 (1,0,1,3,0)
12. Paweł Hlib (Stal Gorzów) - 5 (1,0,2,2,0)
13. Maciej Kuciapa (Lubelski Węgiel KMŻ) - 5 (2,2,0,1,0)
14. Kamil Adamczewski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 4 (0,0,1,2,1)
15. Adam Skórnicki (ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia) - 3 (0,1,0,1,1)

Bieg po biegu:
3. Dudek, Kołodziej, Ułamek
8. Baran, Ułamek, Zengota, Adamczewski
10. Lampart, Ułamek, Szczepaniak, Kuciapa
13. Janowski, Protasiewicz, Ułamek, Jabłoński
19. Ułamek, Okoniewski, Skórnicki, Hlib
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Cze 23, 2013 11:21   

Półfinał eliminacji do IMŚ w Loningo, 23 czerwca

Wyniki:
1. Hans Andersen (Dania) - 13 (3,3,2,2,3)
2. Matej Zagar (Słowenia) - 12 (3,3,1,3,2)
3. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 11+3 (1,3,3,3,1)
4. Martin Smolinski (Niemcy) - 11+2 (2,2,3,2,2)
5. Vaclav Milik (Czechy) - 10 (0,1,3,3,3)
6. Maciej Janowski (Polska) - 9+3 (3,3,2,w,1)
7. Troy Batchelor (Australia) - 9+2 (3,2,2,2,0)
8. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 9+1 (2,1,1,3,2)
----------------------------------------------------------
9. Krzysztof Buczkowski (Polska) - 9+w (2,2,1,1,3)
10. Max Dilger (Niemcy) - 7 (0,0,2,2,3)
11. Matic Voldrih (Słowenia) - 6 (1,0,3,w,2)
12. Cameron Woodward (Australia) - 6 (2,1,1,1,1)
13. Jakub Jamróg (Polska) - 4 (1,2,0,0,1)
14. Roland Benko (Węgry) - 2 (1,0,0,1,0)
15. Norbert Magosi (Węgry) - 1 (0,w,0,1,0)
16. Guglielmo Franchetti (Włochy) - 1 (0,1,0,0,0)
R1. Scott Nicholls (Wielka Brytania) - NS
R2. Tomas Suchanek (Czechy) - NS

Bieg po biegu:
2. Zagar, Smolinski, Benko, Magosi
7. Zagar, Batchelor, Pavlic, Dilger
12. Jensen, Janowski, Zagar, Jamróg
13. Zagar, Andersen, Buczkowski, Voldrih (w)
18. Milik, Zagar, Woodward, Franchetti


Elite League, 21 czerwca

Eastbourne Eagles - 35
1. Bjarne Pedersen - 7 (2,3,1,1,0)
2. Lukas Dryml - zastępstwo zawodnika
3. Simon Gustafsson - 12+1 (3,2,2,2*,1,2)
4. Timo Lahti - 3 (0,0,3,0)
5. Cameron Woodward - 5 (2,2,0,1,0)
6. Kim Nilsson - 6+1 (0,3,0,1*,0,2)
7. Denis Gizatullin - 2+1 (2*,0,0,0)

Poole Pirates - 55
1. Chris Holder - 17+1 (3,3,3,2*,3,3)
2. Rohan Tungate - 4 (1,2,1,0)
3. Przemysław Pawlicki - zastępstwo zawodnika
4. Mikkel B. Jensen (gość) - 11+3 (1*,3,2*,2*,3)
5. Ben Barker (gość) - 8+1 (1,2,1,1,2*,1)
6. Anders Mellgren (gość) - 1+1 (0,1*,w)
7. Richie Worrall (gość) - 14 (1,3,3,3,3,1)

Bieg po biegu:
1. Holder, Pedersen, Tungate, Nilsson 2:4
6. Pedersen, Barker, Mellgren, Nilsson 3:3 (17:19)
10. Holder, Jensen, Pedersen, Woodward 1:5 (28:32)
13. Holder, Barker, Pedersen, Woodward 1:5 (31:47)
15. Holder, Gustafsson, Barker, Pedersen 2:4 (35:55)


The Lakeside Hammers - 53
1. Peter Karlsson - 9+2 (2,3,2*,1*,1)
2. Lewis Bridger - 7+1 (1*,1,2,3)
3. Sebastian Ułamek - 7+1 (0,1*,3,3)
4. Piotr Świderski - 12+1 (2,2,2*,3,3)
5. Davey Watt - 8+1 (1*,2,3,2)

6. Tyson Nelson (gość) - 5 (3,0,1,1)
7. Kevin Doolan - 5+2 (2*,2,1*,0)

Wolverhampton Wolves - 39
1. Fredrik Lindgren - 15 (3,3,4!,3,2)
2. Alex Davies (gość) - 0 (0,0,0)
3. Ricky Wells - zastępstwo zawodnika
4. Adam Skórnicki - 11 (3,3,1,2,2,0)
5. Ryan Fisher (gość) - 2 (0,w,1,1)
6. Ludvig Lindgren - 5+1 (1,1,2,0,1*,0)
7. Jacob Thorssell - 6 (0,3,3,0,0,0)

Bieg po biegu:
3. Skórnicki, Świderski, L. Lindgren, Ułamek 2:4 (10:8)
4. Thorssell, Doolan, Watt, Fisher 3:3 (13:11)
5. F. Lindgren, Świderski, Ułamek, Davies 3:3 (16:14)
7. Skórnicki, Watt, Fisher, Nelson 2:4 (22:20)
9. Ułamek, Świderski, Fisher, L Lindgren 5:1 (30:24)
11. Watt, F. Lindgren(4!), Nelson, Thorssell 4:4 (39:29)
12. Ułamek, Skórnicki, L. Lindgren, Doolan 3:3 (42:32)
13. F. Lindgren, Watt, Karlsson, L. Lindgren 3:3 (45:35)
14. Świderski, Skórnicki, Nelson, Thorssell 4:2 (49:37)
15. Świderski, F. Lindgren, Karlsson, Skórnicki 4:2 (53:39)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Cze 24, 2013 22:27   

Elite League

Wolverhampton Wolves - 55
1. Fredrik Lindgren - 14 (2,3,3,3,3)
2. Tyron Proctor - Z/Z
3. Ricky Wells - 8 (0,1,3,3,1)
4. Adam Skórnicki - 11+1 (1,3,3,2*,2)
5. Chris Harris - 10+1 (3,3,2,2*)
6. Ludvig Lindgren - 5+1 (u,3,1,0,1*,-)
7. Jacob Thorssell - 7+3 (2*,0,2*,1,1,1*)

Eastbourne Eagles - 38
1. Bjarne Pedersen - 14 (3,2,6!,1,2)
2. Lukas Dryml - Z/Z
3. Simon Gustafsson - 4+1 (3,0,0,1*,0,0)
4. Timo Lahti - 10+1 (1,2*,2,2,3)
5. Cameron Woodward - 1+1 (1*,u,w,0,0)
6. Kim Nilsson - 6 (d,1,2,1,2)
7. Denis Gizatullin - 3 (1,2,0,0)

Bieg po biegu
1. Pedersen, F. Lindgren, Lahti, L. Lindgren (u) 2:4
5. Skórnicki, Pedersen, Wells, Gustafsson 4:2 (15:15)
11. Pedersen (6), Harris, L. Lindgren, Woodward 3:6 (39:30)
13. F. Lindgren, Harris, Pedersen, Woodward 5:1 (48:33)
15. F. Lindgren, Pedersen, Wells, Gustafsson 4:2 (55:38)

Belle Vue Aces - 40
1. Matej Zagar - 9+2 (3,3,1,1*,1*)
2. Kevin Woelbert - 4 (1,0,3,0)
3. Craig Cook - 8 (1,3,2,2)
4. Kauko Nieminen - 2+1 (0,1,0,1*)
5. Magnus Zetterstroem - 11+1 (3,1*,3,2,2)
6. Ulrich Ostergaard - 4 (0,2,0,2)
7. Ales Dryml - 2 (1,1,0,0)

Poole Pirates - 50
1. Chris Holder - 14+1 (2,2,3,1*,3,3)
2. Rohan Tungate - 3+2 (0,2*,u,1*,-)
3. Przemysław Pawlicki - Z/Z
4. Richie Worrall - 8+1 (3,0,2*,3,0)
5. Maciej Janowski - 8 (0,2,3,3,0,0)
6. Michael Dyer - 5+2 (2*,1*,1,1)
7. Josh Grajczonek - 12 (3,2,2,2,3)

Bieg po biegu
1. Zagar, Holder, Woelbert, Tungate 4:2
6. Zagar, Janowski, Dyer, Woelbert 3:3 (17:19)
10. Holder, Worrall, Zagar, Woelbert 1:5 (26:34)
13. Holder, Zetterstroem, Zagar, Janowski 3:3 (34:44)
15. Holder, Zetterstroem, Zagar, Janowski 3:3 (40:50)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 10:25   

Półfinał IME - Muereck, 23 czerwca

Wyniki:
1. Kjastas Poudżuks (Łotwa) - 14+3 (3,3,3,2,3)
2. Kenni Larsen (Dania) - 14+2 (2,3,3,3,3)
3. Grigorij Łaguta (Rosja) - 12 (3,3,2,3,1)
4. Zdenek Simota (Czechy) - 11 (3,3,1,1,3)
5. Grzegorz Zengota (Polska) - 10 (2,2,3,3,0)
----------------------------------------------
6. Nicolas Covatti (Włochy) - 9 (1,0,3,2,3)
7. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 9 (3,t,1,3,2)
8. Mathias Schultz (Niemcy) - 9 (1,2,2,2,2)
9. Mathieu Tressarrieu (Francja) - 7 (2,1,2,2,0)
10. Matic Voldrih (Słowenia) - 7 (2,2,1,1,1)
11. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) - 6 (t,1,2,1,2)
12. Maks Gregoric (Słowenia) - 4 (0,2,1,0,1)
13. Alexander Conda (Słowenia) - 4 (1,1,0,1,1)
14. Daniel Gappmaier (Austria) - 2 (t,0,0,0,2)
15. Fritz Wallner (Austria) - 2 (1,1,d,u,0) 2
16. Christian Pelikan (Austria) - 0 (0,0)
17. Marko Sojanen (Finlandia) - 0 (0,d,d,u,-) 0
18. Michal Dudek (Czechy) - 0 (0,u) 0

Bieg po biegu:
4. Lindbaeck, Tresarrieu, Conda, Sojanen
6. Simota, Gregoric, Mielniczuk, Dudek (u), (Lindbaeck - t)
11. Covatti, Schultz, Lindbaeck, Gappmaier
13. Lindbaeck, Poudżuks, Voldrih, Wallner (u)
20. Larsen, Lindbaeck, Łaguta, Zengota
 
     
CEBUL 

Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 272
Skąd: z wieżyczki sędziowskiej
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 10:32   

Jest gorzej niż źle. Uczestnik cyklu GP nie radzi sobie z takimi asami jak Simota czy Covatti. Niemcy i Francuzi już depczą mu po piętach...
 
     
tony187 

Dołączył: 09 Maj 2011
Posty: 150
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 10:51   

Czego Wy od niego chcecie? Przecież to wszystko przez ADHD ;)
 
 
     
Szabla 
Punk's not dead!


Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 1221
Skąd: Września
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 10:57   

No taśma to na bank
 
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 22:09   

Elitserien

Indianerna Kumla - 44
1. Rune Holta - 9 (3,1,2,3,0)
2. Joonas Kylmaekorpi - 2 (0,2,d,-)
3. Piotr Protasiewicz - 13+3 (3,1*,3,2*,3,1*)
4. Antonio Lindbaeck - 2 (0,2,0,-)
5. Niels Kristian Iversen - 14+1 (3,3,1,2*,3,2)
6. Krzysztof Jabłoński - 2 (0,0,-,2)
7. Mathias Thoernblom - 2+1 (1,1*,0,0)

Vastervik Speedway - 46
1. Daniel Nermark - zastępstwo zawodnika
2. Tomasz Jędrzejak - 6+1 (1*,3,0,2)
3. Peter Ljung - 8+1 (2,2,3,0,1*,d)
4. Hans Andersen - 7+1 (1*,3,2*,1,0)
5. Troy Batchelor - 6+1 (2,d,1*,1,2)
6. Ludvig Lindgren - 6+1 (2*,0,-,1,3)
7. Tobiasz Musielak - 13+1 (3,1*,2,3,3,1)

Bieg po biegu:
3. Protasiewicz, Ljung, Andersen, Lindbaeck 3:3 (7:11)
6. Jędrzejak, Lindbaeck, Protasiewicz, Batchelor (d) 3:3 (16:20)
8. Protasiewicz, Musielak, Batchelor, Lindbaeck 3:3 (20:28)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 12:50   

Elite League

Poole Pirates - 53
1. Chris Holder - 12+1 (2,3,3,1*,3)
2. Rohan Tungate - 7+3 (1*,1*,0,3,2*)
3. Przemysław Pawlicki - 11 (2,3,2,3,1)
4. Robert Miśkowiak - ZZ
5. Maciej Janowski - 13+1 (2*,3,3,2,3)
6. Michael Dyer (gość) - 3+1 (1,0,2*,0)
7. Josh Grajczonek (gość) - 7+1 (2,3,2*,0,0,0)
8. Kyle Newman - NS

Belle Vue Aces - 39
1. Matej Zagar- 11 (3,1,3,1,3)
2. Kevin Woelbert - 1+1 (0,0,1*,0,0)
3. Craig Cook - 11+1 (3,d,1*,1,4!,2)
4. Kauko Nieminen - 4+2 (0,1*,2,0,1*)
5. Magnus Zetterstroem - ZZ
6. Ulrich Ostergaard - 7+1 (3,2,1,1*,0)
7. Ales Dryml - 5 (u,1,2,2)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Holder, Tungate, Woelbert 3:3
5. Pawlicki, Grajczonek, Zagar, Woelbert 5:1 (19:11)
9. Zagar, Pawlicki, Ostergaard, Grajczonek 2:4 (30:24)
11. Janowski, Dyer, Zagar, Woelbert 5:1 (40:26)
13. Zagar, Janowski, Holder, Woelbert 3:3 (46:34)
 
     
Ramenedes 
Sedenemar


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1303
Skąd: Z Rzeczypospolitej
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 09:51   

GP Danii Kopenhaga 29.06.2013:

Wyniki:
1. Darcy Ward (Australia) - 19 (2,3,2,3,3,3,3)
2. Matej Zagar (Słowenia) - 13 (w,1,3,2,2,3,2)
3. Chris Holder (Australia) - 14 (1,3,3,2,2,2,1)
4. Tomasz Gollob (Polska) - 10 (0,2,0,3,3,2,0)
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 13 (3,3,3,1,2,1)
6. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 11 (1,2,3,2,3,0)
7. Greg Hancock (USA) - 9 (3,3,0,1,1,1)
8. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (2,2,1,3,w,w)
9. Nicki Pedersen (Dania) - 7 (3,1,2,0,1)
10. Jarosław Hampel (Polska) - 6 (1,0,0,3,2)
11. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 6 (0,1,1,1,3)
12. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 6 (2,0,2,2,0)
13. Martin Vaculik (Słowacja) - 6 (1,2,2,d,1)
14. Niels Kristian Iversen (Dania) - 4 (3,0,1,0,u)
15. Peter Kildemand (Dania) - 2 (2,0,0)
16. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 2 (0,0,1,0,1)
17. Kenni Larsen (Dania) - 2 (1,1)
18. Andreas Jonsson (Szwecja) - 0 (u/-,-,-,-,-)

Bieg po biegu:

3. Sajfutdinow, Kildemand, Holder,Zagar (w) (Jonsson u/-)
4. Pedersen, Ward, Vaculik, Lindbaeck
5. Ward, Woffinden,Zagar,Hampel
7. Hancock, Gollob, Larsen, Lindbaeck
10. Sajfutdinow, Kasprzak, Lindbaeck, Hampel
11. Zagar, Pedersen, Iversen, Hancock
16. Lindgren, Zagar, Jensen, Lindbaeck
17. Woffinden, Holder, Lindbaeck, Iversen (u)
18. Gollob, Zagar, Vaculik, Kasprzak

Półfinał 2:
22. Zagar, Gollob, Sajfutdinow, Woffinden

Finał:
23. Ward, Zagar, Holder, Gollob
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 12:48   

Mistrzostwa Europy Par w Herxheim, 29 czerwca

Wyniki:

1. Niemcy - 26 pkt.
1. Martin Smolinski - 16+1 (3,3,2,3,3,2*)
2. Kevin Woelbert - 10+3 (2*,2*,1*,1,1,3)
15. Max Dilger - NS

2. Polska - 23 pkt.
7. Sebastian Ułamek - 14+1 (1*,3,3,3,1,3)
8. Norbert Kościuch - 9+3 (2,2*,2*,2*,0,1)
18. Mariusz Puszakowski - NS

3. Ukraina - 20+3 pkt.
5. Andriej Karpow - 18 (3,3,3,3,3,3)
6. Aleksandr Łoktajew - 0 (0,u,-,-,-,-)
17. Stanisław Mielniczuk - 2 (0,0,1,1)

4. Łotwa - 20+2 pkt.
11. Maksim Bogdanow - 11+2 (3,2*,2,1*,3,0)
12. Kjastas Puodżuks - 9+1 (0,3,0,2,2*,2)

5. Dania - 13 pkt.
13. Rasmus Jensen - 10 (1,1,3,t,2,3)
14. Kenni Nissen - 3 (0,0,1,1,0,1)

6. Czechy - 12 pkt.
9. Zdenek Simota - 7+1 (1*,0,2,2,0,2)
10. Josef Franc - 2 (2,u/-,-,-,-,)
19. Zdenek Holub - 3 (1,0,0,2,w)

7. Słowenia - 11 pkt.
3. Matic Voldrih - 5 (0,d,1,1,1,2)
4. Aleksander Conda - 6 (1,2,0,3,0,0)
16. Jernej Pecnik - NS

Bieg po biegu:
2. Karpow, Kościuch, Ułamek, Łoktajew
6. Ułamek, Kościuch, Holub, Simota
9. Ułamek, Kościuch, Voldrih, Conda
14. Ułamek, Kościuch, Nissen, Jensen (t)
18. Woelbert, Smolinski, Ułamek, Kościuch
21. Ułamek, Poudżuks, Kościuch, Bogdanow

Indywidualne Mistrzostwa Słowenii i Chorwacji - Krsko, 25 czerwca

Wyniki:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 15 + 1 miejsce w finale
2. Matej Zagar (Słowenia) - 14 + 2 miejsce w finale
3. Aleksander Conda (Słowenia) - 12 + 3 miejsce w finale
4. Matic Voldrih (Słowenia) - 12 + 4 miejsce w finale
5. Maks Gregoric (Słowenia) - 10
6. Denis Stojs (Słowenia) - 10
7. Matic Ivacic (Słowenia) - 9
8. Ziga Radkovic (Słowenia) - 8
9. Daniel Gappmaier (Austria) - 7
10. Jernej Pecnik (Słowenia) - 6
11. Dalibor Bot (Słowenia) - 4
12. Renato Cvetko (Chorwacja) - 3
13. Ziga Kovacic (Słowenia) - 3
14. Aljosa Remih (Słowenia) - 3
15. Ladislav Vida (Słowenia) - 3
16. Patrik Nagy (Węgry) - 1

Klasyfikacja mistrzostw Słowenii:
1. Matej Zagar - 69
2. Aleksander Conda - 54
3. Matic Voldrih - 44
4. Denis Stojs - 36
5. Maks Gregoric - 35
6. Jernej Pecnik - 31
7. Ziga Radkovic - 30
8. Matic Ivacic - 25
9. Samo Kukovica - 22
10. Ladislav Vida - 14
11. Dalibor Bot - 14
12. Aljosa Remih - 8
13. Ziga Kovacic - 6


Allsvenkan, 27 czerwca

Gnistorna - 48
1. Mikael Max - 13 (3,3,3,1,3)
2. Mathias Thoernblom - 5+2 (2*,1,1,1*,0)
3. Robert Miśkowiak - 5 (3,0,0,2)
4. Jesper Soegaard - 3 (0,1,2,0)
5. Peter Ljung - 10 (3,3,1,3)
6. Sebastian Carlsson - 11 (3,1,3,0,1,3)
7. Chatrine Brantvik - 1 (0,-,-,1)

Masarna - 42
1. Maksim Bogdanow - 11 (0,3,1,2,3,2)
2. Jacob Thorssell - 6+3 (1,2*,1*,2*)
3. Daniel Jeleniewski - 2 (2,0,-,0)
4. Eric Andersson - 5+1 (1*,2,2,0)
5. Antonio Lindbaeck - 11+1 (2,3,w,3,2,1*)
6. Andreas Westlund - 5+1 (1*,0,2,2)
7. Rasmus Broberg - 2 (2,0,-,0)

Bieg po biegu:
4. Ljung, Lindbaeck, Carlsson, Broberg 4:2 (15:9)
8. Lindbaeck, Soegaard, Bogdanow, Miśkowiak 2:4 (26:22)
10. Max, Westlund, Carlsson, Lindbaeck (w) 4:2 (33:27)
12. Lindbaeck, Thorssell, Ljung, Soegaard 1:5 (38:34)
14. Ljung, Lindbaeck, Max, Jeleniewski 4:2 (45:39)
15. Max, Bogdanow, Lindbaeck, Thoernblom 3:3 (48:42)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Lip 03, 2013 11:08   

Elitserien, 2 lipca

Hammarby Sztokholm - 55
1. Grzegorz Walasek - 15+1 (3,1,2*,3,3,3)
2. Rafał Okoniewski - zastępstwo zawodnika
3. Leon Madsen - 13+2 (3,2*,3,2*,1,2*)
4. Robin Aspegren - 0 (0,0,-,0)
5. Mikael Max - 6+1 (2*,3,0,1,0)
6. Sebastian Alden - 6+1 (2*,0,3,1)
7. Andriej Karpow - 15 (3,3,0,3,3,3)

Indianerna Kumla - 35
1. Rune Holta - 6+1 (1,2,1*,2)
2. Joonas Kylmaekorpi - 7+2 (0,1*,2,3,1*,0)
3. Piotr Protasiewicz - 10+1 (2,3,0,2*,2,1)
4. Antonio Lindbaeck - 4+2 (1*,1,2*,d)
5. Niels Kristian Iversen - 2+1 (1*,1,0,-)
6. Mathias Thornbloem - 0 (0,0,-,0)
7. Krzysztof Jabłoński - 6 (1,2,-,1,2)

Bieg po biegu:
3. Madsen, Protasiewicz, Lindbaeck, Aspegren 3:3 (13:5)
5. Karpow, Madsen, Lindbaeck, Thoernblom 5:1 (21:9)
7. Protasiewicz, Lindbaeck, Walasek, Karpow 1:5 (25:17)
13. Walasek, Holta, Madsen, Lindbaeck (d) 4:2 (47:31)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Lip 04, 2013 09:19   

Allsvenskan

Masarna - 49
1. Maksim Bogdanow - 10+1 (3,1,3,2*,1)
2. Jacob Thorssell - 6 (1,2,3,0)
3. Eric Andersson - 4+2 (2*,0,1*,1)
4. Anton Rosen - 8 (3,2,2,1)
5. Antonio Lindbaeck - 13 (2,2,3,3,3)
6. Andreas Westlund - 4+1 (0,0,1*,3)
7. Rasmus Broberg - 4+1 (2,1*,u,1)

Gnistorna - 41
1. Mikael Max - 13 (2,3,3,3,2)
2. Mathias Thoernblom - 1 (0,1,d,0)
3. Robert Miśkowiak - 2 (w,0,2,w)
4. Sebastian Carlsson - 3 (1,d,2,-)
5. Mirosław Jabłoński - 11+1 (3,3,2,2*,1,d)
6. Jesper Soegaard - 10+1 (3,1,3,0,1*,2)
7. Benny Johansson - 1 (1,-,-,0)

Bieg po biegu:
4. Jabłoński, Lindbaeck, Soegaard, Westlund 2:4 (13:11)
9. Max, Lindbaeck, Westlund, Thoernblom (d) 3:3 (28:26)
12. Lindbaeck, Miśkowiak, Rosen, Thoernblom 4:2 (39:33)
14. Lindbaeck, Bogdanow, Jabłoński, Miśkowiak (w/u) 5:1 (45:39)
15. Lindbaeck, Max, Bogdanow, Jabłoński (d) 4:2 (49:41)


Liga czeska

AK Cereas Slany - 31
1. Robert Kościecha - 6 (2,2,1,1,d)
2. Michal Dudek - 0 (0,-,0,0)
3. Sebastian Ułamek - 14 (3,2,4!,2,3)
4. Ronny Weiss - 0 (0,0,-,0)
5. Martin Malek - 5+1 (1*,2,1,1)
6. Roman Cejka - 2 (0,2,0,0)
7. Eduard Krcmar - 4+1 (1,1*,0,0,1,1)

Zlata Prilba Pardubice - 61
8. Matej Zagar - 15 (3,3,3,3,3)
9. Hynek Stichauer - 8 (1,1,1,3,2)
10. Scott Nicholls - 12+2 (1*,3,3,2*,3)
11. Ales Dryml - 8+1 (2,0,2*,3,1)
12. Lukas Dryml - zastępstwo zawodnika
13. Tomas Suchanek - 9+3 (2*,3,2*,2*,0)
14. Vaclav Milik - 9+1 (3,w,1,3,2*)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Kościecha, Stichauer, Dudek 2:4
3. Ułamek, A. Dryml, Nicholls, Weiss 3:3 (6:12)
4. Zagar, Cejka, Malek, Milik (w/u) 3:3 (9:15)
6. Zagar, Ułamek, Stichauer, Weiss 2:4 (14:22)
8. Nicholls, Ułamek (4!), Milik, Krcmar 4:4 (19:31)
9. Zagar, Malek, Stichauer, Cejka 2:4 (21:35)
13. Zagar, Ułamek, A. Dryml, Dudek 2:4 (26:54)
15. Ułamek, Stichauer, Krcmar, Suchanek 4:2 (31:61)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 10:22   

Elite League

The Lakeside Hammers - 52
1. Peter Karlsson - 6 (3,3,w,-,)
2. Lewis Bridger - 11+1 (2*,w,3,3,3)
3. Sebastian Ułamek - 5 (w,1,1,3)
4. Piotr Świderski - 13+1 (3,3,2,3,2*)
5. Davey Watt - 10 (3,3,2,2)
6. Magnus Karlsson (gość) - 1 (0,1,0,-)
7. Kevin Doolan - 6 +2(1,0,1,2*,1*,1)

Belle Vue Aces - 38
1. Matej Zagar - 12 (1,2,3,3,3,d)
2. Kevin Woelbert - 3 (w,0,2,1,0)
3. Magnus Zetterstroem - 4(1,1,u,1,1)
4. Kauko Nieminen - 11 (2,2,2,2,2,1)
5. Craig Cook - ZZ
6. Ulrich Ostergaard - 5 (3,2,u,0)
7. Ales Dryml - 3+2 (2*,1*,0,0)

Bieg po biegu:
1. P.Karlsson, Bridger, Zagar, Woelbert (w) 5:1
3. Świderski, Nieminen, Zetterstroem, Ułamek (w) 3:3 (9:9)
4. Watt, Nieminen, Dryml, Doolan 3:3 (12:12)
5. Świderski, Zagar, Ułamek, Woelbert 4:2 (16:14)
7. Watt, Nieminen, M.Karlsson, Zetterstroem (u) 4:2 (23:19)
9. Zagar, Świderski, Ułamek, Ostergaard (u) 3:3 (30:24)
11. Zagar, Watt, Woelbert, M.Karlsson 2:4 (35:31)
12. Ułamek, Doolan, Zetterstroem, Ostergaard 5:1 (40:32)
13. Zagar, Watt, Doolan, Woelbert 3:3 (43:35)
14. Świderski, Nieminen, Doolan, Dryml 4:2 (47:37)
15. Bridger, Świderski, Nieminen, Zagar (d) 5:1 (52:38)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon Lip 08, 2013 15:33   

Challenge Indywidualnych Mistrzostw Europy - Żarnowica, 6 lipca

Wyniki:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 12 (3,3,3,0,3)
2. Roman Povazhny (Rosja) - 10+3 (2,2,2,3,1)
3. Grigorij Łaguta (Rosja) - 10+2 (1,3,3,3,)
4. Martin Vaculik (Słowacja) - 10+1 (1,2,3,1,3)
5. Andriej Karpow (Ukraina) - 10+0 (3,1,2,2,2)
6. Maciej Janowski (Polska) - 10 (1,3,1,3,2)
7. Hans Andersen (Dania) - 9 (2,3,3,0,1)
8. Sebastian Ułamek (Polska) - 9 (3,2,0,1,3)
9. Kjastas Puodżuks (Łotwa) - 9 (3,2,2,1,1)
--------------------------------------------------
10. Leon Madsen (Dania) - 8 (2,1,0,2,3)
11. Robert Miśkowiak (Polska) - 8 (2,1,2,2,1)
12. Nicolas Covatti (Włochy) - 7 (1,0,1,3,2)
13. Grzegorz Zengota (Polska) - 3 (0,0,1,0,2)
14. Zdenek Simota (Czechy) - 2 (0,0,0,2,0)
15. Tobias Busch (Niemcy) - 2 (0,1,1,0,0)
16. Maksim Bogdanow (Łotwa) - 1 (0,d,d,1,d)
17. Tomas Suchanek (Czechy) - NS

Bieg po biegu:
1. Ułamek, Miśkowiak, Covatti, Zengota
6. Andersen, Ułamek, Madsen, Bogdanow (d)
10. Vaculik, Puodżuks, Busch, Ułamek
14. Łaguta, Karpow, Ułamek, Pavlic
18. Ułamek, Janowski, Povazhny, Simota
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 09:16   

Elite League, 8 czerwca

Belle Vue Aces - 42
1. Matej Zagar - 12 (3,3,3,3,w)
2. Kevin Woelbert - 7+2 (2*,2*,3,0)
3. Craig Cook - 12 (2,2,3,3,2)
4. Kauko Nieminen - 1 (0,0,1,0)
5. Magnus Zetterstroem - 0 (0,0,0)
6. Ulrich Ostergaard - 9+1 (1,2,1,2*,1,2)
7. Ales Dryml - 1 (0,1,0)

Swindon Robins - 47
1. Hans Andersen - 11+1 (1,3,2*,2,3)
2. Nick Morris - 5+1 (0,1,1*,3)
3. Peter Kildemand - 7+1 (3,3,1*,w,w)
4. Edward Kennett - 5 (1,1,2,1)
5. Troy Batchelor - 5+1 (2*,1,2,0)
6. Ashley Birks - 2+1 (2*,0,0)
7. Kyle Howarth - 12 (3,3,2,1,3)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Woelbert, Andersen, Morris 5:1
6. Zagar, Wolbert, Batchelor, Birks 5:1 (16:20)
10. Zagar, Kennett, Kildemand, Woelbert 3:3 (28:32)
13. Zagar, Andersen, Ostergaard, Batchelor 4:2 (38:40)
15. Andersen, Cook, Kildemand (w), Zagar (w) 2:3 (42:47)

Elitserien, 9 czerwca

Indianerna Kumla - 49
1. Rune Holta - 4+1 (0,1*,1,2)
2. Joonas Kylmaekorpi - 9 (3,3,2,1)
3. Piotr Protasiewicz - 11 (2,3,w,3,3)
4. Damian Baliński - 4+2 (1*,2*,1,d)
5. Niels Kristian Iversen - 10+1 (3,3,2,u,2*)
6. Antonio Lindbaeck - 7 (3,1,0,0,3)
7. Mathias Thoernblom - 4+1 (1,1,-,2*)

Elit Vetlanda - 41
1. Martin Vaculik - 8+2 (1*,1,1*,3,2)
2. Bartosz Zmarzlik - 5 (2,0,2,1)
3. Jarosław Hampel - 12 (3,0,3,3,3,0)
4. Ricky Kling - 2 (0,2,-,0)
5. Janusz Kołodziej - 11+2 (2,3,2*,2*,1,1)
6. Jacob Thorssell - 3 (2,w,-,1)
7. David Ruud - 0 (t,0,-,0)

Bieg po biegu:
2. Lindbaeck, Thorssell, Thoernblom, Ruud (t) 4:2 (7:5)
4. Iversen, Kołodziej, Lindbaeck, Ruud 4:2 (14:10)
9. Iversen, Zmarzlik, Vaculik, Lindbaeck 3:3 (30:24)
10. Vaculik, Kołodziej, Holta, Lindbaeck 1:5 (31:29)
11. Lindbaeck, Thoernblom, Thorssell, Ruud 5:1 (36:30)

Elite League, 10 czerwca

Birmingham Brummies - 51
1. Jason Doyle - 10+1 (3,2,2,1*,2)
2. Martin Smolinski - zastępstwo zawodnika
3. Daniel King - 6+2 (2*,1,2*,1*)
4. Ben Barker - 13+1 (3,3,0,3,3,1*)
5. Chris Harris - 9+1 (2*,0,3,2,2)
6. Nicolas Covatti - 2+1 (2*,0,0)
7. Josh Auty - 11+2 (3,2,1*,1,1*,2,1)

The Lakeside Hammers - 42
1. Kenneth Bjerre (gość) - 9 (0,0!,3,3,3)
2. Lewis Bridger - 7 (1,2,3,1)
3. Sebastian Ułamek - 3 (1,2,0,0)
4. Piotr Świderski - 5 (0,t,3,2)
5. Davey Watt - 10 (3,6!,1,0,0)

6. Kevin Doolan - 1 (1,0,0)
7. Richard Lawson - 7+2 (0,1,1*,2*,3,0)

Bieg po biegu:
3. Barker, King, Ułamek, Świderski 5:1 (15:3)
4. Watt, Auty, Lawson, Harris 2:4 (17:7)
6. Watt (6!), Doyle, Auty, Doolan 3:6 (24:15)
7. Harris, Ułamek, Lawson, Covatti (Świderski - t) 3:3 (27:18)
9. Barker, King, Watt, Doolan 5:1 (33:24)
10. Świderski, Doyle, Auty, Ułamek 3:3 (36:27)
12. Lawson, Auty, King, Ułamek 3:3 (41:34)
13. Bjerre, Harris, Doyle, Watt 3:3 (44:37)
14. Barker, Świderski, Auty, Lawson 4:2 (48:39)
15. Bjerre, Doyle, Barker, Watt 3:3 (51:42)

MDMP w Toruniu, 10 czerwca

I. Unibax Toruń (34 punkty):
1. Paweł Przedpełski – (-,2,3,1,-,2) 8
2. Emil Pulczyński – (3,2,-,3,w,-) 8
3. Kamil Pulczyński – (1,3,3,3) 10
16. Łukasz Przedpełski – (2,2,2,2) 8

II. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (31 punktów):
13. Krystian Pieszczek – (3,3,3,3,-,3) 15
14. Marcel Szymko – (0,2,-,0,3,3) 8
15. Dominik Kossakowski – (0,3,1,-) 4
20. Patryk Beśko – (1,2,1) 4

III. SERV-NET Start Gniezno (27 punktów):
7. Oskar Fajfer – (1,3,1,2,2,3) 12
8. Wojciech Lisiecki – (2,2,1,0,1,3) 9
9. Adrian Gała – (0,2,2,2) 6


IV. FOGO Unia Leszno (19 punktów):
10. Marcin Nowak – (0,1,2,2,1,2) 8
11. Daniel Kaczmarek – (3,3,1,d,d,0) 7
12. Michał Piosicki – (w,0,3,1) 4

V. GKM Grudziądz (8 punktów):
4. Mateusz Rujner – (-,-,-,-,-,-) 0
5. Denis Niedzielski – (1,1,2,1,1,1) 7
6. Karol Szychowski – (t,d,1,0) 1

Bieg po biegu:
2. KACZMAREK (61,44), Lisiecki, Fajfer, Nowak
4. FAJFER (60,73), Lisiecki, Szychowski (t)
6. P. PRZEDPEŁSKI (60,69), E. Pulczyński, Fajfer, Gała
8. PIESZCZEK (60,13), Gała, Lisiecki, Kossakowski
11. K. PULCZYŃSKI (60,71), Fajfer, P. Przedpełski, Lisiecki
13. PIESZCZEK (61,29), Fajfer, Lisiecki, Szymko
16. FAJFER (60,03), Gała, Piosicki, Kaczmarek (ds)
18. LISIECKI (61,97), Gała, Niedzielski
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią Lip 12, 2013 09:14   

Allsvenskan, 12 lipca

Masarna Avesta - 43
1. Maksim Bogdanow - 8 (d,2,1,2,3)
2. Eric Andersson - 7+1 (1,3,1*,2)
3. Daniel Jeleniewski - 11+1 (2,1,3,2*,d,3)
4. Anton Rosen - 0 (0,d,-,-)
5. Antonio Lindbaeck - 12+1 (3,1,3,3,2*,0)
6. Rasmus Broberg - 0 (w,-,-,-)
7. Andreas Westlund - 5 (3,1,0,0,1)

Rospiggarna Hallstavik - 47
1. Mads Korneliussen - 12+1 (2*,3,2,3,2)
2. Simon Gustafsson - 5+1 (3,2*,0,0)
3. Kim Nilsson - 3 (1,0,1,1)
4. Kauko Nieminen - 9+2 (3,1*,3,1,1*)
5. Timo Lahti - 5 (w,2,3,0)
6. Emil Lindvist - 3+2 (1*,-,-,2*)
7. Joel Andersson - 10 (2,2,2,0,1,3)

Bieg po biegu:
4. Lindbaeck, J. Andersson, Westlund, Lahti (w) 4:2 (10:14)
8. Jeleniewski, Lahti, Lindbaeck, J. Andersson 4:2 (21:27)
9. Lindbaeck, Korneliussen Bogdanow, Gustafsson 4:2 (25:29)
12. Lindbaeck, Jeleniewski, Nilsson, Gustafsson 5:1 (33:39)
14. Bogdanow, Lindbaeck, Nilsson, Lahti 5:1 (40:44)
15. Jeleniewski, Korneliussen, Nieminen, Lindbaeck 3:3 (43:47)


Półfinał BK w Krakowie, 12 lipca

Wyniki:
1. Krystian Pieszczek (Renault Zdunek Wybrzeże) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Alex Zgardziński (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 14 (3,3,3,3,2)
3. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 11 (1,2,2,3,3)
4. Ernest Koza (Unia Tarnów) - 11 (2,3,2,2,2)
5. Artur Czaja (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 10 (3,2,3,2,-)
6. Mateusz Borowicz (Unia Tarnów) - 8 (t,0,3,2,3)
7. Marcin Wawrzyniak (Speedway Wanda Kraków) - 8 (2,1,2,1,2)
8. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - 7+3 (3,2,0,1,1)
---------------------------------------
9. Mike Trzensiok (Betard Sparta Wrocław) - 7+2 (w,2,1,1,3)
10. Łukasz Kaczmarek (Stal Gorzów) - 7+1 (2,3,2,w,0)
11. Adrian Gała (Lechma Start Gniezno) - 7+u (2,1,1,2,1)
12. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże) - 6 (1,1,0,3,1)
13. Oskar Polis (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 4 (0,1,1,0,2)
14. Oskar Ajtner-Gollob (Unibax Toruń) - 3 (1,0,1,w,1)
15. Przemysław Portas (Dospel Włókniarz Częstochowa) - 2 (1,0,0,1,0)
16. Mateusz Wieczorek (KSM Krosno) - 0 (d,0,0,-,-)

Bieg po biegu:
2. D. Kaczmarek, Gała, Ajtner-Gollob, Polis
6. Pieszczek, Czaja, Gała, Borowicz
9. Zgardziński, Wawrzyniak, Gała, Kossakowski
16. Woryna, Gała, Portas
19. Trzensiok, Koza, Gała, Ł. Kaczmarek

Bieg dodatkowy o 8. miejsce.
21. D. Kaczmarek, Trzensiok, Ł. Kaczmarek, Gała (u3)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Lip 13, 2013 09:14   

Elite League

Lakeside Hammers - 43
1. Tai Woffinden (gość) - 7+1 (1,3,w,1*,0,2)
2. Lewis Bridger - 13 (3,3,3,2,2,0)
3. Sebastian Ułamek - 6+1 (0,2*,2,2,d)
4. Piotr Świderski - 10+1 (3,3,1*,1,2)
5. Davey Watt - zastępstwo zawodnika
6. Kevin Doolan - 2 (2,0,0,-)
7. Richard Lawson - 5+2 (1*,1,0,2,1*)

Swindon Robins - 47
1. Hans Andersen - 11+1 (0,1,2,2*,3,3)
2. Troy Batchelor - zastępstwo zawodnika
3. Edward Kennett - 9 (2,3,0,3,1)
4. Nick Morris - 10+1 (2,1*,1,3,3)
5. Peter Kildemand - 7 (w,0,2,3,1,1)
6. Lewis Kerr (gość) - 1+1 (0,1*,0)
7. Kyle Howarth - 9+1 (3,2,1*,3,0)

Bieg po biegu:
3. Świderski, Kennett, Morris, Ułamek 3:3 (10:8)
5. Świderski, Ułamek, Andersen, Kildemand 5:1 (19:11)
7. Kennett, Ułamek, Morris, Doolan 2:4 (24:18)
9. Kildemand, Ułamek, Świderski, Kerr 3:3 (30:24)
11. Kennett, Andersen, Świderski, Doolan 1:5 (34:32)
12. Howarth, Lawson, Kennett, Ułamek (d) 2:4 (36:36)
14. Morris, Świderski, Lawson, Howarth 3:3 (41:43)


Coventry Bees - 51
1. Daniel King (gość) - 6+1 (0,2,3,1*)
2. Michał Szczepaniak - 4+1 (1,0,2*,1)
3. Grzegorz Zengota - 13 (3,2,2,3,3)
4. Stuart Robson - 4+3 (t,1*,1*,2*)
5. Scott Nicholls - 11+2 (3,2*,2,2,2*)
6. Aaron Summers - 13+1 (2,2*,3,3,0,3)
7. Adam Roynon - 0 (d,0,-,0)

Belle Vue Aces - 39
1. Matej Zagar - 14 (3,3,3,1,3,1)
2. Kevin Woelbert - 7+2 (2*,1*,0,1,3,0)
3. Magnus Zetterstroem - 5+1 (0,3,1,0,1*)
4. Kauko Nieminen - 1 (1,0,-,-)
5. Craig Cook - zastępstwo zawodnika
6. Ulrich Ostergaard - 8 (3,1,0,2,2,w)
7. Ales Dryml - 4 (1,2,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Zagar, Woelbert, Szczepaniak, King 1:5
5. Zagar, Zengota, Robson, Woelbert 3:3 (14:16)
9. Zagar, Zengota, Robson, Ostergaard 3:3 (29:25)
11. Woelbert, Nicholls, Zagar, Summers 2:4 (35:31)
13. Zagar, Nicholls, King, Dryml 3:3 (41:37)
15. Zengota, Nicholls, Zagar, Woelbert 5:1 (51:39)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 15:20   

Bundesliga, 13 lipca


MSC Wolfe Wittstock - 34
1. Sebastian Ułamek - 19 (3,3,4!,3,3,3)
2. Emil Pulczyński - 7 (1,1,0,2,1,2)
3. Roberto Haupt - 1 (1,0,0,0,-,0)
4. Kai Huckenbeck - 6 (3,1,0,1,1,0,0)
5. Steven Mauer - 1 (0,1,0,0)

Brokstedt Wikinger - 52
11. Grzegorz Zengota - 6+2 (0,1*,1,3,1*)
12. Timo Lahti - 13+3 (2,3,2*,3,2*,1*)
13. Kevin Woelbert - 13 (2,2,3,1,2,3)
14. Tobias Kroner - 13 (d,3,3,3,2,2)
15. Nikolaj B. Jakobsen - 7+3 (2*,2*,2*,0,1)

Bieg po biegu:
1. Ułamek, Lahti, Pulczyński, Zengota 4:2
4. Ułamek, Woelbert, Zengota, Haupt 3:3 (12:12)
7. Kroner, Ułamek (4!), Zengota, Huckenbeck 4:4 (18:26)
11. Ułamek, Kroner, Pulczyński, Jakobsen 4:2 (26:42)
12. Ułamek, Woelbert, Zengota, Huckenbeck 3:3 (29:45)
14. Ułamek, Kroner, Lahti, Huckenbeck 3:3 (34:52)



Półfinał DPŚ w Częstochowie, 14 lipca

Polska - 48
1. Patryk Dudek - 8 (3,0,2,1,2)
2. Jarosław Hampel - 14 (3,2,3,3,3)
3. Krzysztof Kasprzak - 13 (2,3,3,3,2)
4. Maciej Janowski - 13 (1,3,3,3,3)

Australia - 34
1. Davey Watt - 1 (0,d,1,-,0)
2. Jason Doyle - 7 (2,1,-,1,3)
3. Troy Batchelor - 12 (2,3,1,2,2,2)
4. Darcy Ward - 14 (3,3,3,0!,2,3)

Łotwa - 27
1. Kjastas Puodżuks - 9 (1,0,2,2!,3,1)
2. Maksim Bogdanow - 11 (3,2,1,1,2,2)
3. Wiaczesław Gieruckis - 0 (0,-,0,-,-)
4. Andrzej Lebiediew - 7 (2,1,1,1,1,1)

Rosja - 14
1. Wiktor Kułakow - 1 (0,0,-,0,1)
2. Władimir Borodulin - 4 (0,2,-,2,0,0)
3. Ilja Czałow - 2 (1,1,0,0,0)
4. Andriej Kudriaszow - 7 (1,2,0,4!,0,0)

Bieg po biegu:
1. (67,69) Hampel, Lebiediew, Kudriaszow, Watt
6. (67,11) Kasprzak, Bogdanow, Czałow, Watt (d3)
11. (66,42) Janowski, Kudriaszow (4), Watt, Gieruckis
19. (66,55) Hampel, Bogdanow, Kułakow, Watt



Półfinał SK w Grudziądzu, 14 lipca

Wyniki:
1. Patryk Dolny - 12 (1,3,3,3,2)
2. Kamil Pulczyński - 12 (3,3,2,3,1)
3. Artur Czaja - 11 (1,3,2,2,3)
4. Szymon Woźniak - 11 (2,2,3,2,2)
5. Mikołaj Curyło - 10 (3,2,0,2,3)
6. Kacper Gomólski - 10 (1,3,2,3,1)
7. Hubert Łęgowik - 9+3 (3,0,1,2,3)
---------------------------------------
8. Emil Pulczyński - 9+2 (2,2,3,w,2)
9. Marcel Szymko - 9+1 (2,2,0,3,2)
10. Krystian Pieszczek - 8 (u,1,3,1,3)
11. Łukasz Cyran - 5 (3,w,1,1,0)
12. Adrian Gała - 4 (2,0,0,1,1)
13. Łukasz Przedpełski - 4 (1,1,1,0,1)
14. Marcin Nowak - 3 (w,1,1,1,0)
15. Karol Jóźwik - 2 (0,t,2,0,0)
16. Denis Niedzielski - 0 (w,0,0,u,w)
17. Karol Szychowski - 0 (w,t)

Bieg po biegu:
1. Cyran, Gała, Przedpełski, Nowak (w/u)
6. Dolny, E. Pulczyński, Pieszczek, Gała
10. Woźniak, K. Pulczyński, Łęgowik, Gała
14. Gomólski, Czaja, Gała, Jóźwik
18. Curyło, Szymko, Gała, Szychowski (t) (Niedzielski w/2min)



MDMP w Grudziądzu, 15 lipca

I. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 34 pkt.
10. Krystian Pieszczek - 13 (3,2,3,2,-,3)
11. Marcel Szymko - 12 (2,2,-,1,3,2,2)
12. Dominik Kossakowski - 4 (1,3,)
19. Patryk Beśko - 5 (2,2,1)

II. Fogo Unia Leszno - 25 pkt.
7. Daniel Kaczmarek - 5 (0,1,1,2,1,0)
8. Michał Piosicki - 8 (1,2,w,3,2,w)
9. Marcin Nowak - 12 (3,3,3,3)

III. Unibax Toruń - 23 pkt.
13. Emil Pulczyński - 0 (w,-,w,-)
14. Kamil Pulczyński - 12 (-,3,3,3,3,w)
15. Łukasz Przedpełski - 4 (2,w,2,d)
20. Oskar Ajtner-Gollob - 7 (3,0,1,3)

IV. Serv-Net Start Gniezno - 22 pkt.
4. Adrian Gała - 12 (2,1,2,3,1,3)
5. Wojciech Lisiecki - 10 (3,3,w,0,2,2)

6. brak zawodnika

V. GKM Grudziądz - 8 pkt.
1. Brak zawodnika
2. Karol Szychowski - 8 (1,2,1,1,1,2)
3. brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Lisiecki, Gała, Szychowski
4. Lisiecki, Piosicki, Kaczmarek
7. Pieszczek, Szymko, Gała
10. K. Pulczyński, Gała, Lisiecki (w/2 min), Przedpełski (w/u)
12. Gała, Pieszczek, Szymko, Lisiecki
15. K. Pulczyński, Lisiecki
18. Nowak, Lisiecki, Gała, Piosicki (w/u)
20. Gała, Szychowski
 
     
witkacy 

Wiek: 39
Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 509
Skąd: stare miasto
Wysłany: Pią Lip 19, 2013 21:59   

Budzaj napisał/a:
IV. Serv-Net Start Gniezno - 22 pkt.
4. Adrian Gała - 12 (2,1,2,3,1,3)
5. Wojciech Lisiecki - 10 (3,3,w,0,2,2)
6. brak zawodnika


Czy my nie mamy już więcej juniorów? Jest jeszcze Dąbek i Michałek, chyba, że już zakończyli swoją karierę, lub nie mają sprzętu.
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 21:00   

Elite League, 24 lipca


Poole Pirates - 57
1. Darcy Ward - 10+2 (2*,2*,3,1,2)
2. Thomas H. Jonasson - ZZ
3. Troy Batchelor - 9+1 (2*,1,3,3)
4. Josh Grajczonek - 9 (3,3,0,0,3)
5. Maciej Janowski - 17 (3,2,3,3,3,3)
6. Rohan Tungate - 5 (1,3,0,0,1)
7. Michael Dyer - 7+3 (0,2*,2*,1,2*)

Belle Vue Aces - 34
1. Matej Zagar - 7 (d,3,2,2,w)
2. Kauko Nieminen - ZZ
3. Craig Cook - 4 (d,3,u,1)
4. Kevin Woelbert - 8+1 (1,2*,1,2,2,w)
5. Magnus Zetterstroem - 5 (1,d,4!,0)
6. Ulrich Ostergaard - 8+2 (1,3,1,1,1*,1*,0)
7. Ales Dryml - 2+1 (2*,0,0,0,-)

Bieg po biegu:
1. Grajczonek, Ward, Ostergaard, Zagar (d) 5:1
5. Zagar, Woelbert, Batchelor, Grajczonek 1:5 (17:13)
11. Janowski, Zagar, Ostergaard, Tungate 3:3 (39:29)
13. Janowski, Zagar, Ward, Zetterstroem 4:2 (48:32)
15. Janowski, Ward, Zagar (w), Woelbert (w) 5:0 (57:34)

Birmingham Brummies - 48
1. Jason Doyle - 6+1 (3,0,2*,1)
2. Martin Smolinski - 10+1 (0,2,2*,3,3)
3. Daniel King - 7 (0,3,1,3)
4. Ben Barker - 7 (2,1,3,1)
5. Chris Harris - 6 (w,3,3,w,0)
6. Nicolas Covatti - 8+1 (3,2*,3,0,0)
7. Josh Auty - 4+1 (2*,2,-,0)

Eastbourne Eagles - 46
1. Bjarne Pedersen- 9+2 (2,2,1*,2*,2)
2. Lukas Dryml - ZZ
3. Simon Gustafsson - 8 (3,0,1,0,4!)
4. Kim Nilsson - 5 (1,0,1,3)
5. Cameron Woodward - 16+1 (3,3,2,4!,3,1*)
6. Timo Lahti - 6+2 (1,1,1,0,1*,2*)
7. Kyle Newman (gość) - 2+1 (1*,0,1,0,-,)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Pedersen, Newman, Smolinski 3:3
5. King, Pedersen, Barker, Gustafsson 4:2 (16:14)
11. Harris, Woodward!, Pedersen, Covatti 3:5 (40:28)
13. Woodward, Pedersen, Doyle, Harris (w) 1:5 (44:38)
15. Smolinski, Pedersen, Woodward, Harris 3:3 (48:46)


Eliminacje MPK w Łodzi, 24 lipca

I Orzeł Łódź - 24 pkt.
1. Daniel Pytel - 11+2 (1,2*,2*,3,3)
2. Jakub Jamróg - 13+2 (3,3,3,2*,2*)

II GKM Grudziądz - 17 pkt.
9. Norbert Kościuch - 8+3 (2*,2*,1*,1,2)
10. Tomasz Chrzanowski - 9+1 (3,3,2,0,1*)
19. Mateusz Rujner - NS

III składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - 15 pkt.
7. Mateusz Szczepaniak - 11+1 (1*,1,3,3,3)
8. Mikołaj Curyło - 4 (2,w,1,1,0)

IV-V ROW Rybnik - 12 pkt.
11. Kacper Woryna - 3 (0,3,u,w,0)
12. Michał Mitko - 9+1 (1,2*,2,3,1)

IV-V Fogo Unia Leszno - 12 pkt.
3. Damian Baliński - 6 (2,1,d,-,3)
4. Grzegorz Zengota - 5 (0,0,3,2,-)
14. Daniel Kaczmarek - 1 (0,1)

VI Lechma Start Gniezno - 10 pkt.
5. Maciej Fajfer - 3 (0,0,-,1,2)
6. Damian Adamczak - 7 (3,1,1,2,-)
15. Adrian Gała - 0 (0,w)

Bieg po biegu:
2. Adamczak, Curyło, Szczepaniak, Fajfer
5. Chrzanowski, Kościuch, Adamczak, Fajfer
7. Jamróg, Pytel, Adamczak, Gała
10. Mitko, Adamczak, Fajfer, Woryna (w/2min)
15. Baliński, Fajfer, Kaczmarek, Gała (w/2min)



MDMP w Gnieźnie, 23 lipca

Wyniki:
I. Unibax Toruń - 31 pkt.
10. Paweł Przedpełski - 7 (1,2,-,d,1,3)
11. Kamil Pulczyński - 14 (2,3,3,3,3,-)
12. Oskar Ajtner-Gollob - 6 (3,1,1,1)
19. Paweł Wolender - 4 (2,2)

II. Fogo Unia Leszno - 28 pkt.
4. Marcin Nowak - 16 (3,2,3,3,2,3)
5. Michał Piosicki - 5 (0,0,2,2,1,t)
6. Daniel Kaczmarek - 7 (0,1,3,3)

III. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 27 pkt.
7. Krystian Pieszczek - 14 (3,3,3,3,-,2)
8. Marcel Szymko - 7 (0,1,-,1,3,2)
9. Dominik Kossakowski - 2 (0,2,0,0)
18. Patryk Beśko - 4 (3,1)

IV. Lechma Start Gniezno - 23 pkt.
1. Oskar Fajfer - 14 (2,3,2,2,2,3)
2. Adrian Gała - 6 (1,1,2,0,2,w)
3. Dawid Wawrzyniak - 3 (1,0,0,2)


V. GKM Grudziądz - 9 pkt.
13. Mateusz Rujner - 6 (2,0,1,2,1,w)
14. Karol Szychowski - 3 (d,1,1,w,0,1)
15. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (64,75) Nowak, Fajfer, Gała, Piosicki
3. (64,70) Fajfer, Rujner, Wawrzyniak, Szychowski (d4)
6. (64,98) Pieszczek, Fajfer, Gała, Kossakowski
9. (65,19) Pulczyński, Gała, Gollob, Wawrzyniak
11. (65,19) Pieszczek, Fajfer, Szymko, Wawrzyniak
14. (65,34) Pulczyński, Fajfer, Przedpełski, Gała
17. (66,10) Fajfer, Gała, Rujner (w/u)
20. (65:68) Kaczmarek, Wawrzyniak, Gała (w/u), Piosicki (t)


Elitserien, 23 lipca

Elit Vetlanda - 52
1. Martin Vaculik - 9+2 (2*,2*,1,3,1)
2. Bartosz Zmarzlik - 10 (3,3,3,1)
3. Jarosław Hampel - 12 (3,3,3,0,3)
4. Ricky Kling - 4 (0,1,1,2)
5. Janusz Kołodziej - 7+1 (3,3,1*,w)
6. David Ruud - 6+2 (2,w,2*,2*)
7. Jacob Thorssell - 4 (0,1,0,3)

Piraterna Motala - 38
1. Przemysław Pawlicki - 5+1 (1,2,0,0,2*)
2. Piotr Pawlicki - 0 (0,0,-,-)
3. Greg Hancock - 13 (2,1,3,3,2,2)
4. Jonas Davidsson - 6+1 (1*,2,0,3)
5. Matej Zagar - 8+1 (2,2,1,2*,1,0)
6. Anton Rosen - 1 (1,0,-,0)
7. Fredrik Engman - 5 (3,1,0,1)

Bieg po biegu:
4. Kołodziej, Zagar, Engman, Ruud (w) 3:3 (13:11)
8. Hampel, Zagar, Kling, Engman 4:2 (30:18)
9. Kołodziej, Ruud, Zagar, Prz. Pawlicki 5:1 (35:19)
10. Hancock, Zagar, Vaculik, Thorssell 1:5 (36:24)
14. Vaculik, Hancock, Zagar, Kołodziej (w) 3:3 (48:36)
15. Hampel, Hancock, Vaculik, Zagar 4:2 (52:38)

Indianerna Kumla - 45
1. Rune Holta - 5+1 (1,2,1,1*)
2. Joonas Kylmaekorpi - 4 (3,1,0,0)
3. Piotr Protasiewicz - 11 (3,d,3,3,2)
4. Damian Baliński - 5+1 (1,1,2*,1)
5. Niels Kristian Iversen - 12+1 (3,3,3,2,1*)
6. Antonio Lindbaeck - 6 (2,1,1,0,2)
7. Mathias Thoernblom - 2+1 (1*,0,-,1)

Dackarna Malilla - 45
1. Patryk Dudek - 9 (2,3,2,2,0)
2. Dennis Andersson - 2+1 (0,0,2*,0,0)
3. Darcy Ward - 13 (2,3,2,3,3)
4. Fredrik Lindgren - Z/Z
5. Michael Jepsen Jensen - 9 (2,3,1,3,0)
6. Mikkel Michelsen - 12+3 (3,2*,1,0,2*,3,1*)
7. Joel Larsson - 0 (0,0,-,w)

Bieg po biegu:
2. Michelsen, Lindbaeck, Thoernblom, Larsson 3:3 (7:5)
4. Iversen, Jensen, Lindbaeck, Larsson 4:2 (15:9)
9. Iversen, Dudek, Lindbaeck, Andersson 4:2 (28:26)
10. Jensen, Michelsen, Holta, Lindbaeck 1:5 (29:31)
11. Michelsen, Lindbaeck, Thoernblom, Larsson (w/su) 3:3 (32:34)

Liga Juniorów w Gnieźnie, 22 lipca


1. Stal Gorzów - 21 pkt.
7. Adrian Cyfer - 10 (3,2,2,3)
8. Łukasz Cyran - 5+1 (0,2*,3,u)
9. Łukasz Kaczmarek - 6+1 (3,1,1,1*)
18. Tomasz Walasek - NS

2. Unibax Toruń - 19 pkt.
13. Paweł Wolender - 1 (0,0,0,1)
14. Kamil Pulczyński - 11 (2,3,3,3)
15. Oskar Ajtner-Gollob - 7+1 (1,2,2*,2)

3. składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - 18 pkt.
4. Mikołaj Curyło - 11+1 (2*,3,3,3)
5. Bartosz Bietracki - 7+1 (3,1,1,2*)
6. Szymon Grobelski - 0 (0,-,0,-)
17. Mikołaj Trępała - 0 (0,0)

4. Fogo Unia Leszno - 17 pkt.
10. Marcin Nowak - 5+3 (1*,1*,2,1*)
11. Michał Piosicki - 6+1 (2,0,3,1*)
12. Daniel Kaczmarek - 6 (2,2,0,2)

5. Serv-Net Start Gniezno - 15 pkt.
1. Dawid Wawrzyniak - 0 (w,d,0,0)
2. Adrian Gała - 5 (1,1,2,1)
3. Oskar Fajfer - 10+1 (3,3,1*,3)

Bieg po biegu:
1. Bietracki, Curyło, Gała, Wawrzyniak (w/2min)
3. Fajfer, Pulczyński, Gała, Wolender
6. Fajfer, Cyfer, Ł. Kaczmarek, Wawrzyniak (d4)
9. Piosicki, Gała, Fajfer, D. Kaczmarek
11. Curyło, Bietracki, Gała, Wawrzyniak
13. Fajfer, Cyfer, Ł. Kaczmarek, Wawrzyniak


Elite League, 22 lipca

Belle Vue Aces - 50
1. Matej Zagar - 9 (2,3,1,3)
2. Kauko Nieminen - zastępstwo zawodnika
3. Craig Cook - 13+1 (2,3,3,2*,3)
4. Kevin Woelbert - 7+2 (1*,0,1,2*,3)
5. Magnus Zetterstroem - 7+1 (3,1,1,2*,0)
6. Ulrich Ostargaard - 6 (0,3,0,3,0)
7. Ales Dryml - 8 (0,1,1,3,0,3)

King’s Lynn Stars - 40
1. Niels Kristian Iversen - 8+1 (3,2,2,d,1*)
2. Lasse Bjerre - 4+1 (1,1*,2,0)
3. Mads Korneliussen - 11+1 (3,2*,3,1,2)
4. Richie Worrall - 7+1 (0,3,2*,2)
5. Rory Schlein - 3 (0,2,t,1)
6. Lewis Kerr (gość) - 2+1 (1*,0,1,0)
7. Andrzej Lebiediew - 5+1 (2,2,0,0,1*)

Bieg po biegu:
1. Iversen, Zagar, Bjerre, Ostergaard 2:4
6. Zagar, Schlein, Dryml, Kerr 4:2 (19:17)
10. Korneliussen, Worrall, Zagar, Dryml 1:5 (30:30)
13. Zagar, Zetterstroem, Schlein, Iversen (d) 5:1 (44:34)


Odrabiam zaległości po wakacjach ;]
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią Lip 26, 2013 11:32   

Elite League, 25 lipca

Swindon Robins - 60
1. Jason Doyle (gość) - 11+2 (3,1,2*,3,2*)
2. Nick Morris - 13+1 (2*,3,2,3,3)
3. Peter Kildemand - 8+3 (2*,2*,1*,3)
4. Edward Kennett - 11 (3,3,2,3)
5. Troy Batchelor - 11+1 (3,3,3,2*)
6. Ashley Birks - 1 (0,0,1,0)
7. Kyle Howarth - 5+1 (3,0,0,2*)

Belle Vue Aces - 33
1. Matej Zagar - 8 (1,1,3,2,1)
2. Kevin Woelbert - 3 (0,0,3,0,0)
3. Magnus Zetterstroem - 8+1 (1,1*,4!,0,1,1)
4. Lasse Bjerre (gość) - 4+1 (0,1*,1,2)
5. Craig Cook - ZZ
6. Ales Dryml - 2 (2,0,0,d)
7. Josh Grajczonek (gość) - 8+2 (1*,2,2,2!,1*,0)

Bieg po biegu:
1. Doyle, Morris, Zagar, Woelbert 5:1
5. Kennett, Kildemand, Zagar, Woelbert 5:1 (21:9)
9. Zagar, Kennett, Kildemand, Dryml 3:3 (33:24)
11. Batchelor, Zagar, Birks, Woelbert 4:2 (42:27)
13. Doyle, Batchelor, Zagar, Woelbert 5:1 (52:29)


Allsvenskan, 25 lipca

Masarna Avesta - 46
1. Daniel Jeleniewski - 14 (3,3,2,3,3)
2. Eric Andersson - 1 (1,0,w,0)
3. Sebastian Alden - 5 (3,1,t,1)
4. Anton Rosen - 6+1 (2*,0,3,1)
5. Antonio Lindbaeck - 12+2 (2,3,3,2*,2*)
6. Andreas Westlund - 5+1 (1,1*,0,3)
7. Rasmus Broberg - 3 (w,2,1,0,w)

Lejonen Gislaved - 44
1. Daniel Davidsson - 8 (w,3,2,3,0)
2. Oliver Berntzon - 5+2 (2,2*,1*,0)
3. Nicklas Porsing - 5 (1,2,2,0)
4. Robert Pettersson - 6+1 (0,3,1,2*)
5. Jonas Davidsson - 10 (3,2,3,1,1)
6. Christian Ago - 5+1 (2*,1,1,1)
7. Tim Gudmundsson- 5 (3,0,0,2)

Bieg po biegu:
4. J.Davidsson, Lindbaeck, Westlund, Gudmundsson 3:3 (13:11)
9. Lindbaeck, D.Davidsson, Berntzon, Westlund 3:3 (26:28)
12. Lindbaeck, Porsing, Rosen, Berntzon 4:2 (35:37)
14. Jeleniewski, Lindbaeck, J.Davidsson, Porsing 5:1 (41:43)
15. Jeleniewski, Lindbaeck, J.Davidsson, D.Davidsson 5:1 (46:44)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Lip 27, 2013 14:06   

Elite League, 26 lipca

Coventry Bees - 40
1. Bjarne Pedersen (gość) - 9+1 (2,2,3,2*,0)
2. Michał Szczepaniak - 3 (0,0,3,0)
3. Grzegorz Zengota - 3+1 (1*,2,w,0)
4. Stuart Robson - 6 (2,3,1,d)
5. Scott Nicholls - 10 (d,1,3,3,3)
6. Aaron Summers - 3+1 (2*,d,d,1)
7. Adam Roynon - 6 (3,2,0,1)

Birmingham Brummies - 49
1. Jason Doyle - 3 (1,w,2,0)
2. Martin Smolinski - 6 (3,w,2,1)
3. Daniel King - 12+1 (3,3,2,3,1*)
4. Ben Barker - 6+2 (0,2*,1*,3)
5. Chris Harris - 10 (3,1,3,1,2)
6. Nicolas Covatti - 8+3 (w,3,1*,2*,2*)
7. Josh Auty - 4+1 (1,1,2*,-)

Bieg po biegu:
1. Smolinski, Pedersen, Doyle, Szczepaniak 2:4
6. Covatti, Pedersen, Harris, Szczepaniak 2:4 (19:16)
10. Pedersen, King, Barker, Szczepaniak 3:3 (27:32)
13. Nicholls, Pedersen, Harris, Doyle 5:1 (36:41)
15. Nicholls, Harris, King, Pedersen 3:3 (40:49)


The Lakeside Hammers - 50
1. Peter Karlsson - 6+1 (3,2,1*,0)
2. Lewis Bridger - 6+1 (0,1*,3,2)
3. Sebastian Ułamek - 9 (0,3,3,3,0)
4. Piotr Świderski - 5+1 (3,w,2*,u)
5. Davey Watt - 12 (3,3,2,2,2)

6. Kevin Doolan - 5+2 (2*,0,1*,2)
7. Richard Lawson - 7+2 (3,0,2*,2*)

Kings Lynn Stars - 43
1. Niels Kristian Iversen - 16 (2,2,6!,3,3)
2. Lasse Bjerre - 2+1 (1*,1,0,0)
3. Mads Korneliussen - 3+1 (1*,2,0,0)
4. Richie Worall - 10+1 (2,1*,3,3,1)
5. Rory Schlein - 7 (2,3,1,1)
6. Leigh Lanham (gość) - 1 (1,0,0,-)
7. Morten Risager (gość) - 4+1 (0,1*,1,1,1)

Bieg po biegu:
3. Świderski, Worall, Korneliussen, Ułamek 3:3 (11:7)
4. Watt, Schlein, Risager, Lawson 3:3 (14:10)
5. Ułamek, Iversen, Bjerre, Świderski (u/w) 3:3 (17:13)
7. Watt, Korneliussen, Worall, Doolan 3:3 (23:19)
9. Ułamek, Świderski, Schlein, Lanham 5:1 (33:21)
11. Iversen!, Watt, Doolan, Bjerre 3:6 (39:30)
12. Ułamek, Lawson, Risager, Korneliussen 5:1 (44:31)
13. Iversen, Watt, Schlein, Karlsson 2:4 (46:35)
14. Worall, Doolan, Risager, Świderski (u) 2:4 (48:39)
15. Iversen, Watt, Worall, Ułamek 2:4 (50:43)
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Lip 27, 2013 23:56   

1 Finał IME, Gdańsk, 27 lipca

Wyniki:
1. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 14 (3,3,2,0,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Nicki Pedersen (Dania) - 12 (2,3,2,3,0,2) +3 + 2. miejsce w finale
3. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 11 (2,2,2,3,1,1) +2 + 3. miejsce w finale
4. Tomasz Gollob (Polska) - 13 (3,3,3,2,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Kjastas Puodżuks (Łotwa) - 10 (3,u,1,3,3) +1
6. Maciej Janowski (Polska) - 10 (2,1,3,2,2) +0
7. Martin Vaculik (Słowacja) - 9 (3,3,0,3,w)
8. Hans Andersen (Dania) - 8 (0,1,2,2,3)
9. Sebastian Ułamek (Polska) - 6 (1,2,3,0,0)
10. Roman Povazhny (Rosja) - 6 (1,w,3,1,1)
11. Ales Dryml (Czechy) - 5 (2,0,1,0,2)
12. Krystian Pieszczek (Polska) - 5 (1,2,0,1,1)
13. Andriej Karpow (Ukraina) - 5 (0,1,1,1,2)
14. Grigorij Łaguta (Rosja) - 4 (0,0,d,1,3)
15. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 4 (0,2,0,2,0)
16. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 4 (1,1,1,0,1)
17. Artur Mroczka (Polska) - NS
18. Renat Gafurov (Rosja) - NS

Bieg po biegu:
4. Vaculik, Woffinden, Ułamek, Pavlic
7. Pedersen, Ułamek, Karpow, Dryml
10. Ułamek, Andersen, Lindgren, Pieszczek
16. Puodżuks, Janowski, Łaguta, Ułamek
17. Sajfutdinow, Gollob, Povazhny, Ułamek
 
     
Szabla 
Punk's not dead!


Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 1221
Skąd: Września
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 08:49   

Eastbourne Eagles - 51

1. Bjarne Pedersen - 10+1 (1,2,3,1*,3)
2. Mikkel Michelsen - 11+2 (3,1*,3,1,1,2*)
3. Simon Gustafsson - 4+1 (1,1*,2,0)
4. Cameron Woodward - 7+2 (3,2,0,1*,1*)
5. Lukas Dryml - zastępstwo zawodnika
6. Timo Lahti - 13 (3,2,1,3,2,2)
7. Kim Nilsson - 6+3 (2*,1*,2*,1)

Birmingham Brummies - 41
1. Jason Doyle - 9 (2,3,4!,d)
2. Martin Smolinski - 1 (0,0,1,0)
3. Daniel King - 10+1 (2,2*,2,3,1)
4. Ben Barker - 6 (0,3,0,3)
5. Chris Harris - 12 (3,3,3,3,u)
6. Nicolas Covatti - 0 (w,0,0)
7. Josh Auty - 3+1 (1,0,w,2*,u)

Bieg po biegu:
1. Michelsen, Doyle, Pedersen, Smolinski 4:2
6. Harris, Pedersen, Michelsen, Covatti 3:3 (22:14)
10. Pedersen, King, Michelsen, Barker 4:2 (35:25)
13. Harris, Lahti, Pedersen, Doyle (d) 3:3 (43:37)
15. Pedersen, Michelsen, King, Harris (u) 5:1 (51:41)
 
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro Lip 31, 2013 09:58   

Elitserien, 30 lipca

Piraterna - 45
1. Greg Hancock - 13+1 (2*,3,2,3,3)
2. Piotr Pawlicki - 4 (3,1,w,-)
3. Jonas Davidsson - 4+1 (1*,0,0,3)
4. Przemysław Pawlicki - 10 (2,3,3,2,0)
5. Matej Zagar - 4+1 (t,3,1*,0)
6. Anton Rosen - 10+1 (2,1,3,1,1,2*)
7. Fredrik Engman - 0 (0,0,-,w,0)

Indianerna - 45
1. Rune Holta - 1+1 (0,1*,u,-)
2. Joonas Kylmaekorpi - 5 (1,2,2,0)
3. Piotr Protasiewicz - 11+1 (3,0,2,3,2,1*)
4. Damian Baliński - 1+1 (w,0,1*,-)
5. Niels Kristian Iversen - 11+1 (3,2,3,1*,2)
6. Mathias Thoernblom - 6+1 (1,2,1,2*,0)
7. Antonio Lindbaeck - 10+2 (3,2*,1*,3,1)

Bieg po biegu:
2. Lindbaeck, Rosen, Thoernblom, Engman 2:4 (7:5)
4. Iversen, Lindbaeck, Rosen, Engman, Zagar (t) 1:5 (11:13)
8. Prz. Pawlicki, Iversen, Lindbaeck, Davidsson 3:3 (24:24)
9. Zagar, Kylmaekorpi, Rosen, Holta (u) 4:2 (28:26)
11. Lindbaeck, Thoernblom, Rosen, Engman 1:5 (31:35)
12. Protasiewicz, Prz. Pawlicki, Zagar, Kylmaekorpi 3:3 (34:38)
13. Davidsson, Rosen, Lindbaeck, Thoernblom 5:1 (39:39)
14. Hancock, Protasiewicz, Iversen, Zagar 3:3 (42:42)

Wychodzi na to, że Zagar ma po prostu duże problemy ze sprzętem. W Szwecji też nie zachwyca jak widać.
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 22:27   

Allsvenskan, 1 sierpnia

Ornarna - 54
1. Peter Karlsson - 9+1 (2,2*,3,2)
2. Magnus Karlsson - 12 (3,3,3,3,0)
3. Ricky Kling - 9+2 (2*,3,1,2*,1)
4. Robin Aspegren - 5+1 (3,0,0,2*)
5. Fredrik Engman - 6 (2,1,3,0)
6. Freddy Godlund - 4+2 (2*,0,0,2*)
7. Niklas Klingberg - 9+1 (3,2*,1,3)

Masarna - 36
1. Daniel Jeleniewski - 11 (d,2,3,3,w,3)
2. Anton Rosen - 5+2 (1,1*,2*,1)
3. Sebastian Alden - 1 (w,0,-,1)
4. Jacob Thorssell - 3 (1,1,-,d,1)
5. Antonio Lindbaeck - 13+1 (3,1,2*,2,3,2*)
6. Andreas Westlund - 0 (0,0,-,d)
7. Rasmus Broberg - 3 (1,1,-,0,1)

Bieg po biegu:
4. Lindbaeck, Engman, Broberg, Godlund 2:4 (17:7)
7. M. Karlsson, P. Karlsson, Lindbaeck, Alden 5:1 (30:12)
8. Jeleniewski, Lindbaeck, Kling, Aspegren 1:5 (31:17)
10. P. Karlsson, Lindbaeck, Klingberg, Broberg 4:2 (36:24)
14. Lindbaeck, P. Karlsson, Alden, Engman 2:4 (53:31)
15. Jeleniewski, Lindbaeck, Kling, M. Karlsson 1:5 (54:36)


Eliminacje MIMP w Łodzi, 1 sierpnia

Wyniki:
1. Bartosz Zmarzlik - 14 (3,2,3,3,3)
2. Krystian Pieszczek - 13 (3,3,3,2,2)
3. Oskar Fajfer - 12 (2,3,3,3,1)
4. Szymon Woźniak - 11 (2,2,2,3,2)
5. Kamil Pulczyński - 10+3 (w,2,3,2,3)
-----------------------------------------
6. Marcel Szymko - 10+2 (1,3,2,1,3)
-----------------------------------------
7. Patryk Dolny - 9 (3,0,2,3,1)
8. Marcin Bubel - 8 (3,3,w,2,d)
9. Łukasz Cyran - 8 (1,1,1,2,3)
10. Alex Zgardziński - 7 (1,1,2,1,2)
11. Daniel Kaczmarek - 5 (2,0,1,0,2)
12. Łukasz Kaczmarek - 5 (2,1,1,0,1)
13. Marcin Wawrzyniak - 4 (0,2,1,1,0)
14. Mateusz Rujner - 1 (w,1,w,-,-)
15. Michał Piosicki - 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
2. Zmarzlik, Fajfer, Cyran, Rujner (u/w)
5. Fajfer, Woźniak, Zgardziński
10. Fajfer, Dolny, Ł. Kaczmarek
15. Fajfer, Bubel, Szymko, D. Kaczmarek
20. Pulczyński, Pieszczek, Fajfer, Wawrzyniak


Eliminacje MIMP w Opolu, 1 sierpnia

Wyniki:
1. Patryk Dudek - 15 (3,3,3,3,3)
2. Adrian Cyfer - 13 (3,3,2,2,3)
3. Paweł Przedpełski - 12 (1,3,2,3,3)
4. Adam Strzelec - 11 (2,2,3,3,1)
5. Łukasz Sówka - 11 (1,2,3,3,2)
6. Łukasz Przedpełski - 10+3 (2,2,1,2,3)
----------------------------------------
7. Patryk Malitowski - 10+2 (0,3,3,2,2)
8. Marcin Nowak - 8 (3,1,2,1,1)
9. Bartosz Bietracki - 7 (0,2,1,2,2)
10. Patryk Beśko - 6 (3,1,1,1,0)
11. Adrian Gała - 6 (2,1,w,1,2)
12. Dominik Kossakowski - 4 (1,0,2,0,1)
13. Przemysław Portas - 2 (2,0,w,0,0)
14. Michał Kordas - 2 (1,1,0,w0)
15. Sebastian Niedźwiedź - 1 (w,d,0,0,1)
16. Dawid Dąbek - 1 (0,t,1,w,w)
17. Damian Dróżdż - 1 (0,1,0)

Bieg po biegu:
3. Beśko, Gała, Kossakowski, Dąbek
5. P. Przedpełski, Strzelec, Nowak, Dróżdż, Dąbek (t)
7. Dudek, Ł. Przedpełski, Gała, Portas
9. Sówka, Nowak, Bietracki, Gała (w)
11. Malitowski, Cyfer, Dąbek, Portas (w/u)
14. P. Przedpełski, Malitowski, Gała, Niedźwiedź
16. Sówka, Ł. Przedpełski, Dróżdż, Kordas (w/u), Dąbek (w/2 min.)
18. Dudek, Bietracki, Niedźwiedź, Dróżdż, Dąbek (w/2 min.)
20. Cyfer, Gała, Strzelec, Kordas
 
     
Budzaj 


Wiek: 26
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 164
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 08:44   

Elite League, 3 sierpnia

The Lakeside Hammers - 50
1. Peter Karlsson - 12+2 (3,1*,3,3,2*)
2. Lewis Bridger - 8+2 (2*,2,2,2*)
3. Sebastian Ułamek - 3+2 (1*,0,1*,1)
4. Piotr Świderski - 8+1 (2,2,2,2*)
5. Davey Watt - 11+1 (2,2,2,2*,3)
6. Kevin Doolan - 3+1 (2,0,1*,-)
7. Richard Lawson - 5+2 (1*,0,1*,0,3)

Birmingham Brummies - 40
1. Edward Kennett (gość) - 6 (0,3,3,0)
2. Jason Doyle - ZZ
3. Daniel King - 13 (3,3,3,1,3,0)
4. Ben Barker - 2 (1,0,1,0,0)
5. Martin Smolinski - 10 (1,1,3,3,1,1)
6. Mikkel Bech Jensen (gość) - 9+1 (3,3,0,0,2*,1)
7. Adam Roynon (gość) - 0 (0,0,0,-)

Bieg po biegu:
3. King, Świderski, Ułamek, Barker 3:3 (11:7)
4. Jensen, Watt, Smolinski, Lawson 2:4 (13:11)
5. Kennett, Świderski, Smolinski, Ułamek 2:4 (15:15)
7. King, Watt, Barker, Doolan 2:4 (20:22)
9. Smolinski, Świderski, Ułamek, Roynon 3:3 (26:28)
11. Kennett, Watt, Doolan, Jensen 3:3 (34:32)
12. King, Jensen, Ułamek, Lawson 1:5 (35:37)
13. Karlsson, Watt, Smolinski, Kennett 5:1 (40:38)
14. Lawson, Świderski, Jensen, Barker 5:1 (45:39)
15. Watt, Karlsson, Smolinski, King 5:1 (50:40)


Liga duńska, 3 sierpnia

Holstebro Speedway Klub - 45
Bjarne Pedersen - 9+1 (1,1,2,3,2*,0)
Ronnie Jamroży - 9+1 (0,3,3,2*,1)
Andriej Karpow - 17 (3,3,2,3,3,3)
Jonas B Andersen - 6+1 (1,1,1*,0,3,0)
Emil Groendal - 4+1 (1,1*,1,0,1)

Grindsted Speedway Klub - 39
Michael Jepsen Jensen - 14+2 (3,2,3,2*,1*,1,2)
Linus Sundstroem - 13+2 (2*,2,2,1,3,2,1*)
Mariusz Fierlej - 6 (0,0,3,0,3)
Johannes Kikkenborg - 6+1 (2,0,0,2,2*)
Emil Meyer - 0 (0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Jensen, Sundstroem, Pedersen, Jamroży 1:5
4. Karpow, Jensen, Pedersen, Fierlej 4:2 (13:11)
7. Jensen, Pedersen, Andersen, Kikkenborg 3:3 (23:19)
11. Pedersen, Kikkenborg, Jamroży, Meyer 4:2 (36:30)
12. Karpow, Pedersen, Jensen, Kikkenborg 5:1 (41:31)
14. Karpow, Jensen, Sundstroem, Pedersen 3:3 (45:39)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,56 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Copyright Gniezno.com.pl ©
Wszelkie prawa zastrzeżone.
2002 - 2013

Polityka prywatności

Korzystanie z tej witryny oznacza akceptację regulaminu

Polecamy:
Agencja Interaktywna www.by.pl | Gniezno.com.pl |

Gniezno.com.pl jest firmą niezależną oraz samofinansującą i nie korzysta ze wsparcia środków publicznych; rządowych, samorządowych ani UE.

Właścicielem Gniezno.com.pl oraz Forum.Gniezno.com.pl jest firma Patryk Pawlak Sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie przy ul. 3 Maja 47, 62-200 Gniezno zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z kapitałem zakładowym w kwocie 5000 złotych w całości opłaconym. KRS: 0000475702, NIP: 7842490681, REGON: 302504149

Forum.Gniezno.com.pl stanowi integralną część portalu Gniezno.com.pl i z tego tytułu wszystkie elementy serwisu objęte są ochroną prawną. Powielanie, kopiowanie i wykorzystywanie jakiejkolwiek części jest dozwolone wyłącznie do celów osobistych. Wykorzystywanie do celów komercyjnych tylko za zgodą Gniezno.com.pl z zastrzeżeniem, iż nie mogą być one w żaden sposób modyfikowane.
Wypowiedzi użytkowników forum są ich prywatnymi opiniami. Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi naruszające dobra osób trzecich ani za prawdziwość informacji przedstawianych przez użytkowników. Korzystający z forum ponoszą wyłączną odpowiedzialność za czyny i zachowania naruszające prawo i skutki takich zachowań.
Serwis Gniezno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam, ogłoszeń oraz informacji dostarczonych przez osoby trzecie.

Nasze serwisy:
Gniezno.com.pl | Agencja Interaktywna www.by.pl | Forum.Gniezno.com.pl

Informacje:
Kontakt | Reklama | Regulamin | Osoby odpowiedziane za forum | Załóż swój dział | Zostań moderatorem

Realizacja: Gniezno.com.pl & Agencja Interaktywna www.by.pl