Forum internetowe Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego
Strona głównaPortal Gniezno.com.pl

Pytania i odpowiedziUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Sparta Wrocław 1.04.13 godz. 16.
Autor Wiadomość
Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 08:04   

Ramenedes napisał/a:
Jutro będzie jeszcze większy beton niż w ostatnią niedzielę. Ponoć wg próśb zawodników którym ten tor pasuje !! ;]
Taką nowinę obwieścił dziś w Speedway Expressie prezes.

Raiden - jest opcja na link do audycji?

ginodevango 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 08:20   

macmax napisał/a:
Z biletami nie będzie najmniejszego problemu, po laniu od Falubazu wykruszy się przynajmniej 2-3 tysiące kibiców sukcesu, a dodatkowo środek tygodnia.
Transmisji nie ma, nie planowali jej w pierwszym harmonogramie, poza tym Marcineek obawiam się że z Gniezna nie będzie już żadnej transmisji, no chyba że nasi riderzy zaczną normalnie jeździć.
Co do samego meczu to mocno się go obawiam, brak nam zawodnika, który byłby w stanie nakulać 15 i więcej punktów, który byłby pewniakiem, mamy przeciętniaków, w dodatku bardzo nierówno jeżdżących.
Jedyny plus to że Sparta jest w podobnej sytuacji, z tym że oni mogą, a my musimy to wygrać.
.bedzie mecz z rzeszowem w tv o 16 w n sport

krychu90 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 08:53   

radkoski napisał/a:
Marcineek napisał/a:
Na nc+ mecz nie leci?

W programie tego meczu nie ma.

to była ironia, bo krav11 dopiero co mówił ze na stadion w tym roku nie przyjdzie po takiej przegranej, którą to "fanatyk" obejrzał w NC+

Olgierd 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 08:55   

daniel02 napisał/a:
No to robi sie nam ciekawie na wieczor ;) Najpierw ze przyczepnie ma byc nagle zawodnicy chca beton ? Moze to Lechu chce beton a oni pow. po prostu tak jak on hehe (zart). Ale slysze ze jeszcze trenuja wiec licze ze ktos napisze tu wrazenia po treningu przy swiatelkach

Po prostu za dużo czasu spędzasz na forum. Zawodnicy od dawna powtarzają, że beton im pasuje, to są zawodowcy, muszą się dopasować i heja.

Olgierd 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 08:56   

radkoski napisał/a:
Funias napisał/a:
Dużo trenowaliśmy starty.

Starty to trzeba trenować cały czas a nie od święta, a później reszta odjeżdża na dwa motory...

Chodzi tylko o spasowanie, o nic więcej.

pawelek 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 09:36   

ginodevango napisał/a:
bedzie mecz z rzeszowem w tv o 16 w n sport
Jako transmisja rezerwowa, czyli w razie, gdyby w Tarnowie nie pojechali.

Ciekawe co tam nasz trenejro nakombinował :) Świder czy Adamczak?

Idziemy, drzemy mordy, a później świętujemy zwycięstwo!

Olgierd 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 09:39   

Mam taką nadzieję! Styl nie jest ważny, bo jak przegramy w dobrym stylu, to będzie pozamiatane. A jak wygramy nawet 1 pkt u siebie to mamy 2 duże pkt do tabeli!
I o to chodzi!
Nie piszcie o jakiś bonusach, sezon może się różnie ułożyć, więc przede wszystkim liczą się 2 pkty!

ugo 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 09:39   

W Radio Gniezno właśnie podali,że za Świderskiego w dzisiejszym meczu pojedzie Damian Adamczak.

Szabla 
Punk's not dead!

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 09:42   

Czyżby do końca sezonu miał być klepany schemat Dom - Adamczak, Wyjazd - Świder? Albo inaczej - Świder tam, gdzie można się spodziewać przyczepnie?

z_trybuny 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 09:42   

adamczak pojedzie, on lubi ten tor. świder za to powinien być na wyjazdy i tyle w temacie.

pocaluj_mnie 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 10:02   

z_trybuny napisał/a:
adamczak pojedzie, on lubi ten tor. świder za to powinien być na wyjazdy i tyle w temacie.

Normalnie jak swego czasu, gdy pisaliśmy "Dawid Cieślewicz na mecze w Gnieźnie, a Mirek na wyjazdy" :-)

Najgorsze jest to, że Wrocław pojedzie na luzie, a my po sporą presją, a jak wiadomo Ułamek i presja = karton chusteczek zużyty,a na torze : (1,1,0,d4,0)

Aha, mnie ucieszy wynik 46:44, ale jak pojedziemy składem : Świder, Maciuś Fajfer, Adamczak, Gała, Ułamek, Lisek,l Oskar i uda się wygrać. Taki Batchelor ze swoją formą został w Lesznie kilka sezonów przez zasiedzenie.

I sorry, ale jak przegramy dzisiaj, to Lechu na drugi dzień melduje się po numerek w PUP.

z_trybuny 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 10:08   

Antonio+presja=taśma ;)

godziu 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 10:37   

Witam ! Na temat niedzieli nie ma się już co wypowiadać! :no:
Dziś zobaczymy jak Nasi będą śmigali....
Zobaczymy Jak zasprezentruje się Adamczak....
A reszta... ma coś do udowodnienia....
...choć czuje ze bez gwizdów na przywitanie się nie obejdzie..... :ups:

No to panowie zobaczymy się po południu na Wrzesińskiej.... :peace:
Pozdrawiam!!!!

antyjagus 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 11:05   

z_trybuny napisał/a:
Antonio+presja=taśma ;)

Wy naprawde sadzicie, ze ten zawodnik stresuje sie naszymi meczami?

z_trybuny 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 11:53   

antyjagus napisał/a:
z_trybuny napisał/a:
Antonio+presja=taśma ;)

czy meczami to niewiem, ale znając go przez FB widać ze sie stresuje. pieniążki też są zapewne ważne.
ktoś dzisiaj walnie taśmę czuje to...

godziu 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 12:11   

z_trybuny napisał/a:
antyjagus napisał/a:
z_trybuny napisał/a:
Antonio+presja=taśma ;)

czy meczami to niewiem, ale znając go przez FB widać ze sie stresuje. pieniążki też są zapewne ważne.
ktoś dzisiaj walnie taśmę czuje to...

Tak dla rozluźnienia tematu....
W taśmę tak... , ale myśle że to będzie Taj albo Peter... :lol:
Oby nikt z Naszych orłów.... ;]

zelik6 
zelik6

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 18:06   

No cóż została mi relacja Live Praca ;/
Chłopaki dajcie z siebie wszystko!!!
pokażcie że warto do Leszna jechać!!!
START GNIEZNO!!! :start_2:

DarooM 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 19:50   

Nareszcie,jeeeest zwycięstwo :start_2:

Mieliśmy troszke szczęścia z początku(defekt Ljunga i Woffindena)ale u nas też w sumie taśmy Oskara i Adamczaka.
Chłopacy pojechali z jajami.Nareszcie.Oskar,braaawo i jeszcze raz brawo.Szkoda tej taśmy ale i tak świetna jazda.Ważne punkty na rywalach.Wojtek też ładnie,ważne punkty przywoził.
Najlepszy jak dla mnie Zagar,w 2 pol,owie meczu.Poczatek slaby,ale jak się przełożył,to byl mega szybki.
Zaskoczenie też Bjarne.Braawo,odważna jazda,walka na dystansie do samego konca.Nie w jego stylu.Braawo
Będe się upierał,ale Anton mnie rozczarowuje.Niby zrobił 10pkt,ale...Pierwszy bieg i szczesliwe 2pkt-defekt Ljunga.Bieg 13 to żenada w jego wykonaniu.Prowadził i chyba zlekceważył Batchelora,a na dodatek jeszcze utrudniał Zagarowi skuteczną pogoń.
Ostatni bieg,bieg odpuszczony przez Antona troche.Tak mi się wydaje.Szkoda,bo o bonusa może byc ciężko.
Ale ważne,że wygraliśmy.Adamczak słabo,w jednym biegu super powalczył do samego konca.HEJ START!!!!

krav11 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 19:51   

Najgorsze jest to E po tm jak pokonalismy Sparte beton bedzie reguła. To jest błędne koło i sie na tym jeszcze przejedZiemy. Nie można robic toru tylko pod pedersena i Ulamka. To i tak nasz 2 garnitur

z_trybuny 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 20:21   

idzie walczyc na naszym torze? idzie tylko trzeba wiedzieć jak.
Dla mnie najsłabszym zawodnikiem tego meczu był.. Antonio - cień z zeszłego roku, kompletnie nie ma pomysłu na jazdę po naszym torze. A pomysł mają zagar, pedersen i ułamek - pojechali dzisiaj swoje.
Adamczak gdyby nie defekt i taśma mysle ze miał by 4-5 pkt. ten jeden wywalczony punkt jak dla mnie dużo lepszy niż 10 antona...
Siła ma być w kolektywie, nie mamy petard jak inni.
Co do meczu - światełka miodzio i chce tylko mecze przy światłach!
:)

JOKER PGN 
Start Gniezno

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 20:47   

No cóż trzeba przyznać, że mimo zwycięstwa jesteśmy słabi...

... sportowo - ponieważ jeżeli nadal będziemy przygotowywać taki tor to nie wygramy już w tym sezonie żadnego meczu u siebie. Lindback ewidentnie zlekceważył sobie starty w ekstralidze - niestety na sprzęcie z zeszłego sezonu I ligowego (zresztą przeciętnego w wykonaniu Antona) nie da się nawiązać równorzędnej walki z rywalami z eligi. Adamczak waleczny, ale niestety widać, że to za wysoki poziom rozgrywek dla tego chłopaka i dlatego do Leszna wziąłbym jednak Świderskiego. Bjarne nieźle, ale jak na ekstraligę to jednak trochę mało techniki (niepotrzebnie wynosił się tak szeroko na wyjściu z pierwszego łuku po czym tracił wypracowane na starcie pozycje). Ułamek widać coraz lepiej i wydaje mi się, że z meczu na mecz powinno być lepiej choć nie ukrywam, że trochę kurczowo trzyma się krawężnika, przez co jego ataki rzadko bywają skuteczne. Zagar pogubiony z przełożeniami na początku w późniejszym etapie zawodów dopasował się i zarówno ze startu jak i na trasie był szybki. Juniorzy - oki. Waleczni i czasem nawet skuteczni - jak na debiutancki sezon w najwyższej klasie rozgrywek to całkiem nieźle. Żal tylko trochę tej taśmy Oskiego, ale cóż... młodość i ambicja :mruga:

... organizacyjnie - kompletne dno i 100 metrów mułu. Panie Rusiecki zaprasza Pan kibiców, aby jak najwcześniej przyszli na stadion, a później poniżacie tych ludzi karząc im czekać pod bramą pół godziny?! Ponoć bramy miały zostać otwarte 2 godziny przed meczem i co? Jeżeli zarząd nie szanuje kibiców to może okazać się, że kibice przestaną szanować zarząd!!! Chodzić po stadionie z głupią słuchawką i mikrofonem to każdy jeden potrafi... Tylko czemu ma to służyć? Druga sprawa to rezerwowane miejsca w sektorze A dla posiadaczy karnetów... Co to ma w ogóle być?! Ja rozumiem jeżeli na siedzisku jest kartka z napisem rezerwacja - nie siadam ponieważ jest to miejsce dla innej osoby, ale żeby wyrzucać niewinnych ludzi z miejsc bez takiego oznakowania?! A tłumaczenie się, że "pewnie ktoś zerwał karteczkę jest po prostu żałosne... i kolejny Pan z słuchaweczką i mikrofonem, który pilnuje porządku z rezerwacjami - ŻENADA!!!

z_trybuny 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 20:53   

JOKER PGN napisał/a:
No cóż trzeba przyznać, że mimo zwycięstwa jesteśmy słabi...

... sportowo - ponieważ jeżeli nadal będziemy przygotowywać taki tor to nie wygramy już w tym sezonie żadnego meczu u siebie. Lindback ewidentnie zlekceważył sobie starty w ekstralidze - niestety na sprzęcie z zeszłego sezonu I ligowego (zresztą przeciętnego w wykonaniu Antona) nie da się nawiązać równorzędnej walki z rywalami z eligi. Adamczak waleczny, ale niestety widać, że to za wysoki poziom rozgrywek dla tego chłopaka i dlatego do Leszna wziąłbym jednak Świderskiego. Bjarne nieźle, ale jak na ekstraligę to jednak trochę mało techniki (niepotrzebnie wynosił się tak szeroko na wyjściu z pierwszego łuku po czym tracił wypracowane na starcie pozycje). Ułamek widać coraz lepiej i wydaje mi się, że z meczu na mecz powinno być lepiej choć nie ukrywam, że trochę kurczowo trzyma się krawężnika, przez co jego ataki rzadko bywają skuteczne. Zagar pogubiony z przełożeniami na początku w późniejszym etapie zawodów dopasował się i zarówno ze startu jak i na trasie był szybki. Juniorzy - oki. Waleczni i czasem nawet skuteczni - jak na debiutancki sezon w najwyższej klasie rozgrywek to całkiem nieźle. Żal tylko trochę tej taśmy Oskiego, ale cóż... młodość i ambicja :mruga:

... organizacyjnie - kompletne dno i 100 metrów mułu. Panie Rusiecki zaprasza Pan kibiców, aby jak najwcześniej przyszli na stadion, a później poniżacie tych ludzi karząc im czekać pod bramą pół godziny?! Ponoć bramy miały zostać otwarte 2 godziny przed meczem i co? Jeżeli zarząd nie szanuje kibiców to może okazać się, że kibice przestaną szanować zarząd!!! Chodzić po stadionie z głupią słuchawką i mikrofonem to każdy jeden potrafi... Tylko czemu ma to służyć? Druga sprawa to rezerwowane miejsca w sektorze A dla posiadaczy karnetów... Co to ma w ogóle być?! Ja rozumiem jeżeli na siedzisku jest kartka z napisem rezerwacja - nie siadam ponieważ jest to miejsce dla innej osoby, ale żeby wyrzucać niewinnych ludzi z miejsc bez takiego oznakowania?! A tłumaczenie się, że "pewnie ktoś zerwał karteczkę jest po prostu żałosne... i kolejny Pan z słuchaweczką i mikrofonem, który pilnuje porządku z rezerwacjami - ŻENADA!!!

tego toru nie zmienisz! musiałbyś całą nawierzchnię na nową wymienić. Tor bedzie taki przez cały sezon i nic sie nie zmieni. To jest chyba najtrudniejszy tor w lidze. Trzeba sie na nim nauczyć jeździć i wiedzieć gdzie i jak wyprzedzać a wtedy wszystko przyjdzie łatwo.
Martwi troche postawa Antona ale mam nadzieje że sie poprawi, inaczej Watt czeka a łotti lubi nasz tor.

przemko830 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 20:59   

idzie walczyc na naszym torze? idzie tylko trzeba wiedzieć jak

dokładnie, dziś na meczu było duzo walki jak na beton, prawie w kazdym biegu byly jakies mijanki i to nie tylko na wyjsciu z pierwszego luku zaraz po starcie:)

z_trybuny 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 21:03   

i teraz pytanie czy trenejro nie pośpieszył sie z awizowanym na leszno?
bo to ustawienie na leszno kompletnie mi nie pasi, bjarne z antonem nigdy dobrze w parze nie jeździli...

daras30 
speedway

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 21:23   

JOKER PGN napisał/a:
Panie Rusiecki zaprasza Pan kibiców, aby jak najwcześniej przyszli na stadion, a później poniżacie tych ludzi karząc im czekać pod bramą pół godziny?!
Uwierz ,że musiało się tak stać ze względu na bezpieczeństwo między innymi Twoje . Nominalnie bramy będą otwierane na 2 godziny przed meczem.
JOKER PGN napisał/a:
Chodzić po stadionie z głupią słuchawką i mikrofonem to każdy jeden potrafi... Tylko czemu ma to służyć?
A jak myślisz geniuszu ? Wydaje mi się ,że na stówę chodzi o komunikację .
JOKER PGN napisał/a:
ale żeby wyrzucać niewinnych ludzi z miejsc bez takiego oznakowania?! A tłumaczenie się, że "pewnie ktoś zerwał karteczkę jest po prostu żałosne...
Dość mocno powiedziane , założę się o każde pieniądze, że z sektora Cie nie wywalili tylko pan ze słuchaweczką zasugerował i to zapewne grzecznie abyś swoje szanowne 4 litery przeniósł na swych nogach kawałek dalej. Ty byłeś oburzony a wyobrażasz sobie zdziwienie ludzi ,którzy to miejsce sobie kupili przed sezonem ? Na taką sytuacje nic się na razie nie poradzi bo ludzie nie potrafią uszanować czyjejś pracy i autentycznie zdzierają te naklejki.

Co do toru ....Na Falubaz był przygotowany przyczepny , przyjechał komisarz i wszystkie ciągniki ubijały tor bo w/w sobie tego zażyczył . Nasi spasowani byli do wcześniejszej nawierzchni co było później chyba nie muszę mówić . Gorzów tego dnia poległ dokładnie w taki sam sposób. Wszystko na to wskazuje, że kopą żaden klub nikogo w tym roku nie uraczy bo ma byc bezpiecznie (swoją drogą pewnie chodzi o tą plagę zeszłorocznych wypadków i kontuzji, aby temu zapobiec ktoś sobie wymyślił komisarza i betonowe tory) Także sami widzicie jak to jest , myślę że w przygotowywaniu tego toru tak jak dzisiaj jest jakaś logika tylko teraz trza na takim torze trenować i ustawiać trenować i ustawiać i jeszcze raz trenować i ustawiać. Myślę że teraz części z Was oczka otworzyły się troszkę szerzej :)

edit : mecz mógł się podobać , mimo asfaltowego toru mijanek było całkiem sporo . Moim skromnym zdaniem tych punkcików mogło być dużo więcej gdyby na wieżyczce sędziowskiej siedział sędzia z prawdziwego zdarzenia a nie ten nieopierzony cwaniaczek z Bydzi. Minimum dwa lotne starty puścił a skorzystali z nich Wrocławianie nie mówiąc już o średnio słusznej decyzji o przerwaniu biegu bo Troy machał łapkami ... Było mineło , trzeba teraz skupić się na Lesznie ,które dziś bardzo przyzwoicie pojechało w Tarnowie . Nie wierzę w cuda ale myślę, że przy odrobinie szczęścia możemy tam powalczyć o dobry wynik .

raiden 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 21:35   

Dobry meczyk na W25. Walcząca drużyna chociaż w dalszym ciągu sporo pracy i może być jeszcze lepiej. Antonio trochę jeszcze zagubiony, ale miejmy nadzieję, że w porę się odnajdzie. Czas na to już najwyższy. Szkoda Damiana Adamczaka, ale wydaje mi się, że tu jakaś trema zrobiła swoje... Pogubione punkty na dystansie (koniec koncow defekt), taśma... Szkoda, ale liczę, że coś z niego będzie. Nikt nie powinien go przekreślać. Zresztą - wg. słów coacha Damian szansę jeszcze dostanie :)

Niedziela spotkanie w Lesznie, a w poniedziałek podsumujemy sobie oba pojedynki w magazynie Speedway FM - żużel na 104,3 FM - m.in. kilka słów od trenera Leszka Kędziory na temat oceny poczynań gnieźnieńskiej młodzieży oraz przygotowania toru i tego, czy jest to zgodne z życzeniami zawodników :)

JOKER PGN 
Start Gniezno

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 21:36   

Mnie osobiście z miejsca nikt nie wyrzucił ale byłem świadkiem jak Pan ze słuchawką i mikrofonem w mało grzeczny sposób zwracał się do ludzi którzy zajęli niewłaściwe miejsca tylko i wyłącznie ze względu na brak informacji o rezerwacji tych miejsc. Poza tym o jakim odklejaniu my mówimy... Byłem na stadionie praktycznie od razu po otwarciu bram to niby kto i kiedy oderwał te kartki co?! Chyba po prostu klub nie zadbał o właściwe oznakowanie wszystkich miejsc! Druga sprawa - czy klub nie mógł powiadomić kibiców, że wyjątkowo w dniu dzisiejszym bramy zostaną otwarte o pół godziny później? Nie lepiej kazać ludziom czekać pod bramą poniżając ich w ten sposób.

daras30 
speedway

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 21:44   

JOKER PGN napisał/a:
Druga sprawa - czy klub nie mógł powiadomić kibiców, że wyjątkowo w dniu dzisiejszym bramy zostaną otwarte o pół godziny później?
Nie mógł ,sytuacja była nagła .
JOKER PGN napisał/a:
Poza tym o jakim odklejaniu my mówimy... Byłem na stadionie praktycznie od razu po otwarciu bram to niby kto i kiedy oderwał te kartki co?
A na wczorajszym treningu też byłeś do końca ?

ponk 

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 21:47   

dzisiaj najważniejsza nie była wysokość wygranej- ważne były 2 punkty i one są! szkoda trochę ostatniego biegu bo miałem cichą nadzieję na wynik 51:39- który prezentowałby się znacznie ładniej- ale po niedzielnej wtopie nie ma co przesadzać z oczekiwaniami... moim zdaniem- do utrzymania będziemy potrzebować wygranej we Wrocławiu w związku z czym wysokość dzisiejszej wygranej nie ma znaczenia. Na szczęście Spartę mamy w ostatniej kolejce- i liczę, że do wtedy wrocławianie nie będą mieli już szansy na utrzymanie, kasy na zawodników i motywacji do walki- i Start tam wygra.... uprzedzając pytania dociekliwych- przypuszczenia te nie są poparte żadnymi badaniami czy obliczeniami- tak mi się tylko "widzi" :mruga:
teraz kilka spostrzeżeń z dzisiaj:
1. Ułamek= "Michalina" Szczepaniak... takie odnoszę nieopdparte wrażenie... może trochę stuningowana, może ekstraligowa ale jednak "Michalina"... ani nie wejdzie zdecydowanie pod łokieć, ani do bandy nie przyciśnie... tak se jedzie...
2. Adamczak- w tego chłopaka trzeba inwestować. dzisiaj jazda lepsza niż zdobycz punktowa- liczę, że się rozjeździ i będzie zdobywał regularnie po 5-6 punktow.
3. Lindback... 1,7 mln za sezon i taka padaka... znowu 2 razy 5:1 w plecy... z takim Panem Czarnym sie nie utrzymamy.
4. ostatnie ale najważniejsze... w tej drużynie nie istenieje cos takiego jak komunikacja... już po 12 biegu i walce Ułamek- Woffinden do zawodników powinna iść informacja o tym, że na pierwszym luku "duża przestała chodzić".... niestety nie ostrzegł kolegów ani Ułamek- ani nie zauważył tego nikt z tlumu przebywającego w parkingu. Efektem tego było stracenie pozycji przez Pana Czarnego w 13 biegu oraz nieudolna jazda Pedersena w 15tym- który po niezłym starcie najpierw uciekał na zewnętrzną i spadł na 3cie miejsce a później na 2gim okrążeniu znowu gonił "po dużej" i już był... ostatni.....
i tu się kłania coś co wałkowalismy już jakiś czas temu (dokładnie 2 lata temu po meczu z Wybrzeżem)... w klubie MUSI być jakiś "kumaty ktoś", kto będzie obserwował jak zmieniają się warunki torowe... ktoś kto będzie analizował pola startowe i ustawiał zmiany pod te "ktore idą" i ktoś kto będzie wyłapywał takie niuanse jak zmieniające się "ścieżki" i przekazywal takie uwagi zawodnikom.... wiem, że to pierdy, niuanse czasem niepotrzebne i nieistotne szczegóły... ale to jest ekstarliga... i albo wszystko będzie w najdrobniejszych szczegołach dograne- ale polecimy.

JOKER PGN 
Start Gniezno

Wysłany: Czw Kwi 18, 2013 21:49   

Do końca nie byłem ale Pan ze słuchaweczką i mikrofonem tłumaczył się cytuję: "że przecież dzisiaj przed południem karteczki z napisem rezerwacja były uzupełniane" więc o jakim wczorajszym treningu mówisz?

Odpowiedz do tematu